Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
74 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 74 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοριτσάκια!!!Τι κάνετε Very Happy Very Happy Very Happy ?Εγώ πάλι χάλια!!Εκεί που είπα οτι λίγο συνήλθα τσούυυυυυυυυυυυυυπ έκλεισε η φωνή μου!!!Ελεος πια Mad Mad Mad !!!!Εχω και κάτι ψιλοπονάκια που κ που για την περίοδο και είμαι άστα βράστα Cool Cool Cool Cool !!!Εντωμεταξύ λογικά έπρεπε να μου έρθει αλλά:Ή αργεί επειδή αρρώστησα ή αργεί επειδή είχα σταματήσει την θεραπεία και ξανα χάλασε ο κύκλος μου!Γιατί είχε στρώσει κάπως με τα χάπια!Τελευταία φορά τα πήρα μόνη μου... Embarassed Embarassed Embarassed !Εκανα χαζομάρα όμως είπα μήπως και...Μου είχε έρθει περίοδος 29/11/11 τα πήρα 30/11-4/12/11 και 9/12/11 έκανα την σαλπιγγογραφία η οποία ήταν πολύ καλή!Μου ήρθε περίοδος 28/12/11 και τώρα περιμένω!!Αρα λογικά έπρεπε να μου έρθει άυτές τις μέρες αφού πήρα μόνη μου τα κλομιφέν αν και ο γιατρός που πήγα τώρα μου είπε οτι έκανα ΜΑΛΑΚΙΑ που τα πήρα μόνη μου και χωρίς να έχω κάνει ορμονικό έλεγχο έτσι ακριβώς!Και μου έδωσε να κάνω ορμονικό απο την 3η έως την 5η μέρα του κύκλου!Και την 25η να κάνω προγεστερόνη!Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος Rolling Eyes Rolling Eyes ?Πέρα απο τα πονάκια και πρησμένο στήθος όπως πρίν την περίοδο δεν έχω κάτι άλλο!Πείτε μου την γνώμη σας ρε κορίτσια  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 34 534787  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 34 534787  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 34 534787 !!!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λέτε βρε κορίτσια να έγινε το θαύμααααααααααααα  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 34 534787  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 34 534787  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 34 534787  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 34 534787  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 34 534787  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 34 534787  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 34 534787 Very Happy Very Happy Very Happy ?

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω δεν εχω ιδεα τι σου συμβαινει ρωτα τον γιατό σου.

http://hawk-girl.blogspot.com/

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
natali-maria έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια!!!Τι κάνετε Very Happy Very Happy Very Happy ?Εγώ πάλι χάλια!!Εκεί που είπα οτι λίγο συνήλθα τσούυυυυυυυυυυυυυπ έκλεισε η φωνή μου!!!Ελεος πια Mad Mad Mad !!!!Εχω και κάτι ψιλοπονάκια που κ που για την περίοδο και είμαι άστα βράστα Cool Cool Cool Cool !!!Εντωμεταξύ λογικά έπρεπε να μου έρθει αλλά:Ή αργεί επειδή αρρώστησα ή αργεί επειδή είχα σταματήσει την θεραπεία και ξανα χάλασε ο κύκλος μου!Γιατί είχε στρώσει κάπως με τα χάπια!Τελευταία φορά τα πήρα μόνη μου... Embarassed Embarassed Embarassed !Εκανα χαζομάρα όμως είπα μήπως και...Μου είχε έρθει περίοδος 29/11/11 τα πήρα 30/11-4/12/11 και 9/12/11 έκανα την σαλπιγγογραφία η οποία ήταν πολύ καλή!Μου ήρθε περίοδος 28/12/11 και τώρα περιμένω!!Αρα λογικά έπρεπε να μου έρθει άυτές τις μέρες αφού πήρα μόνη μου τα κλομιφέν αν και ο γιατρός που πήγα τώρα μου είπε οτι έκανα ΜΑΛΑΚΙΑ που τα πήρα μόνη μου και χωρίς να έχω κάνει ορμονικό έλεγχο έτσι ακριβώς!Και μου έδωσε να κάνω ορμονικό απο την 3η έως την 5η μέρα του κύκλου!Και την 25η να κάνω προγεστερόνη!Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος Rolling Eyes Rolling Eyes ?Πέρα απο τα πονάκια και πρησμένο στήθος όπως πρίν την περίοδο δεν έχω κάτι άλλο!Πείτε μου την γνώμη σας ρε κορίτσια  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 34 534787  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 34 534787  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 34 534787 !!!

Πόσες μέρες έχεις καθυστέρηση?


Καλημέρα δεν είπα

http://changedyourlife.blogspot.com/

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Νίνα και Λαμπρινή!

Λαμπρινή δεν ξέρω..Λογικά έπρεπε να μου έρθει ή 27/1 ή σήμερα!Γιατί μου είχε έρθει 29/11 και 28/12!Τι να πώ?Ισως είναι απο την γρίπη... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:Καλημέρα Νίνα και Λαμπρινή!

Λαμπρινή δεν ξέρω..Λογικά έπρεπε να μου έρθει ή 27/1 ή σήμερα!Γιατί μου είχε έρθει 29/11 και 28/12!Τι να πώ?Ισως είναι απο την γρίπη... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

μακαρι να μην ειναι γριπη....να ειναι ενας υιος!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια να σας πω ενα περιστατικο και να μου πειτε την γνωμη σας αν γινεται. το σαββατο εκανα τραπεζι στα πεθερικα μου. εκανα ψαροσουπα. τους πηραμε τηλ και τους ειπαμε τι φαγητο θα κανω. ερχονται ολα ηταν ετοιμα , ετοιμαζω και την σαλατα και ειμαι ετοιμη να σερβιρω το φαγητο και με φωναζει ο πεθερος μου και μου λεει ρε νινα κανε μου δυο αυγα !!!! εμεινα καγκελο κοκκινησα. παντελως ασεβεια μου φανηκε εμενα αυτο και αγενεια εσας ?????

http://hawk-girl.blogspot.com/

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
athina24 έγραψε:
natali-maria έγραψε:Καλημέρα Νίνα και Λαμπρινή!

Λαμπρινή δεν ξέρω..Λογικά έπρεπε να μου έρθει ή 27/1 ή σήμερα!Γιατί μου είχε έρθει 29/11 και 28/12!Τι να πώ?Ισως είναι απο την γρίπη... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

μακαρι να μην ειναι γριπη....να ειναι ενας υιος!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
ξεχασα να πω καλημερα.

http://hawk-girl.blogspot.com/

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:
natali-maria έγραψε:Καλημέρα Νίνα και Λαμπρινή!

Λαμπρινή δεν ξέρω..Λογικά έπρεπε να μου έρθει ή 27/1 ή σήμερα!Γιατί μου είχε έρθει 29/11 και 28/12!Τι να πώ?Ισως είναι απο την γρίπη... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

μακαρι να μην ειναι γριπη....να ειναι ενας υιος!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
[b]


Μακάρι Αθηνούλα  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 34 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 34 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 34 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 34 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 34 215994 !!!!!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefanakos έγραψε:κοριτσια να σας πω ενα περιστατικο και να μου πειτε την γνωμη σας αν γινεται. το σαββατο εκανα τραπεζι στα πεθερικα μου. εκανα ψαροσουπα. τους πηραμε τηλ και τους ειπαμε τι φαγητο θα κανω. ερχονται ολα ηταν ετοιμα , ετοιμαζω και την σαλατα και ειμαι ετοιμη να σερβιρω το φαγητο και με φωναζει ο πεθερος μου και μου λεει ρε νινα κανε μου δυο αυγα !!!! εμεινα καγκελο κοκκινησα. παντελως ασεβεια μου φανηκε εμενα αυτο και αγενεια εσας ?????


Αγένεια και ασέβεια και λίγα λές!!

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
natali-maria έγραψε:
stefanakos έγραψε:κοριτσια να σας πω ενα περιστατικο και να μου πειτε την γνωμη σας αν γινεται. το σαββατο εκανα τραπεζι στα πεθερικα μου. εκανα ψαροσουπα. τους πηραμε τηλ και τους ειπαμε τι φαγητο θα κανω. ερχονται ολα ηταν ετοιμα , ετοιμαζω και την σαλατα και ειμαι ετοιμη να σερβιρω το φαγητο και με φωναζει ο πεθερος μου και μου λεει ρε νινα κανε μου δυο αυγα !!!! εμεινα καγκελο κοκκινησα. παντελως ασεβεια μου φανηκε εμενα αυτο και αγενεια εσας ?????


Αγένεια και ασέβεια και λίγα λές!!
του εκανε παρατηρηση η πεθερα μου διακριτικα και λεει ασεμε αν ημουν σε αλλο σπιτι δεν θατο εκανα αυτο, σηλαδη εγω ειμαι ηλιθια, τουλαχιστον δεν μου το ειπε νωριτερα. την στιγμη που πηγα να κατσω το εκανε. ο αντρας μου ειπε να μην τον παρεξηγω. ενιωσε οικεια και μου το ζητησε αλλα και παλι εγω το θεωρω γαιδουρια. την σουπα την εφαγε και επειδη δεν ειναι του ψαριου επρεπε να μου κανει κατι τετοιο.

http://hawk-girl.blogspot.com/

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefanakos έγραψε:
natali-maria έγραψε:
stefanakos έγραψε:κοριτσια να σας πω ενα περιστατικο και να μου πειτε την γνωμη σας αν γινεται. το σαββατο εκανα τραπεζι στα πεθερικα μου. εκανα ψαροσουπα. τους πηραμε τηλ και τους ειπαμε τι φαγητο θα κανω. ερχονται ολα ηταν ετοιμα , ετοιμαζω και την σαλατα και ειμαι ετοιμη να σερβιρω το φαγητο και με φωναζει ο πεθερος μου και μου λεει ρε νινα κανε μου δυο αυγα !!!! εμεινα καγκελο κοκκινησα. παντελως ασεβεια μου φανηκε εμενα αυτο και αγενεια εσας ?????


Αγένεια και ασέβεια και λίγα λές!!
του εκανε παρατηρηση η πεθερα μου διακριτικα και λεει ασεμε αν ημουν σε αλλο σπιτι δεν θατο εκανα αυτο, σηλαδη εγω ειμαι ηλιθια, τουλαχιστον δεν μου το ειπε νωριτερα. την στιγμη που πηγα να κατσω το εκανε. ο αντρας μου ειπε να μην τον παρεξηγω. ενιωσε οικεια και μου το ζητησε αλλα και παλι εγω το θεωρω γαιδουρια. την σουπα την εφαγε και επειδη δεν ειναι του ψαριου επρεπε να μου κανει κατι τετοιο.


είναι ολίγον......χοντράνθρωπος μάλλον ο πεθερός σου (χωρίς παρεξήγηση), πάντως λόρδο δεν τον λές!
έτσι που το περιγράφεις δεν νομίζω να το έκανε από κακία απλά έκανε όπως θα έκανε και σπίτι του, που και πάλι απαράδεκτο μου φαίνεται αλλά τελοσπάντων

να τον χαίρεσαι βρε! Very Happy

Kastallia


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ενταξει,οπως λεει,νιωθει ανετα μαζι σου.Αφοι οι αλλοι το τρωνε το ψαρι θεωρησε καλυτερο να μην το στερησει απο τους αλλους ,οποτε ζητησε τα αυγα κι εφαγε και τη σουπα οπως λες.Δεν το βρισκω και τοσο τρομερο...καμια φορα οι ηλικιωμενοι ειναι πιο χυμα και ο τροπος τους παρεξηγειται,αλλα και μονο που ειπε την κουβεντα οτι στο σπιτι σου νιωθει ανετα δειχνει οτι δεν ηθελε να σε προσβαλει.

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
florentiab έγραψε:
stefanakos έγραψε:
natali-maria έγραψε:
stefanakos έγραψε:κοριτσια να σας πω ενα περιστατικο και να μου πειτε την γνωμη σας αν γινεται. το σαββατο εκανα τραπεζι στα πεθερικα μου. εκανα ψαροσουπα. τους πηραμε τηλ και τους ειπαμε τι φαγητο θα κανω. ερχονται ολα ηταν ετοιμα , ετοιμαζω και την σαλατα και ειμαι ετοιμη να σερβιρω το φαγητο και με φωναζει ο πεθερος μου και μου λεει ρε νινα κανε μου δυο αυγα !!!! εμεινα καγκελο κοκκινησα. παντελως ασεβεια μου φανηκε εμενα αυτο και αγενεια εσας ?????


Αγένεια και ασέβεια και λίγα λές!!
του εκανε παρατηρηση η πεθερα μου διακριτικα και λεει ασεμε αν ημουν σε αλλο σπιτι δεν θατο εκανα αυτο, σηλαδη εγω ειμαι ηλιθια, τουλαχιστον δεν μου το ειπε νωριτερα. την στιγμη που πηγα να κατσω το εκανε. ο αντρας μου ειπε να μην τον παρεξηγω. ενιωσε οικεια και μου το ζητησε αλλα και παλι εγω το θεωρω γαιδουρια. την σουπα την εφαγε και επειδη δεν ειναι του ψαριου επρεπε να μου κανει κατι τετοιο.


είναι ολίγον......χοντράνθρωπος μάλλον ο πεθερός σου (χωρίς παρεξήγηση), πάντως λόρδο δεν τον λές!
έτσι που το περιγράφεις δεν νομίζω να το έκανε από κακία απλά έκανε όπως θα έκανε και σπίτι του, που και πάλι απαράδεκτο μου φαίνεται αλλά τελοσπάντων

να τον χαίρεσαι βρε! Very Happy
συμφωνω μαζι σου ,δεν το εκανε απο κακια αλλα εμενα με πειραξε. τελος παντων καλη καλη καρδια.

http://hawk-girl.blogspot.com/

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefanakos έγραψε:
του εκανε παρατηρηση η πεθερα μου διακριτικα και λεει ασεμε αν ημουν σε αλλο σπιτι δεν θατο εκανα αυτο, σηλαδη εγω ειμαι ηλιθια, τουλαχιστον δεν μου το ειπε νωριτερα. την στιγμη που πηγα να κατσω το εκανε. ο αντρας μου ειπε να μην τον παρεξηγω. ενιωσε οικεια και μου το ζητησε αλλα και παλι εγω το θεωρω γαιδουρια. την σουπα την εφαγε και επειδη δεν ειναι του ψαριου επρεπε να μου κανει κατι τετοιο.

νομιζω οτι στο ζητησε γιατι νιωθει οικεια και ως προς εσενα και στο σπιτι σας!!!!και αφου λες οτι δεν ειναι και του ψαριου...αναμενομενο!!!

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα ... ρε παιδιά τι κρύο είναι αυτό !...
Λοιπόν η δικιά μου άποψη 'Στεφανάκος "για το πεθερό σου δεν είναι τόσο απόλυτη πιστεύω ακριβώς ότι επειδή νιώθει οικεία στο σπίτι σας και μαζί σου για αυτό και σου είπε να του κάνεις τα αυγά από την άλλη μπορεί η πεθερά σου να μην του είπε ότι θα έχεις ψαρόσουπα . Κοίτα εγώ δε το θεωρώ αγένεια και τα δύο αυγά είναι κάτι εύκολο (ευτυχώς δεν σου ζήτησε να φτιάξεις γεμιστά Laughing ) απο την άλλη σκέψου αν πήγαινες εσύ στο σπίτι τους και είχαν ένα φαι που δεν έτρωγες δεν θα ζητούσες να σου κάνει πατάτες ;
έχει τύχει Πάσχα συγκεκριμένα Μ.Σάββατο και ήμουν αρραβωνιασμένη ήμασταν στα πεθερικά μου νηστεύαμε 1 εβδομάδα δούλευα κάτι τρελά ωράρια και είχαμε πάει και στην εκκλησία μέχρι της 02,00 το πρωί θέλαμε να κάτσουμε . Το στομάχι μου διαμαρτυρόταν και πηγαίνοντας στο τραπέζι τι βλέπω :σούπα πατσά , μαγειρίτσα ... φαγητά που συνηθίζονται αλλά εγω δνε τα βάζω στο στόμα μου εμείς πάντα εκείνη την ημέρα θα έχουμε (οι γονείς μου) μαζί με τα προαναφερόμενα παιδάκια -η μπριζόλες η φρικασέ κάτι τέλος πάντως που να το τρώνε όλοι. όλο το βράδυ την έβγαλα με σαλάτα και αυγά κόκκινα .... είπε να μου φτιάξει κάτι αλλά στις 2 το πρωί ; Μην χαλάς τη καρδιά σου και τις σχέσεις σας για τόσο απλά πράγματα Laughing

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσια τι κανετε?Εγω σημερα πηγα πηρα βαζακια κι κουταλακια κι γαζακι αποπανω γιατι αποφασισα στο νοσοκομειο να δινω γλυκο σε βαζακι,αντι να βαλω διαφορα σοκολατακια μεσα σε πουγκακι.Η μανα μου λεει να βαλουμε μελι με καρυδι.Ο αδερφος μου λεει να βαλουμε γλυκο του κουταλιου,η βυσσινο η κερασι.Εσεις τι λετε?

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
manoula_24xr έγραψε:Καλημερα κοριτσια τι κανετε?Εγω σημερα πηγα πηρα βαζακια κι κουταλακια κι γαζακι αποπανω γιατι αποφασισα στο νοσοκομειο να δινω γλυκο σε βαζακι,αντι να βαλω διαφορα σοκολατακια μεσα σε πουγκακι.Η μανα μου λεει να βαλουμε μελι με καρυδι.Ο αδερφος μου λεει να βαλουμε γλυκο του κουταλιου,η βυσσινο η κερασι.Εσεις τι λετε?

Kοπέλα μου εγώ διαβάζοντας το ποστ σου, απλά θέλω να φάω γλυκόόό!!!!!! Rolling Eyes

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:Καλημερα κοριτσια τι κανετε?Εγω σημερα πηγα πηρα βαζακια κι κουταλακια κι γαζακι αποπανω γιατι αποφασισα στο νοσοκομειο να δινω γλυκο σε βαζακι,αντι να βαλω διαφορα σοκολατακια μεσα σε πουγκακι.Η μανα μου λεει να βαλουμε μελι με καρυδι.Ο αδερφος μου λεει να βαλουμε γλυκο του κουταλιου,η βυσσινο η κερασι.Εσεις τι λετε?


εγώ προτιμώ γλυκό του κουταλιού

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχα,σκεφτηκα επισης μια μους σοκολατα αλλα φοβαμαι μηπως χαλασει εκτος ψυγειου.

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
manoula_24xr έγραψε:Καλημερα κοριτσια τι κανετε?Εγω σημερα πηγα πηρα βαζακια κι κουταλακια κι γαζακι αποπανω γιατι αποφασισα στο νοσοκομειο να δινω γλυκο σε βαζακι,αντι να βαλω διαφορα σοκολατακια μεσα σε πουγκακι.Η μανα μου λεει να βαλουμε μελι με καρυδι.Ο αδερφος μου λεει να βαλουμε γλυκο του κουταλιου,η βυσσινο η κερασι.Εσεις τι λετε?

άνθος αραβοσίτου σε 2 ή 3 γεύσεις και να τις στρώσεις εναλλάξ και θα φαίνετε πολύχρομο και θα είναι νόστιμο!

Κάτι σαν αυτό ας πούμε:
http://www.jotis.gr/nutrition-recipes_details.asp?id=16681&return=100

http://changedyourlife.blogspot.com/

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα σε ολες!

μανουλα 24 κι εγω θα σου προτεινα γλυκο του κουταλιου! με το καλο!

athanasia 2


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
βανια έγραψε:Καλημέρα ... ρε παιδιά τι κρύο είναι αυτό !...
Λοιπόν η δικιά μου άποψη 'Στεφανάκος "για το πεθερό σου δεν είναι τόσο απόλυτη πιστεύω ακριβώς ότι επειδή νιώθει οικεία στο σπίτι σας και μαζί σου για αυτό και σου είπε να του κάνεις τα αυγά από την άλλη μπορεί η πεθερά σου να μην του είπε ότι θα έχεις ψαρόσουπα . Κοίτα εγώ δε το θεωρώ αγένεια και τα δύο αυγά είναι κάτι εύκολο (ευτυχώς δεν σου ζήτησε να φτιάξεις γεμιστά Laughing ) απο την άλλη σκέψου αν πήγαινες εσύ στο σπίτι τους και είχαν ένα φαι που δεν έτρωγες δεν θα ζητούσες να σου κάνει πατάτες ;
έχει τύχει Πάσχα συγκεκριμένα Μ.Σάββατο και ήμουν αρραβωνιασμένη ήμασταν στα πεθερικά μου νηστεύαμε 1 εβδομάδα δούλευα κάτι τρελά ωράρια και είχαμε πάει και στην εκκλησία μέχρι της 02,00 το πρωί θέλαμε να κάτσουμε . Το στομάχι μου διαμαρτυρόταν και πηγαίνοντας στο τραπέζι τι βλέπω :σούπα πατσά , μαγειρίτσα ... φαγητά που συνηθίζονται αλλά εγω δνε τα βάζω στο στόμα μου εμείς πάντα εκείνη την ημέρα θα έχουμε (οι γονείς μου) μαζί με τα προαναφερόμενα παιδάκια -η μπριζόλες η φρικασέ κάτι τέλος πάντως που να το τρώνε όλοι. όλο το βράδυ την έβγαλα με σαλάτα και αυγά κόκκινα .... είπε να μου φτιάξει κάτι αλλά στις 2 το πρωί ; Μην χαλάς τη καρδιά σου και τις σχέσεις σας για τόσο απλά πράγματα Laughing
αυτο ακριβως μου ετυχε κι εμενα την πρωτη χρονια αρραβωνιασμενη,εγω ομως στραβωσα.Πρωτα με την πεθερα που δε ρωτησε αν τρωω αυτα τα πραγματα και φυσικα με τον πρωην πλεον συζυγο που δεν εκανε τον κοπο να πει στη μαμα του οτι η γυναικα του δεν τρωει τετοια .[Που να τολμησει ] Καμια παρεξηγηση φανερη βεβαια και την εβγαλα με ντοματα και τυρι.Εγω στο σπιτι μου παντως στα τραπεζια που κανω εχω ποικιλια για ολους και στα γλυκα εχω παντα και νηστησιμα γιατι καποιοι νηστευουν σε ανυποπτες στιγμες .Αλλιως δειχνεις οτι αδιαφορεις για τα γουστα των καλεσμενων σου

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρααααααα! Τι κάνετε;;

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρααααααα! Τι κάνετε;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις