Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
67 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 67 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eπειδη στην πρωτη κορη μου,δεν εψαξα κι πολυ στα υπολοιπα μαγαζια,κοιτουσα τιμες κι οχι ποιοτητα.
Ετσι λοιπον πηρα με 145 ευρω κρεβατακι με στρωμα τ τζαμπο,ολα τα ρουχαλακια τ κι προικα κτλ αποκει παλι,μπανιερα μου εδωσαν,κι κουβερτες πηρα αποκει.Τοτε ακομα δν ειχαμε ζαρα,αλλα γενικως οτι χρειαζομουνα το πηρα αποκει εκτος απο μια διφυλλη ντουλαπα κι συρταριερα κι τα δυο μαζι 500ευρω απο γειτονικο μαγαζι,κανουν πολλες προσφορες.
Μετα απο 5μιση χρονια που ξαναφτιαχνω παιδικο,εχω να πω,το κρεβατακι αψογο,ενα λουστραρισμα θελει μονο,το παπλωματακι κι το παντα αψογα,ειδικα το παπλωμα η κορη μ το χρησιμοποιησε μχρι 3μιση χρονων,κι ηταν φουρνος πολυ ζεστουλικο.
Τα ρουχαλακια μερικα δν ειναι καλης ποιοτητας,ειδικα ζιπουνακια κ φορμακια μπορεις να βρεις με τις ιδιες τιμες πιο ποιοτικα,πχ χθες ημασταν στο λητω,κι ειχε φορμακια επωνυμα,1+1 δωρο με 9,99.
Κι πολλες προσφορες σε σελτεδακια κτλ.Για μενα να μοιρασεις τα ψωνια σου σαυτα τα 2 μαγαζια,αλλα για επιπλα κοιτα κι μερικα γειτονικα μαγαζια,κι ψαξτο.

vanap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
nikole20 έγραψε:Σας υπερ ευχαριστω για τη βοηθεια σας...μεσα στην εβδομδα θα κατεβουμε στη πολη οποτε θα παρουμε μια ιδεαγια τις τιμες και μετα θα συγκρινουμε και στο ιντερνετ...θα σας κραταω ενημερες για να μου λετε και τη γνωμη σας και τις ιδεες σας... Very Happy

Εμείς είμαστε λίγους μήνες μόνο στην Κω και περιμένουμε το πρώτο μας παιδάκι. Κάναμε μια βόλτα εδώ για τα βρεφικά και λέγαμε να έρθουμε στην Ρόδο μήπως έχει περισσότερα μαγαζιά και καλύτερες τιμές φυσικά...
Οπότε περιμένω με αγωνία νεότερα...

vanap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
manoula_24xr έγραψε:Eπειδη στην πρωτη κορη μου,δεν εψαξα κι πολυ στα υπολοιπα μαγαζια,κοιτουσα τιμες κι οχι ποιοτητα.
Ετσι λοιπον πηρα με 145 ευρω κρεβατακι με στρωμα τ τζαμπο,ολα τα ρουχαλακια τ κι προικα κτλ αποκει παλι,μπανιερα μου εδωσαν,κι κουβερτες πηρα αποκει.Τοτε ακομα δν ειχαμε ζαρα,αλλα γενικως οτι χρειαζομουνα το πηρα αποκει εκτος απο μια διφυλλη ντουλαπα κι συρταριερα κι τα δυο μαζι 500ευρω απο γειτονικο μαγαζι,κανουν πολλες προσφορες.
Μετα απο 5μιση χρονια που ξαναφτιαχνω παιδικο,εχω να πω,το κρεβατακι αψογο,ενα λουστραρισμα θελει μονο,το παπλωματακι κι το παντα αψογα,ειδικα το παπλωμα η κορη μ το χρησιμοποιησε μχρι 3μιση χρονων,κι ηταν φουρνος πολυ ζεστουλικο.
Τα ρουχαλακια μερικα δν ειναι καλης ποιοτητας,ειδικα ζιπουνακια κ φορμακια μπορεις να βρεις με τις ιδιες τιμες πιο ποιοτικα,πχ χθες ημασταν στο λητω,κι ειχε φορμακια επωνυμα,1+1 δωρο με 9,99.
Κι πολλες προσφορες σε σελτεδακια κτλ.Για μενα να μοιρασεις τα ψωνια σου σαυτα τα 2 μαγαζια,αλλα για επιπλα κοιτα κι μερικα γειτονικα μαγαζια,κι ψαξτο.

Τώρα πρόσεξα ότι βρίσκεσαι στη Ρόδο, πολύ χαίρομαι πρώτον που έχει jumbo, και αν κατάλαβα καλά έχει και λητώ και ζάρα??

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vanap έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:Eπειδη στην πρωτη κορη μου,δεν εψαξα κι πολυ στα υπολοιπα μαγαζια,κοιτουσα τιμες κι οχι ποιοτητα.
Ετσι λοιπον πηρα με 145 ευρω κρεβατακι με στρωμα τ τζαμπο,ολα τα ρουχαλακια τ κι προικα κτλ αποκει παλι,μπανιερα μου εδωσαν,κι κουβερτες πηρα αποκει.Τοτε ακομα δν ειχαμε ζαρα,αλλα γενικως οτι χρειαζομουνα το πηρα αποκει εκτος απο μια διφυλλη ντουλαπα κι συρταριερα κι τα δυο μαζι 500ευρω απο γειτονικο μαγαζι,κανουν πολλες προσφορες.
Μετα απο 5μιση χρονια που ξαναφτιαχνω παιδικο,εχω να πω,το κρεβατακι αψογο,ενα λουστραρισμα θελει μονο,το παπλωματακι κι το παντα αψογα,ειδικα το παπλωμα η κορη μ το χρησιμοποιησε μχρι 3μιση χρονων,κι ηταν φουρνος πολυ ζεστουλικο.
Τα ρουχαλακια μερικα δν ειναι καλης ποιοτητας,ειδικα ζιπουνακια κ φορμακια μπορεις να βρεις με τις ιδιες τιμες πιο ποιοτικα,πχ χθες ημασταν στο λητω,κι ειχε φορμακια επωνυμα,1+1 δωρο με 9,99.
Κι πολλες προσφορες σε σελτεδακια κτλ.Για μενα να μοιρασεις τα ψωνια σου σαυτα τα 2 μαγαζια,αλλα για επιπλα κοιτα κι μερικα γειτονικα μαγαζια,κι ψαξτο.

Τώρα πρόσεξα ότι βρίσκεσαι στη Ρόδο, πολύ χαίρομαι πρώτον που έχει jumbo, και αν κατάλαβα καλά έχει και λητώ και ζάρα??


Ναι απολα εχουμε κι παρα πολλα παιδικα μαγαζια με εξισου καλες προσφορες,αλλα ηδη σαυτα θα βολευτεις.Παντως αν ερθεις εδω για ψωνια φροντισε ναρθεις πριν να τελειωσουν οι προσφορες.Θα ξοδεψεις τα μισα.Δλδ στην θεση σου κι αυριο θαρχομουνα αν ηταν!

vanap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σοβαρά?? Μου δίνεις μεγάλη χαρά!!
Είναι αρκετά νωρίς νομίζω να αρχίσουμε τα ψώνια, είμαι στην 15η εβδομάδα. Αλλά επειδή είναι το πρώτο μας και δεν έχουμε ιδέα αρχίσαμε να ψάχνουμε από τώρα...
Λέγαμε να κατέβουμε πρώτη φορά για ψάξιμο την ημέρα που θα κάνουμε και το β' επιπέδου, μάλλον Μάρτη...
Μέχρι πότε λες θα ισχύουν οι προσφορές??
Μπορείς να μου στείλεις διευθύνσεις από μαγαζιά?? Στη Ρόδο έχω έρθει 2 φορές αλλά για διακοπές, οπότε δεν ξέρω τίποτα από αυτά...

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν ξερω,νομιζω μεχρι τελος Φεβρουαριου νομιζω.

Θα σου στειλω,αλλα απο ρουχισμο σεντονια κτλ αυτα που ηδη ειπες να πας,συν μερικες διευθυνησεις που θα σ στειλω.

vanap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σ' ευχαριστώ πολύ...
Θα προσπαθήσουμε μέχρι τέλος Φλεβάρη να έρθουμε....

nikole20

nikole20
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λητω δε εχουμε...εκτος και αν δε το εχω παρει χαμπαρι... Very Happy ζαρα, H&M, mothercare,ηρα,jumbo...ξεχασα καποιο???

vanap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ευχαριστώ Νicole.
Και κάτι άσχετο με το θέμα μας αλλά μια που λέμε για Ρόδο...
ξέρετε κάποιον καλό γιατρό για β΄επιπέδου?

nikole20

nikole20
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω στην γυναικολογο μου την εκανα!!!στειλε μου πμ ποιος ειναι ο γυναικολογος σου???

stas.joanna

stas.joanna
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μπορειτε να μου πειτε τι χρειαζεται ενα νεογεννητο μωρακι απο ρουχαλακια και ποσα? γενναω τελος Απριλη με αρχες Μαιου και δεν ξερω τι χρειαζεται! οσο για πανες και ρουχαλακια χρειαζεται να παρω μαζι μου στο μαιευτηριο;

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γενικως χρειαζεσαι περιπου 10-15 φορμακια εξωτερικα,αυτα τα βελουτε η κι βαμβακερα.
Εσωτερικα περισσοτερα,γτ λερωνονται πιο πολλα, οποτε υπολογισε περιπου 20,να μην τρεχεις,αυτα το νουμερο 0-1,κ επειδη μεγαλωνουν γρηγορα παρε κι τ επομενο νουμερο.
Επισης κουβερτα περιπου 2,σελτεδακια κ πανες αγκαλιας,σαλιαρες
Για τον υπνο του, 2 σετακια σεντονια,εενα παπλωματακι
Για το μπανιο μπανιερακι η αλλαξιερα κτλ,καλλυντικα,αφρολουτρο δλδ μια κρεμα σωματος κι μια κρεμα συγκαματος,οινοπνευμα κι βαμβακι.

Για το νοσοκομειο θα παρεις ενα σεντονακι να βαλεις στο κρεβατακι που το βαζουνε,κι την κουβερτα,ρουχαλακια,τα καλλυντικα του,αποστειρωτη κι μπιμπερο σε περιπτωση που δν θηλασεις,σελτεδακι κ τις πανουλες αγκαλιας.
Νομιζω αυτα!
Για σενα,θα παρεις τα νυχτικα σου,εσωρουχα σεβριετες κτλ,σουτιεν θηλασμου κι μια ρομπα,αυτα!
Αν θυμηθω κατι,γτ σιγορυα ξεχασα θα ξαναγραψω!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια για σας που ενδιαφερεστε για γυναικολογο στη ροδο,εγω παω στο νοσοκομειο στον Καραγκουνη σας τον συνιστω ανεπιφυλακτα!!Κι τις β επιπεδου τις κανουν ο Κ.Καβαλακης κι ο Κ.Πλατσης πολυ καλοι κι οι 2.Απλα επειδη ειστε απο αλλου θα παρετε ενα τηλεφωνο,να κλεισετε ραντεβου!

stas.joanna

stas.joanna
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
manoula_24xr έγραψε:Γενικως χρειαζεσαι περιπου 10-15 φορμακια εξωτερικα,αυτα τα βελουτε η κι βαμβακερα.
Εσωτερικα περισσοτερα,γτ λερωνονται πιο πολλα, οποτε υπολογισε περιπου 20,να μην τρεχεις,αυτα το νουμερο 0-1,κ επειδη μεγαλωνουν γρηγορα παρε κι τ επομενο νουμερο.
Επισης κουβερτα περιπου 2,σελτεδακια κ πανες αγκαλιας,σαλιαρες
Για τον υπνο του, 2 σετακια σεντονια,εενα παπλωματακι
Για το μπανιο μπανιερακι η αλλαξιερα κτλ,καλλυντικα,αφρολουτρο δλδ μια κρεμα σωματος κι μια κρεμα συγκαματος,οινοπνευμα κι βαμβακι

Για το νοσοκομειο θα παρεις ενα σεντονακι να βαλεις στο κρεβατακι που το βαζουνε,κι την κουβερτα,ρουχαλακια,τα καλλυντικα του,αποστειρωτη κι μπιμπερο σε περιπτωση που δν θηλασεις,σελτεδακι κ τις πανουλες αγκαλιας.
Νομιζω αυτα!
Για σενα,θα παρεις τα νυχτικα σου,εσωρουχα σεβριετες κτλ,σουτιεν θηλασμου κι μια ρομπα,αυτα!
Αν θυμηθω κατι,γτ σιγορυα ξεχασα θα ξαναγραψω!

σε ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια!!!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stas.joanna έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:Γενικως χρειαζεσαι περιπου 10-15 φορμακια εξωτερικα,αυτα τα βελουτε η κι βαμβακερα.
Εσωτερικα περισσοτερα,γτ λερωνονται πιο πολλα, οποτε υπολογισε περιπου 20,να μην τρεχεις,αυτα το νουμερο 0-1,κ επειδη μεγαλωνουν γρηγορα παρε κι τ επομενο νουμερο.
Επισης κουβερτα περιπου 2,σελτεδακια κ πανες αγκαλιας,σαλιαρες
Για τον υπνο του, 2 σετακια σεντονια,εενα παπλωματακι
Για το μπανιο μπανιερακι η αλλαξιερα κτλ,καλλυντικα,αφρολουτρο δλδ μια κρεμα σωματος κι μια κρεμα συγκαματος,οινοπνευμα κι βαμβακι

Για το νοσοκομειο θα παρεις ενα σεντονακι να βαλεις στο κρεβατακι που το βαζουνε,κι την κουβερτα,ρουχαλακια,τα καλλυντικα του,αποστειρωτη κι μπιμπερο σε περιπτωση που δν θηλασεις,σελτεδακι κ τις πανουλες αγκαλιας.
Νομιζω αυτα!
Για σενα,θα παρεις τα νυχτικα σου,εσωρουχα σεβριετες κτλ,σουτιεν θηλασμου κι μια ρομπα,αυτα!
Αν θυμηθω κατι,γτ σιγορυα ξεχασα θα ξαναγραψω!

σε ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια!!!


Τιποτα γλυκια μου,κι οταν πας σο γιατρο καπου εχει φυλλαδια για τα πρωτα.
Απλα προσεξε,μην παιρνεις οτι βλεπεις γτθα ξοδεψεις αδικα λεφτα σε οτιναναι!
Μολις γεννηθει θα πραττεις αναλογως τις αναγκες,τα παιδια δν θελουν πολλα πολλα!!!

vanap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
nikole20 έγραψε:εγω στην γυναικολογο μου την εκανα!!!στειλε μου πμ ποιος ειναι ο γυναικολογος σου???

Νicole σου έστελα πμ.

vanap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
manoula_24xr έγραψε:Κοριτσια για σας που ενδιαφερεστε για γυναικολογο στη ροδο,εγω παω στο νοσοκομειο στον Καραγκουνη σας τον συνιστω ανεπιφυλακτα!!Κι τις β επιπεδου τις κανουν ο Κ.Καβαλακης κι ο Κ.Πλατσης πολυ καλοι κι οι 2.Απλα επειδη ειστε απο αλλου θα παρετε ενα τηλεφωνο,να κλεισετε ραντεβου!

Σ' ευχαριστώ πολύ, θα το κοιτάξω..

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vanap έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:Κοριτσια για σας που ενδιαφερεστε για γυναικολογο στη ροδο,εγω παω στο νοσοκομειο στον Καραγκουνη σας τον συνιστω ανεπιφυλακτα!!Κι τις β επιπεδου τις κανουν ο Κ.Καβαλακης κι ο Κ.Πλατσης πολυ καλοι κι οι 2.Απλα επειδη ειστε απο αλλου θα παρετε ενα τηλεφωνο,να κλεισετε ραντεβου!

Σ' ευχαριστώ πολύ, θα το κοιτάξω..


Τιποτα!!Κι οι 3 ειναι στο νοσοκομειο,οι 2 δευτεροι κανουν τις β επιπεδου που ειναι πιστοποιημενοι!
Τελικα ποτε θα κατεβεις για ψωνια?

vanap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Δεν ξέρω ακόμη, θα προσπαθήσουμε μέσα στον Φεβρουάριο.
Ελπίζω να βολέψει και με τη δουλειά του άντρα μου...
Ευχαριστώ για το πμ...

nikole20

nikole20
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
katebhkame sth polh....kai phgame mothercare,exei poly kales times twra me tis ekptwseis,tha paroume krevvataki kai alleksiera ,twra gia karotsi de eixan ekei ayto poy thelame na doume kai phgame sto annatelw,phrame to stokkie... dwro apo ta prtherika mou...einai akrivoutsiko h alh8eia kai eyxomai na aksizei ta lefta....de rwthsa tis kuries an exoun karta melous na kanw mia gia na valw tous pontous, oi ekptwseis einai mexri telos fevrouariou! εξοδα και προυπολογισμος για τα απαραιτητα!!!! βοηθειααααα,νεοι γονεις - Σελίδα 2 215994 exw kapoies apories.. dwsame prokatavolh alla de apofasisame xrwma .. eimaste anamesa sto mob kai sto kokkino?????einai oudetera xrwmata??? exoun kartes melous ta anatelw??? ta psalidakia mpimpero gantakia gia to ksysimo kai ta prwta tou paixnidia einai kala apo ta jumbo???



Έχει επεξεργασθεί από τον/την nikole20 στις Τετ Ιαν 25, 2012 8:27 am, 1 φορά

nikole20

nikole20
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vanap de exw lavei mnm sou!!!!????

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vanap έγραψε:Δεν ξέρω ακόμη, θα προσπαθήσουμε μέσα στον Φεβρουάριο.
Ελπίζω να βολέψει και με τη δουλειά του άντρα μου...
Ευχαριστώ για το πμ...


Α ωραια οκ.


nikole20 έγραψε:katebhkame sth polh....kai phgame mothercare,exei poly kales times twra me tis ekptwseis,tha paroume krevvataki kai alleksiera ,twra gia karotsi de eixan ekei ayto poy thelame na doume kai phgame sto annatelw,phrame to stokkie... dwro apo ta prtherika mou...einai akrivoutsiko h alh8eia kai eyxomai na aksizei ta lefta....de rwthsa tis kuries an exoun karta melous na kanw mia gia na valw tous pontous, oi ekptwseis einai mexri telos fevrouariou! εξοδα και προυπολογισμος για τα απαραιτητα!!!! βοηθειααααα,νεοι γονεις - Σελίδα 2 215994 exw kapoies apories.. dwsame prokatavolh alla de apofasisame xrwma .. eimaste anamesa sto mob kai sto kokkino?????einai oudetera xrwmata??? exoun kartes melous ta anatelw??? ta psalidakia mpimpero gantakia gia to ksysimo kai ta prwta tou paixnidia einai kala apo ta jumbo???


Ναι μια χαρα ειναι,να σου πω,εχεις δει καθολου το icandy????Μετα ιδια λεφτα πολυ πιο ωραιο...

nikole20

nikole20
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
νομιζω πως μοιαζουν αρκετα και τα λασχτιχα και οι επιλογες που εχεις!!!μαρεσει το καροτσι που πειραμε απλα δε ξερω τι χρωμα ναδιαλεξω...μοβ ή κοκκινο????ειναι και για αγορακι και για κοριτσακι???απο jumbo να παρω μπιμπερο ψαλιδακι σεντονακια κτλ ή δε εχουν καλη ποιοτητα??

Astarte

Astarte
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια από Ρόδο, πού περίπου είναι τα mothercare? Πέρισυ ήρθα Ρόδο και δεν τα έχω εντοπίσει!
Επίσης έχει κάποια καμμία ιδέα για το αν μπορώ να βρω κάπου φορεματάκι αμπίρ για πολιτικό γάμο; Smile

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nikole20 έγραψε:καλημερα,

χθες συζητουσαμε με τον αντρουλη μου σχετικα με το τι θα παρουμε για τον μπεμπη μας ,μπηκαμε στο ιντερνετ και βλεπαμε σε μεγαλα καταστηματα (δε ξερω αν πρεπει να τα πω) ηταν το λητω ,ανατελω..κολλησαμε στο πρωτο και αρχισαμε να βαζουμε στο καλαθι μας για να δουμε ποσα θα μας βγουν,κρεββατακι,αλλαξιερα,μπανιερα,καροτσι,στρωματακι,σετ προικας,στρωματακι για την αλλαξιερα..1400!!!!ρουχαλακια,καλαθουνα θα μας δωσει η κουνιαδα μου!!τι αλλο χρειαζομαστε???ειναι πολλα τα λεφτα για τα επιπλα??
τι αλλο πρεπει να σκεφτω???να υπολογισω?? βοηθεια


αγαπητη μου νικολ...θα ξεκινησω λεγοντας οτι ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΑΣΑΡΟΥΝ ΓΕΝΙΚΑ!!!!τι εννοω...εγω για την μικρη μου πηρα μια κουνια+ στρωμα 350€+90€- καροτσι 320€ (και οχι με ολα τα αξεσουαρ)-μια αλλαξιερα 80€ που την ακουμπας στην κουνια - και ενα μπανιερακι με 9€ το οποιο μονο χωρο πιανει πλεον..4-5 εσωρουχακια και φορμακια -2 μπουρνουζακια-καλτσακια-2 σεντονακια-ισα ισα για να ειμαι καλυμενη για την εβδομαδα που θα ειμαι σπιτι μετα το μαιευτητριο.εκει θα δεις τις αναγκες...μην ψωνιζεις αλογιστα..καλαθουνα δεν χρησιμοποιησα ποτε..ρηλαξακι μου δωσανε δανεικο.Δεν ηθελα να παρω αλλα επιπλα γιατι δεν ημουν σιγουρη πως ηθελα να διαμορφωσω το δωματιο της ακομα..ηθελα να δω πρωτα τον χαρακτηρα της και να παρω και επιπλα αργοτερα που θα μεινουν και για το "εφηβικο" και οχι καθαρα μπεμπε..ετσι κι αλλιως το μωρακι δεν καταλαβαινει εμεις οι μανουλες χαιρομαστε πιο πολυ... I love you I love you I love you

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις