Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
71 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 71 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

nikole20

nikole20
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Astarte γεια σου το mothercare ειναι περιπου απεναντι απο το pane di capo ειναι καφετερια,ρωτα που ειναι και θα σουπουν..μεχρι τελος φεβρουαριου θα εχει εκπτωσεις εμεις λεμε την τεταρτη πρωτα ο θεος να παμε να παρουμε το κρεββατακι και την αλλαξιερα...

nikole20

nikole20
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
lida r γεια σου..και εγω δε ειμαι χαρακτηρας που θελω ακριβα πραγματα και γενικα εχω τα μυαλα μου μεσα στο κεφαλι Smile αλλα απο τη στιγμη που ηθελαν τα πεθερικα μου να μας κανουν αυτο το δωρακι το δεχτηκαμε,οταν ακουσα την τιμη τα επαιξα και ειπα παμε να δουμε και κατι αλλο αλλα τελικα αρεσε πολυ και στον αντρα μου οποτε ειπαμε το πειραμε,τωρα για κρεββατακι και αλλαξιερα θα τα παροουμε πιο χαμηλη τιμη ...εγω θελω να παρω τα ακρως απαραιτητα...μπορειτε να μου πειτε για να κανω την λιστα μου!! Smile σας ευχαριστω

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπον οταν ημουνεγκυος στη πρωτη μου κορη και εψαχνα για τα επιπλα πηγα στα ΛΗΤΩ και επαθα σοκ!!!!!!σκεφτομουν οτι επρεπε να παρω δανειο για τα πραγματα...τελικα την κουνια με το στρωμα και την προικα τα πηρα 500 ευρω απο συνοικιακο μαγαζι.....ειχα βρει την ιδια 700 ευρω!μονο την κουνια!!!!!
παντως εχεις ακομα καιρο και μπορεις να το ψαξεις λιγο!!!!

http://www.asterias.com.gr/index.php

αυτη την εταιρεια την ειχα πετυχει σε εκθεση και μου ειχαν κανει εντυπωση οι τιμες....δεν ειχα ομως την ευκαιρια να παω να δω απο κοντα!!!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Astarte έγραψε:Κορίτσια από Ρόδο, πού περίπου είναι τα mothercare? Πέρισυ ήρθα Ρόδο και δεν τα έχω εντοπίσει!
Επίσης έχει κάποια καμμία ιδέα για το αν μπορώ να βρω κάπου φορεματάκι αμπίρ για πολιτικό γάμο; Smile



Κοριτσια το mothercare ειναι στον πεζοδρομο στην αλεξανδρου παπαγου,απεναντι απο την δημοτικη αστυνομια.
Στον απο κατω δρομο παλι στον πεζοδρομο εεχει ενα μαγαζι λεγεται τζωρτζ εχει αμπογιε φορεματα οτι θες!

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nikole20 έγραψε:lida r γεια σου..και εγω δε ειμαι χαρακτηρας που θελω ακριβα πραγματα και γενικα εχω τα μυαλα μου μεσα στο κεφαλι Smile αλλα απο τη στιγμη που ηθελαν τα πεθερικα μου να μας κανουν αυτο το δωρακι το δεχτηκαμε,οταν ακουσα την τιμη τα επαιξα και ειπα παμε να δουμε και κατι αλλο αλλα τελικα αρεσε πολυ και στον αντρα μου οποτε ειπαμε το πειραμε,τωρα για κρεββατακι και αλλαξιερα θα τα παροουμε πιο χαμηλη τιμη ...εγω θελω να παρω τα ακρως απαραιτητα...μπορειτε να μου πειτε για να κανω την λιστα μου!! Smile σας ευχαριστω

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΘΕΛΕ ΚΙ ΕΜΕΝΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟ ΚΑΡΟΤΣΙ!!!!!!! Very Happy Very Happy ...
Δεν το λεω τοσο για το ακριβο....σιγουρα θα ειναι για τα παιδακια μας και θελουμε τα καλυτερα...το λεω καθαρα απο θεμα χωρου - πρακτικοτητας για μενα παντα....π.χ. ρωτησα την παιδιατρο..πειραζει να το βαλω κατευθειαν στην κουνια??μου λεει καθολου δεν πειραζει..τσουπ ,μειον τα λεφτα απο την καλαθουνα..οχι οτι αν ειχε κανενας γνωστος ,δεν θα τη δανιζομουνα .. Very Happy ...καθισματακι βρεφικο αυτοκινιτου ευτυχως δεν αγορασα..δανειστικα ομως και δεν το χρησιμοποιησα ποτε...γι αυτο λεω ευτυχως δεν αγορασα....απλα καποιες φορες παιρνουμε πραγματα πανω στην χαρα μας που ισως να μην ειναι τα αναγκαια...και μετα προκυπτουν αναγκαια και δεν εχουμε να τα παρουμε...παλι μιλαω ως παθουσα.. Very Happy Very Happy

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lida R έγραψε:
nikole20 έγραψε:lida r γεια σου..και εγω δε ειμαι χαρακτηρας που θελω ακριβα πραγματα και γενικα εχω τα μυαλα μου μεσα στο κεφαλι Smile αλλα απο τη στιγμη που ηθελαν τα πεθερικα μου να μας κανουν αυτο το δωρακι το δεχτηκαμε,οταν ακουσα την τιμη τα επαιξα και ειπα παμε να δουμε και κατι αλλο αλλα τελικα αρεσε πολυ και στον αντρα μου οποτε ειπαμε το πειραμε,τωρα για κρεββατακι και αλλαξιερα θα τα παροουμε πιο χαμηλη τιμη ...εγω θελω να παρω τα ακρως απαραιτητα...μπορειτε να μου πειτε για να κανω την λιστα μου!! Smile σας ευχαριστω

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΘΕΛΕ ΚΙ ΕΜΕΝΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟ ΚΑΡΟΤΣΙ!!!!!!! Very Happy Very Happy ...
Δεν το λεω τοσο για το ακριβο....σιγουρα θα ειναι για τα παιδακια μας και θελουμε τα καλυτερα...το λεω καθαρα απο θεμα χωρου - πρακτικοτητας για μενα παντα....π.χ. ρωτησα την παιδιατρο..πειραζει να το βαλω κατευθειαν στην κουνια??μου λεει καθολου δεν πειραζει..τσουπ ,μειον τα λεφτα απο την καλαθουνα..οχι οτι αν ειχε κανενας γνωστος ,δεν θα τη δανιζομουνα .. Very Happy ...καθισματακι βρεφικο αυτοκινιτου ευτυχως δεν αγορασα..δανειστικα ομως και δεν το χρησιμοποιησα ποτε...γι αυτο λεω ευτυχως δεν αγορασα....απλα καποιες φορες παιρνουμε πραγματα πανω στην χαρα μας που ισως να μην ειναι τα αναγκαια...και μετα προκυπτουν αναγκαια και δεν εχουμε να τα παρουμε...παλι μιλαω ως παθουσα.. Very Happy Very Happy

στο πρωτο παιδακι ειναι παντα ετσι περνεις περνεις και στο τελος δεν τα χρησιμοποιεισ και ολα ...εγω να πω την ταπεινη μ αληθεια τα ρουχα τησ τα περνα απο τα τζαμπο οποτε δεν μ φευγαν και πολλα...το καροτσι ,και την κουνια μας την εκανε δωρο η νονα της ,οποτε πηραμε και καλαθουνα οπου την χρησιμοποιησα κ στο 2 παιδακι και καθισματακι... στον μικρο πηρα μια κουνια απο τα ικεα στα 100ε μαζι με στρωμα γτ η αλλη με τισ μετακομισεις ειχε γινει κομματια....και πηραμε ενα κουνακιαπο τα τζαμπο...5 κορμακια,,,5 φορμακια και τα υπολοιπα μ τα φεραν στην βαπτιση...σεντονια της μικρης που ειχαμε και κουβερτες π και τησ κορησ μ τα φερανε στην βαπτιση... Very Happy μην αγχωνεστε!!! Very Happy

Astarte

Astarte
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ευχαριστώ κοριτσάρες! Θα πάω μέσα στη βδομάδα να τσεκάρω τιμούλες και να κάνω ένα προϋπολογισμό. Θα ανέβω και Αθήνα στο τέλος του μήνα για να κάνω έρευνα αγοράς και επάνω... Είναι λίγο φαρμακείο το νησί. Νυφικούλι θα πάρω από το ίντερνετ!

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioannageo έγραψε:
nikole20 έγραψε:καλημερα,

χθες συζητουσαμε με τον αντρουλη μου σχετικα με το τι θα παρουμε για τον μπεμπη μας ,μπηκαμε στο ιντερνετ και βλεπαμε σε μεγαλα καταστηματα (δε ξερω αν πρεπει να τα πω) ηταν το λητω ,ανατελω..κολλησαμε στο πρωτο και αρχισαμε να βαζουμε στο καλαθι μας για να δουμε ποσα θα μας βγουν,κρεββατακι,αλλαξιερα,μπανιερα,καροτσι,στρωματακι,σετ προικας,στρωματακι για την αλλαξιερα..1400!!!!ρουχαλακια,καλαθουνα θα μας δωσει η κουνιαδα μου!!τι αλλο χρειαζομαστε???ειναι πολλα τα λεφτα για τα επιπλα??
τι αλλο πρεπει να σκεφτω???να υπολογισω?? βοηθεια

Δες www.beboulino.gr Εχουμε πολύ οικονομικές τιμές. Μπορεί να βρεις κάτι που θα σου αρέσει. Προσπαθούμε να κρατάμε τις τιμές σε χαμηλά επίπεδα, γιατί η κρίση μας έχει επηρεάσει όλους.

καλησπέρα σας,και εγώ nicole από ρόδο είμαι (παραδείσι)!δε ξέρω πως τα έχετε κανονίσει αλλά εγώ και ο άντρας μου μας ρωτάνε ήδη (κουμπάροι,ξαδέρφια,συγγενείς)τι να μας πάρουν και έχουμε αναθέσει κούνια σε πεθερικά,καροτσάκι οι γονείς μου,πάρκο η κουνιάδα μου κτλ κτλ!και πάλι όμως σου λέω πως για το ανατέλλω που ξέρω σου τα φέρνουν με έξοδα αποστολής,δεν είναι πολλά αλλά σίγουρα σε χρεώνουν!σου εύχομαι καλές αγορές!! εξοδα και προυπολογισμος για τα απαραιτητα!!!! βοηθειααααα,νεοι γονεις - Σελίδα 3 215994

arkoudaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εγώ είμαι της άποψη να πάρεις τα βασικά και τα υπόλοιπα θα τα δεις όταν έρθει το μωρό. και δες αν έχεις κάποιον να σου δανείσει. εμάς την κούνια μας την έδωσαν. αν χωράει η κούνια στο δωμάτιό σας μην πάρεις κάτι άλλο να κοιμίζεις το μωρό γιατί θα έιναι τσάμπα. όσο για ρούχα ZARA και πάλι ZARA. είναι φτηνά και αρκετά καλά

agapisofia

agapisofia
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kalimera sas!!!
i gnomi mou einai na pareis tin kalathouna pou tha se volepsei na to kratas dipla sou,kapoia formakia,fanelakia,seltedakia,petsetoules gia to galataki pou mporei na vgalei,petsetes mpaniou,sentonakia k kouvertoules,psalidaki k vourtsa gia ta malia,afroloutro,sfougarakia,1 paketo panes mikres gia na min trexeis protes meres,fisiologiko oro,oinopnevma,gazes,krema gia ton popoudaki mas,kai aporipantiko pluntiriou gia ta rouxalakia tou mono!
nomizo sou ta eipa ola
aaa kai 2-3 mpimpero an tha thulaseis oi perisotera an oxi kai apostiroti!!!kai ta upolipa siga siga!!!den thelei anxos!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:http://www.pramworld.co.uk/


δες κι εδώ.
όταν ήμουν εγώ έγκυος το 2008 είχε πολύ καλές τιμές και καλή εξυπηρέτηση.

Μαζι με αυτο που εβαλε η florentiab που ειναι εγκυρο site,ειναι κ αυτο
http://www.olivers-baby-care.co.uk/ (δεν διαβασα ολα τα μηνυματα,αν το εβαλε κ αλλη μαμα)
οπως κ το
http://www.pingpong-online.de/osc (απο εδω πηραμε τα καθισματα αυτοκινητου)

Για το καροτσι που θα παρετε πατε να το δειτε κ παρτε μετρα,να χωραει στο αυτοκινητο κ στο ασανσερ, επισης πολλες φορες τα πλατια καροτσια ειναι αβολα για τα πεζοδρομια μας .
Οπως κ το καθισμα αυτοκινητου να χωραει στα πισω καθισματα.

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ. ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΘΕΣΕΙΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ. ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΕΞΗΣ: ΑΡΚΕΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ, ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ, ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ, ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ, ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ, ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΚΑΙ ΠΑΡΚΟ ΔΑΝΕΙΣΤΗΚΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΝΥΦΑΔΑ ΜΟΥ. ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΛΑΙΚΗ! ΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΛΑΙΚΗ ΒΡΗΚΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑΚΙΑ ΜΕ 2 ΕΥΡΩ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΚΑΙ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΚΛΠ. (ΣΑΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ). ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΠΗΡΑΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΙΚΕΑ! ΜΕ 30 ΕΥΡΩ ΠΗΡΑΜΕ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ , ΚΑΙ ΔΩΣΑΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΕΧΤΡΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΤΡΩΜΑ. ΜΠΙΜΠΕΡΟ , ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΠΙΠΙΛΕΣ(ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑΝ ΤΕΛΙΚΑ) ΠΗΡΑΜΕ ΑΠΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟΠΙΚΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ. ΓΙΑ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΥΦΑΣΜΑ ΑΠΟ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΡΑΨΕΙΣ ΕΣΥ. ΠΑΠΛΩΜΑΤΑΚΙ ΠΗΡΑΜΕ ΑΠΟ ΤΑ LIDL ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΖΕΣΤΟ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΚΕΠΑΖΟΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ. ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΦΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΑΝ ΔΩΡΑ. ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΑΝΕΙΣΤΕΙΣ ΔΑΝΕΙΣΟΥ ΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟ ΠΗΡΑ ΣΧΕΔΟΝ ΑΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΠΗΡΑΝ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΣΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΚΑΙ ΕΔΩΣΑ 400 ΕΥΡΩ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ!ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΝΑΓΚΗ.ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΜΑΓΑΖΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΕΝΑ ΔΩΡΑΚΙ ΕΛΛΑ ΜΙΑ ΝΕΑ ΜΑΜΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΧΡΙΑΖΕΤΕ ΤΟΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΘΕΛΕΙ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ ΟΛΑ!ΚΑΙ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 0!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις