Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
64 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 64 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Υψηλης παστεριωσης μας ειχε πει η παιδιατρος να δινουμε..

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mama Pupa έγραψε:Της εδωσα λιγο αχλαδι. Νωριτερα λιγο κρεμα βανιλια. Με χιλια ζορια να φαει δυο τρεις κουταλιες.Πολεμος. Και η μαμα μου που την ταιζει τιποτα. Ανατριχιαζει με τη γευση και αναγουλιαζει. Μονο το σκετο ρυζαλευρο ετρωγε κι αυτο στην αρχη, τωρα ουτε αυτο.Κανω υπομονη..

Θα μαθει πιστευω...θελουν κ αυτα χρονο μωρε. Καλα θα τα παει θα το δεις Smile

Mama Pupa


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Το ευχομαι γιατι πραγματικα εχω απηυδησει!Πολλη απογοητευση...!

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama pupa απο οτι καταλαβα τωρα ξεκινήσατε στερρεές έτσι? είναι δύσκολα το ξέρω και μεις στην αρχή με το ζόρι τρώγαμε μια κουταλια φρούτο και μια κουταλια ρυζάλευρο. μετά όμως πήρε φόρα.με τις σουπες πάλι προβλημα δεν είχαμε . ίσως επειδη του έδινα να δοκιμάζει με το ακροδάχτυλό μου λιγο φαγητό απο νωρίς. Από 4 μηνώς συγκριμένα(χωρίς να το ξερει η παιδίατρος εννοείται). όσον αφορά για το θεμα με το γάλα, εχθές τελικά κατάλαβα ότι δεν είναι τι γαλα πινει το μωρό αλλά ότι το πινει απο το μπουκαλι. ειμαι σιγουρη οτι αν γινοταν να γεμίσω το στηθος μου με γαλα σε σκονη ή φρεσκο ή εβαπορε θα το επινε ευχαρίστως. Δοκίμασα και εβγαλα λίγο δικό μου σοτ μπουκάλι αλλά ουτε το δικό μου δεν ήθελε ναπιει . Αρα μαλλον πρεπει να βρω καποιον να του μαθει το μπουκαλι, γιατί απο μενα δεν θα το μαθει αφου μολις τον παρω αγκαλια μου τραβαει τη μπλουζα για να βγαλει το μεμε εξω. και ασε τη γιατρό να προτείνει μαρκες. εγω θα δωσω ότι θελει το παιδι και ας ειναι και απο πελαργό που λεει ο λογος.

Mama Pupa


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χαχαχαχα!Καλημερα!Γαλα απο πελαργο!Δεν το εχω σκεφτει!!Μπορει αυτο να το πινουν!
Σιγουρα εχει να κανει με το απο πού προερχεται το γαλα, το στηθος ειναι η καλυτερη πηγη γιαυτα αλλα καθε παιδι τελικα ειναι τοσο διαφορετικο.Της δικιας μου δεν της αρεσουν και οι γευσεις. Επειδη την ταιζω κοιμισμενη, προσπαθησα να της αλλαξω γαλα προχθες βραδυ, εχοντας δυο μπουκαλια διπλα μου, ενα με αυτο που πινει, το υποαλλεργικο και ενα με ΝΑΝ κανονικο. Με το που δοκιμασε στα χειλη της το ΝΑΝ, με κλειστα ματια εγινε χαμος, δινει μια στο μπουκαλι, θυμωνει, παρολιγο να μου πεσει!!!Κοιμισμενη ολα αυτα. Μολις της εβαλα το αλλο μπουκαλι και δοκιμασε την πρωτη σταγονα ανοιξε το στομα και επινε με ορεξη...
Ειναι απιστευτα τα ζουζουνια..
Πάντως για οσο καιρο της εκανα μεικτη σιτιση, και απο στηθος και απο μπουκαλι, τραβηξα τα πανδεινα... Ηθελε μονο το μαμισιο γαλατακι...

φραουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πολλα ακουω και διαφορα ο παιδιατρος μου ειναι στην ομαδα του πανεπιστημιου εμενα ειπε απο τον χρονο και μετα βιολογικο ολυμποσ η υψηλης παστεριωσης.....καθολου φρεσκο ιδιως Δ......ειναι μεταλλαγμενα!!!!!επισης μου προτεινε το νουλακ μια χαρα το πινουμε με το νουνου μεγαλωσαμε ολοι....

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mama Pupa έγραψε:Το ευχομαι γιατι πραγματικα εχω απηυδησει!Πολλη απογοητευση...!

Το 2ο παιδι μου απο τον 8ο μηνα κ επειτα αρχισε να τρωει παραπανω.Τον πρωτο καιρο εκει γυρω στον 6ο μηνα ισα που ετρωγε καποιες κουταλιες την μερα.Κ καπως ετσι το πηγαινε με ολες τις στερεες. Μεχρι που εφτασε 8 μηνων και ετρωγε με ενα ρυθμο πρωινο-μεσημεριανο-βραδυνο σε καλυτερες ποσοτητες. Τωρα ειναι σχεδον 2 και θα φαει αρκετα αν της αρεσει το φαγητο,αν δεν της αρεσει δεν θα φαει.Απο γαλακτοκομικα τρωει τυρι,τελευταια ζηταει κ γιαουρτι (προβειο με τιποτα,αγελαδινο τρωει τα παιδικα αυτα προτιμα).
Αλλα ενα αγχς με το φαγητο της το περασα δεν μπορω να πω,το εζησα κι αυτο Very Happy

Kastallia


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Το αναφερω γιατι πριν λιγες μερες ειχε γινει ενα θεμα με τα εμπλουτισμενα γαλατα και τελικα η κοπελα που ηταν εναντιον και εγραψε πως καλυτερα να πινουν γαλα φρεσκο που πινουμε και μεις,ειχε δικιο!Ο γιος μου επινε κατσικισιο αλλα τωρα λογω του οτι οι κατσικες γεννανε ειτε ειναι εγκυες δεν υπαρχει φρεσκο κατσικισιο.Του εδωσα λοιπον το ΝΟΥΝΟΥ ΚΙD του ψυγειου γιατι το αλλο του κουτιου δεν το θελει καθολου.Εδω και μερες ειναι δυσκοιλιος,παει στην τουαλετα αλλα τα κακα του ειναι πολυ μικρα και σφιχτα.Εσπαγα το κεφαλι μου να βρω τι φταιει...η διατροφη του δεν εχει αλλαξει,οχι οτι ειναι καλη,αλλα εδω και πολυ καιρο ειναι που δεν θελει φρουτα με το πολυ ζορι να πιει λιγο χυμο πορτοκαλι και να φαει καμια μπανανα,σπανια και αυτο,αλλα τετοιο προβλημα δεν ειχε.Τηλεφωνω του παιδιατρου σημερα και μου ειπε πως ειναι απο το γαλα...το κατσικισιο ειναι πολυ καλο για το εντερο αλλα αυτα τα εμπλουτισμενα εχουν σιδηρο και για αυτο δημιουργειται δυσκοιλιοτητα.Μου ειπε αν βρω να παρω κατσικισιο του εμποριου αφου οι κατσικες δεν αρμεγονται τωρα ή αλλιως το φρεσκο το δικο μας.Απλα εδω που μενουμε φρεσκο κανονικο δυστυχως δεν εχει,μονο υψηλης παστεριωσης.Στενοχωρηθηκα γιατι δε τρεφεται και καλα και με το γαλα το παιδικο καπου ειχα ανακουφιστει,αλλα τι να πω πια...θα του δωσω αλλο ενα κουτι που εχω παρει και θα δουμε μετα...μακαρι να ειναι προσωρινο.

moroulou

moroulou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kastallia έγραψε:Το αναφερω γιατι πριν λιγες μερες ειχε γινει ενα θεμα με τα εμπλουτισμενα γαλατα και τελικα η κοπελα που ηταν εναντιον και εγραψε πως καλυτερα να πινουν γαλα φρεσκο που πινουμε και μεις,ειχε δικιο!Ο γιος μου επινε κατσικισιο αλλα τωρα λογω του οτι οι κατσικες γεννανε ειτε ειναι εγκυες δεν υπαρχει φρεσκο κατσικισιο.Του εδωσα λοιπον το ΝΟΥΝΟΥ ΚΙD του ψυγειου γιατι το αλλο του κουτιου δεν το θελει καθολου.Εδω και μερες ειναι δυσκοιλιος,παει στην τουαλετα αλλα τα κακα του ειναι πολυ μικρα και σφιχτα.Εσπαγα το κεφαλι μου να βρω τι φταιει...η διατροφη του δεν εχει αλλαξει,οχι οτι ειναι καλη,αλλα εδω και πολυ καιρο ειναι που δεν θελει φρουτα με το πολυ ζορι να πιει λιγο χυμο πορτοκαλι και να φαει καμια μπανανα,σπανια και αυτο,αλλα τετοιο προβλημα δεν ειχε.Τηλεφωνω του παιδιατρου σημερα και μου ειπε πως ειναι απο το γαλα...το κατσικισιο ειναι πολυ καλο για το εντερο αλλα αυτα τα εμπλουτισμενα εχουν σιδηρο και για αυτο δημιουργειται δυσκοιλιοτητα.Μου ειπε αν βρω να παρω κατσικισιο του εμποριου αφου οι κατσικες δεν αρμεγονται τωρα ή αλλιως το φρεσκο το δικο μας.Απλα εδω που μενουμε φρεσκο κανονικο δυστυχως δεν εχει,μονο υψηλης παστεριωσης.Στενοχωρηθηκα γιατι δε τρεφεται και καλα και με το γαλα το παιδικο καπου ειχα ανακουφιστει,αλλα τι να πω πια...θα του δωσω αλλο ενα κουτι που εχω παρει και θα δουμε μετα...μακαρι να ειναι προσωρινο.
γεια σου!και η δικια μου πινει κατσικισιο και συμφωνω οτι ειναι καλυτερο απο ολα αλλιως φρεσκο δικο μας οχι παιδικα.τωρα οσον αφορα το κατσικισιο εγω παιρνω το ολυμπος.δεν υπαρχει εκει στα σουπερ?γιατι δεν υπαρχει κ αλλη εταιρεια που να εχει,εδω τουλαχιστον...

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΑΞΙ ΝΑ ΦΥΓΩ!!! ΛΟΙΠΌΝ ΣΑΝΙΛΑΚ , S26, NOULAC, NESLAC , ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΑ ΜΥΡΙΣΕΙ. ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΤΟ ΓΑΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΙΕΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΙΝΕΙ. ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ! ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΥΣ ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΑ ΑΚΡΗ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΕΒΓΑΖΕ ΓΙΑ ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΟΤΙ ΜΑΡΚΑ ΗΘΕΛΕ, ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΝΑ ΠΙΕΙ ΑΛΛΟ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΣΙΧΑΘΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ. ΝΑ ΒΑΖΩ ΠΧ ΚΑΤΙ ΠΙΚΡΟ Ή ΞΙΝΟ ΣΤΗΝ ΡΩΓΑ Ή ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΦΟΒΗΘΕΙ . ΕΤΣΙ ΟΤΑΝ ΠΕΙΝΑΣΕΙ ΘΑ ΦΑΕΙ ΘΕΛΕΙ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΒΑΣΗ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΤΟ ΣΥΝΕΣΤΗΣΕ ΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΕΓΩ ΓΕΛΟΥΣΑ. ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙΣ. ΑΧ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΤΟ ΠΟΛΥ 9 ΜΗΝΕΣ ΘΗΛΑΣΜΟΣ

Mama Pupa


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα καλη μου.Τελικα το καταλαβες και μονη σου οτι το θεμα ειναι η επαφη μαζι σου και οχι η μαρκα του αγελαδινου γαλακτος που θα διαλεξεις..Οπως σου ειχα πει εμεις τραβηξαμε τα πανδεινα 2 μηνες μεχρι να αποθηλασω, δεν ηθελε καθολου ξενο.Μεχρι που ηρθε ο χρονος και το καταλληλο γαλα και αρχισε να πινει.Αλλα θα πρεπει να εχεις υπομονη.Οσο γιαυτο που ειπε ο γυναικολογος δεν ειμαι και τοσο σιγουρη.Φοβαμαι οτι το παιδι θα αγχωθει, θα στενοχωρηθει αν το κανεις αποτομα και θα εχεις μεγαλυτερα προβληματα...δοκιμασε σιγα σιγα, σκεψου οτι θα παρει καιρο η διαδικασια και αν εισαι προετοιμασμενη ψυχολογικα θα αντεξεις...Επισης δοκιμασε και φρεσκο γαλα και κατσικισιο.Δωσε και ποτηρακι να το κραταει μονο του.Δοκιμασε τα ολα.Εγω με τη δικη μου πρωτοβουλια βρηκα γαλα που τελικα της αρεσε.Και τωρα μη νομιζεις.Προσπαθω να της αλλαξω την ιδια μαρκα βεβαια αλλα απο το υποαλλεργικο που πιναμε στο κανονικο.Μια μεζουρα καθε μερα γιατι το καταλαβε οτι εχουν αλλη γευση και εγινε χαμος...Τα καταλαβαινουν ολα, λειτουργουν πολυ με τη συνηθεια και οι ρυθμοι αλλαγης πρεπει να ειναι πολυ ΑΡΓΟΙ...

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συμφωνώ, θα αγχωθεί και θα στεναχωρηθεί το παιδί με αυτό που σου είπε ο γυναικολόγος. Το παιδί δε χριεάζεται και δεν πρέπει να κόψει το θηλασμό σε μια εβδομάδα. Είναι μικρό ακόμα για να ζητάμε κάτι τέτοιο. Σιγά σιγά ελάττωνε τα γεύματα, ένα κάθε 2-3 μέρες, απασχόλησέ τον με κάτι άλλο όταν σου ζητάει να πιει και θα δεις ότι σιγά σγιά θ α το ελαττώσει. Όταν το ελαττώσει αρκετά δοκιμάζεις άλλα γάλατα. Αν σε αγχώνε το ασβέστιο, δοκίμασε τυρί και γιαούρτι, αν τρώει από αυτά το γάλα δεν είναι τόσο απαραίτητο.
Δοκίμασες να το δίνει άλλος και όχι εσύ? Εσύ να λείπεις κατά προτιμηση από το σπίτι! Και μη δοκιμάζεις κατευθείαν με το τελευταίο ή το πρώτο γεύμα αλλά με τα ενδιάμεσα, είναι πιο εύκολο να κοπούν.
Ξαναλέω ότι δεν πρέπει να βιάζεσαι, ο αποθηλασμός παίρνει καιρό! Όσο για τους 9 μήνες, ποιος σου εγγυάται ότι τότε θα είναι πιο εύκολο?

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΙΜΑΣΤΕ ΗΔΗ ΣΤΟΝ 12ο ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΓΑΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΓΕΥΜΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΕΝΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΟΤΑΝ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΖΗΤΑΕΙ ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ. ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΛΑΔΙ. ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΦΑΝΤΑΣΜΑ. ΞΥΠΝΑΩ ΚΑΘΕ 45 ΛΕΠΤΑ ΜΕ ΜΙΑ ΩΡΑ!ΤΟΝ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΤΟΝ ΕΚΟΨΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΡΟΤΙΜΑ ΝΑ ΜΕΝΕΙ ΝΗΣΤΙΚΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ 2 ΠΟΥ ΤΡΩΕΙ ΓΙΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟΥ ΩΣ ΤΙΣ 9 ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ . ΤΟ ΕΝΔΙΑΜΕΣΟ 7ΩΡΟ ΑΠΟ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΔΕ ΔΕΧΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ . ΟΥΤΕ ΚΡΕΜΑ ΟΥΤΕ ΦΡΟΥΤΟ ΟΥΤΕ ΦΑΓΗΤΟ ΟΥΤΕ ΜΠΙΣΚΟΤΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΛΥΣΗ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κάνε υπομονή κοριτσάκι μου... Κι εμείς ΄χουμε τον αποθηλασμό μπροστά μας και πίστεψέ με το δικό μου το παιδί θηλάζει περισσότερες φορές τη μέρα από το δικό σου! Κι εμένα με αγχώνει αλλά αναγκαστικά είναι μια διαδικάσία που παίρνει χρόνο, δε γίνεται σε δύο εβδομάδες... Το παιδάκι σου είναι σε καλή ηλικία αλλά μικρό για να αποθηλάσει από μόνο του, οπότε ίσως δεν είναι ετοιμο. Αν δεν ήθελες να βάλεις μπροστά για άλλο θα σου έλεγα να περιμένεις λίγο ακόμα, αλλά τώρα θα είναι λίγο πιο δύσκολα. Θα του περάσει η φάση αφαγίας και θα συνηθίσει την καινούργια κατάσταση. Δώσε του χρόνο. Αν πάτε ένα μήνα πίσω τη διαδικάσια για το άλλο μωρακι θα σας δημιουργήσει πρόβλημα?

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΟΧΙ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΡΑΞΕΙ. ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΔΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΕΠΑΦΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ . ΔΕ ΒΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΩ ΩΡΕΣ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΕΣ ΣΑΝ ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΕΣ.ΚΑΙ ΠΑΧΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΑΤΙΜΑΑΑΑΑΑΑ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις