Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
150 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 150 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 39]

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελλη τα καταφερα, να το παπουτσι:
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/220/dsc0206mg.jpg/

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Ελλη τα καταφερα, να το παπουτσι:
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/220/dsc0206mg.jpg/

affraid affraid affraid affraid το παπούτσι είναι απλα ΤΕΛΕΙΟ !!! τι ακριβώς δν τους άρεσε δηλαδή???

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στη φωτογραφια δε φαινεται τοσο καλα λογω των φωτων. Με το που το ειδαν μου ειπαν: "Α!Δεν πηρες νυφικο,ε; Το πηρες νε το ξαναβαλεις;". Πηγα να τους πω ναι με το τζιν στο Ριο για καφε!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι ήθελαν δηλαδή κορδέλες φιογκους και λουλουδια?? εμένα όσο πιο απλό τόσο πιο καλό θα έλεγα είναι η άποψη μου!!και γιατί να δώσεις τόσα λεφτά για ένα παπούτσι που ΔΕΝ θα ξαναβάλεις??καλύτερα δν είναι να μπορέσεις να το ξαναφορέσεις!!? Μια χαρά ωραιότατο..έχει και τα στρας του και τα ολα του!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μωρε κι αυτο υπερβολικο ηταν αλλα ειπα λογω της ημερας. Η αληθεια ειναι δεν το βαζεις ευκολα μετα!Σημασια εχει οτι ηταν ανετο και με λουρακι πισω ήταν σταθερο και οσο κι αν ιδρωνα απο τη ζεστη και τα φωτα περεμενε στη θέση του.

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στην τελική αυτό είναι που μετράει γιατί το νυφικό παπούτσι φαίνεται μόνο στις φωτογραφίες..δν θα το δει κανείς μετά από την στιγμή που θα το φορέσεις Laughing Laughing Laughing

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γειά σας κοριτσάκια μου! Τι κάνετε; Δε σας προλαβαίνω Smile
Εγω μια χαρά. Πήγα εχθές στο γιατρό και είναι όλα καλά! Είμαι 8 εβδομάδων. Άρχισα να ανασάνω λίγο και να το συνειδητοποιώ σιγά σιγά!

Έλλη μου είναι πολύ ωραίο το νυφικό σου! Η ώρα η καλή κορίτσι μου.

Μαρινάκι τι αποτελέσματα περιμένεις; Για τι επέμβαση μιλάμε;

Φιλιά πολλά σε όλα τα κορίτσια Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 7 417472

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 7 727892 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 7 727892 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 7 727892 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 7 727892 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 7 727892 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 7 727892 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 7 727892 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 7 727892 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 7 727892 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 7 727892 εγκυοσκονη για το 7 κοπελλες να εγκυμονησετε ολες συντομα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 7 920316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 7 920316

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κορίτσια τι μου κάνετε?

Εγώ είμαι χάλια Sad Sad Sad Sad
λες κ δε μου φταναν όλα τ αλλά, αλλά συναχώθηκα κιόλας.Δεν αντέχω ρε κορίτσια άλλο φέτος πόσο πια να τυραννιστώ ?

Κ κάναμε σήμερα μάθημα στα Θρησκευτικά που έλεγε ότι για τους χριστιανούς δεν υπάρχουν εμπόδια, μόνο δοκιμασίες κ κολάστηκα εκείνη την ώρα δεν μπορούσα καν να το πιστέψω ,με είχε πιάσει το παράπονο κ ένιωθα πολύ υποκρίτρια απέναντι στα παιδιά Sad

Την εικόνα το καβουρντιστίρι μου ακόμα να την ανοίξει...

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΗΡΘΑ ΚΑ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ?????

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
affraid affraid affraid affraid το παπούτσι είναι απλα ΤΕΛΕΙΟ !!! τι ακριβώς δν τους άρεσε δηλαδή???

Συμφωνώ με την Έλλη!!!Πανέμορφο το παπούτσι κι εγώ θα το αγόραζα χαλαρά!

Τι τους χάλασε?
Άμα ο άνθρωπος είναι στραβός κ θέλει να πει...θα πει ό,τι να ναι... Rolling Eyes

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα!
Ιωάννα μου, πολύ ωραίο το παπούτσι!! Καλά τυφλές είναι πεθερά και κουνιάδα;
Έλλη μου, μην τρελαίνεσαι. Βρες ένα άνετο και ωραίο παπούτσι και δε χρειάζεται να το αγοράσεις από μαγαζί με νυφικά ώστε να πληρώσεις τα μαλλιοκέφαλά σου. Εγώ είχα πάει σε ένα μαγαζί με υποδήματα, δεν είπα ότι είναι για νυφικό, διάλεξα κάτι που μου άρεσε πολύ, πλήρωσα 40 Ευρώ αν θυμάμαι καλά και το παπούτσι μου έμεινε και το φοράω και αλλού. Εμείς παντρευτήκαμε 21/6/2008. Smile Κάναμε τραπέζι σε μια ταβέρνα με το όνομα "Στ'αναμμένα κάρβουνα!!" Very Happy Very Happy Very Happy
Άντα, δε θέλω να σε ακούω έτσι!!! Εσύ είσαι εδώ η ψυχή της παρέας!!! Χαμογέλασε, κορίτσι μου! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 7 417472
Ευαγγελία, σε έκανα φίλη μου στο FB. Smile
Αυγολεμονη, ευχαριστούμε πολύ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 7 417472
demmy5_k, πολύ χαίρομαι που όλα πάνε καλά!
Λιάνα και Δέσποινα, είστε οι επόμενες εγγυούλες μας!! Ελπίζω να ΜΗ σας έχει έρθει ακόμα η ακατανόμαστη!
Αγαπη, καλησπέρα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 7 417472

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 7 417472

ΚΑΛΕ ΠΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΔΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ????

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κι από εμένα!Δεν ξέρω τι να πρωτοσχολιάσω, γι' αυτό θα σταθώ σε αυτό που μου έμεινε: το παπούτσι!ΤΕΛΕΙΟ! Smile

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ πώς να χαμογελάσω βρε Μαρία μου,δεν έχω σηκώσει κεφάλι φέτος.

Ήθελα να σου πω εδώ κ μέρες για το πτυχίο που είπες.Κι εγώ που το χρησιμοποιώ τι κατάφερα?

Τριγυρνάω εδώ κ χρόνια στα βουνά κ στα λαγκάδια κ άφηνα το θέμα παιδιού για το ΟΤΑΝ θα ερχόμουν κάπου κοντά, μη βρεθώ μόνη με το μωρό στη μέση του πουθενά. Sad

Κ τώρα βλέπω ότι θα γίνω μούμια του Φαραώ μέχρι να πάω κοντά κ λάθος μου που το άφηνα τόσο καιρό,γιατί είδες τι μου τυχε.

Τι να το κάνω το πτυχίο,να το πάρω αγκαλιά κ να το κουνάω ή να το φυλάω?

Είμαστε συνομήλικες κι εσύ έχεις το ζουζούνι σου να το ζουλάς τα βράδια,εγώ τι έχω? τη μοναξιά μου μόνο... Sad Sad

Πάλι έβαλα τα κλάματα, σορρυ ρε κορίτσια αλλά δε με βοηθάει το ρημάδι το κορμί μου για να φτιάξει η διάθεση.Κουράστηκα πια Sad Sad

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε, Αντούλα τι είναι αυτά;Όλοι έχουμε δυσκολίες είτε είμαστε άνεργοι είτε δουλεύουμε μακριά είτε δουλεύουμε κοντά αλλά ατέλειωτες ώρες!Μην μου στεναχωριέσαι... Crying or Very sad Απλά είσαι λίγο αρρωστούλι, νιώθεις και μοναχούλι και σ' έπιασε...Αλλά, φτάνει! Ανέβα τώρα!Χαμογελάκι σκαστό για εμένα; Smile Very Happy Wink

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έχεις δίκιο Ευούλι, είναι πολλά μαζεμένα, θα γίνω καλά κ θα συνέλθω πάλι.

Δε θέλω να σας πρίζω κι εσάς αλλά είμαι μοναχούλα πονάει ο λαιμός μου,τρέχει η μύτη μου κ μ εχει πιάσει το παράπονοοοο Sad Sad

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δημητρα ολα καλα θα πάνε και συντομα θα μας λες για την αυχενική σου!!!

Αντα περαστικα σου! Εγω να δεις χαλια. Νευρα στο φουλ και φοβερους πονους περιοδου!Ελα να κλαιμε μαζι....Αλλα κι εσυ λες κατι πραγματα και δεν μπορω να το κρατησω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 7 837218 . Σε πηραν τα χρονια δικιο έχεις. Ξερω κι ενα καλο γηροκομειο παντως...

Αγαπη πως ειναι το δοντι σημερα; Το στομαχι σου;

Μαρία, Ευούλι,Αυγολεμονη Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 7 417472


Κοριτσια ευχαριστω πολύ για τα καλα σας λογια για το παπουτσι! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 7 35468

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΠΑΠΟΥΤΣΙ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΘΑ ΤΟ ΕΠΕΡΝΑ ΧΑΛΑΡΑ Κ ΕΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΕΤΟΙΟ ΣΤΥΛ ΑΛΛΑ ΤΑ ΣΤΡΑΣ ΤΑ ΕΙΧΕ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΣΑΝ ΣΟΥΡΙΤΣΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΩ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΔΕΙΞΩ...

ΒΟΥΒΟΥ ΜΟΥ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙΣ ΕΣΥ Κ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ Κ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ...

ΑΝΤΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΘΕΛΩ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΧΘΕΣΙΝΑ ΣΟΥ ΑΣΤΕΙΑ Κ Η ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ;;;

ΑΓΑΠΗ ΟΛΑ ΚΑΛΑ;;

ΕΥΟΥΛΙ ΜΑΡΙΑΒΕΛ Κ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 7 417472

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:
Αντα περαστικα σου! Εγω να δεις χαλια. Νευρα στο φουλ και φοβερους πονους περιοδου!Ελα να κλαιμε μαζι....Αλλα κι εσυ λες κατι πραγματα και δεν μπορω να το κρατησω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 7 837218 . Σε πηραν τα χρονια δικιο έχεις. Ξερω κι ενα καλο γηροκομειο παντως...

Τώρα πώς με κατάφερες να κλαίω κ να γελάω μαζί δεν το κατάλαβα Smile Sad Smile

Σου ήρθε τελικά κανονική περίοδος?

Πάω να ζεστάνω γαλατάκι να πιω μπας κ συνέλθω κ πού ξέρεις μπορεί να ψηλώσω κ κανά πόντο! Cool

Ιφιγένεια εσύ ήσουν που δεν περίμενες χθες?Πες μας κανα καλό ν ανέβουμε!

Θα στανιάρω πού θα πάει μη σας τρομάζω...

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ετσι μπράβο Άντα!Άρχισες να πετάς τις ατάκες σου!Δεν σε φοβάμαι τώρα! Very Happy

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ada έγραψε:
ioanna85 έγραψε:
Αντα περαστικα σου! Εγω να δεις χαλια. Νευρα στο φουλ και φοβερους πονους περιοδου!Ελα να κλαιμε μαζι....Αλλα κι εσυ λες κατι πραγματα και δεν μπορω να το κρατησω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 7 837218 . Σε πηραν τα χρονια δικιο έχεις. Ξερω κι ενα καλο γηροκομειο παντως...

Τώρα πώς με κατάφερες να κλαίω κ να γελάω μαζί δεν το κατάλαβα Smile Sad Smile

Σου ήρθε τελικά κανονική περίοδος?

Πάω να ζεστάνω γαλατάκι να πιω μπας κ συνέλθω κ πού ξέρεις μπορεί να ψηλώσω κ κανά πόντο! Cool

Ιφιγένεια εσύ ήσουν που δεν περίμενες χθες?Πες μας κανα καλό ν ανέβουμε!

Θα στανιάρω πού θα πάει μη σας τρομάζω...
ΟΧΙ ΑΝΤΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΑΡΓΩ ΑΚΟΜΗ 4/2 ΠΕΡΙΜΕΝΩ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΓΙΑΤΙ ΛΙΓΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΜΕ ...

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιφιγένεια για να ανεβάσεις φωτογραφία από τον υπολογιστή σου θα πατήσεις από πάνω εκεί που λέει "εισαγωγή εικόνας" θα το επολέξεις και θα πατήσεις host it ,μετά θα αντιγράψεις τη σελίδα που θα ανοιξει σε νέο παράθυρο εδώ!

Αντα Κλαις και γελας μαζι; Ειναι προχωρημένη η κατασταση...Μοιαζουμε πολύ στην τρελα!Αν και νομιζω κραταω τα πρωτεια, δε με εχετε πετυχει στα πολύ καλα μου..... Rolling Eyes Αντα το γαλα ψηλώνει; Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 7 606100 ;;;;;;;;

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="ioanna85"]

Αγαπη πως ειναι το δοντι σημερα; Το στομαχι σου;

ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΝΟ ΤΑ ΡΑΜΜΑΤΑ ΜΕ ΤΡΑΒΑΝΕ (ΤΗ ΠΡΟΤΟΤΥΠΟ) ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΣΤΙΣ 10 ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΤΕΒΩ ΣΤΟΝ ΧΟΛΑΡΓΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΟΨΟΥΝ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟΟΟΟ

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγάπη αυριο ε; Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 7 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 7 654316 . Αντε να πας να δεις και τη μανουλα σου! Ευχαριστω πολύ για το παπουτσι!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις