Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
155 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 155 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 23 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 39]

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να μαι πάλι, δριμύτερη!

Μίλησα λίγο με κ τον ανδρούλη κ νιώθω πολύ καλύτερα!! Very Happy

Ήπια κ το γάλα κ σας κοιτάζω όλες από ψηλά!!! Twisted Evil Twisted Evil

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντα ειπες ψεμματα για το Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 446177 !!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 534787

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Αντα ειπες ψεμματα για το Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 446177 !!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 534787

Όχιιιι!!αλήθεια λέω, μάλιστα έβαλα κ κορν φλεικς μέσα , μην πέσω από τα πόδια μου Very Happy

Ήπιες μήπως κ δεν ψήλωσες ακόμα?Η μάρκα του γάλακτος θα φταίει!!

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσακια μου!τι κανετε?εγω παω για 3 μερα χωρις Embarassed Embarassed!σημερα βγηκα εξω και λιποθυμησα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 585182 !με μαζευανε!οταν τρωω κατι μετα ανακατευομαι!αντε να περασουνε οι μερες να παω στον γιατρο! ελλη μου και οι γοβες τελειες!πω πω κουκλαρα θα εισαι! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 604962!τα αλλα κοριτσια ειστε καλα?σας στελνω πολλα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 417472!μην με παρεξηγειτε που δεν καθομαι πολυ μεσα,αλλα δεν μπορω!καταλαβαινεται ε?

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Αγάπη αυριο ε; Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 654316 . Αντε να πας να δεις και τη μανουλα σου! Ευχαριστω πολύ για το παπουτσι!

ναι θα παω να πιω και καφεδακι παρεα με την μανουλα και κουτσομπολιο Rolling Eyes Laughing Laughing

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντα εισαι ψευτρα και σε δε εχω φιλη πια! Και δε σε αγαπάω! Και θα τα πω ολα στη μαμα μου να μαθεις.... Twisted Evil

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:γεια σας κοριτσακια μου!τι κανετε?εγω παω για 3 μερα χωρις Embarassed Embarassed!σημερα βγηκα εξω και λιποθυμησα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 585182 !με μαζευανε!οταν τρωω κατι μετα ανακατευομαι!αντε να περασουνε οι μερες να παω στον γιατρο! ελλη μου και οι γοβες τελειες!πω πω κουκλαρα θα εισαι! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 604962!τα αλλα κοριτσια ειστε καλα?σας στελνω πολλα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 417472!μην με παρεξηγειτε που δεν καθομαι πολυ μεσα,αλλα δεν μπορω!καταλαβαινεται ε?

λιποθυμησες ??? εισαι καλυτερα τωρα??? πω πωωωωω εγκυουλα θα εισαι να δεις και με τοσα συμπτωματα εισαι εγκυος και με την βουλα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 990599 και εσυ θα μας ανοιξεις και το #8 με το καλο αντε να μαθουμε συντομα και επισημα τα ευχαριστα σου πω πωωω ποσο χαιρομαιιιι λιανα μου

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:σημερα βγηκα εξω και λιποθυμησα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 585182 !με μαζευανε!οταν τρωω κατι μετα ανακατευομαι!αντε να περασουνε οι μερες να παω στον γιατρο!

affraid affraid affraid
Τζένη Τζένη δε λεγότανε η ταινία με την Καρέζη, αυτή μου ρθε στο μυαλό Wink

Ε ρε που χαιρόμαστε με τις αναγούλες κ τις λιποθυμιές!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 654316
Σίδηρο ξεκίνησες? Φιλισιν?

Α! κ τώρα που το θυμήθηκα.Τι τιμές βλέπουν τα ματάκια μου για χοριακές?Εμένα μου πήραν ή 12,κάτι ή 14,κάτι σε μεγάαααλη αλυσίδα που πρέπει να χει κ Αθήνα(δε θέλω να πω ποια μη θεωρηθεί διαφήμιση), τι 30ρια είδε πάλι το μάτι μου?
Ή μήπως ήταν σε άλλο θέμα κ μπερδεύτηκα? scratch

Ιωάννα γιατί??Τι έκανα?? Sad Sad

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λιάνα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 328109

Ετοιμασου για τον Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 337404 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 386913


Αντα το Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 8172 δεν ψηλωνει!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Ada"][quote="lia-ka"]

Α! κ τώρα που το θυμήθηκα.Τι τιμές βλέπουν τα ματάκια μου για χοριακές?Εμένα μου πήραν ή 12,κάτι ή 14,κάτι σε μεγάαααλη αλυσίδα που πρέπει να χει κ Αθήνα(δε θέλω να πω ποια μη θεωρηθεί διαφήμιση), τι 30ρια είδε πάλι το μάτι μου?
Ή μήπως ήταν σε άλλο θέμα κ μπερδεύτηκα? scratch

μπορεις να μου πεις με προσωπικο μηνυμα ποια αλυσιδα σου πηρε μονο 12 η 14 γιατι και εμενα και της κουμπαρας μου πηραν 25 ευρω !!!!

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κοριτσάκια μου γλυκάααα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 417472

..ξύπνησα το πρωί και καθώς άνοιξα την πόρτα του μπάνιου ποιός με περίμενε;; ..Η ΑΛΕΚΑ!!!!!!!!
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 654316 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!! ΗΡΘΕ ΘΕΕ ΜΟΥ!!!! ..ακόμα παρτάρω με τους πόνους μου όμως No No

ουφ και επειδή πονάω πολύ λέω να μη πάω γυμναστήριο σήμερα, οπότε θα αράξω! Ηρθε και ο αντρούλης μου νωρίς σήμερα Very Happy Very Happy

ekaragiorgou το predictor δεν το έχω για το ποιό αξιόπηστο.. καλύτερα clear blue ή self clear.. ευχομαι τα αποτελέσματα να ειναι θετικότατα!!

Εύη την είδαμε την ταινία κι εμείς! πολύ ωραία! ..εγώ δεν ήξερα οτι είναι τριλογία το φαντάστικα όμως απο τον τρόπο που τελείωσε! ..τώρα μου το επιβεβαιώσατε!! χιχι

Μαράκι μου φιλιά στον κούκλο σου σε παρακαλώ απο εμένα!!! και να είναι ζουπιχτα Very Happy

Έλλη τελικά τον αγόρασες;; είδα και το βιντεάκι και πωρώθηκα! ..εντομεταξύ έχω τρελό αποχυμωτή αλλα είναι τεράστιος.. ε, σιγά μωρέ 26 ευρώ και φαινεται πολύ πρακτικός!!

Ιωάννάκι Respect Respect πολύ καλή η γόβα!!!!!

[quote=demmy5_k"]
Εγω μια χαρά. Πήγα εχθές στο γιατρό και είναι όλα καλά! Είμαι 8 εβδομάδων. Άρχισα να ανασάνω λίγο και να το συνειδητοποιώ σιγά σιγά!
Μαρινάκι τι αποτελέσματα περιμένεις; Για τι επέμβαση μιλάμε;
[/quote]


Πολύ χαίρομαι που είναι όλα καλά!! Μπράβο μπράβο!!Άντε κορίτσι μου και σε λίγο καιρό θα έχεις το θαυματάκι σου στην αγκαλιά σου!!

Demy μου τα αποτελέσματα τα έχω πάρει είναι της σαλπιγγογραφίας που έκανα. Τώρα θα μπώ για επέμβαση να αφαιρέσω τις σάλπιγγες για να μείνω έγκυος γιατί είναι υδροσάλπιγγες... θα κάνω την προσπάθειά μου με εξωσωματική..

Άντα μου γλυκιά.. 1ον περαστικούλια για το συνάχωμα και 2ον.. θα συμφωνίσω με την Ιωάννα.. θα σου κανω και δώρακι μια φοβερή στρασάτη μαγκουρίτσα για να περπατάς ποιό άνετα και με στιλ....!

Μαρινάκι μου;; Αυριο είναι η μεγάλη μέρα; τι ώρα με το καλό βγάζουμε ραμματάκια; αντε.. κι εύχομαι αυτό να μη πονέσει.. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 417472

queen Μαρία, Ελευθερία, Ευαγγελίτσα, Λιάνα, Ιφιγένεια, Ευούλι και σε όλα τα κορίτσια Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 417472

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλητερα ειμαι!παιρνω φελισιν!παω να ξαπλωσω κοριτσια μου!αν δειτε την ελλη πολλα φιλια πειτε της!πολλα φιλια σε ολες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 417472!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="rinamar"]Καλησπέρα κοριτσάκια μου γλυκάααα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 417472

..ξύπνησα το πρωί και καθώς άνοιξα την πόρτα του μπάνιου ποιός με περίμενε;; ..Η ΑΛΕΚΑ!!!!!!!!
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 654316 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!! ΗΡΘΕ ΘΕΕ ΜΟΥ!!!! ..ακόμα παρτάρω με τους πόνους μου όμως No No

γεια σου μαρινακι μου επιτελους σου ηρθε και η αλεκα και τωρα ολα μια χαρα σου ηρθε με τα χαπια που σου ειχε δωσει ο γιατρος τα ειχες παρει τελικα η οχι ???

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρινακι παρε κανα παναντολ για τους πονους σε νιωθω γιατι κ εγω ετσι ειμαι καθε μηνα αν δεν σε πιανει το παναντολ παρε κανα μισουλιντ ειναι πιο δυνατο

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρινάκι μου δεν ξέρω αν ήρθε με τα χάπια γιατί πήρα ένα χτες το πρωί και δε πρόλαβα να πάρω 2ο και ήρθε!! ..η αλήθεια είναι οτι την παλεύω ακόμα χωρίς παυσίπονα αλλα πονάω αρκετα.. προς το βράδυ θα το πάρω όμως να με βοηθήσει μπάς και κοιμηθώ νωρίς σήμερα...!

Εσύ κοριτσάκι μου; αυριο ε; άντε με το καλό!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
την παλιοσύνδεσή μου μέσα! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 654655

Δεν μπορώ να σου στείλω πμ Αγάπη με πετάει έξω οπότε θα το πω εδώ κ ας θεωρηθεί ό,τι θέλει. Η Euromedica είναι κ έχει σε πολλές πόλεις στην Ελλάδα. Άμα πείσω τον άνδρα μου να ψάξει για την απόδειξη θα σου πω κ το ακριβές ποσό.

Μαρίνα ήρθε η Αλέκα!!!Άντε κ στα δικά μας!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 50580
Για τη μαγκούρα ευχαριστώ αλλά κράτα την , εδώ στο χωριό από μαγκούρες άλλο τίποτα!!

Το μεζουλίντ κάνει όντως θαύματα αλλά είχαν πει ότι έχει τρελές παρενέργειες κ δεν έχω ξαναπάρει από τότε.

Ιωάννα ακόμα δε μου μιλάς?Γιατί?? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 534787

Λιάνα καλή ξεκούραση! Very Happy



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ada στις Τετ Ιαν 25, 2012 9:33 am, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : Άλλο πείσω κι άλλο...πίσω)

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Ada"]την παλιοσύνδεσή μου μέσα! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 654655

Δεν μπορώ να σου στείλω πμ Αγάπη με πετάει έξω οπότε θα το πω εδώ κ ας θεωρηθεί ό,τι θέλει. Η Euromedica είναι κ έχει σε πολλές πόλεις στην Ελλάδα. Άμα πίσω τον άνδρα μου να ψάξει για την απόδειξη θα σου πω κ το ακριβές ποσό.

Μαρίνα
Το μεζουλίντ κάνει όντως θαύματα αλλά είχαν πει ότι έχει τρελές παρενέργειες κ δεν έχω ξαναπάρει από τότε.

ενταξει κοριτσι μου σε ευχαριστω πολυ δεν με ενδιαφερει το ακριβες ποσο και 15 ευρω να εχει ειναι 10 ευρω διαφορα αλλο 15 αλλο 25 στην εποχη που ζουμε ειναι αρκετα και τα 10 ευρω δεν μας περισευουν για να τα δινουμε στον καθε κλεφτη που κοιταει να εκμεταλευτει

για το μισουλιντ συμφωνω και εγω το εκοψα απο τοτε που εμαθα για τις παρενεργειες απλα το ειπα αν δεν αντεχει καθολου πλεον τους πονους μηπως νιωσει λιγο καλυτερα τουλαχιστον σημερα που ειναι η πρωτη μερα και απο αυριο κανα παναντολ

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
rinamar έγραψε:Μαρινάκι μου δεν ξέρω αν ήρθε με τα χάπια γιατί πήρα ένα χτες το πρωί και δε πρόλαβα να πάρω 2ο και ήρθε!! ..η αλήθεια είναι οτι την παλεύω ακόμα χωρίς παυσίπονα αλλα πονάω αρκετα.. προς το βράδυ θα το πάρω όμως να με βοηθήσει μπάς και κοιμηθώ νωρίς σήμερα...!

Εσύ κοριτσάκι μου; αυριο ε; άντε με το καλό!

ναιιιιι επιτελους αυριο το πρωι παω να κοψω τα ραμματα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 654316 ευτυχως γιατι δεν θα αντεχα αλλη μια μερα

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ada έγραψε:
Μαρίνα ήρθε η Αλέκα!!!Άντε κ στα δικά μας!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 50580
Για τη μαγκούρα ευχαριστώ αλλά κράτα την , εδώ στο χωριό από μαγκούρες άλλο τίποτα!!

Το μεζουλίντ κάνει όντως θαύματα αλλά είχαν πει ότι έχει τρελές παρενέργειες κ δεν έχω ξαναπάρει από τότε.

Ευχαριστώωωωω!! άντε σιγά σιγά να πέρνει μία μία σειρά!! Αλλα μόνο σε μας μη παει αλλού Very Happy

εντάξει θα την κρατήσω την μαγουρίτσα για τον άντρα μου που μία η μέση του μία το χέρι του Twisted Evil Twisted Evil αμάν ποιά!

Το έχω ακούσει και εγώ για το μεσουλίντ και το αποφεύγω.. γενικά δεν είμαι των φαρμάκων να σου πω.. και τώρα απο το πρωί πονάω αλλα αντέχω ακόμα Very Happy

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
στην εποχη που ζουμε ειναι αρκετα και τα 10 ευρω δεν μας περισευουν για να τα δινουμε στον καθε κλεφτη που κοιταει να εκμεταλευτει

Έχεις απόλυτο δίκιο!Εμείς που ψάχναμε για μια εξέταση για τον άνδρα μου βρήκαμε διαφορά 25 ολόκληρα ευρώ από κλινική σε κλινική στη Θεσσαλονίκη, ονόματα μην αναφέρω! Rolling Eyes

Μαρίνα σε μας θα μείνει η περίοδος, στις άλλες ξουτ ξουτ!! Very Happy
Εγώ βάζω θερμοφόρα στην περίοδο αλλιώς δεν την παλεύω...

Όσο για τους άνδρες δεν αντέχουν καθόλου τον πόνο οι έρμοι Rolling Eyes

Άσχετο:βρήκα την όζα που έψαχνα κ βάφω νύχι!!Πριν μια ώρα ήμουν να πέσω απ το βουνό κ τώρα κάνω κ μποτέ!Τρομάρα μου!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Ada"]


Το 2012 ήρθε γεμάτο πόνο,
αν δεν αλλάξει σύντομα
το πιάνω κ το λιώνω!!!

Cool Άντα Cool

τωρα ειδα την υπογραφη σου δεν προλαβες ομως να πατησεις το 7 αν θυμαμε καλα εισουν στο 6 το 7 γιατι το πηδηξες ???

Cool ΤΡΕΛΟΑΝΤΑ Cool (ΕΤΣΙ ΣΕ ΠΡΟΤΙΜΩ)

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πώπω λίγο έλειψα και έχουμε νέα!!!
Αντα μην μου πέφτεις καλή μου!!(ποιός μιλάει που η διάθεση μου κοντευει να πλησιάσει την διπολική διαταραχή που μια ειμαι χαρούμενη και μια πέφτω στα πατώματα!χαχαχαχΑ) Razz ευτυχώς που επενεύει το Ευουλι και κατάφερες και ανέβηκες γρήγορα!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 875502
Ενα μποτέ πάντα είναι ότι πρέπει να μας φτιάξει την διάθεση Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 417472
Αυγολέμονη μου πόσο σε ευχαριστώ για την θετική ενέργεια που μας έστειλες με την εγκυοσκονη σου!!ελπίζω να είσαι καλά και να τα βρικατε με το σποράκι σου να μη σε ταλαιπωρεί τοσο πλέον!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 417472
Ιφιγένεια μου θα το προσπαθήσω να περάσω όμορφα με τον αντρούλη μου,στο κάτω κάτω θα είναι η μέρα μας οπότε πιστεύω θα το διασκεδάσουμε όπως και να έχει! θα φροντίσω να καλέσω πολλούς φίλους να Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 893968 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 893968
Αγάπη άντε μια μέρα έμεινε κι αυτή μισή και από αυτή τη μισή θα κοιμάσαι άρα πέρασε το μαρτήριο σου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 654316
Λιάνα μου γλυκιά πάλι δν σε πρόλαβα??? Φαντάζομαι ότι πλέον έχεις πιστεί ότι είσαι έγκυος ε??? πωπω περιμένω μέσα στην αγωνία το αποτέλεσμα της χοριακής σου!! θα κάνουμε πάρτι!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 328109 να προσέχεις μόνο τώρα που νιώθεις αυτή την εξάντληση και να τρως καλα!!(σαν την μάνα μου κάνω τώρα Shocked )
Μαρινάκι τελικά δν αντιστάθηκα και τον πηρα!!Ελπίζω να μη μουτζώνουμε η μία την άλλη όταν τον παραλάβουμε!!χαχαχα Αντε ωραία τώρα όλα θα μπουν στο πρόγραμμα!!καλά ελεγα ότι μέχρι το πάσχα θα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 654316 και για σένα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 35468

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το 7 νομίζω πως θα αργήσει να ρθει...

Άμα δε βάλω μπροστά τις μηχανές
να νιώσω ξανά γυναίκα με τα ούλα της...
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 215994 Embarassed δε βλέπω προκοπή. Αλλά κι εγώ με προτιμώ Τρελοάντα από Μάρθα Βούρτση Very Happy

Ελλη τι να πω αυτό με τη διπολική με βάζει σε σκέψεις Laughing Laughing

Πάντως είμαι διπλό ζώδιο κ φημιζόμαστε για τα σκαμπανεβάσματα της διάθεσής μας.

Αν δεν είχα κι εσάς όμως, νομίζω πως θα μουν σε μια γωνία κλαίγοντας τη μοίρα μου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 417472

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια, να ρωτήσω κάτι;Πόσο αξιόπιστα θεωρείτε τα τεστ που ανιχνεύουν εγκυμοσύνη 5-7 μέρες μετά τη σύλληψη; Ρωτάω γιατί δεν νομίζω ότι θα κρατηθώ μέχρι να αδιαθετήσω...Ήδη το σκέφτομαι και είναι να μου έρθει 9/2!Τρελό,ε;Ή μάλλον, τρελή, ε; Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 8 875502 Laughing

delfin

delfin
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΣΕ Ο,ΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΩ !!!! Embarassed

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 23 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις