Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
95 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 95 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 39]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
delfin καλως ήρθες στην παρέα μας!!Ελπίζουμε να μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε σε ότι χρειαστείς!!

Ευούλι μηηηηηηηηηη!!μη το κάνεις αυτό στον εαυτό σου..γιατί δν έχουν μεγάλο ποσοστό επιτυχίας αυτά τα τεστ και έτσι ακόμη κι αν τα κατάφερες μπορει να βγει αρνητικο και μετα να στεναχωρηθείς χωρίς λόγο κοριτσάκι μου..και κρίμα δν θα είναι μετα?? No No

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι μου εγώ να πω την αλήθεια δεν τα εμπιστεύομαι.Εμένα με 3-4 μέρες καθυστέρηση κ το κανονικό τεστ είχε δείξει αρνητικό.Δεν ξέρω όμως άμα έφταιγε εξαρχής η ...προβληματική μου περίπτωση...

delfin καλώς ήρθες στην παρέα μας κ φυσικά θα σε βοηθήσουμε όσο μπορούμε.Προσπαθείς για μωράκι? Very Happy

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:
Μαρινάκι τελικά δν αντιστάθηκα και τον πηρα!!Ελπίζω να μη μουτζώνουμε η μία την άλλη όταν τον παραλάβουμε!!χαχαχα Αντε ωραία τώρα όλα θα μπουν στο πρόγραμμα!!καλά ελεγα ότι μέχρι το πάσχα θα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 9 654316 και για σένα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 9 35468

Χαχαχα λες να βγεί πατάτα και αντί για χυμούς τον πιούμε χαχαχαχα!

Αχ Ελλη μου.. δεν φαντάζεσαι πως το περιμένω να κάνω την προσπάθειά μου.. η αλήθεια είναι οτι είμαι πολύ αισιόδοξη.. μου έχει φουντώσει και ο αντρούλος μου τα μυαλά και το έχει ΣΙΓΟΥΡΟ οτι το καλοκαίρι θα είμαι φουσκοκοιλιά με δίδυμα Very Happy Very Happy Very Happy

Ευούλι έγραψε:Κορίτσια, να ρωτήσω κάτι;Πόσο αξιόπιστα θεωρείτε τα τεστ που ανιχνεύουν εγκυμοσύνη 5-7 μέρες μετά τη σύλληψη; Ρωτάω γιατί δεν νομίζω ότι θα κρατηθώ μέχρι να αδιαθετήσω...Ήδη το σκέφτομαι και είναι να μου έρθει 9/2!Τρελό,ε;Ή μάλλον, τρελή, ε; Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 9 875502 Laughing

Δηλαδή είναι να αδιαθετήσεις σε 16 μέρες; ωορηξία έχεις κάνει; ..δεν μου βγαίνουν οι ημερομηνίες βρε Ευούλι μου...

delfin καλώς τη! Ο,τι θες και μπορούμε να βοηθήσουμε με χαρά!

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
delfin έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΣΕ Ο,ΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΩ !!!! Embarassed
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΝΤΕΛΦΙΝ!!!!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ok!Θα προσπαθήσω να κρατηθώ...Απλά είναι ακόμα τόσες μέρες Crying or Very sad Πάω να διορθώσω κανά γραπτό μπας και ξεχαστώ...Αλλά, να μου πεις μέχρι τότε θα διορθώνεις;;; Smile

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Ada"]
αγαπη έγραψε:
στην εποχη που ζουμε ειναι αρκετα και τα 10 ευρω δεν μας περισευουν για να τα δινουμε στον καθε κλεφτη που κοιταει να εκμεταλευτει

Έχεις απόλυτο δίκιο!Εμείς που ψάχναμε για μια εξέταση για τον άνδρα μου βρήκαμε διαφορά 25 ολόκληρα ευρώ από κλινική σε κλινική στη Θεσσαλονίκη, ονόματα μην αναφέρω! Rolling Eyes

Μαρίνα σε μας θα μείνει η περίοδος, στις άλλες ξουτ ξουτ!! Very Happy
Εγώ βάζω θερμοφόρα στην περίοδο αλλιώς δεν την παλεύω...

Όσο για τους άνδρες δεν αντέχουν καθόλου τον πόνο οι έρμοι Rolling Eyes

ΑΝΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΡΕΙΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑ ΠΟΛΥ ΘΕΡΜΟΦΟΡΑ ΜΕ ΖΕΣΤΟ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΒΑΖΑ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΛΑΚΩΝΕΙ ΚΑΠΩΣ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΩΣΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΝΑ ΑΡΘΡΟ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΓΟΥΜΕ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΘΕΡΜΟΦΟΡΑ ΔΙΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΛΕΕΙ ΝΑ ΠΑΘΟΥΜΕ ΡΙΞΗ ΜΗΤΡΑΣ Η ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΑΝ ΤΟ ΞΑΝΑΒΡΩ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟ ΛΙΝΚ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΑΛΗΘΕΥΕΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΕΠΗΡΕΑΣΩ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΚΟΤΣΑΝΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟΤΕ ΚΟΤΣΑΝΑ ΣΟΥ ΕΙΠΑ Κ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΔΕΝ ΕΒΑΛΑ ΞΑΝΑ ΘΕΡΜΟΦΟΡΑ ΙΣΧΥΕΙ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΔΕΝ ΕΒΑΛΑ

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΥΝ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΘΕΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΗΡΕΜΗΣΗ "ΚΑΙ ΚΑΛΑ" ΕΛΑ ΜΩΡΕ ΠΟΝΑΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΚΑΙ ΤΗ ΕΓΙΝΕ ΣΙΓΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΠΑΝΑΝΤΟΛ ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΕΡΡΙΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΘΑ ΕΙΘΕΛΑ ΕΝΑ 45αρι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΚΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΒΑΡΑΩ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΠΙΑΣΕ ΠΟΝΟΔΟΝΤΟΣ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΤΟΥ ΕΦΥΓΕ ΤΟ ΣΦΡΑΓΙΣΜΑ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΕΚΑΝΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΩΡΑ ΠΟΥ ΚΛΑΙΝΕ ΟΤΑΝ ΒΓΑΖΟΥΝ ΔΟΝΤΙΑ ΑΛΛΑ Η ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΠΟΝΟΨΥΧΕΣ ΤΟΝ ΠΑΡΗΓΟΡΟΥΣΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΝΤΑΝΤΕΥΑ ΕΓΩ ΤΟΥ ΕΔΙΝΑ ΤΑ ΠΑΝΑΝΤΟΛ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ

ΕΝΩ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΒΡΕ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ ΠΑΡΕ ΚΑΝΑ ΠΑΝΑΝΤΟΛ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΩΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ Twisted Evil Twisted Evil Laughing Laughing Laughing

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ....ΕΧΕΙ ΠΡΙΣΤΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΠΟΛΥ Κ ΠΟΝΑΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΙΑΣΩ!!!!
ΤΙ ΕΠΑΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 4-5/2 ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΙΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!!!!!!!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

Δηλαδή είναι να αδιαθετήσεις σε 16 μέρες; ωορηξία έχεις κάνει; ..δεν μου βγαίνουν οι ημερομηνίες βρε Ευούλι μου...

Δεν είμαι σίγουρη αν έχω κάνει ωορηξία γιατί ο κύκλος μου έχει μια αστάθεια των 2 ημέρων (συνήθως 30-32 μέρες).Για να πω την αλήθεια, μου έφυγαν οι πολλές ορέξεις και μου καρφώθηκε η ιδέα ότι πέρασε η ωορηξία. Μπορεί να λέω και βλακεία...Βασικά, σκεφτόμουν να πάρω ένα τέτοιο τεστ την άλλη εβδομάδα...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχ ναι έτσι ειναι αγάπη!!χειροτεροι και απο μωρά ειναι αν παθουν το παραμικρο!!μονο στα λόγια ειναι καλοί!!

Ευουλι έχεις κάνει ωορρηξία γι αυτόν τον μήνα?? μηπως να συνεχίσεις να Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 9 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 9 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 9 215994 ? γιατι μου φαίνεται πολύ νωρίς κι ότι ακόμη πρέπει να ζουζουνίζεις για να πετύχεις να φυτρώσει το σποράκι στην κοιλίτσα σου!!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ifigeniaboz έγραψε:ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ....ΕΧΕΙ ΠΡΙΣΤΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΠΟΛΥ Κ ΠΟΝΑΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΙΑΣΩ!!!!
ΤΙ ΕΠΑΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 4-5/2 ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΙΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!!!!!!!

Ιφιγένεια μου πολλές φορές τα συμπτώματα της περιόδου ξεκινούν 10 μέρες ή και 2 εβδομάδες νωρίτερα.Εμένα δηλαδή τον προηγούμενο μήνα αυτό είχε συμβεί...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ifigeniaboz έγραψε:ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ....ΕΧΕΙ ΠΡΙΣΤΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΠΟΛΥ Κ ΠΟΝΑΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΙΑΣΩ!!!!
ΤΙ ΕΠΑΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 4-5/2 ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΙΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!!!!!!!

τώρα τι να σου πω? εμένα τα συμπτώματα μου έχουν αλλάξει πολύ τον τελευταίο καιρό..έχουν εξαφανιστεί θα έλεγα οπότε θα έλεγα ότι εκτός απο την ψυχή της γυναίκας και το σωμα της μια αβυσσος είναι Razz Razz Razz

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευούλι έγραψε:
ifigeniaboz έγραψε:ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ....ΕΧΕΙ ΠΡΙΣΤΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΠΟΛΥ Κ ΠΟΝΑΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΙΑΣΩ!!!!
ΤΙ ΕΠΑΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 4-5/2 ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΙΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!!!!!!!

Ιφιγένεια μου πολλές φορές τα συμπτώματα της περιόδου ξεκινούν 10 μέρες ή και 2 εβδομάδες νωρίτερα.Εμένα δηλαδή τον προηγούμενο μήνα αυτό είχε συμβεί...
ΤΙ ΝΑΠΩ ΡΕ ΕΥΟΥΛΙ ΑΠΟ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ!!!
ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΛΕΩ ΠΟΝΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΟΥΜΠΑΝΟ....

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:χαχαχαχ ναι έτσι ειναι αγάπη!!χειροτεροι και απο μωρά ειναι αν παθουν το παραμικρο!!μονο στα λόγια ειναι καλοί!!

Ευουλι έχεις κάνει ωορρηξία γι αυτόν τον μήνα?? μηπως να συνεχίσεις να Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 9 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 9 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 9 215994 ? γιατι μου φαίνεται πολύ νωρίς κι ότι ακόμη πρέπει να ζουζουνίζεις για να πετύχεις να φυτρώσει το σποράκι στην κοιλίτσα σου!!

Εννοείται!Οι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 9 215994 συνεχίζονται! Laughing

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αγάπη χαχαχα!!! ..μπράβο σου πάντως που τον ντάντεψες! Very Happy ..ειπαμε: δύσκολο πράγμα να μεγαλώνεις άντρες!!

Ιφιγένεια τι να πω.. βρε λές;;! ..για να δούμε τι θα δούμε! ..μακάρι ο Φευρουάριος να είναι ο μήνας!!


Ευούλι επειδή κι έγω είμαι ανυπόμονη του κ@ρατα, αν δεν κρατιέσαι κάντο 3-4 μέρες πρίν αλλα και πάλι.. μπορεί να απογοητευτείς.. Πάντως με τις ημερομηνίες που λές ωορηξία μάλλον έχεις αυτές τις ημέρες.. μέτρα περίπου 14-15-16 μέρες απο τη μέρα που περιμένεις αντιστροφα! ...κατάλαβες;

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρε συ Αγάπη όλοι ίδιοι είναι!!
Ο δικός μου να δεις όταν έχει πονοκέφαλο!!Σα μωρό!!Τι να πω,έτσι τους έχει κάνει η φύση για να ..προπονούμαστε εμείς οι γυναίκες Laughing Laughing

Μαρίναείμαι σίγουρη ότι θα σαι σε δυδιμάκια το καλοκαίρι κ ζηλεύωωω γιατί θα θελα κι εγώ να ξεμπερδεύω μια κ έξω κ με τα 2 Laughing Laughing

Ιφιγένεια εμένα μια βδομάδα πριν από την περίοδο που δεν ήρθε τελικά το στήθος μου ήταν περίεργα πρησμένο.Κάθε φορά πρήζεται, αλλά εκείνο το μήνα ήταν σαν σακούλι, ακόμα κ με το κρύο η ρώγα δεν ξεχώριζε κ το ένιωθα πιο απαλό από ποτέ.Πονούσε αλλά όχι σαν τις άλλες φορές.Μακάρι κοπέλα μου μακάρι!! Very Happy

Marily11


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας κοριτσακια μου..τι κανετε? εγω ειχα μια δυσκολη εβδομαδα, αλλα εμπαινα και διαβαζα τα νεα σας καθημερινα, ασχετα αν δεν προλαβαινα να απαντησω!!

Ada μου θα σε μαλωσω!!! πανω που λεω οτι το κοριτσι μας αρχισε να παιρνει τα πανω του, κατι γινεται και σ'ακουω πεσμενη και στεναχωριεμαι!!! πετα καμια ωραια ατακα γιατι εγω προσωπικα πεθαινω στο γελιο με τις ατακες σου! Razz

Boubou το νυφικο τελειο..θα εισαι μια κουκλα κοριτσι μου..ΜΠΡΑΒΟ! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 9 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 9 654316

Ioanna τα παπουτσια μου αρεσαν παρα παρα πολυ.. και τα δικα μου σ'αυτο το στυλ ηταν..και πολυ ανετα και τα φοραω και μετα το γαμο. Οσο για την κουνιαδα και την πεθερα..καλε θα εσκασαν απο το κακο τους και απο τη ζηλεια τους οταν θα ειδαν τα παπουτσια..και γι'αυτο ειπαν τα χειροτερα..αλλα εμας δεν μας ενδιαφερει η γνωμη τους κοπελα μου!!

αγαπη εισαι καλυτερα με το δοντι και χαιρομαι..αντε μια μερα ακομη εμεινε!

Λιανα βλεπω λιποθυμιες, ζαλαδες, νυστα και χαιρομαι γιατι θα εισαι η εγκυουλα του #7...γιουπιιιιιιι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 9 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 9 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 9 654316

Κοριτσια κατι ασχετο..ποιο κοριτσι ηταν που ελεγε οτι το γελιο της προκαλει γελιο και εβαλε και εκεινη την ηθοποιο που οποτε την ακουω να γελαει κοντευω να πεσω στα πατωματα και να χτυπιεμαι??? η ιωαννα ή η αγαπη? εχθες που το διαβασα στο #6 δεν μπορουσα να σταματησω να γελαω.. απλα θεϊκο!!!! Respect Respect

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!


Ευούλι επειδή κι έγω είμαι ανυπόμονη του κ@ρατα, αν δεν κρατιέσαι κάντο 3-4 μέρες πρίν αλλα και πάλι.. μπορεί να απογοητευτείς.. Πάντως με τις ημερομηνίες που λές ωορηξία μάλλον έχεις αυτές τις ημέρες.. μέτρα περίπου 14-15-16 μέρες απο τη μέρα που περιμένεις αντιστροφα! ...κατάλαβες;[/quote]

Το ξέρω ότι ήταν νωρίς, αλλά είχα κάτι περίεργα συμπτωματάκια.Ξέρω εγώ;Μπορεί να κάνω και λάθος, οπότε συνεχίζω ακάθεκτη για να 'μαι μέσα!Όσο για το τεστ, νομίζω ότι με πείσατε!Υπομονή Ευούλι...

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυριο θα παω γυναικολογο να δουμε αν φαινεται τπτ.αχ ευχηθητε μου καλη επιτυχια γιατι το αγχος ειναι τεραστιο!δε θελω να παει κατι στραβα! Smile

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε: οπότε θα έλεγα ότι εκτός απο την ψυχή της γυναίκας και το σωμα της μια αβυσσος είναι Razz Razz Razz

Respect Respect
Απύθμενα κ τα δυο ας μου επιτραπεί να συμπληρώσω ...

Γεια σου Marily11, έχω τα κορίτσια εδώ που με ανεβάζουν!! (κ με απειλούν με μαγκούρες!αουτς!) Razz

sofouli με το καλό!!τίποτα δε θα πάει στραβά!! Very Happy Θα περιμένουμε νέα σου!!

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ada έγραψε:Ρε συ Αγάπη όλοι ίδιοι είναι!!
Ο δικός μου να δεις όταν έχει πονοκέφαλο!!Σα μωρό!!Τι να πω,έτσι τους έχει κάνει η φύση για να ..προπονούμαστε εμείς οι γυναίκες Laughing Laughing

Μαρίναείμαι σίγουρη ότι θα σαι σε δυδιμάκια το καλοκαίρι κ ζηλεύωωω γιατί θα θελα κι εγώ να ξεμπερδεύω μια κ έξω κ με τα 2 Laughing Laughing

Ιφιγένεια εμένα μια βδομάδα πριν από την περίοδο που δεν ήρθε τελικά το στήθος μου ήταν περίεργα πρησμένο.Κάθε φορά πρήζεται, αλλά εκείνο το μήνα ήταν σαν σακούλι, ακόμα κ με το κρύο η ρώγα δεν ξεχώριζε κ το ένιωθα πιο απαλό από ποτέ.Πονούσε αλλά όχι σαν τις άλλες φορές.Μακάρι κοπέλα μου μακάρι!! Very Happy
ΘΑ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΩΜΙΖΩ...
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΟΛΟΙ ΙΔΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΑΥΤΟΣ ΑΙΜΑ ΠΕΘΕΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΤΟΥ ΧΑΧΑΧΑ

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Marily11 έγραψε:

αγαπη εισαι καλυτερα με το δοντι και χαιρομαι..αντε μια μερα ακομη εμεινε!


Κοριτσια κατι ασχετο..ποιο κοριτσι ηταν που ελεγε οτι το γελιο της προκαλει γελιο και εβαλε και εκεινη την ηθοποιο που οποτε την ακουω να γελαει κοντευω να πεσω στα πατωματα και να χτυπιεμαι??? η ιωαννα ή η αγαπη? εχθες που το διαβασα στο #6 δεν μπορουσα να σταματησω να γελαω.. απλα θεϊκο!!!! Respect Respect

ωχ Παναγια μου με πηραν ολοι χαμπαρι
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
adaμακαρι να εχω ευχαριστα νεα και να τα μοιραστω μαζι σας!!!αχ!θα δει τπτ αραγε αν ειμαι μονο 20 ημερων?

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλή επιτυχία sofouli!Όλα θα πάνε τέλεια!
Κοριτσάκια μου γλυκά σας καληνυχτίζω γιατί όντως έχω διόρθωμα... Crying or Very sad Φιλάκια σε όλες! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 9 417472

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="Ευούλι"]Καλή επιτυχία sofouli!Όλα θα πάνε τέλεια!
Κοριτσάκια μου γλυκά σας καληνυχτίζω γιατί όντως έχω διόρθωμα... Crying or Very sad Φιλάκια σε όλες! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 9 417472

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑΑΑΑΑΑ Wink

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 9 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις