Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
79 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 79 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 24 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 39]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλη συνέχεια Ευούλι!!

Σοφουλι πιστεύω ότι μια χαρά θα πάνε όλα!κι ακόμη κι αν δν δει κατί θα ειναι επειδη ειναι νωρις και να μην αγχωθείς ναι!????

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="boubou"]Καλη συνέχεια Ευούλι!!

Σοφουλι πιστεύω ότι μια χαρά θα πάνε όλα!κι ακόμη κι αν δν δει κατί θα ειναι επειδη ειναι νωρις και να μην αγχωθείς ναι!????
[/qο γυναικολογος μου ειπε πως ο σακος θα φανει αλλα το μπιζελακι δε το ξερει ακομα.με καθησυχασε παρα πολυ αλλα τωρα με επιασε παλι γιατι θα παω μονη γιατι ο αντρας μου δουλευει.

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli Άμα η χοριακή σου είναι πάνω από το 1000 θα μπορεί να δει σάκο κ ίσως κ κουκίδα, έτσι μου είχε πει η δικιά μου.

Ευούλι καλό διόρθωμα Very Happy


boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δν πειράζει Σοφούλι μου!δυστυχως οι υπόλοιπες υποχρεώσεις μας συνεχίζουν να τρέχουν! καλο είναι να έχει δουλιτσα ο άντρας σου από το να μην υπάρχει δουλειά, έτσι να το δεις!! εξάλλου αν ειναι τοσο νωρις που σποράκι δν θα φανεί τότε δν θα χάσει και κάτι ο άντρας σου! ελπίζω να μπορέσει να έρθει όταν θα ακούσετε την καρδούλα πρώτη φορά!!!Απο εκεί και μετά μόνο στους μεγάλους υπερήχους πιστεύω θα τον ήθελα μαζί μου! Rolling Eyes

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τη χοριακη την εκανα πολυ βιαστικα στη τριτη μερα καθυστερησης.μου ειπε να μη ξανακανω.θα φανει αυριο.ασε που Sad φοβαμαι και τα χειροτερα....

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:τη χοριακη την εκανα πολυ βιαστικα στη τριτη μερα καθυστερησης.μου ειπε να μη ξανακανω.θα φανει αυριο.ασε που Sad φοβαμαι και τα χειροτερα....

τώρα θα σε μαλώσω!!ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ αρνητικά!! όλα ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δε ξερω πως θα ειναι οι αντιδρασεις μου αν μου ανακοινωσει οτι κατι δε παει καλα.αν και δε θελω να το σκεφτομαι...

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Άντα!!!!! Θα σε μαλώσω! Γιατί γλυκιά μου αυτή η κρίση στενοχώριας;;;; Με έκανες να νιώσω απαίσια... Sad Κουκλίτσα μου, θα έρθει και σε εσένα το μικρούλι. Θα δεις. Δε σε έχουν πάρει τα χρόνια. Μην ακούω βλακείες! Αχ, ελπίζω να είσαι καλύτερα τώρα. Στενοχωρήθηκα πολύ. Sad

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ολοι με μαλωνουνε για την αρνητικοτητα μου αλλα δεν αλλαζει.αν δεν ακουσω το γιατρο να μου λεει οτι ολα ειναι οκ.αλλα γιατι να μην ειναι μωρε?τοσες προσευχες.....

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρακι μου τη κανεις ??? τη κανει ο αντωνακης σου ???

κοριτσια για πειτε μου μονο εγω πιστευω οτι η λιανα μας ειναι εγκυουλα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 10 990599 μετα το σημερινο??? που λιποθυμησε Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 10 585182 βαζω στοιχημα οτι η λιανα θα μας ανοιξει το #8 τη λετε ???

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα συμφωνήσω με την Έλλη σε όλα κ θα σε μαλώσω sofouli.

Αφού σου είπε να μην κάνεις κι άλλη τι ανησυχείς βρε? Very Happy

Μαρία μου δεν ήθελα να σε κάνω να νιώσεις άσχημα No No No
Ήταν μια κακή στιγμή μου, που βυθίστηκα λίγο στην απαισιοδοξία, αυτό ήταν όλο.Ανέβαινε κι ο πυρετός κ με αποτελείωσε.

Απλώς τα βάζω με τον εαυτό μου που έλεγα συνέχεια "κ πού θα το βάλω το παιδί να το πηγαινοφέρνω?στη βαλίτσα με τα ρούχα?" κ τώρα λέω "ας έρθει με το καλό κ λύση θα βρεθεί"

Μια χαρούλα είμαι τώρα, έβαψα κ το νυχάκι κ πήρα τα πάνω μου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 10 417472

Αγάπη η Λιάνα είναι στανταρ έγκυος!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 10 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 10 328109

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρινα αδιαθέτησες; άντε μπραβο!πονάς ε; ελα να κάνουμε παρεα σε αυτό! ευχαριστω για το παπουτσι!

Άντα τι ειναι η οζα; scratch

Αγάπη τα μεσουλιντ να τα αποφευγεις οσο μπορεις. Κάνουν πολύ κακο στο συκώτι!Αγάπη οταν με ποναει η κοιλια τη βαζω στη μεση γιατι οντως ισχυει αυτο που λες. Ο δικος μου κοριτσια ειχε καταρροη και καθοταν στον καναπε και μες στην ησυχια του σπιτιου ακουγα ένα Ωωωωωωωωωχ! και τρομαζα...Τι εχεις αγαπη μου ρωταγα; Αυτη η μυτη με εχει πεθανει... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 10 679259

Ελλη Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 10 893968

Λιανα καλη ξεκουραση! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 10 531909

Ευούλι εγω πάντως ενα απο αυτα εκανα οταν ημουν εγκυος και ειχε βγει μια χαρα θετικο!Ομως 3 μερες πριν την ημερα που περιμενα. Αλλα τα κοριτσια εχουν διαφορετικη αποψη στο θεμα... Rolling EyesΚαληνυχτα!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 10 502437

delfin καλώς ήρθες! Very Happy

Ιφιγένεια στα μεσα του κυκλου μου πάντως πρηζονταν το στηθος μου!!

Marily11 δε μας ενδιαφερει η γνωμη αλλα οταν προετοιμαζεις τοσο καιρο εκεινη τη μερα και ερχονται και λενε δε μου αρεσουν τα παπουτσια, δε μου αρεσει το νυφικο, δε μου αρεσει το μακιγιαζ,δε μου αρεσει τιποτα...ε τοτε ενα κλαμα το ριχνεις. Φαντασου στην τελευταια προβα που πηγα με την πεθερα εκλαιγα οταν εμεινα μονη μεσα στον κοσμο!!!!Ρεζίιιιιιιιιιιλι!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 10 654655

sofouli μέσα απο την ψυχη μου ευχομαι να πάνε ολα καλά!!! Μη λες χαζομαρες...να κάνεις θετικες σκεψεις!

Μαρία Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 10 228222

Κοριτσια ενω εχω ανοιχτη τη σελίδα για λιγο κοιταζω στο google για κατασκευη κοσμηματων και τετοια και σας χανω....Πολύ μιλατε!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 10 585182

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:
Άντα τι ειναι η οζα; scratch

Αχαχαχαχα Laughing Laughing Laughing
Μανόν το λέτε εκεί κάτω.Τι μου θύμισες τώρα!!

Είμαι Κρήτη κ μπαίνω σε ένα φαρμακείο κ χαζεύω το σταντ με τις όζες-μανόν.Έρχεται η φαρμακοποιός κ μου ρωτάει:

-Θέλεις μήπως βοήθεια κοπέλα μου?

-Όχι ευχαριστώ απλά χαζεύω τις όζες.

-Ααααα (χαράς) δικιά μας είσαι!!

Βγαίνει κ έρχεται κ με αγκαλιάζει!!

- confused confused (εγώ)

-Εδώ δεν τις λένε όζες τις λένε μανόν! cyclops

- Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 10 606100 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 10 606100 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 10 606100 Razz Razz

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειχα φιλη απο Βεροια οταν ειμασταν φοιτητριες που τα συζητουσαμε αυτα αλλα δεν ειχαμε πει ποτε για οζες..Σορυ που ρωτησα!!!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="ioanna85"]
Αγάπη τα μεσουλιντ να τα αποφευγεις οσο μπορεις. Κάνουν πολύ κακο στο συκώτι!Αγάπη οταν με ποναει η κοιλια τη βαζω στη μεση γιατι οντως ισχυει αυτο που λες. Ο δικος μου κοριτσια ειχε καταρροη και καθοταν στον καναπε και μες στην ησυχια του σπιτιου ακουγα ένα Ωωωωωωωωωχ! και τρομαζα...Τι εχεις αγαπη μου ρωταγα; Αυτη η μυτη με εχει πεθανει... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 10 679259

χαχαχαχα

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aχ Μαρία τι ωραία φωτο έβαλες!!!Σε μια τέτοια εκκλησία δν γινόταν να παντρευτώ?? αΧΧΧ!! εδώ δν βλέπουμε θαλασσα ουτε με κυάλια!!

χαχαχαχα Ιωάννα μου κι εγώ έτσι είμαι όταν είμαι συναχωμένη άσε που είμαι λες και ειμαι μέσα στην μαστούρα όλη την ώρα!τον καταλαβαίνω τον άντρα σου! Razz Razz

Κι εμείς Χαλκίδα μανό τα λέμε!! αλλα εκπαιδεύτηκα κι εγώ εδω Λάρισα όζες τα λένε κι έτσι ξέρω χιχι

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Ειχα φιλη απο Βεροια οταν ειμασταν φοιτητριες που τα συζητουσαμε αυτα αλλα δεν ειχαμε πει ποτε για οζες..Σορυ που ρωτησα!!!!!

Καλέ τι σόρυ? Razz Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 10 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 10 417472 Για δες πάνω τη μπάρα σου... Wink

Πάντως κορίτσια πέρα από εμάς τις πολυλογούδες το φόρουμ είναι λίγο "ψόφιο" σήμερα ή είναι η ιδέα μου?

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:
ioanna85 έγραψε:Ειχα φιλη απο Βεροια οταν ειμασταν φοιτητριες που τα συζητουσαμε αυτα αλλα δεν ειχαμε πει ποτε για οζες..Σορυ που ρωτησα!!!!!

Καλέ τι σόρυ? Razz Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 10 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 10 417472 Για δες πάνω τη μπάρα σου... Wink

Πάντως κορίτσια πέρα από εμάς τις πολυλογούδες το φόρουμ είναι λίγο "ψόφιο" σήμερα ή είναι η ιδέα μου?

σαν να εχεις δικιο ειμαστε που ειμαστε πολυλογουδες σημερα συνεχεια πρωτο θεμα το δικο μας βλεπω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 10 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 10 40746

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ψοφιο;;;

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι ,δεν έχει μεγάλη κινητικότητα.

Συνήθως δεν προλαβαίνω να ρίξω καμιά ματιά κ τσουυυπ κάτι νέο έχει!

Σήμερα είμαστε πρώτη μούρη στο καβούρι!! Razz Razz

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχ μήπως απλά πάμε να μηδενίσουμε το θέμα σήμερα και δν μας προλαβαίνουν? Laughing Laughing Laughing Razz

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μουσικη παρακαλώ

https://www.youtube.com/watch?v=OC-RyFJoFOY


Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 10 604962

Να αναψουν τα αιματα!

χαχαχαχαχα!!!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli, θύμισέ μου... Έκανες χοριακή και έδειξε καλή, έτσι δεν είναι; Γιατί ανησυχείς, λοιπόν γλυκιά μου; Όλα καλά θα πάνε! Κορίτσια, εγώ στον Αντωνάκη δεν είχα κάνει ούτε μια φορά χοριακή!!!! Αφού εδώ έμαθα ότι οι έγκυες κάνουν χοριακή. Κανείς δε μου είχε πει κάτι!
Άντα, μανό ή βερνίκι. Μη μαλώσουμε τώρα... Όζα; Τι είναι όζα; Very Happy Μην αρχίσω για το σουβλάκι... Αλλά αυτό δε με παίρνει, γιατί και οι Πατρινοί (Ιωάννα) το ίδιο με εσάς το λένε! Very Happy (Χαίρομαι που ήταν μια κρίση και πέρασε. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 10 417472 )
Αγαπη, περαστικά σου! Αύριο θα βγουν και τα ράμματα και όλα καλά θα πάνε!
Λιάνα μου, ακούω αναγούλες, λιποθυμία και θα σου πω προκαταβολικά Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 10 50580 Μέχρι χθες δεν πίστευα ότι είσαι έγκυος, γιατί δεν ταιριάζουν συμπτώματα εγκυμοσύνης με αρνητική χοριακή. Τα συμπτώματα αρχίζουν μετά την εμφύτευση του ωαρίου στη μήτρα, οπότε η χοριακή έπρεπε να δείξει θετικό αποτέλεσμα. Μπορεί και να έκαναν λάθος στη χοριακή. Ή μάλλον η σύλληψη ήταν καθυστερημένη. Πόσες μέρες μετράς καθυστέρηση;
Ευούλι, είναι πολύ νωρίς για τεστάκι. Συνέχισε τις Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 10 215994 , γιατί μπορεί να μην έχεις κάνει ακόμα ωορρηξία...
Μαρίνα, επιτέλους ήρθε η ακατανόμαστη!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 10 328109 Κοντά σε εμάς! Αχ, μακάρι να μείνουμε όλες μαζί έγκυος!!!
Ιωάννα, γράψε το σόι του άντρα σου στα παλιά σου παπούτσια και πέτα τα μετά στον σκουπιδοτενεκέ!!! Αμάν πια!! Με έχουν εξοργίσει όλοι τους!!!
Έλλη, ευχαριστώ για τη φώτο! Είναι καλοκαίρι 2009 στη Σίκινο!
Σε όλες τις υπόλοιπες... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 10 417472

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Μουσικη παρακαλώ

https://www.youtube.com/watch?v=OC-RyFJoFOY


Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 10 604962

Να αναψουν τα αιματα!

χαχαχαχαχα!!!

καλο καλο ακουστε και αυτο
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 10 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 10 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 10 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 10 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 10 604962

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 10 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 10 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 10 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 10 604962 έτσι να ανεβαίνει το κέφι στο παρεάκιιιιιιιιιιιι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 10 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 10 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 10 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 10 604962

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 24 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις