Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
179 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 179 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 30 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 39]

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Απο το πρωι έχω παρει:

1 panadol extra με 2 buscopan και αργότερα
1 zantac για το στομαχι και 1 lonarid...

Ποναω τωρα αλλα υποφερτα. Εμενα η εγκυμοσυνη μου εφερε ενα ινομύωμα!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioanna85 έγραψε:Απο το πρωι έχω παρει:

1 panadol extra με 2 buscopan και αργότερα
1 zantac για το στομαχι και 1 lonarid...

Ποναω τωρα αλλα υποφερτα. Εμενα η εγκυμοσυνη μου εφερε ενα ινομύωμα!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Κοριτσάκι μου περαστικούλια σου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 22 417472

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πήρες το γιατρό σου κανα τηλέφωνο?Είναι λογικό να πονάς τόσο?

Τι παίζει με τα ινομυώματα αλήθεια?Κ εμένα μετά την εγκυμοσύνη η γιατρός μου είπε ότι είδε ένα.Κ οι γιατροί στο νοσοκομείο αλλά ότι είναι μικρό.Δεν ξέρω όμως αν προυπήρχε scratch

Τα χω ακούσει πολλές φορές ότι σχεδόν όλες οι γυναίκες έχουν αλλά τι είναι? Embarassed

Υ.Γ Άψογη η μικρή μίνι!!Αχουτο!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Απο το πρωι έχω παρει:

1 panadol extra με 2 buscopan και αργότερα
1 zantac για το στομαχι και 1 lonarid...

Ποναω τωρα αλλα υποφερτα. Εμενα η εγκυμοσυνη μου εφερε ενα ινομύωμα!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


αχ υπομονή κούκλα μου! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 22 35468

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστώ πολύ για τη συμπαρασταση!

Τα ινομυωματα είναι καλοήθεις όγκοι. Συνηθως εμφανιζονται σε ηλικιες 25 με 55 και 1 στις 2 γυναικες τα παρουσιαζει. Συνηθως ειναι κληρονομικα και εχουν διαφορα μεγεθη και μπορει να εχουν και διαφορες θεσεις. Εμένα π.χ. ειναι εξωτερικα της μητρας, μικρο σε μέγεθος και ελπιζω να απορροφηθει...

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια αρχίζω να χω πάλι ρίγη Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 22 534787
,ξαναξαπλώνω κ τα λέμε μετά Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 22 417472

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Περαστικα σου Αντα!!!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:Κορίτσια αρχίζω να χω πάλι ρίγη Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 22 534787
,ξαναξαπλώνω κ τα λέμε μετά Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 22 417472

περαστικά [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια πάω για μπανάκι κι επιστρέφω σε λίγο Very Happy

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλο μπανακι Ευη και σου εχω και το αναλογο emoticon...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Καλο μπανακι Ευη και σου εχω και το αναλογο emoticon...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

να 'μαι πάλι Very Happy χαχαχα φοβερό το emoticon!!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μειναμε οι 2 μας Ευάκι....
Καθηγητρια γερμανικών ε; Δυσκολη γλώσσα αλλα πολύ χρησιμη στον κλάδο μου! Αν και μου αρεσει να μαθαινω ξενες γλώσσες ποτε δεν την εβαλα σκοπο γιατι ειναι λιγο βαρια ε;

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσακια μου!τι κανετε?ελλη τελεια τα παπουτσια!θα παθει την πλακα του ο αντρουλης σου οταν θα σε δει!αντε βρε με το καλο Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 22 654316!να καλωσορισο και τα καινουργια μας κοριτσια barbie και patrina!ευχομαι συντομα με μωρακια!να πω και περαστικα μου στην patrina!να δωσω πολλα φιλια σε ολα τα κοριτσια!μαρινες μου ελπιζω να ειστε καλα!μαρακι δεν σου απαντησα εχθες,ειμαι στην 3 μερα καθυστερησης!αυριο 4!η διαθεση μου εχει σκαμπανεβασματα,μια καλα και μια χαλια!τωρα ειμαι χαλια!θα περιμενω και λιγο ακομα και θα παρω τον γιατρο!τελος παντων,ας αφησουμε εμενα!το λεμονακι που να ειναι βρε κοριτσια?ειναι καλα?μου εχει λυψει!ευαγγελιτσα μου καλα εισαι?σου στελνω φιλια! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 22 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 22 417472!και σε ολα τα κοριτσια Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 22 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 22 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 22 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 22 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 22 417472

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ωραια μακαρι να ειναι και η Δεσποινα και η Λιανα εγκουλες!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 22 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 22 328109

Ευη εισαι κουκλα!!!!! Και το παπουτσι ειναι τελειο!!!!

Αντα και Ιωαννα περαστικουλια Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 22 35468

Τα παπουτσια της Ελλης σε ποια σελιδα ειναι και δεν τα ειδα γ@μωτο?

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τωρα ειδα οτι υποφερεις ιωαννα μου,περαστικα!και σε εσενα anda μου περαστικα και σας στελνω πολλες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 22 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 22 35468 !

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:Ωραια μακαρι να ειναι και η Δεσποινα και η Λιανα εγκουλες!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 22 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 22 328109

Ευη εισαι κουκλα!!!!! Και το παπουτσι ειναι τελειο!!!!

Αντα και Ιωαννα περαστικουλια Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 22 35468

Τα παπουτσια της Ελλης σε ποια σελιδα ειναι και δεν τα ειδα γ@μωτο?

σ'ευχαριστώ Ελευθερία μου! πρέπει να είναι 1-2 σελίδες πριν τα δικά μου!για δες!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λιάνα ίσια που προλαβαινεις να εισαι η εγκυούλα στο 7 γιατι με την πολυλογια μας θα πάνε στο 8 μεχρι την παρασκευη! Ειμαι πολυ σιγουρη πως επιασαν οι προσευχες του αντρούλη σου!!

Ελευθερια το ζουζουνι σου πως ειναι; η διαθεση σου ανεβηκε καθόλου;

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι μαι παλι ηρθα ειμαι ακομα αθηνα τελικα θα μεινω στην μανουλα μου αποψεγιατι αρχισε να βρεχει απο νωρις εδω και ετσι θα σας γραφω απο το λαπτοπακι της μαμας (ναι αυτο το μεγαλο το notebook) Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 22 40746 αχ κοριτσακια μου ξεκουραστηκα λιγακι κοιμηθηκα 2 ωριτσες καλα ηταν λοιπον εχω να πω

ευη μου εισαι μια κουκλα η φωτογραφια του γαμου σου ειναι τελεια Respect και ζηλεψα θελω και εγω να βαλω μια του γαμου Rolling Eyes

κοριτσια τη λετε να βαλουμε ολες φωτο του γαμου μας να μας ξανακαμαρωσουμε νυφουλες ??? ελλη μου και εσυ θα βαλεις οταν ντυθεις νυφουλα θα περιμενουμε να σε δουμε

α και τα παπουτσια ολα τελεια ελλη αυτα που διαλεξες ειναι τελεια και του αντρα σου μου αρεσαν αλλα περισσοτερο προτιμο τα αλλα

ευη μου και το δικο σου παπουτσακι ειναι σουπερ ενα παρομοιο εψαχνα να βρω τυπου peep toe αλλα τελικα κατεληξα σε πεδιλο

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλώς την ξεκουραστη και ανανεωμένη Αγάπη!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:ναι μαι παλι ηρθα ειμαι ακομα αθηνα τελικα θα μεινω στην μανουλα μου αποψεγιατι αρχισε να βρεχει απο νωρις εδω και ετσι θα σας γραφω απο το λαπτοπακι της μαμας (ναι αυτο το μεγαλο το notebook) Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 22 40746 αχ κοριτσακια μου ξεκουραστηκα λιγακι κοιμηθηκα 2 ωριτσες καλα ηταν λοιπον εχω να πω

ευη μου εισαι μια κουκλα η φωτογραφια του γαμου σου ειναι τελεια Respect και ζηλεψα θελω και εγω να βαλω μια του γαμου Rolling Eyes

κοριτσια τη λετε να βαλουμε ολες φωτο του γαμου μας να μας ξανακαμαρωσουμε νυφουλες ??? ελλη μου και εσυ θα βαλεις οταν ντυθεις νυφουλα θα περιμενουμε να σε δουμε

α και τα παπουτσια ολα τελεια ελλη αυτα που διαλεξες ειναι τελεια και του αντρα σου μου αρεσαν αλλα περισσοτερο προτιμο τα αλλα

ευη μου και το δικο σου παπουτσακι ειναι σουπερ ενα παρομοιο εψαχνα να βρω τυπου peep toe αλλα τελικα κατεληξα σε πεδιλο


γεια σου Αγάπη μου!! σ'ευχαριστώ πολύ!! ε βάλε μια φωτό να σε δούμε νυφούλα βρε!!

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΕΙΣΤΕ ΣΑΣ ΤΣΑΚΩΣΑ!!!! IOANNA MOU ΜΕ ΤΟΣΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΘΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ!!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Καλώς την ξεκουραστη και ανανεωμένη Αγάπη!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


χαχαχαχαχαχα τη γλυκουλικο emoticon πραγματικα ειμαι λιγο πιο ανανεωμενη φυσικα αυριο θα ειμαι περισσοτερο γιατι το μαγουλακι θα εχει στρωσει και θα ειναι φραπα χαχαχαχα

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
αγαπη έγραψε:ναι μαι παλι ηρθα ειμαι ακομα αθηνα τελικα θα μεινω στην μανουλα μου αποψεγιατι αρχισε να βρεχει απο νωρις εδω και ετσι θα σας γραφω απο το λαπτοπακι της μαμας (ναι αυτο το μεγαλο το notebook) Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 22 40746 αχ κοριτσακια μου ξεκουραστηκα λιγακι κοιμηθηκα 2 ωριτσες καλα ηταν λοιπον εχω να πω

ευη μου εισαι μια κουκλα η φωτογραφια του γαμου σου ειναι τελεια Respect και ζηλεψα θελω και εγω να βαλω μια του γαμου Rolling Eyes

κοριτσια τη λετε να βαλουμε ολες φωτο του γαμου μας να μας ξανακαμαρωσουμε νυφουλες ??? ελλη μου και εσυ θα βαλεις οταν ντυθεις νυφουλα θα περιμενουμε να σε δουμε

α και τα παπουτσια ολα τελεια ελλη αυτα που διαλεξες ειναι τελεια και του αντρα σου μου αρεσαν αλλα περισσοτερο προτιμο τα αλλα

ευη μου και το δικο σου παπουτσακι ειναι σουπερ ενα παρομοιο εψαχνα να βρω τυπου peep toe αλλα τελικα κατεληξα σε πεδιλο


γεια σου Αγάπη μου!! σ'ευχαριστώ πολύ!! ε βάλε μια φωτό να σε δούμε νυφούλα βρε!!

μπορω να πω οχι στην διαδυκτιακη μου φιλεναδιτσα περιμενε θα βαλω

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου tinag!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
περιμένω !!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 22 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 22 328109

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 30 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις