Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
180 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 180 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 34 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 39]

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
rinamar έγραψε:Λοιπόν μετά απο πολύ κοπο με Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 30 654655 τη τεχνολογία μου μέσα βρήκα κάποιες οι οποίες δεν είναι του φωτογράφου αλλα των καλεσμένων γιατί τις καλές τις έχει στον άλλον σκληρό και δεν μπορώ να τις πάρω τώρα..... και δεν ξέρω τι έχω κάνει εδώ και έβαλα μία στο άβαταρ μου!!!

μαρινακι εισαι μια κουκλα αληθεια πω πωωω εχει δικιο η ελλη μικροδειχνεις καλα μικρη εισαι ουτως η αλλως αλλα φενεσε μικρουλα κ εσυ

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρινα εισαι κουκλα! Και μετα λέτε οτι εγω μικροδείχνω!!!

Ελλη....βάλε εκεινη τη φωτό με το ίσιο μαλλί και το φορεματάκι να δουμε ποσο θα σε κάνουν τα κορίτσια!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
maroulo έγραψε:καληνύχτα σε όλες παω για ύπνο γιατί το παιδάκι μου θα με ξυπνήσει νωρίς αύριο Sleep

Καληνύχτα !! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 30 417472

Καλά Μαρίνα κι εσύ σαν μικρό κοριτσάκι είσαι καλέεεεεε!!!νιώθω λες και είμαι 100 χρονών με εσάς εδω μέσα!!! Laughing Laughing Laughing
κούκλα φτου φτου!!!ελπιζω να καταφέρεις να βάλεις και καμια μεγάλη!!

ελλη μη λες βλακειες ακου 100 χρονων σιγα μην εισαι και 200 δεν θελω τετοια ειμαστε ολες υπεροχες καισυντομα θα μας βαλεις και εσυ την νυφικη σου φωτο

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Μαρινα εισαι κουκλα! Και μετα λέτε οτι εγω μικροδείχνω!!!

Ελλη....βάλε εκεινη τη φωτό με το ίσιο μαλλί και το φορεματάκι να δουμε ποσο θα σε κάνουν τα κορίτσια!!

Αυτή λες?Αναρωτιέμαι που έχω ίσιο μαλλί χαχαχαχα
Εδώ είναι και πριν 2 χρονια όμως..ήμουν μικρότερη! χεχε

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

έτσι αφού εσείς βάζεται γάμου να βάλω εγώ αρραβωνα! χαχα

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια ποσο ειναι η Ελλη εδώ;

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



χαχαχα μάλλον είναι ανάποδαααααχαχαχα!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
ioanna85 έγραψε:Μαρινα εισαι κουκλα! Και μετα λέτε οτι εγω μικροδείχνω!!!

Ελλη....βάλε εκεινη τη φωτό με το ίσιο μαλλί και το φορεματάκι να δουμε ποσο θα σε κάνουν τα κορίτσια!!

Αυτή λες?Αναρωτιέμαι που έχω ίσιο μαλλί χαχαχαχα
Εδώ είναι και πριν 2 χρονια όμως..ήμουν μικρότερη! χεχε

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

έτσι αφού εσείς βάζεται γάμου να βάλω εγώ αρραβωνα! χαχα

πλακα κανεις??? τη λες τωρα??? εισαι μια μινιον κουκλιτσα γλυκια μου δεν ξερεις οτι τα ακριβα αρωματα μπαινουν σε μικρο μπουκαλι???

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Εύη ευχαριστω! Να δω τωρα αν τα καταφερα!!!
κουκλα εισαι ιωαννα μου...πολυ τελειο νυφικο........

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το καταευχαριστήθηκα και σήμερα!!Καλά το παρεάκι μας τα σπάει δν το συζητώ!!!Και ΘΕΕΣ και απίστευτη παρέα!! πως καταφέραμε να τα συνδυάσουμε έτσι? Very Happy Very Happy

γλυκές μου φιλενάδες όμως παραπέρασε η ώρα κι επειδη δν θα σηκώνομαι αύριο ούτε στις 1, νομίζω ότι ήρθε η ώρα να σας αποχαιρετήσω!! θα τα ξαναπούμε αύριο!! πολλά φιλάκια σε όλες σας!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 30 417472 καληνύχτααααααααα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 30 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 30 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 30 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 30 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 30 604962

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
rinamar έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



χαχαχα μάλλον είναι ανάποδαααααχαχαχα!

μαρινακι εισαι θεα για μενα αυτου του ειδους γυναικες μου αρεσουν μην παρεξηγηθω κ ολας εννοω εισαι μια ομορφη μεσογειακη ελληνιδα καστανα-μαυρα μαλλια μελαχρινη με εντονες γωνιες στο προσωπο απλα ΘΕΑ Respect Respect Respect
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ ΕΙΣΑΙ ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΣΤΟ ΖΩΔΙΟ ?????????

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:το καταευχαριστήθηκα και σήμερα!!Καλά το παρεάκι μας τα σπάει δν το συζητώ!!!Και ΘΕΕΣ και απίστευτη παρέα!! πως καταφέραμε να τα συνδυάσουμε έτσι? Very Happy Very Happy

γλυκές μου φιλενάδες όμως παραπέρασε η ώρα κι επειδη δν θα σηκώνομαι αύριο ούτε στις 1, νομίζω ότι ήρθε η ώρα να σας αποχαιρετήσω!! θα τα ξαναπούμε αύριο!! πολλά φιλάκια σε όλες σας!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 30 417472 καληνύχτααααααααα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 30 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 30 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 30 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 30 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 30 604962

καληνυχτα ελλη μου θα τα πουμε αυριο ονειρα γλυκα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 30 417472

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Να'μαστε!!! Εμεις λοιπόν πορσπαθούμε να κάνουμε ένα μπεμπάκιιι!!! χιχιχι!

κορίτσια τοση ώρα... δεν το έχω τελικά με την τεχνολογίαααχαχαχα!!!

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αγαπη έγραψε:
μαρινακι εισαι θεα για μενα αυτου του ειδους γυναικες μου αρεσουν μην παρεξηγηθω κ ολας εννοω εισαι μια ομορφη μεσογειακη ελληνιδα καστανα-μαυρα μαλλια μελαχρινη με εντονες γωνιες στο προσωπο απλα ΘΕΑ Respect Respect Respect
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ ΕΙΣΑΙ ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΣΤΟ ΖΩΔΙΟ ?????????

κοριτσάκι μου γλυκό σ'ευχαριστώ!
..είμαι ζυγός, ο άντρας μου ζυγός, η αδελφή μου ζυγός, ο άντρας της ζυγός, ο πατέρας μου ζυγός, η γυναίκα του ζυγός
πατέρς μου, αδελφή μου, αντρας μου
και οι τρείς 27/9... φοβερό;; χαχαχα! ..στο σταυρό που σου κάνω!!

Εσείς βρε κορίτσια τι ζώδια είσαστε;

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρίνα ακόμα και αναποδα το ίδιο όμορφη είσαι!!!Πολύ μουρη ο συζυγος!!! Wink

Ελλη η αγαπημένη μου φωτό ειναι αυτή!!! Η καλύτερη παρέα. Την τρελα τη δικη μας δεν την έχει άλλο κανένα θεματάκι! Καληνύχτα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 30 502437

Αγάπη οταν ειπα και εγω αυτο για τα ακριβά αρώματα ξέρεις τι απάντηση πηρα; Το ίδιο και τα δείγματα... Very Happy

Άρτεμις εσενα σε εχουμε δει απο την αρχη νυφούλα καο θελω να πω πως το μαλλι ήταν συγκλονιστικό με το λελουδι!!!

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσάκια μου γλυκά τώρα είδα τι γράφατε τόση ώρα που παλεύω με το τέρας!!
ΕΓΩ μικροδείχνω;;; ..καλέ εσεις είσαστε πιπίνια!! 30 χρονών γκαμούσα είμαι αααχαχαχαα!!

..πάντως θα ξαναβάλω το αβαταρ μου αυριο Embarassed

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω...ναι η αληθεια ειναι πως προταστατησα χαχαχαχα....καθε μερα το ξενυχτατε εσεις κοριτσακια.....?
να ξερω οταν θα εχω αυπνιες....

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
rinamar έγραψε:
αγαπη έγραψε:
μαρινακι εισαι θεα για μενα αυτου του ειδους γυναικες μου αρεσουν μην παρεξηγηθω κ ολας εννοω εισαι μια ομορφη μεσογειακη ελληνιδα καστανα-μαυρα μαλλια μελαχρινη με εντονες γωνιες στο προσωπο απλα ΘΕΑ Respect Respect Respect
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ ΕΙΣΑΙ ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΣΤΟ ΖΩΔΙΟ ?????????

κοριτσάκι μου γλυκό σ'ευχαριστώ!
..είμαι ζυγός, ο άντρας μου ζυγός, η αδελφή μου ζυγός, ο άντρας της ζυγός, ο πατέρας μου ζυγός, η γυναίκα του ζυγός
πατέρς μου, αδελφή μου, αντρας μου
και οι τρείς 27/9... φοβερό;; χαχαχα! ..στο σταυρό που σου κάνω!!

Εσείς βρε κορίτσια τι ζώδια είσαστε;

Shocked Shocked Shocked Shocked καλε πολυ ζυγοι ειστε πω πωωωω και μετα σου λεει συμπτωση χαχαχα εγω ειμαι τοξοτης και ο αντρας μου καρκινος

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
rinamar έγραψε:κοριτσάκια μου γλυκά τώρα είδα τι γράφατε τόση ώρα που παλεύω με το τέρας!!
ΕΓΩ μικροδείχνω;;; ..καλέ εσεις είσαστε πιπίνια!! 30 χρονών γκαμούσα είμαι αααχαχαχαα!!

..πάντως θα ξαναβάλω το αβαταρ μου αυριο Embarassed


εεεεεμμμμμ!!! μολις μαθω το γκαμουσα τη ειναι τοτε θα σε βρισω τη σημαινει γκαμουσα ???????????? confused

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρίνα ταυράκι ειμαι γι αυτό και τόσο λιχουδιάρα (ναι αυτο εφταιξε!!!). Κι εγώ μπορει να το αλλάξω αύριο! Οπως ξυπνήσω! Τι είναι η γκαμούσα; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αρτεμις εγω σχεδον κάθε βραδυ εδώ!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="ioanna85"]
Ελλη η αγαπημένη μου φωτό ειναι αυτή!!! Η καλύτερη παρέα. Την τρελα τη δικη μας δεν την έχει άλλο κανένα θεματάκι! Καληνύχτα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 30 502437

Αγάπη οταν ειπα και εγω αυτο για τα ακριβά αρώματα ξέρεις τι απάντηση πηρα; Το ίδιο και τα δείγματα... Very Happy

affraid affraid τωρα τη της λες??? Laughing στα δειγματα μπαινουν μονο τα emitations οχ τα γνησια και ακριβα Razz Very Happy Wink

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ιιιι τοξοτίνα είσαι γοησα?? αχαα!! εχω οροσκόπο τοξότη και μπορώ να πώ οτι είμαι αρκετά τοξότης!! Η ανηψιά μου επισείς είναι τοξοτίνα και πέφτω στα πόδια της απο τη γοητεία στο βλέμα της και το νάζι της...!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

..να φανταστείς όταν διαβάζω ζώδια διαβαζω πάντα και τον τοξότη!!
για τα καρκινάκια δεν ξέρω πολλά αλλα ξέρω οτι είναι τα ποιό ευαιδθητάκια του ζωδιακού.. να τον προσέχεις τον αντρούλη σου γιατί εσύ είσαι η φωτιά και αυτός το νερό!

..γκαμούσα: γαϊδάραααααχαχαχαχα!!!

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioanna85 έγραψε:Μαρίνα ταυράκι ειμαι γι αυτό και τόσο λιχουδιάρα (ναι αυτο εφταιξε!!!). Κι εγώ μπορει να το αλλάξω αύριο! Οπως ξυπνήσω! Τι είναι η γκαμούσα; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

..ρε κορίτσια τι γίνεται;; εχω φίλη Ιωάννα και είναι και ταύρος! μη μου πείς 23/5 γιατί θα τρελαθωωωω!! χιχι
...α σε παρακαλώ δεν είναι μονο λιχούδιδες είναι του καλού και εκλεκτισμένου φαγητού! ..χαβιάρι, σαμπανια, ροκφορ κλπ κλπ!!! χιχιχχι κοντεσίνα μου εσυ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 30 379767

Αρτεμης έμεις εδω.. κρατάμε γερά! Νυχτερίδες παιδί μου χιχιχι

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρίνα δεν ειναι ναζιάρα στο βλέμμα η Αγάπη; Οπως τα λες...

Γκα..τέτοιο εισαι με αυτά που λες.

Ειμαι 20/5, αλλα νομιζω πως 21 μπαινει ο διδυμος, όχι;

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλέ ναι! 23 Απριλίου είναι 23/4 σορρυ! 23/4 είναι η φίλη μου! τι είμαι δεν κατάλαβα; κορίτσια το γκαμούσα δεν είναι βρισιά σημαίνει γαϊδάρα.. δεν το έχετε ξανακούσει;;; Embarassed Embarassed

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκαμουσα = γαιδαρα

οζες (η καπως ετσι διορθωστε με αν κανω λαθος) διαβασα οτι σημαινει μανο

εχω να ακουσω και να μαθω εγω εδω με εσας (...)

συνονοματη οχι και γαιδαρα μια χαρα κουκλαρα εισαι δεν θελω να ακουω τετοια

κοριτσακια μου παω και εγω για υπνο σιγα σιγα γιατι αυριο θα παω και τον αδερφο μου να δωσει τα σηματα για να παρει το διπλωμα οδηγησης 20 χρονων γκαμουσος ειναι το παλικαρι μου χαχαχαχαχαχα το εθεσα σωστα μαρινα ??? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 34 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις