Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
206 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 206 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 27 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 39]

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Αγαπη θα γελασεις αλλα εχω τελειωσει διοικηση επιχειρησεων....Δουλεψα όμως 2,5 χρόνια σαν γραμματεας σε μια κλινικη μαλλιών αλλα και σαν γραμματεας στο ιατρειο του ιδιοκτητη που ηταν μαιευτηρας γυναικολόγος! Βοηθουσα σε όλα στο ιατρειο και ετσι έμαθα πολλά οχι μονο απο τον ιδιο τον γιατρο και τις αλλες γραμματεις που ηταν νοσηλευτριες αλλα και απο τις εμπειρίες των ιδιων των γυναικών...Οχι δεν τα σταματας κατα την περιοδο σου. Τα συνεχιζεις κανονικα. ενα κάθε μερα!!!!!!

πω πωωωωω εκανες ολα αυτα ??? ποτε προλαβες και εχουμε και την ιδια ηλικια να σε ρωτησω τωρα κατι αλλο τωρα που σε βρηκα θα σε βομβαρδιζω με τις ερωτησεις μου σκεφτηκα μαζι με το φιλισιν να παρω και ενα συμπληρωμα σιδηρου εσυ τη λες ??? δηλαδη μαζι με τα φιλισιν να παιρνω και σιδηρο

barbie!

barbie!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω παντως περνω καθε μηνα σιδηρο τις ημερες της περιοδου....μαζι με το φιλισιν...εχω θεμα με την φεριτινη...κ με βοηθαει.....τον σιδηρο στις μερες της περιοδου...τον περνω χρονια...καθε μηνα....κ εχω βρει την ησυχια μου.... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 16 536304

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
barbie! έγραψε:καλωσηρθες maroulo....να σου ζησει το κουκλακι!!!!!.....ειδες τα ποσοστα που προανεφερε η ιωαννα????????????......εχουμε δρομο ακομα... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 16 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 16 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 16 215994



μακάρι να είναι σύντομος ο δρόμος χα χα χα

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
barbie! έγραψε:εγω παντως περνω καθε μηνα σιδηρο τις ημερες της περιοδου....μαζι με το φιλισιν...εχω θεμα με την φεριτινη...κ με βοηθαει.....τον σιδηρο στις μερες της περιοδου...τον περνω χρονια...καθε μηνα....κ εχω βρει την ησυχια μου.... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 16 536304

τη εννωεις οτι εχεις βρει την ησυχια σου??? μειωνει τους πονους?? γιατι εγω ποναω καθε μηνα

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Barbie Ευχαριστώ πολύ και ελπιζω κι εσυ συντομα να εισαι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 16 990599! Ελπιζω να μην σε μπερδεψα....Σιγουρα θα βρεις εδω και τα αλλα κοριτσια να σε διαφωτισουν περισσότερο γιατι ειναι ολα τους πολύ ψαγμένα!

Αγαπη εχω κανει κι αλλες δουλειες κατα καιρους. Αστα να πάνε! Εχεις χαμηλο σιδηρο ή/και φερριτινη; ή απο μονη σου θες να πάρεις; Ο γιατρος πάντως στην αρχη της κυησης στον προγεννητικό αν ειχε καποια κοπελα χαμηλο αιματοκριτη έδινε αν οχι δεν επιβαρυνε τον οργανισμό της απο την αρχή με σιδηρο.

maroulo οντως ήσουν πολύ τυχερη στο πρωτο, ίσως και με λιγοτερο άγχος. τωρα μάλλον το σκεφτεσαι πολύ!!!!!!!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμένα ο γιατρός μου ειχε δώσει φιλισιν απο την άρχει σίδηρο και ασβέστιο ενώ η εξετάσεις μου ηταν πολυ καλές το φιλισιν κανει πολυ καλο μου ειχε πει οτι καλο ειναι να τι πίνεις απο την αρχή που κανείς προσπάθειες για μωρακι

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο δικος μου δινει στην αρχή Filicine, μαγνησιο και αναλογα τις εξετασεις και σιδηρο. Αλλιως δινει σιδηρο μαζι με το ασβεστιο μετα την αυχενική διαφάνεια στην 12 με 13η εβδομάδα.

barbie!

barbie!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγαπη τα συμπληρωματα σιδηρου δεν εχουν σχεση με τους πονους της περιοδου...εγω επειδη εχω πολυ χαμηλα ποσοστα φεριτινης (αποθηκες σιδηρου)....ειχα πολυ συχνα εντονους υλιγγους...κ απο τοτε που περνω το συμπληρωμα με εχει βοηθησει πολυ ως προς αυτο!
γιατι να με μπερδεψες ιωαννα μου....μια χαρα τα λες... Very Happy

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
barbie! εχεις κανει εξετασεις για στιγμα;

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioanna85 έγραψε:Ο δικος μου δινει στην αρχή Filicine, μαγνησιο και αναλογα τις εξετασεις και σιδηρο. Αλλιως δινει σιδηρο μαζι με το ασβεστιο μετα την αυχενική διαφάνεια στην 12 με 13η εβδομάδα.

εμενα μαγνήσιο δεν μου έδωσε ποτε μου είπε αν με πιάσουν κράμπες τοτε να πάρω δεν χρειάστηκα ξέρεις που κάνει καλο?

barbie!

barbie!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ναι κ εγω κ ο αντρας μου....δεν το εχουμε. κ ειχα κανει κ αλλη μια εξεταση για κατι αντισωματα...που δεν θυμαμαι τι ακριβως ηταν confused ...(ο γυναικολογος μου την ειχε πει..)...κ ειχε βγει οτι τα εχω αυτα τα αντισωματα...χαμηλα μεν...αλλα τα εχω....

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Barbie Ευχαριστώ πολύ και ελπιζω κι εσυ συντομα να εισαι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 16 990599! Ελπιζω να μην σε μπερδεψα....Σιγουρα θα βρεις εδω και τα αλλα κοριτσια να σε διαφωτισουν περισσότερο γιατι ειναι ολα τους πολύ ψαγμένα!

Αγαπη εχω κανει κι αλλες δουλειες κατα καιρους. Αστα να πάνε! Εχεις χαμηλο σιδηρο ή/και φερριτινη; ή απο μονη σου θες να πάρεις; Ο γιατρος πάντως στην αρχη της κυησης στον προγεννητικό αν ειχε καποια κοπελα χαμηλο αιματοκριτη έδινε αν οχι δεν επιβαρυνε τον οργανισμό της απο την αρχή με σιδηρο.

maroulo οντως ήσουν πολύ τυχερη στο πρωτο, ίσως και με λιγοτερο άγχος. τωρα μάλλον το σκεφτεσαι πολύ!!!!!!!

τον ιουλιο ειχα κανει γενικη εξεταση αιματος σου παραθετο τα αποτελεσματα


ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗΣ 39,3 Α:42,0-54,0%
Γ:37,0-47,0


ΣΙΔΗΡΟΣ 74 37,0-157,0ug/dl


ΦΕΡΡΙΤΙΝΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΠΩΣ ΣΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ???? ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΕΓΡΑΨΑ Embarassed Rolling Eyes

barbie!

barbie!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλη μου καλυτερα να τα δει ενας γιατρος για να εισαι πιο σιγουρη νομιζω.....απλα σαν μετρο συγκρισης...φαντασου οτι εγω οταν ειχα πρωτοκανει εξετασεις για σιδηρο...ειχα 5....!!! ο γιατρος ειχε παθει σοκ τοτε!!!! affraid .....νομιζω οτι δεν εισαι παρα πολυ χαμηλα....αλλα καλο ειναι να τα δει ενας γιατρος που ξερει σιγουρα καλυτερα...

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
ioanna85 έγραψε:Barbie Ευχαριστώ πολύ και ελπιζω κι εσυ συντομα να εισαι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 16 990599! Ελπιζω να μην σε μπερδεψα....Σιγουρα θα βρεις εδω και τα αλλα κοριτσια να σε διαφωτισουν περισσότερο γιατι ειναι ολα τους πολύ ψαγμένα!

Αγαπη εχω κανει κι αλλες δουλειες κατα καιρους. Αστα να πάνε! Εχεις χαμηλο σιδηρο ή/και φερριτινη; ή απο μονη σου θες να πάρεις; Ο γιατρος πάντως στην αρχη της κυησης στον προγεννητικό αν ειχε καποια κοπελα χαμηλο αιματοκριτη έδινε αν οχι δεν επιβαρυνε τον οργανισμό της απο την αρχή με σιδηρο.

maroulo οντως ήσουν πολύ τυχερη στο πρωτο, ίσως και με λιγοτερο άγχος. τωρα μάλλον το σκεφτεσαι πολύ!!!!!!!

τον ιουλιο ειχα κανει γενικη εξεταση αιματος σου παραθετο τα αποτελεσματα


ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗΣ 39,3 Φ.Τ A:42,0-54,0%
Γ:37,0-47,0

ΣΙΔΗΡΟΣ 74 Φ.Τ 37,0-157,0ug/DL

*Φ.Τ Φυσιολογικες τιμες

και ναι απο μονη μου ελεγα να παρω σιδηρο

ΦΕΡΡΙΤΙΝΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΠΩΣ ΣΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ????

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΕΓΡΑΨΑ Embarassed Rolling Eyes

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maroulo μαγνησιο στην εγκυμοσυνη πέρα από το ότι βοηθα στο να αποφευχθούν οι κραμπες ή αλλιώς οι συσπάσεις βοηθα και στην πρωινή ναυτία και ζαλάδα αλλα μειώνει και τις πιθανοτητες για προεκλαμψια κλπ κλπ

Αγάπη μια χαρα τα έγραψες. Εισαι εντος των ορίων. Η φερριτινη ειναι ξεχωρη εξεταση αλλα λογικά με τετοιο αιματοκριτη και σιδηρο δεν θα εχεις θεμα. Λογικά πάντα. Για μενα τωρα δε χρειαζεσαι σιδηρο αλλα αν επαναλαβεις τις εξετασεις ρωτα τον μοκροβιολογο σου!

barbie! πρεπει να εκανες αντισωματα για ερυθρα, τοξοπλασμα, μεγαλοκυτταροϊο και λιστερια. σε αυτα υπαρχουν 2 τιμές η IgG (ότι εχεις αντισωματα, το πέρασες) και το IgM (ότι νοσεις). Οσα εχεις περασει δεν τα ξανακανεις, οσα δεν εχεις τα ξανακανεις καθε μηνα στην εγκυμοσυνη

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 16 667478 αργω να απαντησω γιατι ειμαι με το λαπτοπ στο κρεβατι και καθομαι ετσι ωστε να μην ξυπνησω τον αντρα μου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] και γραφω με το ενα χερι στο σκοταδι.....χαχαχαχα!!!!

barbie!

barbie!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καθε μηνα εξεταση αιματος???????????? πωωωωωω affraid .....κ δεν τα παω...καθολου καλα με τις ενεσεις.... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 16 186566
χαχαχαχαχα...παλι καλα...καλοβολος ο αντρουλης σου αφου δεν τον ενοχλει ο ηχος απο τα πλξκτρα.... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 16 536304

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε: Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 16 667478 αργω να απαντησω γιατι ειμαι με το λαπτοπ στο κρεβατι και καθομαι ετσι ωστε να μην ξυπνησω τον αντρα μου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] και γραφω με το ενα χερι στο σκοταδι.....χαχαχαχα!!!!

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΠΑΝΤΑΣ ΓΙΑΤΡΕ ΜΑΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑ Laughing

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
barbie! κάθε μηνα γενική αίματος, γενική ούρων, τα αντισώματα και αναλογα το σάκχαρο σου θα εξαρτηθεί και απο ποιο μηνα θα κάνεις σακχαρο με γλυκόζη.....μπλιαχ!

Αγάπη οτι ξερω μετα χαρας να σας τα πω! Οσον αφορα την εγκυμοσυνη ειμαι πιο κατατοπισμένη. Ακομα και σε σπερματεγχυση βοηθουσα αλλα αυτα που δεν ξερω και πολύ ειναι οι εξωσωματικές...εφυγα νωρις αλλιως δε θα μου ξεφευγαν κι αυτές...χαχαχαχα!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:barbie! κάθε μηνα γενική αίματος, γενική ούρων, τα αντισώματα και αναλογα το σάκχαρο σου θα εξαρτηθεί και απο ποιο μηνα θα κάνεις σακχαρο με γλυκόζη.....μπλιαχ!

Αγάπη οτι ξερω μετα χαρας να σας τα πω! Οσον αφορα την εγκυμοσυνη ειμαι πιο κατατοπισμένη. Ακομα και σε σπερματεγχυση βοηθουσα αλλα αυτα που δεν ξερω και πολύ ειναι οι εξωσωματικές...εφυγα νωρις αλλιως δε θα μου ξεφευγαν κι αυτές...χαχαχαχα!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΕΟ ΜΗ ΣΕ ΚΟΥΡΑΖΩ Κ ΟΛΑΣ Embarassed Η ΠΑΤΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΟΩΡΡΗΞΙΑΣ ΧΡΕΩΝΕΤΕ ?? ΑΝ ΝΑΙ ΠΟΣΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ??? ΚΑΙ ΤΗ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΤΙΜΟΤΕΡΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ Η ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ

barbie!

barbie!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καταλαβα....σουρωτηρι κανονικο!!!! Sad .....αλλα δεν πειραζει...ειναι για καλο σκοπο....!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 16 654316 ......ναι αυτο με την γλυκοζη εχω ακουσει οτι ειναι απαισιο!!!!! pale .....τελεια τα σχεδιακια που προσθετεις....!!!!! Respect

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγάπη οι τιμές ποικιλουν απο γιατρο σε γιατρό, ειναι όπως καταλαβες σαν τις χοριακές. ο δικός μου χρεωνε 50 ευρώ ανα 2η μετρηση. Ολοι λιγο πολύ τις χρεώνουν άσχετα αν εχεις κανονικο ραντεβου ή οχι. Δωρεαν ειναι αν κάνεις μετρησεις για να γινει ωοληψια για εξωσωματική (που πληρώνεις το πακέτο ολο μαζι μετα) ή για σπερματέγχυση ή για κάποια επέμβαση. Τωρα αν δικος σου το κανει δωρεαν για να σε εχει και για ασθενη για αργοτερα ειναι αλλο θεμα. Αν εχει γραμματεα παρε και ρωτα τη, αν δε θες μη λες και ονομα! Τεστ ή γιατρος; Απο θεμα τιμής πιστευω το τεστ ειναι φθηνοτερο αλλα απο θεμα αξιοπιστίας ο γιατρός. Αλλιως είναι να βλέπεις το ωοθυλάκιο στον υπέρηχο και αλλιώς στο τεστ που μπορει να πέσει έξω. Για μενα δεν εχεις προβλημα για να πας σε γιατρο, συνηθως πάνε μετα το χρονο ή οσες ειναι πολύ ανυπόμονες ή οσες έχουν προβλημα!

barbie!

barbie!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσακια μου....εγω σας καληνυχτω.....εχω πρωινο ξυπνημα αυριο λογω δουλειας. .. :-(....χαρηκα πολυ που τα ειπαμε κ ελπιζω να τα λεμε συχνα!!!!!! Φιλακια πολλα κοριτσακια!!! :-)

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια πάω κι εγώ για ύπνο!

Καληνυχτα και όνειρα γλυκά!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Αγάπη οι τιμές ποικιλουν απο γιατρο σε γιατρό, ειναι όπως καταλαβες σαν τις χοριακές. ο δικός μου χρεωνε 50 ευρώ ανα 2η μετρηση. Ολοι λιγο πολύ τις χρεώνουν άσχετα αν εχεις κανονικο ραντεβου ή οχι. Δωρεαν ειναι αν κάνεις μετρησεις για να γινει ωοληψια για εξωσωματική (που πληρώνεις το πακέτο ολο μαζι μετα) ή για σπερματέγχυση ή για κάποια επέμβαση. Τωρα αν δικος σου το κανει δωρεαν για να σε εχει και για ασθενη για αργοτερα ειναι αλλο θεμα. Αν εχει γραμματεα παρε και ρωτα τη, αν δε θες μη λες και ονομα! Τεστ ή γιατρος; Απο θεμα τιμής πιστευω το τεστ ειναι φθηνοτερο αλλα απο θεμα αξιοπιστίας ο γιατρός. Αλλιως είναι να βλέπεις το ωοθυλάκιο στον υπέρηχο και αλλιώς στο τεστ που μπορει να πέσει έξω. Για μενα δεν εχεις προβλημα για να πας σε γιατρο, συνηθως πάνε μετα το χρονο ή οσες ειναι πολύ ανυπόμονες ή οσες έχουν προβλημα!


ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΝΥΣΤΑΖΩ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 16 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 16 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 16 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 16 417472 ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 27 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις