Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
76 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 76 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 39]

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μια μεγάλη καλημέρα σε όλους. καλός ήρθαν τα καινούρια μελή εύχομαι γρήγορα να έχουμε ευχάριστα νέα.
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 379767

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ KONSTADINA MOU, ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΩΡΑΚΙ!!!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΝΑΘΟΧΕΙΡΟΥΡΓΟ ΤΑ ΕΒΓΑΛΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΑ ΡΑΜΜΑΤΑ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 654316 ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΗ ΑΝΑΚΟΥΦΗΣΗ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΕ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΞΕΡΑΘΩ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΗΣ ΑΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΡΑΜΜΑΤΑ ΤΩΡΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΝΑΘΟΧΕΙΡΟΥΡΓΟ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ ΛΕΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΠΟΥΛΩΘΕΙ ΟΣΟ ΕΠΡΕΠΕ Η ΤΟΜΗ ΑΛΛΑ ΧΕΣΤΗΚΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΟΝΑΩΩΩΩΩΩΩ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 893968 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 893968 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 893968

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
konstantina έγραψε:μια μεγάλη καλημέρα σε όλους. καλός ήρθαν τα καινούρια μελή εύχομαι γρήγορα να έχουμε ευχάριστα νέα.
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 379767

καλημέρα σε ολες ναι μακάρι να έχουμε ολεσ ευχάριστα νεα

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κωνσταντινα, maroulo και tinag καλημέρα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αγάπη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Επιτέλους!!!!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα, κορίτσια!!! Καλώς ήρθατε οι καινούριες κοπέλες! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 417472
Αγαπη, χαίρομαι πολύ που δεν πονάς!! Smile
Κορίτσια, να σας πω τι έπαθα και τα έχω παίξει τελείως; Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό...
Εμένα η περίοδος κρατούσε πάντα 5 μέρες. 3 ή 4 με πολλή ροή και μία με τα γνωστά σε όλες μας καφέ(συγνώμη για την περιγραφή). Μετά τη γέννα μου'ρθε περίοδος συνολικά 3 φορές. Μου'χαν πει άλλες κοπέλες ότι την πρώτη φορά που τους ήρθε έτρεχε το αίμα ποτάμι... Εμένα πάντως τις 2 προηγούμενες φορές τα πράγματα ήταν φυσιολογικά. Μη σας πω και λιγότερο αίμα σε σχέση με πριν την εγκυμοσύνη. Αυτή τη φορά το αίμα ποτάμι. Κανονικά χθες το πρωί έπρεπε να είχε σταματήσει (συμπληρώβθηκαν οι 5 μέρες). Όντως δεν είχα αίμα χθες, κάτι ελάχιστα καφέ μόνο. Θυμάστε που ήθελα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 215994 , τρομάρα μου; Ε, λοιπόν οι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 215994 έγιναν, αλλά όταν πήγα μετά τουαλέτα άρχισε να τρέχει κόκκινο κόκκινο αίμα!!! Κορίτσια τα'χω παίξει! Βάζω τα χειρότερα με το μυαλό μου... Sad

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΑ ΝΕΑ ΜΕΛΗ ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΡΘΕΙ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ.............ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΗ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΑΛΕΚΑ 31 ΑΛΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΒΡΕΙ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ..........

sotiria-giannitsa

sotiria-giannitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ifigeniaboz έγραψε:
ioanna85 έγραψε:Σωτηρια εμενα απο την 6η εβδομαδα ειχα ηδη λιγο πρησμένη κοιλια και πιο σκλήρη απο οτι συνηθως. Οταν τη ζουλαγα δεν ηταν πια τοσο μαλακη. Οσο για το πρηξιμο μου ειχε πει ο γιατρός πωε ηταν λογικο γιατι ο οργανισμος μαζευε εκει οσο υγρα μπορουσε ας το πουμε ετσι για να μπορει να ανοιξει ανετα η κοιλια χωρις να παθει ζημια!

Ελλη εμεις τον γαμο τον καναμε Αιτ/νια απο οπου και ειμαι. Ο γαμος εγινε Ιουλιο του 2011 και το τραπεζι το κλεισαμε Σεπτεμβρη του 2010 και ειχαν μονο 1 ημερομηνια ολο το καλοκαιρι. Στην Πατρα παλι που παντρευεται ξαδερφος του αντρα μου θα γινει ο γαμος Αυγουστο 2012
και εκλεισαν το τραπεζι Νοεμβριο του 2011. Δεν ξερω εκει πως ειναι αλλα ακουω εδω καποιους που τον κανουν και μεσημερι Κυριακη γιατι δεν εβρισκαν. καντε μια ερευνα αγορας να δειτε τιμες και αν εχουν για τοτε που θελετε ημερομηνιες και μιλειστε με τα πεθερικα. Αν μπορεσω θα σου στειλω το παπουτσι μου που δεν αρεσε σε πεθερικα και κουνιαδα!

Ιφιγενεια τι κανεις;
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ!
Κ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΡΙΣΤΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ 6 ΕΒΔΟΜΑΔΑ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΙΣΜΕΝΗ....ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΞΕΠΡΙΣΤΗΚΕ ΞΑΦΝΙΚΑ Crying or Very sad Crying or Very sad
ΕΓΩ ΠΑΝΤΡΕΥΤΙΚΑ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ Κ ΕΙΧΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΠΟ ΜΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙΣ


kaue gynaika einai diaforetikh pistevw.pou tha paei gero mwro na einai kai exoume pollous mines na xairomaste tin fouskomeni koilitsa.exi xronia exw na noiwsw kati tetoio

sotiria-giannitsa

sotiria-giannitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maroulo έγραψε:
ioanna85 έγραψε:Ο δικος μου δινει στην αρχή Filicine, μαγνησιο και αναλογα τις εξετασεις και σιδηρο. Αλλιως δινει σιδηρο μαζι με το ασβεστιο μετα την αυχενική διαφάνεια στην 12 με 13η εβδομάδα.

εμενα μαγνήσιο δεν μου έδωσε ποτε μου είπε αν με πιάσουν κράμπες τοτε να πάρω δεν χρειάστηκα ξέρεις που κάνει καλο?

koritsia egw apo tin arxi pairnw filicine kai magnisio kai sidiro

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αγαπη έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΝΑΘΟΧΕΙΡΟΥΡΓΟ ΤΑ ΕΒΓΑΛΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΑ ΡΑΜΜΑΤΑ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 654316 ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΗ ΑΝΑΚΟΥΦΗΣΗ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΕ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΞΕΡΑΘΩ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΗΣ ΑΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΡΑΜΜΑΤΑ ΤΩΡΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΝΑΘΟΧΕΙΡΟΥΡΓΟ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ ΛΕΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΠΟΥΛΩΘΕΙ ΟΣΟ ΕΠΡΕΠΕ Η ΤΟΜΗ ΑΛΛΑ ΧΕΣΤΗΚΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΟΝΑΩΩΩΩΩΩΩ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 893968 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 893968 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 893968

μπράβο σιδερένια. ελπίζω να μπορείς και να φας απο σήμερα
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 215994

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρια μην ανησυχεις η ποσότητα του αίματος κατά τους πρώτους κύκλους ποικίλλει, αλλά σύντομα θ' αποκατασταθεί. Εξαρτάται βεβαια απο τον οργανισμό αλλα πιστευω ειναι και λογω του θηλασμού και λογω των Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 215994 !


Mαρια Eλενη 5 μερουλες εμειναν και θα ξέρουμε! Προσπάθησε να μην το σκεφτεσαι για να περασει πιο γρηγορα ο καιρός...γινεται θα μου πεις; εγω που ειμαι και πολύ ανυπόμονη θα ειχα ηδη κάνει τεστ, χοριακή και οτι αλλο υπάρχει!!!!!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Σωτηρία απλα να πινεις πολλά υγρά!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα διαδικτυακές μου φιλενάδες!!
καλως ήρθατε καινούρια κοριτσάκια!

τι μου κάνετε?εγώ τελείωσα με τις δουλειές,κι έκανα καφεδάκι να ον πιούμε παρέα Very Happy

αγάπη τι καλό θα φας σήμερα που δεν έχεις πια ραμματα? χιχιχι

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ιωάννα, μου μακάρι! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 417472
el88tse, μακάρι να μας ανακοινώσεις ευχάριστα σε 5 μερούλες!!! Smile
Σωτηρία μου, όλα καλά να πάνε με την εγκυμοσύνη σου! Θέλω και εγώ να το ξανανιώσω αυτό το συναίσθημα.
konstantina, tinag, maroulo,Εύη, καλημέρα!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 417472
Αγαπη, διάβασα τη χθεσινή σου περιπέτεια με τον άντρα σου και γελάω μόνη μου... Και εγώ το έχω πάθει αυτό, αλλά εμένα τελικά άργησε ο άντρας μου στη δουλειά! Embarassed Embarassed Embarassed

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariabel kai ioanna85 αχ κοριτσια μου ευχαριστω πολυ και εγω περιμενω να περασουνε οι μερες να δω τι θα γινει θυμασται που σας ειχα πεο οτι ειχα πονακια τωρα που και που τα εχω οχι συνεχεια και εγω θελω να κανω τεστ να δω αλλα ειναι πολυ νωρις ακομα προσπαθω να μην το σκεφτομαι αλλα το μυαλο εκει κολημεννο μπορω να κανω τεστ τωρα???

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
el88tse, καλύτερα να περιμένεις λίγες μέρες ακόμα.

*Patrina*

*Patrina*
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εχω ανοιξει ενα θεματακι με τον πονο μου...χαχα γιατι το Νικολα τον τσκωσα στον αερα αλλα στον αερα οταν λεμε το εννοω! Και τωρα με μετρημενες μερες δεν.....ερχεται το δευτερο! Με ανχωνουν ολοι απο την αλλη οτι αργησα ,οτι να τωρα που δεν ερχεται και θα αφησω το παιδι μονο του κι αλλα.Ο αντρας μου απο την αλλη δουλευει σε δυο δουλειες και η ορεξη του εχει πιασει πατο και το σεξ εγινε για μας ....ειδος προς εξαφανιση!
Το Νικολα τον πιασαμε στη φαση του προσεχω κιολας φαντασου.Ηταν να ερθει ...βεβαια δεν παει καιρος 2 μηνες ειναι που το παλεψα μα εφαγα πορτα!Απλα δεν εχω τη συνεργασια που θα ηθελα με τον αντρα μου κι αυτο με καταρακωνει... Sad

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΥΜΠΑΣΧΑΤΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΣΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΡΗΓΟΡΟΥΣΑΤΕ ΚΑΙ ΑΝΕΧΟΣΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΜΟΥ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΕΟ ΚΑΙΡΟ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΔΟΝΤΙΟΥ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ ΤΟ ΕΙΧΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΑΑΧΧΧΧ ΕΥΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΤΡΩΩ ΜΙΑ ΣΠΑΝΑΚΟΠΙΤΑ ΜΟΛΙΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΜΙΚΡΕΣ ΔΑΓΚΩΜΑΤΙΕΣ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΤΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ Smile ΣΕ ΔΥΟ ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΘΑ ΤΣΑΚΙΣΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΟΥΒΛΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΠΙΘΥΜΗΣΕΙ Razz

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΑΣΕ ΤΗ ΕΠΑΘΑ ΧΤΕΣ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Η ΕΧΩ ΗΔΗ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΚΑΙ ΧΤΕΣ Η ΟΡΜΟΝΕΣ ΜΟΥ ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑΝ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΑΡΓΗΣΗ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΛΟΓΟ ΧΤΕΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΝΩ Η ΛΥΣΣΑΡΑ Embarassed Embarassed

ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΦΡΟΝΙΜΗΤΗ ΜΟΥ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΩΡΑ ΕΤΡΩΓΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙΑ ΣΟΥΠΙΤΣΕΣ ΠΟΛΥ ΝΕΡΟ ΧΥΜΟ ΚΑΙ ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΜΟΥ ΜΠΗΚΕ ΜΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΥΚΟΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΥΜΠΙ ΚΟΥΜΠΩΘΗΚΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΡΟΥΦΙΞΩ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ Embarassed Laughing Laughing Laughing

*Patrina*

*Patrina*
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
περαστικουλια αγαπη...να ειναι το τελευταιο που σε ταλαιπωρησε αυτο στη ζωη σου!!
εγω εχω βγαλει και τους 4 με γναθοχειρουργικη ......σε νιωθω!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΥΜΠΑΣΧΑΤΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΣΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΡΗΓΟΡΟΥΣΑΤΕ ΚΑΙ ΑΝΕΧΟΣΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΜΟΥ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΕΟ ΚΑΙΡΟ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΔΟΝΤΙΟΥ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ ΤΟ ΕΙΧΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΑΑΧΧΧΧ ΕΥΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΤΡΩΩ ΜΙΑ ΣΠΑΝΑΚΟΠΙΤΑ ΜΟΛΙΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΜΙΚΡΕΣ ΔΑΓΚΩΜΑΤΙΕΣ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΤΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ Smile ΣΕ ΔΥΟ ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΘΑ ΤΣΑΚΙΣΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΟΥΒΛΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΠΙΘΥΜΗΣΕΙ Razz

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΑΣΕ ΤΗ ΕΠΑΘΑ ΧΤΕΣ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Η ΕΧΩ ΗΔΗ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΚΑΙ ΧΤΕΣ Η ΟΡΜΟΝΕΣ ΜΟΥ ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑΝ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΑΡΓΗΣΗ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΛΟΓΟ ΧΤΕΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΝΩ Η ΛΥΣΣΑΡΑ Embarassed Embarassed

ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΦΡΟΝΙΜΗΤΗ ΜΟΥ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΩΡΑ ΕΤΡΩΓΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙΑ ΣΟΥΠΙΤΣΕΣ ΠΟΛΥ ΝΕΡΟ ΧΥΜΟ ΚΑΙ ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΜΟΥ ΜΠΗΚΕ ΜΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΥΚΟΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΥΜΠΙ ΚΟΥΜΠΩΘΗΚΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΡΟΥΦΙΞΩ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ Embarassed Laughing Laughing Laughing


να τα τσακίσεις τα σουβλάκια αγάπη μου !! σπανακόπιτα ε? μιαμ μιαμ Very Happy είδες έχασες και βάρος!μ'ένα σπάρο 2 τρυγόνια [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

*Patrina*

*Patrina*
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
el88tse έγραψε:mariabel kai ioanna85 αχ κοριτσια μου ευχαριστω πολυ και εγω περιμενω να περασουνε οι μερες να δω τι θα γινει θυμασται που σας ειχα πεο οτι ειχα πονακια τωρα που και που τα εχω οχι συνεχεια και εγω θελω να κανω τεστ να δω αλλα ειναι πολυ νωρις ακομα προσπαθω να μην το σκεφτομαι αλλα το μυαλο εκει κολημεννο μπορω να κανω τεστ τωρα???

το self clear λενε δειχνει 4 μερες μολις μετα τη συλληψη!

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
*Patrina* έγραψε:
el88tse έγραψε:mariabel kai ioanna85 αχ κοριτσια μου ευχαριστω πολυ και εγω περιμενω να περασουνε οι μερες να δω τι θα γινει θυμασται που σας ειχα πεο οτι ειχα πονακια τωρα που και που τα εχω οχι συνεχεια και εγω θελω να κανω τεστ να δω αλλα ειναι πολυ νωρις ακομα προσπαθω να μην το σκεφτομαι αλλα το μυαλο εκει κολημεννο μπορω να κανω τεστ τωρα???

το self clear λενε δειχνει 4 μερες μολις μετα τη συλληψη!

ναι ε και ποσο κανει μηπωε ξερει καμια???

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
*Patrina* έγραψε:περαστικουλια αγαπη...να ειναι το τελευταιο που σε ταλαιπωρησε αυτο στη ζωη σου!!
εγω εχω βγαλει και τους 4 με γναθοχειρουργικη ......σε νιωθω!

ΚΑΙ ΤΟΥΣ 4 ΣΕ ΓΝΑΘΟΧΕΙΡΟΥΡΓΟ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 606100 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 606100 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 606100 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 606100 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 17 606100

ΕΙΣΑΙ ΗΡΩΑΣ Respect Respect
ΕΓΩ ΕΒΓΑΛΑ ΜΟΝΟ 2 ΣΕ ΓΝΑΘΟΧΕΙΡΟΥΡΓΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ affraid affraid

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mαρια Eλενη όπως ειπα ειμαι ανυπομονη και οταν ημουν στη θεση σου ειχα κάνει τεστ νωρίτερα. Σκέψου ειχα ΤΕΡ 05/11 και 28/11 εκανα τεστ (αχνό θετικό) και 29/11 χοριακη (41 μονάδες). Αρα δεν ειμαι η πιο καταλληλη να σε συμβουλέψω......

Πατρινα ειναι πολύ νωρίς να ανησυχείς! Ο άντρας σου ισως κουραζεται με τοσο φορτο εργασίας ίσως ειναι σε άλλη φαση απο εσενα. Εσυ σκέφτεσαι φουσκωμένες κοιλιτσες και χαδακια και γελάκια ενω αυτός ίσως επιπλέον ξενυχτια και εξοδα. Δωσε του χρονο να συνηθισει στην ιδέα!

Αγάπη σου το ειπα εγω....Η πιο πιστη στη διαιτα ήσουν εσυ αν και με το ζόρι!

Εύη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

*Patrina*

*Patrina*
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
el88tse έγραψε:
*Patrina* έγραψε:
el88tse έγραψε:mariabel kai ioanna85 αχ κοριτσια μου ευχαριστω πολυ και εγω περιμενω να περασουνε οι μερες να δω τι θα γινει θυμασται που σας ειχα πεο οτι ειχα πονακια τωρα που και που τα εχω οχι συνεχεια και εγω θελω να κανω τεστ να δω αλλα ειναι πολυ νωρις ακομα προσπαθω να μην το σκεφτομαι αλλα το μυαλο εκει κολημεννο μπορω να κανω τεστ τωρα???

το self clear λενε δειχνει 4 μερες μολις μετα τη συλληψη!

ναι ε και ποσο κανει μηπωε ξερει καμια???


16 ευρω

*Patrina*

*Patrina*
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ioanna καταρχας μου αρεσει ο τροπος που απαντας και στον κλεβω... Embarassed εχεις δικιο..σε οσα λες!

αγαπη εγω εφτασα 45 κιλα τοτε φρικη πολυ πονος αστα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις