Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
145 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 145 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 39]

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εχω αρχισει ηδη να πινω νερό!Εσκασα!Ευχαριστώ κοριτσάκια!Θα μπω παλι αργοτερα!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι έγραψε:Εχω αρχισει ηδη να πινω νερό!Εσκασα!Ευχαριστώ κοριτσάκια!Θα μπω παλι αργοτερα!

Και γιαουρτια να τρως..

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευούλι έγραψε:Κορίτσια SOS!Μάλλον πάω για ουρολοίμωξη!Πονάω όταν πάω προς νερού μου!Τρελαίνομαι!Αν χρειαστεί αντιβίωση και έχω τυχόν μπεμπάκι;!

Αχ βρε Ευούλι... κράτα γεράααα και πάρε γιατρό σου τηλ sos sos!! ..περαστικούλια!

Ada έγραψε:
Μαρίνα τι λες? Very Happy

Λέω οτι θέλουμε να σε δούμεεεεεε!! ..κι εγώ έβαλα χτές και άκυρη γιατί δεν είχα τις καλές του γάμου μου!
..εντομεταξύ κι εγώ όλα μόνη μου τα έκανα Άντα στον γάμο μου...! όλα πολύ απλά γιατί παντρεύτικα σε παραλία! ..αλλα το νυφικό νυφικό το είχα αχτι, και το πήρα απο e-bay 130 ευρώ με μεταφορικά!! ..μετά έβαλα ένα απλό φουστανάκι Very Happy Very Happy

*Patrina* έγραψε:
η 12η μερα θεωρειται γόνιμη?????

Patrina μου πόσες μέρες κύκλο έχεις; ..λάβε υπ'όψιν σου οτι το σπέρμα μπορεί να ζήσει μέσα μας μέχρι και 6 μέρες!! άρα.. κάνε εσύ μπόλικές Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 36 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 36 215994 και μέσα θα είσαι!!! Very Happy

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΙ ΝΑΙ ΓΥΡΙΣΑ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΑΒΑΤΑΡ

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
rinamar έγραψε:
..εντομεταξύ κι εγώ όλα μόνη μου τα έκανα Άντα στον γάμο μου...! όλα πολύ απλά γιατί παντρεύτικα σε παραλία! ..αλλα το νυφικό νυφικό το είχα αχτι, και το πήρα απο e-bay 130 ευρώ με μεταφορικά!! ..μετά έβαλα ένα απλό φουστανάκι Very Happy Very Happy

Να πω την αμαρτία μου ποτέ δεν είχα καλές σχέσεις με το θέμα γάμος (μην πέσετε να με φάτε Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 36 688264 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 36 688264 )

Λόγω του διαζυγίου των δικών μου έλεγα ότι δε θα παντρευόμουν ποτέ κ μόνο που το σκεφτόμουν με έπιανε ταραχή.Τα χαρτιά τα καθυστέρησα μήνες ολόκληρους κ τσουυυυπ αρρωσταίνει ο άνδρας μου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 36 966307

Την ώρα που ήμασταν στο ασθενοφόρο με φαντάστηκα για πρώτη φορά με νυφικό!!!Κ χτυπούσα το κεφάλι μου που το αργούσα!!Η ζωή είναι πολύ μικρή για αναβολές Wink

Έτσι κάναμε τον πολιτικό κ δεν το μετάνιωσα καθόλου!Νυφικό δεν άντεχα να φορέσω όμως μ έπιανε ξανά η ταραχή (δεν ξέρω γιατί όταν τα βλέπω σε άλλες μ αρέσουν πολύ)οπότε έβαλα ένα παρδαλό φορεματάκι κι εκείνος τζιν! Razz

Δείτε καλέ τα προφίλ σας, σας έκανα αιτήματα φιλίας!! Very Happy

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αααααχ Μαρινάκι μου.. τι γλυκό! Έστι γλυκα θα είσαι κι εσύ μανούλα!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 36 417472

Ιωαννάααακι τι έγινε βρε κοριτσάκι μου με το πουλόβερ; έβγαλες άκρη; ..κοριτσάκι είσαι καθόλου καλύτερα απο το πρωί; ..σου κάνω αγκαλίτσα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 36 35468

Ανταααα!!!! ..θα δούμε μουτράκια καλέ;

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε,μαααα... δείτε τη μπάρα πάνω... Αγάπη κ Μαρίνα!!!
Με πιασαν οι ντροπές... Embarassed Embarassed

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ada έγραψε:
rinamar έγραψε:
..εντομεταξύ κι εγώ όλα μόνη μου τα έκανα Άντα στον γάμο μου...! όλα πολύ απλά γιατί παντρεύτικα σε παραλία! ..αλλα το νυφικό νυφικό το είχα αχτι, και το πήρα απο e-bay 130 ευρώ με μεταφορικά!! ..μετά έβαλα ένα απλό φουστανάκι Very Happy Very Happy

Να πω την αμαρτία μου ποτέ δεν είχα καλές σχέσεις με το θέμα γάμος (μην πέσετε να με φάτε Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 36 688264 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 36 688264 )

Λόγω του διαζυγίου των δικών μου έλεγα ότι δε θα παντρευόμουν ποτέ κ μόνο που το σκεφτόμουν με έπιανε ταραχή.Τα χαρτιά τα καθυστέρησα μήνες ολόκληρους κ τσουυυυπ αρρωσταίνει ο άνδρας μου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 36 966307

Την ώρα που ήμασταν στο ασθενοφόρο με φαντάστηκα για πρώτη φορά με νυφικό!!!Κ χτυπούσα το κεφάλι μου που το αργούσα!!Η ζωή είναι πολύ μικρή για αναβολές Wink

Έτσι κάναμε τον πολιτικό κ δεν το μετάνιωσα καθόλου!Νυφικό δεν άντεχα να φορέσω όμως μ έπιανε ξανά η ταραχή (δεν ξέρω γιατί όταν τα βλέπω σε άλλες μ αρέσουν πολύ)οπότε έβαλα ένα παρδαλό φορεματάκι κι εκείνος τζιν! Razz

Δείτε καλέ τα προφίλ σας, σας έκανα αιτήματα φιλίας!! Very Happy

Κοριτσάκι μου γλυκό με γειά σου με χαρά σου που δεν ήθελες νυφικό! Αλοίμονο! κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός και κάθε ένας έχει τα γούστα του! ..αυτό μας έλειπε να έχουμε όλοι τα ιδια θέλω και γούστα! χαθήκαμε!! χιχι
Ματάκια μου βάλε μία δική σου να σε δούμε αυτό λέω, και πάλι αν δεν θές μη πιεστείς καθόλου! Very Happy εμείς και cady cady σ'αγαπάμεεεεεεε Very Happy Very Happy

..σε έκανα add το είδες;

..ελπίζω ο ατνρούλης σου να είναι καλά και μέσες άκρες ένα σου λέω.. σε νιώθω απόλυτα.........

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντα αν δε θες δεν πειραζει! Για μας πάντα θα εισαι η καντυ-καντυ! Και για σας θα ειμαι η τινγκερμπελ. Πηγα να σου γραφω μια απαντηση και την εσβησα... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 36 966307

Μαρινα το εχωσα στην ντουλαπα να δω τι θα κανω!!! Crying or Very sadΕχω πολυ ροη εκτος απο πονο...Ευχαριστω που ρωτας!

*Patrina*

*Patrina*
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
rinamar
σε ευχαριστωωωω μου εφτιαξες τι μερα...
Θεουλη μου κανε το θαυματακι σου!!
6 μερες??????????????
εγω νομιζα 3 το ειχα διαβασει σε ενα τεστ εγκυμοσυνης!
Κυκλο εχω ανα 27-28 αλλα 13,14,15 ο καλος μου απεργουσε.....λογο υπερκοπωσης...εγινε τη 12η τι να πω????
rinamar Μου αμα εισαι γουρικη θα σε κανω νονα!!! Razz

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
rinamar έγραψε:
..σε έκανα add το είδες;

..ελπίζω ο ατνρούλης σου να είναι καλά και μέσες άκρες ένα σου λέω.. σε νιώθω απόλυτα.........

Καλά είναι αλλά πάντα υπάρχει κάτι στο πίσω μέρος του μυαλού μας Rolling Eyes



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ada στις Παρ Ιαν 27, 2012 7:19 am, 1 φορά

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κλεισαμε και κουμπαρια!!!

*Patrina*

*Patrina*
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ioanna85 έγραψε:Κλεισαμε και κουμπαρια!!!

για μενα το λες Ιωαννάκι μου?? Razz
ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ...!
εσυ πως εισαι???

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
*Patrina* έγραψε:rinamar
σε ευχαριστωωωω μου εφτιαξες τι μερα...
Θεουλη μου κανε το θαυματακι σου!!
6 μερες??????????????
εγω νομιζα 3 το ειχα διαβασει σε ενα τεστ εγκυμοσυνης!
Κυκλο εχω ανα 27-28 αλλα 13,14,15 ο καλος μου απεργουσε.....λογο υπερκοπωσης...εγινε τη 12η τι να πω????
rinamar Μου αμα εισαι γουρικη θα σε κανω νονα!!! Razz

Χαχαχαχαχαχαα!! Στο εύχομαι κοριτσάκι!! μακάρι να είμαι γουρλού Very Happy

Ada έγραψε:
Καλά είναι αλλά πάντα υπάρχει κάτι στο πίσω μέρος του μυαλού μας Rolling Eyes

Μαρίνα θα σε δαγκώσω όμως!!!Δες βρε τα μηνύματά σου!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz

Embarassed και στο δικό μας... Embarassed

eny way σου απάντησα κουτσούνα!! Very Happy

Ιωαννάκι ευτηχώς που δεν πονάς γιατί αυτό που είπες για νοσοκομείο το πρωί... τεσπα όλα καλά τώρα Very Happy

..καλά έκανες! να δείς που σε λίγο καιρό θα το ξεχάσει!! ..ο δικός μου τουλάχιστον τα παθαίνει αυτά τα κενά μνήμης!!!!!!! ...και βεβαίως τα εκμεταλεύομαι χιχι Very Happy

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αφήστε τις κουμπαριές κατά μέρος κ πιάστε τις συμπεθεριές λέω εγώ!! Cool Laughing Laughing

Σε λίγο καιρό όλες θα είστε εγκυούλες (λίγο πιο μετά κι εγώ) οπότε θα χουμε συνομήλικα παιδάκια!! Κι αν κρίνω από τις μανούλες τους θέλω να κλείσω από τώρα συμφωνία με τέτοια γονίδια!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 36 893968 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 36 893968

Αχα αχα!! Cool

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι για σενα πήγαινε Πατρίνα !!
Ετσι να εισαι αισιοδοξη!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Δεν εχω σηκωθει καθολου απο το κρεβατι....

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσάκια μου πάω να ξαπλώσω λίγο.. το βραδάκι έχω τον καινούργιο γιατρό.. άντε να δούμε τι θα δούμε και μ'αυτόν..

..μάλλον την άλλη Δευτέρα θα μπώ για την επέμβαση.. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 36 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 36 534787 όλα καλά να πάνε Παναγίτσα μου..!

σας φιλώ θα τα πούμε βραδάκι...! Very Happy

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="rinamar"]

Ada έγραψε:
Καλά είναι αλλά πάντα υπάρχει κάτι στο πίσω μέρος του μυαλού μας Rolling Eyes

Embarassed και στο δικό μας... Embarassed

Με ιντριγκάρεις τώρα να ρωτήσω Smile Εγώ τα δικά μας τα χω πει πιο πάνω Wink

Τι άψογα τα παπάκια σου Ιωάννα!! Εγώ θέλω πολύ κορίτσια εκείνο το εικονιδιάκι με εκείνο το μπαρμπαδάκι που αγκαλιάζει κ βγάζει καρδούλες κ εκείνο που χαχανίζει.Πώς θα τα βρω?


Κι εγώ δεν έχω κάνει τίποτα σήμερα,το φαι θα είναι μια ευγενική προσφορά της πεθεράς κ όσο για τον ανδρούλη μου θα τον περιμένω με την παντόφλα γιατί έφαγε ΟΛΑ τα σοκολατάκια που είχα πάρει!!! Mad Mad Ήμαρτον!!

Μαρίνα καλή ξεκούραση κ περιμένουμε νέα σου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 36 417472

*Patrina*

*Patrina*
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ολα καλα rinamar Μου καλη επιτυχια σε οτι κανεις
ioanna Μου μη με αποπερνεις μια ετσι μια αλλιως ειμαι τωρα κανω χιουμορακι και μετα θα κλαψουριζω παλι....περαστικουλια και σε εσενα εγω εχω ακομα πυρετο και μπουκωμα τρισαθλιο!!!
Σας χαιρετω κι εγω παω να κανω καμια δουλιτσα!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρινα ευχομαι να πάνε ολα καλα! Θα περιμένω εν αγωνιως νέα σου...

Τη Δευτερα ε; Μην ανησυχεις...Πηγαινε να ξεκουραστεις τωρα και θα τα πουμε παλι αυτα! Αισιοδοξια να εχεις και δυναμη. Τα εχεις όλα γλυκιά μου εσυ....Εδω σε λιγο θα δωσεις για γυμναστικη ακαδημια και θα σε ριξει μια επεμβασουλα; Ε οχι!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αντα τα δικα μου θες; Πάτα πανω σε ένα και θα σου ανοιξει κατευθείαν τη σελιδα!

Πατρίνα περαστικα σου και μονο τα πανω σου να εχεις!!!!!!!!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Περαστικά σου Πατρίνα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 36 417472 αλλά μη νομίζεις ,έτσι πάμε κι εμείς μια πάνω μια κάτω, η μια σηκώνει την άλλη εδώ .Καλή ξεκούραση Very Happy

Σ ευχαριστώ Ιωάννα!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Είναι τόοοσα πολλά!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντα αν πας πάνω πάνω σε αυτη τη σελιδα, στην πρωτη γραμμη βρισκεις και τα υπολοιπα οπως τα hello kitty & mickey mouse κλπ

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τα βρήκα!!! Κι έχω πάθει!!! Ευχαριστώ πολύυυυ!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ήρθε η κολόνα του σπιτιού μου κ με αγριοκοιτάζει, τα λέμε μετά!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Θα σας πρήξω με αυτά τώρα !!! Twisted Evil Twisted Evil

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια μου!τι κανετε?εγω ειμαι τρελαμενη! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 36 215994 !σας ευχαριστω παρα πολυ για τιε ευχες σας!δεν περιμενα οτι θα ερθει η μερα που θα ακουω τετοιες ευχες!χαχαχα!αντε τωρα να δουμε αν η δεσποινα εχει ζουζουνακι!περιμενω πως και πως να παω στον γιατρο να το δω!ξερετε πως το καταλαβα και πηρα τεστ?εκτος της καθυστερησης ειχα μια περιεργη αισθηση στην κοιλια,γιατι μεγαλωνει η μητρα!!el88tse γιατι να μην επιτρεπετε βρε,τον τεγο εχω!κοριτσια θα βαλω και εγω φωτο που ειμαι νυφουλα!το βραδακι,παντως ειστε ολες κουκλες!και η ελλη θα γινει κουκλαρα!χιχιχι!φιλια σε ολες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 36 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις