Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
100 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 100 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 39]

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
lia-ka έγραψε:καλησπερα κοριτσια μου!τι κανετε?εγω ειμαι τρελαμενη! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 37 215994 !σας ευχαριστω παρα πολυ για τιε ευχες σας!δεν περιμενα οτι θα ερθει η μερα που θα ακουω τετοιες ευχες!χαχαχα!αντε τωρα να δουμε αν η δεσποινα εχει ζουζουνακι!περιμενω πως και πως να παω στον γιατρο να το δω!ξερετε πως το καταλαβα και πηρα τεστ?εκτος της καθυστερησης ειχα μια περιεργη αισθηση στην κοιλια,γιατι μεγαλωνει η μητρα!!el88tse γιατι να μην επιτρεπετε βρε,τον τεγο εχω!κοριτσια θα βαλω και εγω φωτο που ειμαι νυφουλα!το βραδακι,παντως ειστε ολες κουκλες!και η ελλη θα γινει κουκλαρα!χιχιχι!φιλια σε ολες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 37 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 37 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 37 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 37 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 37 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 37 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 37 417472


ποσο χαιρομαι να ακουω χαρουμενα συναισθηματα αχα ευχομαι να τα ακουσουμε και εμεις συντομα κοριτσια μου......και εγω ψαχνω γιατρο στα τρικαλα να παω αλλα δεν θελω να παω σε αντρα δεν ξερω πως το εχω παρει ετσι....

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου τη κανετε ???? ξαναρθαααα σας ελειψα εκανα και μερικες δουλειτσες και τωρα αραξα ποιες ειστε εδω ???? για να βλεπω χερακια Razz

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω ειμαι εδω cheers cheers !

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λιανα μας εκανες πολυ χαρουμενες σημερα! Η δικη σου ευτυχια ειναι και δικη μας πια! Ξερω πως ειναι αυτη η αισθηση στην κοιλιά σου, οτι κατι γινεται εκει μεσα! Ευχομαι να πανε ολα καλά και θα πάνε!!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αγάπη

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Μαρια Ελενη μακαρι να τα ακουσουμε ολες συντομα!!! Οσο για το θεμα του γιατρου -οσο κι αν υποστηριζω τις γυνακες- καλυτερα αντρας ειδικα γυναικολογος!!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσάκια μου ήρθα πάλι!!!

Άντα είσαι γλύκα και φαινεσαι πολύυυυυ μικρούλα!!!

Ιωάνναπως είσαι?

Λιάνα το έχεις συνειδητοποιήσει? Very Happy

Μαρίνα περιμένουμε τα νέα απ'τον γιατρό!!

στις υπόλοιπες [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάκια μεταξύ υπολογιστή και τουαλέτας...είπα να μπω λίγο να δω τι κάνετε.Εγώ υποφέρω από την ουρολοίμωξη!Αυριο πρωί πάω για καλλιεργεια ουρων.Ο γυναικολόγος μου είπε ότι μπορώ να πάρω amoxil του 1gr.Δεν υπάρχει πρόβλημα,λέει, σε περίπτωση εγκυμοσύνης.Εγώ πάλι γιατί ανησυχώ;;;Δεν με θέλει κορίτσια...από όλες τις απόψεις... Crying or Very sad

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να'μαι κι εγώ!!!Πήγαμε μία βόλτα στην πεθερά μου και γυρίσαμε!!!Κορίτσια άφαντη η κυρία!!!Ούτε ένα σημάδι!Έχω μόνο κάτι περίεργες ενοχλήσεις στο στομάχι αλλά μπορεί να είναι και της φαντασίας μου!!!

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evi μου ακομη δεν το πιστευω!οταν το δω θα το πιστεψω!χαχαχα!τα περαστικα μου ευουλι!μην αγχωνεσαι!θα ερθει!και δεν θα το πιστευεις!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια μπαίνω για μπανάκι κι επιστρέφω!!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσούδια μου μπήκα ίσα-ίσα να σας πω τα αποτελέσματα της χοριακής μου!

Πετάω από χαρά!!! [img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][/img]

Βγήκε αρνητική!!!3,30!!!Οπότε η γιατρός μου είπε ότι μπορεί να μου έρθει κ περίοδος!!!

[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][/img]

Γιούπι!!!!!!!!!

υ.Γ ότι θα χαιρόμουν με αρνητική χοριακή ποιος θα μου το έλεγε!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΠΟΣΟ

ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΘΕΙ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΕΛΕΙΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΧΡΟΝΙΑ

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑ ΗΔΗ ΔΥΟ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΜΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΗΣ ΛΙΑΝΑΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΕΧΤΕΣ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΗ Κ ΕΚΕΙΝΗ ΑΡΑΓΕ ΘΑ ΤΡΙΤΩΣΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ???? ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΡΙΤΩΣΕΙ ΑΠ'ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΜΑΚΑΡΙ

ΛΕΝΕ ΠΩΣ Η ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΦΕΝΕΤΕ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΑΚΟΥΣΑ 2 ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΚΑΛΟ

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευη καλυτερα ειμαι! Ευχαριστω που ρωτας!καλό μπανακι μανακι...χιχιχι!!!

Ευούλι αυριο Σαββατο, που θα κανεις καλλιέργεια; Δεν πας να κανεις στικ αποψε; Αφου το ειπε κατι θα ξερει...Αν οντως ειναι ουρολοιμωξη μπορει να κανει μεγαλυτερο κακο απο οτι η αντιβιωση. Απέφυγε τους καφεδες και γενικα ποτα με καφεϊνη, πιες πολλά υγρα και βιταμινη C....

Δεσποινα μακαρι....[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αντα ποσα ευχαριστα σημερα; Μπραβο!!! Αλλα μην ακουω για περιοδο... Twisted Evil

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πραγματικά χάρηκα τόσο πολύ, άμα δεν είχε πέσει θα πήγαινα σούμπιντη για εγχείρηση κ δεν ήθελα ούτε να το σκέφτομαι!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ευούλη πάρε ultra levure μισή ώρα πριν την αντιβίωση, είναι άκακοι γαλακτοβάκυλοι (το σκότωσα μάλλον δεν ξέρω πώς γράφεται) για να προστατέψουν το εντεράκι σου!

Αχ Ιωάννα ανυπομονώ να μου έρθει η περίοδος, ειλικρινά.Αλλά τι σου λέω κι εσένα μ αυτά που τραβάς?

Λιάνα ειλικρινά φώναζα σαν την τρελή όταν είδα το ποστ σου! Very Happy Άντε να παίρνουν σειρά κ άλλες εδώ μέσα Razz

Εύη καλό μπανάκι!!Μην ξεχνάς όμως ήταν το 2009... Cool

Δέσποινα όσο δεν έρχεται είναι σουπερ!!! Very Happy Very Happy

αγάπη μόλις πάω Hondos ξέρω πού θα πάω... Wink

Φιλάκια σε όλες γιατί αρχινάει το δούλεμα , το νιώθω!! Laughing Laughing

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Ada"]

αγάπη μόλις πάω Hondos ξέρω πού θα πάω... Wink

Wink Wink Wink Wink

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μόνο τέλεια;;;όσο δεν έρχεται η καταραμένη εγώ χοροπηδάω από την χαρά μου!!!Αχ μακάρι κορίτσια,μακάρι!!!!!!!!!!!Θα περιμένω μέχρι την Κυριακή και θα κάνω άλλο ένα τεστ αν δεν δείξει τίποτα κι αυτό και η κυρία εξακολουθήσει να μην κάνει την εμφάνισή της τότε θα πάω για χοριακή την Δευτέρα!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Deb έγραψε:Μόνο τέλεια;;;όσο δεν έρχεται η καταραμένη εγώ χοροπηδάω από την χαρά μου!!!Αχ μακάρι κορίτσια,μακάρι!!!!!!!!!!!Θα περιμένω μέχρι την Κυριακή και θα κάνω άλλο ένα τεστ αν δεν δείξει τίποτα κι αυτό και η κυρία εξακολουθήσει να μην κάνει την εμφάνισή της τότε θα πάω για χοριακή την Δευτέρα!!!

ΑΣΧΕΤΟ ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ ΕΠΕΣΕ ΠΑΝΩ ΣΤΟ "ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΥΝΗΜΑΤΩΝ" ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΣΟΥ 333 ΜΗΠΩΣ ΤΟ 3 ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΒΟΛΙΚΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ??? Rolling Eyes Smile

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουφ ξαλάφρωσα! ωραίο πράγμα το ζεστό μπανάκι βρε κορίτσια!

αχ βρε Δεσποινάκι θα μας φάει η αγωνία όπως και με την Λιάνα!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:
Deb έγραψε:Μόνο τέλεια;;;όσο δεν έρχεται η καταραμένη εγώ χοροπηδάω από την χαρά μου!!!Αχ μακάρι κορίτσια,μακάρι!!!!!!!!!!!Θα περιμένω μέχρι την Κυριακή και θα κάνω άλλο ένα τεστ αν δεν δείξει τίποτα κι αυτό και η κυρία εξακολουθήσει να μην κάνει την εμφάνισή της τότε θα πάω για χοριακή την Δευτέρα!!!

ΑΣΧΕΤΟ ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ ΕΠΕΣΕ ΠΑΝΩ ΣΤΟ "ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΥΝΗΜΑΤΩΝ" ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΣΟΥ 333 ΜΗΠΩΣ ΤΟ 3 ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΒΟΛΙΚΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ??? Rolling Eyes Smile
Nα σου πω την αλήθεια δεν έχω ιδέα!!!
evi27 έγραψε:ουφ ξαλάφρωσα! ωραίο πράγμα το ζεστό μπανάκι βρε κορίτσια!

αχ βρε Δεσποινάκι θα μας φάει η αγωνία όπως και με την Λιάνα!

Λίγες μέρες έμειναν Εύη μου!!!

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΟΥ!!!ΤΙΚΑΝΕΤΕ;;
ΤΩΡΑ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΕΝΑ ΤΟΣΤΑΚΙ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ Κ ΕΡΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΩ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ...
ΘΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΜΗΝ ΜΠΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΣΘΕΝΗΣ ΜΟΥ Κ ΓΙΝΟΥΜΕ ΡΕΖΙΛΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΜΕ...ΒΛΕΠΕΤΕ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΛΕΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.....

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ifigeniaboz έγραψε:ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΟΥ!!!ΤΙΚΑΝΕΤΕ;;
ΤΩΡΑ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΕΝΑ ΤΟΣΤΑΚΙ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ Κ ΕΡΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΩ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ...
ΘΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΜΗΝ ΜΠΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΣΘΕΝΗΣ ΜΟΥ Κ ΓΙΝΟΥΜΕ ΡΕΖΙΛΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΜΕ...ΒΛΕΠΕΤΕ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΛΕΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.....

γεια σου Ίφι!!!! σιγά καλ΄που θα γίνουμε ρεζίλι!!

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
lia-ka έγραψε:εγω ειμαι εδω cheers cheers !


κοριτσακι και πάλι συγχαρητηρια!! αν θυμαμαι εσυ ελεγες για το κολπικο θερμομετρο ! εγω που εχω 37,5 - 37.7 αλλα οταν βάζω απο το στόμα ειναι 36.6! ειμαι στην 17η μερα. δεν επερεπε να εχει ανεβει? ξερεις ποια ειναι η φυσιολογικη θερμοκρασια... για εκει κατω??χαχα!! Very Happy Very Happy και παλι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 37 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 37 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 37 50580

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι κάνετε, κορίτσια; Ποιες είναι εδώ; Δεν έχω διαβάσει όλες τις σελίδες ακόμα.
Ιφιγένεια, πολύ όμορφη νύφη ήσουν και εσύ!!!
Άντα, δε σε πρόλαβα. Πού έβαλες φώτο; Θέλω και εγώ!!!
Λιάνα, πολύ
χαίρομαι με τα νέα σου!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 37 417472
Εύη, αποθήκευσα τη λίστα με τα βιβλία. Είμαι βιβλιοφάγος και θα τη συμβουλευτώ! Αν και με τον Αντωνάκη δεν έχω πια χρόνο για διάβασμα.
Τίνα, Άνω Γλυφάδα έμενε ο άντρας μου και έρχομαι συχνά στα μέρη σου. Θα σου πω κάποια στιγμή να πάμε για καφέ!!
Στα υπόλοιπα κορίτσια πολλά Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 37 417472

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ!!!!
ΛΙΑ ΚΑ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΟ!
ΕΥΗ ΜΑΡΙΑΒΕΛ ΑΓΑΠΗ ΝΤΕΜΠ ΒΟΥΒΟΥ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ;;

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ifigeniaboz έγραψε:ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ!!!!
ΛΙΑ ΚΑ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΟ!
ΕΥΗ ΜΑΡΙΑΒΕΛ ΑΓΑΠΗ ΝΤΕΜΠ ΒΟΥΒΟΥ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ;;

όλα καλά!κι εγώ έχω "χυθεί" στον καναπέ και δεν λέω να σηκωθώ Very Happy

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="lia-ka"]κοριτσια ειμαι εγκυος...εκανα τεστ και βγηκε θετικο +++++++++!θα τρελαθ

συγχαρητήρια Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 37 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 37 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 37 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 37 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 37 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 37 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 37 215994 μπράβο εύχομαι σε 9 μήνες να πάρεις στην αγκαλίτσα σου το μωράκι σου.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις