Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 33 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 44]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!Αποφάσισα να σηκωθώ κι εγώ νωρίς νωρίς!!

Παρόλο που χθες χιονιζε απ'οτι βλεπω τα πολλά πολλά ελιωσαν!Αντε να λιώσουν και τα υπολοιπα τώρα γιατι θα γίνουν παγοι και θα πεφτουμε σαν τις μυγες! Razz Laughing Laughing Laughing

Ευάκι μπαμιες γλυκο?? ειναι απο τα λιγα φαγητα παντως που οσο και να πειναω δν μπορω να φαω..τις νιωθω σαν γλίτσα στο στομα μου Embarassed Embarassed

Δημητρούλα όλα καλά πάνε γιατί όπως είπες το διόρθωσες το προβληματάκι, μην μου ανησυχείς!!Μόλις περάσει και το πρώτο τρίμηνο, που απότι βλεπω δν αργεί..μετά θα σου φύγει και το πολύ το άγχος και θα το απολαύσεις ακόμη περισσότερο!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 334590

Αντα και Μαρίνα δν ειναι κακό που ειμαι συνειδητοποιημένη ούτε λέω βρε ότι εχω κάτι σοβαρό και δν θα μείνω ΠΟΤΕ έγκυος..απλά ξέρω ότι πρέπει να πάω στον γιατρό και μέχρι να πάω οι ελπίδες δν πρέπει να υπάρχουν για να μη στεναχωριέμαι κάθε φορά που αδιαθετώ!! Δν θελω να πάω στον γιατρό όχι γιατι λέω ότι δν έχω λεφτά να πάω στον γιατρό..αλλά γιατί γενικά ειναι πολύ δύσκολη φάση και δν έχω λεφτά ουτε για να περάσω και αν παω στο γιατρό το φτιαξω το προβλημα και μεινω εγκυος μετα δν θα εχω λεφτα για να κανω τις εξετάσεις στην εγκυμοσυνη και να γεννησω..γι αυτο το αφήνω τουλάχιστον μέχρι να παντρευτώ που όλο και κάτι θα μαζέψουμε!γιατί σε αυτή τη φάση δν έχω ούτε ένα ευρό να κόψω από κάπου μπας και περισσέψει τίποτα!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 235182

Μaria tst. LizaG και Ιωαννάκι καλημεραααααα!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 379767

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελλη μπαμπαδες γλυκο! Μπαμιες ουτε να τις δω! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 M077

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Ελλη μπαμπαδες γλυκο! Μπαμιες ουτε να τις δω! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 M077


χααχαχα μπαμιες κάνανε τα ματια μου, δν ξύπνησα ακόμη καλα καλά μη με παρεξηγείτε χαχαχαχαχαχαχαχ

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερααααα,απο τα ομορφα χιονισμενα τρικαλα!τι κανετε?λιγο ελειψα και πηγατε στο 9 αλλα γεμισατε και σελιδες!πολυλογουδες μου εσεις!να πω τα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 50580 στο δεσποινακι!μπραβο,ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη και να κρατησεις μετα απο 9 μηνες ενα γερο μωρακι!να καλωσορισω και τα νεα κοριτσια!συντομα με κοιλιτσες φουσκομενες!δεν διαβασα ολες τις σελιδες!για πειτε μου,εχουμε κανενα νεο?ολα τα αλλα κοριτσια ειστε καλα?σας στελνω ολες πολλα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 417472!εγω εκανα παλι χοριακη μετα απο δυο μερες,απο 136,6 πηγε 290!πηρα τον γιατρο και ειναι οκ μου ειπε!θα παω την δευτερα να το δω το ζουζουνακι μου!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λιάναααα!!! Σε χάσαμε καλέ!!! πολύ ωραία τα νέα σας!!Πόσο θα είσαι την δευτέρα??λογικά το σακουλάκι με το σπορι μέσα θα το δεις οσο και να εισαι ε?? κατα τ' αλλα τι κάνετε? απο συμπτώματα έχεις τίποτα?

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελλη μην ανησυχεις! Κι εγω ακομα... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 850933

Λιανα ολα καλα δηλαδη!αντε να περασουν οι μηνες να το κρατας στην αγκαλια σου!
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 Md031

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα καλημερα κοριτσια απο τα χιονισμενα και παγωμενα τρικαλα τι μου κανετε???εγω σημερα καλυτερα απο τους πονους περιοδου αχ η ατιμη ποτε δεν θα τη δω να χαρω αμαν.........κοριτσια οσες περιμενετε να μην σας ερθει και σε οσες τελειωσε βουρ για ζουζουνιες μπας και κανει την εμφανιση του ο πελαργουλης...... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 215994

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βγήκα από το μπανάκι την κατάλληλη στιγμή με φαίνεται Very Happy !!!

Να ξεκινήσω δίνοντας πολλά φιλάκια στις εγκυούλες μας για να πάνε όλα καλά κ μετά στις μελλοντικές εγκυούλες μας για να ρθει γρήγορα ο πελαργός!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 417472

Σήμερα χαλαρά κ πάλι Cool , έκανα κ τις καλλιέργειες κ πήρα 3 δωράκια σε φιλενάδες που χουν γιορτές, γενέθλια το Σαββατοκύριακο!! (Θα το κάψουμε! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 328109 )
Πήρα κ κάτι ωραία σκουλαρικάκια για μένα Embarassed 5 ευρώ Embarassed

Στο δρόμο που περπατούσα με τις σακουλάρες μου λέει ένας κύριος "με γεια σου κοπελιά" αχαχαχαχα. "ευχαριστώ πολύ του απάντησα, τι να τον έλεγα? " Laughing

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
στην αρχη δεν ημουνα καλα,αλλα τωρα δεν εχω τιποτα!ημουνα αρρωστουλα και γι αυτο χαθηκα!θα το δω την δευτερα!μια κουκιδα θα δω!θελω να την απολαυσω την εγκυμοσυνη!και θα το κανω!εσεις καλα ειστε?σας λατρευω και σας αγαπω πολυ!

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσάκια μου γλυκα!! Καλησπέρα κι απο εμένα Very Happy Very Happy

μπηκα γρηγορα γρήγορα γιατί θελω να πω στη Νική μας οτι σήμερα η σκέψη μας είναι μαζί της.. ελπίζω να της δώσω λίιιγο κουράγιο.. κοριτσάκι μας εύχομαι δύναμη απο την καρδιά μου και να βρείτει σύντωμα τι φταίει στην όλη αυτή ατυχία.. Σε φιλώ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 35468

Κορίτσια ξέρετε οτι έιμαι βραδυνό τυπάκι αααχαχαχαα και τώρα βγαίω γρήγορα γιατι έχω τρεχαματάκια.. Καλημέρα στε όοοολες σας
maria.tst,konstantina,Έυη,xaftounaki,
liza,Άντα,Δημητρούλα, Ιωαννάκι,Έλλη, Λιάνα..... και σε όοοολα τα κορίτσια Very Happy Very Happy

...και η λύση στο πρόβλημα;; ..με το πάτημα ένος και μόνο κουμπιού.. χωρίς να μπαινοβγαίνεται στο θεματάκι για να δείτε τα καινούργια μυνήματα.. ξεχάστε ποια την ταλεπορία αυτή... να δώσουμε τα συγχαρητίρια μας στη φίλη μου "ΤΟ τσιπάκι" για αυτή τη επαναστατική πληροφορία.... Ας πατήσουμε λοιοπόν το F5 και αφήστε τη σελίδα να ανανεωθεί απο μόνη της!!! αααχαχαχαααα!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΟΟΟΛΕΕΕΣΣΣ ΣΑΣΣΣ!!!
..τώρα με το F5 θα είναι μία ευκολή και καλή μέρεα!!!!! Very Happy Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχχα αχ βρε Αντα, ολο με κάνεις να γελάω!!! Αντε μια χαρά θα περάσεις και αυτό το ΣΚ, θα πας και σε γιορτές και θα το διασκεδάσεις!!! σουπερ!!

εγώ σκέφτομαι να βγάλω βολτα τον κοντό και αυτός κοιμάται φαρδύς πλατύς (σχήμα λογου, ενα μικρό κουλουράκι ειναι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 40746 )στο κρεβάτι μου από την ώρα που ξυπνησα, σηκώθηκε μόνο να φάει και ξαναπήγε για ύπνο!!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλώς τα κοριτσάκια μου!!
για πιείτε καφεδάκι ν'ανοίξουν τα ματάκια!!

Λιανα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 417472
Ιωάννα όσους θέλεις!
Έλλη μου δεν θέλω άγχος τπτ δεν έχεις!
Μαρία Ελένη θέλω κι εγώ χιόνι!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
rinamar έγραψε:Κοριτσάκια μου γλυκα!! Καλησπέρα κι απο εμένα Very Happy Very Happy

μπηκα γρηγορα γρήγορα γιατί θελω να πω στη Νική μας οτι σήμερα η σκέψη μας είναι μαζί της.. ελπίζω να της δώσω λίιιγο κουράγιο.. κοριτσάκι μας εύχομαι δύναμη απο την καρδιά μου και να βρείτει σύντωμα τι φταίει στην όλη αυτή ατυχία.. Σε φιλώ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 35468

Κορίτσια ξέρετε οτι έιμαι βραδυνό τυπάκι αααχαχαχαα και τώρα βγαίω γρήγορα γιατι έχω τρεχαματάκια.. Καλημέρα στε όοοολες σας
maria.tst,konstantina,Έυη,xaftounaki,
liza,Άντα,Δημητρούλα, Ιωαννάκι,Έλλη, Λιάνα..... και σε όοοολα τα κορίτσια Very Happy Very Happy

...και η λύση στο πρόβλημα;; ..με το πάτημα ένος και μόνο κουμπιού.. χωρίς να μπαινοβγαίνεται στο θεματάκι για να δείτε τα καινούργια μυνήματα.. ξεχάστε ποια την ταλεπορία αυτή... να δώσουμε τα συγχαρητίρια μας στη φίλη μου "ΤΟ τσιπάκι" για αυτή τη επαναστατική πληροφορία.... Ας πατήσουμε λοιοπόν το F5 και αφήστε τη σελίδα να ανανεωθεί απο μόνη της!!! αααχαχαχαααα!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΟΟΟΛΕΕΕΣΣΣ ΣΑΣΣΣ!!!
..τώρα με το F5 θα είναι μία ευκολή και καλή μέρεα!!!!! Very Happy Very Happy

αχαχαχ βρε αυτο το ξέρω αλλα χαζεύω κι αλλα θεματάκια οπότε αυτο δν με βολευει αχαχαχχχαααχχα

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρίνα ευχαριστούμε!!!!

Άντα συντονιστήκαμε!! χαχαχ

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια μου τα μικρα μου θελουν μικυ μαου οποτε πρεπει να φυγω!οταν μπορεσω θα ξαναμπω να μαθω νεα!πολλα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 417472!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια ασχετο! Το Νο 3 γιατι εμεινε στη σελιδα 11; Προτεινω αν θελετε κι εσεις να αφηνουμε τα θεματα να κλειδωνουν για να μη γινονται μπερδέματα, τι λέτε;

Μαρια Ελένη σε καταλαβαινω! Κάθε φορα κι εγω διπλώνομαι κάτω από τους πόνους!Υπομονη και παυσιπονα!

Αντα δεν ηταν αναγκη για το δωρακι...σ'ευχαριστω αν και τα γενεθλια μου ειναι το Μαϊο! Κοπελαρα μου εσυ....χαχαχαχαχα!

Λιανα ετσι να κανεις, να την απολαυσεις μέχρι την τελευταια στιγμη!

Μαρινα καλημεεεεεεεερα! Respect

Ευη το ειπες τωρα!!!οσους θέλω!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Λιανα μου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 417472

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
εγώ σκέφτομαι να βγάλω βολτα τον κοντό και αυτός κοιμάται φαρδύς πλατύς (σχήμα λογου, ενα μικρό κουλουράκι ειναι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 40746 )

Έλλη αχαχαχα Laughing

Εύη, ο-χ-ι α-λ-λ-ο χ-ι-ο-ν-ι !!! Η ψυχή μου βγήκε μέχρι να ρθω...

Μαρίνα καλό τρέξιμο!

Λιάνα να ξέρεις ότι σε σκεφτόμαστε Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 417472

Ιωάννα μαστερ σεφ τι ετοιμάζεις? κάτι μυρίζω,γι αυτό ρωτάω Cool Είμαι η μόνη τρελή που χαίρομαι να παίρνω δωράκια σε άλλους? cyclops

Demmy χαίρομαι που ακούω πως είσαι καλά!! Very Happy Δε μου λες,πήρα χαλούμι σήμερα, καμιά ιδέα για το πώς να το κάνω? Cool

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντα η Ευη κανει μπαμπαδες.......... Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιωάννα το 3 εμεινε στην σελιδα 11 ενω το ειχαμε μηδενισει τουλαχιστον 3 φορές μηπως έρθει το λεμονακι και μας ανοίξει το 4! γι αυτο το αφησαμε...να παρουμε κανα γουρι απο καμια αλλη κοπελιτσα!

Αντα κι εγω χαιρομαι να παιρνω δωρακια!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 654316

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντα κι εγω χαιρομαι να παιρνω σε ολους δωρα, και για το σπιτι μου αρεσει να παίρνω πραγματακια,για μενα δεν παιρνω!Χαλουμι σαγανακι...Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 M101

Λιανα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 22

Ελλη απλα το λεω για να μη γινονται μπερδεματα οπως με τον κοπελα που εγραψε στο Νο 3!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΜμμμμ , μπαμπάδες, ε? κ δεν πήρα γλυκά σήμερα γιατί ένιωθα τύψεις από τα χθεσινοβραδινά πατατάκια. Sad

Ρε κορίτσια είμαι η χειρότερη κόρη, μόλις πήρε η μάνα μου να μου πει να ρθει κ εγώ της είπα ευγενικά όχι... Embarassed Είμαι από χθες σε κακή διάθεση κ οι πιθανότητες να τσακωθούμε είναι στο 95% Twisted Evil

Σαγανάκι όταν λες Ιωάννα , το κόβω σε κομμάτια κ το βάζω σε τηγανάκι με λαδάκι?Δε θέλει λαδάκι? Αλεύρωμα, όχι ε?
Πρώτη φορά παίρνω γι αυτό ρωτάω , μόνο έξω έχω φάει κ στην έκθεση τροφίμων.

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Για τα νυχτοπουλια του φορουμ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντα μου νομίζω καλύτερα έτσι αν ειναι να μαλλωσετε επραξες σωστα!!! Wink Wink δν εχω ιδεα απο χαλουμι να σε βοηθήσω θα αφησω τους σεφ εδω Laughing Laughing Laughing

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ada έγραψε:
boubou έγραψε:
εγώ σκέφτομαι να βγάλω βολτα τον κοντό και αυτός κοιμάται φαρδύς πλατύς (σχήμα λογου, ενα μικρό κουλουράκι ειναι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 40746 )

Έλλη αχαχαχα Laughing

Εύη, ο-χ-ι α-λ-λ-ο χ-ι-ο-ν-ι !!! Η ψυχή μου βγήκε μέχρι να ρθω...

Μαρίνα καλό τρέξιμο!

Λιάνα να ξέρεις ότι σε σκεφτόμαστε Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #9 - Σελίδα 22 417472

Ιωάννα μαστερ σεφ τι ετοιμάζεις? κάτι μυρίζω,γι αυτό ρωτάω Cool Είμαι η μόνη τρελή που χαίρομαι να παίρνω δωράκια σε άλλους? cyclops

Demmy χαίρομαι που ακούω πως είσαι καλά!! Very Happy Δε μου λες,πήρα χαλούμι σήμερα, καμιά ιδέα για το πώς να το κάνω? Cool

Αν έχεις τηγάνι αντικολητικό άλειψε το με λίγο λάδι ή και καθόλου άν δεν το προτιμάς, και αφού κόψεις το χαλούμι σε φέτες πάχους περίπου ενός εκατοστού, ρίξε τις στο τηγάνι. Θα καταλάβεις ότι είναι έτοιμο όταν το δεις να έχει χρωματάκι και από τις δύο μεριές. Πανεύκολο και γρήγορο!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 33 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις