Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
641 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 641 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 41]

Kat3rina

Kat3rina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
sofouli έγραψε:
Kat3rina έγραψε:
sofouli έγραψε:καλησπερα!!!!τι κανετε?σημερα ανακοινωσα στον γιατρο οτι δε θα κανω αλφα τεστ διοτι δεν υπαρχει λογος και λιγο στραβωσε...... Rolling Eyes
Σόρυ για την ερώτηση αλλά ποιο είναι το Άλφα τεστ..?Το papp A..?

οχι αυτο το καναμε μαζι με την αυχενικη.ειναι συμπληρωματικη της αυχενικης και αμα θες τη κανεις.και κοστιζει οσο η αυχενικη!δε τη κανουνε ολοι οι γιατροι.

κατάλαβα..η δικιά μου δε μου είπε τπτ.Νομίζω όμως ότι καλά έκανες.Είναι πολλά τα λεφτά,ας πάνε κάπου που θα πιάσουν τόπο καλύτερα..

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατερινάκι όχι είναι κατι σαν το PAp-a και αυτή...μαζί με την αυχενική νομίζω την κάνεις....κάπου στο φόρουμ εδώ το είχα διάβασει και εγώ ...δεν τη συνιστούν οι περισότεροι γιατροί αλλά είναι και άλλοι οι οπίοι την προτείνουν για πιο σιγουριά...νομίζω...!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kat3rina έγραψε:
sofouli έγραψε:
Kat3rina έγραψε:
sofouli έγραψε:καλησπερα!!!!τι κανετε?σημερα ανακοινωσα στον γιατρο οτι δε θα κανω αλφα τεστ διοτι δεν υπαρχει λογος και λιγο στραβωσε...... Rolling Eyes
Σόρυ για την ερώτηση αλλά ποιο είναι το Άλφα τεστ..?Το papp A..?

οχι αυτο το καναμε μαζι με την αυχενικη.ειναι συμπληρωματικη της αυχενικης και αμα θες τη κανεις.και κοστιζει οσο η αυχενικη!δε τη κανουνε ολοι οι γιατροι.

κατάλαβα..η δικιά μου δε μου είπε τπτ.Νομίζω όμως ότι καλά έκανες.Είναι πολλά τα λεφτά,ας πάνε κάπου που θα πιάσουν τόπο καλύτερα..

ειμαι ορεστιαδα.κανενα μικροβιολογικο δε ειναι συβεβλημενο με το ικα.σημερα που εκανα αιμα και ουρα εδωσα 35 ευρω.και αν δεν υπαρχει λογος για αλφα τεστ ποιος ο λογος και να τι κανω.μετα εχουμε και β επιπεδου που ειναι 150 ευρω

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Κατερινάκι όχι είναι κατι σαν το PAp-a και αυτή...μαζί με την αυχενική νομίζω την κάνεις....κάπου στο φόρουμ εδώ το είχα διάβασει και εγώ ...δεν τη συνιστούν οι περισότεροι γιατροί αλλά είναι και άλλοι οι οπίοι την προτείνουν για πιο σιγουριά...νομίζω...!!!

τη κανεις ενα μηνα μετα την αυχενικη.εγω εκανα αυχενικη και ειμαι μια χαρα και αφου δεν εχουμε και ιστορικο....και σιγα την ηλικια που εχω για να κανω 100 εξετασεις!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφούλι καλησπέρα......!!!!Καλά έκανες πολλά λεφτά ρε συ...τι λες.....!!!και γενική αίματος θέλει σχεδόν κάθε μήνα...!!!Εγώ 0.50 λεπτά έδωσα και δίνω για γενική αίματος και ούρων κάθε φορά!!!!και αυχενική 120 και β επιπέδου 70 θα δώσω στο Μητέρα

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Σοφούλι καλησπέρα......!!!!Καλά έκανες πολλά λεφτά ρε συ...τι λες.....!!!και γενική αίματος θέλει σχεδόν κάθε μήνα...!!!Εγώ 0.50 λεπτά έδωσα και δίνω για γενική αίματος και ούρων κάθε φορά!!!!και αυχενική 120 και β επιπέδου 70 θα δώσω στο Μητέρα

ειναι που ειμαστε εδω που ειμαστε!σε μια βδομαδα κατεβαινουμε θεσσαλονικη για να βρω και γιατρο και αν πρεπει να κατσω κατω θα μεινω στους γονεις μου και τελειωσε....μα για ηλεκτροφορες κτλ εδωσα παλι 120.ταριφα το εχουνε!

Kat3rina

Kat3rina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πολλά λεφτά ρε παιδιά..Εμένα μου γράφει η γιατρός μου τις περισσότερες,λόγω εοππυ,αλλά από ότι διαπιστώνω οι πιο ακριβές,πχ υπέρηχοι,είναι εκτός..Η αυενική μας πήγε 150ε χωρίς απόδειξη,και νομίζω οι απλοί υπέρηχοι στο ιασώ κοστίζουν 60ε. Οκ,ότι χρειαστεί θα το δώσουμε προκειμένουνα είμαστε σίγουροι,αλλά ρε κορίτσια,άμα είσαι άνεργος ή ανασφάλιστος τί κάνεις?Το αφήνεις στην τύχη και ξεγενάς στο σταύλο??

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kat3rina έγραψε:Πολλά λεφτά ρε παιδιά..Εμένα μου γράφει η γιατρός μου τις περισσότερες,λόγω εοππυ,αλλά από ότι διαπιστώνω οι πιο ακριβές,πχ υπέρηχοι,είναι εκτός..Η αυενική μας πήγε 150ε χωρίς απόδειξη,και νομίζω οι απλοί υπέρηχοι στο ιασώ κοστίζουν 60ε. Οκ,ότι χρειαστεί θα το δώσουμε προκειμένουνα είμαστε σίγουροι,αλλά ρε κορίτσια,άμα είσαι άνεργος ή ανασφάλιστος τί κάνεις?Το αφήνεις στην τύχη και ξεγενάς στο σταύλο??


ανεργη ειμαι 3 χρονια και ειμαστε με ενα μισθο.τα ταμεια τα ριμαξανε εντελως.το που θα γεννησουμε ειναι πονεμενοι ιστορια!αν πρεπει να κανουμε κατι θα το κανουμε.δε θα κοψουμε απο το μωρο.αλλα οχι και να μας εκμεταλλευονται.

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άστα να πάνε....Κατ3ρινάκι....!Πληρώνεις και υπέρηχους κάθε φορά???Εμένα έχει μηχάνημα στο ιατρείο και δεν πληρώνω τίποτα...μάλλον θα τα πληρώσω στο τέλος...όλα μαζί!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Άστα να πάνε....Κατ3ρινάκι....!Πληρώνεις και υπέρηχους κάθε φορά???Εμένα έχει μηχάνημα στο ιατρείο και δεν πληρώνω τίποτα...μάλλον θα τα πληρώσω στο τέλος...όλα μαζί!!!

υπερηχο πληρωνω καθε φορα 40 ευρω παροτι εχει και μηχανηματα και κανει και β επιπεδου!στο βωμο του χρηματος δε λογαριαζουνε τπτ.

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρε φίλε υποτίθεται (αλλό εσύ που θα φύγεις....και θα πας αλλού να γενήσεις...αν του το έχεις πει κιόλας...για αυτό σε χρεώνει ..γιατί δεν θα τα πάρει όλα μαζί)αλλά εμένα μου είπε δωρεάν οι υπέρηχοι..αλλά αυτή θα με ξεγενήσει...!!!!

Kat3rina

Kat3rina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
sofouli έγραψε:
vgog65 έγραψε:Άστα να πάνε....Κατ3ρινάκι....!Πληρώνεις και υπέρηχους κάθε φορά???Εμένα έχει μηχάνημα στο ιατρείο και δεν πληρώνω τίποτα...μάλλον θα τα πληρώσω στο τέλος...όλα μαζί!!!

υπερηχο πληρωνω καθε φορα 40 ευρω παροτι εχει και μηχανηματα και κανει και β επιπεδου!στο βωμο του χρηματος δε λογαριαζουνε τπτ.

Εμένα η δικιά μου δεν έχει στο ιατρείο της,και μέχρι στιγμης υπέρηχο έκανα στο ιασώ και την αυχενική στον Μαλιγιάννη.Τί να πω,όσο γίνεται τα κόβουμε από αλλού και τα δίνουμε.Για μετά δεν ξέρω.Εμείς δουλεύοπυμε και οι δυο θεωρητικά,αλλά ο άντρας μου είναι μηχ/γος μηχανικός,το παλεύει μόνος του,με την οικοδομή να έχει πεθάνει και τον κόσμο να μην έχει λεφτά ούτε να φτιάξει τα υδραυλικά που στάζουν σπίτι τους..

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι η οικοδομή έχει όντως πεθάνει και εγώ έχω πολλούσ γνωστούς με το επάγγελμα αυτό που έχουν θέμα!!!!Τι να κάνεις για το παιδάκι όλα...οτι μπορέσετε θα βοηθήσουν και όλοι και ο Θεός βοηθός!!!!

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κορίτσια πολυ ησηχια το σκ έπεσε. Εγω θα ξαναπαω στο γιατρό 19 του μήνα και μου φαίνεται πολυ μακριά αλλα τουλάχιστο το Πάσχα είναι ενδιάμεσα και θα περάσει ο καιρός . Εύχομαι όσες πανε στο γιατρό καλα αποτελέσματα και όσες δεν είδαν το φίλο να το δουν συντομα

Kat3rina

Kat3rina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημέρα κορίτσια!!
Τί κάνετε? Η δική μου μέρα από το μεσημέρι και μετά ήταν χάλια..Πήγα σπίτι,έβαλα να φάω ένα κομμάτι παστίτσιο και πριν να τελειώσω έτρεχα στην τουαλέτα να το βγάλω.Ε από εκείνη την ώρα με πήγε το στομάχι σκατά μέχρι το βράδυ.Και ναυτία,και καούρα,και να μη μπορώ να πιω ούτε τις βιταμίνες γιατί αηδίαζα με το νερό..Η γιατρός μου είπε οτι δν προσέχω τη διατροφή μου και γιαυτό ακόμα έχω συμπτώματα.Μα τί να προσέξω??Είτε φρούτο φάω,είτε κουλούρι,είτε ρύζι νερόβραστο,είτε σουβλάκι το αποτέλεσμα ίδιο είναι..Τέλος πάντων,τώρα έφαγα μια μπάρα δημητριακών,κοντεύει να μου βγει από τη μύτη..Και το κερασάκι στην τούρτα της χτεσινής μέρας ποιο ηταν??Μίλησα με μια φίλη που γεννάει όπου να ναι,και μου ειπε οτι ο γιατρός της ζήτησε αμοιβή 2.500,00!!Μιλάμε μου γύρισε το μάτι!Εντάξει οκ,όσο φίρμα και να είσαι,έναν τοκετό θα κάνεις ρε φίλε,σιγά τα αυγά δλδ!!ΟΥΣΤ!!!
Twisted Evil Twisted Evil

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέραααααααααα Very Happy
Κατ3ρινάκι σαν να έχεις σοβαρό πρόβλημα με το φαγητό..... τόση αηδία ρε παιδί μου...κάτι κάτι πρέπει να βρείς να τρώς ....δεν είναι υγιεινό ρε συ..αλλά αν σε ανγουλιάζουν και όλα τι να κάνεις...είναι θέμα ...δεν σου είπε η γιατρός να σου δώσει κανά φάρμακο για τους εμετούς???

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ πάλι χθές έκανα κανελόνια ..(με τη μύτη κλειστή λόγω κιμά.....)και έτρωγα εγώ το ζυμάρι και ο άντρασ μου το κιμά....και μετά ο φανταστικός βοηθός που έχουμε στο μαγαζί έφερε φρέσκα donuts να φάμε................ σαλίγκαρο,σοκολάτα,με κρέμα μέσα ήταν καταπληκτικά....!!!!Σήμερα το πρωί πριν πάω για δουλειά πήγα για εξετάσεις αίματος και ούρων και έδωσα 0,49 λεπτά.... Very Happy είνια οι κλασικές μηνιαίες...αφού θα πάω τη Μ.Δευτέρα ...στη γιατρό....έπρεπε να τις πάω και τοσ εξετάσεις... Very Happy

Kat3rina

Kat3rina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καληερούδια!!Όντως φανταστικός ο βοηθός!!Εγώ με το φαϊ έχω σηκώσει τα χέρια ψηλά.Δεν κάνω συνέχεια εμετό,αλλά έχω συνέχεια ναυτία.Επί της ουσίας παρακαλάω πια να κάνω εμετό μπας κ ανακουφιστώ.Μονο που χτες κ προχτες έβγαζα και αίμα,και ψιλοχέστηκα.Οκ υπέθεσα ότι κάποιο ςερεθισμός είναι,αλλά τα χρειάστηκα λίγο κ πήρα τη γιατρό.Τελικά χτες το βράδυ,έφαγα ένα γλυκό που είχε φτιάξει το αμόρε,με μπισκότα,κρέμα βανίλια και ζελέ κεράσι.Ωραίο ήταν,πολύ δροσιστικό,αλλά μετα η καούρα καούρα.ε τελικά πήρα ένα μαλόξ κ έπεσα για ύπνο.Αει σιχτηρ τελικα!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρε συ...συζήτα με τη γιατρό...μπας και σου δώσει τίποτα για τη ναυτία που να επιτρέπεται....είναι κρίμα να τυρανιέσαι έτσι....!!!!!!!!!Μα μου κάνει τρομερή εντύπωση ..υποτίθεται...οτι απο β τρίμηνο σταματάνε τα συμπτώματα...βέβαια έχω μια φίλη έγκυο στον ίδιο μήνα με εμάς και είναι σαν και εσένα...συνέχεια αναγούλες....και χάλια....φρυγανιές τρώει....όλη την ώρα με τυράκι....!!!Κ εγώ έχω αηδία αλλά μόνο στο κρέας ...όλα τα άλλα τα τρώω κανονικά...!!!σαν βόθρος τα καταπίνω

Kat3rina

Kat3rina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
vgog65 έγραψε:Ρε συ...συζήτα με τη γιατρό...μπας και σου δώσει τίποτα για τη ναυτία που να επιτρέπεται....είναι κρίμα να τυρανιέσαι έτσι....!!!!!!!!!Μα μου κάνει τρομερή εντύπωση ..υποτίθεται...οτι απο β τρίμηνο σταματάνε τα συμπτώματα...βέβαια έχω μια φίλη έγκυο στον ίδιο μήνα με εμάς και είναι σαν και εσένα...συνέχεια αναγούλες....και χάλια....φρυγανιές τρώει....όλη την ώρα με τυράκι....!!!Κ εγώ έχω αηδία αλλά μόνο στο κρέας ...όλα τα άλλα τα τρώω κανονικά...!!!σαν βόθρος τα καταπίνω
Κοίτα να δεις,μου είχε πει για τους εμετούς priperan.Εμένα όμως δν είναι οι εμετοί το πρόβλημά μου όσο η ναυτία κ η καούρα.Δεν ξέρω δλδ αν περνάει η ναυτία με αυτό..Με το malox ηρέμησα χτες,αλλά το πρωτοπήρα τώρα που μπαίνω στο 4ο και δε σκοπεύω να το παίρνω κ κάθε μέρα.Αν ακούσουμε τους παλιους που λένε ότι παίρνεις την εγκυμοσύνη της μαμά σου,τότε υπολογίζω ότι μέχρι τον 5ο έτσι θα πάω.Τί να γινει!Πάντως να σου πω σε τι μαλακισμένη κατάσταση έχω φτάσει,σήμερα σκέφτομαι να πάω στο σούπερ να αγοράσω καμμιά παιδική μπισκοτόκρεμα,να τρωω αυτη..Αν δεν κάνω αυτό θα αρχίσω να τρώω βραστά λαχανικά στο Multi!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!τι κανετε?αντε να ερθει η Μ.δευτερα να παμε για υπερηχο και μετα βουρ για αδειουλα!!!!!!!

Kat3rina

Kat3rina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
sofouli έγραψε:καλημερα!τι κανετε?αντε να ερθει η Μ.δευτερα να παμε για υπερηχο και μετα βουρ για αδειουλα!!!!!!!

Καλημερουδια σου!!Ωωωωω αδειούλα ακούω!!Εγώ δε θα πάρω,θα αρκεστώ στο κλασικό 4ήμερο Μ.Παρασκευής-Δευτέρας.Μάλλον δε θα πάμε και πουθενά,οπότε δεν έχει κ ιδιαίτερο γούστο..Να κάνω μια ερώτηση τώρα που μου ρθε??Τον Αύγουστο που θα είμαστε αισίως στον 8ο περίπου(δεν κάνω λάθος ε??)διακοπές θα μας αφήσουν οι γιατρούληδες να κάνουμε? Ή θα μας περιορίσουν σε μέρη προσβάσιμα αποκλειστικά κ μόνο με αμάξι??Εγώ άμα δε μπω σε καράβι δν καταλαβαίνω καλοκαίρι!!!!! Razz

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kat3rina έγραψε:
sofouli έγραψε:καλημερα!τι κανετε?αντε να ερθει η Μ.δευτερα να παμε για υπερηχο και μετα βουρ για αδειουλα!!!!!!!

Καλημερουδια σου!!Ωωωωω αδειούλα ακούω!!Εγώ δε θα πάρω,θα αρκεστώ στο κλασικό 4ήμερο Μ.Παρασκευής-Δευτέρας.Μάλλον δε θα πάμε και πουθενά,οπότε δεν έχει κ ιδιαίτερο γούστο..Να κάνω μια ερώτηση τώρα που μου ρθε??Τον Αύγουστο που θα είμαστε αισίως στον 8ο περίπου(δεν κάνω λάθος ε??)διακοπές θα μας αφήσουν οι γιατρούληδες να κάνουμε? Ή θα μας περιορίσουν σε μέρη προσβάσιμα αποκλειστικά κ μόνο με αμάξι??Εγώ άμα δε μπω σε καράβι δν καταλαβαίνω καλοκαίρι!!!!! Razz

ο γιατρος μου μεχρι και μπανιο μου ειπε να κανω.συνεχιζω κανονικα τη ζωη μου λεει αλλα με προσοχη.τωρα θα παμε και καλαματα και ημουνα επιφυλακτικη γιατι θα κανουμε 1100χλμ αλλα ειπε οτι θα μου κανει καλο!τωρα τι να πω!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Σοφάκι...... Very Happy και εγώ τη Μ.Δευτερα περιμένω για υπέρηχοοοοοοοοοο και θα σκάσω..................Κ εμένα μου είπε για μπάνιο αλλά εδώ Αθήνα δεν έμπενα στα καλά μου(πολύ βρωμιά)θα μπώ τώρα που θα είμαι έγκυος...!!!Κατ3ρινιώ δεν νομίζω να πάω πουθενά έγω...πρώτον άδεια είναι 15αύγουστο και μπαίνω στο μήνα μου 25 Αυγόυστου...οπότες........... χλωμή με κόβω και μάλλον και έσενα δεν ξέρω...αλλά συνήθως κανά μήνα πρίν σου λένε να μην κουνηθείς....

Kat3rina

Kat3rina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Για το μπάνιο το γνωρίζω ότι είναι πολλή καλή άσκηση.Εμένα αυτό που με απασχολεί είναι αν εκείνη τη δεδομένη στιγμη,θα με αφησει να ταξιδεψω στο νησι (το πατρικο της γιαγιάς μου είναι στην Άνδρο),ή θα μου πει "καλύτερα να είσαι κάπου εδω γύρω"..Ε και το κάπου εδώ γύρω για εμένα σημαίνει Αθήνα,χωρίς μπάνια,γιατί να πάω να νοικιάσω κάπου αποκλείεται!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις