Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
335 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 335 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 41]

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατ3ρινιώ να σαι καλά με ηρέμησες με τα ούρα..και τα επιθύλια....!Η γιαγιά κεντάει στα φαγιά.....είναι 86 χρονών .....και μαγειρεύει τέλεια....!!Η Άννα θα μασ σώσει....πςςςςςςςς λαχείο άντρας γυναικολόγος!!!!!Με τους εμετούς από τη μια ευτυχώς εμένα δεν με πιάσανε ποτέ απο την άλλη έτσι που τρώω σαν φοράδα καλό θα ήτανε...να με είχανε πιάσει!!!!Καλά ρε Κατερινάκι τώρα θα πεις για το σκύλο...δεν θα σου πει τίποτα μην ανησυχείς ...οι σωστοί γιατροί που γνωρίζουνε...απλά σε προοιδοποιούνε να πρόσεχεις...να πλένεις χέρια και τέτοια....!!!!(από τη στιγμή που το ζώο είνια εμβολιασμένο...)!Σοφάκι...αμα είσαι μόνη σου και μένα θα με πιάνε φρίκη...ευτυχώς έχω το σόι δίπλα μου...)ο άντρας μου τρέχει σε αγώνες ταχύτητας με μηχανες ...πρωταθλητής χρόνια...οπότε συχνα πυκνά ΠΣΚ λείπει...Τρίπολη-Σερρες-Τυμπακι Κρήτη...εγώ δεν πάω ποια μαζί του βαριέμαι.... Embarassed )

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φρικη ειναι αλλα με το ιντερνετ περναει λιγο η ωρα!

Kat3rina

Kat3rina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα Μαριάνθη!ΑΝ κ δεν ασχολούμαι με ζώδια,ξέρω ότι εγώ είμαι Κριός,το αμόρε Παρθένος και το μπεμπέ μάλλον θα είναι Ζυγός.Να κάνω τώρα μια ερώτηση λίγο προβοκατόρικη??Για το όνομα που θα δώσετε στα μπεμπέ σας,τί σκέφτεστε?Θα ακολουθήσετε το παραδοσιακό-το πρώτο παιδί παίρνει από το σόι του μπαμπά-ή θα διαφοροποιηθείτε??? Twisted Evil

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofouli de ksero an tha einai zori.. pandws molis ematha gia to mwraki epatha megalo shock omos eimuna sigouri to ithela panda... kai to agapousa prin erthei.. eixa kai tin antimetwpisi tou prwtou giatrou o opoios mou eixe pei: ti to thes esi to mwro?!! mou eisigithike ektrwsi xoris kan na arthrwsw leksi.. tora vrika ena poli kalo giatro me ton opoio exoume iperoxi epikoinwnia.. exo kai stiriksi apo tis files mou. elpizo na ta katafero, exo megalo axos.. tha kanw oti kalitero. katerinaki mou geia sou kai sena. o giatros mou eipe na min anisixo kai tha perasei.. de ksero den ton rotisa gia afto pou les.. ase na mathw. elpizo na perasoun oi emetoi sou sintoma opos kai se oles mas. kalimera viki!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kat3rina έγραψε:Καλημέρα Μαριάνθη!ΑΝ κ δεν ασχολούμαι με ζώδια,ξέρω ότι εγώ είμαι Κριός,το αμόρε Παρθένος και το μπεμπέ μάλλον θα είναι Ζυγός.Να κάνω τώρα μια ερώτηση λίγο προβοκατόρικη??Για το όνομα που θα δώσετε στα μπεμπέ σας,τί σκέφτεστε?Θα ακολουθήσετε το παραδοσιακό-το πρώτο παιδί παίρνει από το σόι του μπαμπά-ή θα διαφοροποιηθείτε??? Twisted Evil

εγω επειδη παρα-ειμαι παραδοσιακη θα δωσουμε τ'ονομα απο τα πεθερικα μου.αν και ο πεθερος μου,μου εδωσε το οκ να κανω οτι θελω γιατι το ακουσε μια φορα!εσυ?

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:Sofouli de ksero an tha einai zori.. pandws molis ematha gia to mwraki epatha megalo shock omos eimuna sigouri to ithela panda... kai to agapousa prin erthei.. eixa kai tin antimetwpisi tou prwtou giatrou o opoios mou eixe pei: ti to thes esi to mwro?!! mou eisigithike ektrwsi xoris kan na arthrwsw leksi.. tora vrika ena poli kalo giatro me ton opoio exoume iperoxi epikoinwnia.. exo kai stiriksi apo tis files mou. elpizo na ta katafero, exo megalo axos.. tha kanw oti kalitero. katerinaki mou geia sou kai sena. o giatros mou eipe na min anisixo kai tha perasei.. de ksero den ton rotisa gia afto pou les.. ase na mathw. elpizo na perasoun oi emetoi sou sintoma opos kai se oles mas. kalimera viki!


οσο ζορι και να ειναι,μολις αντικρυσεις το μωρακι θα ξεχασεις τα παντα!δε λεει κανεις οτι θα ειναι ολα ευκολα...εδω δεν ειναι που υπαρχει και αντρας.οσο για το γιατρο απαραδεκτος!μου θυμιζει τον δικο μου που πιασαμε συζητηση για τα συνδρομα και ητανε τοσο επιθετικος που μου ηρθε να τον χαστουκισω!

Kat3rina

Kat3rina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
sofouli έγραψε:
Kat3rina έγραψε:Καλημέρα Μαριάνθη!ΑΝ κ δεν ασχολούμαι με ζώδια,ξέρω ότι εγώ είμαι Κριός,το αμόρε Παρθένος και το μπεμπέ μάλλον θα είναι Ζυγός.Να κάνω τώρα μια ερώτηση λίγο προβοκατόρικη??Για το όνομα που θα δώσετε στα μπεμπέ σας,τί σκέφτεστε?Θα ακολουθήσετε το παραδοσιακό-το πρώτο παιδί παίρνει από το σόι του μπαμπά-ή θα διαφοροποιηθείτε??? Twisted Evil

εγω επειδη παρα-ειμαι παραδοσιακη θα δωσουμε τ'ονομα απο τα πεθερικα μου.αν και ο πεθερος μου,μου εδωσε το οκ να κανω οτι θελω γιατι το ακουσε μια φορα!εσυ?
Εγώ δεν είμαι καθόλου,αλλα δε θέλω να στεναχωρήσω κανέναν!!Η αλήθεια είναι οτι θα ήθελα να βγάλω τον δικό μου μπαμπα,γιατί είμαι μοναχοπαίδι και ξέρω οτι αυτή θα είναι η μοναδική ευκαιρία να δει εγγόνι με το όνομά του.Ο άντρας μου έχει έναν αδερφό,οπότε μπορεί να περιμένει κ από εκει.Επιπλέον το όνομα του πεθερού μου δε μου πολυαρέσει..

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
exeis dikaio sofouli.. exei giatrous distixos pou ksexnane ton anthrwpistiko tous rolo kai to gegonos oti fernoun ston kosmo athwes psixoules. isos na eprepe na tous xastoukizame telika!! ego tha vgalw to onoma tis mamas mou pou den eine pleon sti zoi:( na se rotiso.. afto pou kaneis enswmatwsi apo to lilypie sta minimata sou.. pos to kaneis? den to vriskw ..

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσιααα δε σας προλαβαίνω! Very Happy Very Happy Very Happy

Κristinaki μπράβο μπράβο μπράβο!!! Άκου τί σου είπε ο γιατρός!!! Μα τί τον νοιάζει??? αίσχος!!!!

Όνομα δεν έχω σκεφτεί ακόμα γιατί δεν είναι και σίγουρο ότι είναι αγόρι... μας είπε 80%... αλλά αυτή τη φορά δε θέλω να βγάλω απο παππού.. Ο Ηλίας μου έχει το όνομα του πεθερού μου και εντάξει μου άρεσε.. του πηγαίνει... τώρα τον μπαμπα μου τον λένε Αριστοτέλη... δε ξέρω... δεν ταιριάζει καθόλου με το επώνυμό μας! Θα τον στεναχωρήσω λίγο αλλά....


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

http://www.creativebeez.gr

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:exeis dikaio sofouli.. exei giatrous distixos pou ksexnane ton anthrwpistiko tous rolo kai to gegonos oti fernoun ston kosmo athwes psixoules. isos na eprepe na tous xastoukizame telika!! ego tha vgalw to onoma tis mamas mou pou den eine pleon sti zoi:( na se rotiso.. afto pou kaneis enswmatwsi apo to lilypie sta minimata sou.. pos to kaneis? den to vriskw ..

παταω το quote και απανταω στα μνμ σου!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Marianthi Aristotelis einai poli omorfo onoma. Sofouli ennow afto pou fainetai katw apta minimata sou pou leei poswn evdomadwn eisai ktl:)

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kristinaki έγραψε:exeis dikaio sofouli.. exei giatrous distixos pou ksexnane ton anthrwpistiko tous rolo kai to gegonos oti fernoun ston kosmo athwes psixoules. isos na eprepe na tous xastoukizame telika!! ego tha vgalw to onoma tis mamas mou pou den eine pleon sti zoi:( na se rotiso.. afto pou kaneis enswmatwsi apo to lilypie sta minimata sou.. pos to kaneis? den to vriskw ..


λες για τα tickers? Πήγαινε στο Lillypie και φτιάξε My liiypie και θα το έχει αποθηκευμένο το ticker σου. Θα πατάς get code και θα σου βγάζει έναν κωδικό (αλαμπουρνέζικα) και θα τον κάνεις copy - paste στο μήνυμα σου..

http://www.creativebeez.gr

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kristinaki έγραψε:Marianthi Aristotelis einai poli omorfo onoma. Sofouli ennow afto pou fainetai katw apta minimata sou pou leei poswn evdomadwn eisai ktl:)


Ωραίο είναι αλλά όλοι τον φωνάζουν Τέλη!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

http://www.creativebeez.gr

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Naiii afto!! xilia efxaristo tha to prospathiso tora:))))

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Kat3rina

Kat3rina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
marianthi_m έγραψε:
Kristinaki έγραψε:Marianthi Aristotelis einai poli omorfo onoma. Sofouli ennow afto pou fainetai katw apta minimata sou pou leei poswn evdomadwn eisai ktl:)


Ωραίο είναι αλλά όλοι τον φωνάζουν Τέλη!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ναι αλλά το μπεμπε σου μπορεί να τον φωνάζετε Αρη!!Ε εκτός και αν εισαι ΠΑΟΚ και δε γουστάρεις!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marianthi_m έγραψε:
Kristinaki έγραψε:exeis dikaio sofouli.. exei giatrous distixos pou ksexnane ton anthrwpistiko tous rolo kai to gegonos oti fernoun ston kosmo athwes psixoules. isos na eprepe na tous xastoukizame telika!! ego tha vgalw to onoma tis mamas mou pou den eine pleon sti zoi:( na se rotiso.. afto pou kaneis enswmatwsi apo to lilypie sta minimata sou.. pos to kaneis? den to vriskw ..


λες για τα tickers? Πήγαινε στο Lillypie και φτιάξε My liiypie και θα το έχει αποθηκευμένο το ticker σου. Θα πατάς get code και θα σου βγάζει έναν κωδικό (αλαμπουρνέζικα) και θα τον κάνεις copy - paste στο μήνυμα σου..

για το τικερακι ελεγες?και εγω σου απαντησα οτι να΄ναι

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
hehe de peirazei ! to vrika!!! nasai kala!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι αλλά το μπεμπε σου μπορεί να τον φωνάζετε Αρη!!Ε εκτός και αν εισαι ΠΑΟΚ και δε γουστάρεις!!![/quote]


Γίνε Άρης να γουστάρεις!!! αχαχαχα
όχι Παναθηναικός είμαι αλλά το κρύβω γιατί άντρας και γιός είναι γαύροι!

Για πείτε κανα άλλο όνομα εσείς τί έχετε σκεφτεί? Εμένα μου αρέσει πολύ το Φίλιππος...


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

http://www.creativebeez.gr

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σοφούλι τι κάνεις ; Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 29 379767

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kristinaki έγραψε:Naiii afto!! xilia efxaristo tha to prospathiso tora:))))

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Καλέ γιατί σου βγάζει 226 μερες ακόμα και εμένα 190? Αφού σχεδόν μαζί είμαστε...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

http://www.creativebeez.gr

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ δεν είμαι παραδοσιακή αλά είναι ο άντρας μου....επομένως Ελένη αν είναι κορίτσι Γιάννης αν είναι αγόρι....!Ζώδια είμαστε και οι 2 Παρθένοι ...το παιδί αν και το θέλα ΠΑρθενάκι...μάλλον Ζυγός αν πάνε όλα καλά!!!!...Συγχαρητήρια και στη single μανούλα...έχω μια φίλη στον 8ο μήνα...single και τα πάει μια χαρά..μη μασάς εγώ σε θανυμάζω....!!!! Very Happy

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aaaa exeis dikaio den to eixa dei. emena einai to lathos omos!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vgog65 έγραψε:Εγώ δεν είμαι παραδοσιακή αλά είναι ο άντρας μου....επομένως Ελένη αν είναι κορίτσι Γιάννης αν είναι αγόρι....!Ζώδια είμαστε και οι 2 Παρθένοι ...το παιδί αν και το θέλα ΠΑρθενάκι...μάλλον Ζυγός αν πάνε όλα καλά!!!!...Συγχαρητήρια και στη single μανούλα...έχω μια φίλη στον 8ο μήνα...single και τα πάει μια χαρά..μη μασάς εγώ σε θανυμάζω....!!!! Very Happy


Πολλά ζευγάρια είναι και οι 2 παρθένοι! Άντε με το καλό και ότι να ναι! Εμένα ο μικρός είναι παρθένος και έχει πολύ ισχυρή προσωπικότητα.. αλλά τα παίρνει όλα πολύ σοβαρά... και γίνεται και αυστηρός με τον εαυτό του...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

http://www.creativebeez.gr

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Geia sou Vikaki! nai kai ego pisteuw ola tha pane kala.. gia oles mas!perimenw pws kai pws to plasmataki afto. mpravo kai sti filh sou!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kristinaki έγραψε:aaaa exeis dikaio den to eixa dei. emena einai to lathos omos!



Cool Cool Cool

http://www.creativebeez.gr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις