Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
534 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 534 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 10]

76pws 8a tous to pw? - Σελίδα 4 Empty Απ: pws 8a tous to pw? Κυρ Φεβ 05, 2012 5:53 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βρε martina2010 μην το παίρνεις τόσο πατριωτικά το θέμα!!!Είτε είναι αλήθεια είτε ψέματα η καθεμιά μας θα πιστέψει αυτο που θέλει και θα πει την γνώμη της!Ποιο είναι το πρόβλημα σου?Οπως εσύ την πιστεύεις και λες την γνώμη σου έτσι και οι υπόλοιπες κάνουμε το ίδιο!
Και έτσι πληροφοριακά να σου πω οτι εγώ βρέθηκα στην πραγματικότητα σε αυτη την θέση 18 χρονών και έλυσα το πρόβλημά μου με τον σύντροφο μου τότε(άντρας μου σήμερα)την αδερφή μου και μια φίλη-κολλητή!!Οταν βρίσκεσαι σε μια τέτοια φάση κοπέλα μου δεν ξέρεις που πάνε τα 4!!!Δεν μπαίνεις σε φόρουμ και ψάχνεις συμπαράσταση απο αγνώστους!!!Ελεος πια!!Την είδαμε όλες Μητέρες Τερέζες!!!

77pws 8a tous to pw? - Σελίδα 4 Empty Απ: pws 8a tous to pw? Κυρ Φεβ 05, 2012 6:01 am

χρυσαφακι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
βρε ναταλι-μαρια με συγχωρεις κιολας...
αλλα ποτε μπαινεις σε ενα φορουμ δλδ;;;;
δεν μπαινεις οταν εισαι εγυος κ εχεις προβλημα,
δεν μπαινεις οταν θελεις μια συμβουλη-γνωμη απο καποιον,
δεν μπαινεις οταν εχεις προβληματα,
δεν μπαινεις οταν εχεις προβληματα με τον αντρα σου....

ΠΟΤΕ ΜΠΑΙΝΕΙΣ;;;;;;;;;

εσυ εισαι παντα χαρουμενη κ χωρις προβληματα δλδ;;
σε ολες λες το ιδιο!!!
(δεν μπαινεις σε ενα φορουμ οταν εχεις προβληματα)

78pws 8a tous to pw? - Σελίδα 4 Empty Απ: pws 8a tous to pw? Κυρ Φεβ 05, 2012 6:05 am

martina2010


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
natali-maria έγραψε:Ina-ef θα μου απαντήσεις σε αυτο που σε ρωτάω?




Θα τους το πείς με απλά ελληνικά!Απο την στιγμή που θέλετε να το κρατήσετε και ο σύντροφος σου σε στηρίζει είσαι οκ!Εδώ όμως γιατί το είπες?Οτι και να ακούσεις απο εδώ δεν πρόκειται να αλλάξει κάτι στο πρόβλημα σου!Εδώ δεν μπορεί να σε βοηθήσει κανείς!!!Δεν μπορώ να καταλάβω τον λόγο που μπαίνουμε και ζητάμε "βοήθεια" απο ένα φόρουμ με αγνώστους ενω ξέρουμε οτι δεν πρόκειται να μας βοηθήσουν!!
[/quote]

sygnwmh alla me ayto twra egw katalabenw oti ta 2-3 5-10 xiliades atoma pou mporei na brhskonte edw mesa kapoioi ta gnwrizoun ola se prosopiko epipedo...
oti apantane kapoioi se diafora post einai gemates ippokrhsia kai psema kai aytoi kathonte pisw apo thn othoni tous kai tous perigelane...
kai osoi zhtane bohtheia kakos kanoun kai afou den mporoume na tous "bohthisoume" praktika tote ayto to foroum kakos yparxei kai kakos asxoloumaste....
ayto les h katalaba lathos??????

athina24 έγραψε:δεν διαβασα καπου για ΕΚΤΡΩΣΗ!!!!!

kai egw den diabasa polles apanthshs pou na dinoun kouragio pros apofygh tis....! hlikrina shmera re koritsia den sas anagnorizo...oxi proswpika..(giati den sas kserw...)alla genikotera mesa apo ola ayta pou exw parei apo edw mesa toso kairo (pou den einai polys) shmera nomizw oti exw mpei se lathos forum...
den mporw na katalabw giati exete "FRIKARH" toso arnhtika me ayto to post.. les kai h kopela anebase kanena arithmo logariasmou kai egrapse "enisxyste gia to agenito paidi mou pou logika den tha theloun oi ratsistes goneis mou".... eleos........

79pws 8a tous to pw? - Σελίδα 4 Empty Απ: pws 8a tous to pw? Κυρ Φεβ 05, 2012 6:10 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χρυσαφακι έγραψε:βρε ναταλι-μαρια με συγχωρεις κιολας...
αλλα ποτε μπαινεις σε ενα φορουμ δλδ;;;;
δεν μπαινεις οταν εισαι εγυος κ εχεις προβλημα,
δεν μπαινεις οταν θελεις μια συμβουλη-γνωμη απο καποιον,
δεν μπαινεις οταν εχεις προβληματα,
δεν μπαινεις οταν εχεις προβληματα με τον αντρα σου....

ΠΟΤΕ ΜΠΑΙΝΕΙΣ;;;;;;;;;

εσυ εισαι παντα χαρουμενη κ χωρις προβληματα δλδ;;
σε ολες λες το ιδιο!!!
(δεν μπαινεις σε ενα φορουμ οταν εχεις προβληματα)

αλλο να μπεις σε ενα φορουμ και να ρωτας κατι που βασει εμπειριας το εχουν ζησει και αλλοι ανθρωποι οπως λες να εισαι εγκυος και να εχεις κραμπες, να εχεις μωρο και να κανει συχνους εμετους και αλλο να μπεις και να μου λες οτι δε ξερεις πως να το πεις αυτο στους γονεις σου...κι εγω τι να σου πω?βαλε ενα πρασινο φορεμα παρε μια τουρτα φερε και τον ομορφονιο σου και πες μαμα-μπαμπα απο εδω ο αντρας μου κι απο εδω το εγγονι σας?θα τρελαθουμε τελειως εδω μεσα?????κι αν εγω σου πω ο αντρας μου με δερνει/κερατωνει/αφηνει νηστικη τι να κανω?εσυ δλδ εισαι σε θεση να μου δωσεις μια απαντηση σε ενα ζητημα ζωης?να σε ρωτησω γιατι κλ@νει το μωρο μου να μου πεις εφαγε φασολια να σου πω οκ............ελεος δλδ θα παρουμε του καθενος τη ζωη στα χερια μας?εσυ θα αφηνες τη ζωη σου στα δικα μου χερια?

80pws 8a tous to pw? - Σελίδα 4 Empty Απ: pws 8a tous to pw? Κυρ Φεβ 05, 2012 6:11 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βρε κορίτσια ελληνικά μιλάω!!Τι δεν καταλαβαίνετε?Μου φαίνετε αδιανόητο να έχει κάποια ένα τόσο σοβαρό΄πρόβλημα είτε είναι ανεπιθύμητη εγκυμοσύνη είτε είναι κακοποίηση κτλ και να μπαίνει σε ένα φόρουμ με αγνώστους για να το λύσει!!!!Τι δεν καταλαβαίνετε απο αυτο που λέω?Αν εχω κάποιο ΣΟΒΑΡΟ πρόβλημα θα ψάξω να βρω την λύση μόνη μου!!!Οχι μπαίνοντας σε φόρουμ!!!

81pws 8a tous to pw? - Σελίδα 4 Empty Απ: pws 8a tous to pw? Κυρ Φεβ 05, 2012 6:14 am

ina_ef


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
athina24 έγραψε:
ina_ef έγραψε:
athina24 έγραψε:
ina_ef έγραψε:ta sumptomata meta apo poso kairo arxizoun???

ακομα δεν ξεκινησαν?

exei 1-1misi vdomada alla pirazei pou 8elw na kserw???

τι συμπτωματα εχεις μεχρι τωρα?

zalades,anakateuwmai, pou kai pou ponous stin koilia... exei pristei kai ligo to sti8os mou "toulaxiston etsi leei to agori mou" ponaei kiolas alla ligo eutixos...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την ina_ef στις Κυρ Φεβ 05, 2012 6:15 am, 1 φορά

82pws 8a tous to pw? - Σελίδα 4 Empty Απ: pws 8a tous to pw? Κυρ Φεβ 05, 2012 6:15 am

ioannageo

ioannageo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xara έγραψε:Τον ηπια(τον καφε μου).
Παω για σιδερο,
φιλια!

Γειά σου βρε xara!!!!!!!!
Και εγώ σίδερο έχω!!!!

http://www.beboulino.gr

83pws 8a tous to pw? - Σελίδα 4 Empty Απ: pws 8a tous to pw? Κυρ Φεβ 05, 2012 6:17 am

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
natali-maria έγραψε:Βρε κορίτσια ελληνικά μιλάω!!Τι δεν καταλαβαίνετε?Μου φαίνετε αδιανόητο να έχει κάποια ένα τόσο σοβαρό΄πρόβλημα είτε είναι ανεπιθύμητη εγκυμοσύνη είτε είναι κακοποίηση κτλ και να μπαίνει σε ένα φόρουμ με αγνώστους για να το λύσει!!!!Τι δεν καταλαβαίνετε απο αυτο που λέω?Αν εχω κάποιο ΣΟΒΑΡΟ πρόβλημα θα ψάξω να βρω την λύση μόνη μου!!!Οχι μπαίνοντας σε φόρουμ!!!


Συν ότι οι ημερομηνίες μιλάνε από μόνες τους!!!!! Μας είπε ότι είναι μίας εβδομάδας και 2 ημερών, ενώ βάσει της ΤΕΡ είναι 5 εβδομάδων και 4 ημερών. Εκτός και αν ο μικροβιολόγος είναι για τα μπάζα ...
Δεν μπορεί η χοριακή να αποκλείνει Έναν ολόκληρο μήνα...

Είναι φως φανάρι! Ο μικροβιολόγος λέει ψέμματα!!! Razz

84pws 8a tous to pw? - Σελίδα 4 Empty Απ: pws 8a tous to pw? Κυρ Φεβ 05, 2012 6:18 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ina_ef έγραψε:
athina24 έγραψε:
ina_ef έγραψε:
athina24 έγραψε:
ina_ef έγραψε:ta sumptomata meta apo poso kairo arxizoun???

ακομα δεν ξεκινησαν?

exei 1-1misi vdomada alla pirazei pou 8elw na kserw???

τι συμπτωματα εχεις μεχρι τωρα?

zalades,anakateuwmai, pou kai pou ponous stin koilia... exei pristei kai ligo to sti8os mou "toulaxiston etsi leei to agori mou" ponaei kiolas alla ligo eutixos...

ο γιατρος σου τι σου ειπε?

85pws 8a tous to pw? - Σελίδα 4 Empty Απ: pws 8a tous to pw? Κυρ Φεβ 05, 2012 6:19 am

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
i mera toy siderwmatos einai simera kai egw exw na siderwsw kai meta na valw plyntirio. alla perimenw na fygei o antras moy na paei nadei podosfero na siderwsw me tin isyxia moy

86pws 8a tous to pw? - Σελίδα 4 Empty Απ: pws 8a tous to pw? Κυρ Φεβ 05, 2012 6:19 am

χρυσαφακι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ευακι δεν νομιζω οτι αφηνει την ζωη της στα χερια μας..
ξανα λεω: εαν ειναι αληθεινη η ιστορια της, μπορει καποια να ξερει κατι κ να την "βοηθησει"
καταλαβαινω οτι δεν θα σε βοηθησει κανεις πραγματικα αλλα ισως μερικες φορες αυτο που χριαζεται καποιος ειναι απλως εναν καλο λογο...
αν δεν θες να βοηθησεις ή αν δεν μπορεις γιατι μπαινεις στην διαδηκασια να απαντησεις κ δεν το αγνοεις απλα;;;
(δεν εννοω εσενα προσωπικα,γενικα το λεω)

87pws 8a tous to pw? - Σελίδα 4 Empty Απ: pws 8a tous to pw? Κυρ Φεβ 05, 2012 6:20 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:
ina_ef έγραψε:
athina24 έγραψε:
ina_ef έγραψε:
athina24 έγραψε:
ina_ef έγραψε:ta sumptomata meta apo poso kairo arxizoun???

ακομα δεν ξεκινησαν?

exei 1-1misi vdomada alla pirazei pou 8elw na kserw???

τι συμπτωματα εχεις μεχρι τωρα?

zalades,anakateuwmai, pou kai pou ponous stin koilia... exei pristei kai ligo to sti8os mou "toulaxiston etsi leei to agori mou" ponaei kiolas alla ligo eutixos...

ο γιατρος σου τι σου ειπε?

δε παει σε γιατρο γιατι θα ειναι γνωστος των γονιων της και θα της δωσει κατι που θα της πει οτι ειναι σιδηρος αλλα θα ειναι εκτρωτικο...
εμαθα καλα το μαθημα μου????? pws 8a tous to pw? - Σελίδα 4 215994

88pws 8a tous to pw? - Σελίδα 4 Empty Απ: pws 8a tous to pw? Κυρ Φεβ 05, 2012 6:22 am

ina_ef


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
athina24 έγραψε:
ina_ef έγραψε:
athina24 έγραψε:
ina_ef έγραψε:
athina24 έγραψε:
ina_ef έγραψε:ta sumptomata meta apo poso kairo arxizoun???

ακομα δεν ξεκινησαν?

exei 1-1misi vdomada alla pirazei pou 8elw na kserw???

τι συμπτωματα εχεις μεχρι τωρα?


zalades,anakateuwmai, pou kai pou ponous stin koilia... exei pristei kai ligo to sti8os mou "toulaxiston etsi leei to agori mou" ponaei kiolas alla ligo eutixos...

ο γιατρος σου τι σου ειπε?


oti einai fisiologika ola auta kai oti oles ta exoun alla apo oti katalava einai mapa o giatros giati kai pio palia pou eixa provlima me edwse kai farmaka kai kontepse na mou dimiourgisei megalo provlima...

89pws 8a tous to pw? - Σελίδα 4 Empty Απ: pws 8a tous to pw? Κυρ Φεβ 05, 2012 6:24 am

χρυσαφακι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τελικα εισαι 1 εβδομαδας ή 1 μηνα;;
τοσα συμπτωματα για 1 εβδομαδας κυησης....;
εγω εκλεισα τον 2ο μηνα και ειχα συμτωματα...
τωρα μπορει να ξεκινουν κ νωριτερα δεν ξερω...
ζαλαδες κ ναυτιες;;
μηπως ειναι απο το αγχος σου;; Rolling Eyes Rolling Eyes

90pws 8a tous to pw? - Σελίδα 4 Empty Απ: pws 8a tous to pw? Κυρ Φεβ 05, 2012 6:25 am

ina_ef


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ευάκι έγραψε:
athina24 έγραψε:
ina_ef έγραψε:
athina24 έγραψε:
ina_ef έγραψε:
athina24 έγραψε:
ina_ef έγραψε:ta sumptomata meta apo poso kairo arxizoun???

ακομα δεν ξεκινησαν?

exei 1-1misi vdomada alla pirazei pou 8elw na kserw???

τι συμπτωματα εχεις μεχρι τωρα?

zalades,anakateuwmai, pou kai pou ponous stin koilia... exei pristei kai ligo to sti8os mou "toulaxiston etsi leei to agori mou" ponaei kiolas alla ligo eutixos...

ο γιατρος σου τι σου ειπε?

δε παει σε γιατρο γιατι θα ειναι γνωστος των γονιων της και θα της δωσει κατι που θα της πει οτι ειναι σιδηρος αλλα θα ειναι εκτρωτικο...
εμαθα καλα το μαθημα μου????? pws 8a tous to pw? - Σελίδα 4 215994

entelos la8os omws... giati autos pou paw den ton kseroun oi dikoi mou... ase pou kai na ton kserane den rwtane tous giatrous ti exw...

91pws 8a tous to pw? - Σελίδα 4 Empty Απ: pws 8a tous to pw? Κυρ Φεβ 05, 2012 6:27 am

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σε τι γιατρό πήγες;γυναικολόγο;

92pws 8a tous to pw? - Σελίδα 4 Empty Απ: pws 8a tous to pw? Κυρ Φεβ 05, 2012 6:27 am

ina_ef


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
χρυσαφακι έγραψε:τελικα εισαι 1 εβδομαδας ή 1 μηνα;;
τοσα συμπτωματα για 1 εβδομαδας κυησης....;
εγω εκλεισα τον 2ο μηνα και ειχα συμτωματα...
τωρα μπορει να ξεκινουν κ νωριτερα δεν ξερω...
ζαλαδες κ ναυτιες;;
μηπως ειναι απο το αγχος σου;; Rolling Eyes Rolling Eyes

den kserw ekleisa rantevou na paw na dw akrivos giati konteuw na trela8w

93pws 8a tous to pw? - Σελίδα 4 Empty Απ: pws 8a tous to pw? Κυρ Φεβ 05, 2012 6:27 am

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλε βαρεθηκα πια ολο τα ιδια και τα ιδια ...καμμια πιο πρωτοτυπη ιστορια δεν εχει καποιος να μας πει.....

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

94pws 8a tous to pw? - Σελίδα 4 Empty Απ: pws 8a tous to pw? Κυρ Φεβ 05, 2012 6:27 am

χρυσαφακι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τον γιατρο τον ειχες κ απο πριν ή τον βρηκες τωρα;;
δλδ τον ξερεις καλα;

95pws 8a tous to pw? - Σελίδα 4 Empty Απ: pws 8a tous to pw? Κυρ Φεβ 05, 2012 6:28 am

ina_ef


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
bell έγραψε:Σε τι γιατρό πήγες;γυναικολόγο;

nai

96pws 8a tous to pw? - Σελίδα 4 Empty Απ: pws 8a tous to pw? Κυρ Φεβ 05, 2012 6:29 am

ina_ef


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
lidiaki έγραψε:Καλε βαρεθηκα πια ολο τα ιδια και τα ιδια ...καμμια πιο πρωτοτυπη ιστορια δεν εχει καποιος να μας πει.....

ama 8es alli istoria allou... ti perimenes na pw??? piga me pollous kai den kserw poianou einai?

97pws 8a tous to pw? - Σελίδα 4 Empty Απ: pws 8a tous to pw? Κυρ Φεβ 05, 2012 6:29 am

martina2010


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευάκι έγραψε:

δεν ανεφερα πουθενα τιποτα για εκτρωση.ανεφερα απλα τη γνωμη μου χωρια να κρινω καποια που εχει αντιθετη γνωμη οπως κανετε εσεις για μενα τοση ωρα.εγω παντως αν ειχα ενα τοσο σοβαρο προβλημα οπως αυτο που λεει η κοπελα πως εχει δε θα ασχολιομουν με το αν ενα ευακι δε με πιστευε θα ασχολιομουν με μια μαριτινα που ισως εχει κατι να μου πει.........

xazomares... den exw kati "empeiriko" na pw pou isws tha htan kai to ousiasthkotero. den mporw na thn parw omws kai apo ta moutra re si... einai allo na tis peis oti "ekanes to lathos twra trava stous goneis sou kai oti hthele prokypsh an kai h synexeia mporei na einai dyskolh" kai na kathisoume na tis eksighsoume san mamades thn kathe dyskolia pou mporei na exei to megaloma enos paidiou kai opoia aporia mporei na exei kai allo na les 'ti thes edw mesa??den exeis kamia douleia...den se pisteboume...fyge..." les kai oles oses exoun anebash diafora themata gia bohtheia exoun apo katw tis eksetaseis ws pisthria oti lene alhtheia........ se ayth thn logikh strabosa...

natali-maria έγραψε:Βρε martina2010 μην το παίρνεις τόσο πατριωτικά το θέμα!!!Είτε είναι αλήθεια είτε ψέματα η καθεμιά μας θα πιστέψει αυτο που θέλει και θα πει την γνώμη της!Ποιο είναι το πρόβλημα σου?Οπως εσύ την πιστεύεις και λες την γνώμη σου έτσι και οι υπόλοιπες κάνουμε το ίδιο!
Και έτσι πληροφοριακά να σου πω οτι εγώ βρέθηκα στην πραγματικότητα σε αυτη την θέση 18 χρονών και έλυσα το πρόβλημά μου με τον σύντροφο μου τότε(άντρας μου σήμερα)την αδερφή μου και μια φίλη-κολλητή!!Οταν βρίσκεσαι σε μια τέτοια φάση κοπέλα μου δεν ξέρεις που πάνε τα 4!!!Δεν μπαίνεις σε φόρουμ και ψάχνεις συμπαράσταση απο αγνώστους!!!Ελεος πια!!Την είδαμε όλες Μητέρες Τερέζες!!!

kai dhladh re si einai TOOOOOOOOOSO DYYYYYYYYSKOLO esy pou exeis brethei ki olas se ayth thn thesh na gyrishs kai na tis peis oti "egw pou kapote eimoun etsi me bohthise aytos kai aytos"kai na tis deikseis ena dromo ti stigmh pou exei brethei se adieksodo??? kai na sou pw kati????
protimo na eimai mhtera tereza para na to PEZO..........


χρυσαφακι έγραψε:βρε ναταλι-μαρια με συγχωρεις κιολας...
αλλα ποτε μπαινεις σε ενα φορουμ δλδ;;;;
δεν μπαινεις οταν εισαι εγυος κ εχεις προβλημα,
δεν μπαινεις οταν θελεις μια συμβουλη-γνωμη απο καποιον,
δεν μπαινεις οταν εχεις προβληματα,
δεν μπαινεις οταν εχεις προβληματα με τον αντρα σου....

ΠΟΤΕ ΜΠΑΙΝΕΙΣ;;;;;;;;;

PESTA GAMW THN FRIKH POU EXW FAEI SHMERA.........PESTA.........

εσυ εισαι παντα χαρουμενη κ χωρις προβληματα δλδ;;
σε ολες λες το ιδιο!!!
(δεν μπαινεις σε ενα φορουμ οταν εχεις προβληματα)

98pws 8a tous to pw? - Σελίδα 4 Empty Απ: pws 8a tous to pw? Κυρ Φεβ 05, 2012 6:34 am

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ina_ef έγραψε:
bell έγραψε:Σε τι γιατρό πήγες;γυναικολόγο;

nai


Τι φάρμακα σου έδωσε;

99pws 8a tous to pw? - Σελίδα 4 Empty Απ: pws 8a tous to pw? Κυρ Φεβ 05, 2012 6:40 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:10"

[quote="natali-maria"]Βρε martina2010 μην το παίρνεις τόσο πατριωτικά το θέμα!!!Είτε είναι αλήθεια είτε ψέματα η καθεμιά μας θα πιστέψει αυτο που θέλει και θα πει την γνώμη της!Ποιο είναι το πρόβλημα σου?Οπως εσύ την πιστεύεις και λες την γνώμη σου έτσι και οι υπόλοιπες κάνουμε το ίδιο!
Και έτσι πληροφοριακά να σου πω οτι εγώ βρέθηκα στην πραγματικότητα σε αυτη την θέση 18 χρονών και έλυσα το πρόβλημά μου με τον σύντροφο μου τότε(άντρας μου σήμερα)την αδερφή μου και μια φίλη-κολλητή!!Οταν βρίσκεσαι σε μια τέτοια φάση κοπέλα μου δεν ξέρεις που πάνε τα 4!!!Δεν μπαίνεις σε φόρουμ και ψάχνεις συμπαράσταση απο αγνώστους!!!Ελεος πια!!Την είδαμε όλες Μητέρες Τερέζες!!!

kai dhladh re si einai TOOOOOOOOOSO DYYYYYYYYSKOLO esy pou exeis brethei ki olas se ayth thn thesh na gyrishs kai na tis peis oti "egw pou kapote eimoun etsi me bohthise aytos kai aytos"kai na tis deikseis ena dromo ti stigmh pou exei brethei se adieksodo??? kai na sou pw kati????
protimo na eimai mhtera tereza para na to PEZO..........





χρυσαφακι έγραψε:βρε ναταλι-μαρια με συγχωρεις κιολας...
αλλα ποτε μπαινεις σε ενα φορουμ δλδ;;;;
δεν μπαινεις οταν εισαι εγυος κ εχεις προβλημα,
δεν μπαινεις οταν θελεις μια συμβουλη-γνωμη απο καποιον,
δεν μπαινεις οταν εχεις προβληματα,
δεν μπαινεις οταν εχεις προβληματα με τον αντρα σου....

ΠΟΤΕ ΜΠΑΙΝΕΙΣ;;;;;;;;;

PESTA GAMW THN FRIKH POU EXW FAEI SHMERA.........PESTA.........

εσυ εισαι παντα χαρουμενη κ χωρις προβληματα δλδ;;
σε ολες λες το ιδιο!!!
(δεν μπαινεις σε ενα φορουμ οταν εχεις προβληματα)


ΜΑΖΙ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΧΩΡΙΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΜΑΣΤΕ!!!!!

100pws 8a tous to pw? - Σελίδα 4 Empty Απ: pws 8a tous to pw? Κυρ Φεβ 05, 2012 6:41 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ina_ef έγραψε:
ama 8es alli istoria allou... ti perimenes na pw??? piga me pollous kai den kserw poianou einai?

και αυτο εχει παιξει...οποτε αλλο!!!!

martina2010 έγραψε:
xazomares... den exw kati "empeiriko" na pw pou isws tha htan kai to ousiasthkotero. den mporw na thn parw omws kai apo ta moutra re si... einai allo na tis peis oti "ekanes to lathos twra trava stous goneis sou kai oti hthele prokypsh an kai h synexeia mporei na einai dyskolh" kai na kathisoume na tis eksighsoume san mamades thn kathe dyskolia pou mporei na exei to megaloma enos paidiou kai opoia aporia mporei na exei kai allo na les 'ti thes edw mesa??den exeis kamia douleia...den se pisteboume...fyge..." les kai oles oses exoun anebash diafora themata gia bohtheia exoun apo katw tis eksetaseis ws pisthria oti lene alhtheia........ se ayth thn logikh strabosa...


ναι αλλα δεν μπηκε να ζητησει συμβουλη για το μωρο της η για την εγκυμοσυνη της.....
μπηκε να μας πει οτι το προβλημα ειναι οι γονεις της που δεν θελουν το γαμπρο!!!!
σε αυτο τι ακριβως να της πουμε??

ωραια παρε το αγορι σου και πηγαινε και ανακοινωσε την αποφαση σου....παρε και μια βαλιτσα και αντε ζησε με το αγορι σου και τον αντρα σου!!!!τωρα ειναι οκ?βρεθηκε λυση?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις