Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
284 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 284 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:Καποιες χαιρονται και τριβουν τα χερια τους οταν τσακωνονται καποια αλλα ατομα!

(ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΝΜ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ)


Παρακαλω τις υπολοιπες να σταματησουν να λενε οτι κανω λαθος!

Δεν μπορειτε να κρινετε αντικειμενικα γιατι δεν ξερετε τι μνμ ανταλλαξα εγω με την Ναταλι,την αθηνα η την Βαρβαρα!

ΤΕΛΟΣ ΟΚ?


ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΧΑΡΗΚΑΝΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΝΑΝΕ ΝΑ ΒΓΩ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!! ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!!!

εκανα 3 ποστ!!!στα 2 εκανα πλακα και στο τριτο μολις ειδα οτι το πηρες σοβαρα ζητησα συγγνωμη...οπως το εκανα και σε πμ!!!!!
το αν μπορει ο καθενας να κρινει ειναι σχετικο....εμεις δεν ανταλλαξαμε κανενα μυνηματα....παρα μονο 2!!!!!
ναι και σιγα μην εχουν ολες σκοπο να βγαλουν εμας απο τα ρουχα μας...ειτε εμενα,ειτε εσενα,ειτε τη Γιωτα,Κατερινα,ευαγγελια(ασχετα ονοματα)!ο κοσμος εχει σοβαροτερα προβληματα!!!!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οΚ Αθηνα εχεις την γνωμη σου εχω την δικη μου πειραζει?

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλα μου κοριτσια σταματηστε να χαλατε πια ολα τα θεματα!! Δεν εχουμε πει οτι εαν θελετε κατι θα στελνετε μηνυμα σε εμας;; Ακομα και αν εχετε παραπονα για καποιο αλλος μελος και θα το λυνουμε εμεις με ΠΡΟΣΩΠΙΚΆ ΜΗΝΎΜΑΤΑ;;;

Γιατι δεν ακουτε ποτε... Γιατι πρεπει να διαβαζουμε ολες τις πρωσοπικες σας αντιπαραθεσεις;

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
συγνωμη βρε κοριτσια!!!δε ξερω αν ειναι αληθινη απλα με αγγιξε κι ηθελα να τη μοιραστω μαζι σας... Sad

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επειδη κουραστηκα σας γραφω καποια πραγματα εδω που θα τα δειτε ολες!

Για ακομα μια φορα διαβασα σε μηνυμα που μου ηρθε το γνωστο καποιες δεν μπορουν να μιλησουν γιατι εγω περνω το μερος των αλλων!!!

Ξερετε ποιες ειναι οι μεν και ποιες οι δε δυστυχως...

Αρχικα απογορευω να μου πει ο οποιοσδηποτε οτι δεν ειμαι αντικειμενικη!

Ξερετε και οι μεν και οι δε οτι πολλες φορες με βαλατε στην μεση και ημουν απολυτα αντικειμενική και μαλιστα ακομα σε δυσκολες στιγμες! Ειμαι σιγουρη οτι ξερετε για τι ακριβως μιλαω!

Εχω κανει πολυ σκληρες παρατηρησεις ακομα και δημοσια ακομα και σε ατομα που συμπαθω οπως επισης εχω δοσει δικιο και σε ατομα που μπορει να μην συμπαθω ιδιαιτερα(πραγμα που ειναι δικαιωμα μου)!!!!!


Σταματηστε λοιπον να εχετε αυτο σαν δικαιολογια για να τα κανετε ολα ανω κατω!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:
Nena έγραψε:
athina24 έγραψε:
black beauty έγραψε:Μαρη Αθηνα με δουλευεις?

πως γινεται να μιλαω απο δυο προφιλ την ιδια ωρα???

χαχχαχ κανονισε να σφαχτουμε,εχω ετοιμα τα γαντια του μποξ!!!

σιγα το δυσκολο....χα!!!!εχεις 2 υπολογιστες στο σπιτι!!!!!!!!!!!
χαχαχαχχαχαχα!!!!
Επισης στο ιδιο πισι αν εχεις ανοιχτο το chrome και το mozila μπορεις να κάνεις log με διαφορετικο username. Ετσι κάνω με το φβ, για να δεχομαι αιτηματα στο cityville με το προφιλ του αντρα μου Razz Razz Razz
Παθετικ..... Embarassed Embarassed Embarassed



Σοβαρά Shocked Shocked ?
Μήπως είσαι τρόλ Shocked Shocked Shocked Shocked ?

Ναι καλε,η Νενα ειναι γνωστο τρολ,αλλα την κραταμε γιατι ειναι celebrity Laughing ειναι σελεμπριτο-τρολ!

ασχετο κ εγω απο 3 προφιλ παιζω στο φεις Razz το δικο μου,του αντρα μου (που δεν ηξερε καν οτι εχει προφιλ για καποιο διαστημα χαχαχα) κ της φανταστικης μου φιλης! Πως εχουν τα παιδακια φανταστικο φιλο?Ε..ετσι κ εγω! Cool

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
spapastamou έγραψε:κοριτσια δειτε αυτο


http://tsekouratoi.blogspot.com/2012/02/blog-post_179.html

με το αυγο λες? Τι κουφο!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΡΕΜΙΣΤΕ ΓΙΑ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΚΑΘΕΣΤΕ Κ ΑΡΠΑΖΕΣΤΕ,ΜΙΛΑΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΛΙΜΟΝΟ ΑΝ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ Κ ΤΣΑΚΟΝΟΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΕΛΕΟΣ,,,ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Κ ΔΥΣΚΟΛΑ Κ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ Κ ΜΠΕΝΟΥΜΕ ΕΔΩ ΝΑ ΧΑΛΑΡΟΣΟΥΜΕ ΟΧΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΤΕ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΧΑΛΙΑ,ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΑΖΗ ΟΛΕΣ ΣΧΕΟΔΝ ΞΕΡΕΙ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ....Β.Β ΗΡΕΜΙΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙ ΕΓΙΝΕ ,ΣΕ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ Κ ΣΕΝΑ Κ ΤΗΝ ΝΑΤΑΛΙ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΙΛΑΜΕ ,ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΛΥΘΕΙ Η ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 31 534787 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 31 534787

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου βρε Μαρινακι!!!

τι κανει ο μπεμπης?? κλωτσαει??? Very Happy Very Happy

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
Ναι καλε,η Νενα ειναι γνωστο τρολ,αλλα την κραταμε γιατι ειναι celebrity Laughing ειναι σελεμπριτο-τρολ!

ασχετο κ εγω απο 3 προφιλ παιζω στο φεις Razz το δικο μου,του αντρα μου (που δεν ηξερε καν οτι εχει προφιλ για καποιο διαστημα χαχαχα) κ της φανταστικης μου φιλης! Πως εχουν τα παιδακια φανταστικο φιλο?Ε..ετσι κ εγω! Cool

σελεμπριτοτρολ??νεο ειδος??χαχαχαχαχα
καλε βρε Λιτς δεν παιζεσαι!!!!!κανε και στα παιδια προφιλ!!!!

litsakos έγραψε:
spapastamou έγραψε:κοριτσια δειτε αυτο


http://tsekouratoi.blogspot.com/2012/02/blog-post_179.html

με το αυγο λες? Τι κουφο!


εμενα δεν μου το ανοιξε!!!!!!!!!!


marinaki <3 <3 έγραψε:ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΡΕΜΙΣΤΕ ΓΙΑ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΚΑΘΕΣΤΕ Κ ΑΡΠΑΖΕΣΤΕ,ΜΙΛΑΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΛΙΜΟΝΟ ΑΝ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ Κ ΤΣΑΚΟΝΟΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΕΛΕΟΣ,,,ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Κ ΔΥΣΚΟΛΑ Κ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ Κ ΜΠΕΝΟΥΜΕ ΕΔΩ ΝΑ ΧΑΛΑΡΟΣΟΥΜΕ ΟΧΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΤΕ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΧΑΛΙΑ,ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΑΖΗ ΟΛΕΣ ΣΧΕΟΔΝ ΞΕΡΕΙ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ....Β.Β ΗΡΕΜΙΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙ ΕΓΙΝΕ ,ΣΕ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ Κ ΣΕΝΑ Κ ΤΗΝ ΝΑΤΑΛΙ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΙΛΑΜΕ ,ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΛΥΘΕΙ Η ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 31 534787 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 31 534787

κοριτσακι μην το συνεχιζεις ουτε καν να αναφερεσαι!!!!οτι εγινε εγινε....μην δινουμε συνεχεια!!!!εχουμε οπως ειπες μεγαλυτερα προβληματα απο μια χαζοπαρεξηγηση!!!!εσυ κοιτα τη κοιλουμπιτσα σου και μην αγχωνεσαι για χαζομαρες!!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:Γεια σου βρε Μαρινακι!!!

τι κανει ο μπεμπης?? κλωτσαει??? Very Happy Very Happy
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΥΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΣΥΣ!!!ΚΛΟΤΣΑΕΙΙΙΙ Κ ΧΘΕΣ ΕΙΔΑ Κ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΜΙΚΡΟ ΧΕΡΑΚΙ Κ ΕΝΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙ τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 31 654316 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 31 654316 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 31 654316 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 31 654316 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 31 654316 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 31 654316 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 31 654316 ΝΟΜΙΖΩ Smile Smile ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ,,,ΑΧ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΠΕΝΩ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:
litsakos έγραψε:
Ναι καλε,η Νενα ειναι γνωστο τρολ,αλλα την κραταμε γιατι ειναι celebrity Laughing ειναι σελεμπριτο-τρολ!

ασχετο κ εγω απο 3 προφιλ παιζω στο φεις Razz το δικο μου,του αντρα μου (που δεν ηξερε καν οτι εχει προφιλ για καποιο διαστημα χαχαχα) κ της φανταστικης μου φιλης! Πως εχουν τα παιδακια φανταστικο φιλο?Ε..ετσι κ εγω! Cool

σελεμπριτοτρολ??νεο ειδος??χαχαχαχαχα
καλε βρε Λιτς δεν παιζεσαι!!!!!κανε και στα παιδια προφιλ!!!!

litsakos έγραψε:
spapastamou έγραψε:κοριτσια δειτε αυτο


http://tsekouratoi.blogspot.com/2012/02/blog-post_179.html

με το αυγο λες? Τι κουφο!


εμενα δεν μου το ανοιξε!!!!!!!!!!


marinaki <3 <3 έγραψε:ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΡΕΜΙΣΤΕ ΓΙΑ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΚΑΘΕΣΤΕ Κ ΑΡΠΑΖΕΣΤΕ,ΜΙΛΑΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΛΙΜΟΝΟ ΑΝ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ Κ ΤΣΑΚΟΝΟΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΕΛΕΟΣ,,,ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Κ ΔΥΣΚΟΛΑ Κ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ Κ ΜΠΕΝΟΥΜΕ ΕΔΩ ΝΑ ΧΑΛΑΡΟΣΟΥΜΕ ΟΧΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΤΕ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΧΑΛΙΑ,ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΑΖΗ ΟΛΕΣ ΣΧΕΟΔΝ ΞΕΡΕΙ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ....Β.Β ΗΡΕΜΙΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙ ΕΓΙΝΕ ,ΣΕ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ Κ ΣΕΝΑ Κ ΤΗΝ ΝΑΤΑΛΙ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΙΛΑΜΕ ,ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΛΥΘΕΙ Η ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 31 534787 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 31 534787

κοριτσακι μην το συνεχιζεις ουτε καν να αναφερεσαι!!!!οτι εγινε εγινε....μην δινουμε συνεχεια!!!!εχουμε οπως ειπες μεγαλυτερα προβληματα απο μια χαζοπαρεξηγηση!!!!εσυ κοιτα τη κοιλουμπιτσα σου και μην αγχωνεσαι για χαζομαρες!!!
τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 31 334590 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 31 334590 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 31 334590 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 31 334590

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ante me to kalo na genniseis. me ena pono.egw arxes aprilioy gennaw.emena me klotsaei alla podaraki, xeraki den eidame akoma

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τιποτα δεν έμεινε Μαρινάκι! ειδες χερακι ποδαρακι?? αμαν τι τελεια- θυμαμαι που καθομουν με την καμερα στο on τα βραδυα και περιμενα να κουνηθει η κοιλια μου για να την παρω σε βιντεο- εχω κανα 2 τετοια που κουνιεται μεσα και σπρωχνει με το ποδαρακι!! αχουυυυυ!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kastallia έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:Κασταλια κ συ Κρητη???Ε δν γινεται τοτε τωρα που θαρθω να κανονισουμε να βρεθουμε για ενα καφεδακι εστω!!!
Μακαρι να μπορεσουμ ναρθουμε!!!

Για την Ροδο ουτε γω την αλλαζω..Δν θα ηθελα να μεινω μονιμα πουθενα,θελω να γνωρισω την ελλαδα,αλλα για λιγο,μονιμα θελω εδω,ειδικα στο σπιτακι μου,εχω θεα την Καλλιθεα κι το Σαν γουινγκ αν θυμαστε,κι το χειμωνα μαρεσει που την βλεπω φουρτουνιασμενη.


Ποτε θα ερθεις;;Ναι και γω θελω να βρεθουμε,αρκει να τα καταφερω.Να το κανονισουμε,αν και εγω ειμαι σε απομακρυσμενη περιοχη και εξαρταται ποτε θα ερθεις,γεννω τελη Απριλιου,αλλα ειδωμεν,γιατι οχι;;;



Kασταλλια προς το παρων δν ξερουμε,αν θαρθουμ τελος καλοκαιριου η αρχεες,παντως δν θελουμε να πετυχουμε πολλες ζεστες.
Αλλα θα μιλησουμε μεχρι τοτε.

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:ΩΡΑΙΑ ΝΕΝΑ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ, ΟΠΟΙΕΣ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΜΑ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΝΜ ΣΤΗΝ ΟΛΙΒΙΑ Η ΣΤΗΝ ΒΙΒΙΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ!!!!!

Να δουμε ποιος λεει αληθεια και ποιος ονειρευεται τρολλ!
Γλυκεια μου, δεν υπάρχει καμια περιπτωση οποιοσδήποτε εδω μέσα να σε θεωρει τρολ.
Μπορει να μην κολλας με μερικες, μπορει να μην συμφωνειτε, μπορει να μην χωνεύεστε, μπορει να βλέπεις ποσταρισματα τους και να βγαζεις καντηλες, αλλά στα αλήθεια, τρολ δεν σε θεωρει καμια.
Αυτο που εγραψα (θελω να) πιστεύω πως υπάρχει η στοιχειώδης λογική να καταλάβει κάποιος οτι ειναι χιουμοριστικο. Λυπαμαι που το πηρες διαφορετικά. Δεν εννοουσα -με την καμία όμως- οτι εισαι τρολ.
Και αν εδωσα αυτην την εντυπωση σε άλλους -οτι σε θεωρω τρολ δηλαδη- τι να πω, κριμα στο δεικτη νοημοσύνης τους..

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σοβαρα τωρα ειναι μεγαλη η παρεξηγηση και απο μερους μου ζηταω δημοσιως συγνωμη ( δεν εκανα κατι βεβαια αλλα για την ομαλη λειτουργια του φορουμ ) αλλα μονο που το ειδε ετσι η μαρια νομιζω πως οφειλω οχι τιποτα αλλο εχουμε ανταλαξει μια κουβεντα παραπανω και την γνωριζω 1 χρονο + εχουμε ανταλαξει αποψεις και μπορει να ξαναανταλαξουμε καποια στιγμη ! οσο για την αθηνα σιγουρα εκανε πλακα ! ...αυτα !

Kastallia


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ειναι λιγο τεταμενα τα πραγματα λογω των τελευταιων καταστασεων.Ηρεμηστε και θελω να τα βρειτε,ειναι κριμα να ειμαστε τσακωμενες,εχουμε κανει πολυ καλη παρεα τελευταια.Δωστε τα χερια και καλο ειναι να προσεχουμε τι λεμε,ακομα και αν κανουμε πλακα,ειδικα με θεματα οπως τα τρολ που τελευταια μας εχουν αφησει αφωνους.Και γω καμια φορα μπορει να πω κατι παραπανω,καλυτερα να δειχνουμε οτι ενοχλουμαστε να λυνεται και η παρεξηγηση παρα να το κραταμε.Και γω με τη σειρα μου παρακαλω ,αν προσβαλω αθελα μου ή οχι καποια,να το πει και να λυθει το θεμα.

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
natali-maria έγραψε:Σοβαρά Shocked Shocked ?
Μήπως είσαι τρόλ Shocked Shocked Shocked Shocked ?

Ναι καλε,η Νενα ειναι γνωστο τρολ,αλλα την κραταμε γιατι ειναι celebrity Laughing ειναι σελεμπριτο-τρολ!
Και η Λιτσα τρολ ειναι. Το ονομα της βγαινει απο το Τρολιτσα. Razz Και η Νατ. Αυτην ακομα δεν εχω καταλάβει τι σχεση εχει το νικ της με το τρολ. Αλλά θα σε ανακαλυψω ρε. δεν μου ξεφευγεις!
Μπορει να αποκαλυφθηκα αλλά θα σας πάρω όλες τωρα στο βουρκο μαζι μου.
Μουαχαχαχαχαχα..... Twisted Evil Twisted Evil

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
litsakos έγραψε:
natali-maria έγραψε:Σοβαρά Shocked Shocked ?
Μήπως είσαι τρόλ Shocked Shocked Shocked Shocked ?

Ναι καλε,η Νενα ειναι γνωστο τρολ,αλλα την κραταμε γιατι ειναι celebrity Laughing ειναι σελεμπριτο-τρολ!
Και η Λιτσα τρολ ειναι. Το ονομα της βγαινει απο το Τρολιτσα. Razz Και η Νατ. Αυτην ακομα δεν εχω καταλάβει τι σχεση εχει το νικ της με το τρολ. Αλλά θα σε ανακαλυψω ρε. δεν μου ξεφευγεις!
Μπορει να αποκαλυφθηκα αλλά θα σας πάρω όλες τωρα στο βουρκο μαζι μου.
Μουαχαχαχαχαχα..... Twisted Evil Twisted Evil

χαχαχαχαχχαχαχαχχα

γεια σε ολες και ηρεμηστε καλε τι σας επιασε εχτες τραγουδια βαζατε! πωωω και γραψατε τοσα πολλα κουραστηκα που ειδα τις σελιδες..

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχω μια απορια γενικης φυσεως:
η πεθερα μου ειναι τοοοοοσο βλαμμενη ή με δουλευει??????????? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:εχω μια απορια γενικης φυσεως:
η πεθερα μου ειναι τοοοοοσο βλαμμενη ή με δουλευει??????????? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Μήπως είναι τόσο βλαμμένη που νομίζει ότι σε δουλεύει!!!! Wink Wink

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευάκι έγραψε:εχω μια απορια γενικης φυσεως:
η πεθερα μου ειναι τοοοοοσο βλαμμενη ή με δουλευει??????????? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Είναι βλαμμένη!!1Τι σου έκανε?

http://changedyourlife.blogspot.com/

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:εχω μια απορια γενικης φυσεως:
η πεθερα μου ειναι τοοοοοσο βλαμμενη ή με δουλευει??????????? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

τι εγινε παλι???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις