Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
169 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 169 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
geia sas koritsia kai emeis gkrinies twra teleytaia olo agkalia 8elei kai volta!Athihna 8elw ta fwta sou 8elw na kanw xeiropoihta almpoum gia tis fwto kai den 3erw ti ulika na valw exeis kamoia idea?Shmera 8a pame gia to emvolio na doume gt einnai migiagkixth den 8elei ton pono ka8olou!!filakia!!!!!!!!

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
supermama έγραψε:ειχα πει να αναβαλουμε το παρτυ της κορης μου που θα γινονταν την Κυριακη..
ΔΕυετρα θα παμε σχολειο ομως οποτε... ετσι και αλλιως παλι με παιδακια θα βρεθει. τωρα λεωτελικα να το κανουμε να χαρουμε και λιγο. δε καλουμε πολλα ατομα ετσι και αλλιως.εννοητε τον μπεμπη θα τον εχει η μαμα!
πρεπει να οργανωθω ομως. σκεφτομαι να φτιαξω πιτσα, cupcakes (τωρα που εμαθα! χιχιχι) και παστιτσακια! τα κανω με σφολιατα φυλλο με γεμιση κιμα και πανω μπεσαμελ. ολο αυτο στο ταψακι με της λακουβες που κανω ταμικρα κεικ..

moy anoi3es thn ore3h!!! Wink Wink Wink Wink

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια,σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!!!!
Απ'οτι βλεπω υπαρχουν κ αλλες σιγανοπαπαδιες στην παρεα Razz Razz Razz Razz Razz χα χα χα χα !!!!!
Κατερινα κ Κικη περιμενω νεα σας.....!!!!!
Στα υπολοιπα κοριτσια κ μπεμπακια πολλα φιλια!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας !!! Καλο μηνα !!!! Μαρτης γδαρτης δεν λενε ???Τι κρυο ειναι αυτο!!! Βρε κοριτσια εχει δοκιμασει καμια σας το frezylac pro digest ???
Μας το εδωσε η γιατρος για την παλινδρομηση σε συμπληρωμα με το δικο μου .....αλλα ο μικρος ουτε που να το δοκιμασει!!!!!!!!!!!! Τι να κανω ?? Εχω δοκιμασει να του δινει το μπουκαλι η μαμα μου αλλα τιποτα !!!!!!!!! Κλαμα τρελλο!!!Και το κακο ειναι οτι απο την γεννηση του δεν ιδιαιτερα κλαψιαρης ουτε γκρινιαρης .....το καλο μου !!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tomaraki
ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΤΟ ΕΔΩΣΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΚΟΛΙΚΟΥΣ.ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΥ ΓΑΛΑ.ΜIA ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΦΕΡΕ ΑΛΛΕΡΓΙΑ.ΕΒΓΑΖΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΣΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΣΑΝ ΜΥΞΟΥΛΕΣ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΕΣ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΕΚΑΝΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΟ.ΤΩΡΑ ΤΙΣ ΔΙΝΩ ΤΟ FRISOLAC AC.ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΛΑΦΡΥ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΑΚΙ ΤΗΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ PRO DIGEST.

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας και απο μας!!
απο χθες το απογευμα πολυ γκρινια...
κλεισαμε φωτογραφο επιτελους!
οποια θελει μου λεει.πολυ καλη δουλεια και πολυ καλα πακετα

http://stefxon@gmail.com

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα και από εμάς.Μόλις τελείωσα το (ξανά)πακετάρισμα καθότι σε λίγες ώρες επιστρέφουμε Αθήνα. Θα φύγουμε πάλι κατά τις 4-5 το πρωί γιατί είναι καλύτερα για το μωρό έτσι μιας και είναι ακόμη νύχτα και κοιμάται.Πάλι θα μπούμε στους κανονικούς μας ρυθμούς..

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εσεις προχωρατε και γω στον κοσμο μου! πρεπει να οργανωθω επειγοντως!!! αν εχει καλο καιρο θα παω εκκλησια την Κυριακη ωστε να την κλεισω κιολας... λεμε τωρα με τις δουλεις απο το παρτυ που θα εχω.. αλλα οσο να πεις θα προλαβω γιατι ειναι πρωι η εκκλησια..χμμμ ναι πρεπει!!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[b]καλημερα!!!η θεσσαλονικη σημερα φενεται ν εχει καλο καιρο,,οποτε λεω ν βγουμε βολτα με το καροτσακι ...  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 16 215994  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 16 215994

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια

Χθες πήγαμε να κάνουμε το 3ο μας εμβόλιο.όλα καλά και η παιδίατρος της άλλαξε γάλα...άντε να δούμε!

περιμένω να ξυπνήσει η υπναρού μου, να φάει κρέμα και να πάμε βόλτα μιας και έχει πολύ ωραία μέρα σήμερα!

Φιλιά να περάσετε όμορφα Smile

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κ απο εμας!!!!!εδω εχει ακομα συννεφια κ κρυο οποτε δεν τολμω να βγουμε βολτα...ασε που ειμαι ακομα κρυωμενη... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
φιλια σε ολες!!!!

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tomaraki έγραψε:Γεια σας !!! Καλο μηνα !!!! Μαρτης γδαρτης δεν λενε ???Τι κρυο ειναι αυτο!!! Βρε κοριτσια εχει δοκιμασει καμια σας το frezylac pro digest ???
Μας το εδωσε η γιατρος για την παλινδρομηση σε συμπληρωμα με το δικο μου .....αλλα ο μικρος ουτε που να το δοκιμασει!!!!!!!!!!!! Τι να κανω ?? Εχω δοκιμασει να του δινει το μπουκαλι η μαμα μου αλλα τιποτα !!!!!!!!! Κλαμα τρελλο!!!Και το κακο ειναι οτι απο την γεννηση του δεν ιδιαιτερα κλαψιαρης ουτε γκρινιαρης .....το καλο μου !!!


tomaraki εμεις αυτο πινουμε και σωθηκαμε απο κολοικους, απο παλινδρομιση δεν θα το ελεγα οτι κανει και θαυματα!αν τα καταφερει και το φαι θυμησου οταν βαζεις την σκονη στο μπιμπερο να μην ειναι πολυ καυτο το νερο γιατι χανονται ολα τα προβιοτικα που εχει το γαλα και αυτα ειναι που αξιζουν σε αυτο το γαλα

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναμαστε και μεις!!!!! επιτελους ειμαστε καλα!!!!! τελειος καιρος! αυριο θα κοιταξω να βγαλω λιγο εδω κοντα τον μπεμπη μου! πηγα αγορα. εκανα ερευνα αγορας περι βαφτισης.. μια χαρα εδω κοριτσια! δε βρηκα πολα και αυτα που βρηκα δε μαρεσαν και αυτα που μαρεσαν πανακριβα! πηρα ενα πουκαμισακι καρο!!! ανοιξιατικη κολεξιον λεει. ειναι κοκκινο ασπρο και πολυυυ λιγο μπλε σκουρο! για οσες ξερουν το πηρα απο pin up!!!!12E Wink
εντοματεξυ βγηκε το ροζ στη μοδα!!!! ειδα ενα μπλουζοφορεμα μακρυ σ εροζ και στρασακια και κορδελιτσες!!! τελειοοο!!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
supermama έγραψε:ναμαστε και μεις!!!!! επιτελους ειμαστε καλα!!!!! τελειος καιρος! αυριο θα κοιταξω να βγαλω λιγο εδω κοντα τον μπεμπη μου! πηγα αγορα. εκανα ερευνα αγορας περι βαφτισης.. μια χαρα εδω κοριτσια! δε βρηκα πολα και αυτα που βρηκα δε μαρεσαν και αυτα που μαρεσαν πανακριβα! πηρα ενα πουκαμισακι καρο!!! ανοιξιατικη κολεξιον λεει. ειναι κοκκινο ασπρο και πολυυυ λιγο μπλε σκουρο! για οσες ξερουν το πηρα απο pin up!!!!12E Wink
εντοματεξυ βγηκε το ροζ στη μοδα!!!! ειδα ενα μπλουζοφορεμα μακρυ σ εροζ και στρασακια και κορδελιτσες!!! τελειοοο!!!

Πόσο χαίρομαι που είστε καλύτερα Αθηνά μου!!!Με γειά το πουκάμισο!!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΒΛΕΠΩ ΦΥΓΑΝ ΟΙ ΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΣΟΥΠΡΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?? ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΕΧΕΙ ΕΝΑΝ ΥΠΕΡΟΧΟ ΗΛΙΟ ΕΞΩ ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ ΚΑΡΟΤΣΑΔΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΡΩΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΓΛΥΚΑ ΒΑΦΤΙΣΗΣ.

ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΓΛΥΚΑ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ???

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mora έγραψε:
ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΓΛΥΚΑ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ???

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

εγω θα κανω μπισκοτολουκουμο!!!! ειναι και θεσσαλονικιοτικο ειναι και νοστιμοτατο!!! Wink θα το τυλιξω σε σελοφαν πουγκι. θα βαλω κορδελιτσα και μια καρτουλα με το ονομα!
αληθεια ποια εικονα να βαλω στην καρτουλα?? απο κατω φανταστειτε πως θα λεει ''ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ''
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσια!

σημερα ειχε καταπληκτικη μερα και η μικρη πηγε βολτα αλλα με τη γιαγια της αυτη τη φορα γιατι εγω ειχα πολυ δουλεια και ηταν κριμα να μεινει μεσα το μωρο εξαιτιας μου.Καλα περασανε,μου τη γυρισε κοιμισμενη,την αλλαξα και ξανακοιμηθηκε.Πλησιαζει και η ωρα του φαγητου της αλλα δεν την βλεπω προθυμη να ξυπνησει.Φοβαμαι να την ξυπνησω εγω μηπως εχουμε γκρινια... Embarassed Embarassed Embarassed

εγω για τα βαφτισια δεν εχω κανει ακομα τπτ γιατι μαλλον εχουν παρει παραταση για τα μεσα-τελη Ιουλιου που θα ερθουν και ο κουνιαδος μου που μενουν εξωτερικο.Το θεμα μας ειναι "πεταλουδιτσες" και εχω βρει ωραια πραγματακια αλλα δεν εχω ακομα ρωτησει τιμες (ωχ,ωχ,ωχ)...επισης δεν εχω καταληξει σε αριθμο καλεσμενων ωστοσο εχω ριξει τον...απαραιτητο καυγα γιατι ειχα πει να ειμαστε εμεις και εμεις και μαλλον δεν γινεται γιατι το σοι του αντρα μου ειναι μεγαλο και αρκετα δεμενοι,οποτε δεν μπορουμε,λεει,να μην τους καλεσουμε.Οποτε θα καλεσω κι εγω και φιλους μου,που ειχα πει οτι δεν καλουσα κανεναν,μονο οικογενεια.Απλα προσπαθω να το κρατησω οπωσδηποτε κατω απο τους 100 γιατι στο γαμο μου σιχτηρισα...

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τελικα μια χαρα ολες! πεταλουδιτσες νεραιδες πριγκηπισσες κτλ.. μονο εμεις με τα σπουργιτια ειδαμε και παθαμε να βρουμε πραγματα..! Laughing ανηπομονω να αρχισω και γω τη δικια μου. α! δε σας ειπα! πηγα και ρωτησα τυχαια που παιρνουσα απο ενα ανθοπωλειο για τη γιρλαντα που βαζουν στην κολυμπηθρα. απο 50Ε μου ειπαν εως 80 αυτο που μαρεσε... Rolling Eyes

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια κοριτσια !!Μολις γυρισαμε απο Λαυριο εκλεισα για την βαφτιση την εκκλησια 7/7/12 5 η ςρα μερα Σαββατο θεμα Νεραιδες!! Θα την κανω στον Αγιο νεκταριο της Καμαριζας στο Λαυριο καιμετα στο κτημα μας γλεντι εχει πολυ δουλεια να γινει και για το κτημα και για τη βαφτιση !!!! Very Happy Very Happy

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι κάνετε?Τι όμορφη μέρα η σημερινή!!Πήγαμε την βολτίτσα μας στον Φλοίσβο και φωτοσυνθέσαμεSmile Από αύριο είπανε πάλι βροχές!

Εδώ όπως τα ξέρετε, ησυχία τάξη και ασφάλεια..Ψάχνω να βρω δώρο για την νονά μας για να τελειώνω με τα της βάφτισης..Καμία ιδέα? Rolling Eyes Rolling Eyes

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:Τι κάνετε?Τι όμορφη μέρα η σημερινή!!Πήγαμε την βολτίτσα μας στον Φλοίσβο και φωτοσυνθέσαμεSmile Από αύριο είπανε πάλι βροχές!

Εδώ όπως τα ξέρετε, ησυχία τάξη και ασφάλεια..Ψάχνω να βρω δώρο για την νονά μας για να τελειώνω με τα της βάφτισης..Καμία ιδέα? Rolling Eyes Rolling Eyes

Καλημέρα Νατάσα μου, λοιπόν κόσμημα, ίσως κάποιο δώρο τεχνολογίας ή και ένα εμειρικό δώρο πχ τριήμερο στο Ναύπλιο...λέω εγώ τώρα θα δείς που την ξέρεις καλύτερα κι'όλας!Τελικά η κολλητή σου θα τον βαφτίσει τον μπέμπη?

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aylin έγραψε:
Carrie έγραψε:Τι κάνετε?Τι όμορφη μέρα η σημερινή!!Πήγαμε την βολτίτσα μας στον Φλοίσβο και φωτοσυνθέσαμεSmile Από αύριο είπανε πάλι βροχές!

Εδώ όπως τα ξέρετε, ησυχία τάξη και ασφάλεια..Ψάχνω να βρω δώρο για την νονά μας για να τελειώνω με τα της βάφτισης..Καμία ιδέα? Rolling Eyes Rolling Eyes

Καλημέρα Νατάσα μου, λοιπόν κόσμημα, ίσως κάποιο δώρο τεχνολογίας ή και ένα εμειρικό δώρο πχ τριήμερο στο Ναύπλιο...λέω εγώ τώρα θα δείς που την ξέρεις καλύτερα κι'όλας!Τελικά η κολλητή σου θα τον βαφτίσει τον μπέμπη?

Αν καταλαβαίνω καλά ποια εννοείς ,όχι. Μία πολύ καλή μου φίλη και συνάδελφος.Είμαι μεταξύ του πρώτου και του Σκ και εγώ αλλά δεν έχω αποφασίσει ακόμη τι θα ήτανε καλύτερο (και δεν θέλω να επεκταθώ γιατί είναι και συμφορουμίτισσα και φοβάμαι μη χαλάσει η έκπληξη Razz Razz )

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:
aylin έγραψε:
Carrie έγραψε:Τι κάνετε?Τι όμορφη μέρα η σημερινή!!Πήγαμε την βολτίτσα μας στον Φλοίσβο και φωτοσυνθέσαμεSmile Από αύριο είπανε πάλι βροχές!

Εδώ όπως τα ξέρετε, ησυχία τάξη και ασφάλεια..Ψάχνω να βρω δώρο για την νονά μας για να τελειώνω με τα της βάφτισης..Καμία ιδέα? Rolling Eyes Rolling Eyes

Καλημέρα Νατάσα μου, λοιπόν κόσμημα, ίσως κάποιο δώρο τεχνολογίας ή και ένα εμειρικό δώρο πχ τριήμερο στο Ναύπλιο...λέω εγώ τώρα θα δείς που την ξέρεις καλύτερα κι'όλας!Τελικά η κολλητή σου θα τον βαφτίσει τον μπέμπη?

Αν καταλαβαίνω καλά ποια εννοείς ,όχι. Μία πολύ καλή μου φίλη και συνάδελφος.Είμαι μεταξύ του πρώτου και του Σκ και εγώ αλλά δεν έχω αποφασίσει ακόμη τι θα ήτανε καλύτερο (και δεν θέλω να επεκταθώ γιατί είναι και συμφορουμίτισσα και φοβάμαι μη χαλάσει η έκπληξη Razz Razz )

Είναι η συνάδελφός σου που σου στάθηκε καθ'όλη την διάρκεια της εγκυμοσύνης που είχες πεί?Άντε Νατασάκι με το καλό και να της κάνεις πολύ ωραία έκπληξη! Smile Smile Smile

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι αυτή είναιSmile Τους προτείναμε και δέχτηκαν και τώρα αφού τελείωσα με όλα τα της βάφτισης κοιτάζω αυτό σιγά σιγάSmileΤι κάνετε εσείς?Η Χλόη?Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις