Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
36 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 36 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
geia sas koritsia ti kanete?xathika teleios Crying or Very sad
emeis pame olo k kalitera,apo tote pou efige i mama mou mpikame se mia seira k o mpempakos mas exei iremisei poli.me voithaei k o adroulis mou k eimaste poli kala.simera pou ton eixa spiti mou ton kratise k eliosa ston ipno Sleep
mas eixe kalese o petheros mou simera gia fagito alla epeidi to spiti tou eine se ipsoma k ekane paliokairo tin fovithika ligo tin douleia.ksero oti eime ipervoliki alla itan pano apo tis dinameis mou,fovame mi mou kriosei k otan akousa tin paidiatro na leei pos logou kriou na min to vgazo aftes tis mere to apofasisa pos tha katsoume spitaki mas Wink
tin alli deftera kanoume to prota mas emvolio k anipomono na parei liga adisomata to paidaki mou k na dinamosei.aaaaa giname 5300 k eimaste 54 imeron  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 4 328109

oso gia vaftisei kleisame 8 iouliou stis 12 to proi,ekleisa k fotografo k psaxno xoro gia to gledi.

afta apo emas!!!ta filia mou I love you

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.ΕΠΕΙΔΗ Θ ΑΡΧΙΣΩ ΚΑΙ ΓΩ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΖΩ ΤΑ ΤΙΣ ΒΑΦΤΙΣΗΣ ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΤΩΝ ΚΟΥΜΠΑΡΩΝ ΚΑΙ ΠΟΙΕΣ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ?
Π.Χ. ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΕΡΕΣ,ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΣΤΟΛΙΣΜΟΣ ΚΛΠ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!
καλη βδομαδα!
σε καθε περιοχη αλλαζουν.εμεις εχουμε η κουμπαρα στολισμο,ολα οσα εχουν να κανουν με το παιδι και την εκκλησια(ρουχα,λαδοπανα,πετσετες,σταυρο,λαμπαδα κλπ)και μισες μπομπονιερες(που εγω θα της κανω ολες εγω)
και οι γονεις μπομπονιερες , γλυκα και το δωρο της νονας ή του νονου

http://stefxon@gmail.com

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ stefaniandreas
ΤΑ ΥΛΙΚΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΕΡΕΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ?
ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΟΛΑ ΣΒΑΡΝΑ?

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οταν ελεγα θα τις κανω ενοουσα οικονομικα.δεν πιανουν τα χερια μου δυστυχως..
για τα βαφτιστικα μιλησα με καποιες κοπελες εδω μεσα.σε μαγαζια ακομα δεν εψαξα.ειπαμε με την κουμπαρα τον αλλο μηνα

http://stefxon@gmail.com

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας,κοριτσια!ολα καλα απο εδω ευτυχως!Κοιμηθηκε απο τις 10.30 το βραδυ,μεχρι τις 6.30,εκει εκανε κατι σβουρες αλλα χωρις να κλαψει ή να ανοιξει τα ματια και στις 8.30 ξυπνησαμε κανονικα! Very Happy Φαγαμε,καναμε κακα και αμεσως μετα νανακια για καμια ωριτσα.Ευτυχως προς το παρον καλα.Το απογευμα θα την κρατησει η πεθερα μου,ελπιζω αυτη τη φορα να μην εχουμε κανενα θεμα παλι. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα! σημερα μας πηρε το παπλωμα ολους. ο μπεμπης ξυπνησε 10,30! εχει βηχα παλι και μαλλον ειναι απο μπουκωμα οποτε ξεκιναω παλι να τον καθαριζω συχνα. ουφφφ αντε να φυγει ο χειμωνας γιατι βαρεθηκα.
χθες περασαμε ομορφα στο παρτυ που τελικα δεν εβαλα γοβες Razz αλλα μποτες. ευτυχως γιατι γυρισαμε περπατοντας επειδη δε βρισκαμε ταξι. το αλμπουμ αρεσε πολυ και στον μικρο και στη μαμα Wink

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalhspera koritsia ti kanete emeis oloi kala h mpempa mas pia koimatai olh th nyxta.O gios mou phre to argyro metaliosthn Ellhnorwmaikh palh kai eimai polu perhfanh.Xalia h psixologia edw sthn A8hna an kai nomizw pws pantou se olh thn omogenia pou milaw mesw facebook mas prodwsan oi alhtes. Mad Mad Mad filia se oles

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βγαλαμε καινουρια φωτο!

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/28/img1674kt.jpg/

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαμομηλακι τελεια η φωτο!!!! γλυκα ειναι! Very Happy και μαλλι ε! εμεις το χασαμε.. τωρα σαν να ξαναβγαινει..

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
συγχαρητήρια Μαίρη γι τον γιο σου, να τον χαίρεσαι και πάντα επιτυχίες!!

χαμομηλάκι τι πονηρό χαμόγελο είναι αυτο χχααχα!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΩ ΠΩ ΜΑΛΛΙ!!!!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked ΚΑΙ ΤΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ!ΤΕΛΕΙΟΣ ΕΙΝΑΙ. ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ.

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ. Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΤΙ 20 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 10,30 ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΕΙ 7-8 ΤΟ ΠΡΩΙ.ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΣΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΠΙΝΟΥΝ? ΕΜΕΙΣ 5 ΓΕΥΜΑΤΑ ΑΠΟ 120 μλ.ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟΝ 4ο ΜΗΝΑ.

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ. Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΤΙ 20 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 10,30 ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΕΙ 7-8 ΤΟ ΠΡΩΙ.ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΣΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΠΙΝΟΥΝ? ΕΜΕΙΣ 5 ΓΕΥΜΑΤΑ ΑΠΟ 120 μλ.ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟΝ 4ο ΜΗΝΑ.

ποσο ειναι το μωρακι??? μια χαρα μου ακουγετε η βραδυνη του ωρα! Wink εμεις παρακαλαμε.... εμενα ειναι 4 μηνων περιπου. κοιματε σχεδον μετα απο καθε γευμα αλλα οχι για πολυ. μονο μια φορα την μερα (το μεσημερι) κοιματε πανω απο ωρα. τωρα πχ κοιμηθηκε για κανα μισαωρο.μετα κοντα στις 11 θα κοιμηθει για βραδυ μεχρι 5 πανω κατω. θα πιει γαλα και νανι παλι μεχρι της 8-9

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΧΑΘΗΚΑ ΛΙΓΟ ...ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΝΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΕ ΜΠΑΛΝΤΑΦΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΠΕΙΡΕΑΣΜΕΝΟΙ.
ΣΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΑΣ.
ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ ΤΙ ΕΧΩ ΚΕΝΤΗΣΕΙ ΟΧΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΝΕΥΤΩ ΑΛΛΑ ΚΕΝΤΑΩ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΦΩΤΟ ΝΑ ΔΩ. ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.
ΗΡΘΕ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ.

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειπα να καληνυχτισω! βλεπω σταρ την ''εισβολη'' θριλερακι! Wink

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα! μολις γυρισαμε απο παιδιατρο. ειπα να τον παω γιατι εχει βηχα. τελικα ειναι λεει ιωσουλα και μου εδωσε ενα σιροπακι. αν δεν σταματησει ειπε και χειροτερεψει να τον παω νοσοκομειο και αυτο γιατι δεν μπορει να παρει αντιβιωση κανονικα αλλα μονο ενδοφλεβια.. Crying or Very sad ελπιζω να μη φτασουμε εκει... δυσκολο με τα αλλα 2 πισω

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...Η ΜΙΚΡΗ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΠΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ..
ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΟ ΣΟΥ..
ΚΑΛΩΣΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ..
Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΝΑΡΟΥ ΓΙΑΤΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΩΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ.ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΑΝΑ 4ΩΡΟ-5ΩΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ..
ΓΙΑΝΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΛΙΓΟ(ΑΛΛΑ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΩΡΟ),Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΙΝΕΙ 150 ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ 180 ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ 3 ΜΗΝΩΝ..
ΑΘΗΝΑ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΕ ΚΑΛΟΥΠΙ ΤΙΣ ΠΑΤΟΥΣΕΣ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ???
ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΕΡΑΚΙΑ ΣΕ ΣΧΗΜΑ ΠΑΤΟΥΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΠΑΤΟΥΣΕΣ ΤΗΣ ΜΙΚΡΟΥΛΑΣ ΜΟΥ.ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΛΕΞΕΙ ΜΙΚΡΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 4 334590  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 4 868444  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 4 868444  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 4 868444  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 4 868444  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 4 669659  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 4 669659 ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠ ΤΗ ΒΟΛΤΑ ΜΑΣ.ΠΗΓΑΜΕ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ.ΘΑ ΜΑΣ ΒΓΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 750ε.ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΑΛΜΠΟΥΜ,3 ΜΙΚΡΑ ΓΙΑ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ ΚΑΙ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ ΚΑΙ 50 ΦΩΤΟ.ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ?Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Μ ΕΚΡΑΞΕ!!!!!!! Mad

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!!!!!!!!!!(Τι Σκ@τα ρε γμτ πάλι δεν ερχόταν οι ειδοποιήσεις!!!!!) Χρόνια Πολλά στις ερωτευμένες μανούλες με τα μπουμπουκάκια μας!!!!!!!!  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 4 379767  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 4 379767  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 4 379767  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 4 379767  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 4 334590  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 4 334590  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 4 334590  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 4 334590  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 4 334590

Γιάννα όπως σου είπε και η Στεφανία είναι διαφορετικά από μέρος σε μέρος.Εδώ πχ η νονά μας θα πληρώσει τα του μωρού. Έχω ακούσει πάντως ότι εκτός από όσα σου είπε η Στεφανία πληρώνουν κάπου και τα γλυκά σας κέρασμα στους καλεσμένους επειδή και καλά βαφτίζουν!Τώρα καλό είναι να συνεννοηθείς με τον νονό σας για να μην γίνουν παρεξηγήσειςSmile Επίσης και εμάς μέσα στη μέρα κοιμάται μαξ 40' εκτός από το μεσημέρι που τον κοιμίζω κανένα 2ωρο για να κοιμάμαι και εγώ Razz Razz Razz Χμ..εμείς κλείσαμε 650Ε για 1 μεγάλο αλμπουμ,ένα μικρό, 30 φωτο ,5 μεγεθύνσεις και όλα σε ψηφιακή μορφή όλες τις φωτογραφίες της βάφτισης..

Μαιρούλα συγχαρητήρια για το γιο σου!!!!!!!!!  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 4 50580  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 4 50580  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 4 50580 Όσο για την κατάσταση την γενικότερη..απλώς κορίτσια δεν ανοίγω τηλεόραση..Φτάνει πια το ψυχοπλάκωμα,θα μας αρρωστήσουν!Ας έχουμε υγεία και τα υπόλοιπα θα τα βρούμε!!

Χαμομηλάκι τι χαμόγελα είναι αυτά???? Respect Respect Respect Ζουζούνα!!!Μια χαρά που κοιμάται τόσο το βράδυ!!Εμείς ακόμη έχουμε σταθερό εδώ και καμία 15αριά μέρες το 10-3-7.30 Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Αθηνούλα περαστικά στο μωρό σου!νιώθω καλύτερα που δεν έβαλες γόβες Razz Razz Razz Razz

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 4 334590  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 4 868444  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 4 868444  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 4 868444  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 4 868444  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 4 669659  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 4 669659 ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠ ΤΗ ΒΟΛΤΑ ΜΑΣ.ΠΗΓΑΜΕ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ.ΘΑ ΜΑΣ ΒΓΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 750ε.ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΑΛΜΠΟΥΜ,3 ΜΙΚΡΑ ΓΙΑ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ ΚΑΙ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ ΚΑΙ 50 ΦΩΤΟ.ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ?Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Μ ΕΚΡΑΞΕ!!!!!!! Mad

Γιάννα έχουμε μια κοπέλα στο φορουμ που είναι φωτογράφος.Θες να την πάρεις ένα τηλ να σου δώσει προσφορά?

Η προσφορά που μου έκανε ήταν αυτή:

Με 230 ευρω(για βαφτιση)
θα εχεις βιντεοσκοπηση(5 dvd)
100 φωτογραφιες μεγεθους 15*21
και δωρο ολο το ψηφιακο αρχείο

επισης με 250 ευρω ολα οσα αναφερα συν
ενα photobook!


Επίσης η γνώμη μου είναι οτι αν τα album που θα σου κάνουνε ΔΕΝ είναι ψηφιακά, δεν αξίζει να χρυσοπληρώσεις ενα album που κάνει 15-20€ σε ένα βιβλιοπωλείο..

Εμένα μου είπε για γαμοβάφτιση βιντεο (επεξεργασμένο)+ φωτογράφιση και 1 ώρα στο κέντρο, με 30 φωτογραφίες (κάθε επόμενη φωτογραφία 0.50€)για 350€!
Άντε αν θέλω και άλλες 200 φωτογραφίες μου βγαίνουν +100€ νομίζω είναι μεγάλη διαφορά!Άλλο 450€ (ή και φθηνότερα αν τις εκτυπώσω αλλού, αφού μου δίνει ΟΛΟ το ψηφιακό αρχείο)και άλλο 750€!
Ένας άλλος μου έδωσε προσφορά ΜΟΝΟ για βάφτιση 600€ και αν δεν θέλω album 500€...Μου χρέωνε το βιβλιαράκι 100€! Ε μην τρελαθούμε τέτοιες εποχές..

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
afroditi1006 έγραψε:ΑΘΗΝΑ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΕ ΚΑΛΟΥΠΙ ΤΙΣ ΠΑΤΟΥΣΕΣ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ???
ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΕΡΑΚΙΑ ΣΕ ΣΧΗΜΑ ΠΑΤΟΥΣΑΣ

υπαρχουν ειδικα υλικα (για μωρα) που ειναι για αυτον τον σκοπο. ειναι κατι σαν πηλος για να κανεις αυτη τη δουλεια. κατι σαν αυτο... http://www.babyprints.co.uk/baby-foot-prints/combination-of-foot-casts-and-hand-casts/

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
AΘΗΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ.

ΠΗΓΑ ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΓΙΑ ΤΑ ΥΛΙΚΑ ΤΩΝ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ..... ΜΗΝ ΕΧΕΤΕ ΤΥΨΕΙΣ ΑΝ ΚΟΙΜΗΘΟΥΝ ΔΕΝ ΤΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΠΤ.

Kat&son

Kat&son
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας κοριτσοπουλα! Τι κάνετε; Εμείς με το ζουζουνι μου είμαστε πολύ καλά είμασταν τα 2 μας χτες όλη μέρα γιατί ο άντρας μου είχε υπηρεσία κ κάναμε ρεκόρ ύπνου 12 30 με 8 30 το πρωί !! Είναι αυτό που λέμε wow δεν ξαναγινε!!! Κική μου για τα γεγονότα τι να πει κανείς... Προσπαθώ να ζω στο παράλληλο σύμπαν ευτυχίας με τον γιο μου κ δεν βάζω ειδήσεις καθόλου ,αλλά σε πιάνει η ψυχή σου όπως κ να το κάνεις. Κατα τα αλλα δεν θυμάμαι αν σας είπα πως καταφέραμε κ πήγαμε για καφέ οικογενειακώς μετα απο σατανικο σχέδιο ... Πήρα τη γυναίκα του κολλητού του που τη ξέρω κ "ολως τυχαίως" πήρε να μας καλέσουν ! Ο μικρός ήταν άψογος κοιμόταν όλη την ώρα αλλα με τα πολλά μου ομολόγησε ο άντρας μου ότι δεν θελει να βγω πότε με το παιδι έξω μόνη μου γιατί ο δρόμος μας είναι πολυ επικίνδυνος( όντως γίνονται συνέχεια ατύχηματα αλλα τι να κανουμε) & συνειδητοποίησα κορίτσια ότι έχει πάθει τρελή φοβία με τον μικρό... & έχω επιστρατευσει όλες μου τις ικανότητες ως ψυχολόγος για να τον βοηθήσω αλλα ώρες ώρες είναι για πολλά αντιπαλεβου η κατάσταση.  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 4 679259 Ελπίζω πως θα χαλαρώσει σιγά σιγά , το καλό είναι ότι τον έπεισα να πάμε συνεμαδακι όχι σήμερα αλλα Παρασκευή τελικά !! Αυτά απο εμάς!! Φιλάκια & χρόνια πολλά σε όλες!!  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 4 417472  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 4 417472

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατ τι εννοεί να μην βγεις?Ούτε για να πας για ψωμί πχ? Shocked Shocked Εγώ πάντως τον βάζω στον μάρσιπο και βγαίνουμε διαφορετικά θα λαλήσω μέσα στο σπίτι..Α!Επίσης ζω και εγώ σε αυτό το σύμπαν που ζεις εσύ Very Happy Very Happy Very Happy  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 4 215994  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 4 215994  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 4 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις