Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzef έγραψε:
florentiab έγραψε:
tzef έγραψε:Εγω ειμουν του ελληνοφωνου ροκ και hip hop :Τρύπες,ξυλινα σπαθιά,ενδελεχεια,διαφανα κρινα κοκ τωρα δεν προλαβαινω να κουσω τιποτα.

Να βάζεις όταν την κάνεις μπάνιο ή όταν κάθεστε στο μπαλκόνι και εκείνη παίζει. Μην αφήσεις το παιδί σου στο έλεος του Φοίβου.

xaxa Εντωμεταξυ έχω κατεβάσει rock ορχηστρικα για μωρά metalica,nirvana,doors,bob marley kok
μιλαμε τρομερα και τοσο απαλή μουσική σαν νανουρισμα δεν τις τα εχω βαλει ομως γιατι εχει αλλες πριτιμισεις mazoo κοκ

Να της τα βάλεις. Ότι την μάθεις θα ακούει. Εγω της έβαζα λιλιπούπολη και ένα θεατρικό το μορμόλη από τότε που γεννήθηκε και τώρα που είναι 13 τα αναγνωρίζει και της αρέσουν.

Σισσίνι

Σισσίνι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Το δικό μου το μωρό όταν ήταν στην κοιλιά μου άκουγε μόνο Iced Earth, Γιατί την είχα δεί πολύ μελάγχολυ! ροκούδες μεταλλούδες μαμάδες - Σελίδα 2 328109 ροκούδες μεταλλούδες μαμάδες - Σελίδα 2 328109

Μετά περάσαμε στους Savatage και τους within temptetion.

Τώρα ακούμε λίγο Bruce Dickinson και Iron Maiden σιγά σιγά.

Αργότερα σκεφτομαι να την βάλω και στα πιο ποζέρικα και σκληροπυρινικά!

Πάντως τελευταία τη βλέπω να δείχνει ξεκάθαρη προτίμηση στον Χολίδη και σκεφτομαι να την κλειδώσω στην υπόγεια αποθήκη μας προς παραδειγματισμό και συμμόρφωση! ροκούδες μεταλλούδες μαμάδες - Σελίδα 2 966307 ροκούδες μεταλλούδες μαμάδες - Σελίδα 2 966307 ροκούδες μεταλλούδες μαμάδες - Σελίδα 2 850933 ροκούδες μεταλλούδες μαμάδες - Σελίδα 2 850933 ροκούδες μεταλλούδες μαμάδες - Σελίδα 2 850933 ροκούδες μεταλλούδες μαμάδες - Σελίδα 2 4872 ροκούδες μεταλλούδες μαμάδες - Σελίδα 2 4872

Chrysa


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια ένα θα σας πω ... η μικρή μου το Σάββατο πήγε στην 1η της συναυλία !!!!
άκουσε Delivers και Spitfire !!!!
έτσι για να μαθαίνει μιας και ο μπαμπάς μας είναι μεταλάς Laughing

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Chrysa έγραψε:Κορίτσια ένα θα σας πω ... η μικρή μου το Σάββατο πήγε στην 1η της συναυλία !!!!
άκουσε Delivers και Spitfire !!!!
έτσι για να μαθαίνει μιας και ο μπαμπάς μας είναι μεταλάς Laughing

αυτα ειναι!!!εγω της βαζω alice cooper και της λεω ωραιο ε?μου λεει ναι, εμενα μου αρετσουν τα γιουγιουνια!!!(μεταφραση:εμενα μου αρεσουν τα ζουζουνια!!!)

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
florentiab έγραψε:

Να βάζεις όταν την κάνεις μπάνιο ή όταν κάθεστε στο μπαλκόνι και εκείνη παίζει. Μην αφήσεις το παιδί σου στο έλεος του Φοίβου.
η τελευταία ατάκα όλα τα λεφτά...
πάντως ναι θα έπρεπε να έχουν γονική συναίνεση οι παραγωγές του φοίβου!

Σισσίνι έγραψε:Το δικό μου το μωρό όταν ήταν στην κοιλιά μου άκουγε μόνο Iced Earth, Γιατί την είχα δεί πολύ μελάγχολυ! ροκούδες μεταλλούδες μαμάδες - Σελίδα 2 328109 ροκούδες μεταλλούδες μαμάδες - Σελίδα 2 328109

Μετά περάσαμε στους Savatage και τους within temptetion.

Τώρα ακούμε λίγο Bruce Dickinson και Iron Maiden σιγά σιγά.

Αργότερα σκεφτομαι να την βάλω και στα πιο ποζέρικα και σκληροπυρινικά!

Πάντως τελευταία τη βλέπω να δείχνει ξεκάθαρη προτίμηση στον Χολίδη και σκεφτομαι να την κλειδώσω στην υπόγεια αποθήκη μας προς παραδειγματισμό και συμμόρφωση! ροκούδες μεταλλούδες μαμάδες - Σελίδα 2 966307 ροκούδες μεταλλούδες μαμάδες - Σελίδα 2 966307 ροκούδες μεταλλούδες μαμάδες - Σελίδα 2 850933 ροκούδες μεταλλούδες μαμάδες - Σελίδα 2 850933 ροκούδες μεταλλούδες μαμάδες - Σελίδα 2 850933 ροκούδες μεταλλούδες μαμάδες - Σελίδα 2 4872 ροκούδες μεταλλούδες μαμάδες - Σελίδα 2 4872
ως μέλλουσα ψυχολόγος σου λέω ότι ναι πρέπει θα της κάνει καλό..
και χωρίς φαγητό ούτε φωτάκι γιατί η τιμωρία πάει με βάση τη σοβαρότητα της πράξης
ακούς εκεί Χολίδης(ανάθεμα κι αν τον ξέρω αλλά κατάλαβα τι είδος θα λέει...)
Chrysa έγραψε:Κορίτσια ένα θα σας πω ... η μικρή μου το Σάββατο πήγε στην 1η της συναυλία !!!!
άκουσε Delivers και Spitfire !!!!
έτσι για να μαθαίνει μιας και ο μπαμπάς μας είναι μεταλάς Laughing

καλά κάνει ο μπαμπάς σας
εγώ ήθελα να την πάω metallica αλλά εκτός που δεν είχα τα χρήματα, έβρεχε και επίσης ήμουν σίγουρη ότι δε θα γυρίζαμε σε ένα κομμάτι Laughing
αλλά έχασε ιστορική συναυλία..
ίσως την πάω scorpions γιατί και καλά θα είναι η τελευταία συναυλία και επίσης όταν θα μεγαλώσει θα είναι σίγουρα dead οι τύποι, θα είναι σα να μας πήγαν εμάς nirvana ή elvis.θα μπορεί να λέει ήμουν κι εγώ εκεί Razz

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

popi.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dinaki88 έγραψε:χμ να σκεφτώ
εμένα έχει τεράστια συλλογή από σκουλαρίκια για όλα τα σημεία(άρα καλυμμένες κι από κοσμήματα)
δύο κιθάρες, μια απύθμενη ντουλάπα από μαύρα ρούχα...
ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΝΑ ΒΓΕΙ ΣΚΥΛΟΥ?????
ΣΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ?
(οχι ότι δεν της έχω και τα σέξυ της, αλλά όχι για τους χλιμίτζουρες στα μπουζούκιααααααααααααα)


Dinaki φαντάζεσαι να χορεύει πάνω στα μπαρ και τα τραπέζια και να τη "χαλβαδιάζουν" από κάτω οι ωραιοπαθείς ή χειρότερα, κανένας παππούς;;; Βλέπω την κιθάρα κολάρο στο κεφάλι του!!!!!
Αχ δεν θυμάμαι ποια ανέφερε τους Perl Jam... τι μου φέρατε στο μυαλό!! Θα ξεσκονίσω τα παλιά cd μου...
Και iced earth ψιλοάκουγα στην εγκυμοσύνη αλλά όχι πολύ γιατί συγκινούμαι... είχα κι εγώ ένα φίλο που "έφυγε" και με πιάνει ένα σφιξιμο όποτε τους ακούω...
scorpions πήγα πέρισυ που ήρθαν στην Ξάνθη... δε λέω τίποτα!!!! Θα σας σηκωθεί η τρίχα κάγκελο όσες πάτε... όσες ήδη πήγατε σιγουρα συμφωνείτε... αυτή η φωνή... κρύσταλλο ρε κορίτσια και ίδια ακριβώς... ΑΚΡΙΒΩΣ όμως!

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγώ μένω αθήνα
πιο πολλές μέρες είναι εδώ μου φαίνεται παρά σπίτια τους Laughing
οπότε καταλαβαίνεις... Laughing Laughing
την άλλη φορά έτρωγα στο μολ και είχαν εκδήλωση χαιρετούσαν και έδιναν αυτόγραφα. Cool

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

popi.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
βεβαια δεν θα πω ψεματα... μ'αρέσει και ο Σάκης και θα βάλω και τραγούδι του στον γάμο... μη με αποκληρωσετε!!!!

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλά κι εγώ τον θεωρώ σταρ και ότι ξεχωρίζει από τις αποτυχίες εδώ στην ελλάδα
παραδέχομαι σα καλλιτέχνες σάκη, πλούταρχο, χατζηγιάννη, τους θεωρώ σοβαρούς στη δουλειά τους γιατί πιστεύω ότι δεν κάνουν αρπαχτές.
από γυναίκες εμπορικές ίσως η βανδή αλλά με κάθε επιφύλαξη
(βλέπετε ευρύτητα πνεύματος, ε? Laughing )

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzef έγραψε:
florentiab έγραψε:
tzef έγραψε:Εγω ειμουν του ελληνοφωνου ροκ και hip hop :Τρύπες,ξυλινα σπαθιά,ενδελεχεια,διαφανα κρινα κοκ τωρα δεν προλαβαινω να κουσω τιποτα.

Να βάζεις όταν την κάνεις μπάνιο ή όταν κάθεστε στο μπαλκόνι και εκείνη παίζει. Μην αφήσεις το παιδί σου στο έλεος του Φοίβου.

xaxa Εντωμεταξυ έχω κατεβάσει rock ορχηστρικα για μωρά metalica,nirvana,doors,bob marley kok
μιλαμε τρομερα και τοσο απαλή μουσική σαν νανουρισμα δεν τις τα εχω βαλει ομως γιατι εχει αλλες πριτιμισεις mazoo κοκ

bob marley βαζουμε στο youtube στον μεγαλο,το ζηταει μονος του καθε πρωι "βαλουμε Μπουμπου Μαϊεϊ,στιι ιτ απ λιτε νταλιν -stir it up little darling",πως γελαμε με το πως κανει παραγγελιες Very Happy Very Happy

αλλα και Ψαραντωνη δαγκωτο!

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλά μόλις μιλάει κι εμένα ετσι θα ανεβάζω τις παραγγελιές στο φόρουμ να γελάμε όλες μαζί Laughing

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

tarzanaki

tarzanaki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
θελω τη γνωμη σας λοιπον κοριτσια του ροκ.
εγω χυμα του εβαλα να ακουσει Iron Maiden, Metallica, Offspring, Soundgarden.
Σας λεω τρελαθηκε του αρεσουν πολυ. μηπως ομως δεν κανει για 4 μηνων?
βεβαια οχι τερμα ο ηχος ομως τα τραγουδια δεν ηταν τα ζουζουνια!

sevaki

sevaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
φανατικοί του ροκ αλλά περισσότερο του έντεχνου ελληνικου ! την παρασκευή πήγαμε σε συναυλία με τα υπόγεια ρεύματα και του άρεσε ! επίσης έχει αδυναμία στον Αλκίνοο Ιωαννίδη !

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
popi. έγραψε:βεβαια δεν θα πω ψεματα... μ'αρέσει και ο Σάκης και θα βάλω και τραγούδι του στον γάμο... μη με αποκληρωσετε!!!!

και εγώ και εγώ ρουβίτσα. Καλοί και οι πυξ λαξ αλλά είχατε δει τον Πλιατσικα πως ήταν. Ενω ο Ρουβάς..... ΘΕΟΣ

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Shocked Shocked Shocked
ψυχολόγος και δεν ξέρω τι να σου απαντήσω
θεωρητικά, προτιμούν ήχους ρυθμικούς που προσομοιάζουν στην καρδιά της μαμάς κτλ. και ανιαρούς-θέλω να πω μελωδικούς-που να τα νανουρίζει.
πάντως δε νομίζω ότι κάνει κάποιο κακό, όποια προσέγγιση και να σκεφτώ
μόνο μην τον τρομάζεις..
αλλιώς ο φοίβος με τις #%@$ που γράφει δεν καταλαβαίνω γιατί να είναι πιο κατάλληλος
ζουζούνια δε θα βάλω, θα πάθω ψυχολογικό!
καλά οκκκκκ
πιο μετά που μαθαίνει χρώματα σχήματα κτλ ισως να βοηθάει-ορίστε με πιέσατε και το είπα Embarassed ...

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

Nicole.P

Nicole.P
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Παρουσα!!! ξενη ροκ κυριως! u2 ,scorpions, r.e.m ,pink floyd
alanis ,anouk, και παει λεγοντας... αα και απο ελληνικη Πανουσης ,Σιδηροπουλος και Κατσιμιχαιοι μαρεσουν! ροκούδες μεταλλούδες μαμάδες - Σελίδα 2 875502

giota


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
koritsia kai go stis mikres moy prospa8o alla....ta zouzounia kai ta mazoo me kunugan pantou....xaxaxa

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giota έγραψε:koritsia kai go stis mikres moy prospa8o alla....ta zouzounia kai ta mazoo me kunugan pantou....xaxaxa

εντάξει μωρέ και το σκα σκα σκα είμαι ένας σκαντζόχοιρος δεν σου αρέσει? και αυτό ρόκ είναι από μία άποψη, έχει και ηλεκτρική κιθάρα.... χαχαχαχαχα

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναι και η βανδή στο υπάρχει ζωή έχει ηλεκτρική
νομίζω είναι η συνέχεια των pink floyd
(πωπωπωπω ιεροσυλία τελείως Shocked Shocked Shocked )

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

FROSI

FROSI
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΑΛΟ!!!ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!Η ΠΕΡΥΣΙΝΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΩΝ ΝΙΝ ΗΤΑΝ ΣΗΜΑΔΙΑΚΗ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΝΝΗΣΗ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ!!!!!ΧΙ,ΧΙ,ΧΙ,ΧΙ.

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
λες να ακούει τέτοια όταν μεγαλώσει??
προσωπικά τους βαριέμαι λίγο
αλλά περί ορέξεως... Smile

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

Michelangelo

Michelangelo
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγω ανηκω στην κατηγορια ροκουδες... ακουω λιγοτερο μεταλ... ξεκινησα απο την 6η δημοτικου με alice cooper και scorpions και περασα στους guns and roses, nirvana, metallica, def leppard κτλ... η μεγαλη μου αγαπη ειναι οι bon jovi μεχρι το cd have a nice day, μετα το χαλασαν...!!!

Ακουω ολα τα καινουρια ροκακια που βγαινουν αλλα τωρα τελευταια ακουω πολυ εγγλεζικο ροκ... blur, dandy warhols κτλ... η αγαπημενη μου συλλογη ειναι το red angel για να καταλαβετε...!!!

Μ'αρεσουν παντως και metal κομματια οπως των nightwish, iron maiden, ac/dc κτλ...!!!

Εννοειται οτι ο γιος μου θα γινει ροκας... αλλιως τη βαψαμε...!!! Razz

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να σου πω τον φαντάζομαι μακρυμάλλη..
μια χαράαααααααααααααααααααααα
είναι να το έχεις, από μικρός φαίνεσαι...
έλα έλα δικιά μας είσαι κι εσύ
μ'αρέσει η ποικιλία στη μουσική που παραθέτεις
το παιδί θα πάρει ευρεία μόρφωση. Smile

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giota έγραψε:koritsia kai go stis mikres moy prospa8o alla....ta zouzounia kai ta mazoo me kunugan pantou....xaxaxa

τι φρικη,και εγω και οσο ελεγα δεν θα τα βαζω στον γιο μου ,του τα μαθαινε η γιαγια του οποτε τα χουμε λιωσει....αν τους πετυχω τους χαστουκιζω ανετα!πολυ τσιφτετελοτραγουδα ρε παιδι μου!

Michelangelo

Michelangelo
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσια εγω παντως αυτα τα mazoo and the zoo κτλ του τα βαζω για να ηρεμω λιγακι γιατι του αρεσουν και καθεται και τα χαζευει... και βρισκω για λιγο την ησυχια μου...!!! Twisted Evil

Ελπιζω μεγαλωνοντας ν'αλλαξει γουστα... ελπιζω μονο να μην μου βγει σκυλας... ροκούδες μεταλλούδες μαμάδες - Σελίδα 2 585182 αλλα προκειμενου να χαζεψει λιγο και να ηρεμισει ροκούδες μεταλλούδες μαμάδες - Σελίδα 2 911307 σε αυτη την φαση που βρισκομαι θα του βαλω οτι θελει... και Τερλεγκα που λεει ο λογος... ροκούδες μεταλλούδες μαμάδες - Σελίδα 2 606100 ροκούδες μεταλλούδες μαμάδες - Σελίδα 2 966307

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις