Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
60 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 60 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 43]

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια τα δεκατα που εχω απο τι ειναι?απο ολη την κατασταση?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:κοριτσια τα δεκατα που εχω απο τι ειναι?απο ολη την κατασταση?

θελει λιγο χρονο το σωμα σου να επανελθει..διαταραχτηκαν οι ορμονες σου!! νομιζω οτι ειναι φυσιολογικο!! Wink

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια!!!!!Τί μου κάνετε;Πώς είστε;

Λιάνα μου στεναχωρήθηκα πάρα πολύ για αυτό που έπαθες!!Κρίμα ρε γαμώτο,πολύ κρίμα!!!Μακάρι να φυτρώσει πολύ γρήγορα κι άλλο σποράκι και να είναι πολύ γερό!!!!! Τα φιλιά μου σε όλες!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 6 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 6 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 6 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 6 417472

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ Κ ΤΩΡΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ;;;;

ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΕΣ ΦΙΛΕΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΠΑΙΝΩ...ΜΕ ΘΕΛΕΤΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ Κ ΑΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ;;;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΟΛΕΣ!
Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ...ΚΑΝΕΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥΣ ΠΟΤΕ ΕΓΙΝΕ Η ΣΥΛΗΨΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ....ΧΑΧΑΧΑΧΑ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχα μα τι ειναι αυτα που λες!???Εννοειται σε θελουμε!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 6 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 6 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 6 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 6 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 6 35468

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ifigeniaboz έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ Κ ΤΩΡΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ;;;;

ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΕΣ ΦΙΛΕΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΠΑΙΝΩ...ΜΕ ΘΕΛΕΤΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ Κ ΑΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ;;;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΟΛΕΣ!
Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ...ΚΑΝΕΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥΣ ΠΟΤΕ ΕΓΙΝΕ Η ΣΥΛΗΨΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ....ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Πλάκα μας κάνεις ετσι;;;

Ελπίζω σιγά σιγά να μετακομίσουμε ολες μαζί σε Μαμαδες Οκτωβρίου Νοεμβρίου 2012 Wink
Πρέπει να σας αφήσω ... Sad Ισως τα πούμε αργότερα αλλιως αυρι
ο.

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
boubou έγραψε:χαχαχαχα μα τι ειναι αυτα που λες!???Εννοειται σε θελουμε!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 6 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 6 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 6 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 6 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 6 35468
Razz Smile Very Happy Razz Smile Very Happy Smile Razz Very Happy Razz

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ifigeniaboz έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ Κ ΤΩΡΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ;;;;

ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΕΣ ΦΙΛΕΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΠΑΙΝΩ...ΜΕ ΘΕΛΕΤΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ Κ ΑΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ;;;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΟΛΕΣ!
Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ...ΚΑΝΕΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥΣ ΠΟΤΕ ΕΓΙΝΕ Η ΣΥΛΗΨΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ....ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Κι εγώ εγκυούλα είμαι αλλά από αυτό το θέμα δεν φεύγω!!!Εδώ είναι η καλύτερη παρέα!!Ήταν το πρώτο θέμα που μπήκα από το #1 ακόμη και έφτασε #11!!!ΔΕΝ ΠΑΩ ΠΟΥΘΕΝΑ!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Deb έγραψε:
ifigeniaboz έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ Κ ΤΩΡΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ;;;;

ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΕΣ ΦΙΛΕΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΠΑΙΝΩ...ΜΕ ΘΕΛΕΤΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ Κ ΑΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ;;;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΟΛΕΣ!
Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ...ΚΑΝΕΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥΣ ΠΟΤΕ ΕΓΙΝΕ Η ΣΥΛΗΨΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ....ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Κι εγώ εγκυούλα είμαι αλλά από αυτό το θέμα δεν φεύγω!!!Εδώ είναι η καλύτερη παρέα!!Ήταν το πρώτο θέμα που μπήκα από το #1 ακόμη και έφτασε #11!!!ΔΕΝ ΠΑΩ ΠΟΥΘΕΝΑ!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy


οχι να το παινευτουμε αλλα ειμαστε πραγματικα η καλυτερη παρεα του φορουμ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 6 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 6 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 6 328109 θα μεινουμε ολες εγκυες και θα συνεχισουμε να γραφουμε εδω μου φαινεται Laughing Laughing Laughing Laughing

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ....ΣΑΣ ΑΦΙΕΡΩΝΩ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ: ΔΕΝ ΠΑΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΠΟΥΘΕΝΑ,ΕΔΩ ΘΑ ΜΕΙΝΩ,ΔΕΝ ΠΑΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΟΙ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ Κ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ !!!!!!ΧΑΧΑΧΑ

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:
Deb έγραψε:
ifigeniaboz έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ Κ ΤΩΡΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ;;;;

ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΕΣ ΦΙΛΕΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΠΑΙΝΩ...ΜΕ ΘΕΛΕΤΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ Κ ΑΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ;;;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΟΛΕΣ!
Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ...ΚΑΝΕΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥΣ ΠΟΤΕ ΕΓΙΝΕ Η ΣΥΛΗΨΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ....ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Κι εγώ εγκυούλα είμαι αλλά από αυτό το θέμα δεν φεύγω!!!Εδώ είναι η καλύτερη παρέα!!Ήταν το πρώτο θέμα που μπήκα από το #1 ακόμη και έφτασε #11!!!ΔΕΝ ΠΑΩ ΠΟΥΘΕΝΑ!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy


οχι να το παινευτουμε αλλα ειμαστε πραγματικα η καλυτερη παρεα του φορουμ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 6 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 6 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 6 328109 θα μεινουμε ολες εγκυες και θα συνεχισουμε να γραφουμε εδω μου φαινεται Laughing Laughing Laughing Laughing

Έχεις δίκιο Έλλη μου!χαχαχα Very Happy Very Happy

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:

το εργόχειρο είναι χειροποίητο;είναι πολύ ωραἰο, και πολύ ωραία σιδερωμένο!
[/quote]

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΟΙΚΑ ΜΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΗΣ ΜΑΝΟΥΛΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΑΝΕΒΑΖΩ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΠΡΟΙΚΑ ΜΟΥ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 6 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 6 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 6 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 6 40746 [/quote]

χαχαχα αστε κι εγω εχω απο τις γιαγιαδες ουκ ολιγα!!και κεντημενα και πλεκτα δαντελες κλπ χαχαχ αφου συζητουσαμε με την μαμα μου τωρα καθε φορα που θα κατεβαινω Χαλκιδα να φερνω την πρικα σιγα σιγα Λαρισα μεχρι το καλοκαιρι που θα παντρευτουμε να τα εχω φερει ολα που ειναι πολλα!!!χαχαχα (ελπιζω να ταιριαζει τιποτα με την εποχη και το σπιτι μου!! Embarassed Embarassed Laughing Laughing Laughing Laughing [/quote]

ΑΣΕ ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΚΑΙ ΕΦΥΓΑ ΜΕ ΜΙΑ ΒΑΛΙΤΣΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΣΗΚΩΝΕΙ ΜΟΝΟ ΓΕΡΑΝΟΣ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΡΟΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΣΑΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΥΜΑΝΤΑΡΟΥΜΕ ΚΑΠΩΣ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΕΦΥΓΑΝ ΤΑ 2 ΑΠΟ ΤΑ 4 ΡΟΔΑΚΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΡΟΛΑΡΑΝΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ Κ ΑΥΤΑ Rolling Eyes
ΤΗ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΕΤΣΕΤΕΣ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΠΑΠΛΩΜΑΤΑ ΚΟΥΒΕΡΛΙ ΣΕΜΕΔΕΚΙΑ ΚΡΕΔΑΚΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΑΡΕ ΝΑ ΧΕΙΣ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΓΙΟΡΤΕΣ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΑΠΕΖΩΜΑΤΑ ΣΕ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΤΗΣ ΠΟΛΛΕΣ ΔΕΞΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΕΚΘΕΣΗ ΣΤΑ ΚΕΝΤΗΜΑΤΑ ΣΤΑ ΠΛΕΚΤΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΑΝΤΕΛΕΣ ΣΑΝ ΤΗΝ ΜΟΙΡΑΡΑΚΗ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΜΠΟΡΝΤΟΡΟΔΟΚΟΚΚΙΝΟ ΓΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΤΟ ΑΛΗΘΕΣ ΠΑΡΤΕ ΜΙΑ ΓΕΥΣΗ ΤΑ ΞΕΔΙΠΛΩΣΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ ΜΟΝΟ Laughing

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 6 003rkh



Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 6 004xxy



ΤΟ ΜΠΟΡΝΤΟΡΟΔΟΚΟΚΙΝΝΟ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ Razz
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 6 005fed



Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 6 006ksp



Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 6 007ztq



ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 6 008qba



Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 6 009lso




boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη ειναι πολυ ωραια!! εμενα μου αρεσουν πολυ κατι τετοια ασχετα αν κι εγω δν εχω που να τα βαλω..πιστευω μεγαλωνοντας θα τα χρειαστουμε παραπανω πιστευω!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:αγαπη ειναι πολυ ωραια!! εμενα μου αρεσουν πολυ κατι τετοια ασχετα αν κι εγω δν εχω που να τα βαλω..πιστευω μεγαλωνοντας θα τα χρειαστουμε παραπανω πιστευω!

ΣΥΜΦΩΝΩ ΤΩΡΑ ΤΑ ΨΙΛΟΣΝΟΜΠΑΡΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΓΚΟΥΧ ΓΚΟΥΧ Rolling Eyes ΗΛΙΚΙΑ ΘΑ ΤΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΕΥΓΝΩΜΟΝΟΥΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΑ ΕΦΤΙΑΞΑΝ ΧΑΧΑ

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
boubou έγραψε:αγαπη ειναι πολυ ωραια!! εμενα μου αρεσουν πολυ κατι τετοια ασχετα αν κι εγω δν εχω που να τα βαλω..πιστευω μεγαλωνοντας θα τα χρειαστουμε παραπανω πιστευω!

Κ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΟΛΑ ΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΙ ΒΑΖΩ! ΟΣΟ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ...ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΛΛΙΩΣ!
ΑΓΑΠΗ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΟΛΑ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:αγαπη ειναι πολυ ωραια!! εμενα μου αρεσουν πολυ κατι τετοια ασχετα αν κι εγω δν εχω που να τα βαλω..πιστευω μεγαλωνοντας θα τα χρειαστουμε παραπανω πιστευω!

το πιστευω πολυ απ οτι φαινεται Laughing Laughing Laughing Laughing

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
boubou έγραψε:
boubou έγραψε:αγαπη ειναι πολυ ωραια!! εμενα μου αρεσουν πολυ κατι τετοια ασχετα αν κι εγω δν εχω που να τα βαλω..πιστευω μεγαλωνοντας θα τα χρειαστουμε παραπανω πιστευω!

το πιστευω πολυ απ οτι φαινεται Laughing Laughing Laughing Laughing

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑ

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ifigeniaboz έγραψε:
boubou έγραψε:αγαπη ειναι πολυ ωραια!! εμενα μου αρεσουν πολυ κατι τετοια ασχετα αν κι εγω δν εχω που να τα βαλω..πιστευω μεγαλωνοντας θα τα χρειαστουμε παραπανω πιστευω!

Κ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΟΛΑ ΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΙ ΒΑΖΩ! ΟΣΟ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ...ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΛΛΙΩΣ!
ΑΓΑΠΗ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΟΛΑ

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ ΒΡΕ ΤΥΧΕΡΟΥΛΑΑΑΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΡΕΛΛΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΣΑΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΠΗΓΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ??? ΑΝ ΝΑΙ ΠΕΣ ΜΑΣ ΜΕΤΑ ΠΩΣ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΣ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΠΩ ΠΩΩΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΕΡΟΧΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟ ΝΙΩΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΗ ΚΑΛΑ ΘΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 6 893968 ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΤΟ ΕΚΟΨΕΣ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΩ ΕΧΩ ΜΝΗΜΗ ΕΛΕΦΑΝΤΑ ΚΑΙ ΚΑΜΗΛΑΣ ΜΑΖΙ Laughing Laughing Laughing Laughing

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πολύ όμορφα είναι Αγάπη!!!Εγώ να σας πω την αλήθεια κάθε χρόνο που τα βγάζει η μαμά μου τα προικιά μου για να αερίσει αγχώνομαι!όταν με το καλό πάω στο μόνιμο σπίτι μου θα πρέπει να έχω και μία ντουλάπα(στην κυριολεξία)μόνο για τα προικιά!!!!! Razz

ΑΑΑ!!Ξέχασα να σας πω!!Σήμερα πήρα τα αποτελέσματα από τις εξετάσεις αίματος και ούρων που έκανα και είναι όλα πεντακάθαρα!!!Μου έφυγε ένα βάρος!!!!
Επίσης το έμαθε όλη η οικογένεια επιτέλους!Το είπαμε και στον πεθερό μου σήμερα και χάρηκε κι αυτός πάρα πολύ!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ ΒΡΕ ΤΥΧΕΡΟΥΛΑΑΑΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΡΕΛΛΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΣΑΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΠΗΓΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ??? ΑΝ ΝΑΙ ΠΕΣ ΜΑΣ ΜΕΤΑ ΠΩΣ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΣ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΠΩ ΠΩΩΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΕΡΟΧΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟ ΝΙΩΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΗ ΚΑΛΑ ΘΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 6 893968 ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΤΟ ΕΚΟΨΕΣ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΩ ΕΧΩ ΜΝΗΜΗ ΕΛΕΦΑΝΤΑ ΚΑΙ ΚΑΜΗΛΑΣ ΜΑΖΙ Laughing Laughing Laughing Laughing [/quote]

ΠΗΓΑ ΜΟΝΗ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΗ ΜΟΥ Κ ΔΙΠΛΑ ΠΟΡΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ!!!!
Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ Κ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΛΕΕΙ !ΤΟ ΕΝΙΩΘΕ ΧΑΧΑ
ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΥΤΕ ΤΡΟΠΟ...ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛ Κ ΟΥΡΛΙΑΖΑ ΕΙΜΑΙ............
ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΟΛΥ Κ ΟΙ ΔΥΟ!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ!!!!
ΧΜ ΜΝΗΜΗ ΕΛΕΦΑΝΤΑ Ε;;;;ΧΑΧΑ

ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΘΑ ΦΟΥΣΚΩΣΕΤΕ!!!!
ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ;;;ΑΝΤΕ ΤΟ ΠΟΛΥ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΣΑΣ ΔΙΝΩ...

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΝΙΩΘΩ ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΝΙΩΘΩ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΠΙΕΣΗ ΙΔΙΩΣ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ Η ΚΟΚΚΙΝΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΕΞΙ ΜΕΡΕΣ ΣΤΙΣ 16/2 ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ Η ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΙΚΟΣ ΕΝΤΕΡΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΗ ΕΙΝΑΙ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΨΕΙ ΤΟΝ ΚΟΛΙΚΟ ???

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγαπη έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΝΙΩΘΩ ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΝΙΩΘΩ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΠΙΕΣΗ ΙΔΙΩΣ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ Η ΚΟΚΚΙΝΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΕΞΙ ΜΕΡΕΣ ΣΤΙΣ 16/2 ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ Η ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΙΚΟΣ ΕΝΤΕΡΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΗ ΕΙΝΑΙ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΨΕΙ ΤΟΝ ΚΟΛΙΚΟ ???
Ο ΚΟΛΙΚΟΣ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΟΝΟ!!!ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΤΕΧΕΙΣ!!!
ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΣΗΜΕΡΑ;;ΜΗΠΩΣ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΚΑΝΕΝΑ ΦΑΓΗΤΟ ΣΤΟ ΕΝΤΕΡΟ!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΚΑΡΙ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑΚΗ ΜΟΥ ΟΛΕΣ ΝΑ ΓΕΥΤΟΥΜΕ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΣΟ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΙΣΑΙ ???

ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ Κ ΜΕ ΣΕΝΑ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΣΑΜΠΑ ΑΓΧΩΝΟΣΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΣΟΥ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΜΑΘΕ ΚΑΙ ΧΑΡΗΚΕ ΠΟΥ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟ ΕΓΚΟΝΑΚΙ ΘΑ ΧΕΣΤΕΙ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΟΥ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 6 429657 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 6 429657

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ifigeniaboz έγραψε:
αγαπη έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΝΙΩΘΩ ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΝΙΩΘΩ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΠΙΕΣΗ ΙΔΙΩΣ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ Η ΚΟΚΚΙΝΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΕΞΙ ΜΕΡΕΣ ΣΤΙΣ 16/2 ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ Η ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΙΚΟΣ ΕΝΤΕΡΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΗ ΕΙΝΑΙ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΨΕΙ ΤΟΝ ΚΟΛΙΚΟ ???
Ο ΚΟΛΙΚΟΣ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΟΝΟ!!!ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΤΕΧΕΙΣ!!!
ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΣΗΜΕΡΑ;;ΜΗΠΩΣ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΚΑΝΕΝΑ ΦΑΓΗΤΟ ΣΤΟ ΕΝΤΕΡΟ!!

ΕΦΑΓΑ ΑΡΑΚΑ ΑΛΛΑ ΠΟΝΑΓΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΦΑΩ ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΔΥΝΑΤΟ ΠΟΝΟ ΝΙΩΘΩ ΤΑ ΜΗΤΡΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΑΝΤΕΧΩ ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΝΙΩΘΩ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΠΙΕΣΗ ΣΑΝ ΒΑΡΟΣ ΚΥΡΙΩΣ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ ΧΜΜΜ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΣ ΣΗΜΡΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 6 Toilet-paper

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="αγαπη"]ΜΑΚΑΡΙ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑΚΗ ΜΟΥ ΟΛΕΣ ΝΑ ΓΕΥΤΟΥΜΕ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΣΟ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΙΣΑΙ ???
ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥΣ 4 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ!!!!ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΘΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΥΤΟΙ ΜΕΤΡΑΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ!!ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΘΑ ΕΙΜΑΙ 6η ΕΒΔΟΜΑΔΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις