Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
62 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 62 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 28 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 43]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δν μου αρέσει καθόλου ούτε το θέαμα ούτε σαν ιδέα!!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συμφωνω απόλυτα σε αυτο το κομματι, το εχω δει και συνεχιζω να το βλεπω στον κυκλο μου...
Είναι όμως καλό το ότι υπάρχει ελπίδα και αυτά να τα βλέπουν κάτι τριαντάρες που νομίζουν πως τις πήραν τα χρόνια και κάνουν παιδιά με όποιον τους κάτσει..Τα παιδιά είναι η πιο μεγάλη ευθύνη. Δεν είναι κούκλες, ούτε παιχνίδια, ούτε πρέπει να γεννιούνται από εγωιστικές ανάγκες του καθενός σε οποιαδήποτε ηλικία ,είτε να καλύψουν κενά,είτε να «καβατζώσουν» σύντροφο, είτε να σώσουν μία αποτυχημένη σχέση, είτε να κάνουν ομοφυλόφιλους αποδεκτούς στην κοινωνία, είτε να πουληθούν από την ώρα του υπερήχου στα εξώφυλλα ..

Αλλα στα 50 εγκυος με βρισκει...προβληματισμένη για πολλούς λόγους!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι εγώ συμφωνώ με το υπογραμμισμένο κομμάτι αλλά δν νομίζω οτι αφορά την ηλικία αυτο!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νυχτοπούλια μου δν αντέχω άλλο εγώ!!θα σας αφήσω σιγά σιγά!!
καληνύχτα !!!

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 13 M078Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 13 M050

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:

Αλλα στα 50 εγκυος με βρισκει...προβληματισμένη για πολλούς λόγους!

ΣΥΜΦΩΝΩ ΠΟΛΥ ΣΕ ΑΥΤΟ

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελλη αυτο το κειμενο - αποψη έχει πολλές προεκτασεις...Αναφερει γεννησεις παιδιων για καλυψη κενων, καβατζωμα συντροφου, κρυψιμο σεξουαλικής ταυτότητας,δημοσιοτητα κλπ κλπ. σε οποιαδηποτε ηλικια. Αλλα λεει πως σε ολα αυτα ερχεται να προστεθει και ο φοβος της γυναικας μην ειναι πολυ αργα για αυτην να γινει μανα.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την ioanna85 στις Παρ Φεβ 10, 2012 4:59 pm, 1 φορά

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελλη καληνυχτα και ονειρα γλυκά......

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 13 K043

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΥΝΗΧΤΑ ΙΩΑΝΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΝΥΣΤΑΞΑ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΦΙΛΑΚΙΑ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 13 417472

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγω θα παω σιγα σιγα γιατι αυριο θα εχω πολυ γεματη μέρα και μαλλον θα τα πουμε κατευθειαν βραδυ....Μη γραψετε 50 σελιδες,οκ;

καληνυχτα και ονειρα γλυκά........

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 13 C10

sofia29


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="boubou"]δν μου αρέσει καθόλου ούτε το θέαμα ούτε σαν ιδέα!!![/qγεια σας κοριτσια ειμαι καινουρια εδω και δεν ξερω πως να επικοινωνησω.
uote]

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσάκια ... Τι έγινε, κοιμόσαστε όλες;;; Sleep Sleep Sleep
Για ελάτε ... φτιάχνω καφεδάκι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 13 438696

Σοφία καλώς ήρθες στην παρεούλα μας!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την maria.tst στις Σαβ Φεβ 11, 2012 1:05 am, 1 φορά

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΙΣΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΩΣ ΠΑΝΕ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ?ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ..

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΩΠΟΣ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ,ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΤΟ ΑΙΜΑ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΗΝΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΩΠΟΣ ΠΑΝΤΑ,ΤΙΣ 2 ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ,ΜΕΤΑ ΤΙΝ ΤΡΙΤΗ ΕΙΧΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΡΟΗ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΗ,ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΝΩ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΝΙΩΘΟ ΕΥΕΣΘΗΣΙΑ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΤΙ ΕΙΝΑΙ....

ΜΕ ΤΑ ΤΙΝ ΓΕΝΝΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ,ΠΡΙΝ ΤΙΝ ΓΕΝΝΑ ΠΟΝΟΥΣΑ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ,ΤΩΡΑ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΝΙΩΘΟ ΟΤΙ ΜΕ ΚΟΒΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΡΧΙΖΕΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΑΛΛΑ ΣΤΑΜΑΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ


ΑΧ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΝΙΩΘΟ ΕΤΣΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ?


ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΑΙ ΚΑΛΑ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημέρα!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 13 M139

Σοφία καλως ηρθες στην παρέα μας!!

Ζουζουνίτσα τι να σου πω!!! με το θεμα περίοδο εχω έχω σηκώσει τα χέρια ψηλά και απλά αρχίσαμε ελευθερες επαφές και έγινε ότι να'ναι..αν κανω και παιδί μετά...φαντάζομαι ότι διαταράσσονται ακόμη περισσότερο οι ορμόνες οπότε καταλαβαίνεις!!!

Μαρία θέλω κι εγώ καφέ αλλά δν προλαβαίνω γιατί πριν λίγο ξύπνησα και θα φύγουμε να πάμε στα πεθερικά για φαγητό!!!Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 13 M082

Τα φιλιά μου και στις υπόλοιπες!!! θα τα πουμε αργότερα!!!!Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 13 M015

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ουφ σας διάβασα λίγο κι εγώ (για να μην έχω πάλι καμιά 10ρια σελίδες) κ βγαίνω. Twisted Evil Αφού πρώτα κάνω κανα δυο σχόλια πάνω πάνω ό,τι θυμάμαι!

Βρε τι μου την "μπριζώσατε" την Εύη βραδιάτικα? Razz Razz

Natalie καλώς ήρθες!Κ μια γνωστή μου είχε ανεβασμένη προλακτίνη στα καλά του καθουμένου, της έδωσε αγωγή ο γιατρός κ κατέβηκε, δεν είναι τίποτα!

Αχ Ιωάννα, Έλλη κι εγώ άμαθο τον πήρα κ τον κακόμαθα πολύ , το ομολογώ είμαι ένοχη!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 13 688264

Αγάπη πέρασε ο πόνος?

Σας αφήνω να καλοπιστώ, έχουμε εξόδους σήμερα κ κινέζικο Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 13 875502

Φιλιά σε όλα τα κορίτσια Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 13 417472

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπέρα κι από μένα!
δεν πρόλαβα να μπω νωρίτερα!

καλώς ήρθαν οι καινούριες!!

είναι καμιά εδώ ή όλες φευγάτες είστε?? Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γύρισα πάλι εγώ!! πέτυχα καμία μέσα?Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 13 M193

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Γύρισα πάλι εγώ!! πέτυχα καμία μέσα?Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 13 M193


παρούσα!είπα ν'αράξω λίγο και μετά Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 13 517142 πως περάσατε?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πολυ ωραία..είδαμε το σπιτάκι μας!!το βάφανε σήμερα!μικρούλι αλλά όμορφο θα το κάνουμε!!!
χόρτασε τρέξιμο και ο κοντός στην βροχή..είχε αμολήσει και τις χήνες ο πεθερός μου στην μεριά του κτήματος που είναι τα σπίτια γιατί έχει πράσινο κάτω να φάνε! και μου λέει λυστον..σιγά μη τις κυνηγήσει τα δικά μου τις φοβούνται!! ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι αυτο που πίστευα για το σκυλί μου επαληθεύτηκε.. τις πήρε στο κυνηγητό και τις κατατρομαξε το κωλοπαιδάκι και δν άκουγε που του φώναζα και όταν κατάφερα να τον μαζέψω τον μάλωσα και στεναχωρήθηκα μετα Sad Sad
μετά φάγαμε και ξεκουραστήκαμε και μετά πίσω!!

τα πεθερικά μου θέλουν να μετακομίσουμε εκεί τον αλλο μήνα!! Shocked Shocked εγώ θελω να πάρω πρώτα αμάξι..να δουμε τι θα γίνει!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:πολυ ωραία..είδαμε το σπιτάκι μας!!το βάφανε σήμερα!μικρούλι αλλά όμορφο θα το κάνουμε!!!
χόρτασε τρέξιμο και ο κοντός στην βροχή..είχε αμολήσει και τις χήνες ο πεθερός μου στην μεριά του κτήματος που είναι τα σπίτια γιατί έχει πράσινο κάτω να φάνε! και μου λέει λυστον..σιγά μη τις κυνηγήσει τα δικά μου τις φοβούνται!! ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι αυτο που πίστευα για το σκυλί μου επαληθεύτηκε.. τις πήρε στο κυνηγητό και τις κατατρομαξε το κωλοπαιδάκι και δν άκουγε που του φώναζα και όταν κατάφερα να τον μαζέψω τον μάλωσα και στεναχωρήθηκα μετα Sad Sad
μετά φάγαμε και ξεκουραστήκαμε και μετά πίσω!!

τα πεθερικά μου θέλουν να μετακομίσουμε εκεί τον αλλο μήνα!! Shocked Shocked εγώ θελω να πάρω πρώτα αμάξι..να δουμε τι θα γίνει!!


χαχαχαχ του έδωσε και κατάλαβε το τσαρλούκι σου δλδ!

και πως θα πηγαινοέρχεσαι?? Rolling Eyes

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τις περισσότερες μέρες θα με πηγαινοφέρνει ο άντρας μου αλλά δυο μέρες την βδομάδα που δουλευω 4-12 δν γινεται..κι εκεί λεει να με πηγαινει ο πεθερός μου και να με παίρνει το βράδυ ο άντρας μου! εγώ ντρέπομαι να λέω στον πεθερό μου που λογικά θα κοιμάται κιολας να σηκωθεί να με πάει στη δουλειά! οποτε δν βλέπω να με πείθουν!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:τις περισσότερες μέρες θα με πηγαινοφέρνει ο άντρας μου αλλά δυο μέρες την βδομάδα που δουλευω 4-12 δν γινεται..κι εκεί λεει να με πηγαινει ο πεθερός μου και να με παίρνει το βράδυ ο άντρας μου! εγώ ντρέπομαι να λέω στον πεθερό μου που λογικά θα κοιμάται κιολας να σηκωθεί να με πάει στη δουλειά! οποτε δν βλέπω να με πείθουν!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


λογίκο το βλέπω...κι εγώ δεν θα το έκανα...κι εγώ θα ήθελα να πάτω αυτοκ. πρώτα έτσι ώστε να μην εξαρτώμαι από τους άλλους...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε ναι!! ασε που θελω να προετοιμαστώ και ψυχολογικά ότι θα πάω να μεινω εκει!!χαχαχα στην ερημιά!! Laughing Laughing Laughing Laughing

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:ε ναι!! ασε που θελω να προετοιμαστώ και ψυχολογικά ότι θα πάω να μεινω εκει!!χαχαχα στην ερημιά!! Laughing Laughing Laughing Laughing


χαχαχχα χαρά στο κουράγιο σου βρε κορίτσι!ελπίζω να πάνε όλα καλά και να συνηθίσεις γρήγορα!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πάω να βάλω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 13 517142 θα τα πούμε αργότερα...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:πάω να βάλω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 13 517142 θα τα πούμε αργότερα...

ήρθε ένας φίλος μας!θα μπω κι εγώ αργότερα!!! καλο κουράγιο Ευη μου!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 13 35468

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 28 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις