Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 35 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 43]

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="mariabel"]Δήμητρα, να μου χαιδέψεις την κοιλίτσα σου και να την προσέχεις πολύ-πολύ!!! Εύχομαι να έχεις μια υπέροχη μέρα!


Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 417472

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:
mariabel έγραψε:
Έλλη, αχ, τι να πω! Τα ίδια... Δεν καταλαβαίνουν! Τι θα πάθουν αν περάσουν για λίγο από ένα ανθοπωλείο; Να σου πω την αλήθεια συμβιβάζομαι και με ένα λουλουδάκι του αγρού... Smile

εμενα ξερω οτι ντρεπεται Laughing Laughing Laughing τοσο χαζος ειναι!! οσο για λουλουδι του αγρου..ειπαμε..αυτα τα κανουν οι ρομαντικοι τυποι!οχι οι δικοι μας! χαχααχαχ

να μου φιλησεις τον γλυκο σου αντρακο!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 379767

Δυστυχώς... Sad Εμείς πάντως τους αγαπάμε και έτσι!! Εσείς είστε 9 ή 10 χρόνια μαζί; Εμείς τον Απρίλιο κλείνουμε τα 8!!
Τον φίλησα, τον ρούφηξα!!! Πήρα δυνάμεις για τον πόλεμο που θα ακολουθήσει με το φαγητό... Δεν τρώει εύκολα τις τελευταίες μέρες. Με έχει τρελάνει!!!! Αλλά τον αγαπάω και αυτόν! Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel έγραψε:
Δυστυχώς... Sad Εμείς πάντως τους αγαπάμε και έτσι!! Εσείς είστε 9 ή 10 χρόνια μαζί; Εμείς τον Απρίλιο κλείνουμε τα 8!!
Τον φίλησα, τον ρούφηξα!!! Πήρα δυνάμεις για τον πόλεμο που θα ακολουθήσει με το φαγητό... Δεν τρώει εύκολα τις τελευταίες μέρες. Με έχει τρελάνει!!!! Αλλά τον αγαπάω και αυτόν! Very Happy

Καλα αυτη η αγαπη ειναι ανεφ ορων!!δν πιανετε !!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 334590

στις 22/1 κλεισαμε 10 χρονια!! και συνεχιζουμε δυναμικα!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 654316

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel έγραψε:
Αγαπη, τελικά δεν έβαλες θερμόμετρο!! Very Happy Πλάκα κάνω! Πάντως ισχύει αυτό, όπως είπε η Δήμητρα. Σε πολλές κοπέλες οι πόνοι είναι πολύ έντονοι, ώστε πίνουν και Depon, αφού μεγαλώνει η μήτρα.

και ελεγα ποια λειπει ποια λειπει η ξελογιαστρα λειπει χαχαχαχα οχι δεν εβαλα θερμομετρο δεν θελω να αγχωνωμε κοριτσακι μου οτι ειναι να γινει θα γινει δεν θα κατσω το ψαξω προς το παρον ας τα ξερει αυτα μονο ο Θεος τωρα οσ για τα ντεπον μη μου το λες γιατι τον τελευτειο καιρο πινω παναντολ αναβραζον αρκετα συχνα μεσα στην μερα λογο του δοντιου που εβγαλα πριν ενα μηνα καταλαβες περσυνα ξινα σταφυλια που ακουμε με ταλαιπωρει με πονοκεφαλους που δεν υποφεροντε λεμε να ναι καλα τα παναντολ στο τελος θα παθω η εθισμο η ανοσια στα παναντολ χαχαχα

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 Cupids-with-heart

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μονο ενα πραγμα γυριζει στο κεφαλι μου!!ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΜΑ! οτι και να γινεται γυρω μου με αφηνει παγερα αδιαφορη!!το θελω με ολη μου την ψυχη!!!! και οσο περναει ο καιρος το θελω ολο και πιο πολυ!!Βρε αγαπη πως εισαι τοσο ψυχραιμη και λες δν πειραζει κι αν δν γινει τωρα παμε για τον αλλο??εγω θελω να γινει ΧΘΕΣ!δν θελω να περιμενω μπεμπε και αντι αυτου να ερχεται η Αλεκα!!
σκεφτομαι το μωρακι που θα ερθει και νιωθω οπως νιωθεις περιμενοντας τον ερωτα της ζωης σου στο πρωτο ραντεβου!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 669659 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 669659 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 669659 ποτε θα μου κανει επιτελους την τιμη να ερθει στη ζωη μου??
πλησιαζουν οι μερες και ξερω οτι παλι δν θα ειναι αυτη η φορα ..απλα το ξερω!! .... πρεπει να αρχισω να σκεφτομαι το πως θα κανω στο σπιτι, το τι θα κανουμε με το γαμο!αλλα πραγματα για να ξεχνιεμαι .... study

δν θελω να σας πριζω απλα ηθελα να τα βγαλω απο μεσα μου!! και να το ξαναριξω στην πλακιτσα μετα για να μη Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 911307 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 911307 και στο τελος Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 585182 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 585182

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:μονο ενα πραγμα γυριζει στο κεφαλι μου!!ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΜΑ! οτι και να γινεται γυρω μου με αφηνει παγερα αδιαφορη!!το θελω με ολη μου την ψυχη!!!! και οσο περναει ο καιρος το θελω ολο και πιο πολυ!!Βρε αγαπη πως εισαι τοσο ψυχραιμη και λες δν πειραζει κι αν δν γινει τωρα παμε για τον αλλο??εγω θελω να γινει ΧΘΕΣ!δν θελω να περιμενω μπεμπε και αντι αυτου να ερχεται η Αλεκα!!
σκεφτομαι το μωρακι που θα ερθει και νιωθω οπως νιωθεις περιμενοντας τον ερωτα της ζωης σου στο πρωτο ραντεβου!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 669659 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 669659 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 669659 ποτε θα μου κανει επιτελους την τιμη να ερθει στη ζωη μου??
πλησιαζουν οι μερες και ξερω οτι παλι δν θα ειναι αυτη η φορα ..απλα το ξερω!! .... πρεπει να αρχισω να σκεφτομαι το πως θα κανω στο σπιτι, το τι θα κανουμε με το γαμο!αλλα πραγματα για να ξεχνιεμαι .... study

δν θελω να σας πριζω απλα ηθελα να τα βγαλω απο μεσα μου!! και να το ξαναριξω στην πλακιτσα μετα για να μη Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 911307 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 911307 και στο τελος Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 585182 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 585182

χαχαχαχα γλυκια μου ελλη και ποια γυναικα οταν εχει πλεον αποφασισει πως θελει να γινει μαμα δεν θελει να ηταν εγκυος απο χτες ολες το θελουμε απλα σε καποιες γυναικες έρχεται πιο ευκολα και σε καποιες αλλες πηγαινει μετα απο λιγους μηνες
και εγω θελω μωρακι αφου πλεον πηρα την μεγαλη αυτη αποφαση αλλα δεν θελω να το σκεφτομαι και συνεχεια δεν θελω να μου γινει εμμονη δεν λεω οταν βλεπω πρωτη μερα την αλεκα δεν στεναχωριεμε η δεν εκνευριζομε ομως μετα μου περναει και λεω ε δεν ειναι τωρα θα ειναι τον επομενο τον μεθεπομενο δεν μπορει σε καποιο θα πεσω μεσα δεν κοιταζω ημερομηνιες ουτε βιαζομαι να ερθει το αυριο γιατι και το τωρα εχει καποια αλλη πολυτιμη στιγμη για μενα ισως αυτο ειναι και ακομα καλυτερο έρχομαι και πιο κοντα με τον αντρα μου μας δενει περισσοτερο ολο αυτο ο Θεος ειναι μεγαλος και ξερει οτι θελουμε να γινουμε μανουλες και σε ολες θα κανει το Θαυμα του υπομονη και πιστη ολα θα γινουν οταν θελουμε κατι πολυ ολο το συμπαν συνομωτει για να το αποκτησουμε αλλα αυτη η ανυπομονησια ειναι που μας χαλαει μερικες φορες μεθαυριο περιμενουμε κ οι δυο μας προσπαθησε να μην το σκεφτεσαι εγω προσπαθω βεβαια με εσας εδω ειναι δυσκολο Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 40746 αλλα δεν μπορω να σας αποχωριστω δεν σου κρυβω οτι εχει περασει απο το μυαλο μου να λειψω για ενα διαστηματακι απο το παρεακι μας μονο και μονο για να μην το σκεφτομαι πιο συχνα και να μην επηρρεαζομαι αλλα ξερω πως ειτε μεινω ειτε φυγω για λιγο αν τρυπωσει αυτη η σκεψη για τα καλα σε ολο το τμημα του εγκεφαλου μου δεν προκειτε να αλλαξει κατι απλα δεν θελω να μου λειψει η παρεουλα σας γιατι περναω σουπερ μαζι σας ακομα και καποιες αποριες να εχω μαθαινω μεσα απο εσας μοιραζομαι πραγματα και στιγμες μου μαζι σας γελαμε με διαφορα θεματα εχετε καταφερει να γινετε ενα κομματι του εαυτου μου και χερομαι πολυ που σας γνωρισα και αυτο δεν ειναι ερωτικη εξομολογηση λογο της ημερας χαχαχαχαχα Laughing Laughing Laughing Laughing

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχ εγω δν μπορω σε καμια περιπτωση να σας αποχωριστώ!!και αλλου να ειμαι θα το σκεφτομαι αν δν κανω τιποτα αλλο να απασχολουμαι!! με εσας εδω τουλαχιστον γελαω παρα πολυ!! εχουμε τοσο ταιριαστο παρεακι που δν παω πουθενα!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 654316

απλα με πιανει η σκεψη καμια φορα "κι αμα δν τα καταφερω?" ...αν ηξερα οτι ΣΙΓΟΥΡΑ θα τα καταφερω δν θα με ενοιαζε η αναμονη!! Embarassed Embarassed Εξαλλου αυτο που ειπες!!! ξαναερωτευτηκαμε απο την αρχη με τον αντρουλη με ολο αυτο!!!!

παντως ολο αυτο δν με εμποδιζει να χαιρομαι ειλικρινα για εσας και τις χαρες σας!!! σας αγαπαω πολυ!!

και αυτο ειναι ερωτικη εξομολογηση λογο της ημερας χχααχαααχαχαχαχχαχα Razz Razz Razz Razz

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσάκια μου καλημερούδια!! να 'μαι κι εγώ!φάγαμε πρωινό με τον καλό μου,και τώρα πήρα το Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 438696 μου κι ήρθα....είπα να σας καλημερίσω και μετά ν'αρχίσω να ετοιμάζομαι για την δουλεια Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Ευακι!!Εγω περιμενα μια φιλη να περασει για καφε απο τη δουλεια αλλα δν ηρθε ακομη.. θα πηγαινε πρωτα απο τον ΟΑΕΔ οποτε καταλαβαινεις!!! και ετσι πηρα τωρα τον πρωινο καφε μου!! Τι ωραιο το πρωινο μαζι με τον αντρουλη!!Ευτυχως κι εμεις το κανουμε αλλα μονο το ΣΚ που ειμαστε ιδιες ωρες το πρωι σπιτι!! Very Happy Very Happy Very Happy
Πηρα κατι πιτσακια μικρουλια απο το carfour για να του κανω αυτη τη φορα που του αρεσουν πολυ!!Συνηθως τα παιρνουμε στις γιορτες μας και γινονται αναρπαστα!!! Twisted Evil Twisted Evil

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοιτα υπαρχουν τροποι να ξεφευγεις και λιγο απο την σκεψη του "θελω να γινω μαμα εδω και τωρα" λοιπον ακου εγω τωρα εφαρμοζω αυτο εχω παρει ενα βιβλιο που ειναι αρκετα χιουμοριστικο ειναι η αγαπημενη μου συγγραφεας το ονομα της ειναι ελενη δαφνιδι δυστηχως εχει γραψει μονο 3 βιβλια τα αλλα δυο προλαβα και τα διαβασα πριν σας γνωρισω με αποσπαει παρα πολυ γιατι γελαω με την ολη ιστορια και ετσι ξεχναω οτι θελω μαρακι ποτε εχω περιοδο ??? ποτε αδιαθετησα τελευτεα φορα αραγε το σημειωσα ??? τα ξεχναω ολα πιστη αφοσιωση στο βιβλιο οπως στον αντρα μου και να φανταστεις οτι εγω δεν ειμαι του να καθησω να διαβασω βιβλια τα βαριεμε αφανταστα βεβαια αν βγαλει η συγκεκριμενη συγγραφεας θα τρεξω να τα παρω

αλλη λυση ειναι να παρεις ενα μεγαααλο παζλ με 1000 κομματια και να κατσεις να το συναρμολογησεις μονη σου οχι σε μια μερα αυτο δεν γινετε οταν ομως το μυαλουδακι σου παει καπου που δεν πρεπει να σκεφτει ανοιξε το παζλ και ξεκινα

μια αλλη ωραια ιδεα ειναι να κανεις αυτο που εκανε μια φιλη της κουμπαρας μου πηρε dvd ξενων γλωσσων και μαθαινει ιταλικα και ισπανικα καθετε μια ωρα καθε μερα και αρχιζει ti amo te quiero te amo Laughing

υπαρχουν λυσεις για να μην σκeφτομαστε τεστακια εγκυμοσυνες μωρακια πανες κρεμουλες και τα σχετικα απλα δεν θελουμε ειμαστε ολο δικαιολογιες Rolling Eyes Rolling Eyes

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα αυτο το τελευταιο ξαναπες το!!! αυτο με το παζλ το σκεφτηκα κι εγω να το κανω!! πηρε μια φιλη μου να φτιαξει ενα πινακα ζωγραφικης και να το κορνιζαρει στο σπιτι της και μου εδωσε ιδεα να κανω κι εγω κατι παρομοιο!! εχεις κατι ωραιο και φθηνο και το δημιουργησες εσυ! ισως καποια στιγμη αν ξεβαρεθω να μπω σε αυτη τη διαδικασια!!! Wink Wink θα παρω κανενα απο ebay και θα ξεκινησω!!!να διαβασω βαριεμαι αισχρα για να μαθω κατι καινουριο!!! να διαβασω ομως μυθιστορηματα με 1000...ηδη οποτε εχω λεφτακια εχω κανει λιστα να ξεκινησω να παιρνω απο ενα να το διαβαζω!!Τωρα που θα εχω και βιβλιοθηκη στο σπιτι χαχα γιατι μεχρι στιγμης τα στιβαζω στο κομοδινο Laughing Laughing

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτα που διαβασα εγω μυθιστορηματα ειναι με αφθονη δοση γελιου σου συστηνω ανεπιφυλακτα και τα 3 βιβλια της συγγραφεα ελενη δαφνιδη που σου ειπα

η εξολοθρευση της μπαρμπι

συναντησε με στις 12

μικρες απιστιες μεγαλες τιμωριες

κριμα που δεν εχει βγαλει κανα δυο ακομα Crying or Very sad

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια τη κανει η μαρινα μας χαθηκε ελπιζω να ειναι ολα καλα κατι ακουσα οτι πηρε φωτια το μαγαζι πιο μαγαζι ομως ειπε ??? η ιωαννα μας που ειναι τετοια ωρα ηταν παντα εδω λετε να εχει παλι προβλημα με την συνδεση στο φορουμ ???

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επιτέλους τελείωσα και με το μακιγιάζ...όντως η Μαρίνα έχει να φανεί κανα δυο μέρες...η Ιωάννα μάλλον ασχολείται με την ζαχαρόπαστα που θέλει να βάλει στην τούρτα της Very Happy

όσο για το άλλο όντως κορίτσια υπάρχουν τρόποι ν'απασχολούμαστε για να μην σκεφτόμαστε μπεμπάκια όλη την ώρα!θέλουμε όμως ?? χιχιιχχ

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημεριζω τσ' ομορφες....

Ελλη κι εμενα μου ελειψες! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 669659 Γιατι μου φανηκαν οι πυροβολισμοι αστειοι; Σκεψου με στο σκοταδι, στο κρεβατι, να κοιμαται διπλα μου ο αντρας μου και εγω με το λαπτοπ αγκαλια....διαβαζω την αγαπη που ακουει ρομαντικα τραγουδια, ακουει τη βροχη και αποκατω τη γειωνεις εσυ...εγω ακουω μονο τους πυροβολισμους!Χαχαχαχαχα!!!Ρομαντικος ειναι λιγο αλλα πιο πολυ ειναι....οπαδος!!!Αν δεν ερθει αυτο το μηνα που ευχομαι να ερθει το μωρακι να χαλαρωσεις, να ασχοληθεις με τον γαμο και ολα θα βρουν το δρομο τους!!!

Αγαπη μου κι εσυ μου ελειψες! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 883208 Αληθεια λες να εγινε κανενα θαυματακι αυτο το μηνα;Με ολα αυτα που λες ξεχνιεσαι οση ωρα ασχολεισαι με αυτα..μετα η σκεψη επιστρεφει!Αχ!

Μαρια κι εσυ μου ελειψες...γενικοτερα!Χαιρομαι τωρα που εισαι πιο πολυ μαζι μας!!!Καλα δε γιορταζουμε τη μερα επειδη πιστευουμε στον αγιο απλα βρισκουμε ευκαιρια να πουμε πιο πολλα σ'αγαπω σε μια μερα!!!Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 C07

Δημητρα οι αναγουλες πανε κι ερχονται μη σε στεναχωρει και σε αγχωνει αυτο! Να πινεις μονο πολλα νερα, ε;!Καλα εκανες και δεν του χαλασες χατηρι. Ειναι το δωρο σου σημερα γι΄αυτον! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 40746Φιλια για καλη εγκυμοσυνη..... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 M032

Ευη καλη δουλεια!!!Που θα πας κοριτσι μου με τετοιο καιρο; Εδω βρεχει, φυσαει, βρονταει!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρινα που ειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιισαι;Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 M103

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι να κάνω Ιωάννα μου!!! πρέπει να βγάλουμε κανένα ευρώ! χαχαχα
εδώ έχουμε συννεφιά με λίγο ήλιο και κρύο...

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Μαρινα που ειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιισαι;Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 M103

κοριτσακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ που εισουν δεν ειχες καλη στο φορουμ ε ?? εγω εδω ειμαι τωρα ετοιμαζομαι να παρω ο παναντολ μου γιατι ποναει το κεφαλι μου και το χειροτερο απο ολα ειναι οτι πρεπει να κρυωσα κ ολας και δεν μπορω να καταλαβω πως την βουτηξα αφου ειμαι συνεχεια με πλεκτο ζιβαγκο ο λαιμος μου εκλεισε παλι ψιλοβραχνασια και δεν μπορω να καταπιω νιωθω λες και με εχουν μουτζωσει τον τελευτεο μηνα κοντευω να πεσω ψυχολογικα μια το δοντι μια το κεφαλι μου που ειναι βδομαδες τωρα που κοντευει να εκραγει και τωρα ο λαιμος μου θελω να κλαψωωωωω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 Crying-girl

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσι μου πλακα πλακα δεν κανεις εναν αγιασμο; Ετσι την πατας με τα ζιβαγκο...ενα λεπτο να το βγαλεις την αρπαξες!!! Δεν κανεις καμια εντριβη με οινοπνευμα στο σβερκο; Για τον λαιμο κανε γαργαρες με στοματικο διαλυμα...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την ioanna85 στις Τρι Φεβ 14, 2012 3:35 am, 1 φορά

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κούκλες εγώ θα σας αφήσω προς το παρόν... Sad πάω για μαθημα..θα τα πούμε αργότερα....μάκια.. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 417472

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Κοριτσι μου πλακα πλακα δεν κανεις εναν αγιασμο; Ετσι την πατας με τα ζιβαγκο...ενα λεπτο να το βγαλεις την αρπαξες!!! Δεν κανεις καμια εντριβη με οινοπνευμα στο σβερκο; Για τον λαιμο κανε γαργαρες με στοματικο διαλυμα...

εχεις δικιο θα κανω προς το παρον μια εντριβη στο λαιμο μου και θα κανω και αγιασμο δεν το σκεφτηκα αυτο αλλα ναι ηρθε η ωρα γιατι δεν παει αλλο ολα σε μενα τελευταια δεν την παλευω αλλο θα παθω ψυχολογικα εχεις προβλημα στην συνδεση ???? εμενα πηγαινει παρα πολυ αργα και χτες το επαθα

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:κούκλες εγώ θα σας αφήσω προς το παρόν... Sad πάω για μαθημα..θα τα πούμε αργότερα....μάκια.. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 417472

καλο μαθημα ευη Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 417472

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευη καλο μαθημα!!!

Αγαπη με το φορουμ εχω προβληματα και οχι με την συνδεση! Παω για μαγειρεμα και θα τα πουμε μετα!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Ευη καλο μαθημα!!!

Αγαπη με το φορουμ εχω προβληματα και οχι με την συνδεση! Παω για μαγειρεμα και θα τα πουμε μετα!

οκ φιλακια Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 28 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 35 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις