Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
79 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 79 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 35 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 43]

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:ΚΑΙ ΜΙΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΕΚΑ ΠΕΣ ΤΗΣ ΜΗ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΑ ΧΟΥΝΕΡΙ ΜΕ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ ΤΗΣ Η ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ Η ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ 9 ΜΗΝΑΚΙΑ ΟΚ Laughing Laughing

Μόλις της το είπα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 27 M158 κ μου είπε Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 27 M158 ότι δε θέλει να σε ξαναδεί για 8 μήνες!!!
Αχαχαχαχα

Αχ κορίτσια καληνύχτα γιατί έτσι είμαι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 27 M038

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τι και τωρα?μειναμε τα 2 μας αγαπη?

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καληνυχτα αντα...καλη ξεκουραση!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jenjen έγραψε:τι και τωρα?μειναμε τα 2 μας αγαπη?

μαλλον ναι για κατσε να δω ποιες αλλες ειναι μεσα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 27 M193

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνυχτα αντα μουυυυυυυ

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βγηκανε ολες την ελλη την εχω ικανη να ξαναορμηρξε στον αντρα της η αλλες κανουν νανι τετοια ωρα τα νυχτοπουλια συνηθως ειμαστε τρεια εγω η ιωαννα και η μαρινα αλλα μαλλον απ'οτι καταλαβα η ιωαννα ειχε προβλημα στην συνδεση στο φορουμ αυριο ελπιζω να της δω μου λειψανε η σκατουλες

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγαπη έγραψε:βγηκανε ολες την ελλη την εχω ικανη να ξαναορμηρξε στον αντρα της η αλλες κανουν νανι τετοια ωρα τα νυχτοπουλια συνηθως ειμαστε τρεια εγω η ιωαννα και η μαρινα αλλα μαλλον απ'οτι καταλαβα η ιωαννα ειχε προβλημα στην συνδεση στο φορουμ αυριο ελπιζω να της δω μου λειψανε η σκατουλες

η αληθεια ειναι οτι ελειψαν πολυ η μαρινα και η ιωαννα....
το γελιο μου παντως το εριξα παντως σημερα..μου φτιαξατε την διαθεση...ειδικα αυτα τα μαιμουδια της αντας με τρελαινουν...
λες η ελλη να εκανε παλι καταδρομικη?????χαχαχαχα τρελεγκο!!!

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγαπη...δυστυχως θα σε καληνυχτισω...πρεπει να ετοιμασω τα πραγματα του αντρα μου για αυριο και φευγει στις 7 το πρωι..πουρνο πουρνο...πρεπει να σιδερωσω 2 πουκαμισα γιατι τωρα το θυμηθηκε να μου το πει για να τα παρει μαζι του....ελεος πια..καψονι λεγεται αυτο..τελος παντων...παω και γω..το δωρο μου για του αγιου βαλεντινου ειναι 2 πουκαμισα για σιδερο!!!!χαχαχαχα..να κοιταξεις να ευχαριστηθεις την αυριανη μερα..μην σου πω απο τωρα...χαχα!!!φιλακια πολλα πολλα!και ευχαριστω πολυ ολες εσας για την συντροφια που μου κρατατε!φιλακια! Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελλη έπρεπε να παω στην προβα γιατι μου το ζήτησε, αν δεν το έκανα θα θυμωνε και θα νομιζε πως εχω θεμα μαζι της ή με το γάμο! Αυτο το μηνα να μη λες ελπιζεις...αλλα ελπιζουμε, κι εμεις μαζι σου καρδιοχτυπαμε να εχεις θετικο τεστακι!Ελλη διαβαζα αυτο με τους πυροβολισμους και κρατιομουν μη γελασα αλλα...ξυπνησα το βλασταρι μου, το μπουμπουκι μου, το φως των ατιων μου...χιχιχιχιχι!!!

Ευη μη βαρυγκομας καλε!τι ωραια που περνας εκει!!! ενημερωτικα η σοδα δε βοηθα στην πεψη, ειναι μυθος. Στην πραγματικοτητα αραιωνει τα γαστρικα υγρα και αργει η χωνεψη!Κρατα γερα που σε βασανιζουν οι ακαρδες γυναικες....

Ευουλι πήρες τον γιατρο σου τηλέφωνο; Μεταπτυχιακο; πάνω σε τι;

Μαρια Ελενηπέθανε καοπελα στην περιοχη σου απο λαθος γιατρού; τι κριμα!!!

Αγαπη εγω να δεις προβλημα, δεν εμπαινα σε ολα τα θεματα. Ακομα και στη Βιβιαν εστειλα πμ.τι αβαταρ ερωτικο ειναι αυτο; Τυχαια αναγουλα ή τιποτα αλλο; λες να μας σκαρωνεις τιποτα; Κι εγω τον εμετο περισσοτερο απο τιποτα αλλο τον σιχαινομαι και τον φοβαμαι...πεθανε συμμαθητης της αδερφης μου ετσι! Νυχτοπουλι μου......

Αντα μου πρωτα απο ολα μη μου στεναχωριεσαι βρε ματια μου!τωρα τι ειναι αυτο μεσα και εξω;κι εγω οταν το ακουσα αυτο σκεφτηκα...διδυμα! Βρε αν ηταν κατι κακο θα στο ελεγαν...αυτα τα βλεπουν ευκολα τα καλα νεα μας ταλαιπωρουν να τα μαθουμε!Θες να μου στειλεις αντιγραφα να παω στον δικο μου για μια γνωμη; ειναι καλος και του εχω τυφλη εμπιστοσυνη....Για σενα δεν αναψες; να σε συγχωρεσει γιατι;Το ποσο πονεσες και το ποσο το ηθελες αυτο το παιδι μονο εσυ το ξερεις και αυτο που ενοιωθες δεν ηταν μισος αλλα φοβος!! Κι εμενα μου λειψατε καλο μου κοριτσι!!!!!!!! Αντα γερα...να αποτοξινωθεις και να μας δειξεις το δρομο προς την...αγλυκη ζωη!

Λενα ταξιδευει ο συζυγος; η μικρη πως θα το παρει λες;θα ειναι τουλαχιστον 2μιση με 3 τρια,ολοκληρη γυναικα, οταν θα ερθει αδερφακι!! Wink

Μαρια τι κανεις; εισαι καλυτερα; ο ζουζουνας;Εγω ειμαι πολυ ανυπομονη σε αυτο το θεμα...ισως για αυτο επαθα οτι επαθα για να μαθω να κανω υπομονη!!!!!!

ΧριστιναΑς μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 27 B13

Νικη λογικο ειναι η ψυχολογια σου να εχει σκαμπανεβασματα. Υπομονη...οπως ειχα πει και στην Αντα απο την επομενη μου περιοδο και μετα συνηθλα...σηκωθηκα απο το κρεβατι! Κι εγω αιμα ειχα 2 βδομαδες πανω κάτω! Αφου βρηκε ενταξει η ιστολογικη ειναι ευχαριστο, να δουμε και τα αποτελεσματα της θρομβοφιλιας!αν δε βρεις κι εκει τιποτα θα σου προτεινω κι αλλη μια εξεταση να τη συζητησεις με τον γιατρο σου αν ηδη δεν στην εχει πει!Αθηνα σε ποιον; ξερω εναν πολυ καλο γενετιστη αν θες!

Δεσποινακι με το καλο να ακουσεις καρδουλα! Εχεις σπανια ομαδα αιματος, μπορεις να δωσεις σε ολους αιμα αλλα μπορεις να παρεις μονο της ιδιας ομαδας. Αφου εχεις ρεζους αρνητικο πρεπει να κανεις καθε μηνα την εμμεσος coombs, οκ; ο αντρας σου ομαδα αιματος;

Τζενη εισαι τυχερη που πηρες ρεπο σ/κ!!τοτε μιλαμε λιγοτερο!χαχαχαχαχα! Οχι δεν τα διαβαζα....οχι και επιστημονικες αποψεις...με παρεξηγησες καλε! Φοβασαι ξεφοβασαι να κανεις μωρακι..αμα σου ερθει τι θα κανεις; και σιγα μη φτιαξουν τα πραγματα ποτε...τι θα γινει θα γινουμε μανες στα 60;

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια συγνωμη για το μεγαλο ποστ αλλα ηθελα να αγιασω και δε με αφησατε...πανω απο 10 σελιδες!!!

Χρονια σας πολλαάααααααααααααααα!!!!

Τα νεα μου τωρα....
Μεχρι το μεσημερι δεν μπορουσα να μπω...και τωρα εχω προβληματακια! Πηγα στην προβα στις 4, στις 6 για καφε με πεθερα κουνιαδα κλπ, κατι απο εδω κατι απο εκει 9 εφτασα σπιτι, καπου εκει επεστρεψε και ο καλος μου μετα απο δουλεια, γυμναστηριο και μπαλα (παναγια μου)! Ημουν τοσο χαλια που εφαγα κατι (κλαμπ απο γνωστη αλυσιδα εις τας Πάτρας) και μετα ταλαιπωρια μεχρι τωρα....
Εκανα την τουρτα...παντεσπανι εδω,σιροπι εκει ασπρη κρεμα, μαυρη κρεμα...μετα απο λιγο ασπρα κορακια, μαυρα κορακια εβλεπα. Τη ζαχαροπαστα αυριο. Λεω μιας κι ειμαι εδω δεν κανω κι ενα κεικ λεμονι για τη θεια του που αυριο επιστρεφει απο το νοσοκομειο; Κι εκανα! Εβαλα 2 πλυντηρια πιατων και 1 ρουχων....
Μπορω να πω οτι ειμαι πτωμα...ποναω πα και ντου!

Αυριο ο καλος μου εχει αδεια....τι ρομαντικος θα πειτε...τι γαιδουρι θα πω εγω! Ξερετε γιατι πηρε αδεια; Παιζει ο Ολυμπιακος στις 3!!!
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 27 B19
Υ.Γ. Μαρινα ελπιζω ολα καλα με το μαγαζι σας!!


Αου αου ποναω και παω για νανι!Καληνυχτα!

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 27 Cz09

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημερααααα!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 27 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 27 215994

Ιωαννακι μας ελειψες πολυ χθες!!!μα γιατι σου φανηκε τοσο αστειο το σχολιο μου για τους πυροβολισμους? Rolling Eyes Rolling Eyes

ελπιζω να περασες καλα τελικα στην προβα του νυφικου και μετα!

Εμενα ο αντρας μου δν ειναι ΚΑΘΟΛΟΥ ρομαντικος ... οποτε δν μου κανει εντυπωση αυτο που λες!! κι εγω παλι ειμαι αθεραπευτα ρομαντικη οποτε καταλαβαινεις!!χαχα μου σκοτωνει το ονειρο!! Razz Razz Razz τι να κανω που τον λατρευω ακομη κι ετσι Embarassed Embarassed

κατι θα βρειτε να κανετε μετα αφου θα εχει ολη την μερα ελευθερη!!

Εγω μεχρι τις 4 δουλεια, μετα βολτα το κοντο, φαγητο..και μετα θα ξεραθω κανα 2ωρο για να βγουμε το βραδυ και να μην κουτουλαω! Sleep

τα φιλια μου σε ολες!!!ξυπνηστεεεεεεεεεε εχω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 27 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 27 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 27 438696

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΟΛΛΕΣ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 27 669659 ΕΡΩΤΙΚΕΣ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 27 669659 ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΟΥΤΣΟΥΝΕΣ ΜΟΥ ΕΣΕΙΣ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ΙΩΑΝΝΑΚΙ ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ ΠΟΛΥ ΧΤΕΣ ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 27 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 27 438696

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 27 417472

Τι κάνετε νυχτοπούλια μου;
Ιωάννα, εχθές πραγματικά μας έλειψες. Είσαι όντως νυχτοπούλι!!! Τι ωραίες λιχουδιές έφτιαξες πάλι!! Τέτοια ώρα το βράδυ εγώ θα κουτουλούσα πάνω στο σιρόπι! Να χορτάσεις σήμερα τον αντρούλη σου. Δεν πειράζει που πήρε άδεια για άλλο λόγο. Το θέμα είναι ότι θα είσαστε μαζί όλη μέρα! Wink
Έλλη, καλημέρα! Μια από τα ίδια... Εγώ ρομαντική ο άντρας μου όχι. Τόσα χρόνια μια φορά δε γιορτάσαμε. Δε γιορτάζει αυτός λέει ανήμερα. Είναι μόνο για τα καταστήματα για να γίνεται τζίρος. Αυτός γιορτάζει όλο το χρόνο. Βέβαια λουλουδάκι δε θυμάμαι πότε ήταν η τελευταία φορά που μου έφερε... Sad Όμως και εγώ όπως εσύ τον λατρεύω!!
Αγαπη, τι κάνεις;; Πώς είσαι σήμερα; Καμιά αναγούλα; Κανένα τσιμπηματάκι; Very Happy

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel έγραψε:Καλημέρα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 27 417472

Τι κάνετε νυχτοπούλια μου;
Ιωάννα, εχθές πραγματικά μας έλειψες. Είσαι όντως νυχτοπούλι!!! Τι ωραίες λιχουδιές έφτιαξες πάλι!! Τέτοια ώρα το βράδυ εγώ θα κουτουλούσα πάνω στο σιρόπι! Να χορτάσεις σήμερα τον αντρούλη σου. Δεν πειράζει που πήρε άδεια για άλλο λόγο. Το θέμα είναι ότι θα είσαστε μαζί όλη μέρα! Wink
Έλλη, καλημέρα! Μια από τα ίδια... Εγώ ρομαντική ο άντρας μου όχι. Τόσα χρόνια μια φορά δε γιορτάσαμε. Δε γιορτάζει αυτός λέει ανήμερα. Είναι μόνο για τα καταστήματα για να γίνεται τζίρος. Αυτός γιορτάζει όλο το χρόνο. Βέβαια λουλουδάκι δε θυμάμαι πότε ήταν η τελευταία φορά που μου έφερε... Sad Όμως και εγώ όπως εσύ τον λατρεύω!!
Αγαπη, τι κάνεις;; Πώς είσαι σήμερα; Καμιά αναγούλα; Κανένα τσιμπηματάκι; Very Happy

Καλημερα Μαρακι μου οχι σημερα ολα καλα λιγο τσιμπηματακι ενιωσα χαμηλα οταν ξυπνησα κρατησε κανα πενταλεπτο και αυτο ηταν παντως καθε φορα που νιωθω πονακια ρε κοριτσια ξερω οτι ειναι της περιοδου μου κανει εντυπωση που καποιες λενε πως ειχαν πονους περιοδου ενω ηταν εγκυες Shocked

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρακι ναι κι εμενα ολο το χρονο γιορταζουμε για ακριβως τους ιδιους λογους αλλα κι εγω δν θυμαμαι ολο το χρονο να μου εκανε ετσι ενα δωρακι εκπληξη χαχαχα αφου γιορταζουμε ολο το χρονο!! Για λουλουδια ξερω οτι δν θα παρω ποτε!! πηρα μια φορα στο πτυχιο μου και μια φορα οταν με ζητησε απο τους γονεις μου αχααχαχχααχααχ Laughing Laughing Laughing

αγαπη οριστε το Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 27 438696 σου χεχε
ελπιζω τα πονακια αυτα να ειναι για καλο!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 27 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 27 328109 εγω δν εχω τπτ..μονο λιγο ευαισθησια στο στηθος αλλα ειναι συνηθισμενο τοσο κοντα στην κοκκινη!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Μαρακι ναι κι εμενα ολο το χρονο γιορταζουμε για ακριβως τους ιδιους λογους αλλα κι εγω δν θυμαμαι ολο το χρονο να μου εκανε ετσι ενα δωρακι εκπληξη χαχαχα αφου γιορταζουμε ολο το χρονο!! Για λουλουδια ξερω οτι δν θα παρω ποτε!! πηρα μια φορα στο πτυχιο μου και μια φορα οταν με ζητησε απο τους γονεις μου αχααχαχχααχααχ Laughing Laughing Laughing

αγαπη οριστε το Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 27 438696 σου χεχε
ελπιζω τα πονακια αυτα να ειναι για καλο!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 27 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 27 328109 εγω δν εχω τπτ..μονο λιγο ευαισθησια στο στηθος αλλα ειναι συνηθισμενο τοσο κοντα στην κοκκινη!!!

παντως ενα μπορω να πω προσπαθω να μη δινω ιδιαιτερη σημασια στα πονακια και για να μην απογοητευομαι αλλα επειδη δεν ειναι να εχεις και πολυ εμπιστοσυνη κυριως αυτο αλλα οταν αυτα ερχοντε θελω δεν θελω να τα καταλαβω πιανω χαμηλα την κοιλια μου λεγοντας "αουτς αουτς" το ιδιο και στην ωορρηξια καλα στην ωορρηξια τα τσιμπιματα εχω την αισθηση οτι ειναι λιγο πιο εντονα και πιο αισθητα

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι να σου πω αγαπη μου ,εγω δν εχω ιδιαιτερους πονους οταν αδιαθετω οποτε δν μπορω να καταλαβω...καλα για ωορρηξια δν καταλαβαινω καθολου!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κι από μένα κοριτσάκια μου! Σας εύχομαι πολλές αγκαλίτσες και αγάπες σήμερα!

Εγώ καλά είμαι, λίγες αναγούλες που οδηγούν στο αναπόφευκτο έχω, αλλά μια χαρά, δεν έχω παράπονο. 2 μέρες δεν έκανα εμετό και ανησύχησα ότι κάτι πάει λάθος Embarassed

Κι εγώ σήμερα θα περάσω μια ρομαντικότατη βραδιά με τον αντρούλη μου και τους κουμπάρους μας σε μια ταβέρνα που έχει και τηλεόραση για να δούμε Champions League! Τον λυπήθηκα όμως να του πω όχι, μου το έφερε και χαριτωμένα, έλιωσα! Άσε που σκοτώνεται όλη μέρα για χάρη μου, για να μην κάνω τίποτα εγώ και κουραστώ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 27 35468 . Πώς μπορούσα να του χαλάσω το χατήρι?

Αγάπη πίστεψε με, τα πονάκια ισχύουν. Μη φανταστείς πόνος ανυπόφορος. Είναι αυτά τα ελαφριά πονάκια που έχεις στα πρώτα συμπτώματα της περιόδου. Λογικό είναι, μεγαλώνει η μήτρα. Φυσικά εγώ τώρα δεν έχω πολλά, αλλά στην αρχή είχα κάθε μέρα σχεδόν. Γι' αυτό και είναι πολύ δύσκολο να ξεχωρίσεις από τα συμπτώματα τι απ' τα δύο συμβαίνει, περίοδος ή εγκυμοσύνη. Και στο λέω εγώ, η σούπερ ψυχωτική που παρόλο που όλοι έλεγαν ότι είναι νωρίς πριν την καθυστέρηση για συμπτώματα, εγώ εκεί, να επιμένω να προσπαθώ να βρώ συμπτώματα. Και το έκανα αυτό για 9 συνεχόμενους μήνες!

Έλλη μου είσαι σε φόρμα απ' ό,τι βλέπω Very Happy ! Έτσι μπράβο!

Πολλά φιλιά και στα υπόλοιπα κορίτσια Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 27 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 27 417472




boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Δημητρουλα!! χαιρομαι που σε βλεπω να εισαι καλα!!! εγω και τιποτα να μην εκανα σημερα δν θα με πειραζε!!επειδη δουλευω κιολας θα προτιμουσα να κατσω σπιτι να ξεκουραστω! Αλλα τι να κανω αφου ηθελε να βγουμε και δν βγαινουμε πλεον σχεδον καθολου ειπα να αρπαξω την ευκαιρια Twisted Evil

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελλη μου ευτυχως ειμαι απο της τυχερες που μπορω να νιωσω και σωματικα την ωορρηξια απο τα τσιμπηματα μετα τα κλασσικα υγρα που εχουμε ολες μας και μετα η αυξημενη διαθεση για Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 27 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 27 215994

δημητρα μου τη κανεις σε πια βδομαδα εισαι τωρα ??? ναι καταλαβα τη πονακια περιγραφουν σαν αυτα της περιοδου απλα αντε να καταλαβεις τη ειναι αν ειναι να μου ερθει προτιμω να ερθει στην ωρα της η κοκκινη χωρις καθυστερησεις γιατι δεν εχω λεφτα για πεταμενα τεστ δεν ειμαι τσιγγουνα ειμαι ανεργη και αυτο τα λεει ολα

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια, έχει ξυπνήσει το μωρό μου, ο άντρας μου ο γλυκός!!! (Ο Αντωνάκης) Οπότε θα σας αφήσω. Μακάρι να μη σας έρθει η ακατανόμαστη. Είχα και εγώ κάτι τσιμπηματάκια στην κοιλίτσα, γύρω από τον αφαλό, αλλά χθες ένιωσα ένα γερό πόνο στις ωοθήκες και κατά 99% έρχεται η κόκκινη. Εύχομαι τουλάχιστον να έρθει μόνο σε εμένα. Θα χαρώ πολύ αν είστε εσείς έγκυος! Smile
Έλλη, αχ, τι να πω! Τα ίδια... Δεν καταλαβαίνουν! Τι θα πάθουν αν περάσουν για λίγο από ένα ανθοπωλείο; Να σου πω την αλήθεια συμβιβάζομαι και με ένα λουλουδάκι του αγρού... Smile
Δήμητρα, να μου χαιδέψεις την κοιλίτσα σου και να την προσέχεις πολύ-πολύ!!! Εύχομαι να έχεις μια υπέροχη μέρα!
Αγαπη, τελικά δεν έβαλες θερμόμετρο!! Very Happy Πλάκα κάνω! Πάντως ισχύει αυτό, όπως είπε η Δήμητρα. Σε πολλές κοπέλες οι πόνοι είναι πολύ έντονοι, ώστε πίνουν και Depon, αφού μεγαλώνει η μήτρα.

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:Καλημερα Δημητρουλα!! χαιρομαι που σε βλεπω να εισαι καλα!!! εγω και τιποτα να μην εκανα σημερα δν θα με πειραζε!!επειδη δουλευω κιολας θα προτιμουσα να κατσω σπιτι να ξεκουραστω! Αλλα τι να κανω αφου ηθελε να βγουμε και δν βγαινουμε πλεον σχεδον καθολου ειπα να αρπαξω την ευκαιρια Twisted Evil

Και πολύ καλά θα κάνεις Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω αν ειμαστε καλα μεταξυ μας και νιωθω οτι με αγαπαει ..αυτοματα εχω αυξημενες ορεξεις για Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 27 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 27 215994 οποια μερα του μηνα και να ειναι!!! Embarassed Laughing Laughing Laughing

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel έγραψε:
Έλλη, αχ, τι να πω! Τα ίδια... Δεν καταλαβαίνουν! Τι θα πάθουν αν περάσουν για λίγο από ένα ανθοπωλείο; Να σου πω την αλήθεια συμβιβάζομαι και με ένα λουλουδάκι του αγρού... Smile

εμενα ξερω οτι ντρεπεται Laughing Laughing Laughing τοσο χαζος ειναι!! οσο για λουλουδι του αγρου..ειπαμε..αυτα τα κανουν οι ρομαντικοι τυποι!οχι οι δικοι μας! χαχααχαχ

να μου φιλησεις τον γλυκο σου αντρακο!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 27 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 27 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 27 379767

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αγαπη έγραψε:ελλη μου ευτυχως ειμαι απο της τυχερες που μπορω να νιωσω και σωματικα την ωορρηξια απο τα τσιμπηματα μετα τα κλασσικα υγρα που εχουμε ολες μας και μετα η αυξημενη διαθεση για Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 27 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 27 215994

δημητρα μου τη κανεις σε πια βδομαδα εισαι τωρα ??? ναι καταλαβα τη πονακια περιγραφουν σαν αυτα της περιοδου απλα αντε να καταλαβεις τη ειναι αν ειναι να μου ερθει προτιμω να ερθει στην ωρα της η κοκκινη χωρις καθυστερησεις γιατι δεν εχω λεφτα για πεταμενα τεστ δεν ειμαι τσιγγουνα ειμαι ανεργη και αυτο τα λεει ολα

Έχεις απόλυτο δίκιο, ξέρω ότι δεν είσαι τσιγκούνα, αλίμονο. Κι εγώ που δουλεύω τσιγκουνευόμουν τα 15 ευρώ κάθε μήνα. Γι'αυτό παράγγειλα κάτι φθηνά τεστάκια σε ποσότητα από το Amazon. Δύο φορές τα έκανα εγώ και μια η κουμπάρα μου και ήταν αξιόπιστα. Κάνε υπομονή όμως, ξέρω ότι δεν είναι εύκολο να φύγει απ' το μυαλό σου, ειδικά με τις έννοιες που έχεις και για το οικονομικό και όλα αυτά που γίνονται.

Εγώ σήμερα κλείνω 11 βδομάδες Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 35 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις