Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
48 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 48 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 43]

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντα και τι φοβοντουσαν τα γεροντακια μην τα βιασεις;Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 4 M081

μυρισε ολο το σπιτι λεμονακι...

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρια καλως μας ήρθες πάλι....
Με λιγα λογια:
Η Ιφιγενεια και η Λιζα ειναι έγκυος.
Η Λιανα δυστυχως το εχασε.
Η Ευη αδιαθετησε.

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία μου δυστυχώς με τη Λιάνα δεν πήγαν καλά τα πράγματα...Στα καλά καθούμενα...
Η Ιφιγένεια είναι εγκύουλα!
Η Εύη έχει αδιαθετήσει!Next month!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία μη βάλεις τα κλάματα σε παρακαλώ, όλες στεναχωρηθήκαμε αλλά δεν πρέπει να μας πάρει από κάτω!!Ούτε τη Λιάνα μας !! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 4 417472

Ελπίζω να μην είναι σοβαροί οι λόγοι που δεν μπαίνεις συχνά κ ό,τι κ να ναι τέλος πάντων να είναι περαστικό...

Ας μείνουμε στα ευχάριστα της Ιφιγένειας κ να χαρούμε κι εμείς με τη χαρά της (κ να ακούμε για μεγάλες χοριακές να μας φύγει το ψυχολογικό) Rolling Eyes ...

Ευούλι, Maria tst που μπήκατε τώρα, την καλησπέρα μου!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωχ βρε κοριτσια με αυτα κ μ'αυτα ξεχασα την ευη μας αδιαθετησε τελικα ε ???δεν πειραζει τον επομηνα μηνα ελπιζω να σταθει πιο τυχερη

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα Αντούλα! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 4 417472
Εγώ βέβαια θα σας αφήσω για λίγο γιατί περιμένω την κοπέλα να κάνω αποτρίχωση.Ελπίζω να σας πετύχω αργότερα!
Προς το παρόν Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 4 417472

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντα βλεπω δεν απαντησες στο σχολιο μου και αρχιζω να πιστευω πως ειχα δικιο....Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 4 27

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΙΩΑΝΝΑ ΘΕΛΩ ΚΕΙΚ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 4 9664 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 4 9664

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Αντα και τι φοβοντουσαν τα γεροντακια μην τα βιασεις;Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 4 M081

μυρισε ολο το σπιτι λεμονακι...

Χαχαχαχα καλόοο. Laughing Laughing Με κοιτούσαν πολύ περίεργα, το γυαλί ηλίου μάλλον θα τους τρόμαζε!!!

Εμένα πάλι έχει μυρίσει μαλακτικό με άρωμα "Κρήτη"!!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευούλι και Ιωάννα, ευχαριστώ για την ενημέρωση! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 4 417472
Άντα, τα έβαλα... Δεν είμαι καλά τον τελευταίο καιρό και δεν άντεξα... Crying or Very sad
Λιάνα μου, δεν ξέρω τι να πω. Ο Θεός να σου δώσει τη δύναμη να το ξεπεράσεις. Το μόνο παρηγορητικό είναι ότι καλύτερα τώρα παρά αργότερα. Ο Θεός να μας φυλάει από κάτι τέτοιο...
Εύη, ήμουν σίγουρη για εσένα! Τελικά δεν πρέπει να είμαι σίγουρη πια για τίποτα!!! Τον επόμενο μήνα εύχομαι!
Αγαπη, γεια σου!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 4 417472
Ιφιγένεια, συγχαρητήρια!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 4 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 4 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 4 50580 Εύχομαι μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου να πάνε όλα καλά!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΗ ΚΑΝΕΙΣ ??? ΤΗ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΟΥ ???

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία σε μυρίστηκα ότι δεν ήσουν καλά γι αυτό στο πα...Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό...
Άμα συνεχίσεις να στεναχωριέσαι όμως θα σε κάνω έτσι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 4 M203 !!

Αυτόν τον μήνα οι (υπόλοιπες) ελπίδες μας είναι η Έλλη κ η Αγάπη (διορθώστε με άμα ξεχνάω καμια άλλη)...

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγάπη πρώτη φορα το κάνω...αλλα μυρίζει υπέροχα!Να σου στείλω μεσα απο την ψυχή μου οσα κομμάτια θες...!Μου εστειλε η μαμα μου απ το περιβολι ,λεμονακια να τα φας στο ποτηρι, κριμα ειναι να πάνε χαμενα!

Αντα, τι φοβο; χαρα θα ειχαν, την σκουφια τους θα πέταγαν! Εγω βάζω Lenor pearl and moonflower...παραβαζω να πω την αληθεια και η γειτονια ξέρει πάντα ποτε εβαλα πλυντηριο!

Βρε Μαρακι τι εχεις; με ποναει η ψυχη μου να ξερω οτι υποφέρεις...




mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου, Αγαπη! Ο Αντωνάκης είναι μια χαρά. Μεγαλώνει ταχύτατα και δεν κάθεται ούτε λεπτό!! Όλη την ώρα ζουζουνίζει και σκαλίζει τα πάντα. (Μόλις ξύπνησε!!! )
Άντα μου, σε ευχαριστώ για την αγκαλίτσα!! Θέλω και ένα χαμόγελο δικό σου, που είναι τόσο ωραίο και είμαι σίγουρη ότι θα ανταποδώσω!!
Ιωάννα μου, δεν έχω κάτι σοβαρό. Μην ανησυχείς! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 4 417472

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ήθελα κάτι να σας πω από το πρωί αλλά από την δουλειά δεν ήταν εύκολο.
Σήμερα ξύπνησα μες τα νεύρα. Χθες το βράδυ (υποθέτοντας οτι μάλλον ήταν η τελευταία από τις γόνιμες) σκέφτηκα να μην τ΄αφήσω ανεκμετάλλευτο. Περίμενα τον αντρούλη μου να γυρίσει το βραδάκι από την δουλειά για Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 4 215994 αλλά τελικά Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 4 850933 Sleep Sleep, ήρθε και με βρήκε να κοιμάμαι του καλού καιρού.
Ξύπνησα και δεν μιλιόμουν Mad με τον εαυτό μου τα ΄χα, αλλά που να το πω και να μην γελάνε;;;
Απορούσε ο χριστιανός γιατί στραβοξύπνησα Smile

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρια δε θα επιμεινω...μιλησε μας οποτε θες κι αν θες....Εμεις εδω θα ειμαστε!!! Wink


maria.tst δεν εγινε τιποτα!Αν ειχες επαφες προχθες εχεις καλες πιθανοτητες!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Ada"]Μαρία

Αυτόν τον μήνα οι (υπόλοιπες) ελπίδες μας είναι η Έλλη κ η Αγάπη (διορθώστε με άμα ξεχνάω καμια άλλη)...

ΘΑ ΕΙΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΠΡΩΤΟΝ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΑΝΟΙΞΩ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ #12 ΣΑΝ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΜΙΑΣ Κ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΧΕΡΟΣ ΜΟΥ ΑΡΙΘΜΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΡΩ ΠΟΛΥ ΓΟΥΡΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 4 727892 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 4 727892 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 4 727892 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 4 727892 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 4 727892 ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ Η ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ Η ΛΙΖΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΔΙΚΟ ΝΑ ΣΤΕΡΗΣΩ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΑΦΟΥ ΤΟ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΜΟΝΟ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΟΥΝ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΟΥΡΙ

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ένα χαμογελάκι εξπρές στη Μαρία παρακαλώ!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 4 M087
Αν κ όχι τόσο καλό το εικονιδιάκι όσο το ορίτζιναλ αλλά τι να κάνουμε ? (είμαι μεγάλο ψώνιο!!!!) Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 4 M027

Αμάν βρε Ιωάννα!!!Κι εγώ το ίδιο παίρνω, φτάνει πια!!Κοριό μ εχεις βάλει???Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 4 M136
Το προηγούμενο ΣΚ τελείωσε κ πήρα αυτό που μυρίζει "Κρήτη", μακάρι να βγει κ σε άρωμα "Μακεδονία" να στηρίξω κ τα τοπικά προιόντα!! Αχαχαχαχαχα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 4 M146
Ή λες να υπάρχει πρόβλημα με το όνομα κ να μη βγάλανε!! Shocked Αχαχαχα

Maria tst μη μασάς με τις μέρες κ δώσε του να καταλάβει!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 4 215994

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maria.tst δεν εγινε τιποτα!Αν ειχες επαφες προχθες εχεις καλες πιθανοτητες![/quote]

Ναι μωρέ το ξέρω, απλά έτσι την είδα ... δεν βγάζεις άκρη ... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 4 679259

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγαπη θεματακια θα υπαρξουν πολλα να ανοιξουν τα κοριτσια, μην ανησυχεις!

Αντα πλάκα με κάνεις; Θα με άρεζε με άρωμα Μακεδονια...γιατι η Μακεδονια ειναι Ελληνικη!!!

maria.tst

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ιφιγενεια Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 4 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 4 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 4 50580!μπραβο,μου εδωσες χαρα και κουραγιο γιατι και εσυ μετα απο μια αποτυχημενη ηρθε η καλη!ευχομαι να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και να το παρεις γερο στην αγκαλιτσα σου!μαρακι μου δεν πειραζει,ο γιατρος μου ειπε οτι τον επομενο μηνα μπορω να ξαναμπω στο παιχνιδι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 4 215994!οποτε θα τις δειξω εγω τις Embarassed!χμ!θα την στειλω αδιαβαστει!δεν με ξερει καλα εμενα!αυτην την στιγμη δεν νιωθω λυπη,αλλα θυμο!εχω παρει πολυ κουραγιο απο τα παιδια και τωρα μεσα μου εχω πεισμα και θυμο!πειραζει που αισθανομαι ετσι?

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τώρα που το σκέφτομαι θα κάνω μήνυση στην εταιρεία!!
Με ποια λογική βγάζετε άρωμα "Κρήτη" κύριοι???Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 4 M123

1ον) ρωτήσατε τους Κρητικούς??
2ον) δηλαδή ένα ολόκληρο τεράστιο νησί μυρίζει το ίδιο??
3ον) στο μπουκάλι γράφει "ζεστή αγκαλιά" πού ντην κ δεν τη νιώθω?? φρεσκοπλυμένα τα χω κιόλας!!
4ον) γιατί δηλαδή δε βγάζετε κ "Μακεδονία"??? ΕΜΕΙΣ ΣΑΣ ΒΡΩΜΑΜΕ ΔΗΛΑΔΗ?? Άντε να μην τα πάρω!!! Razz
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 4 M064


υ.γ έχει γούστο κ να χει άρωμα "Μακεδονία" κ να το πουλάνε μόνο στην Κρήτη!!!χιχιχιχιχι

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:αυτην την στιγμη δεν νιωθω λυπη,αλλα θυμο!εχω παρει πολυ κουραγιο απο τα παιδια και τωρα μεσα μου εχω πεισμα και θυμο!πειραζει που αισθανομαι ετσι?

Λιάνα μου είναι απόλυτα φυσιολογικό , είναι ένα από τα στάδια της θλίψης.Θα περάσει...Πίστεψέ με ξέρω... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 4 417472

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΗ ΚΑΝΕΙΣ ΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΚΑΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΠΟΣΤ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΕΙΛΗΚΡΙΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΕΙΚΑ ΟΜΩΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΓΕΡΟ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΑΣΧΕΤΟ ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΑΝ ΤΟ ΘΥΜΑΣΕ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΑΛΙΟ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΕΒΓΑΛΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΩ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ? ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΟΛΠΙΚΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι κοπελα μου,το διαβασα και σε ευχαριστω πολυ που με στηριζεις!ολα τα κοριτσια τα ευχαριστω!ναι να το βαλεις το θερμομετρο!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις