Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
533 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 533 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 5]

101ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 5 Empty Απ: ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; Τρι Φεβ 21, 2012 2:08 am

Νανακι

Νανακι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
επισης ειχα μια γνωστη μου καποτε ,που δεν εβγαζε διπλωμα ,γιατι ετσι ελεγχε τον αντρα της!! τον ηθελε να ειναι παντα διαθεσιμος ..για τον παιδιατρο για το σουπερ μαρκετ για το κομμωτηριο της κλπ κλπ .Ηταν και μικρη κοπελα τοτε!! που τα βρισκουν τετοια μυαλα τοσο μικρα κοριτσια δεν ξερω ......Με τα πολλα ο αντρας της, της πηρε αυτοκινητο και την υποχρεωσε να βγαλει και διπλωμα γιατι δεν αντεχε αλλο ,να αφηνει και τη δουλεια του, και την καζουρα βεβαια που ετρωγε απο τους φιλους του! Δεν ηταν τρομερη??

102ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 5 Empty Απ: ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; Τρι Φεβ 21, 2012 2:21 am

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νανακι έγραψε:επισης ειχα μια γνωστη μου καποτε ,που δεν εβγαζε διπλωμα ,γιατι ετσι ελεγχε τον αντρα της!! τον ηθελε να ειναι παντα διαθεσιμος ..για τον παιδιατρο για το σουπερ μαρκετ για το κομμωτηριο της κλπ κλπ .Ηταν και μικρη κοπελα τοτε!! που τα βρισκουν τετοια μυαλα τοσο μικρα κοριτσια δεν ξερω ......Με τα πολλα ο αντρας της, της πηρε αυτοκινητο και την υποχρεωσε να βγαλει και διπλωμα γιατι δεν αντεχε αλλο ,να αφηνει και τη δουλεια του, και την καζουρα βεβαια που ετρωγε απο τους φιλους του! Δεν ηταν τρομερη??

Δεν είναι λογική αυτή... κατά αυτόν τον τρόπο την έλεγχε και ο άντρας της γιατί απλούστατα δεν μπορούσε να πάει πουθενά μόνη της.

103ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 5 Empty Απ: ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; Τρι Φεβ 21, 2012 2:26 am

Νανακι

Νανακι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
desT έγραψε:
Νανακι έγραψε:επισης ειχα μια γνωστη μου καποτε ,που δεν εβγαζε διπλωμα ,γιατι ετσι ελεγχε τον αντρα της!! τον ηθελε να ειναι παντα διαθεσιμος ..για τον παιδιατρο για το σουπερ μαρκετ για το κομμωτηριο της κλπ κλπ .Ηταν και μικρη κοπελα τοτε!! που τα βρισκουν τετοια μυαλα τοσο μικρα κοριτσια δεν ξερω ......Με τα πολλα ο αντρας της, της πηρε αυτοκινητο και την υποχρεωσε να βγαλει και διπλωμα γιατι δεν αντεχε αλλο ,να αφηνει και τη δουλεια του, και την καζουρα βεβαια που ετρωγε απο τους φιλους του! Δεν ηταν τρομερη??

Δεν είναι λογική αυτή... κατά αυτόν τον τρόπο την έλεγχε και ο άντρας της γιατί απλούστατα δεν μπορούσε να πάει πουθενά μόνη της.
.

Με τα πολλα ο αντρας της, της πηρε αυτοκινητο και την υποχρεωσε να βγαλει και διπλωμα γιατι δεν αντεχε αλλο ,να αφηνει και τη δουλεια του, και την καζουρα βεβαια που ετρωγε απο τους φιλους του!

Ασχετο, αλλα η ιδια επισης ,μολις τον εβλεπε λιγο να ατονει το ενδιαφερον του,τον εκανε αμεσως turbo...αυτος με κοιταει ,αυτος με φλερταρει ,ο κουμπαρος μου τηλεφωνει οταν εσυ λειπεις κλπ. ηταν δικο της το θεμα καθαρα .
Τελος παντων ,της το αγορασε το αυτοκινητο και ησυχασε ο ανθρωπος ,απο αυτο τουλαχιστον.

104ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 5 Empty Απ: ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; Τρι Φεβ 21, 2012 3:51 am

tsipita!!


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κι εγώ οδηγώ εδώ και δυο -τρία χρόνια αλλά ακόμη έχω θέμα με το παρκάρισμα.. Rolling Eyes
Πρέπει για να παρκάρω να έχω την άπλα μου... Laughing Laughing
Επίσης δε ξεκινώ ποτέ να πάω κάπου, αν δεν έχω σκεφτεί από πριν που θα παρκάρω.. ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 5 587529

105ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 5 Empty Απ: ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; Τρι Φεβ 21, 2012 3:57 am

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tsipita!! έγραψε:Κι εγώ οδηγώ εδώ και δυο -τρία χρόνια αλλά ακόμη έχω θέμα με το παρκάρισμα.. Rolling Eyes
Πρέπει για να παρκάρω να έχω την άπλα μου... Laughing Laughing
Επίσης δε ξεκινώ ποτέ να πάω κάπου, αν δεν έχω σκεφτεί από πριν που θα παρκάρω.. ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 5 587529
Το ίδιο κάνει και μία ξαδέρφη μου που μένει στο Ηράκλειο!!! Smile

106ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 5 Empty Απ: ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; Τρι Φεβ 21, 2012 4:42 am

ntalia!!

ntalia!!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εγω κοριτσια εβγαλα το διπλωμα οταν παντρευτηκα το 2006 και απο τοτε οδηγαω σε καθημερινη βαση.στην αρχη ειχα ενα θεμα με το παρκινγκ αλλα τωρα κανενα.χωρισ διπλωμα και αυτοκινητο δεν μπορεις να κουνηθεις ρε παιδι μου!ενω τωρα ανα πασα στιγμη πας κανεις τα ψωνια σου τις δουλειες σου γενικα χωρις να υποχρεωνεσαι σε κανενα!και το παιδακι σου πας βολτα οταν λειπει ο αντρας σου!για μενα ειναι σωτηριο πραγμα!!!!

107ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 5 Empty Απ: ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; Τρι Φεβ 21, 2012 5:12 am

βιολετα3


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια καλησπερα...εγω κοντευω σχεδον 2 χρονια που τ πηρα τ δηπλωμα αλλα φοβαμαι πολυ να οδηγησω δεν ξερω γιατι...οταν πηγα για τ διπλωμα δεν ημουν ασχετη ηξερα οδηγηση με ειχε μαθει ο αντρας μου..αλλα γιατι φοβαμαι τοσο πολυ?θελω κ εγω να βρω τ θαρρος ν το παρω μονη μ ολοι μερα ειμαι με τ ποδια κ τ αυτοκινητο να καθετε Rolling Eyes

108ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 5 Empty Απ: ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; Τετ Φεβ 22, 2012 12:32 am

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βιολετα3 έγραψε:κοριτσια καλησπερα...εγω κοντευω σχεδον 2 χρονια που τ πηρα τ δηπλωμα αλλα φοβαμαι πολυ να οδηγησω δεν ξερω γιατι...οταν πηγα για τ διπλωμα δεν ημουν ασχετη ηξερα οδηγηση με ειχε μαθει ο αντρας μου..αλλα γιατι φοβαμαι τοσο πολυ?θελω κ εγω να βρω τ θαρρος ν το παρω μονη μ ολοι μερα ειμαι με τ ποδια κ τ αυτοκινητο να καθετε Rolling Eyes

sthn arxi mporeis na pas me ton antra sou na kathete dipla na esthanese asfalia kai siga siga tha pareis ton aera kai thapas kai moni sou.

109ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 5 Empty Απ: ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; Τετ Φεβ 22, 2012 12:52 am

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
korina26 έγραψε:
βιολετα3 έγραψε:κοριτσια καλησπερα...εγω κοντευω σχεδον 2 χρονια που τ πηρα τ δηπλωμα αλλα φοβαμαι πολυ να οδηγησω δεν ξερω γιατι...οταν πηγα για τ διπλωμα δεν ημουν ασχετη ηξερα οδηγηση με ειχε μαθει ο αντρας μου..αλλα γιατι φοβαμαι τοσο πολυ?θελω κ εγω να βρω τ θαρρος ν το παρω μονη μ ολοι μερα ειμαι με τ ποδια κ τ αυτοκινητο να καθετε Rolling Eyes

sthn arxi mporeis na pas me ton antra sou na kathete dipla na esthanese asfalia kai siga siga tha pareis ton aera kai thapas kai moni sou.
εγω στην αρχη που πηρα το αμαξι εβαζα τον αντρα μου κ με εβγαζε αυτος μεχρι τον περιφερειακο,την εγνατια η καποιον αλλον μεγαλο δρομο κ μετα το επερνα εγω...το καναμε λιγο καιρο ετσι..μετα σιγα σιγα αρχισα να το περνω κ σε πιο μικρους δρομους κ παει λεγωντας...το κεντρο ηταν καποτε ο εφιαλτης μου..χαχαχ...αλλα θεμα συνηθειας ειναι πρεπει να πεις θα το κανω κ δεν με νοιαζει δε πα να κορναρουν κ να βριζουν απο πισω!!!!κ να δειτε μετα ποσο θα σας αρεσει

https://www.facebook.com/myrodeve

110ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 5 Empty Απ: ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; Τετ Φεβ 22, 2012 1:45 am

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βάλε και ένα τεράστιο Ν απο πίσω και μη σε νοιάζει!!! Smile

111ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 5 Empty Απ: ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; Τετ Φεβ 22, 2012 11:32 pm

tweetypd


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημέρα κορίτσια!
Εγώ έχω το δίπλωμα από το 2004 και οδηγώ από το 2005. Την πρώτη μέρα που οδήγησα το δικό μου αυτοκίνητο πέθανα από το φόβο μου, γιατί το πήρα από την αντιπροσωπεία (καινούριο βλέπεις) και το πήγα σπίτι μου με τη μαμά μου και το μπαμπά μου μέσα και η διαδρομή?? Περιφερειακός Θεσσαλονίκης!Οι γονείς μου χεσμένοι από το φόβο τους, τα χέρια μου έσταζαν από τον ιδρώτα, αλλά εκεί δεν τα παράτησα!
Αυτό ήταν! Η πρώτη κρυάδα έφυγε. Όλα μετά ήταν καλύτερα. Το πάρκινγκ στην αρχή δύσκολο αλλά συνηθίζεται και αυτό!
Το αυτοκίνητο με βοήθησε πολύ στη δουλειά μου. Δούλεψα σε διάφορες πόλεις της Ελλάδας και αν δεν το είχα, δεν ξέρω πως θα ήμουν.
Τώρα σε καθημερινή σχεδόν βάση οδηγώ με το μικρό μου, ο οποίος τρελαίνεται για βολτίτσα! Smile

112ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 5 Empty Απ: ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; Πεμ Φεβ 23, 2012 12:35 am

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Από τα 16 μου (πηγαίναμε στο βουνό, ωραία χρόνια!!!)!!!
Αλλά έχω χάσει το δίπλωμά μου, μου έδωσαν και καλά ένα χαρτί προσωρινό-μέχρι να βγάλω δίπλωμα-, αλλά εγώ δεν υπάρχει περίπτωση να βγάλω, γιατί θέλει τουλάχιστον 100 ευρώ(και λίγα λέω!) στα παράβολα!!! Αν με πιάσουν, την "έβαψα"!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις