Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
436 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 436 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

76ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; Κυρ Φεβ 12, 2012 11:37 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγγελικημαρια έγραψε:οδηγαω αρκετα καλα αλλα δε παρκαρω ,μακαρι να βαζαμε αισθητηρες να με βοηθουσαν λιγο!!!
επισης ποτε δε καταλαβα γιατι μαθαμε οπισθογωνια scratch !!!δεν ετυχε καμια φορα να κανω!
παντως ειναι μεγαλη ευκολια!


Τι εννοεις δεν παρκαρεις?Και τι κανεις οταν θες να σταματησεις?Γυρω γυρω ασταματητα? Laughing Laughing

77ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; Κυρ Φεβ 12, 2012 11:43 am

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
litsakos έγραψε:
αγγελικημαρια έγραψε:οδηγαω αρκετα καλα αλλα δε παρκαρω ,μακαρι να βαζαμε αισθητηρες να με βοηθουσαν λιγο!!!
επισης ποτε δε καταλαβα γιατι μαθαμε οπισθογωνια scratch !!!δεν ετυχε καμια φορα να κανω!
παντως ειναι μεγαλη ευκολια!


Τι εννοεις δεν παρκαρεις?Και τι κανεις οταν θες να σταματησεις?Γυρω γυρω ασταματητα? Laughing Laughing
χαχαχα καλο τωρα το προσεξα χαχαχαχα
μαλλον θα εννοει οτι παει σε παρκινγκ αλλιως παντα θα ψαχνει για βενζιναδικο...

78ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; Κυρ Φεβ 12, 2012 6:46 pm

NantiaN

NantiaN
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω επειδη παντα εκανα παρεα με μεγαλυτερα παιδι και ολοι γυρω μου ξερουν να οδηγουν ξερω να οδηγω και σχετικα πολυ καλα!!!Αλλα στον δρομο δε βγαινω συχνα καθοτι δεν εχω διπλωμα.... (το ξερω ειμαι κωλοπαιδακι).Τωρα ειπα να ερθει το παιδι, μετα σχολη και μετα αμαξακι.
ΤΟ μονο που ειχα παντα προβλημα ειναι να στριψω δεξια..Αγχονομαι...Τα καταφερνω παντα αλλα αγχονομαι....
Μεγας Εισαι Κυριε.....

https://facebook.com/nantia.naturally

79ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; Δευ Φεβ 13, 2012 1:28 am

Maraki Riaki

Maraki Riaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια. Εγω τωρα τον Μαιο κλεινω 2 χρονια εχοντας διπλωμα δεν φοβαμαι καθολου για να φανταστητε καθε φορα που ηταν να παμε καπου οδηγουσα εχω και ο αντρας μ διπλα απολαυμβανε την διαδρομη .Παντου εχω παει θεσσαλονικη κατερινη μεχρι και βολο εφτασα να οδηγαω εγω και οταν ημουν εγκυος οδηγουσα μεχρι να γεννησω .. Δεν χρειαζεται να φοβασαι αν φοβασαι το εχεις χασει το παιχνιδι τελειως δεν προκειτε ποτε να το ξεπερασεις !!

80ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; Δευ Φεβ 13, 2012 1:29 am

Maraki Riaki

Maraki Riaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια. Εγω τωρα τον Μαιο κλεινω 2 χρονια εχοντας διπλωμα δεν φοβαμαι καθολου για να φανταστητε καθε φορα που ηταν να παμε καπου οδηγουσα εχω και ο αντρας μ διπλα απολαυμβανε την διαδρομη .Παντου εχω παει θεσσαλονικη κατερινη μεχρι και βολο εφτασα να οδηγαω εγω και οταν ημουν εγκυος οδηγουσα μεχρι να γεννησω .. Δεν χρειαζεται να φοβασαι αν φοβασαι το εχεις χασει το παιχνιδι τελειως δεν προκειτε ποτε να το ξεπερασεις !!

81ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 4 Empty ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; Δευ Φεβ 13, 2012 3:02 am

marialena


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
geia sou.giati fovasai kale?den einai tipota einai san to podilato pou lene.egw odigo apo to 2010 stin arxi otan ma8ena fovomoun polli alla twra ka8olou.den einai tipota ama to pareis k kaneis kamia voltitsa ekei guro guro na trifteis meta 8a to perneis sinexia k 8a sou fugei o fovos..

82ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; Τετ Φεβ 15, 2012 12:52 am

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια, σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας!!!

tzef έγραψε:ΑΧ ΜΕΓΑΛ ΘΕΜΑ!!!!ΠΗΡΑ ΔΙΠΛΩΜΑ ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΖΟΡΙΑ ΤΟ 2006 ΚΑΙ ΟΔΗΓΗΣΑ ΑΥΤΟΜΑΤΑΟ ΤΟ 2009 ,ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΤΟ MALL ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΣΙΤΙ ΜΟΥ 5 ΛΕΠΤΑ!!!!ΕΛΠΙΖΑΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΩ ΠΙΟ ΚΑΛΑ

Μωρέ μακάρι να τα κατάφερνα έστω κι ετσι ...
Σκέφτομαι να πάρω κάποιο αυτόματο (μεταχειρισμένο) αλλά είναι πανακριβα ρε γαμώτο.

83ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; Τετ Φεβ 15, 2012 1:13 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παντως συνοματη ολα ειναι μεσα στο μυαλο μας,η αληθεια ειναι αυτη!Εγω σκεφτομαι οτι τωρα με την κριση ειναι ακομη πιο δυσκολα,θελει λεφτα το διπλωμα και μετα θελει να παρεις αμαξι,μετα εχεις τις βενζινες...πφφφ δεν ξερω...χαχχα


Παντως οσο το αφηνεις τοσο πιο πολυ θα φοβασαι να πιασεις τιμονι!Επισης πιστευω και εγω οτι δεν ειμαστε ολοι για οδηγοι!Βρε μηπως τελικα εχουνε δικιο που μας φοβουνται εμας τις γυναικες οδηγους χαχαχ?

84ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; Τετ Φεβ 15, 2012 1:26 am

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κι από μένα! Κι εγώ οδηγώ εδώ και 8 χρόνια περίπου και έχω να πω πως πραγματικά το αυτοκίνητο σου λύνει τα χέρια. Είναι μεγάλη ευκολία και δεν είναι δύσκολο. Αρκει να το πάρεις απόφαση. Μια, δυο θα μάθεις. Εγώ πήρα αμέσως τον "αέρα" και έκανα ταξίδια με το μικρό στην εθνική για να πάμε στη μαμά μου. Αλλά και λόγω δουλειάς (όταν δούλευα) κάθε μέρα πήγαινα παντού με το αυτοκίνητο.
Στη δεύτερη εγκυμοσύνη οδηγούσα μέχρι τρεις εβδομάδες πριν γεννήσω. Μια χαρά ήμουν. Μόνο που τότε εκείνες τις μέρες, μέσα στην πόλη, ένας πανίβλακας πιτσιρικάς καρακάγκουρας από το αντίθετο ρεύμα, αποφάσισε να προσπεράσει τον μπροστινό του σε σημείο που ο δρόμος έχει μια στροφουλα και δεν έχεις ορατότητα. Τον είδα ξαφνικά μπροστά μου, στο ρεύμα μου και έκανα δεξιά και σταμάτησα. Στο τσακ το γλίτωσα το μπαμ. Ε μετά σταμάτησα γιατί σκέφτηκα πως εντάξει εγώ προσέχω....οι άλλοι οι μ@#*κες;
Πάντως η αλήθεια είναι πως με λίγη προσοχή δε χρειάζεται να αχγώνεστε όσες δεν οδηγάτε.

85ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; Τετ Φεβ 15, 2012 1:31 am

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Επίσης έχω προσέξει τον τελευταίο καιρό πως οι περισσότεροι οδηγοί είναι ολοένα και πιο νευρικοί, κορνάρουν με το παραμικρό, βρίζουν κλπ. Όλα τα νεύρα τους για την κατάσταση της χώρας μας τη βγάζουν στο τιμόνι ορισμένοι.

86ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; Τετ Φεβ 15, 2012 1:42 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχχαχα panta η αληθεια να λεγεται!Ε ναι ρε συ τα νευρα ειναι ολονων σπασμενα!



Βγηκα σημερα για ψωνια και κοιτουσα γυρω μου,συνηδειτοποιω ολο και πιο πολυ πως εχουμε ξεχασει πως ειναι να χαμογελαμε και με θλιβει...

Ξερεις ποσες φορες μου εχουνε πει για το χαμογελο μου?Αφου μου λενε εσυ σιγουρα δεν εισαι απο εδω...(οντως δεν ειμαι)τι να κανω προσπαθω και εγω να ειμαι λιγο θετικη γιατι με την μιζερια δεν καταφερνουμε τιποτα!

Εχθες ειχαμε μια κουνεντα με τον αντρα περι κρισης και του λεω!Ειναι ωραιο τα παιδια μας να ζησουν μες στην μιζερια?Η δη η μικρη μου αρχισε να μου λεει καποια πραγματα και εχω ταραχτει!Δεν θελω να νιωσει αγωνια,ειναι παιδι ακομα,γιατι να μην χαρει την παιδικη της ηλικια οπως και εγω καποτε?Τοτε γυρισε και μου ειπε ο αντρας μου(που ειχε γυρισει απο το καφενειο)πως δυστυχως πολλα παιδακια το εχουν καταλαβει ολο αυτο και το λεγανε και αλλοι γονεις!Δεν ξερω ειναι κριμα να στερηθουν το ονειρο και την ελπιδα απο τοσο μικρα...τι να πω...απελπισια...

Για αυτο χαμογελατε οσο μπορειτε,καποιες φορες μου φευγει και εμενα απο τα χειλη μου αλλα η κορη μου φροντιζει να μου το θυμιζει,καθως αμα δεν χαμογελαω μου κανει παρατηρηση!!


Για αυτο: Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

87ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; Τετ Φεβ 15, 2012 2:06 am

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
marialena έγραψε:geia sou.giati fovasai kale?den einai tipota einai san to podilato pou lene.egw odigo apo to 2010 stin arxi otan ma8ena fovomoun polli alla twra ka8olou.den einai tipota ama to pareis k kaneis kamia voltitsa ekei guro guro na trifteis meta 8a to perneis sinexia k 8a sou fugei o fovos..

Τώρα που εγω δεν ξέρω ούτε ποδήλατο ... ΝΑ ΑΓΧΩΘΩ ???

88ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; Τετ Φεβ 15, 2012 2:42 am

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
black beauty έγραψε:αχχαχα panta η αληθεια να λεγεται!Ε ναι ρε συ τα νευρα ειναι ολονων σπασμενα!



Βγηκα σημερα για ψωνια και κοιτουσα γυρω μου,συνηδειτοποιω ολο και πιο πολυ πως εχουμε ξεχασει πως ειναι να χαμογελαμε και με θλιβει...

Ξερεις ποσες φορες μου εχουνε πει για το χαμογελο μου?Αφου μου λενε εσυ σιγουρα δεν εισαι απο εδω...(οντως δεν ειμαι)τι να κανω προσπαθω και εγω να ειμαι λιγο θετικη γιατι με την μιζερια δεν καταφερνουμε τιποτα!

Εχθες ειχαμε μια κουνεντα με τον αντρα περι κρισης και του λεω!Ειναι ωραιο τα παιδια μας να ζησουν μες στην μιζερια?Η δη η μικρη μου αρχισε να μου λεει καποια πραγματα και εχω ταραχτει!Δεν θελω να νιωσει αγωνια,ειναι παιδι ακομα,γιατι να μην χαρει την παιδικη της ηλικια οπως και εγω καποτε?Τοτε γυρισε και μου ειπε ο αντρας μου(που ειχε γυρισει απο το καφενειο)πως δυστυχως πολλα παιδακια το εχουν καταλαβει ολο αυτο και το λεγανε και αλλοι γονεις!Δεν ξερω ειναι κριμα να στερηθουν το ονειρο και την ελπιδα απο τοσο μικρα...τι να πω...απελπισια...

Για αυτο χαμογελατε οσο μπορειτε,καποιες φορες μου φευγει και εμενα απο τα χειλη μου αλλα η κορη μου φροντιζει να μου το θυμιζει,καθως αμα δεν χαμογελαω μου κανει παρατηρηση!!


Για αυτο: Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

black αυτο ακριβως σκεφτομαι κ εγω...δεν θελω να ζει μεσα στην μιζερια...κ δεν θελω αργοτερα να θυμωσει μαζι μου για τις αποφασεις που πηρα για την ζωη του...οπως εκανα εγω μολις με τους γονεις μου κ τους στεναχορησα πολυ...μετα αρχισε κ να κλαιει το μωρο να μην σταματαει,τα νευρα μου τσιτα να μην ξερω τι γινετε στο κεφαλι μου...πηγα στο διπλανο δωματιο να ηρεμισω με το μωρο να κλαιει ακομα και απο τα νευρα μου πεταξα μια λεκανη στο πατωμα η οποια πηρα κ ενα ρολοι μαζι της και σπασανε κ τα δυο...τουλαχιστον εκτονωθηκα αλλα δεν θελω αλλη μιζερια κ νευρα...εχεις δικαιο για τα χαμογελα!!!!!!
σορρυ για το εκτος θεματος ποστ Embarassed Embarassed
αλλα ηθελα να απαντησω ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 4 40746

https://www.facebook.com/myrodeve

89ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; Τετ Φεβ 15, 2012 10:32 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria.tst έγραψε:
Τώρα που εγω δεν ξέρω ούτε ποδήλατο ... ΝΑ ΑΓΧΩΘΩ ???[/color]


ελα καλε ξερεις τι λενε για το ποδηλατο ειναι σαν το......αμα το μαθεις μια φορα δεν το ξεχνας,χαχχα

90ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; Τετ Φεβ 15, 2012 10:38 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Myro έγραψε:


black αυτο ακριβως σκεφτομαι κ εγω...δεν θελω να ζει μεσα στην μιζερια...κ δεν θελω αργοτερα να θυμωσει μαζι μου για τις αποφασεις που πηρα για την ζωη του...οπως εκανα εγω μολις με τους γονεις μου κ τους στεναχορησα πολυ...μετα αρχισε κ να κλαιει το μωρο να μην σταματαει,τα νευρα μου τσιτα να μην ξερω τι γινετε στο κεφαλι μου...πηγα στο διπλανο δωματιο να ηρεμισω με το μωρο να κλαιει ακομα και απο τα νευρα μου πεταξα μια λεκανη στο πατωμα η οποια πηρα κ ενα ρολοι μαζι της και σπασανε κ τα δυο...τουλαχιστον εκτονωθηκα αλλα δεν θελω αλλη μιζερια κ νευρα...εχεις δικαιο για τα χαμογελα!!!!!!
σορρυ για το εκτος θεματος ποστ Embarassed Embarassed
αλλα ηθελα να απαντησω ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 4 40746


Ναι ετσι ειναι ρε συ!Κοιτα ο οποιοσδηποτε οταν εχει νευρα λεει πραγματα εκεινη την ωρα που πληγωνουν τον αλλο!Για αυτο και κανω το ιδιο με σενα(δεν ειμαστε για σπασιματα τωρα χεχεχ)παω σε αλλο δωματιο να μου περασει,η δεν μιλαω για λιγο και ειμαι οκ!Οποτε εχω νευρα προειδοποιω κορη και αντρα να με αφησουν να ηρεμησω γιατι θελω να αποφυγω να πω βλακειες!!Ειναι δυσκολο να συγκρατησεις τα νευρα σου!Εμενα οταν εχω νευρα μου λεει ο αντρας παλι περιοδο σου ηρθε χαχχα!Μην ανησυχεις και συνηθιζουμε λιγο να ξεφευγουμε σε πολλα θεματα χεχεχ,ελπιζω να μην πειραζει την θεματογραφο,μια αφορμη να μας δωθει και παμε παραπερα! Smile

91ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; Δευ Φεβ 20, 2012 4:01 pm

Petrini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ax... oxi...

phra to diplwma prin 18 xronia, kai opws to phra, to evala sto portofoli kai den to ksanavgala... Oute fysika ksanaepiasa timoni....

Den h8ela pote na odhghsw, fobamai para poly to timoni...

Mexri prin ligo kairo, elega oti den prokeitai na odhghsw pote pote pote ksana.....

Twra me ton paidaro.. to skeftomai oti tha to xreiastw.. opote gyrizontas germania, isws.. lew isws... ksanakanw mathimata....

alla kai pali... isws.. Razz

92ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; Δευ Φεβ 20, 2012 10:34 pm

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα,
εγώ έχω δίπλωμα για μηχανάκι απο τα 16 μου (με υπογραφή του μπαμπάκα μου,εννοείται) και δίπλωμα αυτοκινήτου έβγαλα πριν 15 χρόνια.
μηχανάκι σταμάτησα να "καβαλάω" όταν έμεινα έγκυος στο 1ο μου παιδί,πριν 9μιση χρόνια.Αυτοκίνητο οδηγάω απο οταν έβγαλα το δίπλωμα κανονικά. Smile

93ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; Δευ Φεβ 20, 2012 10:35 pm

Νανακι

Νανακι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
οδηγω απο 20 χρονων και τωρα ετοιμαζομαι να παω τους γονεις μου στους γιατρους για εξετασεις ...τι μερα κι αυτη ...χρειαζεται κοριτσια ,και για αναγκη αλλα και για διασκεδαση !! ειμαι καλη οδηγος ,δε φοβαμαι ,δεν τρεχω και μεσα σε 20 χρονια ειχα και ενα τροχαιο [δεν επαθα τιποτα λογω ζωνης],και πολλα μικρα ευτραπελα ..αλλα δεν πειραζει .Οταν πρεπει ομως να παω τα παιδια καθε μερα σχολειο η φροντιστηριο η κολυμβητηριο η ποδοσφαιρο η για ψωνια η βολτα ΔΕΝ ΥΠΟΧΡΕΩΝΟΜΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ.

94ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; Δευ Φεβ 20, 2012 10:50 pm

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ στα 16 που έβγαλα το δίπλωμα για το μηχανάκι,μου έλεγε ο μπαμπάς μου,έλα να βγάλεις και για το αυτοκίνητο σιγά σιγά...τπτ εγώ...ανένδοτη!!!
Πέρασαν τα χρόνια...τα ίδια ο μπαμπάς μου...τα ίδια και εγώ!!! ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 4 215994
Δεν με έπειθε με τπτ.Του απαντούσα εγώ με το μηχανάκι είμαι μια χαρά,τί να το κάνω το αυτοκίνητο???!!!Χίλιες δικαιολογίες εγώ!!!
Κάποια στιγμή λοιπόν μου λέει,θα έρθει κάποια στιγμή,θα παντρευτείς,θα κάνεις παιδιά και τότε τί θα κάνεις?Όταν θα θέλεις να πηγαίνεις για ψώνια με το/τα παιδιά,τί θα κάνεις?Ή άν ο άντρας σου δουλεύει και χρειαστεί να πάς στο γιατρό?!!! confused
"Η μάνα σου όταν της έμαθα μηχανάκι,δεν σας είχαμε,πήγαινε για ψώνια...για όλα με ένα RV,τότε!!!
Όταν έμεινε έγκυος σε εσένα,όμως,την έβαλα κάτω,έμαθε να οδηγάει αυτοκίνητο και πήρε το δίπλωμα.Μετά δεν χρειαζόταν ούτε εμένα για οτι και να χρειαζόταν.Έπαιρνε το αυτοκίνητο και πήγαινε μόνη της!!!" ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 4 536304
Εκεί άρχισα λίγο να το βλέπω αλλιώς!!!Σκέφτηκα οτι δεν μπορεί,για να επιμένει κάτι ξέρει!!! ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 4 587529
Έτσι και έγινε!!!Έβγαλα λοιπόν το δίπλωμα του αυτοκινήτου και κάθε μέρα,τον χιλιοευχαριστώ ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 4 417472 για την επιμονή που είχε!!!ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΚΑΝΕΝΑΝ!!!Ότι χρειαστώ,τρέχω!!!
Συγνώμη για το μακρόσυρτο μνμ.Ελπίζω να μην σας κούρασα!!!

95ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; Δευ Φεβ 20, 2012 11:09 pm

arkoudaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγώ πήρα δίπλωμα για να έρθω στην κύπρο(εδώ αν δεν οδηγείς την πάτησες, δεν έχει συγκοινωνίες). φοβόμουν απίστευτα. αλλά ανγκαστικά έμαθα. τώρα οδηγώ πολύ άνετα.η αλήθεις είανι ότι σου λύνει τα χέρια. αν κατάφερα να οδηγήσω εγώ που φοβόμουν και τον δρόμαο να περάσω αν είχε αυτοκίνητα, μπορεί όλος ο κόσμος! και δεν ξέρω και ποδήλατο!!!

96ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; Δευ Φεβ 20, 2012 11:15 pm

bettyd

bettyd
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΤΟ ΔΙΠΛΩΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΟ ΕΞΑΣΚΩ. ΦΟΒΑΜΑΙ Η
ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΣΕΙ
Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΤΟ ΕΞΑΣΚΗΣΩ Κ ΠΑΛΙ. ΜΠΡΑΒΟ ΑΡΓΥΡΩ ΠΟΥ
ΤΕΛΙΚΑ ΠΕΙΣΤΗΚΕΣ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ
ΑΝΑΓΚΗ..

97ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; Δευ Φεβ 20, 2012 11:19 pm

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να αρχίσεις σιγά σιγά να οδηγείς πάλι!!!Κρίμα είναι!!!
Πράγματι όμως δεν έχω ανάγκη κανέναν!!!
ΘΑ δείς και εσύ,πόσο ωραία είναι!!! Smile

98ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; Δευ Φεβ 20, 2012 11:52 pm

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεκέμβρη του 1998 έβγαλα το δίπλωμα και Αύγουστο του 1999 πήρα το πρώτο μου αυτοκίνητο. Μόνη μου. Εννοείται πως ο μπαμπάς μου πριν μου "επιτρέψει" να πάρω αυτοκίνητο με είχε ύπο την επίβλεψή του για όλο αυτό το διάστημα ξεκαθαρίζοντας μου ότι στο δικό μου αυτοκίνητο δε θα ανακατευτεί καθόλου.
Δεν ήταν πάντα χωρίς νεύρα και προστριβές η οδήγηση μαζί του αλλά κατασταλαγμένη πλέον μετά από τόσα χρόνια μπορώ να πω ότι μου έδωσε τις καλύτερες συμβουλές και μου έμαθε τα περισσότερα.
Μου αρέσει η οδηγήση και ποτέ δεν πέρασε από το μυαλό μου ότι δεν θα οδηγάω. Ήταν και απαραίτητο για τη δουλειά μου μιας και δούλευα στη βιομηχανική περιοχή 10 χλμ. μακρυά από το σπίτι μου.
Όταν πήρα το αυτοκίνητο ο άντρας μου, που ήμασταν από τότε μαζί, δεν είχε αυτοκίνητο και έτσι όπου και να πηγαίναμε οδηγούσα εγώ. Ο άντρας μου πήρε αυτοκίνητο όταν η κόρη μας ήταν 7 μηνών. Όποτε καταλαβαίνετε.
Το καλό με την οδήγηση είναι ότι σου δίνει ανεξαρτησία. Πας όπου θέλεις, χωρίς να παρακαλάς και να ρωτάς κανέναν.
Επίσης να πω στις κοπέλες που λένε ότι είναι αδέξιες και δε γίνεται να τα καταφέρουν ποτέ, ότι με τέτοια σκέψη δεν πρόκειται ποτέ να πιάσουν τιμόνι.
Όλα είναι στο μυαλό. Αν δε πείσεις το μυαλό σου ότι είσαι άξια και ικανή να οδηγήσεις δεν πρόκειται ποτέ να το κάνεις. Τίποτα δεν είναι ακατόρθωτο.

99ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; Τρι Φεβ 21, 2012 12:04 am

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Συμφωνώ και επαυξάνω!!!
Θα σας πώ επίσης οτι την κόμπλα που έχουν οι άντρες προς τις γυναίκες οδηγούς τύπου,άντε κυρά μου να πλύνεις κάνα πιάτο,έχω να σας πώ τα εξής δύο!!!
Πρώτον,ότι λένε το λένε απλά γιατί είναι πολύ χειρότεροι οδηγοί απο τις γυναίκες!!!Τα περισσότερα τροχαία γίνονται ή εμπλέκονται άντρες!!!Τυχαίο...δεν νομίζω!!!
Δεύτερον,έχω πεί πάρα πολλές φορές σε άντρες:Βάλε την ποδιά σου και τράβα να πλύνεις κάνα πιάτο ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 4 93981 !!!Οδηγούν σαν πάπιες,να μην πώ και τπτ χειρότερο!!!
Μεγάλη ευχαρίστηση λέμε!!!
Να είστε δυνατές,άξιες είστε και μόνο που είστε μάνες!!!

100ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; - Σελίδα 4 Empty Απ: ΟΔΗΓΑΤΕ;;;;; Τρι Φεβ 21, 2012 1:59 am

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalimera koritsia exo diploma apo to 2009 pira ton aera amesos to pan einai na mi fovase den tha odigiseis pote vevaia tora exo kopsei tis poles voltes logo egimosineis kai auto giati fonazei o antras mou alla to autokinito den to allazo me tipota pas pantou kai ksekourasta.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις