Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
99 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 99 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

supermom

supermom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
θα προσπαθήσω να σας πω κι εγώ την γνώμη μου αν και δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω γιατί στο μυαλό μου επικρατεί ένα μπέρδεμα...λοιπόν...ειδήσεις δεν παρακολουθώ, δεν θεωρώ ότι ενημερώνουν αντικειμενικά και εφ'όλης της ύλης. διαβάζω κάποια άρθρα στο διαδίκτυο και κάποια σε εφημερίδες που πέφτουν στα χέρια μου. Δεν δουλεύω, είμαι σχεδόν όλη την ημέρα στο σπίτι με την κορούλα μου και περνώ αρκετή ώρα στο διαδίκτυο. Δεν πήγα στην διαδήλωση εχθές και γενικότερα έχω να πάω σε διαδήλωση από το 1992 που πήγαμε με το σχολείο για την Μακεδονία. Δεν με εξέφραζαν ποτέ οι διαδηλώσεις και τα τελευταία χρόνια κάθε φορά που γίνονται ενώ λεώ...μήπως να πάω; τελικά μετά το πέρας της διαδήλωσης λέω ευτυχώς. μένω σε κεντρικό σημείο της πόλης από το οποίο θα περάσει ΠΑΝΤΑ η όποια διαδήλωση, έχω πετύχει πολλές φορές πορειές στο δρόμο και επίσης με το που βγαίνω από την πόρτα της πολυκατοικίας μου βλέπω τα απομεινάρια...ρε κορίτσια...δεν υπάρχει διάθεση...δεν υπάρχει παιδεία...δεν ξέρω τι σκατά δεν υπάρχει. βαρέθηκα να ακούω τα συνθήματα ποδοσφαίρου και γηπέδων στις πορείες...βαρέθηκα να βλέπω τις σημαίες του ΚΚΕ και του ΠΑΜΕ. δεν ανέχομαι να πρέπει να είμαι με το μέρος κάποιου κομπλεξικού για να βρίσω κάποιον περισσότερο κομπλεξικό. δεν ανέχομαι να πάρω μέρος στις πορείες όπου οι συμμετέχοντες περνώντας από τις καφετέριες κλωτσάνε τα τραπεζοκαθίσματα και βρίζουν τους πελάτες και σπάνε τα τζάμια γιατί έτσι...δεν θέλω να συμμετέχω σε πορείες που καταλήγουν πάντα σε φασαρίες, δακρυγόνα και κάψιμο ξένης περιουσίας. ξέρω...όλοι όσοι συμμετέχουν στις πορείες δεν σημαίνει ότι συναινούν σε ό,τι συμβαίνει. και ξαναγυρίζω στο ότι δεν υπάρχει διάθεση. ποιοι είναι τελοσπάντων αυτοί οι 50 μπαχαλάκηδες, γνωστοί άγνωστοι, τραμπούκοι που τα κάνουν όλα κώλο; γιατί δεν τους μαζεύουν; ποιος θα τους μαζέψει; εγώ; εμείς; αφού δεν γίνεται...δεν μπορούμε. αν δεν υπάρξει ένας άνθρωπος εκ των έσω να σπάσει το απόστημα...να γίνει η αρχή...μα όλοι οι μπάτσοι είναι διεφθαρμένοι;;όλοι; εγώ αγωνίζομαι για την οικογένειά μου, βοηθάω όπως μπορώ τον συνάνθρωπό μου, φροντίζω να μην είμαι κάφρο ελληνίδα και εύχομαι μια μέρα να βγω και εγώ στο δρόμο να φωνάξω, να προλάβω να τους πεθάνω εγώ, πριν με πεθάνουν αυτοί.

πραγματικά ελπίζω να μην θεωρηθεί ότι υποννοώ κάτι για όσους ανθρώπους συμμετέχουν με αγνή καρδιά και προθέσεις στις διαδηλώσεις...

και επειδή το ζουμί της υπόθεσης είναι το τι ψηφίστηκε...τι κάνουμε τώρα; ο καθένας κάνει ό,τι μπορεί για να προστατεύσει και να ζήσει την οικογένειά του και όταν κληθούμε να ψηφίσουμε δεν ψηφίζουμε κανέναν από αυτούς τους λεχρίτες που ευθύνονται σε μεγάλο βαθμό για το αδιέξοδό της χώρας.

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα σε όλες! Να αλλάξουμε συζήτηση μπας και αλλάξει η διάθεσή μας έστω και για λίγο?

Kastallia


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Supermom,σου παραθετω μια φωτο που εχει κανει το γυρο του διαδικτυου και ισως και του κοσμου για να δεις ποιοι ειναι αυτοι που δημιουργουν σκοπιμα τα επεισοδια απλα για να κανουν πολιτες σαν εσενα και μενα να μην διαμαρτυρομhttps://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=368251336537521&set=a.220003001362356.69827.173917969304193&type=1&theaterαστε:

Να ξεκαθαρισω οτι εχω και γω φιλους αστυνομικους,καταπληκτικα παιδια,οικογενειαρχες και βιοπαλαιστες.Αυτο αφορα το παρακρατος ,οχι τους απλους αστυνομικους.

Υ.Γ Συγγνωμη το λινκ δε βγηκε οπως πρεπει,δεν ξερω γιατι.Ειναι η περιφημη φωτο με τα παπουτσια.Ματ και συλληφθεντες ταραξιες ειχαν τα ιδια αρβυλα και οχι μονο ενας...

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kastallia έγραψε:Supermom,σου παραθετω μια φωτο που εχει κανει το γυρο του διαδικτυου και ισως και του κοσμου για να δεις ποιοι ειναι αυτοι που δημιουργουν σκοπιμα τα επεισοδια απλα για να κανουν πολιτες σαν εσενα και μενα να μην διαμαρτυρομhttps://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=368251336537521&set=a.220003001362356.69827.173917969304193&type=1&theaterαστε:

Να ξεκαθαρισω οτι εχω και γω φιλους αστυνομικους,καταπληκτικα παιδια,οικογενειαρχες και βιοπαλαιστες.Αυτο αφορα το παρακρατος ,οχι τους απλους αστυνομικους.

Υ.Γ Συγγνωμη το λινκ δε βγηκε οπως πρεπει,δεν ξερω γιατι.Ειναι η περιφημη φωτο με τα παπουτσια.Ματ και συλληφθεντες ταραξιες ειχαν τα ιδια αρβυλα και οχι μονο ενας...
την ειδα και εγω την φωτο χθες στο fbκαι την κοινοποιησα και εγω,αλλα μου ειπανε οτι ειναι παλια και οχι απο την χωρα μας.

Kastallia


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nai,τωρα ειδα το μηνυμα απο την ιστοσελιδα onnews,δεν αλλαζει και κατι παντως,αυτη ειναι η αληθεια,για αυτο και δεν τους συλλαμβανουν ποτε τη στιγμη που διαπραττουν τις καταστροφες και για αυτο λεγονται 'γνωστοι-αγνωστοι"

supermom

supermom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kastallia έγραψε:Supermom,σου παραθετω μια φωτο που εχει κανει το γυρο του διαδικτυου και ισως και του κοσμου για να δεις ποιοι ειναι αυτοι που δημιουργουν σκοπιμα τα επεισοδια απλα για να κανουν πολιτες σαν εσενα και μενα να μην διαμαρτυρομhttps://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=368251336537521&set=a.220003001362356.69827.173917969304193&type=1&theaterαστε:

Να ξεκαθαρισω οτι εχω και γω φιλους αστυνομικους,καταπληκτικα παιδια,οικογενειαρχες και βιοπαλαιστες.Αυτο αφορα το παρακρατος ,οχι τους απλους αστυνομικους.

Υ.Γ Συγγνωμη το λινκ δε βγηκε οπως πρεπει,δεν ξερω γιατι.Ειναι η περιφημη φωτο με τα παπουτσια.Ματ και συλληφθεντες ταραξιες ειχαν τα ιδια αρβυλα και οχι μονο ενας...


kastalia μου, δεν πειράζει. κατάλαβα για ποια φωτογραφία μιλάς, είναι παντού στο διαδίκτυο. να σου πω απλά ότι εγώ για την συγκεκριμένη διάβασα ότι είναι από το εξωτερικό. έχω δει και το βίντεο που κυκλοφόρησε το καλοκαίρι με τους τύπους με τους λοστούς που στη συνέχεια γίνονται ένα με τα ΜΑΤ και κάνουν πλακίτσα και πολλά άλλα. το λέω γιατί πολλά βλέπουμε χάριν εντυπωσιασμού, χωρίς ενημέρωση από πού προέρχονται, ποια ημερομηνία, πού κτλ. και αυτά είναι παραπληροφόρηση και λαικισμός...δηλαδή; τι; οι δυνάμεις ασφαλείας και οι τραμπούκοι είναι οι ίδιοι; τα βλέπουν οι εισαγγελείς, τα ξέρει ο κόσμος όοοοολος, καταστρέφουν πορείες χιλιάδων ανθρώπων και κανένας δεν μπορεί να κάνει κάτι; αναρωτιέμαι ειλικρινά....

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω την είδα την φωτο και θα συμφωνήσω μαζί σου , και ακόμα και αν είναι παλιά νομίζετε ότι δεν συμβαίνουν αυτά στη χώρα μας ; άλλωστε κάποια κοπέλα έβαλε και τα λόγια του ανθρώπου που έχει το σινεμά ότι μπήκαν μέσα οι κουκουλοφόροι και ζήταγαν λεφτά και η αστυνομία δεν έκανε τίποτα ...μα πως να κάνει θα εκθέσουν τους δικούς τους; Κάπου στο fb είδα ένα βιντεάκι που έλεγε δεν με νοιάζει αν υπάρχει καλός αστυνομικός γιατί όταν πάρει εντολή να με χτυπήσει θα το κάνει άρα παύει να είναι καλός .Επίσης τη δουλειά είχαν οι Γερμανοί ματατζήδες ;
Αλήθεια όσες κατέβατε Αθήνα το τύπο που πουλούσε τα αλυσοπρίονα τον είδατε;

Kastallia


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Φυσικα και μπορουν να κανουν κατι.Απλα δε θελουν.Θα σου πω ενα περιστατικο που το βιωσα εγω η ιδια,δεν ειναι ακριβως αυτο που συζηταμε τωρα,αλλα το αναφερω να καταλαβεις πού ζουμε...
Και μου συνεβη το 1998 αν δεν κανω λαθος,τοσα χρονια πριν επι κυβερνηση Σημιτη,τοτε που το ΠΑΣΟΚ ηταν στις δοξες του ...φυσικα και δεν εχω αποδειξη για αυτο που θα πω,οποιος θελει με πιστευει...
Ημουν φοιτητρια στηΡοδο και ηταν η πρωτη χρονια που ελαβε μερος ο διαγωνισμος ΑΣΕΠ εκπαιδευτικων...τοτε υπηρχε θεμα με τους ηδη αναπληρωτες εκπ/κους,γιατι θεωρησαν αδικο (και ηταν)να παρακαμφθει η σειρα που ειχαν στον πινακα διοριστεων εχοντας πολλοι απο αυτους δουλεψει πανω απο 10 χρονια ...ηταν αδικο οντως να διοριζονται μονο με το διαγωνισμο ανθρωποι που εκτος του πτυχιου ειχαν και τοσα χρονια υπηρεσια.Ειχαν λοιπον κανει καταληψη εκπ/κοι απο ολα τα Δωδεκανησα σε ενα δημοτικο της Ροδου χρησιμοποιωντας το ως βαση για τις πορειες που καθε πρωι γινονταν στο νησι απο νωρις.Εγω ημουν φοιτητρια και στην ουσια με συνεφερε ο διαγωνισμος.Αλλα θεωρησα αδικο να μην υπαρχει μια ρυθμιση για αυτους τους ανθρωπους,κατι που ισχυσε μετα με τους αγωνες τους και ημουν μια απο τους 2-3 μονο φοιτητες που πηρα μερος στην καταληψη και τις πορειες.Δε θα ξεχασω ποτε ποσο στην μπουκα με ειχαν οι συμφοιτητες μου που τοτε ενιωθαν οτι ηταν κατι αλλο απο τους εν ενεργεια συναδερφους τους και ειχαν μια συμπεριφορα απαξιωτικη προς τον αγωνα τους και απαραδεκτη για μενα.Εκει στην καταληψη γνωρισα εναν καθηγητη.Συμπαθεστατο ανθρωπακι,με μουσι,κυριος,αυτο που λεμε φατσα που σου δειχνει ανθρωπο του πνευματος...δυο μερες ηταν πρωτη γραμμη στην πορεια!Ενα βραδυ κατσαμε μαζι στα σκαλια του σχολειου...μου ελεγε να παω σπιτι να κοιμηθω.Οτι ειμαι καλο παιδι και αθωο...οτι τα πραγματα δεν ειναι οπως φαινονται παντα...οτι και ολοι αυτοι που εδω κανουν τους αγωνιστες δεν ειναι τοσο αγνοι...οτι θα μεγαλωσω και θα δω ποια ειναι η αληθεια και θα αλλαξω και γω...σε καποια φαση ειχα δει καποιους να πηδουν την πισω περιφραξη του σχολειου και να μπαινουν στην αυλη κρυφα...πηγα και του το ειπα...ηταν χαραματα...με αρπαζει ,δεν θα το ξεχασω ποτε,σαν να ημουν νυφη και να με βαζε ο ανδρας σπιτι,ετσι ακριβως,με βαζει σε ενα παγκακι και λεει"Σου ειπα να πας να κοιμηθεις,απο την αϋπνια εχεις
παραισθησεις"Μα δε γινεται να ειδα λαθος,του λεω...τελος παντων,δε θυμαμαι αν ηταν το ιδιο πρωι μετα ή το επομενο που ειχε χαθει...καποιος λοιπον συναδερφος ρωτησε την ωρα της πορειας πού ειναι αυτος ο τοσο δραστηριος συναδερφος και του απαντησε ενας αλλος"Α δεν το μαθες;;;Ασφαλιτης ηταν τελικα"Α και να προσθεσω οτι την ωρα που μιλαγαμε στις σκαλες,μου εδειχνε αμαξια που περναγαν εξω απο το σχολειο και μου ελεγε ποια ειναι της ασφαλειας...στην ουσια μου ειπε την αληθεια αλλα ειχα τοση απειρια και ενθουσιασμο που δεν καταλαβα τιποτα!

Αυτη την εμπειρια δεν θα την ξεχασω ποτε!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
supermom έγραψε:θα προσπαθήσω να σας πω κι εγώ την γνώμη μου αν και δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω γιατί στο μυαλό μου επικρατεί ένα μπέρδεμα...λοιπόν...ειδήσεις δεν παρακολουθώ, δεν θεωρώ ότι ενημερώνουν αντικειμενικά και εφ'όλης της ύλης. διαβάζω κάποια άρθρα στο διαδίκτυο και κάποια σε εφημερίδες που πέφτουν στα χέρια μου. Δεν δουλεύω, είμαι σχεδόν όλη την ημέρα στο σπίτι με την κορούλα μου και περνώ αρκετή ώρα στο διαδίκτυο. Δεν πήγα στην διαδήλωση εχθές και γενικότερα έχω να πάω σε διαδήλωση από το 1992 που πήγαμε με το σχολείο για την Μακεδονία. Δεν με εξέφραζαν ποτέ οι διαδηλώσεις και τα τελευταία χρόνια κάθε φορά που γίνονται ενώ λεώ...μήπως να πάω; τελικά μετά το πέρας της διαδήλωσης λέω ευτυχώς. μένω σε κεντρικό σημείο της πόλης από το οποίο θα περάσει ΠΑΝΤΑ η όποια διαδήλωση, έχω πετύχει πολλές φορές πορειές στο δρόμο και επίσης με το που βγαίνω από την πόρτα της πολυκατοικίας μου βλέπω τα απομεινάρια...ρε κορίτσια...δεν υπάρχει διάθεση...δεν υπάρχει παιδεία...δεν ξέρω τι σκατά δεν υπάρχει. βαρέθηκα να ακούω τα συνθήματα ποδοσφαίρου και γηπέδων στις πορείες...βαρέθηκα να βλέπω τις σημαίες του ΚΚΕ και του ΠΑΜΕ. δεν ανέχομαι να πρέπει να είμαι με το μέρος κάποιου κομπλεξικού για να βρίσω κάποιον περισσότερο κομπλεξικό. δεν ανέχομαι να πάρω μέρος στις πορείες όπου οι συμμετέχοντες περνώντας από τις καφετέριες κλωτσάνε τα τραπεζοκαθίσματα και βρίζουν τους πελάτες και σπάνε τα τζάμια γιατί έτσι...δεν θέλω να συμμετέχω σε πορείες που καταλήγουν πάντα σε φασαρίες, δακρυγόνα και κάψιμο ξένης περιουσίας. ξέρω...όλοι όσοι συμμετέχουν στις πορείες δεν σημαίνει ότι συναινούν σε ό,τι συμβαίνει. και ξαναγυρίζω στο ότι δεν υπάρχει διάθεση. ποιοι είναι τελοσπάντων αυτοί οι 50 μπαχαλάκηδες, γνωστοί άγνωστοι, τραμπούκοι που τα κάνουν όλα κώλο; γιατί δεν τους μαζεύουν; ποιος θα τους μαζέψει; εγώ; εμείς; αφού δεν γίνεται...δεν μπορούμε. αν δεν υπάρξει ένας άνθρωπος εκ των έσω να σπάσει το απόστημα...να γίνει η αρχή...μα όλοι οι μπάτσοι είναι διεφθαρμένοι;;όλοι; εγώ αγωνίζομαι για την οικογένειά μου, βοηθάω όπως μπορώ τον συνάνθρωπό μου, φροντίζω να μην είμαι κάφρο ελληνίδα και εύχομαι μια μέρα να βγω και εγώ στο δρόμο να φωνάξω, να προλάβω να τους πεθάνω εγώ, πριν με πεθάνουν αυτοί.

πραγματικά ελπίζω να μην θεωρηθεί ότι υποννοώ κάτι για όσους ανθρώπους συμμετέχουν με αγνή καρδιά και προθέσεις στις διαδηλώσεις...

και επειδή το ζουμί της υπόθεσης είναι το τι ψηφίστηκε...τι κάνουμε τώρα; ο καθένας κάνει ό,τι μπορεί για να προστατεύσει και να ζήσει την οικογένειά του και όταν κληθούμε να ψηφίσουμε δεν ψηφίζουμε κανέναν από αυτούς τους λεχρίτες που ευθύνονται σε μεγάλο βαθμό για το αδιέξοδό της χώρας.

supermom δεν ειναι η διαδηλωση ο μονος τροπος να αγωνιστει κανεις.Δεν με εκφραζουν επισης οι διαδηλωσεις. ΠΧ στους αγανακτισμενους δεν κατεβηκα, για τους αντιθετους λογους απο αυτους που αναφερεις,γιατι δεν με εκφραζει μια γενικα κ αοριστα αγανακτισμενη μαζα, θελω να ξερω με ποιους συμπορευομαι. θελω να ειναι ξεκαθαρη η πολιτικη τους θεση.
Η χθεσινη διαδηλωση ομως διεφερε. Ειναι η πιο σημαντικη στιγμη απο την μεταπολιτευση κ περα. Δεν μ αρεσει να κατηγορουμε ο ενας τον αλλο "εγω πηγα,εσυ δεν πηγες,σηκω απο τον καναπε " κτλ Επισης ενω σεβομαι την εργασια του καθενος δεν μπορω την κλαψα μονο για τα καμενα καταστηματα,καμενοι ειναι οι μισθοι κ οι συνταξεις κ οι κοινωνικες παροχες ολων.
Τωρα για την διαφθορα των "μπατσων" σε ενα διεφθαρμενο συστημα ναι ειναι διεφθαρμενοι στην πλειοψηφια τους. Διαχωριζω τα ΜΑΤ απο τον αστυνομικο. Αυτοι ειναι πορωμενα γουρουνια για μενα. Η ασδτυνομια στο συνολο της δεν ξερω τι ειναι...και το να μην ξερουμε τι ρολο βαραει η αστυνομια "μας" μου φαινεται επικινδυνο.Συγγενεις εχω αρκετους στην αστυνομια, βλεπω τους κουτσουρεμενους τους μισθους.Αλλα οπως απαιτω απο τον γιατρο να κανει το χρεος του και ας πληρωνεται λιγο ετσι απιτω και απο τον αστυνομικο να με προστατευει. Δεν καταλαβαινω γιατι να παρουν συγχωροχαρτι συγκεκριμενες ειδικοτητες. Κυκλοφορει στο διαδικτυο πολυ υλικο...αλλα απο προσωπικη πειρα κ απο φιλων μου μπορω να πω οτι συχνα συνεργαζονται στις πορειες τα ΜΑΤ και οι ασφαλιτες/μπαχαλακηδες.
Να πω κι αλλα,φλυαρω το ξερω σορρυ, δεν πρεπει να εξαντλουμε τον θυμο μας στους "μπατσους" αυτοι ειναι οργανα της εξουσιας.Εκει πρεπει να βγει η οργη μας.



supermom έγραψε:
Kastallia έγραψε:Supermom,σου παραθετω μια φωτο που εχει κανει το γυρο του διαδικτυου και ισως και του κοσμου για να δεις ποιοι ειναι αυτοι που δημιουργουν σκοπιμα τα επεισοδια απλα για να κανουν πολιτες σαν εσενα και μενα να μην διαμαρτυρομhttps://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=368251336537521&set=a.220003001362356.69827.173917969304193&type=1&theaterαστε:

Να ξεκαθαρισω οτι εχω και γω φιλους αστυνομικους,καταπληκτικα παιδια,οικογενειαρχες και βιοπαλαιστες.Αυτο αφορα το παρακρατος ,οχι τους απλους αστυνομικους.

Υ.Γ Συγγνωμη το λινκ δε βγηκε οπως πρεπει,δεν ξερω γιατι.Ειναι η περιφημη φωτο με τα παπουτσια.Ματ και συλληφθεντες ταραξιες ειχαν τα ιδια αρβυλα και οχι μονο ενας...


kastalia μου, δεν πειράζει. κατάλαβα για ποια φωτογραφία μιλάς, είναι παντού στο διαδίκτυο. να σου πω απλά ότι εγώ για την συγκεκριμένη διάβασα ότι είναι από το εξωτερικό. έχω δει και το βίντεο που κυκλοφόρησε το καλοκαίρι με τους τύπους με τους λοστούς που στη συνέχεια γίνονται ένα με τα ΜΑΤ και κάνουν πλακίτσα και πολλά άλλα. το λέω γιατί πολλά βλέπουμε χάριν εντυπωσιασμού, χωρίς ενημέρωση από πού προέρχονται, ποια ημερομηνία, πού κτλ. και αυτά είναι παραπληροφόρηση και λαικισμός...δηλαδή; τι; οι δυνάμεις ασφαλείας και οι τραμπούκοι είναι οι ίδιοι; τα βλέπουν οι εισαγγελείς, τα ξέρει ο κόσμος όοοοολος, καταστρέφουν πορείες χιλιάδων ανθρώπων και κανένας δεν μπορεί να κάνει κάτι; αναρωτιέμαι ειλικρινά....


Αυτος ειναι ο σκοπος, να φοβαται ο κοσμος να βγει.Ομαδες καταστολης....



Έχει επεξεργασθεί από τον/την litsakos στις Δευ Φεβ 13, 2012 8:23 am, 1 φορά

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kastallia έγραψε:To θεμα ειναι πως απο δω και μπρος θα ειναι δυσκολο εως αδυνατον να συνεχισουμε κανονικα τη ζωη μας...ή τουλαχιστον τη ζωη που ξεραμε μεχρι τωρα.Και δεν ανηκουμε στην ταξη των κακομαθημενων που μεγαλωσανε στα πουπουλα με υπερβολικες παροχες...τερμα η ιατροφαρμακευτικη περιθαλψη,τερμα η εκπαιδευση ακομα και με τα χαλια που ειχε,τουλαχιστον ειχαν τα σχολεια κιμωλιες και χαρτι,τωρα δε θα εχουν ουτε αυτα!Τερμα οι ειδικοτητες στα σχολεια(γυμναστες,αγγλικα,εικαστικα)τερμα οι σπουδες και κυριως τερμα οι δουλειες.Δεν ειναι οτι απολυομαστε στο δημοσιο...πειτε μου τι παει καλα,ποιος κλαδος ευνοειται;;;Εγω ειπα στον ανδρα μου πως αν απολυομουν δε φοβαμαι...εχω δουλεψει και σε φαστ φουντ,εχω καθαρισει και τις τουαλετες και δε ντρεπομαι,περσι πηγαινα μαζι του στο χωραφι ΣΚ και γιορτες,ας παω μαζι του να δουλεψω,δεν ντρεπομαι...του λεω αν κλεισει το σχολειο και με στειλουν μακρια δε συμφερει να παω ,παιρνω 430 ευρω στο χερι με το δανειο,800 χωρις το δανειο,μετα απο 10 χρονια,τι να κανω να παω μακρια,να τα δινω πού;Στα ενοικια;Και μου λεει και τι θα κανεις ως αγροτισσα;Σαμπως πουλιεται τιποτα;Ξερω παιδια αξιολογα,αριστουχα,ειδικα η μια κοπελα εχει ΤΑ πτυχια ,εξωτερικο,μεταπτυχιακα και τελικα πηγε ΚΑΙ στο παιδαγωγικο για να βρει ευκολοτερα δουλεια και με 3 γλωσσες και 3 πτυχια ειναι ανεργη παλι και χωρις προοπτικη.Περσι δουλεψε σε ιδιωτικο και της φαγαν 2000 ευρω.Ποια ιδιωτικα πλεον;Μπορουν οι γονεις να πληρωνουν ιδιωτικα σχολεια;Η ξαδερφη μου σε φροντιστηριο αγγλικων εχει φετος περικοπη ωρων προκειμενου να μην απολυθει καμια κοπελα.Του χρονου;Τι;
Ιδιωτικοι υπαλληλοι;;;Εμπορουπαλληλοι;Ολοι απολυονται.Ο αδερφος μου ανεργος,τοσα παιδια ανεργα,οικογενειαρχες απολυθηκαν στα 40 και στα 50 τους.Εχω ηδη εναν φιλο στην Αμερικη απο περσι,μια φιλη που αυριο φευγει για Αγγλια (για δουλεια,οχι σπουδες) και αλλη μια που το ψαχνει.
Δεν ειναι η ζωη μας οπως ηταν και αυτο οφειλεται στην καταχρηση εξουσιας,στην ελλειψη δικαιοσυνης,εκλεψαν τα παντα και απλα λενε συγγνωμη,καναμε λαθη...τι λετε ρε....κρεμαλα θελετε και μετα καψιμο να αρχισουμε απο την αρχη.Και μας παραχωρουν και στις διαθεσεις των ξενων.Ουτε σε παραλια να κολυμπησουμε δε θα μπορουμε σε λιγο να παμε...θα ανηκει σε ξενους.
Καταλαβες its a boy;Πρωτη φορα η γενια μας θα ζησει αυτο το "ζωη δεν μπορει να συνεχιστει ετσι",ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΨΟΥΜΕ ΝΑ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ.
Πριν 6 χρονια ειχα ανεβει Αθηνα με το πλοιο αυθημερον για να παραβρεθω σε διαδηλωση.Φετος δεν μπορεσα να το κανω ειμαι εγκυος 7 μηνων και εχω και αλλο παιδι.Αν δεν ημουν εγκυος θα το αφηνα στην πεθερα μου 1 μερα,2 μερες και θα πηγαινα.Νιωθω χαλια που δεν μπορεσα να κανω κατι και ειμαι και παροπλισμενη γενικως φετος λογω προβληματων στην εγκυμοσυνη.Αλλα ορκιζομαι οτι δε θα μεινω απαθης,θα κανω ο,τι μπορω.Με οποιο κοστος,πλεον νιωθω οτι δεν εχει κανεις μας τιποτα να χασει...και που εισαι ακομα...τον Ιουνιο λεει θα εχουμε χειροτερα μετρα.Το φανταζεσαι;;;

Συγγνωμη αν με συνεπηρε ο συναισθηματισμος...


δυστυχώς έχεις τόσο δίκιο!

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
florentiab έγραψε:
Kastallia έγραψε:To θεμα ειναι πως απο δω και μπρος θα ειναι δυσκολο εως αδυνατον να συνεχισουμε κανονικα τη ζωη μας...ή τουλαχιστον τη ζωη που ξεραμε μεχρι τωρα.Και δεν ανηκουμε στην ταξη των κακομαθημενων που μεγαλωσανε στα πουπουλα με υπερβολικες παροχες...τερμα η ιατροφαρμακευτικη περιθαλψη,τερμα η εκπαιδευση ακομα και με τα χαλια που ειχε,τουλαχιστον ειχαν τα σχολεια κιμωλιες και χαρτι,τωρα δε θα εχουν ουτε αυτα!Τερμα οι ειδικοτητες στα σχολεια(γυμναστες,αγγλικα,εικαστικα)τερμα οι σπουδες και κυριως τερμα οι δουλειες.Δεν ειναι οτι απολυομαστε στο δημοσιο...πειτε μου τι παει καλα,ποιος κλαδος ευνοειται;;;Εγω ειπα στον ανδρα μου πως αν απολυομουν δε φοβαμαι...εχω δουλεψει και σε φαστ φουντ,εχω καθαρισει και τις τουαλετες και δε ντρεπομαι,περσι πηγαινα μαζι του στο χωραφι ΣΚ και γιορτες,ας παω μαζι του να δουλεψω,δεν ντρεπομαι...του λεω αν κλεισει το σχολειο και με στειλουν μακρια δε συμφερει να παω ,παιρνω 430 ευρω στο χερι με το δανειο,800 χωρις το δανειο,μετα απο 10 χρονια,τι να κανω να παω μακρια,να τα δινω πού;Στα ενοικια;Και μου λεει και τι θα κανεις ως αγροτισσα;Σαμπως πουλιεται τιποτα;Ξερω παιδια αξιολογα,αριστουχα,ειδικα η μια κοπελα εχει ΤΑ πτυχια ,εξωτερικο,μεταπτυχιακα και τελικα πηγε ΚΑΙ στο παιδαγωγικο για να βρει ευκολοτερα δουλεια και με 3 γλωσσες και 3 πτυχια ειναι ανεργη παλι και χωρις προοπτικη.Περσι δουλεψε σε ιδιωτικο και της φαγαν 2000 ευρω.Ποια ιδιωτικα πλεον;Μπορουν οι γονεις να πληρωνουν ιδιωτικα σχολεια;Η ξαδερφη μου σε φροντιστηριο αγγλικων εχει φετος περικοπη ωρων προκειμενου να μην απολυθει καμια κοπελα.Του χρονου;Τι;
Ιδιωτικοι υπαλληλοι;;;Εμπορουπαλληλοι;Ολοι απολυονται.Ο αδερφος μου ανεργος,τοσα παιδια ανεργα,οικογενειαρχες απολυθηκαν στα 40 και στα 50 τους.Εχω ηδη εναν φιλο στην Αμερικη απο περσι,μια φιλη που αυριο φευγει για Αγγλια (για δουλεια,οχι σπουδες) και αλλη μια που το ψαχνει.
Δεν ειναι η ζωη μας οπως ηταν και αυτο οφειλεται στην καταχρηση εξουσιας,στην ελλειψη δικαιοσυνης,εκλεψαν τα παντα και απλα λενε συγγνωμη,καναμε λαθη...τι λετε ρε....κρεμαλα θελετε και μετα καψιμο να αρχισουμε απο την αρχη.Και μας παραχωρουν και στις διαθεσεις των ξενων.Ουτε σε παραλια να κολυμπησουμε δε θα μπορουμε σε λιγο να παμε...θα ανηκει σε ξενους.
Καταλαβες its a boy;Πρωτη φορα η γενια μας θα ζησει αυτο το "ζωη δεν μπορει να συνεχιστει ετσι",ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΨΟΥΜΕ ΝΑ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ.
Πριν 6 χρονια ειχα ανεβει Αθηνα με το πλοιο αυθημερον για να παραβρεθω σε διαδηλωση.Φετος δεν μπορεσα να το κανω ειμαι εγκυος 7 μηνων και εχω και αλλο παιδι.Αν δεν ημουν εγκυος θα το αφηνα στην πεθερα μου 1 μερα,2 μερες και θα πηγαινα.Νιωθω χαλια που δεν μπορεσα να κανω κατι και ειμαι και παροπλισμενη γενικως φετος λογω προβληματων στην εγκυμοσυνη.Αλλα ορκιζομαι οτι δε θα μεινω απαθης,θα κανω ο,τι μπορω.Με οποιο κοστος,πλεον νιωθω οτι δεν εχει κανεις μας τιποτα να χασει...και που εισαι ακομα...τον Ιουνιο λεει θα εχουμε χειροτερα μετρα.Το φανταζεσαι;;;

Συγγνωμη αν με συνεπηρε ο συναισθηματισμος...


δυστυχώς έχεις τόσο δίκιο!

Εαν μιλάτε για αυτήν την φωτό, ναι είναι από άσκηση στον Καναδά. Τα γεγνότα δεν έγιναν πρωί. Στη φωτό βλέπω φως ημέρας...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[b]Καλησπέρα..Τι κάνετε?Ξάπλωσα και σηκώθηκα πριν λίγο με πονοκέφαλο Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !!!!Ελεος!!!Ολα τα ανώμαλα σε εμένα θα συμβούν Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !!!

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
natali-maria έγραψε:[b]Καλησπέρα..Τι κάνετε?Ξάπλωσα και σηκώθηκα πριν λίγο με πονοκέφαλο Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !!!!Ελεος!!!Ολα τα ανώμαλα σε εμένα θα συμβούν Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !!!

Τι έπαθες;

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bell έγραψε:
natali-maria έγραψε:Καλησπέρα..Τι κάνετε?Ξάπλωσα και σηκώθηκα πριν λίγο με πονοκέφαλο Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !!!!Ελεος!!!Ολα τα ανώμαλα σε εμένα θα συμβούν Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !!!

Τι έπαθες;


[b]Εχω πονοκέφαλο!!Μήπως να Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 17 679259 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 17 679259 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 17 679259 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 17 679259 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 17 679259 για να μου περάσει Razz Razz Razz Razz Razz Razz ?

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:
bell έγραψε:
natali-maria έγραψε:Καλησπέρα..Τι κάνετε?Ξάπλωσα και σηκώθηκα πριν λίγο με πονοκέφαλο Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !!!!Ελεος!!!Ολα τα ανώμαλα σε εμένα θα συμβούν Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !!!

Τι έπαθες;


[b]Εχω πονοκέφαλο!!Μήπως να Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 17 679259 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 17 679259 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 17 679259 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 17 679259 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 17 679259 για να μου περάσει Razz Razz Razz Razz Razz Razz ?
σε μάτιασαν που έγινες πρωταγωνίστρια ...χαχαχα

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:
natali-maria έγραψε:
bell έγραψε:
natali-maria έγραψε:Καλησπέρα..Τι κάνετε?Ξάπλωσα και σηκώθηκα πριν λίγο με πονοκέφαλο Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !!!!Ελεος!!!Ολα τα ανώμαλα σε εμένα θα συμβούν Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !!!

Τι έπαθες;


[b]Εχω πονοκέφαλο!!Μήπως να Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 17 679259 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 17 679259 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 17 679259 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 17 679259 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 17 679259 για να μου περάσει Razz Razz Razz Razz Razz Razz ?

σε μάτιασαν που έγινες πρωταγωνίστρια ...χαχαχα


Το γελάς Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ?

417Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 17 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Δευ Φεβ 13, 2012 9:53 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να ρωτησω κατι?αυτα που λετε οτι σας συνεβη στο fb και στο mail απλα ετυχε η ηταν εσκεμμενο απο καποιον που υποψιαζεστε?μπορει να τυχει και σε μενα η σε οποιονδηποτε δλ?και πρεπει να τον εχεις φιλο αυτον που το κανει η οχι?πολλες ερωτησεις σορυ αλλα ειμαι ασχετη με αυτα.

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KRISTI 1 mallon prepei na ton exei fillo gia na prospathisi na to kanei ayto.den xserw

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα...

http://hawk-girl.blogspot.com/

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalispera stefanakos ti kaneis?

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[b]Ουφ..ευτυχώς μου πέρασε ο πονοκέφαλος!!
Κρίστι το μόνο που μπορώ να πω είναι οτι δεν είναι τυχαίο!!![/

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KRISTI 1 έγραψε:να ρωτησω κατι?αυτα που λετε οτι σας συνεβη στο fb και στο mail απλα ετυχε η ηταν εσκεμμενο απο καποιον που υποψιαζεστε?μπορει να τυχει και σε μενα η σε οποιονδηποτε δλ?και πρεπει να τον εχεις φιλο αυτον που το κανει η οχι?πολλες ερωτησεις σορυ αλλα ειμαι ασχετη με αυτα.

Δεν είναι ανάγκη να τον έχεις φίλο απλα προσπαθει με το mail σου να μπει στο λογαριασμό και αν εχεις κάνει τις απαραίτητες ρυθμίσεις σε ειδοποιεί το fb με mail.Αναφορά/μπλοκάρισμα μπορεία να σου κάνει οποιοσδήποτε!

http://changedyourlife.blogspot.com/

423Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 17 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Δευ Φεβ 13, 2012 10:27 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και πως μπορει καποιος να δει το μαιλ μου?μονο αν το εχω δωσει εγω ε?και τ ρυθμισεις ειναι αυτες που λετε οτι κανατε στο φβ?

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κρίστι δεν ξέρω και εγω ακριβώς τι και πως!Αλλαξε τους κωδικούς σου και γενικά προσοχή!!Αυτο κάναμε και εμείς Very Happy Very Happy Very Happy !!

Πάω να βάλω ενα πλυντήριο... Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 17 911307 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 17 911307 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 17 911307 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 17 911307 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 17 911307

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:

γεια σου Βιβη.. γεια σας κοριτσια! ουτε γεια ειπα απο τα νευρα μου... οταν εβαλα σημερα τον κωδικο μου στο φεις μου βγηκε ενα μηνυμα ποιος καποιος προσπαθησε να μπει στο λογαριασμο μου απο αγνστη συσκευη ή τηλεφωνο.. επειδη ειχα βαλει καποιες ρυθμισεις μαλλον δεν τα καταφερε.. μου ζητησε καποια προσωπικα στοιχεια κ μετα με εβαλε...μετα αμεσως αλλαξα τον κωδικο μου..ελεος δηλαδη χρισημοποιω τοσα χρονια το ιντερνετ και αυτο δεν μου εχει ξανασυμβει...


Κατερινα εμενα αυτο μου το κανει οταν μπαινω απο αλλον υπολογιστη,πχ σημερα μπηκα απο του αντρα μου και μου ηρθε κατευθειαν αυτο το μνμ που λες στο e-mail μου!

Δεν ξερω δηλαδη τι θα καταφερουν αν μπουνε στο facebook σου?

Αμαν πια τι γινεται,κοριτσια γενικα ολες πρεπει να αλλαζουμε τους κωδικους μας ανα τακτα διαστηματα,το λεει παντου απο τα μηχανηματα των ATM μεχρι το facebook Κτλ κτλ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις