Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
183 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 183 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 31 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 42]

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλη δουλιτσα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 20 Md021...!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπαααααα δν ειναι οι βλακεις αλλων γενικα δν ειμαι καλα.τα βραδυα δν κοιμαμαι κ το πρωι δν μου κανει κεφι να σηκωθω απο το κρεβατι...δν εχω ορεξη για τπτ.τεσπα οσο για το κομματι ειναι λατρεια.το ακουω συνεχεια τοσο που σε λιγο θα με κραξει ο αντρας μου!

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ουφ! σα το τρελό είμαι πάλι γιατί εκτός απο τις εξωτερικές δουλειες γύρισα να μαγειρέψω του αντρούλη και να κάνω φασίνες σπιτιού!!

Δεν έχουμε νέα απο Δεσποινα ακομα οπότε αναμένουμε.... μακάρι να πάνε όλα καλά...

Μαρινάκι μου τι εγινε βρε κούκλα? ..μπες να μας πεις το έκανες το τεστάκι? Shocked

a-niki μου, μακάρι να βγάλεις κάποια άκρη με τις εξετάσεις και να βρεις αυτό το ριμαδοΓΙΑΤΙ...!! Mad

Άντα μου οι μπνάνες: φούλ σε κάλιο, μγνήσιο και βιταμίνες τις ομάδας Β: Β6, φολυκό οξύ και C πολύ καλές για άτομα που υποφέρουν απο κράμπες ή γυμνάζονται πολύ, λόγω του μαγνησίου που έχουν. Για να αποροφήσει όμως ο οργανισμός καλύτερα το μαγνήσιο πρέπει να έχει επαρκή ποσότητα ασβεστίου, οπότε καλό είναι να την τρώς μαζί με 1-2 αμύγδαλα ή λίγο γιαούρτι.
Αρκετά θρεπτικές όπως και οι περισσότερες καλές τροφές όπως π.χ αβοκάντο, ταχίνι, μελάσσα, ξηροί καρποί κλπ κλπ.
Οταν τρέφεσαι με καλές λιπαρές τροφές 1ον το λίπος αυτό μεταβολίζεται πολύ ποιο ανώδυνα και καίγεται πολύ ποιο εύκολα απο τον οργανισμό σε σύγκρηση π.χ απο το βούτυρο ή γλυκά ή ζωικά λίπη κλπ που είναι τελείως άχριστα και επιβαρυντικά για τον οργανισμό...
..αυτά για το θέμα μπανάνα!!! χιχιχιχι Very Happy Very Happy Very Happy

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
rinamar έγραψε:ουφ! σα το τρελό είμαι πάλι γιατί εκτός απο τις εξωτερικές δουλειες γύρισα να μαγειρέψω του αντρούλη και να κάνω φασίνες σπιτιού!!

Δεν έχουμε νέα απο Δεσποινα ακομα οπότε αναμένουμε.... μακάρι να πάνε όλα καλά...

Μαρινάκι μου τι εγινε βρε κούκλα? ..μπες να μας πεις το έκανες το τεστάκι? Shocked

a-niki μου, μακάρι να βγάλεις κάποια άκρη με τις εξετάσεις και να βρεις αυτό το ριμαδοΓΙΑΤΙ...!! Mad

Άντα μου οι μπνάνες: φούλ σε κάλιο, μγνήσιο και βιταμίνες τις ομάδας Β: Β6, φολυκό οξύ και C πολύ καλές για άτομα που υποφέρουν απο κράμπες ή γυμνάζονται πολύ, λόγω του μαγνησίου που έχουν. Για να αποροφήσει όμως ο οργανισμός καλύτερα το μαγνήσιο πρέπει να έχει επαρκή ποσότητα ασβεστίου, οπότε καλό είναι να την τρώς μαζί με 1-2 αμύγδαλα ή λίγο γιαούρτι.
Αρκετά θρεπτικές όπως και οι περισσότερες καλές τροφές όπως π.χ αβοκάντο, ταχίνι, μελάσσα, ξηροί καρποί κλπ κλπ.
Οταν τρέφεσαι με καλές λιπαρές τροφές 1ον το λίπος αυτό μεταβολίζεται πολύ ποιο ανώδυνα και καίγεται πολύ ποιο εύκολα απο τον οργανισμό σε σύγκρηση π.χ απο το βούτυρο ή γλυκά ή ζωικά λίπη κλπ που είναι τελείως άχριστα και επιβαρυντικά για τον οργανισμό...
..αυτά για το θέμα μπανάνα!!! χιχιχιχι Very Happy Very Happy Very Happy


χμμμμ γι'αυτο οταν ημουν γκαστρωμενουλα τσακιζα 2-2 τα τσαμπια....ουαου

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία δε νιώθεις καλά ψυχολογικά ή σωματικά? Μήπως σου έχει πέσει ο σίδηρος?

Το παλικάρι που το τραγουδάει είναι πολύ νόστιμο ή μόνο εμένα μου φαίνεται? Embarassed Embarassed (όταν δεν ανοίγει πολύ το στόμα του...) Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 20 M054
Τι μάτια πράσινα Θεέ μου... Embarassed Embarassed

Εγώ θα το λιώσω να το ακούω μέχρι να ρθει Razz αν κ γενικά ταιριάζουμε πολύ στη μουσική κ με έχει μάθει ότι όταν κολλάω σε ένα κομμάτι κολλάω για τα καλά ...

Μαρίνα-σφεντόνα!!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 20 875502  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 20 M044 Εμένα πρόσφατα μου είπαν άτομα που ασχολούνται με τη διατροφή ότι είναι μια θερμιδική-άχρηστη βόμβα κ στεναχωρήθηκα ...Κ εγώ ήξερα ότι έκανε καλό αλλά να μην τρως κ 3σ στην καθισιά...

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας, κορίτσια!
Έκανα πολλή ώρα να σας διαβάσω και εντωμεταξύ τάισα το μωρό, τον άλλαξα κτλ. Όσο έφευγα από τον υπολογιστή, τόσο περισσότερα γίνονταν αυτά που είχα να διαβάσω!! Γιατί άραγε;;; Very Happy

Θα εκφράσω μόνο τη λύπη μου για τα νέα της Δέσποινας... Sad Έχω στενοχωρηθεί πολύ. Ελπίζω βέβαια, όπως όλες, να είναι λάθος και το μωράκι να το δουν σήμερα. Στενοχωρήθηκα όμως και απογοητεύθηκα με το ποσοστό των αποβολών... 7 στις 10 εγκυμοσύνες; Αχ, γιατί; Sad

Κορίτσια, φιλιά πολλά! Συγνώμη που δε σχολιάζω στη καθεμιά, γιατί θα πρέπει να γράφω ώρες και εντωμεταξύ εσείς θα έχετε φτάσει στο #13! Shocked

Η διάθεσή μου όπως καταλαβαίνετε δεν είναι πολύ καλή... Ξύπνησα και εγώ σήμερα όχι πολύ καλά. Μα, τι στο καλό... Γίνεται να κολλήσει κάποιος ίωση μέσω υπολογιστή; Έχω συναχάκι και κρυάδες...

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:Μαρία δε νιώθεις καλά ψυχολογικά ή σωματικά? Μήπως σου έχει πέσει ο σίδηρος?

Το παλικάρι που το τραγουδάει είναι πολύ νόστιμο ή μόνο εμένα μου φαίνεται? Embarassed Embarassed (όταν δεν ανοίγει πολύ το στόμα του...) Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 20 M054
Τι μάτια πράσινα Θεέ μου... Embarassed Embarassed

Εγώ θα το λιώσω να το ακούω μέχρι να ρθει Razz αν κ γενικά ταιριάζουμε πολύ στη μουσική κ με έχει μάθει ότι όταν κολλάω σε ένα κομμάτι κολλάω για τα καλά ...

Μαρίνα-σφεντόνα!!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 20 875502  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 20 M044 Εμένα πρόσφατα μου είπαν άτομα που ασχολούνται με τη διατροφή ότι είναι μια θερμιδική-άχρηστη βόμβα κ στεναχωρήθηκα ...Κ εγώ ήξερα ότι έκανε καλό αλλά να μην τρως κ 3σ στην καθισιά...


ψυχολογικα αγαπη μου...ο σιδηρος μου παντα ειναι λιγο πιο χαμηλος λογω της μεσογειακης αναιμιας

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πάλι εδώ!!Η Μαρίνα που είναι??????
Άντα  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 20 417472
Μαρία queen γιατί δεν είσαι καλά κοπέλα μου??Έγινε κάτι ή το γενικότερο βαρύ κλίμα που επικρατεί??

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariabel περαστικά κοπέλα μου!!!
Χαμός γίνεται από ιώσεις αυτή την περίοδο!Στην τάξη της κόρης μου κάθε μέρα λείπουν τα μισά παιδάκια!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kira έγραψε:Πάλι εδώ!!Η Μαρίνα που είναι??????
Άντα  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 20 417472
Μαρία queen γιατί δεν είσαι καλά κοπέλα μου??Έγινε κάτι ή το γενικότερο βαρύ κλίμα που επικρατεί??


το γενικοτερο κλιμα αλλα κ γενικα αναρωτιεμαι τι φταιω μια ζωη να πληρωνω εγω βλακειες αλλονων...το τελευταιο διαστημα νιωθω να πνιγομαι πλεον.αισθανομαι οτι θα σκασω....γτ ειναι αδικο να θελεις να κανεις παιδι κ να μην μπορεις λογων των αποτελεσματων πραξεων τριτων ατομων

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Υπομονή κοπέλα μου!!!Όλοι περνάμε δύσκολα λίγο πολύ!!Όσο για το μωράκι μπορεί να έρθει απρόσκλητο και τότε ας πρόσεχαν όλοι Wink

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kira έγραψε:Υπομονή κοπέλα μου!!!Όλοι περνάμε δύσκολα λίγο πολύ!!Όσο για το μωράκι μπορεί να έρθει απρόσκλητο και τότε ας πρόσεχαν όλοι Wink


δυστηχως για μενα εχω ρολοι κυκλο κ ξερω ποιες μερες ειναι οι γονιμες κ το ιδιο κ ο αντρας μου...κ οσο κ να θελω τι να κανω να του βαλω το μαχαιρι στο λαιμο?

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστώ, kira!
queen Μαρία και εγώ είχα τσακίσει τις μπανάνες στην εγκυμοσύνη! Υπομονή με όλα όσα περνάς. Τα πράγματα δυστυχώς έχουν χειροτερέψει για όλους μας.

Θα ξαναμπώ να μάθω τα νέα σας, κουκλίτσες!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 20 417472

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρία μου αν είχες κάπου έλληψη είναι πολύ λογικο να είχες μιά έφεση στης μπανάνες!!

Άντα είναι σίγουρο οτι το άτομο που είπε κάτι τέτοιο ασχολείται με διατροφή? σίγουρα έχει πολλά υψηλα ποσοστά υδατάνθρακα γι'αυτό την κατατάσεις στους παχυντικιούς καρπούς, αλλα ποιό άχρηστη βόμβα θερμίδων είναι π.χ μια μακαρονάδα!!!! Δε στέκει αυτό που σου είπαν... Μονο και μόνο οι φυτικές ινες που έχει μέσα που κάνουν καλό στη καλή λειτουργία του εντέρου και τους "καλούς" υδατάνθρακες που έχει για καλή ενέργεια για τα όργανα του σώματος π.χ εγκέφαλος που καταναλώνει τη περισσότερη ενέργεια στο σώμα απ'όλα τα άλλα όργανα, καρδιά, συκώτι, νεφρά κλπ κλπ που χρειάζονται ενέργεια για να λειτρουργίσουν άρα υδατάνθρακες που μετατρεπονται σε γλυκόζη... κλπ κλπ........
Αχριστη? ..δε νομίζω Τάκη!

Εκτώς αν εννοούσε οτι κατα πόσο τις έχουν μεταλλάξει και αυτό που κάνουν με τα περισσότερα φρούτα που τα κόβουν άγουρα και τα οριμάζουν με λάμπες και ειδικά ψυγεία κλπ κλπ... που εκεί όντως χάνουν αρκετά απο τα θρεπτικά τους συστατικά......

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
rinamar έγραψε:Μαρία μου αν είχες κάπου έλληψη είναι πολύ λογικο να είχες μιά έφεση στης μπανάνες!!

Άντα είναι σίγουρο οτι το άτομο που είπε κάτι τέτοιο ασχολείται με διατροφή? σίγουρα έχει πολλά υψηλα ποσοστά υδατάνθρακα γι'αυτό την κατατάσεις στους παχυντικιούς καρπούς, αλλα ποιό άχρηστη βόμβα θερμίδων είναι π.χ μια μακαρονάδα!!!! Δε στέκει αυτό που σου είπαν... Μονο και μόνο οι φυτικές ινες που έχει μέσα που κάνουν καλό στη καλή λειτουργία του εντέρου και τους "καλούς" υδατάνθρακες που έχει για καλή ενέργεια για τα όργανα του σώματος π.χ εγκέφαλος που καταναλώνει τη περισσότερη ενέργεια στο σώμα απ'όλα τα άλλα όργανα, καρδιά, συκώτι, νεφρά κλπ κλπ που χρειάζονται ενέργεια για να λειτρουργίσουν άρα υδατάνθρακες που μετατρεπονται σε γλυκόζη... κλπ κλπ........
Αχριστη? ..δε νομίζω Τάκη!

Εκτώς αν εννοούσε οτι κατα πόσο τις έχουν μεταλλάξει και αυτό που κάνουν με τα περισσότερα φρούτα που τα κόβουν άγουρα και τα οριμάζουν με λάμπες και ειδικά ψυγεία κλπ κλπ... που εκεί όντως χάνουν αρκετά απο τα θρεπτικά τους συστατικά......


το πιθανοτερο αλλα παντα ημουν κ μαιμουδιτσα!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 20 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 20 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 20 328109

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσάκια πρέπει να φύγω κι εγώ για γυμναστήριο...

θα μπώ βραδάκι να δω νέα απο Δεσποινα και Μαρίνα.. Ελπίζω να είναι καλά.. Rolling Eyes

Φιλάκια σε όλες Very Happy Very Happy

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλη γυμναστικη μαρινα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 20 Ch021

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να΄μαι λοιπόν!!!Μάλλον έχει γίνει λάθος από την γυναικολόγο!
Ο ακτινολόγος λέει πως είμαι 3,5 με 4 βδομάδες και είδαμε αυτό στον υπέρηχο σήμερα,βέβαια δεν ακούσαμε καρδιά γιατί όπως είπα είναι νωρίς,ενδέχεται να έγινε και καθυστερημένα η σύλληψη!!!

 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 20 17022012648.th



 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 20 17022012646.th



Με βάση την γυναικολόγο που επιμένει πως είμαι 7 εβδομάδων στον παρακάτω υπέρηχο:

 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 20 17022012645.th





Και αυτός είναι ο χθεσινός υπέρηχος που λεει πως είδε τον άδειο σάκο!

 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 20 17022012641.th



και παρακάτω η σκιά που είδαμε...

 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 20 17022012642.th





Αυτοί είναι οι υπέρηχοι!Την Τρίτη έκλεισα ραντεβού στο νοσοκομείο με τον διευθυντή της μαιευτικής να δω τί θα μου πει κι αυτός!!!!Μπορεί να είμαι αλλά να έγινε καθυστερημένα,η γιατρός όμως δεν λέει να αλλάξει γνώμη!Πιστεύει πως είναι άδειος ο σάκος!Την Τρίτη θα ξέρω στο περίπου πάλι, γιατί και ο άλλος γιατρός να μην δει τίποτα θα περιμένω μερικές βδομάδες μήπως έχει γίνει λάθος!!!Εγώ μάνα θα γίνω τώρα ο κόσμος να χαλάσει!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Deb έγραψε:Να΄μαι λοιπόν!!!Μάλλον έχει γίνει λάθος από την γυναικολόγο!
Ο ακτινολόγος λέει πως είμαι 3,5 με 4 βδομάδες και είδαμε αυτό στον υπέρηχο σήμερα,βέβαια δεν ακούσαμε καρδιά γιατί όπως είπα είναι νωρίς,ενδέχεται να έγινε και καθυστερημένα η σύλληψη!!!

 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 20 17022012648.th



 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 20 17022012646.th



Με βάση την γυναικολόγο που επιμένει πως είμαι 7 εβδομάδων στον παρακάτω υπέρηχο:

 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 20 17022012645.th





Και αυτός είναι ο χθεσινός υπέρηχος που λεει πως είδε τον άδειο σάκο!

 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 20 17022012641.th



και παρακάτω η σκιά που είδαμε...

 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 20 17022012642.th





Αυτοί είναι οι υπέρηχοι!Την Τρίτη έκλεισα ραντεβού στο νοσοκομείο με τον διευθυντή της μαιευτικής να δω τί θα μου πει κι αυτός!!!!Μπορεί να είμαι αλλά να έγινε καθυστερημένα,η γιατρός όμως δεν λέει να αλλάξει γνώμη!Πιστεύει πως είναι άδειος ο σάκος!Την Τρίτη θα ξέρω στο περίπου πάλι, γιατί και ο άλλος γιατρός να μην δει τίποτα θα περιμένω μερικές βδομάδες μήπως έχει γίνει λάθος!!!Εγώ μάνα θα γίνω τώρα ο κόσμος να χαλάσει!



δεσποινα ειναι βαρεμενη η γυναικολογος!!!!!!!!!!!!!!!! εισαι κ παρα εισαι κ ολα καλα ειναι κ θα ειναι!!!!!!!

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι να πω κοπελα μου,ειναι και αυτοι οι γιατροι αστα να πανε!ευχομαι ολα καλα να πανε! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 20 B13

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ Δέσποινα θα μας τρελάνουν αυτοί οι γιατροί!!Καθένας με τα δικά του!!Εύχομαι όλα να εξελιχθούν τέλεια κοπέλα μου!!
Να σε ρωτήσω και κάτι η χοριακή σου που βρίσκεται??

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια που χαθήκατε όλες??
Μαρίνα έκανες το τεστ?

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σωτηρια περασαν οι εμετοι ε;Αντε επιτελους να ηρεμησεις!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 20 M168

Λιανα οντως η ελπιδα πεθαινει τελευταια!Χαιρομαι που εισαι καλα!Καθε μερα και πιο δυνατη!

Ελλη εισαι καλυτερα; Δυστυχως ειμαστε πολλες αυτες που φτασαμε στην πηγη και δεν ηπιαμε νερο!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 20 534787 Με γεια ο αποχυμωτης!!!

Αγαπη πως εισαι τωρα;Τι θριλερ!!!Εχω αγωνια!

Λεμονακι πως ηταν η λιαστ στον αρακα;

Δημητρα με το καλο η αυχενικη σου!

Μαρια queen ασε κουκλα μου την απογοητευση και βουρ  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 20 215994

Αναστασια τι κανει η μικρη;

Αντα απλωσαμε και οι 2 σεντονι σημερα!

Νικη καντε καρυοτυπο και μετα ρωτα και για αντιπατρικα....

Μαρινα τι καλο μαγειρεψες σημερα;Διατροφολογε Respect Respect Respect Respect

Μαρια μου περαστικα σου!!!

Δεσποινα χαιρομαι πολυ για τα νεα σου...κλαιω ειναι η αληθεια!Ολα καλα θα πανε και ριξε ενα καλο βρισιμο συην κυρια γιατρο που σε εκανε να τα περασεις ολα αυτα!!!!Κι αν δεν μπορεις εσυ ανεβαινω εγω....

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δέσποινα, πολύ χάρηκα!! Very Happy Very Happy Αφού φαίνεται καθαρά ότι έχεις σποράκι εκεί μέσα!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 20 417472 Κρίμα που αναγκάστηκες να περάσεις όλα αυτά από χθες...
Αναστασία (kira), ακριβώς... Πού χάθηκαν όλες; Εγώ πίστευα ότι όταν θα ξανάμπαινα θα είχατε φτάσει στη σελίδα 40! Very Happy
αγαπη, έκανες το τεστ;
Ιωάννα, τι κάνεις; Σήμερα τι καλό θα μας φτιάξεις; Laughing
Σ'όλα τα υπόλοιπα κορίτσια  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 20 417472

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε?σημερα τελειωσανε και οι αιματολογικες εξετασεις.ουφ!παει και αυτο.μωρε σαν ανησυχη οπως παντα θελω να σας ρωτησω....πως καταλαβαινεις οτι κατι δε παει καλα με τη κυηση?ειχα πονο στη κοιλια σημερα και φοβηθηκα λιγουλακι ως πολυ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 31 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις