Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
290 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 290 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 42]

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
αγαπη έγραψε:
evi27 έγραψε:ναι τα συγκεκριμένα μπριός είναι γλυκά...σαν τσουρεκάκι...με κομματάκια σοκολάτας μέσα...μιαμ μιαμ...άντε έλα να σε κεράσω... Very Happy

μιαμ μιαμ θα μου τρεξουν τα σαλια μεχρι στραγγιξεως εισαι και κοντα 5 ωριτσες δρομο εισαι τιποτα βρε Laughing Laughing


χαχαχχα ναι καλέ!!! 5 μπριός δρόμος!!!

χαχαχαχαχαχα προς το παρον ας φαω λιγα αμυγδαλα

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στάσου μύγδαλα.... Very Happy

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΙΩΑΝΝΑ ΠΝΙΓΗΚΕΣ ΣΤΗΝ ΜΠΑΝΙΕΡΑ????  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 3 M069

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:στάσου μύγδαλα.... Very Happy

ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΟ EMOTICONS ΤΗΣ ΤΡΕΛΟΑΝΤΑΣ ΣΤΑΣΟΥ ΜΥΓΔΑΛΑ  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 3 M044 ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
evi27 έγραψε:στάσου μύγδαλα.... Very Happy

ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΟ EMOTICONS ΤΗΣ ΤΡΕΛΟΑΝΤΑΣ ΣΤΑΣΟΥ ΜΥΓΔΑΛΑ  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 3 M044 ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ



χαχαχχαχαχχαχαχ σε καλό να μας βγει βραδιάτικα!! βάλε στη λίστα μου και μια σοκολάτα που μόλις τσάκισα(τη μισή)

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τόση σοκολάτα ούτε όταν περίμενα την αλέκα!!τ στο καλό εκ των υστέρων την ζητάω?? Rolling Eyes

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
αγαπη έγραψε:
evi27 έγραψε:στάσου μύγδαλα.... Very Happy

ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΟ EMOTICONS ΤΗΣ ΤΡΕΛΟΑΝΤΑΣ ΣΤΑΣΟΥ ΜΥΓΔΑΛΑ  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 3 M044 ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ



χαχαχχαχαχχαχαχ σε καλό να μας βγει βραδιάτικα!! βάλε στη λίστα μου και μια σοκολάτα που μόλις τσάκισα(τη μισή)

ΧΑΧΑΧΑ ΟΚ ΤΟ ΠΡΟΣΘΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 3 Chocolate ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΩΝ ΘΕΡΜΙΔΩΝ ΠΟΥ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΕΣ Η ΘΑ  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 3 585182  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 3 585182  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 3 585182  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 3 585182

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α πες το!!! δεν έχω πρόβλημα!!προς το παρόν στα κιλά μου είμαι! ε τώρα αμά συνεχίσω έτσι θα δείξει χαχαχ

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:α πες το!!! δεν έχω πρόβλημα!!προς το παρόν στα κιλά μου είμαι! ε τώρα αμά συνεχίσω έτσι θα δείξει χαχαχ

ΒΑΡΙΕΜΕ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΘΕΡΜΙΔΟΜΕΤΡΗΤΗ ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΙΠΑ  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 3 Sorry-and-blushed ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΠΙΑΣΕ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΤΗ Μ@Λ@ΚΙ@ ΜΑΣ ΕΠΙΑΣΕ ΒΡΑΔΥΑΤΙΚΑ??? ΧΑΧΑΧΑΧΑ Laughing Laughing Laughing Laughing

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
evi27 έγραψε:α πες το!!! δεν έχω πρόβλημα!!προς το παρόν στα κιλά μου είμαι! ε τώρα αμά συνεχίσω έτσι θα δείξει χαχαχ

ΒΑΡΙΕΜΕ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΘΕΡΜΙΔΟΜΕΤΡΗΤΗ ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΙΠΑ  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 3 Sorry-and-blushed ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΠΙΑΣΕ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΤΗ Μ@Λ@ΚΙ@ ΜΑΣ ΕΠΙΑΣΕ ΒΡΑΔΥΑΤΙΚΑ??? ΧΑΧΑΧΑΧΑ Laughing Laughing Laughing Laughing


χαχχαχαχα άσε μην τον πάρεις γιατί με όλα αυτά θα μηδενίσει χαχαχχαχα

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
αγαπη έγραψε:
evi27 έγραψε:α πες το!!! δεν έχω πρόβλημα!!προς το παρόν στα κιλά μου είμαι! ε τώρα αμά συνεχίσω έτσι θα δείξει χαχαχ

ΒΑΡΙΕΜΕ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΘΕΡΜΙΔΟΜΕΤΡΗΤΗ ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΙΠΑ  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 3 Sorry-and-blushed ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΠΙΑΣΕ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΤΗ Μ@Λ@ΚΙ@ ΜΑΣ ΕΠΙΑΣΕ ΒΡΑΔΥΑΤΙΚΑ??? ΧΑΧΑΧΑΧΑ Laughing Laughing Laughing Laughing


χαχχαχαχα άσε μην τον πάρεις γιατί με όλα αυτά θα μηδενίσει χαχαχχαχα

ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΖΥΓΑΡΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑ  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 3 40422430619315275662512

ΠΟΥ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΝΕΒΩ ΑΥΤΟ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΑΣΕ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΜΑ ΕΙΧΕ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΕΒΛΕΠΕ ΟΤΙ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕ ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΜΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γι αυτό εγώ δεν έχω ζυγαριά στο σπίτι χαχαχχαχαχα

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΣ ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΕΣΕ ΓΙΑ ΝΑΝΙ  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 3 Sleeping ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΗΡΕ Ο ΥΠΝΟΣ ΣΤΗΝ ΜΠΑΝΙΕΡΑ  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 3 Smiley-face-giggle

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:Η ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΣ ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΕΣΕ ΓΙΑ ΝΑΝΙ  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 3 Sleeping ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΗΡΕ Ο ΥΠΝΟΣ ΣΤΗΝ ΜΠΑΝΙΕΡΑ  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 3 Smiley-face-giggle


λες ε?λίγο νωρίς δεν είναι για να κοιμάται το νυχτοπούλι μας?
κι εγώ θα πάω να ξαπλώσω γιατί αυριο έχω πολλά να κάνω...το πρωί τζάμπο,μετά μαγείρεμα και μετά γιατρό... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 3 Nervous

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
αγαπη έγραψε:Η ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΣ ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΕΣΕ ΓΙΑ ΝΑΝΙ  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 3 Sleeping ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΗΡΕ Ο ΥΠΝΟΣ ΣΤΗΝ ΜΠΑΝΙΕΡΑ  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 3 Smiley-face-giggle

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΘΑ ΜΠΕΙ ΤΟ ΝΥΧΤΟΠΟΥΛΙ ΜΑΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΘΑ ΠΑΣ ???


λες ε?λίγο νωρίς δεν είναι για να κοιμάται το νυχτοπούλι μας?
κι εγώ θα πάω να ξαπλώσω γιατί αυριο έχω πολλά να κάνω...το πρωί τζάμπο,μετά μαγείρεμα και μετά γιατρό... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 3 Nervous

ΚΟΙΤΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΓΡΑΨΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΡΑΒΟΜΑΡΑ ΛΕΜΕ

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
evi27 έγραψε:
αγαπη έγραψε:Η ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΣ ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΕΣΕ ΓΙΑ ΝΑΝΙ  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 3 Sleeping ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΗΡΕ Ο ΥΠΝΟΣ ΣΤΗΝ ΜΠΑΝΙΕΡΑ  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 3 Smiley-face-giggle

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΘΑ ΜΠΕΙ ΤΟ ΝΥΧΤΟΠΟΥΛΙ ΜΑΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΘΑ ΠΑΣ ???


λες ε?λίγο νωρίς δεν είναι για να κοιμάται το νυχτοπούλι μας?
κι εγώ θα πάω να ξαπλώσω γιατί αυριο έχω πολλά να κάνω...το πρωί τζάμπο,μετά μαγείρεμα και μετά γιατρό... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 3 Nervous

ΚΟΙΤΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΓΡΑΨΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΡΑΒΟΜΑΡΑ ΛΕΜΕ


στον γυναικολόγο για το ετήσιο παπ,ψηλάφηση κτλ...

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγαπη το μαϊμουδι εχει μαντηλι στο κεφαλι για να μην το αναγνωρισουν!Ηρθε ειπε το μυστικο και εφυγε!Μια χουφτιτσα αμυγδαλακια δεν κανουν ζημια...λιγα ε!οχι όλα!Δεν πνιγηκα....χαχαχαχα...αλλα εκανα γενικη!Εννοω ξυρισμα, κρεμουλες κλπ κλπ

Ευη εγω θελω να φαω ολον τον κοσμο...αλλα κρατιεμαι!Τρελαινομαι για χυμο μπανανα και ποσο μαλιστα για μπανανα-βυσσινο!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Αγαπη το μαϊμουδι εχει μαντηλι στο κεφαλι για να μην το αναγνωρισουν!Ηρθε ειπε το μυστικο και εφυγε!Μια χουφτιτσα αμυγδαλακια δεν κανουν ζημια...λιγα ε!οχι όλα!Δεν πνιγηκα....χαχαχαχα...αλλα εκανα γενικη!Εννοω ξυρισμα, κρεμουλες κλπ κλπ

Ευη εγω θελω να φαω ολον τον κοσμο...αλλα κρατιεμαι!Τρελαινομαι για χυμο μπανανα και ποσο μαλιστα για μπανανα-βυσσινο!

Α ΡΕ ΔΙΑΙΣΘΗΣΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΝΑΝΙ ΡΙΞΑΜΕ ΕΝΑ ΓΕΛΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΗ ΕΔΩ ΔΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΣΕΛΙΔΑ ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΓΕΛΑΣΑ

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΘΩ ΚΑΤΙ ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΙΔΙΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΜΕ ΠΕΘΑΝΕ ΛΕΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΠΙΑΣΜΕΝΗ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ Κ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ Sad Sad Sad

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νυχτοπούλια μου θα σας αφήσω....όχι ότι νυστάζω αλλά λέμε τώρα....σας  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 3 M032

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειμαστε μουρλοκομεια...ειναι αληθεια!!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευη καληνυχτα και ονειρα γλυκα!

 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 3 K043

Αγαπη κι εγω τετοια συμπτωματα ειχα οταν εμαθα την εγκυμοσυνη...αλλα το ηξερα και μεσα μου οτι ημουν! Γι αυτο εκανα πολυ νωρις τεστ! Δε θελω να σε ξεσηκωσω!Απλα δε θελω να παψεις να ελπιζεις!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Ευη καληνυχτα και ονειρα γλυκα!

 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 3 K043

Αγαπη κι εγω τετοια συμπτωματα ειχα οταν εμαθα την εγκυμοσυνη...αλλα το ηξερα και μεσα μου οτι ημουν! Γι αυτο εκανα πολυ νωρις τεστ! Δε θελω να σε ξεσηκωσω!Απλα δε θελω να παψεις να ελπιζεις!

ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΙΩΣ ΧΕΡΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΣΑΣ ΓΙΑ ΠΑΡΕΑΚΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΒΡΕ ΙΩΑΝΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΥΚΛΟ 31 ΗΜΕΡΩΝ Η ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΓΙΝΕΤΕ ΤΗΝ 17 ΜΕΡΑ ???

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν γινεται παντα ακριβως την 17η ημερα...εσυ που ξερεις το σωμα σου ειχες πονακια ωορρηξιας; τα υγρα σου;

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Δεν γινεται παντα ακριβως την 17η ημερα...εσυ που ξερεις το σωμα σου ειχες πονακια ωορρηξιας; τα υγρα σου;

ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΤΗ ΛΕΕΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΝΙΩΘΩ ΠΙΟ ΣΙΓΟΥΡΗ ΜΕ ΤΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΔΗΛΑΔΗ ΕΝΑ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑΚΙ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΜΕ ΤΑ ΥΓΡΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΣΗΜΑΔΙΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ Η ΙΔΕΑ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΠΕΦΤΩ ΜΕΣΑ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΚΡΙΤΗΡΙΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις