Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
162 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 162 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 38 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 42]

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!!Εγώ εδώ είμαι τώρα που έδρασε το depon!!!!;Άντε να δω για πόσο.....

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kira έγραψε:Καλημέρα!!Εγώ εδώ είμαι τώρα που έδρασε το depon!!!!;Άντε να δω για πόσο.....


καλημέρα!! ακόμα αρρωστούλα??

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kira έγραψε:Καλημέρα!!Εγώ εδώ είμαι τώρα που έδρασε το depon!!!!;Άντε να δω για πόσο.....

πως εισαι σημερα κοριτσακι?? ελπιζω καλυτερα!εγω σημερα δν νιωθω ενοχληση ουτε στο στομαχακι  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 35 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 35 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 35 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 35 654316

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
7/7 τον κανονισαμε Αναστασια μου!Ελπιζω να προλαβουμε με αυτα που γινονται γυρω μας Razz Razz Razz Razz
εμείς 18/8 και όπως λες κανείς δεν ξέρει οτι προσπαθούμε 3 χρόνια για μωρό, όλοι τραλαλί λαλό !!
που να ξέρουν οτι θα κάνω εξωσωματική, όταν με το καλό μπορέσω..

καλημέρα Αναστασία Very Happy


kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το βράδυ ξαναανέβασα πυρετό!Και το πρωί ξύπνησα με βήχα και δέκατα!!!Υπομονή!!
Άντε Έλλη μου μπράβο!!

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λεμονάκι όπως νιώθετε εσείς καλά!!Εξάλλου είναι προσωπική σας υπόθεση και μόνο..

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρε κορίτσια έχω ένα θέμα με το νυφικό, δεν ξεκίνησα ακόμα να δοκιμάζω, τον άλλο μήνα, αλλά κοιτάω στο ιντερνετ σχέδια και δεν με ενθουσιάζει κανένα Crying or Very sad όταν λέω κανένα κανένα...
φυσικά άλλο να τα φοράς και άλλο να τα βλέπεις απο εδώ αλλά και πάλι δεν έπρεπε να πω έστω να μου αρέσει νυφικό σαν αυτό ή αυτό ;

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι εγω αυτο το προβλημα ειχα!! κοιτουσα κι αναρωτιομουν ποτε θα δω αυτο που θα πω: ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ!!!!! χαχαχα τελικα το βρηκα!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 35 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 35 328109 βεβαια επειδη το πηρα ηλεκτρονικα χωρις να το δοκιμασω δν ξερω και αν πανω μου πω το ιδιο χαχαχαχαχαχα

αλλα εκεινη την μερα μιας και θα ειμαι επαγγελματικα φτιαγμενη πιστευω θα ειμαι μια κουκλα οπως και να ναι!! (ψωνιοοοοοοοοοοοοοοο!!! Laughing Laughing Laughing Laughing )

κι εγω δν το εχω πει σε κανεναν απο τους συγγενεις εκτος απο την αδερφη του αντρα μου που στην ουσια αυτη με "ξελογιασε" να ξεκινησω πριν τον γαμο χαχαχαχαχ αλλα δν με νοιαζει τι θα σκεφτονται η τι θα πουν αν δν μπορεσω να κανω τελικα!Δν πιστευω εξαλλου οτι αφορα κανεναν για να δωσω βαση σε λογια! (εκανε αυτα τα λαθη η μαμα μου και απο την φρικη εκανε να μεινει εγκυος 4 χρονια και δν ηθελε καν να κανει παιδια ακομη,απλα για τα λογια των αλλων!!!)

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:κι εγω αυτο το προβλημα ειχα!! κοιτουσα κι αναρωτιομουν ποτε θα δω αυτο που θα πω: ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ!!!!! χαχαχα τελικα το βρηκα!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 35 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 35 328109 βεβαια επειδη το πηρα ηλεκτρονικα χωρις να το δοκιμασω δν ξερω και αν πανω μου πω το ιδιο χαχαχαχαχαχα

αλλα εκεινη την μερα μιας και θα ειμαι επαγγελματικα φτιαγμενη πιστευω θα ειμαι μια κουκλα οπως και να ναι!! (ψωνιοοοοοοοοοοοοοοο!!! Laughing Laughing Laughing Laughing )

κι εγω δν το εχω πει σε κανεναν απο τους συγγενεις εκτος απο την αδερφη του αντρα μου που στην ουσια αυτη με "ξελογιασε" να ξεκινησω πριν τον γαμο χαχαχαχαχ αλλα δν με νοιαζει τι θα σκεφτονται η τι θα πουν αν δν μπορεσω να κανω τελικα!Δν πιστευω εξαλλου οτι αφορα κανεναν για να δωσω βαση σε λογια! (εκανε αυτα τα λαθη η μαμα μου και απο την φρικη εκανε να μεινει εγκυος 4 χρονια και δν ηθελε καν να κανει παιδια ακομη,απλα για τα λογια των αλλων!!!)
αλήθεια πιστεύεις πως υπάρχει γυναίκα που δεν μπορεί να αποκτήσει παιδί ; πλάκα μου κάνεις ;
κοίτα γύρο σου τι γίνεται, γυναίκες με 1% πιθανότητες κάνουν παιδιά !!
για συγκεντρώσου !!
μαλώνω εγώ ε !

θα βάλεις μια φωτο να δω το νυφικό σου ;
εγώ πάντως δεν θα το τολμούσα απο το ιντερνετ, φοβάμαι !

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω δν μπορω να δωσω 1000ευρω για νυφικο..τσιγκουνευομαι βρε παιδι μου!! Laughing Laughing Laughing Laughing

αυτο ειναι

http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=4408

και ο Θεος βοηθος!!!

καλα ντε μη μαλωνεις καλε!!!! απλα δν το εχω παρει θερμα να μπω σε καποια αλλη διαδικασια εκτος απο την φυσιολογικη..αντε και με λιιιιιγο σπρώξιμο Razz Razz Razz Razz

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:εγω δν μπορω να δωσω 1000ευρω για νυφικο..τσιγκουνευομαι βρε παιδι μου!! Laughing Laughing Laughing Laughing

αυτο ειναι

http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=4408

και ο Θεος βοηθος!!!
δεν είναι θέμα τσιγκουνιάς, λιτότης λόγο κρίσεις ναι rabbit

μου αρέσει αυτό το στιλ νυφικού περισσότερο απο κάτι στενά ή γοργόνα. είναι νυφικό νυφικό ρε αδελφέ αυτό  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 35 536304 κατά την δική μου άποψη πάντα ε ;

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι εμενα!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 35 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 35 328109 Ασε που για να βαλεις αλλο τυπο νυφικου πρεπει να εχεις σωματοτυπο μοντελου αλλιως ουτε καν!! τωρα και να παρω κανα κιλακι δν θα φαινεται μιας και τα παιρνω στην περιφερεια Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
με το καλό να το πάρεις και να είναι έτσι ακριβώς όπως το φαντάζεσαι πάνω σου !!

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πολύ ωραίο το νυφικό σου Έλλη μου!!Σημασία έχει να αρέσει πολύ σε σένα,γιατί μόνο έτσι θα νιώθεις άνετη και υπέροχη!!
Είναι καθαρά υποκειμενικό το γούστο!Εγώ ας πούμε ήθελα ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ σε στυλ γοργονέ και δεν κοίταζα τίποτα άλλο!!Τελικά το πήρα και τρελάθηκαν οι πάντες,γιατί εγώ ένιωθα μέσα μου τέλεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kira έγραψε:Πολύ ωραίο το νυφικό σου Έλλη μου!!Σημασία έχει να αρέσει πολύ σε σένα,γιατί μόνο έτσι θα νιώθεις άνετη και υπέροχη!!
Είναι καθαρά υποκειμενικό το γούστο!Εγώ ας πούμε ήθελα ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ σε στυλ γοργονέ και δεν κοίταζα τίποτα άλλο!!Τελικά το πήρα και τρελάθηκαν οι πάντες,γιατί εγώ ένιωθα μέσα μου τέλεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

με τη διαφορα οτι εσυ εισαι 2 μετρα κορμαρα!!! εγω που θα παω με το 1,59 και σωμα σαν αχλαδι με το γοργονε???? χαχαχαχαχα

Λεμονακι μου σ ευχαριστω!!Μεσα Μαρτιου θα το παρω, θα σας πω εντυπωσεις!!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια πάω για δουλειά!θα τα πούμε μετά!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 35 417472

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλη δουλιτσα Ευη!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 35 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 35 654316

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι είμαι?? Shocked Shocked
Όχι κοπέλα μου,πίστεψε με περισσότερο σχήμα αχλαδιού σε σώμα δεν έχεις δει!!
Αλλά το ήθελα πολύ και ένιωθα καλά σε αυτό!!
Όλα είναι στο μυαλό!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω γιατι σε θυμαμαι ψηλη κορμαρα απο τοτε που βαζατε τις φωτος απο τον γαμο???? αστα ψεματαααααααα!!!! Razz Razz Razz Razz Razz ...δν ξερω αν κανω τοσο λαθος αλλα θυμαμαι σε ΟΛΕΣ πηγαιναν τα νυφικα που ειχατε διαλεξει η καθε μια!!Αρα και σε σενα πηγαινε σιγουρα παρα πολυ το νυφικο σου!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 35 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 35 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 35 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 35 604962

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλή δουλειά Ευη !!

σίγουρα είναι θέμα γούστου τι νυφικό θα βάλεις αλλά μερικές φορές αυτό που θες δεν πάει να πει οτι σου πάει.
αν και όλες ξέρουμε λίγο πολύ τι μας πάει, σωστά ;
εγώ για να βάλω στενό ή γοργονέ θα πρέπει να χάσω τουλάχιστον 6 κιλά και δεν είναι στα άμεσα σχέδια μου να κάνω διαιτα  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 35 875502  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 35 875502
ή θα μπορούσα να βάλω ένα κοντό έχοντας ωραία μακριά πόδια, άλλο ψώνιο εγώ...
αλλά δεν μου αρέσει το κοντό νυφικό

Ελλη 1.59 αλλά με 12 πόντους ; Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τακούνι εννοώ Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:τακούνι εννοώ Very Happy

χαχαχαχαχα τρελη!!!

εμενα ενω μου αρεσουν τα κοντα νυφικα αυτα που ειναι κοντα απο μπροστα με ουρα, δν μου αρεσουν ΚΑΘΟΛΟΥ τα ποδια μου οποτε......

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αναστασία εγώ δεν σε είδα νύφη Laughing
θες να βάλεις μια φωτο ;
αν θες.

εγώ παντως δεν μπορώ να βάλω 12 πόντους, δεν μπορώ να περπατήσω καλά
σαν αγγούρι θα είμαι rabbit

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eλλη απο την εξαντληση της αρρωστιας πως να σηκωθεις το πρωι; Αισθανεσαι λιγο καλυτερα;7/7 ωραια ημερομηνια!Μια κουκλα θα εισαι εκεινη τη μερα...κι επειδη σε εχω δει σε φωτο μην λες χαζομαρες για το σωμα σου!Αντε!Εχει δικιο το λεμονακι, γιατι να μην μπορεις παιδι μου να κανεις παιδι; Σοβαρεψου!

Μαρια εγω να δεις νυστα!

Δημητρα καλα αποτελεσματα να εχεις αυριο!

Ευη τσαγκαροδυτερα μου φαινεται...ολοι κομματια ειμαστε!

Λεμονάκι πως ειναι το ματι σου σημερα;Αν επιτρεπεται εχετε εντοπισει το λογο που δε μενεις εγκυος;Σιγουρα θα βρεις ενα που θα σου αρεσει, εχει πολλα θεματακια στο φορουμ σχετικα, με φωτογραφιες!

Αναστασια περαστικα σου! Εγω πηρα νυφικο τουρτα...χαχαχαχαχα!!!Καλε μην ακουω κι απο σενα βλακειες....μια χαρα σωναταρα εχεις!!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε? Very Happy

Μπήκα να δω τα νέα σας πριν πέσω για τη μεσημεριανή μου σιέστα  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 35 M093

Δεν προλαβαίνω να σχολιάσω τα πάντα, να πω μόνο περαστικά στις αρρωστούλες  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 35 417472

Αναστασία θα πάω πρώτη φορά σε αυτόν το γιατρό δεν έχω ξαναπάει για να έχω προσωπική άποψη.Ξέρω όμως ότι είναι κορυφή σε ζητήματα εξωσωματικής.Δυστυχώς δεν έχω το τηλέφωνό του μαζί μου, θυμάμαι μόνο επίθετο κ σε ποιο νοσοκομείο είναι παράλληλα με το ιατρείο.Θες να στα στείλω με ένα π.μ να μη κάνω κ διαφήμιση? Very Happy

Φιλάκια σε όλα τα κορίτσια  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 35 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 38 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις