Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
93 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 93 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 39]

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzef έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;KOYKLES ΝΥΦΟΥΛΕΣ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ!!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΦΑΙ ΕΧΩ ΘΕΜΑ!!!!!ΜΑΣ ΚΑΛΕΣΕ ΣΗΜΕΡΑ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΑΡΝΑΚΙ ΑΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ, ΜΕΤΑ ΠΑΝΑΚΟΤΑ ΘΕΙΚΗ - ΕΦΑΓΑ ΔΥΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΦΕΡΑΝ ΛΙΧΟΥΔΙΕΣ ΑΠΟ ΟΛΛΑΝΔΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΩ ΦΕΡΕΙ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΜΠΗΣΩ, ΕΙΝΑΙ 4 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΞΕΦΥΓΕΙ , ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΦΑΓΗΤΟ.

ΔΕΣΠΟΙΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΠΗΤ 21/10 ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΑΝ ΠΑΕΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ 15/10 ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΑΣ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΧΑΧΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 7 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 7 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 7 215994

ΝΑ ΜΕ ΚΙ ΕΓΩ ΝΥΦΟΥΛΑ

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]






Γεωργια μου τις ειδα και στο face τις φωτο σου! κουκλαρα με τα ολα της και το ξανθο μου αρεσει πολυ!!

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
antzelinino έγραψε:Φωτογραφια με τα παπουτσακια μου δεν βρηκα, αλλα θα σας ανεβασω το video clip του γαμου...

καλα αντζελα τι να πω.... εισαι απιστευτη! εκπεμπεις μια αρχοντια βρε παιδι!!! κι ο μακεδονας κουμπαρος?????? μια χαρα σε βρισκω!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την elenikal στις Κυρ Φεβ 19, 2012 3:18 pm, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : ορθογραφικο)

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
ΚΟΥΚΛΕΣ ΟΙ ΝΥΦΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ...
ΣΗΜΕΡΑ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΡΑΤΗΣΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΤΗΣ ΓΙΑ ΚΑΦΕ,ΩΡΑΙΑ ΗΤΑΝ...ΑΧ!ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΦΥΓΕΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ?ΑΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ...

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΤΡΙΤΗ ΓΙΑ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΘΑ ΞΕΚΙΛΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΚΡΕΜΝΑ ΚΑΙ ΡΙΖΑΛΕΥΡΟ,ΟΠΟΤΕ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΤΖΑΜΠΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΣΑΛΙΑΡΕΣ ΚΑΙ ΠΙΑΤΑΚΙΑ-ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΑΝΤΖΕΛΑ ΠΟΛΥ ΓΟΗΤΕΥΤΙΚΗ!!!!ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ, ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΜΟΥ!!!ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΤΥΧΑΙΑ ΣΕ ΠΤΗΣΗ ΑΘΗΝΑ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΑΥΤΟΓΡΑΦΟ ΧΑΧΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΕΤΟΥΣΑΜΕ, ΗΤΑΝ ΜΕ ΤΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ!


ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ!GIATI ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΡΟΦΕΣ;KAI EMEIS THN TRITH EXOYME EMBOLIO

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elenikal έγραψε:
antzelinino έγραψε:Φωτογραφια με τα παπουτσακια μου δεν βρηκα, αλλα θα σας ανεβασω το video clip του γαμου...

καλα αντζελα τι να πω.... εισαι αποιστευτη! εκπεμπεις μια αρχοντια βρε παιδι!!! κι ο μακεδονας κουμπαρος?????? μια χαρα σε βρισκω!!!

Ευχαριστω πολυ.... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 7 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 7 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 7 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 7 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 7 417472
Ναι ο Κωστας με τον αντρουλη μου ηταν κολλητοι απο μικρα... Οποτε, μολις εμαθε οτι ειμαι εγκυος ειπε οτι θελει να μας παντρεψει αυτος...

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aγγελικούλα μου μια κούκλα είσαι στο βίντεο! Ο Μακεδόνας δεν είναι αυτός? Ή του μοιάζει τόσο πολύ?
Να σε ρωτήσω! Μου άρεσε πολύ αυτό που έχεις στο μαλλί και στο χέρι! Στην Πινάντση δεν ρώτησα αν είχε! Τιάρες είδα σίγουρα! Από που τα είχες πάρει! Σούπερ ήταν!!!
Γεωργία μου και εσύ πολύ όμορφη ήσουν!!! Στο έχω ξαναπεί!!!
Μα τι ομορφιές...???

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στην είσοδο της μπέμπας στο μαγαζί λέμε να βάλουμε αυτό το τραγούδι!!!!
Τι λέτε???

Tina_1982


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
September έγραψε:Κορίτσια μου να σας ευχαριστήσω κι εγώ και η πεταλουδίτσα μου για τα καλά σας λόγια.

Εντάξει η ομάδα πετάει. Ελένη ήσουν κι εσύ κούκλα στο γάμο και η μπουμπού σου μοιάζει. Μάλλον μοιάζει και στους δύο για να μην αδικώ και το μπαμπά σας.

Βρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι. `Εχει καμία αυτό το ριλάξ;
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Η μεγάλη μου δεν κάθησε στο ριλάξ που είχα (μας είχαν φέρει ένα από Jumbo, το οποίο δεν είναι καθόλου καλό) και πιστεύοντας πως ούτε η μικρή θα θέλει να κάθεται δεν ασχολήθηκα να πάρω άλλο. `Ομως η μπέμπα κάθεται αρκετά και σκέφτομαι να της πάρω αυτό. Το έχει κάποια για το μωράκι της;

Καλησπέρα κορίτσια.Το έχω εγώ αυτό το relax.Tο είχαμε πάρει από τα Jumbo. Το έχουμε βολευτεί μια χαρά.Όπου πάμε το παίρνουμε μαζί.Είναι και οικονομικό.

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγγελικούλα μου έγκυος ήσουν στον γάμο? Ούτε φαίνεται!!!

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Despoinaki έγραψε:Αγγελικούλα μου έγκυος ήσουν στον γάμο? Ούτε φαίνεται!!!

Εγυος 5,5 μηνων... Αλλα εριξα χοροοοοοο....
Αυτα που φορουσα μου τα εκανε ειδικη παραγγελια η φιλη μου που σου ειχα πει οτι εχει τα Justin Alexander... Απο τον Βερναρδο... Εδω http://www.whitewedding.gr/vernardos.html

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
antzelinino έγραψε:
Despoinaki έγραψε:Αγγελικούλα μου έγκυος ήσουν στον γάμο? Ούτε φαίνεται!!!

Εγυος 5,5 μηνων... Αλλα εριξα χοροοοοοο....
Αυτα που φορουσα μου τα εκανε ειδικη παραγγελια η φιλη μου που σου ειχα πει οτι εχει τα Justin Alexander... Απο τον Βερναρδο... Εδω http://www.whitewedding.gr/vernardos.html

5,5 μηνών???
Εγώ 5,5 μηνών δεν με θυμάμαι έτσι πάντως!! Χιχιχιχιχι!!!

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
TO EIDATE TO NAYTAKI MOY?

Tina_1982


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα και πάλι.Τώρα μπήκα και σας διάβασα.
Βάσια σε έχω ξαναδεί νύφη στη βιτρίνα της φωτογράφου (μη λέμε ονόματα,δεν κάνουμε διαφήμιση
Smile ) τα μαλλιά σου πάνε πάρα πολύ μαζεμένα έτσι. Κούκλα!
Αγγελική ήσουν μια θεά και επιμένω ότι μελαχροινή είσαι μακράν πιο όμορφη.Πολύ ωραίο το βιντεάκι και είστε πολύ ταιριαστό ζευγάρι με τον άντρα σου.Παρεμπιπτόντως νομίζω ο μεγάλος σου γιος μοιάζει στον άντρα σου και ο μικρός σε σένα.
Ελένη μου μου αρέσει πολύ το νυφικό σου και τα μαλλιά και επίσης που δεν έχεις πολύ έντονο μακιγιάζ.Η κόρη σου νομίζω πως σου μοιάζει.
Γεωργία μου στα έχω ξαναπεί,να μην επαναλαμβάνομαι.
Σταυρούλα ο μικρός έχει αλλάξει το καμάρι μου.Κουκλί είναι.Πως του πάει η στολή!!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μωρέ τι καλός που είναι ο μπουνίτσας???
Πλάκα έχει το ναυτάκι!!!!!!!!!!!!!!!!!

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια έχει μέρες να μπω να σας διαβάσω...Κάναμε τα γενέθλια του τρίτου μου γιου χτές και την πέμπτη παρασκευή έτρεχα και δεν έφτανα. Την Πέμπτη jumbo για τα δωράκια και την Παρασκεύη έτρεχα όλο το απόγευμα για να κάνω κρεμούλες. Έκανα 5-6 κρέμες. Δεν μπορείται να φανταστήτε τι γίνετε στο ψυγείο μου τώρα.

Χτές καναμε τα γενέθλια του σε ένα εστιατόρειο που είναι διακοσμημένο σαν ζούγκλα. Όλα τα παιδάκια ενθουσιαστηκαν όλα, έπαιξαν , χόρεψα και έφαγα. Η νονά του του έφερε μια σκουλήθρα (τσουλήθρα) και η θεία Βαβραρα (βαρβάρα) τσουτεράκι (σκουτεράκι). Χα χα χα....

Είδα τις φωτογραφίες και των νυμφούλων και των παιδιών μας. Είναι όλες τέλειες δεν μπορώ να πω στην μια κάτι καλύτερο απο την άλλη. Το ναυτάκι είναι άψογο, το ίδιο και η πεταλουδίτσα.

Βγάλαμε και μείς χτες φωτογραφίες με τις στολές μας αλλά σήμερα δεν έχω χρόνο να της βάλω, ίσως αύριο. Πρέπει να μαζέψω και τα παπούτσια μας γιατί σας τα χρωστάω. Αλλά είναι και πολλά.

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πωπω μιση μερα δεν μπηκα και ειδα πόσα πραγματα!!!
Τι να πρωτογραψω!
Ελένη μια κουκλα νύφη!!!!! Η φωτο με το μαλλι απιστευτο γελιο!!!

Αγγελική τελεια όλα!! Και ο Μακεδονας πολύ καλο παιδι! Τον ξερει φιλος μου που εχουν τρελα με τα αεροπλανα!

Γεωργία μου σε εχω δει νυφουλα και στο fb! Κούκλα ζωγραφιστη!!

Σταυρούλα το ναυτακι σας ολα τα λεφτα!!! Είναι κούκλος ο μικρος σας!!

Ειρηνη μου να σας ζησει ο γιοκας σας!!! Θα περασατε τελεια! όλο χαρες να εχετε!!!

Παω να ανεβασω κι εγω φωτος γαμου..

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να μαι κι εγω νυφουλα! 15/6/2008
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Tina_1982


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
HLIANA έγραψε:Να μαι κι εγω νυφουλα! 15/6/2008
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Speechless!!!!!! Δεν έχω λόγια.ΘΕΑ!!!!!!!!!

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεσποινακι μου, στον Παντελη προσεχα και δεν εβαλα πολλα κιλακια... Μονο 11... Οποτε στον γαμο ημουν μονο 4 κιλα επανω... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 7 13953 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 7 13953 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 7 13953 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 7 13953
Τινα μου ευχαριστω πολυ... Δικιο εχεις, ο μεγαλος ειναι καρμπον ο μπαμπας του και ο μικρος μοιαζει εμενα... Προς το παρον... Αργοτερα θα δειξει...
Σταυρουλα μου τι γλυκας μωρε ειναι αυτος?
Ειρηνη μου να χαιρεσαι το αντρακι σου... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 7 130627 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 7 130627 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 7 130627 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 7 130627 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 7 130627
Ηλιανακι και Γεωργια ειχα δει φωτο σας στο facebook που ειστε νυφουλες... Κουκλιτσες... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 7 606100 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 7 606100 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 7 606100 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 7 606100 Τελικα ολες λαμπουμε την μερα του γαμου μας και αυτο φαινεται στις φωτογραφιες...
Μηπως ειμαστε μια πολυ ωραια ομαδα? Κουκουβαου Κουκουβαου.... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 7 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 7 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 7 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 7 654316

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
HLIANA έγραψε:Να μαι κι εγω νυφουλα! 15/6/2008
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Να και η άλλη η κουκλίτσα μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειρήνη μου να χαίρεσαι το καμάρι σου κοπέλα μου!!!!!!!!

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να ειστε καλα κουκλιτσες!Εχουμε ωραια ομαδουλα! χαχα! μηπως το θεμα της βαφτισης μας να το κανουμε μασκοτ της ομαδας?κουκουβαουυυυυ Shocked Shocked

Πωπω την ημερα του γαμου μας την ειχα χαρει απιστευτα!!Ηταν ενα παρτυ μεχρι τις 4:30 το πρωι! Τη θυμαμαι με πολυ γλυκα χρωματα!!

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βάλαμε τα παπούτσια μας. Χα χα χα
Εγώ πάντως μπερδέφτηκα

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΕΣ ΚΟΥΚΛΕΣ ΗΛΙΑΝΑ ΣΕ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ FACE , ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΕΣ ΚΑΙ ΤΡΥΦΕΡΕΣ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΤΑΙΡΙΑΣΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ!!! Ο ΓΑΜΟΣ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΠΡΓΜΑΤΑ, ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ ΜΕΛΙΤΟΣ.

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Ο ΜΠΟΥΝΙΤΣΑ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!ΑΤΣΕΡΙ!!!!

ΕΙΡΗΝΗ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!!!ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ Η ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΣΤΟ FACE!!!

ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΩΡΑΙΑ ΟΜΑΔΑ!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 7 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 7 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 7 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 7 328109 ΧΑΧΑ!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΝ!!!

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ...
ΗΛΙΑΝΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΗΣΟΥΝ.
ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις