Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
127 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 127 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 23 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 39]

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
IreneM έγραψε:Βάλαμε τα παπούτσια μας. Χα χα χα
Εγώ πάντως μπερδέφτηκα

χαχα παπουτσοπολεμος!!!

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
α!Δεν σας ειπα!Καλα που ελεγα το πρωι οτι δεν θα της παρω φετος στολη, γιατι τσαμπα τα εξοδα, αφου πού θα της την εβαζα?Ε!τελικά η φιλη της πεθερας μας εφερε μια μινι μαους!Πλάκα εχει! Δε μελεταγα ενα τσουβαλι λιρες καλυτερα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 8 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 8 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 8 654316

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ηλιάνα και Γεωργία, τι γλυκές νυφούλες κι εσείς! Τώρα εξηγείται γιατί έχουμε τόσο όμορφα μωράκια σε αυτή την ομάδα. Μπράβο κορίτσια μου, πολύ όμορφες όλες!!!!!

Σταυρούλα το ναυτάκι σου είναι κουκλάκι

Ειρήνη μου χρόνια πολλά για το γιο σου, γερό και τυχερό να είναι.



HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
IreneM έγραψε:Βάλαμε τα παπούτσια μας. Χα χα χα
Εγώ πάντως μπερδέφτηκα

Ειρηνη σου εκανα request στο fb. Δεν σε ειχα!

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
September έγραψε:Ηλιάνα και Γεωργία, τι γλυκές νυφούλες κι εσείς! Τώρα εξηγείται γιατί έχουμε τόσο όμορφα μωράκια σε αυτή την ομάδα. Μπράβο κορίτσια μου, πολύ όμορφες όλες!!!!!

Σταυρούλα το ναυτάκι σου είναι κουκλάκι

Ειρήνη μου χρόνια πολλά για το γιο σου, γερό και τυχερό να είναι.



ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 8 334590 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 8 334590

Tina_1982


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Να χαίρεσαι το γιόκα σου Ειρήνη μου. Πριν λίγο κοιμήθηκε ο μικρούλης μου.Πάω για νάνι κι εγώ. Καληνύχτα κοριτσάκια μου.Τα λέμε αύριο πάλι. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα!
Πωπω καλε τι κουκλες νυφουλες είστε όλες;;φτου φτου!! βαζω και γω μια, που βασικα την ποσταρα απο το σαιτ του φωτογραφου γιατι δεν εχω σε ηλεκτρονικη μορφη τις φωτο του γαμου.
α, Σταυρουλα σου στελνω σε πμ τα στοιχεια του φωτογραφου μου μιας και μεις ειμαστε κοντα και μπορει να σε βολευει. εχει καλες τιμες και κανει καλη δουλεια! Παρεπιπτοντως κουκλι το ναυτακι σου!!
Ηλιανα και γω ελεγα οτι δεν θα ντυσω κανενα φετος. Η κορη μου ομως βρεθηκε με τρεις στολες!!Τη μια της την πηρε η νονα της (επειδη ειπα οτι δεν θα της παρω και με σκυλοβρισε!!) και της αλλες δυο μου της εφερε μια φιλη. Θα χει και γα του χρονου λοιπον γιατι η μια ειναι λιγο μεγαουτσικη. Γυρναει οοοοοοοοολη μερα με τα φουστανια!! Τον μικρο δεν τον ντυνω αλλα σημερα που βγηκαμε του εβαλα ενα ζακετακι κροκοδειλο. Θα τον βγαλω φωτο και θα σας βαλω γιατι ειναι δυσολο να το περιγραψω!!
Αρχεία
154780_168364449863822_107074155992852_383534_224210_n.jpg
Δεν έχετε το δικαίωμα να κατεβάσετε τα attachments.
(37 Kb) Κατεβάστηκε 23 φορές

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bouba έγραψε:Καλησπέρα!
Πωπω καλε τι κουκλες νυφουλες είστε όλες;;φτου φτου!! βαζω και γω μια, που βασικα την ποσταρα απο το σαιτ του φωτογραφου γιατι δεν εχω σε ηλεκτρονικη μορφη τις φωτο του γαμου.
α, Σταυρουλα σου στελνω σε πμ τα στοιχεια του φωτογραφου μου μιας και μεις ειμαστε κοντα και μπορει να σε βολευει. εχει καλες τιμες και κανει καλη δουλεια! Παρεπιπτοντως κουκλι το ναυτακι σου!!
Ηλιανα και γω ελεγα οτι δεν θα ντυσω κανενα φετος. Η κορη μου ομως βρεθηκε με τρεις στολες!!Τη μια της την πηρε η νονα της (επειδη ειπα οτι δεν θα της παρω και με σκυλοβρισε!!) και της αλλες δυο μου της εφερε μια φιλη. Θα χει και γα του χρονου λοιπον γιατι η μια ειναι λιγο μεγαουτσικη. Γυρναει οοοοοοοοολη μερα με τα φουστανια!! Τον μικρο δεν τον ντυνω αλλα σημερα που βγηκαμε του εβαλα ενα ζακετακι κροκοδειλο. Θα τον βγαλω φωτο και θα σας βαλω γιατι ειναι δυσολο να το περιγραψω!!

Κουκλα νυφη!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 8 606100 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 8 606100 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 8 272517 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 8 272517

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κι εμενα αποκοιμηθηκε η μικρουλα τωρα που τη θηλαζα! Ωραια παρεουλα μου κρατησατε κοριτσαρες! Πάω κι εγω σιγα σιγα για υπνακια!! καληνυχτααα!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 8 850933 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 8 850933 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 8 850933

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καληνυχτα Ηλιανακι και Τινα...
Bouba εισαι κουκλιτσα...

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bouba έγραψε:Καλησπέρα!
Πωπω καλε τι κουκλες νυφουλες είστε όλες;;φτου φτου!! βαζω και γω μια, που βασικα την ποσταρα απο το σαιτ του φωτογραφου γιατι δεν εχω σε ηλεκτρονικη μορφη τις φωτο του γαμου.
α, Σταυρουλα σου στελνω σε πμ τα στοιχεια του φωτογραφου μου μιας και μεις ειμαστε κοντα και μπορει να σε βολευει. εχει καλες τιμες και κανει καλη δουλεια! Παρεπιπτοντως κουκλι το ναυτακι σου!!
Ηλιανα και γω ελεγα οτι δεν θα ντυσω κανενα φετος. Η κορη μου ομως βρεθηκε με τρεις στολες!!Τη μια της την πηρε η νονα της (επειδη ειπα οτι δεν θα της παρω και με σκυλοβρισε!!) και της αλλες δυο μου της εφερε μια φιλη. Θα χει και γα του χρονου λοιπον γιατι η μια ειναι λιγο μεγαουτσικη. Γυρναει οοοοοοοοολη μερα με τα φουστανια!! Τον μικρο δεν τον ντυνω αλλα σημερα που βγηκαμε του εβαλα ενα ζακετακι κροκοδειλο. Θα τον βγαλω φωτο και θα σας βαλω γιατι ειναι δυσολο να το περιγραψω!!

H μια καλύτερη από την άλλη!!!
Κούκλα νύφη bouba μου!!!
Καληνύχτα στα κοριτσάκια που πάνε για ύπνο!!
Μόλις κοιμήθηκε και η μικρούλα μου!!
Πολύ γκρίνια κορίτσια!! Δείχνει ότι την ενοχλούν τα δοντάκια της!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι τρομερό ρε κορίτσια?
Πότε ήταν μια σταλίτσα μέσα στην κοιλίτσα μας και πότε κοντεύουν τους 5 μήνες ζωής?
Βρήκα αυτές τις φώτος τώρα από την β επιπέδου! Δεν σας τις είχα βάλει!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Nα και τα πατουσάκια μας που κάναμε να τα βρούμε 100 ώρες!

Αχχχχχχχχχχχχχχ!!!!!!!!!!!!
Το ζουζούνι μου!!!!!!!!!!!!

Καληνυχτούδια κοριτσάκια!!!

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σταυρουλα μου! Τι κουκλι ο μπουνιτσας!!! φτου φτου!
Ρηνιω να σου ζησει το αγορακι σου! Πολυχρονο κι ευτυχισμενο!
Bouba, κουκλιτσα κι εσυ! Αληθεια πως σε λενε???
Τελικα η ομαδουλα μας εχει ομορφα μωρακια επειδη εχον ομορφες μανουλες!!! χιχιχιχιχιχιχ!!!
Καληνυχτα κοριτσακιαα!!!

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα στις πάαααααααααααρα πολύ όμορφες μανούλες!!!!!

Χθες ενώ ο πρίγκιπας μου ο μικρός κοιμήθηκε στις 10μ.μ. και ο μεγάλος μου ήταν από τις 9.30μ.μ σρο κρεβάτι (τα΄παιξε στο μασκέ πάρτυ), είπα να πάω και εγώ νωρίς για ύπνο γιατί είχαμε φορτωμένο ΣΚ. Αλλά πριν ήθελα να ρίξω και μια ματιά στην ομάδα...είχα να μπω από το πρωί του Σαββάτου...τι να δω, με περίμεναν 7-8 σελίδες...2 ώρες περίπου διάβαζα και πήγα μεσάνυχτα για ύπνο....
Τώρα αν δεν θυμάμαι όσα διάβασα, μη με παρεξηγήσετε ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 8 585182 έχω και μια ηλικία η γυναίκα
ΗΣΑΝΣΤΑΝ ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ ΚΟΥΚΛΕΣ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΣΑΣ!!!!! ΠΑΝΕΜΟΡΦΕΣ!!!
Να είσαστε πάντα καλά και ευτυχισμένες, να χαίρεσται την οικογένεια σας και να σας χαίρονται φυσικά
Η πεταλουδίτσα της Νατάσας μια γλύκα!!!! Ο μπουνίτσας έχει γίνει ολόκληρος άντρας! Σταυρούλα μου καλή ανάρωση. Δεν ξέρω αν μίλησες με τη γιατρό που σου είχα πει, δεν έχει σημασία, κοίτα να είσαι θετική και όλα θα είναι μια χαρά.
Ελένη,καλά ε! γέλασα πολύ με τις φωτογραφίες και τα σχόλια. Και εμάς το μαλλί μας κάπως έτσι είναι. Στη μέση έχει κάνει μια τούφα σαν Μωϊκανός και στα πλάγια του πέσανε (φυτρώνουν τώρα πάλι). Δεσποινάκι, μαμά και κόρη Θεές...ελπίζω να μην ξέχασα κάτι.
Ειρενάκι πολύχρονος ο γιόκας σου
Τη Bouba τη λένε επίσης Τζένη (το έχει ξαναπεί γιαυτό το γράφω)...τι άλλο?
Α! Γεωργία, ωραίο φόρεμα, πάω στοίχημα έσκισες στο χορό...
Δεσποινάκι πολύ ωραία τα νυφικά που διαλέγεις (αυτό πρέπει να το ξαναέγραψα)
Α και ρε συ πάλι μου κάνει πρόβλημα με την υπογραφή σου...εχθες το βράδυ μια χαρά διάβαζα, τώρα το πρωί έχει πάλι πρόβλημα μετά από σένα
Αυτά, εγώ τι νέα? τρέξιμο πολύ, έχω και τη δουλειά από το σπίτι, οπότε δεν πολυχαλαρώνω και είναι βασικά σαν να μην έχω λήψει καθόλου από το γραφείο (και μου τη δίνει). Αλλά είναι πολλά τα λεφτά Άρη, οπότε δε μιλάω χιχιχιχιχι
Φιλιά πολλά και καλή σας μέρα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 8 417472

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ!!!!!ΤΖΕΝΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzef έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ!!!!!ΤΖΕΝΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!
Καλημέρα γεωργία,
Τη Τζένη Bouba εννοείς, για να μην μπερδευτούνε χιχιχιιχιχι

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!!! Καλη εβδομάδα σε όλες. Μπηκα απο τη δουλεια για μια καλημερα. Και για να παρω δυναμη....Ουφ τι μας περιμενει παλι!!

candy έγραψε:
tzef έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ!!!!!ΤΖΕΝΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!
Καλημέρα γεωργία,
Τη Τζένη Bouba εννοείς, για να μην μπερδευτούνε χιχιχιιχιχι

Τζένη είμαι και γω αλλα για να μην μπερδευομαστε μπορειτε να με λέτε Ευγενια. Γυρίζω και σε αυτό!!!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
candy έγραψε:
tzef έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ!!!!!ΤΖΕΝΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!
Καλημέρα γεωργία,
Τη Τζένη Bouba εννοείς, για να μην μπερδευτούνε χιχιχιιχιχι

ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΜΠΑΣ ΠΙΣΩ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΗ ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΤΟ FACE ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΥ CLASS!!!

ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΣΗΕΜΡΑ ΔΙΑΙΤΑ, ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΟ ΚΟΣΜΟΥ ΟΙ ΣΟΚΟΛΑΤΕΣ!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 8 982137

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέα σε όλες τις όμορφες! Εμείς γυρίσαμε στο πρόγραμμά μας, η μεγάλη μου στο σχολείο και η μικρούλα μου κοιμάται και βήχει.
Σήμερα έχω εξωτερικές δουλειές και περιμένω να ξυπνήσει το λουκουμάκι μου για να την ταϊσω, να την ντύσω σαν κρεμμύδι και να βγούμε. Ευτυχώς, ο καιρός είναι καλύτερος.

Αχ βρε κορίτσια πόσο μου έχει λείψει μια εκδρομούλα

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια...
Τι κανετε?
Γεωργια μου να κρατηθεις και να μην φας γλυκακια... Αυτα ειναι βεβαια που δεν μα ς αφηνουν να χασουμε κιλο... Εγω σημερα κλεινω μια βδομαδα διαιτας... Ακομαδεν θα ζυγιστω... Την αλλη βδομαδα... Αλλα οταν θελω γλυκο, τρωω η ενα κοματι κουβερτουρα, η μια κουταλια γκυκο του κουταλιου... Θα φανει αν εχω χασει... Παντος νιωθω σιγουρα πιο αναλαφρη...
Εγω την Τζενη Bouba γιατι δεν την εχω φιλη στο facebook?

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΝΤΖΕΛΑ ΤΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΑΝΕΙΣ;ΔΩΣΤΗ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΑΣ.ΕΝΑΜΙΣΗ ΜΗΝΑ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ 2 ΚΙΛΑ ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΣΤΑΘΕΡΗ ΔΙΑΙΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΗ ΧΑΛΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ!!!!!

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
antzelinino έγραψε:Καλημερα κοριτσια...
Τι κανετε?
Γεωργια μου να κρατηθεις και να μην φας γλυκακια... Αυτα ειναι βεβαια που δεν μα ς αφηνουν να χασουμε κιλο... Εγω σημερα κλεινω μια βδομαδα διαιτας... Ακομαδεν θα ζυγιστω... Την αλλη βδομαδα... Αλλα οταν θελω γλυκο, τρωω η ενα κοματι κουβερτουρα, η μια κουταλια γκυκο του κουταλιου... Θα φανει αν εχω χασει... Παντος νιωθω σιγουρα πιο αναλαφρη...
Εγω την Τζενη Bouba γιατι δεν την εχω φιλη στο facebook?

Κοριτσάκι μου δεν με εχει καμια σας. Ημουν με καποιες απο εδω, αλλα έγινε κατι με τον λ/σμο μου και μεχρι να βγαλω απο ποιον ειναι διεγραψα όλους όσους ειχα γνωρισει στα διαφορα φορουμ. Σορρυ, την πληρωσαν και ατομα που δεν φταινε αλλα τα ειχα παρει πολυ ασχημα τοτε. Νομιζω οτι το ξαναειχα πει κιολας. Θα σας βρω όλες εγω αμα ειναι το βραδυ απο το σπιτι γιατι απο εδω δεν μπορω να μπω facebook.
όσο για την διαιτα εγω εχω ξεκινησει καιρο τωρα. εχασα της εγκυμοσυνης και δυο ακομα αλλα για να μη εχω προβλημα και να εχω περιθωριο θελω να χασω κανα 5αρι ακομα.
Αυτα...μαλλον θα ξαναμπω το μεσημερι γιατι απο δω δεν μπορω να πολυμπαινω! Φιλακια!!!

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tzef έγραψε:ΑΝΤΖΕΛΑ ΤΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΑΝΕΙΣ;ΔΩΣΤΗ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΑΣ.ΕΝΑΜΙΣΗ ΜΗΝΑ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ 2 ΚΙΛΑ ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΣΤΑΘΕΡΗ ΔΙΑΙΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΗ ΧΑΛΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ!!!!!

Διατροφη απο διαιτολογο... Την ειχα κανει και οταν ειχα γεννησει και τον Παντελη και ευτυχως δεν μου μειωνει το γαλα...
Τρωω για πρωινο 2 φρυγανιες με μαρμελαδα, στο ενδιαμεσο ενα φρουτο, το μεσημερι οτι φαι εχω αλλα χωρις ψωμια και οχι τηγανιτα, το απογευμα μια μπαρα δημητριακων και το βραδυ ενα τοστακι η γαλα με δημητριακα η γιαουρτι με δημητριακα η σαλατα... Α και το μεσημερι σαλατα αφθονη...
Αυτα... Δεν μπορω να πω οτι πειναω...

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αχ μωρέ καμιά δίαιτα που να έχει και μία σοκολατίτσα υπάρχει; Εγώ μόνο με τέτοια δίαιτα μπορεί να μπω σε πρόγραμμα. Λέω θα σταματήσω τις pig pig και μόλις περάσω από την τραπεζαρία παίρνω κι ένα σοκολατάκι (κάθε φορά όμως που περνάω από την τραπεζαρία).

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΝΤΖΕΛΑ ΘΑ ΤΗΝ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ, ΑΛΛΑ ΠΟΣΑ ΧΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΤΕ;ZAXARH EPITREPETAI;ΟΙ ΦΡΥΓΑΝΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΙΚΑΛΕΩΣ;

ΠΡΙΝ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΛΥΚΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΑ ΔΗΛΑΔΗ.ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΛΛΑΞΑ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 23 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις