Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
125 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 125 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 26 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 39]

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας κοριτσακια! αργησα σημερα να μπω!!! τι κανετε? εμεις ειμαστε λιγο γκρινιαρες σημερα.... μαλλον εχει καταλαβει οτι θα παμε γιατρο για εμβολιο! αντε να ζυγισουμε κιολας, εχω αγωνια! ΣΤΙς 3 ΕΧΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ!
Εγω σημερα εφαγα τις φρυγανιτσες μου το πρωι με την μαρμελαδα (ειναι must!!!) και για μεσημερι εφαγα μπριζολιτσα με σαλατουλα! το βραδυ κλασσικα κουνουπιδι!!!
Ηλιανα μου μην στενοχωριεσαι για το τσιμπιμα...ρωτα κι εμενα που την ειχα στο ΠΑΙΔΩΝ 1 βδομαδα και την τρυπαγαν συνεχεια... και δεν με αφηναν μεσα, την ακουγα απο εξω να κλαιει και γινομουν κομματια...μερα παρα μερα για μια εβδομαδα και ηταν μονο 2 μηνων... Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Τζενηηηη!!!! τελειος ο κουκλος σου!! χαχαχαχαχα! πολυ γελιο εριξα!!!! βαλε κι αλλες!!!!
Ελενακι ξεκινησα τα παπουτσακια!!! Κι η δικια μας ειναι τετοιο ψωνιο! μολις δει καμερα και φωτογραφικη τρελλαινεται!!
Γεωργια καλη αρχη στην διαιτουλα σου! Η μικρη ειναι ΘΕΑ!!!!! κουκλαρα με τα ολα της!!!!
Δεσποινα πώς ειναι ο συζυγος σημερα???

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elena84 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΜΟΡΦΕΣ… ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;
ΕΜΕΙΣ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΣΗΚΩΘΗΚΑΜΕ, ΕΦΑΓΕ Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΑΙΖΕΙ….
ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ, ΚΑΙ ΗΡΘΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ… ΧΙΧΙΧΙ
ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ… ΕΧΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΓΙΟΥΒΑΡΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ…
ΕΥΓΕΝΕΙΑ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ 2 ΑΜΑΝΙΚΟΥΣ ΣΑΚΟΥΣ ΜΕ ΦΕΡΜΟΥΑΡ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΛΟΤΣΑΕΙ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΟ ΦΕΡΜΟΥΑΡ… ΠΗΡΑ ΕΝΑΝ ΑΠΟ MARASIL ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΣΩΘΗΚΑ. ΜΕ ΜΑΝΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΟΥΜΠΙΑ… ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΦΩΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΩ…
ΝΑΤΑΣΣΑ ΕΓΩ ΤΗΝ ΝΤΥΝΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΣΑΚΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΚΕΠΑΖΩ ΚΙΟΛΑΣ… ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΕΧΕΙ ΨΥΧΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΕΧΟΥΜΕ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΘΕΡΜΑΝΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΑΝΑΒΟΥΝ ΠΟΛΥ…
ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΤΙΜΩ ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ… ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΚΑΝΑ ΑΓΟΡΙ ΚΑΙ ΕΒΑΖΑ ΤΟΥ ΠΕΘΕΡΟΥ ΜΟΥ, ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟ ΕΚΟΒΑ… ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ…
ΕΧΕΤΕ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ;;; ΕΓΩ ΚΑΘΟΛΟΥ…

ουτε εγω ελενακι! μπεμπα την φωναζω! αλλα νομιζω οτι πρεπει σιγα σιγα!

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzef έγραψε:ΩΡΑΙΟΣ Ο ΣΑΚΟΣ ΕΛΕΝΗ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΞΕΣΚΕΠΑΖΕΤΑΙ.
ΗΛΙΑΝΑ ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ.ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ 2 ΜΗΝΩΝ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ.
ΗΛΙΑΝΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ ΤΙΣ ΤΣΙΠΟΥΡΕΣ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΛΟ ΨΑΡΑΔΙΚΟ;ΜΟΥ ΦΕΡΕΝΕΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΝΗΣΙ ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ.
ΣΑΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΟΤΙ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΕ SKYPE ;ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ !ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ EXPER ΜΙΛΑΜΕ!ΒΛΕΠΕΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΤΡΕΛΕΝΕΤΑΙ.

απο ποιο νησι εισαι γεωργια μου?

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzef έγραψε:ΩΡΑΙΟΣ Ο ΣΑΚΟΣ ΕΛΕΝΗ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΞΕΣΚΕΠΑΖΕΤΑΙ.
ΗΛΙΑΝΑ ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ.ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ 2 ΜΗΝΩΝ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ.
ΗΛΙΑΝΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ ΤΙΣ ΤΣΙΠΟΥΡΕΣ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΛΟ ΨΑΡΑΔΙΚΟ;ΜΟΥ ΦΕΡΕΝΕΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΝΗΣΙ ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ.
ΣΑΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΟΤΙ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΕ SKYPE ;ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ !ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ EXPER ΜΙΛΑΜΕ!ΒΛΕΠΕΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΤΡΕΛΕΝΕΤΑΙ.

Γεωργία μου οταν θελω ψαρακι φρεσκο παίρνω το Σαββατο από τη λαϊκή του Αμαρουσίου (κοντα στον ηλεκτρικό), αν ειναι μεσα στην εβδομαδα εχει ενα καλο ιχθυοπωλειο στο κεντρο του Αμαρουσιου, αλλα λιγο τσιμπημενες τιμες! Τσιπούρες πήρα από carefour χθες, γιατι ούτως ή αλλως ιχθυοτροφείου ειναι και οι άλλες. Πελαγους μόνο κοντα σε θαλασσιτσα βρίσκεις.

Ναι οντως θελει δυναμη και επειδη και ο αντρας μου με τη μικρη ειναι βουτυρο τελείως, πρεπει εγω να ειμαι η δυνατη της υπόθεσης!

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΧ ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ… ΕΜΕΙΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΖΥΜΟ G6PD ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΗΡΑΝ ΑΙΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΤΕΡΝΑ ΞΑΝΑ… ΤΟ ΤΙ ΚΛΑΜΑ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ… ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ… ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ… ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ… Sad Sad
ΧΑΧΑΧΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΜΕΣΩ MSN H SKYPE…. ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΩ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ… ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΟΥ ΛΕΩ… ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΙ… ΤΟ ΛΕΩ ¨ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΧΤΕΙΣ ΜΟΝΟ¨
¨ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ¨ ΜΟΥ ΛΕΕΙ… ¨ΤΙ ΒΛΕΠΕΙΣ;¨ ΤΟΥ ΛΕΩ… ¨ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ¨ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΝΝΟΕΙ… ¨ΕΕΕ ΚΑΙ ΔΙΠΛΑ¨ ΛΕΩ… ¨ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΝΑ ΤΟ ΤΩΡΑ ΗΡΘΕ¨ ΧΑΧΑΧΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 14 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 14 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 14 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 14 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 14 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 14 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 14 328109
ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΠΛΑΚΑ ΕΙΧΕ… ΦΩΝΑΖΕ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΚΑΙ ΕΛΕΓΕ ¨ΕΛΕΝΑ ΑΚΟΥΣ;;; Η ΜΙΚΡΗ ΑΚΟΥΕΙ;;;;¨ ΕΕΕ ΕΛΕΓΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΑΚΟΥΕΙ Η ΕΛΕΝΑ ΘΑ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ… ΧΑΧΑΧΑ
ΠΛΑΚΑ ΕΧΟΥΝ…
ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΝ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ… ΤΗΝ ΑΦΗΣΑΝΕ 30 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑ ΔΟΥΝΕ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ…
ΑΑΑΑΧ ΩΡΑΙΑ ΕΛΕΝΑΚΙ… ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ… ΧΙΧΙΧΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 14 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 14 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 14 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 14 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 14 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 14 215994
ΝΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ… ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΛΕΩ, ΝΑ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥΣ… ΧΑΧΑ
ΕΙΠΑ ΧΘΕΣ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΗΝ ΦΩΝΑΖΕ ΖΟΥΖΟΥΝΑ, ΝΑ ΤΗΝ ΦΩΝΑΞΕΙ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΤΟΟΟΟΟΣΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ…

Sagia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας και απο μενα κοριτσια!τι ομορφες νυφουλες και τι ομορφα μωρακιααα!!!φτου φτου!
Εμεις πηγαμε στη γιατρο χθες και μας ειπε σε 10 μερες να δωσουμε μηλο και μετα απο 3 μερες μπανανα κ μετα και τα 2.και μια βδομαδα πριν τον εκτο θα αρχισουμε κρεας.πολυ νωρις δεν ειναι βρε κοριτσια για κρεας?μου φαινεται περιεργο που θα τρωει ο μπεμπης μου!επισης ξεχασα να ρωτησω για νερακι!εσας σας ειπε κατι?

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Sagia έγραψε:Γεια σας και απο μενα κοριτσια!τι ομορφες νυφουλες και τι ομορφα μωρακιααα!!!φτου φτου!
Εμεις πηγαμε στη γιατρο χθες και μας ειπε σε 10 μερες να δωσουμε μηλο και μετα απο 3 μερες μπανανα κ μετα και τα 2.και μια βδομαδα πριν τον εκτο θα αρχισουμε κρεας.πολυ νωρις δεν ειναι βρε κοριτσια για κρεας?μου φαινεται περιεργο που θα τρωει ο μπεμπης μου!επισης ξεχασα να ρωτησω για νερακι!εσας σας ειπε κατι?

γεια σου! κι εμενα μπου φαινεται περιεργο που θα τρωνε αλλα μεγαλωνουν τα ατιμα!!! νερακι πρεπει να δινουμε τωρα με τις στερεες αλλα δεν ξερω ποσο! σημερα θα μαθω!

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τσουπ να μαι και γω παλι....
Την κουβερτα -υπνοσακος την εχω απο τη Ζετα, και με ειχε βολεψει απιστευτα. Μου την ειχαν φερει και μενα δωρο οποτε δεν θυμαμαι απο που. Νομιζω ομως οτι δεν ειναι δυσκολο να βρεις.
Για την διαιτα, Γεωργια μου εχω σχεδον ολα τα φαγητα με πολυ πολυ σαλατα (ωμη ή βραστη). Τιποτα συγκεκριμενο. Απλα εχω μειωσει λιγο και το ψωμι και εκει που με ποναει εμενα πιο πολυ τα γαλακτοκομικα και κυριως τα τυρια!! Πρωινο φρυγανιες με βουτυρο και μαρμελαδα κανω σκ που ειμαι σπιτι. Τις καθημερινες ή κανα τοστ ή κουλουρι Θεσσαλονικης ή φρυγανια με λιγο τυρακι. Ααα και τα κρεατα -ψαρια τα βαζω σε σχαριτσα και τα κανω στο γκριλ.
Για τα τσιμπηματακια στα ζουζουνια μας δεν θελω να το συζητησω. Η Ζετα ειχε νοσηλευτει στο παιδων 4 μηνων και το θυμαμαι ακομα πως την ειχαν χιλιοτρυπησει.
Και μεις εχουμε εμβολιο σημερα. Αντε να δουμε πηραμε κανα γραμμαριο!
Τον μικρο τον φωναζω είτε με το ονομα του Γιαννης, ειτε μπιμπικο. Μπεμπη σπανια τον λεω!!!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΛΕΝΗ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΜΕΓΑΝΗΣΙ ΛΕΥΚΑΔΑΣ, ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΚΟΡΠΙΟ !!!!ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΝΗΣΙ!!!ΑΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΕΠΤΑΝΗΣΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!
ΑΣΧΕΤΟ ΟΤΑΝ ΕΝΝΟΕΙΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΝΕΡΟΒΡΑΣΤΟ ΣΚΕΤΟ ΧΩΡΙΣ ΛΑΔΙ;

ΗΛΙΑΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΜΕ ΤΑ ΨΑΡΙΑ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΨΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΙΚΡΗ ΕΤΡΩΓΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΔΕΝ ΤΟ ΜΠΟΡΩ!ΘΑ ΠΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗ ΛΑΙΚΗ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΜΙΑ ΜΕΡΑ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΑ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ.

ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΤΗΝ ΦΩΝΑΖΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ.

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΒΟΛΙΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 7 - 8.

ΣΑΓΙΑ ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΝΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΘΗΛΑΖΕΙ.ΤΗΣ ΠΡΩΤΗΣ ΜΟΥ ΚΟΡΗΣ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΣΧΕΣΟΝ ΑΜΕΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ.ΡΩΤΑ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΡΟΦΕΣ.

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
SAGIΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΛΙΓΟ ΝΕΡΑΚΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΙΝΩ, ΠΕΡΙΠΟΥ 50μλ ΜΕΤΑ ΤΟ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΟΣΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ… ΑΛΛΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΙΝΕΙ ΠΟΛΥΥΥ ΛΙΓΟ ΝΕΡΟ…
ΕΜΕΙΣ ΣΤΟΝ ΕΚΤΟ ΜΗΝΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΧΟΡΤΟΣΟΥΠΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΝΟΜΙΖΩ ΚΡΕΑΣ… ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ…
ΜΠΕΜΠΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΦΩΝΑΖΩ, Η ΖΟΥΖΟΥΝΑ. Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ, Η ΜΟΥΤΣΟΥΝΑ ΜΟΥ, Η ΦΙΣΤΙΚΑΚΑΚΙ ΜΟΥ… ΧΙΧΙΧΙ ΘΕΛΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΥΝΗΘΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΦΩΝΑΖΩ ΙΩΑΝΝΑ.

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΣΧΕΤΟ ΔΕΙΤΕ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΗΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ!!!!!ΧΙΧΙ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΤΟ ΝΗΣΙ

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tzef έγραψε:ΑΣΧΕΤΟ ΔΕΙΤΕ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΗΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ!!!!!ΧΙΧΙ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΤΟ ΝΗΣΙ


ΚΑΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΟ.. ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΓΕΝΙΚΑ ΤΑ ΝΗΣΙΑ, ΖΟΥΣΑ ΣΕ ΝΗΣΙ ΤΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ...

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Να 'μαι κι εγώ πίσω! Είδα καλή μέρα και πήρα τη μικρή με το καρότσι και βγήκαμε.

`Ελενα, πήγαμε Jumbo επιτέλους και είδα τη συσκευασία με τις σαπουνόφουσκες 1,99 και έχει μέσα τρεις διαφορα σχέδια(πριγκίπισσες, γουίνι, μίνι και μίκυ).Πήραμε και δύο ποδίτσες με μανίκια και θηλές για τα μπουκάλια.

Σας είπα ότι το κοριτσάκι μου τρώει όλο το ρυζάλευρο, ειδικά χθες, δεν προλάβαινε να αδειάσει το κουτάλι και μέχρι να το ξαναγεμίσω την κουταλιά γκρίνιαζε.

Sagia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Α και εγω θηλαζω ισως για αυτο δε μου ειπε τιποτα.αλλα τον τελευταιο μηνα δινω και ξενο και τωρα με τις στερεες θα χρειαστει λετε ε?θα ρωτησω!αχ βρε γεωργια (αν δε κανω λαθος)λεγαμε να παντρευτουμε και να βαφτισουμε τον μπεμπη στην λευκαδα και επειδη μου φαινεται δυσκολο το εβγαλα απ'το μυαλο μου και τωρα με ξαναξεσηκωσες!ειναι οντως πολυ ομορφο νησι!!!!!εισαι τυχερη.
κοριτσια πως να βαλω φωτο κατω απο το ονομα μου?

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι πολύ όμορφο νησί. Είσαι τυχερή που έχεις τέτοιο μέρος για να πηγαίνουν τα παιδάκια σου. Γενικά τα επτάνησα είναι πανέμορφα, έμενα στην Κέρκυρα λόγω σπουδών και μετά ακολούθησε και η αδερφή μου. Την Κέρκυρα την έχω γυρίσει όλη, Λευκάδα και Ζάκυνθο έχω δει πολύ λίγα πράγματα και δεν έχω πάει καθόλου Κεφαλονιά και Ιθάκη. Πάντως το Ιόνιο είναι αγαπημένος προορισμός

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπραβο το κοριτσακι σας Νατασσα!!!

Γεωργια τελειοοοοο!Αχ και να ημασταν εκει σε κανενα ταβερνακι με φρεσκο ψαρακι...Εγω κοριτσια ειμαι απο τον καμπο μεν, αλλα η ζωη στο νησι 2 χρονια που ημουν Σκυρο για τη δουλειά με τρελανε!Ειναι πιο ηρεμο περιβαλλον..ταβερνακια, θαλασσιτσα, μπανακια απο τον Μάιο!Είχε καποιες φορες την κλεισουρα βαβαια... αλλα και οι ανθρωποι στο νησι ειναι αλλιώς!Πηγαινεις το καλοκαιρι για μεγαλο διαστημα?Θα σου ρθουμε καμια φορα μα μας ξεναγησεις στο νησι σου, ε?

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεωργια μου βραστο με λαδακι, λεμονακι κ πιπερακι το τρωω! μου αρεσει πολυ!!!! Τελειο το νησι σου!!!!!!!!!

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΝΑΤΑΣΣΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΕ ΘΥΜΗΘΗΚΕΣ… ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΔΩ…
ΜΠΡΑΒΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΟΥ…. ΕΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΤΡΩΕΙ…
SAGIA ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΚΑΠΟΥ ΛΕΕΙ ΠΡΟΦΙΛ, ΠΑΤΑΣ ΕΚΕΙΝΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΠΟΥ ΛΕΕΙ ABATAR… ΕΚΕΙ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ ΟΤΙ ΦΩΤΟ ΘΕΛΕΙΣ…

ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ… ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΤΗΚΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΣΕ ΤΙ ΝΟΥΜΕΡΟ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ;; ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ 1 ΧΡΟΝΩΝ ΠΑΡΑ 5 ΜΕΡΕΣ…
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΑΝ ΠΑΡΩ ΣΑΠΟΥΝΟΦΟΥΣΚΕΣ ΜΕ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΕΣ, ΓΟΥΙΝΙ Η ΜΙΚΕΥ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ;;;

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Sagia έγραψε:Α και εγω θηλαζω ισως για αυτο δε μου ειπε τιποτα.αλλα τον τελευταιο μηνα δινω και ξενο και τωρα με τις στερεες θα χρειαστει λετε ε?θα ρωτησω!αχ βρε γεωργια (αν δε κανω λαθος)λεγαμε να παντρευτουμε και να βαφτισουμε τον μπεμπη στην λευκαδα και επειδη μου φαινεται δυσκολο το εβγαλα απ'το μυαλο μου και τωρα με ξαναξεσηκωσες!ειναι οντως πολυ ομορφο νησι!!!!!εισαι τυχερη.
κοριτσια πως να βαλω φωτο κατω απο το ονομα μου?

Σαγια μου θα πας στο προφιλ πανω, στο αβαταρ και θα βαλεις. Αν θες ticker που μετρα την ηλικια π.χ. του μωρού θα πας στην υπογραφη!

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elena84 έγραψε:ΝΑΤΑΣΣΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΕ ΘΥΜΗΘΗΚΕΣ… ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΔΩ…
ΜΠΡΑΒΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΟΥ…. ΕΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΤΡΩΕΙ…
SAGIA ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΚΑΠΟΥ ΛΕΕΙ ΠΡΟΦΙΛ, ΠΑΤΑΣ ΕΚΕΙΝΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΠΟΥ ΛΕΕΙ ABATAR… ΕΚΕΙ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ ΟΤΙ ΦΩΤΟ ΘΕΛΕΙΣ…

ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ… ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΤΗΚΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΣΕ ΤΙ ΝΟΥΜΕΡΟ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ;; ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ 1 ΧΡΟΝΩΝ ΠΑΡΑ 5 ΜΕΡΕΣ…
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΑΝ ΠΑΡΩ ΣΑΠΟΥΝΟΦΟΥΣΚΕΣ ΜΕ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΕΣ, ΓΟΥΙΝΙ Η ΜΙΚΕΥ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ;;;


Ελενα μπορεις να κολλησεις με την κιττυ φτιαχνοντας στον υπολογιστη και να εχει και το ονομα της Ιωαννιτσας σου! Χαρτι εκτυπωσιμο σε αυτοκολλητο θες μονο απο κανενα πλαισιο!

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
HLIANA έγραψε:
Elena84 έγραψε:ΝΑΤΑΣΣΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΕ ΘΥΜΗΘΗΚΕΣ… ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΔΩ…
ΜΠΡΑΒΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΟΥ…. ΕΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΤΡΩΕΙ…
SAGIA ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΚΑΠΟΥ ΛΕΕΙ ΠΡΟΦΙΛ, ΠΑΤΑΣ ΕΚΕΙΝΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΠΟΥ ΛΕΕΙ ABATAR… ΕΚΕΙ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ ΟΤΙ ΦΩΤΟ ΘΕΛΕΙΣ…

ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ… ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΤΗΚΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΣΕ ΤΙ ΝΟΥΜΕΡΟ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ;; ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ 1 ΧΡΟΝΩΝ ΠΑΡΑ 5 ΜΕΡΕΣ…
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΑΝ ΠΑΡΩ ΣΑΠΟΥΝΟΦΟΥΣΚΕΣ ΜΕ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΕΣ, ΓΟΥΙΝΙ Η ΜΙΚΕΥ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ;;;


Ελενα μπορεις να κολλησεις με την κιττυ φτιαχνοντας στον υπολογιστη και να εχει και το ονομα της Ιωαννιτσας σου! Χαρτι εκτυπωσιμο σε αυτοκολλητο θες μονο απο κανενα πλαισιο!

ΛΕΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ;;; ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΑΣΧΕΤΗ... ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΛΑΙΣΙΟ ΕΔΩ... Rolling Eyes Crying or Very sad

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βλεπω εχουν και με την κιττυ να αγορασεις : http://neraidamit.blogspot.com/2011/07/hello-kitty.html

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
HLIANA έγραψε:Μπραβο το κοριτσακι σας Νατασσα!!!

Γεωργια τελειοοοοο!Αχ και να ημασταν εκει σε κανενα ταβερνακι με φρεσκο ψαρακι...Εγω κοριτσια ειμαι απο τον καμπο μεν, αλλα η ζωη στο νησι 2 χρονια που ημουν Σκυρο για τη δουλειά με τρελανε!Ειναι πιο ηρεμο περιβαλλον..ταβερνακια, θαλασσιτσα, μπανακια απο τον Μάιο!Είχε καποιες φορες την κλεισουρα βαβαια... αλλα και οι ανθρωποι στο νησι ειναι αλλιώς!Πηγαινεις το καλοκαιρι για μεγαλο διαστημα?Θα σου ρθουμε καμια φορα μα μας ξεναγησεις στο νησι σου, ε?

ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΤΕ!ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΛΕΥΚΑΔΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΩΡΑΙΕΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ.ΕΖΗΣΑ ΕΚΕΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΤΑΝ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ!!!!

ΕΛΕΝΑ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΧΑΝ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΑ!!!ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΛΕΨΑΝΕ.

ΣΑΓΙΑ ΕΧΕΤΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΛΕΥΚΑΔΑ;

KAI ΕΓΩ ΕΛΕΓΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΓΙΑ ΕΚΕΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΠΩΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ.

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
HLIANA έγραψε:Βλεπω εχουν και με την κιττυ να αγορασεις : http://neraidamit.blogspot.com/2011/07/hello-kitty.html


ΤΑ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΚΡΙΒΟΥΤΣΙΚΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΑΝ ΤΑ ΦΤΙΑΞΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ.. ΘΑ ΔΩ. ΘΑ ΤΟ ΨΑΞΩ ΛΙΓΟ.

Tina_1982


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα και από μένα κορίτσια.Από χτες το μεσημέρι που έχω να μπω έχετε γράψει πάρα πολλά.Πρέπει να είμαστε η ομάδα με τις πολυλογούδες. Very Happy Very Happy Very Happy
Γεωργία μου η μικρή είναι κούκλα, στα'χω ξαναπεί. Την θέλουμε για νύφη. Το νησί σας πανέμορφο, το έχουμε επισκεφθεί με τον άντρα μου πριν παντρευτούμε πριν 4-5 χρόνια.Μείναμε Λευκάδα και με το καραβάκι μας πήγαν εκδρομούλα.Ήταν τέλεια. Εμένα η μαμά μου είναι από Σπέτσες και έχουμε εξοχικό εκεί.
Το σκεφτόμουν να κάναμε εκεί τη βάπτιση αλλά δεν έχουμε τη δυνατότητα να φέρουμε όλο το σόι του άντρα μου εκεί.
Εμάς δοντάκι δεν έχει βγάλει ακόμα.Τον κοιτάζω κάθε μέρα.Τα ουλάκια όμως τον ενοχλούν.
Θα πάω και εγώ στo Jumbo μετά να πάρω κουταλάκια και πιατάκια. Λέω αυτές τις μέρες να τον ξεκινήσω ρυζάλευρο και ας μου είπε ο γιατρός για αρχές Μαρτίου.
Αυτά προς το παρόν. Πάω για μαμ.Φιλιά!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 26 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις