Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
82 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 82 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 39]

Sagia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ψωμακι και εμας.κορα για να μασουλαει και την ψιχα στην σουπιτσα.σημερα βαλαμε και πορτοκαλι στη φρουτοκρεμα και ευτυχως του αρεσε.Νομιζα οτι θα ξινιστει και θα μας τα χαλασει!
εχετε βοηθεια κοριτσια?η τα καταφερνετε μονες?

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμεις τρωμε καιρο πορτοκαλακι κ επειδη συχνα ξινιζεται του βαζω μεσα 2 μπισκοτακια μιραντα..εγω μενω διπλα ακριβως με τη μαμα μου οποτε καταλαβαινετε κοριτσια οτι ειναι σημαντικη βοηθεια..

Sagia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τι ωραια διπλα στη μαμα!Εγω μενω 20-30 λεπτα και απο τις 2 μαμα και πεθερα με τις οποιες τα παμε πολυ καλα και μας εχουν πρηξει να ερχονται να βοηθανε αλλα κατι παθαινω οταν ειναι εδω και δε θελω.Σαν να κουραζομαι περισσοτερο.Οταν βεβαια νιωθω οτι θα τα παιξω τον πηγαινουμε στα σπιτια τους απο το πρωι.Τωρα αν μεναμε διπλα διπλα θα αλλαζε το θεμα ομως!!
Σημερα ο μπεμπης στην βολτα νυσταξε και εβαλε τα κλαματα.Ενω συνηθως τον παιρνει ο υπνος στο καροτσακι και ορθιο κιολας.Αλλο κι αυτο τωρα..αυτο μου ελειπε.
Παω για ντους και νανι κοριτσια..καλο βραδυ!!!!

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια..να περασετε ομορφα οτι κ αν κανετε σημερα.. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 38 654316

XANTHI 27

XANTHI 27
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπερα μανουλες.... τι κανετε? που σας βρισκω η μερα σας πως ηταν?
αυριο εχετε καποιο προγραμμα?
εμεις λεμε να ανεβουμε στο βουνο... μιας και το εχουμε κοντα μας..
θα τσικνισουμε λιγο αλλα θεορω οτι θα περασουμε καλα..!!!
εφτυχος ειναι κοντα και η γιαγια μου οποτε αν χρειαστω κατιοπως το κοιμησω τον μικρουλι μου θα ειναι εκει..
κατα τ'αλλα εμεις εχουμε εμβολιο την παρασκευη με το καλο..
η μερα μας ηταν καλη... απο το ξενυχτι δεν γλιτώνω αλλα δεν βαριεσαι θα του τα λεω οταν μεγαλωσει...
αφτα τα νεα μας εν ολιγη.. καλο βραδακι να εχετε..

Sagia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
που ειστε καλε κοριτσια???καλο μηνα!!πως περασατε?εμεις τπτ ιδιαιτερο.πηγαμε στην πεθερα μου για φαγητο και φυγαμε αμεσως βολτιτσα.περπατουσαμε κανενα 2ωρο μη σας πω και κουραστηκα.ευτυχως ο μπεμπης εχει ηρεμησει τις τελευταιες μερες.βγηκε και το δευτερο δοντακι τλκ..ισως για αυτο να μου τσιριζε το πουλακι μου.θα δειξει!
xanthi απο ποια περιοχη εισαι?που βγαινετε βολτιτσα?
φιλια και καλο βραδυ!

XANTHI 27

XANTHI 27
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημερα μανουλες..αν και λιγο αργα ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ να εχουμε..αντε να δουμε και με αφτα τα πολιτικα..μας εχουν τρελανοι θα γινει τιποτα τισ προκοπης..!!!
μολλης τελειωσα με τον μικρουλι μου.
και επεσαι ξερος για υπνο εχουμε ενα μικρο θεματακι με την φρουτοκρεμα δεν μας αρεσει καλθολου η μπανανα..ασε δε που φτερνιστικαμε και 3 φορες απανοτες και τα καναμε ολα...χαλια.μεχρι και το χαλι εφτασαν τα φαγιτα μας...
εμεις εχθες παντος μπορω να πω οτι περασαμε αρκετα καλα..ο καιρος μας βοηθησε και ετσι μπορεσαμε να απολαφσουμε τας εξοχας...λιγο το βουνο και μετα το απογευματακι τη θαλασσα...τωρα σκεφτομαι να σηκωθω και να παω να μαγειρεψω ..λεω τιποτα κολοκιθακια με αυγολεμονο εχουμε πολλη καιρο...κοριτσρες μου σας φιλω και τα λεμε στην διαρκια της ημερα...
Sagia εγω αυτη την στιγμη μενω κατερινη . αλλα ερχομαι αρκετα συχνα στη θεσσαλονικη και συγκεκριμενα στον ευοσμο. ειναι οι γονοις και οπου και μεγαλωσα..


xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα μανουλες..χαθηκαμε..τι κανετε?τα μπεμπακια σας?

934ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 38 Empty hello! Τετ Μάης 02, 2012 5:11 am

Vasoula-Vasilis

Vasoula-Vasilis
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Geia sas k apo mena manoules!eiste kala?pws perasate thn Prwtomagia sas?emeis sydiasame vouno k potami edw sthn Konitsa k perasame fantastika!dystyxws to nero edw ston Voidomati einai panta poly kryo k o mpoumpoukos mou einai poly mikros akoma gia na tou vreksoume ligo ta podarakia!!!!alla den peirazei!arkestike sto na to xazevei!!!eseis ti kanate?pou pigate?

ZETA 22

ZETA 22
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ. ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ, ΠΗΓΑΜΕ ΩΡΩΠΟ. ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΩΡΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ, ΚΑΘΟΜΑΣΤΑΝ ΕΞΩ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΜΥΡΙΣΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ!!! ΜΕ ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΤΑ ΠΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ!!! Very Happy Very Happy Very Happy ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ, ΑΠΛΥΤΑ, ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ, ΣΑΚΟΥΛΕΣ ΧΑΜΟΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 38 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 38 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 38 534787 ΟΜΩΣ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΩ ΟΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΥΤΡΟΥΠΕΣΩ!!! ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven ΚΑΙ ΣΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

Sagia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoula vasilis kai xanthi τα μωρακια σας ειναι πολυ ομορφα!!!φτου φτου!
και εμεις χορτασαμε καροτσαδες,ηλιο και κοσμο αυτες τις μερες και ο μπεμπουλης μου μου φαινεται κουραστηκε!επεσε ξερος σημερα μετα το μπανιο χωρις καν να πιει γαλα!τον εντυνα και αποκοιμηθηκε απ'τις 9!
εχετε παρει αντηλιακο?δεν εχω ιδεα τι να παρω?
καληνυχτα και καλη ξεκουραση! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 38 850933

XANTHI 27

XANTHI 27
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ?
ΕΧΩ ΕΝΑ ΤΡΟΜΕΡΟ ΖΟΡΙ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΗ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ...!!!!
ΑΥΡΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ...!!!
ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΨΗΛΏΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΧΥΝΑΜΕ..
Ο ΜΙΚΡΟΥΛΙΣ ΜΟΥ ΣΑΝ ΝΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΟ Η ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ ΜΟΥ..ΘΑ ΦΑΝΗ.
ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΙΝΟ ΔΕΝ ΤΟ ΓΛΥΤΟΣΑ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΙΣ 9..ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΞΑΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ.

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
XANTHI 27 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ?
ΕΧΩ ΕΝΑ ΤΡΟΜΕΡΟ ΖΟΡΙ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΗ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ...!!!!
ΑΥΡΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ...!!!
ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΨΗΛΏΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΧΥΝΑΜΕ..
Ο ΜΙΚΡΟΥΛΙΣ ΜΟΥ ΣΑΝ ΝΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΟ Η ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ ΜΟΥ..ΘΑ ΦΑΝΗ.
ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΙΝΟ ΔΕΝ ΤΟ ΓΛΥΤΟΣΑ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΙΣ 9..ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΞΑΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ.


καλημέρα
και ο δικός μου τελευταια άρχισε να κοιμάται παρά πολύ εκεί που ξυπνούσε στις έξι το πρωί τώρα ξαφνικά άρχισε να ξυπνάει στις 9 και με έκανε εντυπωση αυτό Smile

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας..τι κανετε κοπελιες;εμεις γκρινιαζουμε κ τσιριζουμε ολη μερα..πω πω ζεστη σημερα..τους φορατε κοντομανικα;

ZETA 22

ZETA 22
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ, ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΟ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑ... SAGIA ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΤΗΛΙΑΚΟ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕΣ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΑΝ ΟΜΩΣ ΔΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΕΡΑΚΙ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΕΝΑ ΖΑΚΕΤΑΚΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 38 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 38 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 38 417472 ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΕ ΟΛΕΣ.

Vasoula-Vasilis

Vasoula-Vasilis
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Sagia efxaristoume poly!na sai kala!!!den exoume parei akoma anthiliako giati exw akousei pws prepei na xronisei gia na tou valw!twra den kserw an ontws isxyei afto!Alla kontomaniko forame sth skia vevaia!k kapelaki ennoeitai!!Otan exei aera pairnoume k mia lepth zaketoula mazi!Edw sthn Konitsa mporei na exoume zesth alla to aeraki den mas leipei...!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 38 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 38 328109

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σας ρωταω κοριτσια γιατι του φοραω μακρυμανικο ακομα κ εχει αρχισει κ ιδρωνει πολυ στο κεφαλακι..κ να σας πω την αληθεια φοβαμαι αμα βγουν τα χερακια εξω κ τα ποδαρακια του μην κρυωσει..βλακειες λεω ετσι?με τετοια ζεστη!τρελη μανα Very Happy

ZETA 22

ZETA 22
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
xrysaki! έγραψε:σας ρωταω κοριτσια γιατι του φοραω μακρυμανικο ακομα κ εχει αρχισει κ ιδρωνει πολυ στο κεφαλακι..κ να σας πω την αληθεια φοβαμαι αμα βγουν τα χερακια εξω κ τα ποδαρακια του μην κρυωσει..βλακειες λεω ετσι?με τετοια ζεστη!τρελη μανα Very Happy
XRYSAKI ΚΑΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΛΕΓΞΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΧΕΝΑΣ-ΣΒΕΡΚΟΣ. ΑΝ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΟ Η΄ ΙΔΡΩΜΕΝΟ ΤΟΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΖΕΣΤΑΙΝΕΤΑΙ Η΄ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ. ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΟΛΥ.

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σε ευχαριστω πολυ ζετα22..θα το κοιταξω αμα ειναι..ο καημενουλης μην σκαει κιολας..

Sagia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας κοριτσια!πως ειστε σημερα?εμεις μια χαρουλα!τι ευχαριστα που περναει η μερα αν το μωρο ειναι ησυχο!οσο θυμαμαι την προηγουμενη εβδομαδα κατι παθαινω!χρυσακι και εμεις με τσιριδες ημασταν μεχρι που εσκασε και το 2ο δοντακι και ηρεμησε.για τον ιδρωτα και εγω εχω ακουσει για το σβερκο.εμενα δε χρειαζεται γιατι γινεται μουσκεμα ολοκληρος!ποδια,χερια μαλλια,κεφαλι..ιδρωνει πολυ.του φοραω κοντομανικο και μεχρι να πεσει ο ηλιος του βγαζω και τις καλτσες στο σπιτι!ειναι πιο ευκολο να σου κρυωσει αν ειναι ιδρωμενο.

XANTHI 27

XANTHI 27
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΗΡΕΜΗ ΝΥΧΤΑ..
ΕΒΛΕΠΑ ΤΑ ΜΝΜ ΣΑΣ .. ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΤΙΛΙΑΚΟ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΧΡΟΝΟΝ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΒΕΡΚΟ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΑ, ΑΚΟΜΑ ΕΓΩ ΠΑΛΗ ΤΟΥ ΕΒΑΖΑ ΜΕΝ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΕ ΜΑΚΡΥ ΜΑΝΙΚΙ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΖΑΚΕΤΑ...ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΑΨΑΜΕ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΣΚΕΤΟ ΤΟ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΟ ΕΝΟΗΤΑΙ ΚΑΠΕΛΑΚΙ ΚΑΙ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙΜΑΣ...ΜΠΑΝΑΚΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ..ΚΑΙ ΒΟΥΡΡΡ.. ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ..
ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ ΣΤΑΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΣΑΝ ΙΔΡΩΤΉΡΙΑ..ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΠΑΡΑΞΕΝΟ..!!!ΘΑ ΦΑΝΗ..!!
ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ...
ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ..
ΑΧ..ΚΑΝΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΜΕ ΣΗΡΗ...ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΚΟΦΑΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΩΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΑΛΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΒΡΑΔΙ, ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΤΣΙ ΕΓΙΝΕ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 3-4 ΛΕΩ ΟΠΑ ΚΑΤΙ ΠΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑ 4:30 ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ...ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΟΝ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΙ..

Sagia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πλησιαζει η μερα που θα κοιμηθεις xanthi!αφου ο μπεμπης σου καθυστερει το ξυπνημα..καλα πανε τα πραγματα!!!
για το αντηλιακο νομιζω δεν ισχυει αυτο με τον χρονο.εμενα η γιατρος την τελευταια φορα μου ειπε απαραιτητο το αντηλιακο μεχρι τον καρπο για να μη το φαει αν ειναι στα χερακια του και φυσικα καπελο.αυριο πες μας και εσυ την γνωμη του γιατρου σου ομως!

ZETA 22

ZETA 22
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ sunny sunny sunny ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ. ΤΟ ΘΕΜΑ "ΑΝΤΗΛΙΑΚΟ" ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ. ΑΛΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΛΕΕΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΦΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ(ΚΑΠΕΛΟ,ΜΑΚΡΗ ΜΑΝΙΚΙ ΚΛΠ) ΟΥΦ!!! ΤΙ ΜΠΕΡΔΕΜΑ ΠΑΛΙ!!! confused confused confused

XANTHI 27

XANTHI 27
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΗΡΘΑ ΝΑ ΠΩ ΜΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΜΕ ΤΟ ΠΛΗΣΙΜΟ ΤΩΝ ΧΑΛΙΩΝ... ΠΩ ΠΩ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 38 911307 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 38 911307 sunny ...ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΦΤΟ ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΕΝΑ ΓΥΦΤΙΚΟ ΧΡΩΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΣΥΧΑΣΟΥΜΕ. ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΛΙΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΤΡΙΚΟΛΟΡΕ... Very Happy Very Happy sunny sunny ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΑΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΕΥΤΥΧΏΣ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΑ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ ΜΟΥ.. ΣΗΜΕΡΑ ΖΟΡΙ ΓΙΑ ΦΑΓΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ...
ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΓΛΥΚΕΣ.. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 6 ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΝΕΟΤΕΡΑ...

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλο μεσημερι μανουλες..τι κανετε σημερα;δινετε στα μωρακια σας γιαουρτακι;εχετε ξεκινησει;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις