Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
18 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 18 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
51??? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #14 - Σελίδα 3 M024

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jenjen έγραψε:ευη δεν παιζεσαι!!!!και χοτ ντογκ και ζουζουνια και γλυκο????μηπως θελεις και ενα ποτηρι σαμπανια?αποκλειεται να μην εχεις ουτε ενα σοκολατακι κρυμενο στις ντουλαπες σου....κατι θα κανεις εσυ.....



νομίζω πως αρχίζεις και με μαθαίνεις!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #14 - Σελίδα 3 M059χα πίνω ήδη λευκό κρασάκι...κι εννοείται ότι έχω διάφορες λιχουδιές...προσανατολίζομαι σ'ένα twix...με κοιτάει...

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιωάννα κατάλαβα αλλά δεν θυμάμαι σε ποιο περιοδικό, αν αποδόσει να μας το πεις να την κάνουμε και εμείς αυτή την διαιτα Laughing

εγώ έφαγα ρεγκα, λουκάνικα στα κάρβουνα και ρυζόγαλο
Ελλη βλέπω να γίνουμε γουρουνόνυφες
σ

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια τι δώρο πήρατε στους κουμπάρους σας ; Ελλη εσύ τι σκεφτεσαι ;

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel έγραψε:Καλέ, Εύη, πότε μου φώναξες;;;


Καληνύχτα, κουκλίτσες, πάω για ξελόγιασμα!!

ε σ'επεπληξα λίγο!όσο πατάει η γάτα!που σου είπα θα στις βρέξω!

όνειρα γλυκά και καλά  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #14 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #14 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #14 - Σελίδα 3 215994

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:κορίτσια τι δώρο πήρατε στους κουμπάρους σας ; Ελλη εσύ τι σκεφτεσαι ;


τους δώσαμε λεφτά...το ίδιο κι αυτοί...στους καιρούς που ζούμε το προτιμήσαμε...

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μαρια...θα ερθει μην ανησυχεις ανχος να μην εχεις....εδω θα μαστε και θα μας δειχνεις τον υπερηχο στο μελλον ειμαι σιγουρη!!!!

ευη...αμ πως δεν σε εχω καταλαβει????αφου εισαι λιχουδα και οι λιχουδες εχουν plan A and plan B!!!!xaxaxaxa

καληνυχτα στα κοριτσακια που πεφτουν για υπνο και καλο ξελογιασμα στις υπολοιπες!!! Very Happy

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jenjen έγραψε:
ευη...αμ πως δεν σε εχω καταλαβει????αφου εισαι λιχουδα και οι λιχουδες εχουν plan A and plan B!!!!xaxaxaxa




χαχαχχαχαχα ότι είμαι λιχούδα είμαι!δεν το κρύβω!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω δν ξερω βρε παιδια!! θα γινουν κουμπαροι μας οι νονοι του αντρα μου! οι οποιοι εχουν μεγααααλη οικονομικη ανεση !!δν υπαρχει τιποτα που να θελουν και να μπορω να τους το παρω εγω Razz Razz Laughing Laughing Laughing Laughing ... το δωρο το δινεις πριν η μετα το γαμο?? Laughing Laughing

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Εγω δν ξερω βρε παιδια!! θα γινουν κουμπαροι μας οι νονοι του αντρα μου! οι οποιοι εχουν μεγααααλη οικονομικη ανεση !!δν υπαρχει τιποτα που να θελουν και να μπορω να τους το παρω εγω Razz Razz Laughing Laughing Laughing Laughing ... το δωρο το δινεις πριν η μετα το γαμο?? Laughing Laughing


εμείς το δώσαμε την επόμενη μέρα...έτσι κι αλλιώς συνέχεια μαζί είμασταν...όποτεκαι να το δώσεις το ίδιο είναι...δεν νομίζω να υπάρχει κανόνας.. Rolling Eyes

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μεγαλος καημος αυτος.. γιατι θα κανουμε αναγκαστηκα κουμπαρους τους νονους γιατι ολοι οι φιλοι μας ειναι αφραγκοι..κανεις δν μπορουσε να μας παντρεψει!!! Crying or Very sad δν νομιζω οτι θα εχω επαφες περαν τις τυπικες με τους συγκεκριμένους κουμπαρους ειναι η αληθεια!και πολυ με στεναχωρει αυτο το γεγονος!αλλα τι να κανω?? λαθος εποχη ηθελα γαμους Razz Razz Razz Razz Razz

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Εγω δν ξερω βρε παιδια!! θα γινουν κουμπαροι μας οι νονοι του αντρα μου! οι οποιοι εχουν μεγααααλη οικονομικη ανεση !!δν υπαρχει τιποτα που να θελουν και να μπορω να τους το παρω εγω Razz Razz Laughing Laughing Laughing Laughing ... το δωρο το δινεις πριν η μετα το γαμο?? Laughing Laughing
εγώ τους ρώτησα για κανένα ταξίδι τα δύο τους, δεν ξέρω πότε το δίνουν.
θα κάνεις λίστα ή αρ. λογαριασμού ;
εγώ αριθμό

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:μεγαλος καημος αυτος.. γιατι θα κανουμε αναγκαστηκα κουμπαρους τους νονους γιατι ολοι οι φιλοι μας ειναι αφραγκοι..κανεις δν μπορουσε να μας παντρεψει!!! Crying or Very sad δν νομιζω οτι θα εχω επαφες περαν τις τυπικες με τους συγκεκριμένους κουμπαρους ειναι η αληθεια!και πολυ με στεναχωρει αυτο το γεγονος!αλλα τι να κανω?? λαθος εποχη ηθελα γαμους Razz Razz Razz Razz Razz


όντως κρίμα Έλλη μου!σε καταλαβαίνω γιατί και για μένα έχει μεγάλη σημασία να ταιριάζω και να έχω σχέσεις με τους κουμπάρους μου...κι ευτυχώς είμαστε τυχερή...μας πάντρεψε φίλη μου με τον αρραβωνιαστικό της,ταίριαξαν και με τον άντρα μου και περνέμε τελεια όταν βλεπόμαστε αν και είναι μακριά(φλωρινα)..

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια σας καληνυχτώ!!!
Πάω να ετοιμαστώ γιατί όπου να'ναι έρχεται ο άντρας μου!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Του μαξιλαροπόλεμου θα γίνει!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #14 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #14 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #14 - Σελίδα 3 215994
Φιλάκια πολλά σε όλες!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #14 - Σελίδα 3 M032 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #14 - Σελίδα 3 M032 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #14 - Σελίδα 3 M032

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αργυρώ καλό βράδυ.

είναι σημαντικό να έχεις καλές σχέσεις, αργότερα θα σου βαφτίσουν και το
παιδί ; κρίμα μωρέ Ελλη
και εμάς η φίλη μου με τον άντρα της είμαστε μέρα παρα μέρα μαζί.

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αργυρώ030509 έγραψε:Κορίτσια σας καληνυχτώ!!!
Πάω να ετοιμαστώ γιατί όπου να'ναι έρχεται ο άντρας μου!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Του μαξιλαροπόλεμου θα γίνει!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #14 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #14 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #14 - Σελίδα 3 215994
Φιλάκια πολλά σε όλες!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #14 - Σελίδα 3 M032 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #14 - Σελίδα 3 M032 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #14 - Σελίδα 3 M032




καληνύχτα και καλό βόλι!!!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνυχτα Αργυρω μου!!καλα να περασετε  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #14 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #14 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #14 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #14 - Σελίδα 3 215994

Λεμονακι κι εγω αριθμο θελω αλλα ο πεθερος μου δν μας αφηνει ...το θεωρει γυφτια?ζητιανια? δν ξερω!!Εγω σκεφτηκα αφου οι γονεις μου δν εχουν προβλημα να βαλω αριθμο στις δικες μας προσκλησεις και στων πεθερικων μου ας κανουν οτι θελουν!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έλλη ούτε κάποιος συγγενής τύπου αδέρφια, ξαδέρφια κτλ που έχετε σχέσεις μπορεί??

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Καληνυχτα Αργυρω μου!!καλα να περασετε  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #14 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #14 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #14 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #14 - Σελίδα 3 215994

Λεμονακι κι εγω αριθμο θελω αλλα ο πεθερος μου δν μας αφηνει ...το θεωρει γυφτια?ζητιανια? δν ξερω!!Εγω σκεφτηκα αφου οι γονεις μου δν εχουν προβλημα να βαλω αριθμο στις δικες μας προσκλησεις και στων πεθερικων μου ας κανουν οτι θελουν!!


και ποιος τον ρώτησε?κι εκεί θ'ανακατευει?αυτό είναι δικό σας θέμα...δλδ είναι καλύτερα να σας γεμίσουν με μ@λ@κίες...5 μπρίκια,6 πορτατίφ και δεν συμμαζεύεται!!άντε μη πω τπτ τώρα...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την evi27 στις Πεμ Φεβ 23, 2012 1:25 pm, 1 φορά

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Καληνυχτα Αργυρω μου!!καλα να περασετε  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #14 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #14 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #14 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #14 - Σελίδα 3 215994

Λεμονακι κι εγω αριθμο θελω αλλα ο πεθερος μου δν μας αφηνει ...το θεωρει γυφτια?ζητιανια? δν ξερω!!Εγω σκεφτηκα αφου οι γονεις μου δν εχουν προβλημα να βαλω αριθμο στις δικες μας προσκλησεις και στων πεθερικων μου ας κανουν οτι θελουν!!
ωχ μωρέ !! όταν ανακατεύονται πως μου την σπάει !! τι θα την κάνεις την λίστα αφού τα περισσότερα να φανταστώ τα έχεις. και τι θα κάνουν θα βάλουν λίστα ; δεν πρέπει να διαλέξεις εσύ την λίστα ;
χωριάτες και χωρικοί...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:Έλλη ούτε κάποιος συγγενής τύπου αδέρφια, ξαδέρφια κτλ που έχετε σχέσεις μπορεί??

δν θελω να με παντρεψει συγγενης!!θελω η καθε συγγενεια να ειναι καθαρη!!Δν μου αρεσουν αυτα τα θειος και νονος π.χ. !! Αστα στεναχωριεμαι με αυτο το θεμα!
Λεμονακι δν ξερω αν θα μου βαφτισουν και το παιδι!!! μπορει μεχρι τοτε να εχουν οι φιλοι μου λεφτα και να κανω αυτους κουμπαρους!!Ας ερθει πρωτα το μπεμπε και βλεπουμε!!!

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ελλη μου δικιο εχει η ευη...δεν καταλαβα δικος σου γαμος ειναι οτι θες κανεις!!!και στο κατω κατω πες του πεθερου εαν εχει την ορεξη να αλλαζει 15 σιδερα,20 λεμονοστυφτες και 12 βαζα που δεν σου αρεσουν μετα τον γαμο?ετσι θα καταντησεις εαν δεν βαλεις λιστα η λογαριασμο.....ολοι τα ιδια και κλασικα δωρα κανουν και μετα μπαινουν στο κοπο να τα αλλαζει το ζευγαρι...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δν θελουν να βαλουν καθολου λιστα!!θεωρουν οτι οι κοντινοι ουτως οι αλλως θα δωσουν λεφτα και οι απλοι θα παρουν δωρα οπως και να εχει..οποτε ειναι ανουσιο να βαλουμε λιστα!! (μπορει και να γινει και ετσι!)

ο πεθερος μου ειναι της λογικης οτι αφου πληρωνει θα τα κανονισει οπως αυτος νομιζει! και εγω αφου τον εχω αναγκη να πληρωσει δν θα ασχοληθω καθολου!!Για αυτο και δν εχω ορεξη να ασχοληθω με τιποτα απο τα του γαμου!!! και ασχολουμαι μονο με αυτα που πληρωνω εγω..και για τα αλλα πραγματικα παιζει να μη με νοιαζει και ΚΑΘΟΛΟΥ!!! γιατι ετσι και με νοιαξει θα σκοτωθουμε και μονο γαμος δν θα γινει!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:
boubou έγραψε:Καληνυχτα Αργυρω μου!!καλα να περασετε  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #14 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #14 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #14 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #14 - Σελίδα 3 215994

Λεμονακι κι εγω αριθμο θελω αλλα ο πεθερος μου δν μας αφηνει ...το θεωρει γυφτια?ζητιανια? δν ξερω!!Εγω σκεφτηκα αφου οι γονεις μου δν εχουν προβλημα να βαλω αριθμο στις δικες μας προσκλησεις και στων πεθερικων μου ας κανουν οτι θελουν!!
ωχ μωρέ !! όταν ανακατεύονται πως μου την σπάει !! τι θα την κάνεις την λίστα αφού τα περισσότερα να φανταστώ τα έχεις. και τι θα κάνουν θα βάλουν λίστα ; δεν πρέπει να διαλέξεις εσύ την λίστα ;
χωριάτες και χωρικοί...


+μφωνώ! άσε γιατί πολύ συγχύζομαι με κάτι τέτοια...επειδή πληρώνουν θα κάνουν ότι γουστάρουν δλδ!λες κι αυτοί παντρεύονται Twisted Evil

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμεις σταθήκαμε τυχεροί, τις κουμπαρας η αδελφή κομμώτρια και η νονά τις κορης της αισθητικός Wink Wink

ούτε και εμένα μου αρέσει με του συγγενείς, ιδικά όταν τα αδέλφια σου, σου βαφτίζουν το παιδί

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις