Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
68 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 68 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 7]

76ποσο κοστιζουν τα cupcakes? - Σελίδα 4 Empty Απ: ποσο κοστιζουν τα cupcakes? Δευ Μαρ 12, 2012 7:12 am

v & a


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
[quote="florentiab"]
v & a έγραψε:
το αλεύρι που μας έβαλες τις προάλλες για τα κέικ δεν το έχω βρει πουθενά. εσύ από που το αγοράζεις;
Yποτιθεται πως θα το φερνε ο βασιλοπουλος απο φεβρουαριο μου χαν πει γιατι τους ρωτησα επειδη το ειχα βρει σε ενα σε πρωην dia που το κανανε karrefour και σε ενα μεγαλο σπαρ τοπικο... θα τους ξαναρωτησω στο facebook και θα σας ενημερωσω για την απαντηση.... ειναι ομως γνωστη μαρκα οι μυλοι κρητης και δε καταλαβαινω γιατι το συγκεκριμενο δε το χουν παντου ενω εχουν ολα τα αλλα της μαρκας!!!!

http://vickyandanna.wordpress.com/

77ποσο κοστιζουν τα cupcakes? - Σελίδα 4 Empty Απ: ποσο κοστιζουν τα cupcakes? Δευ Μαρ 12, 2012 7:16 am

v & a


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
η τουρτα μας ηταν αυτη
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

σε σχεση με τα σχεδια που ειδα αυτης της κοπελας που εβαλες νομιζω πως η δικια μας ηταν πιο βαρια, και ειχε και τις πλαστικες φιγουρες απο πανω

http://vickyandanna.wordpress.com/

78ποσο κοστιζουν τα cupcakes? - Σελίδα 4 Empty Απ: ποσο κοστιζουν τα cupcakes? Δευ Μαρ 12, 2012 7:20 am

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βιολετα3 έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΟΡΙΣΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΚΕΚΑΚΙΑ ΕΥΚΟΛΑ ΧΩΡΙΣ ΣΑΧΑΡΟΠΑΣΤΑ Η ΒΟΥΤΥΡΟΠΑΣΤΑ ΜΕ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΓΚΑΝΑΣ
kale πως τα εκανες τελεια

79ποσο κοστιζουν τα cupcakes? - Σελίδα 4 Empty Απ: ποσο κοστιζουν τα cupcakes? Δευ Μαρ 12, 2012 7:29 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="v & a"]
florentiab έγραψε:
v & a έγραψε:
το αλεύρι που μας έβαλες τις προάλλες για τα κέικ δεν το έχω βρει πουθενά. εσύ από που το αγοράζεις;
Yποτιθεται πως θα το φερνε ο βασιλοπουλος απο φεβρουαριο μου χαν πει γιατι τους ρωτησα επειδη το ειχα βρει σε ενα σε πρωην dia που το κανανε karrefour και σε ενα μεγαλο σπαρ τοπικο... θα τους ξαναρωτησω στο facebook και θα σας ενημερωσω για την απαντηση.... ειναι ομως γνωστη μαρκα οι μυλοι κρητης και δε καταλαβαινω γιατι το συγκεκριμενο δε το χουν παντου ενω εχουν ολα τα αλλα της μαρκας!!!!



τους πήρα τηλέφωνο και μου είπαν πως το δίνουν στα carrefour. θα ξανακοιτάξω γιατί προχθες δεν το είχαν.

80ποσο κοστιζουν τα cupcakes? - Σελίδα 4 Empty Απ: ποσο κοστιζουν τα cupcakes? Δευ Μαρ 12, 2012 7:37 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσια τα cupcakes eιναι πολυ ακριβα στην αγορα δεν μπορειτε να φανταστειτε ποσο το εχω ψαξει για τη βαφτιση της μικρης μου που ειναι το Μαιο ..επιχειρησαμε κι εμεις με την κουμπαρα μου (mama rias) να φτιαξουμε και το αποτελεσμα ηταν αυτο..

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

σουπερ απο εμφανιση και γευση αλλα θελει ποοοολυ κοπο και χρονο και για 200 κομματια ποτε να προλαβουμε να τα κανουμε τελευταια στιγμη για να ειναι και φρεσκα? οποτε το αφησα και παρηγγειλα αυτα τα μπισκοτα(με καμπυλωτο το ονομα)

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

μου εστειλε δειγμα η κοπελα και ειναι πολυ μεγαλα με σουπερ γευση ειναι εξαιρετικη κοπελα με πολυ καλες τιμες..αυτο εδω εχει 0,90 λεπτα ετοιμο με τη συσκευασια αν θελετε να ριξετε μια ματια εχει σελιδα στο φεις και ειναι αυτη

https://www.facebook.com/pages/Martinas-Cakes/191951354194286

με το καλο να βαφτισετε τα ζουζουνια σας!!!!!! ποσο κοστιζουν τα cupcakes? - Σελίδα 4 669659

81ποσο κοστιζουν τα cupcakes? - Σελίδα 4 Empty Απ: ποσο κοστιζουν τα cupcakes? Δευ Μαρ 12, 2012 7:47 am

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ είχα κάνει την τούρτα στα γενέθλια της μικρής εδώ & συγκεκριμένα αυτή την τούρτα ζήτησα

http://www.yummy-yummy.gr/el/%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%8A%CF%8C%CE%BD%CF%84%CE%B1/%CE%A4%CE%BF%CF%8D%CF%81%CF%84%CE%B5%CF%82/151-hello-kitty-cake.html

Εμεινα πάαααρα πολύ ευχαριστημένη και απο γεύση και απο τιμή. Σχέδιο πάνω δεν είχε ζαχαρωτό αλλά ολόκληρο κουμπαρά hello Kitty και σαν γεύση τέλεια!
Έχει και cupacakes απο ότι είδα στο site Very Happy

82ποσο κοστιζουν τα cupcakes? - Σελίδα 4 Empty Απ: ποσο κοστιζουν τα cupcakes? Δευ Μαρ 12, 2012 7:57 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:προχθες ανακαλυψα τη samantha αλλα ρε κοριτσια πολυ τρελλη τιμη!!!!παρακολουθησε η ξαδερφη μου που αρχιζει να ασχολειται τωρα επαγγελματικα με τη ζαχαροπλαστικη σεμιναρια της!!!!!και ετσι μου την εδειξε....ωραια δουλεια αλλα πανακριβη!!!!!


Αθηναααααα! Για πες εμπειρια απο τα σεμιναρια! Στης Σαμανθας θελω να παω κ εγω. Πως ηταν,εμαθε καποια κολπα?
Εγω 2 μικρα δεινοσυρακια που εφτιαξα επαθα τενοντιτιδα μετα Razz Razz αληθεια, μεχρι να στρωσει το χρωμα (ειχα παρει αυτα απο τον Βασιλοπουλο που δεν σκουραινουν με τιποτα!!!) μου ειχε βγει η πιστη.
Καποια στιγμη που την ρωτησε καποια αλλη απο που παιρνει υλικα νομιζω ειχε αναφερει αυτο το site
http://www.globalsugarart.com/cat.php?cid=869&s=&name=Cake%20Boards,%20Boxes,%20Doiles,%20Foil%20&%20Ruffle.
Τωρα αν ειχα να διαθεσω ενα ποσο για εργαλεια θα επαιρνα απο αυτο που εβαλε η mamarias που ειναι οντως σε καλες τιμες κ μετα απο αυτο που εβαλα.
Να σκεφτεις τα σχεδια στην τπυρτα του γιου μου τα δουλεψα με τις γουζες που εχω απο το εργαστηριο χαρακτικης στην σχολη Razz Razz μοιαζουν πολυ,τι να εκανα? Laughing

83ποσο κοστιζουν τα cupcakes? - Σελίδα 4 Empty Απ: ποσο κοστιζουν τα cupcakes? Δευ Μαρ 12, 2012 8:25 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
athina24 έγραψε:προχθες ανακαλυψα τη samantha αλλα ρε κοριτσια πολυ τρελλη τιμη!!!!παρακολουθησε η ξαδερφη μου που αρχιζει να ασχολειται τωρα επαγγελματικα με τη ζαχαροπλαστικη σεμιναρια της!!!!!και ετσι μου την εδειξε....ωραια δουλεια αλλα πανακριβη!!!!!


Αθηναααααα! Για πες εμπειρια απο τα σεμιναρια! Στης Σαμανθας θελω να παω κ εγω. Πως ηταν,εμαθε καποια κολπα?
Εγω 2 μικρα δεινοσυρακια που εφτιαξα επαθα τενοντιτιδα μετα Razz Razz αληθεια, μεχρι να στρωσει το χρωμα (ειχα παρει αυτα απο τον Βασιλοπουλο που δεν σκουραινουν με τιποτα!!!) μου ειχε βγει η πιστη.
Καποια στιγμη που την ρωτησε καποια αλλη απο που παιρνει υλικα νομιζω ειχε αναφερει αυτο το site
http://www.globalsugarart.com/cat.php?cid=869&s=&name=Cake%20Boards,%20Boxes,%20Doiles,%20Foil%20&%20Ruffle.
Τωρα αν ειχα να διαθεσω ενα ποσο για εργαλεια θα επαιρνα απο αυτο που εβαλε η mamarias που ειναι οντως σε καλες τιμες κ μετα απο αυτο που εβαλα.
Να σκεφτεις τα σχεδια στην τπυρτα του γιου μου τα δουλεψα με τις γουζες που εχω απο το εργαστηριο χαρακτικης στην σχολη Razz Razz μοιαζουν πολυ,τι να εκανα? Laughing

δεν τη ρωτησα γιατι ειμασταν με πολυ κοσμο και γινοταν χαμος!θα ρωτησω και θα σου πω λεπτομερειες!
παντως της μικρης πιανει το χερι της ανεξαρτητα απο τα μαθηματα!!!!τωρα αξιοποιει το ταλεντο της!!!!!
μας εφτιαξε τουρτα για τα γενεθλια που ειμασταν και στα γενεθλια της μικρης ειχε φτιαξει μπισκοτακια για τα παιδακια με ζαχαροπαστα καπως σαν της Κατ!!!!παθαμε πλακα.....
δεν μπορω να βαλω φωτο εχει κολλησει το imageshack!

84ποσο κοστιζουν τα cupcakes? - Σελίδα 4 Empty Απ: ποσο κοστιζουν τα cupcakes? Δευ Μαρ 12, 2012 8:27 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:
litsakos έγραψε:
athina24 έγραψε:προχθες ανακαλυψα τη samantha αλλα ρε κοριτσια πολυ τρελλη τιμη!!!!παρακολουθησε η ξαδερφη μου που αρχιζει να ασχολειται τωρα επαγγελματικα με τη ζαχαροπλαστικη σεμιναρια της!!!!!και ετσι μου την εδειξε....ωραια δουλεια αλλα πανακριβη!!!!!


Αθηναααααα! Για πες εμπειρια απο τα σεμιναρια! Στης Σαμανθας θελω να παω κ εγω. Πως ηταν,εμαθε καποια κολπα?
Εγω 2 μικρα δεινοσυρακια που εφτιαξα επαθα τενοντιτιδα μετα Razz Razz αληθεια, μεχρι να στρωσει το χρωμα (ειχα παρει αυτα απο τον Βασιλοπουλο που δεν σκουραινουν με τιποτα!!!) μου ειχε βγει η πιστη.
Καποια στιγμη που την ρωτησε καποια αλλη απο που παιρνει υλικα νομιζω ειχε αναφερει αυτο το site
http://www.globalsugarart.com/cat.php?cid=869&s=&name=Cake%20Boards,%20Boxes,%20Doiles,%20Foil%20&%20Ruffle.
Τωρα αν ειχα να διαθεσω ενα ποσο για εργαλεια θα επαιρνα απο αυτο που εβαλε η mamarias που ειναι οντως σε καλες τιμες κ μετα απο αυτο που εβαλα.
Να σκεφτεις τα σχεδια στην τπυρτα του γιου μου τα δουλεψα με τις γουζες που εχω απο το εργαστηριο χαρακτικης στην σχολη Razz Razz μοιαζουν πολυ,τι να εκανα? Laughing

δεν τη ρωτησα γιατι ειμασταν με πολυ κοσμο και γινοταν χαμος!θα ρωτησω και θα σου πω λεπτομερειες!
παντως της μικρης πιανει το χερι της ανεξαρτητα απο τα μαθηματα!!!!τωρα αξιοποιει το ταλεντο της!!!!!
μας εφτιαξε τουρτα για τα γενεθλια που ειμασταν και στα γενεθλια της μικρης ειχε φτιαξει μπισκοτακια για τα παιδακια με ζαχαροπαστα καπως σαν της Κατ!!!!παθαμε πλακα.....
δεν μπορω να βαλω φωτο εχει κολλησει το imageshack!

συγνωμη που πεταγομαι αλλα εχω τη φωτο αυτη δεν λες Αθηνα? ΑΠΛΑ ΥΠΕΡΟΧΑ!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

85ποσο κοστιζουν τα cupcakes? - Σελίδα 4 Empty Απ: ποσο κοστιζουν τα cupcakes? Δευ Μαρ 12, 2012 8:30 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι αυτη ειναι απο τα γενεθλια μας!!!!και ηταν και γευστικοτατα!!!!την τουρτα δεν μπορω να τη βαλω!!!
ευχαριστω Κατερινα!!!!

86ποσο κοστιζουν τα cupcakes? - Σελίδα 4 Empty Απ: ποσο κοστιζουν τα cupcakes? Δευ Μαρ 12, 2012 8:32 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:ναι αυτη ειναι απο τα γενεθλια μας!!!!και ηταν και γευστικοτατα!!!!την τουρτα δεν μπορω να τη βαλω!!!
ευχαριστω Κατερινα!!!!

Very Happy

87ποσο κοστιζουν τα cupcakes? - Σελίδα 4 Empty Απ: ποσο κοστιζουν τα cupcakes? Δευ Μαρ 12, 2012 8:42 am

βιολετα3


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pana έγραψε:
βιολετα3 έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΟΡΙΣΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΚΕΚΑΚΙΑ ΕΥΚΟΛΑ ΧΩΡΙΣ ΣΑΧΑΡΟΠΑΣΤΑ Η ΒΟΥΤΥΡΟΠΑΣΤΑ ΜΕ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΓΚΑΝΑΣ
kale πως τα εκανες τελεια
καλησπερα pana ειναι πολυ απλα απλη συνταγη του κεικ το μοιρασα σε ατομικα φορμακια μιας χρησεως απο τ σουπερ μαρκετ (τα γεμισα μεχρι τ μεση)μολις ψηθηκανε τα αφησα λιγο να κρυωσουν κ τα εβγαλα απο τα φορμακια...μετα ετοιμασα την σοκολατα απο πανω (οσο σοκολατα τοση κρεμα γαλακτος δηλαδη 250 σοκολατα 250 κρεμα γαλακτος....βαζω την κρεμα γαλακτος να βρασει μολις παρη βρασει την ριχνω πανω στην σοκολατα κ ανακατευω καλα οσο κρυωνει αυτο θα πιζει...μολις εχουν κρυωσει τα κεκακια τα βουταω αναποδα στην σοκολατα τα αφηνω να στεχνωσουν λιγο κ ξανα βουταω κ διακοσμο με τρουφα η καραμελες σμαρτις αυτο ειναι...μολις η σοκολατα κρυωσει ειναι μαλακια σαν μερεντα

88ποσο κοστιζουν τα cupcakes? - Σελίδα 4 Empty Απ: ποσο κοστιζουν τα cupcakes? Δευ Μαρ 12, 2012 8:52 am

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama katerina έγραψε:καλησπερα κοριτσια τα cupcakes eιναι πολυ ακριβα στην αγορα δεν μπορειτε να φανταστειτε ποσο το εχω ψαξει για τη βαφτιση της μικρης μου που ειναι το Μαιο ..επιχειρησαμε κι εμεις με την κουμπαρα μου (mama rias) να φτιαξουμε και το αποτελεσμα ηταν αυτο..

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

σουπερ απο εμφανιση και γευση αλλα θελει ποοοολυ κοπο και χρονο και για 200 κομματια ποτε να προλαβουμε να τα κανουμε τελευταια στιγμη για να ειναι και φρεσκα? οποτε το αφησα και παρηγγειλα αυτα τα μπισκοτα(με καμπυλωτο το ονομα)

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

μου εστειλε δειγμα η κοπελα και ειναι πολυ μεγαλα με σουπερ γευση ειναι εξαιρετικη κοπελα με πολυ καλες τιμες..αυτο εδω εχει 0,90 λεπτα ετοιμο με τη συσκευασια αν θελετε να ριξετε μια ματια εχει σελιδα στο φεις και ειναι αυτη

https://www.facebook.com/pages/Martinas-Cakes/191951354194286

με το καλο να βαφτισετε τα ζουζουνια σας!!!!!! ποσο κοστιζουν τα cupcakes? - Σελίδα 4 669659


εμενα θα μου στειλει να δοκιμασω cake pops τα εχει σε πολυ καλη τιμη.
παντως ψηνομαι να κανω cupcakes μονη μου. εβαλα καποια στην καταψυξη και μετα τα ξεπαγωσα και βγηκαν μια χαρα. απο πανω θα βαλω απλα γλασο. και εγω γυρω στα 150 κομματια θελω

89ποσο κοστιζουν τα cupcakes? - Σελίδα 4 Empty Απ: ποσο κοστιζουν τα cupcakes? Δευ Μαρ 12, 2012 8:56 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παντως εαν κανετε cupcakes δοκιμαστε το μιγμα που εβαλε η κοπελια απο πανω (δεν θυμαμαι ονομα)!διατηρουνται πολυ καλυτερα και το αποτελεσμα ειναι παντα ιδιο....το λεω εκ πειρας!

90ποσο κοστιζουν τα cupcakes? - Σελίδα 4 Empty Απ: ποσο κοστιζουν τα cupcakes? Δευ Μαρ 12, 2012 9:02 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
totula έγραψε:
mama katerina έγραψε:καλησπερα κοριτσια τα cupcakes eιναι πολυ ακριβα στην αγορα δεν μπορειτε να φανταστειτε ποσο το εχω ψαξει για τη βαφτιση της μικρης μου που ειναι το Μαιο ..επιχειρησαμε κι εμεις με την κουμπαρα μου (mama rias) να φτιαξουμε και το αποτελεσμα ηταν αυτο..

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

σουπερ απο εμφανιση και γευση αλλα θελει ποοοολυ κοπο και χρονο και για 200 κομματια ποτε να προλαβουμε να τα κανουμε τελευταια στιγμη για να ειναι και φρεσκα? οποτε το αφησα και παρηγγειλα αυτα τα μπισκοτα(με καμπυλωτο το ονομα)

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

μου εστειλε δειγμα η κοπελα και ειναι πολυ μεγαλα με σουπερ γευση ειναι εξαιρετικη κοπελα με πολυ καλες τιμες..αυτο εδω εχει 0,90 λεπτα ετοιμο με τη συσκευασια αν θελετε να ριξετε μια ματια εχει σελιδα στο φεις και ειναι αυτη

https://www.facebook.com/pages/Martinas-Cakes/191951354194286

με το καλο να βαφτισετε τα ζουζουνια σας!!!!!! ποσο κοστιζουν τα cupcakes? - Σελίδα 4 669659


εμενα θα μου στειλει να δοκιμασω cake pops τα εχει σε πολυ καλη τιμη.
παντως ψηνομαι να κανω cupcakes μονη μου. εβαλα καποια στην καταψυξη και μετα τα ξεπαγωσα και βγηκαν μια χαρα. απο πανω θα βαλω απλα γλασο. και εγω γυρω στα 150 κομματια θελω

Totula η ιδια θα στα φτιαξει? αν εχεις χωρο στην καταψυξη και ορεξη δεν το συζητω να τα κανεις μονη σου εγω δεν εχω χωρο και εχω και μπομπονιερες προσκλητηρια και στολισμο που θα κανω μονη μου και αφου εμεινα ευχαριστημενη απο τα μπισκοτα ειπα να μην τα εχω ολα

91ποσο κοστιζουν τα cupcakes? - Σελίδα 4 Empty Απ: ποσο κοστιζουν τα cupcakes? Δευ Μαρ 12, 2012 9:30 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αθηνα και Κατ ευχαριστω για την φωτο Smile ειδα τη τουρτα στο φεις,οντως πιανει το χερι της,οσο και να χτυπιεσαι πρεπει να το χεις ,αν δεν το χεις ... Laughing
Οποτε μαθεις Αθηνα τις εντυπωσεις της απο το σεμιναριο πες μου σε παρακαλω, να ξερω αξιζει να παω εκει?

92ποσο κοστιζουν τα cupcakes? - Σελίδα 4 Empty Απ: ποσο κοστιζουν τα cupcakes? Δευ Μαρ 12, 2012 9:32 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:Αθηνα και Κατ ευχαριστω για την φωτο Smile ειδα τη τουρτα στο φεις,οντως πιανει το χερι της,οσο και να χτυπιεσαι πρεπει να το χεις ,αν δεν το χεις ... Laughing
Οποτε μαθεις Αθηνα τις εντυπωσεις της απο το σεμιναριο πες μου σε παρακαλω, να ξερω αξιζει να παω εκει?

θα τη ρωτησω τωρα!!!!

93ποσο κοστιζουν τα cupcakes? - Σελίδα 4 Empty Απ: ποσο κοστιζουν τα cupcakes? Δευ Μαρ 12, 2012 9:40 am

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama katerina και εγω ολα θα τα κανω μονη μου αλλα ευτυχως εχω καταψυκτη και μπορω να τα φτιαξω μερικες μερες πριν.

απο συνταγη εχω δοκιμασει καμποσες και αυτη που βγηκε καλυτερα ειναι απο καποιες κοπελες που ειχαν παει στο μεσ την καλη χαρα και εχουν το μαγαζι cake στη νεα σμυρνη

94ποσο κοστιζουν τα cupcakes? - Σελίδα 4 Empty Απ: ποσο κοστιζουν τα cupcakes? Δευ Μαρ 12, 2012 10:27 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βρηκα αυτα απο την σελιδα του cakes by Samantha , αναφερει τους λογους που βαζει cake στις τουρτες της
"
Πολλοί πελάτες ρωτούν αν τα κέϊκ μου έχουν υλικό τούρτας στο εσωτερικό τους και η αλήθεια είναι ότι δεν μπορούν να γίνουν με αυτή την βάση. Υπάρχουν πολλοί λόγοι για αυτό:
-η ζαχαρόπαστα αρκετά βαριά και η απλή τούρτα δεν μπορεί να την στηρίξει
-μερικά σχέδια πρέπει να είναι σκαλιστά ώστε να πάρουν την τελική τους μορφή και αυτό μπορεί να γίνει μόνο με βάση από κέϊκ
-τα κέικ τούρτας διατηρούνται στο ψυγείο αλλά η υγρασία του ψυγείου καταστρέφει την ζαχαρόπαστα, την κάνει να “τρέξει” και να γυαλίζει χάνοντας τον φυσικό χρωματισμό της"

Αθηνααα Laughing Laughing εχει ενα σεμιναριο τωρα....100 ευρω για μια μερα ρε γμτ...καλα καταλαβα?Τι λεει η ξαδελφη σου?

95ποσο κοστιζουν τα cupcakes? - Σελίδα 4 Empty Απ: ποσο κοστιζουν τα cupcakes? Δευ Μαρ 12, 2012 11:58 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:Βρηκα αυτα απο την σελιδα του cakes by Samantha , αναφερει τους λογους που βαζει cake στις τουρτες της
"
Πολλοί πελάτες ρωτούν αν τα κέϊκ μου έχουν υλικό τούρτας στο εσωτερικό τους και η αλήθεια είναι ότι δεν μπορούν να γίνουν με αυτή την βάση. Υπάρχουν πολλοί λόγοι για αυτό:
-η ζαχαρόπαστα αρκετά βαριά και η απλή τούρτα δεν μπορεί να την στηρίξει
-μερικά σχέδια πρέπει να είναι σκαλιστά ώστε να πάρουν την τελική τους μορφή και αυτό μπορεί να γίνει μόνο με βάση από κέϊκ
-τα κέικ τούρτας διατηρούνται στο ψυγείο αλλά η υγρασία του ψυγείου καταστρέφει την ζαχαρόπαστα, την κάνει να “τρέξει” και να γυαλίζει χάνοντας τον φυσικό χρωματισμό της"

Αθηνααα Laughing Laughing εχει ενα σεμιναριο τωρα....100 ευρω για μια μερα ρε γμτ...καλα καταλαβα?Τι λεει η ξαδελφη σου?

το 100 ευρω το ξερω!!!!!της εστειλα μηνυμα αλλα δεν μου απαντησε!!!!θα τρεχει με τη σχολη!!!!αυριο θα μου πει σιγουρα!!!!!

σχετικα με το κεικ....και εγω το ξερω οτι η ζαχαροπαστα ειναι βαρια και γι αυτο συνηθως προτιματε να εχει μεσα κεικ και επισης οτι τρεχει!!!!η ξαδερφη μου ειχε φτιαξει τουρτα αλλα ηταν απλη (ενας οροφος)και αυτο που εβαλα στο ψυγειο γιατι εμεινε οντως "ετρεξε"!!!!

96ποσο κοστιζουν τα cupcakes? - Σελίδα 4 Empty Απ: ποσο κοστιζουν τα cupcakes? Δευ Μαρ 12, 2012 11:38 pm

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]





URL=https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/69/41360464.jpg/][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][/URL]




δεν άντεξα και τις έβαλα κι εγώ Smile
η πρώτη είναι από τα πρώτα γενέθλια και είναι τούρτα με ζαχαρόπαστα από το fresh και η δεύτερη είναι κέικ με ζαχαρόπαστα από τη Samantha

97ποσο κοστιζουν τα cupcakes? - Σελίδα 4 Empty Απ: ποσο κοστιζουν τα cupcakes? Δευ Μαρ 12, 2012 11:44 pm

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ είναι τέλεια αυτή από τα fresh!!να και τα δικά μας cake pops από το baby shower μας http://forum.eimaimama.gr/viewimage.forum?u=https://2img.net/r/ihimizer/img853/2231/dsc0851tr.jpg .Ήτανε ΠΕΝΤΑΝΟΣΤΙΜΑ!!!

98ποσο κοστιζουν τα cupcakes? - Σελίδα 4 Empty Απ: ποσο κοστιζουν τα cupcakes? Τρι Μαρ 13, 2012 12:39 am

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λιτσάκο και εγώ ψήνομαι για το σεμινάριο της Σαμάνθα!!! Razz
Λες να πάμε μαζί???Εγώ λέω Ιούνιο,πρώτα ο Θεός,να μαζέψω και τα λεφτά!!! Wink

99ποσο κοστιζουν τα cupcakes? - Σελίδα 4 Empty Απ: ποσο κοστιζουν τα cupcakes? Τρι Μαρ 13, 2012 1:50 am

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
http://www.thessalikigi.gr/epikairotita/2484-2012-03-13-09-31-59

Η Λέσχη Αρχιζαχαροπλαστών Ελλάδος στα πλαίσια της φετεινής σαιζόν 2011-2012 διοργανώνει επίδειξη το Σάββατο 31/3/2012 και την Κυριακή 1/4/2012 στον Βόλο στις εγκαταστάσεις της εταιρείας ΕΜΕΚΑ Α.Ε. στη διεύθυνση Π.Καλλιγά και Λεωφ. Αθηνών

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Σάββατο 16.00-18.00: Τούρτες γαμήλιες, παιδικές, τεχνοτροπίες πάστας ζάχαρης

Παρουσιάζει ο Άγγελος Μικρέλης.

Σάββατο 18.00-20.00: Σιροπιαστά

Κυριακή 10.00-12.00: Γεμιστό Τσουρέκι Πασχαλινό, γαρνίρισμα τσουρεκιού.

Παρουσιάζει ο Σταύρος Μωυσάκος.

Κυριακή 12.00-14.00: Επίδειξη σοκολάτας, πλαστική σοκολάτα, σοκολατένια αυγά.

Παρουσιάζει ο Νίκος Σχούλης.


Οσες ειστε κοντα ριξτε μια ματια! Εχει και για ζαχαροπαστα!

100ποσο κοστιζουν τα cupcakes? - Σελίδα 4 Empty Απ: ποσο κοστιζουν τα cupcakes? Τρι Μαρ 13, 2012 1:58 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αργυρώ030509 έγραψε:Λιτσάκο και εγώ ψήνομαι για το σεμινάριο της Σαμάνθα!!! Razz
Λες να πάμε μαζί???Εγώ λέω Ιούνιο,πρώτα ο Θεός,να μαζέψω και τα λεφτά!!! Wink

Καλη ιδεα! Σου εστειλα πμ! Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις