Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
8 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 8 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 14]

eirinifth

eirinifth
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
βρε κοριτσακια μου τι κανετε??? χαθηκαμε εντελως.......... τι κανουν τα παιδακια σας??? εμεις ολο να περπαταμε θελουμε το καθισιο δεν μας αρεσει καθολου και μολις γυρισα απο τη δουλεια και ηρθε η ωρα της τρεχαλας...... κοριτσια μου γλυκα μανουλιτσες και μελλουσες μανουλιτσες φιλακια πολλα πολλα!!!!!

elli-anna


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
χαθηκαμε οντως .Μαλλον ολες τρεχουμε με τα μπεμπακια μας.Μας τα χαλασε λιγο ο καιρος αλλα πιστευω να βελτιωθει μεχρι το σαβ/κο να παμε και καμια βολτουλα.

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια...Είδα αυτό στο facebook και είπα να το βάλω κι εδώ για όποια μπορεί να πάει...Είναι 100% σίγουρο.


ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ:

ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΙΜΑ, Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΗ ΚΟΥΚΛΙΝΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΤΟ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ!!!! ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕΤΑΒΕΙ ΣΕ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΑΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΓΚΗ!

ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ Γεώργιο Κουκλινό.

ΒΑΛΤΕ ΤΟ ΟΛΟΙ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΣΑΣ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ. ΤΟΝ ΠΑΡΕΣΥΡΕ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ 6 ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΟΛΟΙ ΠΕΖΟΊ....

eva_riri


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κοριτσια καλησπερα..ειμαι στην 27η βδομαδα κυησης και με παρακολουθει η ρασιδακη που ειναι στο μητερα..το θεμα ειναι οτι ειναι πολλα τα λεφτα για να γεννησω εκει..θελω να μου πειτε αν μπορει καποιος σε δημοσιο να με αναλαβει τοσο αργα..επισης που ειναι καλυτερα?στο βενιζελειο η στο παγνη..αν εχετε καποιον γιατρο να μου προτεινετε θα το εκτιμουσα!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ηράκλειοοοοοοοο!! είμαι καινούργια στη παρέα!!! cheers

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva_riri έγραψε:κοριτσια καλησπερα..ειμαι στην 27η βδομαδα κυησης και με παρακολουθει η ρασιδακη που ειναι στο μητερα..το θεμα ειναι οτι ειναι πολλα τα λεφτα για να γεννησω εκει..θελω να μου πειτε αν μπορει καποιος σε δημοσιο να με αναλαβει τοσο αργα..επισης που ειναι καλυτερα?στο βενιζελειο η στο παγνη..αν εχετε καποιον γιατρο να μου προτεινετε θα το εκτιμουσα!!

είναι όντως πολλά τα λεφτά,αλλά είναι πολύ καλά κατα τη γνώμη μου κ πολύ καλύτερες συνθήκες από τα δημόσια! Εγώ γέννησα στο μητέρα κ είμαι πολύ ευχαριστημένη! παρόλο που εγώ δεν εργαζόμουν για να πάρουμε πίσω όλα τα χρήματα πήραμε περίπου τα μισά λόγω του συζύγου, βέβαια το οικονομικό πακέτο που έχει κ τελέυταια στιγμή καισαρική που είναι παραπάνω! τώρα, αυτό είναι στην επιλογή του καθενός,προσωπικά ο γιατρός με παρακολουθούσε πολύ πριν μείνω έγκυος κ ήμουν ευχαριστημένη!

eva_riri


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
eva_riri έγραψε:κοριτσια καλησπερα..ειμαι στην 27η βδομαδα κυησης και με παρακολουθει η ρασιδακη που ειναι στο μητερα..το θεμα ειναι οτι ειναι πολλα τα λεφτα για να γεννησω εκει..θελω να μου πειτε αν μπορει καποιος σε δημοσιο να με αναλαβει τοσο αργα..επισης που ειναι καλυτερα?στο βενιζελειο η στο παγνη..αν εχετε καποιον γιατρο να μου προτεινετε θα το εκτιμουσα!!

είναι όντως πολλά τα λεφτά,αλλά είναι πολύ καλά κατα τη γνώμη μου κ πολύ καλύτερες συνθήκες από τα δημόσια! Εγώ γέννησα στο μητέρα κ είμαι πολύ ευχαριστημένη! παρόλο που εγώ δεν εργαζόμουν για να πάρουμε πίσω όλα τα χρήματα πήραμε περίπου τα μισά λόγω του συζύγου, βέβαια το οικονομικό πακέτο που έχει κ τελέυταια στιγμή καισαρική που είναι παραπάνω! τώρα, αυτό είναι στην επιλογή του καθενός,προσωπικά ο γιατρός με παρακολουθούσε πολύ πριν μείνω έγκυος κ ήμουν ευχαριστημένη!

ποσο πληρωσες συνολικα αν επιτρεπεται?

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
4000 ακριβώς! με καισαρική τομή επισκληρίδειο συν κατι εξετασεις της μικρης και φαρμακευτικη αγωγη δική μου! τωρα...αυτο είναι στη καθεμια εγω παντως ειμαι πολυ ευχαριστημενη ενω ειχα τελεια εγκυμοσυνη ο τοκετος μου ηταν χαλια κραταω μονο τη στιγμη που πηρα τη μικρη στην αγκαλια μου! χρωσταω πολλα στο γιατρο μου....ευχομαι οτι καλυτερο !!

elli-anna


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Χαιρομαι που η παρεα μας μεγαλωνει .Καλωσηρθατε κοριτσια!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Very Happy

eirinifth

eirinifth
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γεια σας μανουλιτσες, και μελλουσες μανουλιτσες....
Καλωσορισατε κοριτσια στην παρεα μας, στην εγκυουλα, ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και μια ευκολη γεννα, με το καλο το μωρακι σου καλη μου, και στη νεα μανουλιτσα να σου ζησει το μωρακι σου!!!
Οσο για τα μαιευτηρια και τους γιατρους σιγουρα η καθε μια απο εμας εχει την αποψη της για τα ιδιωτικα και τα δημοσια και για τους γιατρους μας!!!
Εγω λοιπον γεννησα φυσιολογικα σε δημοσιο, στο παγνη με ενα καταπληκτικο γιατρο, γιατι προσωπικα βρισκω πολυ ακριβα τα ιδιωτικα και θεωρω επισης οτι αν ειναι να συμβει κατι στο νοσοκομειο ειναι διαφορετικα τα πραγματα.....

eva_riri


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
maryz-iraklio kritis έγραψε:4000 ακριβώς! με καισαρική τομή επισκληρίδειο συν κατι εξετασεις της μικρης και φαρμακευτικη αγωγη δική μου! τωρα...αυτο είναι στη καθεμια εγω παντως ειμαι πολυ ευχαριστημενη ενω ειχα τελεια εγκυμοσυνη ο τοκετος μου ηταν χαλια κραταω μονο τη στιγμη που πηρα τη μικρη στην αγκαλια μου! χρωσταω πολλα στο γιατρο μου....ευχομαι οτι καλυτερο !!

α μαλιστα!τωρα ειναι που το σκεφτομαι περισσοτερο...σ ευχαριστω πολυ παντως!!!

eva_riri


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
elli-anna έγραψε:Χαιρομαι που η παρεα μας μεγαλωνει .Καλωσηρθατε κοριτσια!!

καλως σας βρηκαμε!!!!

eva_riri


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
eirinifth έγραψε:γεια σας μανουλιτσες, και μελλουσες μανουλιτσες....
Καλωσορισατε κοριτσια στην παρεα μας, στην εγκυουλα, ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και μια ευκολη γεννα, με το καλο το μωρακι σου καλη μου, και στη νεα μανουλιτσα να σου ζησει το μωρακι σου!!!
Οσο για τα μαιευτηρια και τους γιατρους σιγουρα η καθε μια απο εμας εχει την αποψη της για τα ιδιωτικα και τα δημοσια και για τους γιατρους μας!!!
Εγω λοιπον γεννησα φυσιολογικα σε δημοσιο, στο παγνη με ενα καταπληκτικο γιατρο, γιατι προσωπικα βρισκω πολυ ακριβα τα ιδιωτικα και θεωρω επισης οτι αν ειναι να συμβει κατι στο νοσοκομειο ειναι διαφορετικα τα πραγματα.....

να σαι καλα κοπελα μου!!μηπως μπορεις να μου δωσεις πληροφοριες για το γιατρο σου??περα απο το οικονομικο,κι εγω αυτο σκεφτομαι..εχω και διαβητη τυπου 1 και φοβαμαι οτι κατι να συμβει παλι στο δημοσιο θα με στειλουν...

elbar


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eva_riri έγραψε:κοριτσια καλησπερα..ειμαι στην 27η βδομαδα κυησης και με παρακολουθει η ρασιδακη που ειναι στο μητερα..το θεμα ειναι οτι ειναι πολλα τα λεφτα για να γεννησω εκει..θελω να μου πειτε αν μπορει καποιος σε δημοσιο να με αναλαβει τοσο αργα..επισης που ειναι καλυτερα?στο βενιζελειο η στο παγνη..αν εχετε καποιον γιατρο να μου προτεινετε θα το εκτιμουσα!!

Καλησπερα! Καθαρα απο κακη εμπειρια στο ΠΑΓΝΗ, θα σου ελεγα αφου ηδη ειναι προχωρημενη η εγκυμοσυνη σου να μη ρισκαρεις να πειραματιστεις. Εχουν πεσει αρκετα οι τιμες κ αν το σκεφτεις καλυτερα, θα δεις οτι δεν αξιζει ειδικα σε περιοδο κρισης να δεις το κακο προσωπο του ελληνικου συστηματος. Τα γραφω πολυ καλοπροαιρετα γιατι κινδυνεψα αρκετα κ μαλιστα απο λαθη γιατρων που με ειχαν πειραματοζωο. Κ πριν με προλαβαουν αλλες κοπελες που ειχαν εξαιρετικη εμπειρια απο δημοσιο νοσοκομειο να τους τονισω οτι μια εγκυμοσυνη που βαινει καλως μπορει που λεει ο λογος να καταληξει κ σε γεννα στο σπιτι. Ο καλος γιατρος φαινεται στις επιπλοκες... Γνωμη μου παντα να μη ρισκαρουμε τις πολυτιμες ζωες μας κ των παιδιων μας ια χρηματα που θα κοστιζαν οι διακοπες μας ενας πιο φανταχτερος γαμος κτλ. Υπαρχουν κ καλοι γιατροι σε δημοσια νοσοκομεια ομως θελουν πολυ ψαξιμο κ εγκαιρως. Καλο υπολοιπο κ οτι χρειαστεις να ρωτησεις ειμαστε εδω...Εξπερ εχουμε γινει!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elbar έγραψε:
eva_riri έγραψε:κοριτσια καλησπερα..ειμαι στην 27η βδομαδα κυησης και με παρακολουθει η ρασιδακη που ειναι στο μητερα..το θεμα ειναι οτι ειναι πολλα τα λεφτα για να γεννησω εκει..θελω να μου πειτε αν μπορει καποιος σε δημοσιο να με αναλαβει τοσο αργα..επισης που ειναι καλυτερα?στο βενιζελειο η στο παγνη..αν εχετε καποιον γιατρο να μου προτεινετε θα το εκτιμουσα!!

Καλησπερα! Καθαρα απο κακη εμπειρια στο ΠΑΓΝΗ, θα σου ελεγα αφου ηδη ειναι προχωρημενη η εγκυμοσυνη σου να μη ρισκαρεις να πειραματιστεις. Εχουν πεσει αρκετα οι τιμες κ αν το σκεφτεις καλυτερα, θα δεις οτι δεν αξιζει ειδικα σε περιοδο κρισης να δεις το κακο προσωπο του ελληνικου συστηματος. Τα γραφω πολυ καλοπροαιρετα γιατι κινδυνεψα αρκετα κ μαλιστα απο λαθη γιατρων που με ειχαν πειραματοζωο. Κ πριν με προλαβαουν αλλες κοπελες που ειχαν εξαιρετικη εμπειρια απο δημοσιο νοσοκομειο να τους τονισω οτι μια εγκυμοσυνη που βαινει καλως μπορει που λεει ο λογος να καταληξει κ σε γεννα στο σπιτι. Ο καλος γιατρος φαινεται στις επιπλοκες... Γνωμη μου παντα να μη ρισκαρουμε τις πολυτιμες ζωες μας κ των παιδιων μας ια χρηματα που θα κοστιζαν οι διακοπες μας ενας πιο φανταχτερος γαμος κτλ. Υπαρχουν κ καλοι γιατροι σε δημοσια νοσοκομεια ομως θελουν πολυ ψαξιμο κ εγκαιρως. Καλο υπολοιπο κ οτι χρειαστεις να ρωτησεις ειμαστε εδω...Εξπερ εχουμε γινει!

Συμφωνώ στο τετράγωνο ..Ο ΚΑΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΤΙΣ ΕΠΙΠΛΟΚΕΣ!!!!! Εγώ και φαγητό να μην έχω να φάω σε μια δεύτερη εγκυμοσύνη πάλι το γιατρό μου θα θέλω κ πάλι στο μαιευτήριο! Τώρα ο καθένας αποφασίζει έχουν τα καλά τους έχουν κ τα κακά τους...το θέμα είναι όπως είπαμε ο γιατρός!!!

eirinifth

eirinifth
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσια μου δε θα διαφωνησω μαζι σας, η καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη οπως και το μαιευτηριο και ο γιατρος. οι γνωμες διαφερουν και η καθε μια απο εμας εχει τη δικη της εμπειρια και αποψη.εγω δοξα το θεο ειχα μια φυσιολογικοτατη εγκυμοσυνη, αλλα και μια γνωστη μου με σοβαρο προβλημα απο τον ιδιωτικο γιατρο γνωστου μαιευτηριου ηρθε στο παγνη και τωρα εχει στην αγκαλιτσα της ενα υγιεστατο κοριτσακι....... υπαρχουν γιατροι που σε βλεπουν πειραματοζωο-πορτοφολι, υπαρχουν ομως και γιατροι που πανω απο ολα ειναι ανθρωποι και εγω το δικο μου τον εχω μεσα στην καρδια μου, να ειναι παντα καλα ο ανθρωπος και αλλα 10 παιδια να κανω αυτος θα ειναι μαζι μου ελπιζω!! πανω απο ολα λοιπον ειναι θεμα γιατρου πιστευω..... η καθε μανουλα λοιπον ξερει εκεινη τι ειναι καλυτερο.....
οποτε eva_riri σκεψου το, συζητησε το με τον αντρα σου και καντε αυτο που πιστευετε εσεις, οπως και να χει εγω σου ευχομαι με το καλο το μωρακι στην αγκαλιτσα σου!!!!
παντως αν συνεχισεις να θελεις πληροφοριες εδω ειμαι για οτι χρειαστεις!!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε?
Κ εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω. Ο γιατρός μου είναι στο Μητέρα αλλά ψάχνω γιατρό στο δημόσιο γιατί το ταμείο είναι μείον!!!
Μου είπαν για την Αλεξίου στο ΠΑΓΝΗ. Την ξέρετε?

eva_riri


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
[quote="Elenisig"]Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε?
Κ εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω. Ο γιατρός μου είναι στο Μητέρα αλλά ψάχνω γιατρό στο δημόσιο γιατί το ταμείο είναι μείον!!!
Μου είπαν για την Αλεξίου στο ΠΑΓΝΗ. Την ξέρετε?
[/quote

καλημερα!!σε ποια βδομαδα εισαι??εγω απο παγνη εχω ακουσει για το μανιδακη και το σηφακη..τι σου εχουν πει γι αυτην??

elbar


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="eva_riri"]
Elenisig έγραψε:Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε?
Κ εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω. Ο γιατρός μου είναι στο Μητέρα αλλά ψάχνω γιατρό στο δημόσιο γιατί το ταμείο είναι μείον!!!
Μου είπαν για την Αλεξίου στο ΠΑΓΝΗ. Την ξέρετε?
[/quote

καλημερα!!σε ποια βδομαδα εισαι??εγω απο παγνη εχω ακουσει για το μανιδακη και το σηφακη..τι σου εχουν πει γι αυτην??

Για τους δυο προαναφερθεντες δε κρινω σκοπιμο να εκφραστω δημοσια απο την εμπειρια μου. Η Αλεξιου αν κ ειδικευομενη...απλα εξαιρετικη επιστημων.

elbar


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ξεχασα... Βιαστειτε να βρειτε γιατρο στο παγνη λογω κοσμοσυρροης για να μη γεννησετε με οποιον εφημερευει. Γνωμη μου ειναι να μοιραστειτε την πιο ομορφη στιγμη της ζωης σας με εναν ανθρωπο-γιατρο που να τον ξερετε λιγουλακι...Με το καλο!

elli-anna


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ο Σηφακης ειναι κορυφη αλλα δεν αναλαμβανει σε προχωρημενη εγκυμοσυνη αν δεν υπαρχει σοβαρο προβλημα απο οτι ξερω.Δυσκολο ομως να σε αναλαβει.

elinap


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
γεια σασ κοριτσια!!!!!και εγω απο το ηρακλειο ειμαι!!!!εχω και εγω 2 ζουζουνακια!ειμαι καινουργια!μηπωσ ξερει καμια σας να μου πει απογευματινους παιδικους σταθμους κ αν εχει ακουσει κανενα σχολειο για καποιον Wink

124ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ - Σελίδα 5 Empty Σαβ Μαρ 31, 2012 3:33 pm

elinap


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
με το καλο κοπελα μου να γενισεις σου ευχομαι!εγω εχω 2 παιδακια και ειχα και εγω διαβητη στην εγκ μου και στα δυο!!!στην δευτερη μαλιστα παρολο που εκανα αυστηρη διαιτα δεν μπορουσα να τον ρυθμησω με τιποτα!!τελικα εκανα βελονεσ ινσουλινης!και διαφορα αλλα προβλημματα ...θα σου πω οτι το δημοσιο εαν τα καταφερεισ ειναι σηγουρα οτι καλητερο απο θεμα ασφαλειασ κατα την γνωμη μου κ οχι μονο(η θεια μου ειναι γιατροσ και δεν το συζητουσε καθολου για ιδιωτικο νοσοκομ.και κατι αλλο που πρεπει να ξερεις ειναι οτι στα δυσκολα σε στελνουν στο δημοσιο οπως κ το παιδι!μια φιλη μου κατι ειδαν στο μωρο που δεν τουσ αρεσε κ ηταν αυτη στο ιδιωτικο και το μωρο στο νοσοκομ καταλαβενεισ την ψυχολογια να μην μπορει να το δει καν!στο βενιζ γενισα εγω κ στα δυο που παρουσιασα προβλημματα τουσ εβγαλα το καπελο!!!!!ευχομαι ολα να σου σου πανε τελεια αλλα πρεπει να γνωριζεις πριν αποφασισεις φιλακια πολλα!!!

eva_riri


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
elinap έγραψε:με το καλο κοπελα μου να γενισεις σου ευχομαι!εγω εχω 2 παιδακια και ειχα και εγω διαβητη στην εγκ μου και στα δυο!!!στην δευτερη μαλιστα παρολο που εκανα αυστηρη διαιτα δεν μπορουσα να τον ρυθμησω με τιποτα!!τελικα εκανα βελονεσ ινσουλινης!και διαφορα αλλα προβλημματα ...θα σου πω οτι το δημοσιο εαν τα καταφερεισ ειναι σηγουρα οτι καλητερο απο θεμα ασφαλειασ κατα την γνωμη μου κ οχι μονο(η θεια μου ειναι γιατροσ και δεν το συζητουσε καθολου για ιδιωτικο νοσοκομ.και κατι αλλο που πρεπει να ξερεις ειναι οτι στα δυσκολα σε στελνουν στο δημοσιο οπως κ το παιδι!μια φιλη μου κατι ειδαν στο μωρο που δεν τουσ αρεσε κ ηταν αυτη στο ιδιωτικο και το μωρο στο νοσοκομ καταλαβενεισ την ψυχολογια να μην μπορει να το δει καν!στο βενιζ γενισα εγω κ στα δυο που παρουσιασα προβλημματα τουσ εβγαλα το καπελο!!!!!ευχομαι ολα να σου σου πανε τελεια αλλα πρεπει να γνωριζεις πριν αποφασισεις φιλακια πολλα!!!

να σαι καλα κοπελα μου!σ ευχαριστω πολυ..κι εσυ να χαιρεσαι τα παιδακια σου..εγω εχω διαβητη τυπου 1 και κανω ινσουλινη 3 χρονια τωρα...κι εμενα πολλες φορες δε ρυθμιζεται..γι αυτο φοβαμαι...οποτε εισαι ευχαριστημενη με το βενιζελειο??επειδη δεν εχουν ακουστει τα καλυτερα..αλλα απ την αλλη ειναι εκει και ο διαβητολογος που με παρακολουθει και κατι να συμβει(χτυπα ξυλο) θα το προλαβουμε..ουφ..αδιεξοδο!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 14]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις