Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
490 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 490 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valerakievelinaki έγραψε:
bettyd έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΛΩΣΩ
ΤΑ ΡΟΥΧΑ. ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑΣ ΤΡΟΠΟΣ
ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ Κ
ΝΑ ΑΠΛΩΝΟΝΤΑΙ Κ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ?ΠΟΛΛΑ ΖΗΤΑΩ Ε?ΧΙΧΙ



αχ ναι ρε συ !! θυμασαι μια διαφημηση που ανοιγε μια τρυπα στον παγκο της κουζινας και εριχνε μια κυριουλα μεσα μακαρονια και γαλα και εβγαινε απο κατω ενα πυρεξ με σουφλε ;;;;;
μια αλλη που ανοιγε ενα πορτακι και εβαζε μεσα τα ρουχα και εβγαιναν διπλωμενα και σιδερωμενα ;;;;

γιατι να μην ειναι αληθεια αυτο ε ;;;

Πώς τις κανουμε αυτες τις τρυπες?Να παρω βαριοπουλα και να αρχισω?

Καλημερα κοριτσια! Ποπη πως τα πατε με το νεο βλασταρι
? Very Happy

????????


Επισκέπτης
καλημερα μανουλες

χτες ξαφνικα ο μεγαλος μου εκανε 4 φορες εμετο, μεχρι τις 3 τη νυχτα ημασταν κλαρινο, ξερετε αν σερνεται καμια ιωσουλα? φοβηθηκα πολυ γιατι δεν το συνηθιζει, και ο γιατρος αφαντος.........

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:Kαλημερα σας...Εχει ωραιο καιρο εξω.
Ποπακι παρε τον γιατρο σου τηλ καλυτερα κ ασε τα γιατροσοφια... Razz
Μου λειπει!

Κουραγιο ρε κοριτσακι... Ειδα πρωι πρωι τη φωτο σου και καταλαβα οτι δεν την παλευεις...

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:καλημερα μανουλες

χτες ξαφνικα ο μεγαλος μου εκανε 4 φορες εμετο, μεχρι τις 3 τη νυχτα ημασταν κλαρινο, ξερετε αν σερνεται καμια ιωσουλα? φοβηθηκα πολυ γιατι δεν το συνηθιζει, και ο γιατρος αφαντος.........

Και η αδερφη μου τα ιδια...Εμετους και πυρετο.


Νενεν έγραψε:
tatijana έγραψε:Kαλημερα σας...Εχει ωραιο καιρο εξω.
Ποπακι παρε τον γιατρο σου τηλ καλυτερα κ ασε τα γιατροσοφια... Razz
Μου λειπει!

Κουραγιο ρε κοριτσακι... Ειδα πρωι πρωι τη φωτο σου και καταλαβα οτι δεν την παλευεις...

Ειναι απο τη νυστα αλλα και απο την ολη φαση,δεν ειμαι κ στα καλυτερα μου.. Shocked

????????


Επισκέπτης
τατι μη σε ριχνει κατω ρε!!!!!!!!

υπομονη ολα θα φτιαξουν!!!!!

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bettyd έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΛΩΣΩ
ΤΑ ΡΟΥΧΑ. ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑΣ ΤΡΟΠΟΣ
ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ Κ
ΝΑ ΑΠΛΩΝΟΝΤΑΙ Κ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ?ΠΟΛΛΑ ΖΗΤΑΩ Ε?ΧΙΧΙ

ΚΑΙ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΝΟΝΤΑΙ!!! ΜΙΣΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ???

????????


Επισκέπτης
και το σιδερο μεγαλο μανικι, αλλα και το απλωνε μαζευε.......

ρε κοριτσια μια ερωτηση

λενε οτι με το στεγνωτηριο βγαινουν και στεγνα και δε θελουν σιδερο, αληθευει???

αλλες λενε οτι καιει πολυ ρευμα

εχει καμια???????

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!


Νενεν έγραψε:
tatijana έγραψε:Kαλημερα σας...Εχει ωραιο καιρο εξω.
Ποπακι παρε τον γιατρο σου τηλ καλυτερα κ ασε τα γιατροσοφια... Razz
Μου λειπει!

Κουραγιο ρε κοριτσακι... Ειδα πρωι πρωι τη φωτο σου και καταλαβα οτι δεν την παλευεις...

Ειναι απο τη νυστα αλλα και απο την ολη φαση,δεν ειμαι κ στα καλυτερα μου.. Shocked
[/quote]

τι σκεφτεστε αυτη τη στγμη ? #27  - Σελίδα 3 417472

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:

Καλημερα κοριτσια! Ποπη πως τα πατε με το νεο βλασταρι
? Very Happy

Kαλημερα!Καλα ημαστε,λιγο εχω ενα θεμα με τον αφαλο της,με ανατριχιαζει γτ κρεμεται ειναι ετοιμος να πεσει,κι μεχει πιασει φοβια δν μπορω να τν αλλαξω,φαντασου να ηταν κ τ πρωτο!
Μου εχει κολλησει οτι κατι δν παει καλα,ενω η μανα μ λεει οτι ειναι φυσιολογικο.
Κατα τα αλλα μαμ κακα κ νανι!
Τωρα λεμε να παμε εδω κοντα μας σε ενα αθλητικο κεντρο που εχει μερος για ποδηλασια να κανει λιγο ποδηλατο η μεγαλη(αχ δν το συνηθισα να τν λεω μεγαλη) κι να ξεσκασει λιγο,κι γω θα κατσω με τη μικρη στην καφετερια.Ευτυχως η καφετερια εχει εξω μερος κι δν θαειναι αναμεσα σε κοσμο.Κι θα παμε για λιγο μονο,αν κ ο γιατρος μου ειπε αν κανει ωραιο καιρο κ ειναι καλλυμενα χερια κεφαλι κ καλ ντυμενη,μπορει να παει βολτα,αλλα οχι σε μερη που επικρατει συνωστισμος!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:και το σιδερο μεγαλο μανικι, αλλα και το απλωνε μαζευε.......

ρε κοριτσια μια ερωτηση

λενε οτι με το στεγνωτηριο βγαινουν και στεγνα και δε θελουν σιδερο, αληθευει???

αλλες λενε οτι καιει πολυ ρευμα

εχει καμια???????

εγω πηρα την τεταρτη που μας περασε!μπορω να πω οτι εχω ενθουσιαστει!εσωρουχα-πετσετες-καλτσακια-φορμες των παιδιων βγαινουν για διπλωμα κατευθειαν.απαλοτατα!και τα σεντονια αναλογα την ποιοτητα παντα!
τα υπολοιπα ρουχα δε τα εχω δοκιμασει ακομη!χαχαχαχα παντως μονο που χθες μαζεψα πετσετες μπανιου και σεντονια απ'ολα τα δωματια,τα επλυνα τα στεγνωσα και τα ξαναστρωσα πριν το μεσημερι ηταν μεγαλη υποθεση!
για ρευμα δε πιστευω να καις παραπανω δεδομενου οτι κερδιζεις απο το σιδερο!εγω πηρα και Α ενεργειακη οποτε δε πιστευω να δω διαφορα!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:
litsakos έγραψε:

Καλημερα κοριτσια! Ποπη πως τα πατε με το νεο βλασταρι
? Very Happy

Kαλημερα!Καλα ημαστε,λιγο εχω ενα θεμα με τον αφαλο της,με ανατριχιαζει γτ κρεμεται ειναι ετοιμος να πεσει,κι μεχει πιασει φοβια δν μπορω να τν αλλαξω,φαντασου να ηταν κ τ πρωτο!
Μου εχει κολλησει οτι κατι δν παει καλα,ενω η μανα μ λεει οτι ειναι φυσιολογικο.
Κατα τα αλλα μαμ κακα κ νανι!
Τωρα λεμε να παμε εδω κοντα μας σε ενα αθλητικο κεντρο που εχει μερος για ποδηλασια να κανει λιγο ποδηλατο η μεγαλη(αχ δν το συνηθισα να τν λεω μεγαλη) κι να ξεσκασει λιγο,κι γω θα κατσω με τη μικρη στην καφετερια.Ευτυχως η καφετερια εχει εξω μερος κι δν θαειναι αναμεσα σε κοσμο.Κι θα παμε για λιγο μονο,αν κ ο γιατρος μου ειπε αν κανει ωραιο καιρο κ ειναι καλλυμενα χερια κεφαλι κ καλ ντυμενη,μπορει να παει βολτα,αλλα οχι σε μερη που επικρατει συνωστισμος!

πωπω ποπακι πως θα λεω κι εγω το λενακι "μεγαλη"?!?!?!?!?
πως το πηρε αληθεια το αδερφακι της?πως της φανηκε?
να περασετε καλα στη βολτουλα σας!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:και το σιδερο μεγαλο μανικι, αλλα και το απλωνε μαζευε.......

ρε κοριτσια μια ερωτηση

λενε οτι με το στεγνωτηριο βγαινουν και στεγνα και δε θελουν σιδερο, αληθευει???

αλλες λενε οτι καιει πολυ ρευμα

εχει καμια???????

Nαι αληθευει!!!!!!!!!!!
Ειναι θαυματουργο το στεγνωτηριο!!!
Ειδικα για μωρα,τελειο,δν θελουν σιδερο,της μεγαλης ειχα στεγνωτηριο,αλλα τωρα στη μικρη μ χαλασε κι μου κακοφαινεται τοσο σιδερο.

????????


Επισκέπτης
Ευάκι έγραψε:
arco iris έγραψε:και το σιδερο μεγαλο μανικι, αλλα και το απλωνε μαζευε.......

ρε κοριτσια μια ερωτηση

λενε οτι με το στεγνωτηριο βγαινουν και στεγνα και δε θελουν σιδερο, αληθευει???

αλλες λενε οτι καιει πολυ ρευμα

εχει καμια???????

εγω πηρα την τεταρτη που μας περασε!μπορω να πω οτι εχω ενθουσιαστει!εσωρουχα-πετσετες-καλτσακια-φορμες των παιδιων βγαινουν για διπλωμα κατευθειαν.απαλοτατα!και τα σεντονια αναλογα την ποιοτητα παντα!
τα υπολοιπα ρουχα δε τα εχω δοκιμασει ακομη!χαχαχαχα παντως μονο που χθες μαζεψα πετσετες μπανιου και σεντονια απ'ολα τα δωματια,τα επλυνα τα στεγνωσα και τα ξαναστρωσα πριν το μεσημερι ηταν μεγαλη υποθεση!
για ρευμα δε πιστευω να καις παραπανω δεδομενου οτι κερδιζεις απο το σιδερο!εγω πηρα και Α ενεργειακη οποτε δε πιστευω να δω διαφορα!



ευακι κανε εναν κοπο να μας ενημερωσεις πουλι μου οταν ερθει ο πρωτος λογαριαμος γιατι ειμαστε που ειμαστε για φουντο φετος, μην καιει κι αυτο τ αντερια του!!!!!!!!

????????


Επισκέπτης
manoula_24xr έγραψε:
arco iris έγραψε:και το σιδερο μεγαλο μανικι, αλλα και το απλωνε μαζευε.......

ρε κοριτσια μια ερωτηση

λενε οτι με το στεγνωτηριο βγαινουν και στεγνα και δε θελουν σιδερο, αληθευει???

αλλες λενε οτι καιει πολυ ρευμα

εχει καμια???????

Nαι αληθευει!!!!!!!!!!!
Ειναι θαυματουργο το στεγνωτηριο!!!
Ειδικα για μωρα,τελειο,δν θελουν σιδερο,της μεγαλης ειχα στεγνωτηριο,αλλα τωρα στη μικρη μ χαλασε κι μου κακοφαινεται τοσο σιδερο.

Hola bonita!!!!!!

εμενα τα πλενει και τα σιδερωνει η μαμα μου γιατι δεν μπορω να απλωσω ουτε να σιδερωσω, μεχρι και το παλιο απλο σιδερο μου ειναι πολυ βαρυ, σκατοαρρωστια, τεσπα, αλλα θελω να την ξεκουρασω ρε ειναι μεγαλη γυναικα, χαιρεται μεν που μας βοηθαει και λεει τι θα κανει ολη μερα αλλα ειμαστε 4 ατομα δεν ειναι λιγα ρουχα, κι ελεγα να παρω ενα στεγνωτηριο αλλα ολοι λενε οτι καιει παααααρα πολυ!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαλακαααα,εχω απιστευτα νευρα...
Ο αλλος γαμησε..Θα τα σπασω ολα..Τον πουστη που καθομουνα κ εκλαιγα τον πουστη...Τον ξεκωλιαρη...Δε μπορω να τα πω κ πουθενα κοιμαται το μωρο,τρεμω

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοριτσάκια!!!Τι κάνετε Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ?
Πόπη για τις αιμορροίδες σπαθόλαδο!!!Θαυαματουργό Very Happy !!!

Σήμερα έχει γενέθλια η φουσκίτσα της Κουκίδας μας!!!!Χρόνια της πολλά να είναι γερή και τυχερή τι σκεφτεστε αυτη τη στγμη ? #27  - Σελίδα 3 215994 τι σκεφτεστε αυτη τη στγμη ? #27  - Σελίδα 3 215994 τι σκεφτεστε αυτη τη στγμη ? #27  - Σελίδα 3 215994 τι σκεφτεστε αυτη τη στγμη ? #27  - Σελίδα 3 215994 !!!!!


edit:Τατιάνα τι λες Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ?Καμια χαζομάρα θα είναι!!Ξεκόλλα!!!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θέλω να ετοιμαστώ για να πάω για καφέ και βαριέμαι να σηκωθώ... τι σκεφτεστε αυτη τη στγμη ? #27  - Σελίδα 3 966307 τι σκεφτεστε αυτη τη στγμη ? #27  - Σελίδα 3 966307 τι σκεφτεστε αυτη τη στγμη ? #27  - Σελίδα 3 966307 τι σκεφτεστε αυτη τη στγμη ? #27  - Σελίδα 3 966307 τι σκεφτεστε αυτη τη στγμη ? #27  - Σελίδα 3 966307 τι σκεφτεστε αυτη τη στγμη ? #27  - Σελίδα 3 966307 τι σκεφτεστε αυτη τη στγμη ? #27  - Σελίδα 3 966307 τι σκεφτεστε αυτη τη στγμη ? #27  - Σελίδα 3 966307 !!!!

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:Μαλακαααα,εχω απιστευτα νευρα...
Ο αλλος γαμησε..Θα τα σπασω ολα..Τον πουστη που καθομουνα κ εκλαιγα τον πουστη...Τον ξεκωλιαρη...Δε μπορω να τα πω κ πουθενα κοιμαται το μωρο,τρεμω

Πως το εμαθες???? τι σκεφτεστε αυτη τη στγμη ? #27  - Σελίδα 3 606100

????????


Επισκέπτης
τι λες ρε τωρα τι εγινε???

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:
litsakos έγραψε:

Καλημερα κοριτσια! Ποπη πως τα πατε με το νεο βλασταρι
? Very Happy

Kαλημερα!Καλα ημαστε,λιγο εχω ενα θεμα με τον αφαλο της,με ανατριχιαζει γτ κρεμεται ειναι ετοιμος να πεσει,κι μεχει πιασει φοβια δν μπορω να τν αλλαξω,φαντασου να ηταν κ τ πρωτο!
Μου εχει κολλησει οτι κατι δν παει καλα,ενω η μανα μ λεει οτι ειναι φυσιολογικο.
Κατα τα αλλα μαμ κακα κ νανι!
Τωρα λεμε να παμε εδω κοντα μας σε ενα αθλητικο κεντρο που εχει μερος για ποδηλασια να κανει λιγο ποδηλατο η μεγαλη(αχ δν το συνηθισα να τν λεω μεγαλη) κι να ξεσκασει λιγο,κι γω θα κατσω με τη μικρη στην καφετερια.Ευτυχως η καφετερια εχει εξω μερος κι δν θαειναι αναμεσα σε κοσμο.Κι θα παμε για λιγο μονο,αν κ ο γιατρος μου ειπε αν κανει ωραιο καιρο κ ειναι καλλυμενα χερια κεφαλι κ καλ ντυμενη,μπορει να παει βολτα,αλλα οχι σε μερη που επικρατει συνωστισμος!

πωπω ποπακι πως θα λεω κι εγω το λενακι "μεγαλη"?!?!?!?!?
πως το πηρε αληθεια το αδερφακι της?πως της φανηκε?
να περασετε καλα στη βολτουλα σας!



Ευχαριστουμε!!Καλα παει,υπαρχει μια ζηλια,αλλα οχι απεναντι της,σε εμενα αντιδρα λιγο περιεργα.Αλλα λιγα πραγματα,οι 2 τους μια χαρα!!Ναι κ σενα θα γινει η μεγαλη!Ασε ασυνηθιστο λεμε!!



tatijana έγραψε:Μαλακαααα,εχω απιστευτα νευρα...
Ο αλλος γαμησε..Θα τα σπασω ολα..Τον πουστη που καθομουνα κ εκλαιγα τον πουστη...Τον ξεκωλιαρη...Δε μπορω να τα πω κ πουθενα κοιμαται το μωρο,τρεμω



Πλακα κανεις??????????????Αμαν...



[quote="natali-maria"][color=blue][b]Καλημέρα κοριτσάκια!!!Τι κάνετε Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ?
Πόπη για τις αιμορροίδες σπαθόλαδο!!!Θαυαματουργό Very Happy !!!

Σήμερα έχει γενέθλια η φουσκίτσα της Κουκίδας μας!!!!Χρόνια της πολλά να είναι γερή και τυχερή τι σκεφτεστε αυτη τη στγμη ? #27  - Σελίδα 3 215994 τι σκεφτεστε αυτη τη στγμη ? #27  - Σελίδα 3 215994 τι σκεφτεστε αυτη τη στγμη ? #27  - Σελίδα 3 215994 τι σκεφτεστε αυτη τη στγμη ? #27  - Σελίδα 3 215994 !!!!!

Αληθεια???????Θα το δοκιμασω,που το βρισκεις?Απλα το αλοιφεις?

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλεημερα σε ολες!!! τατιανα οσο και να σου πω ψυχραιμια ξερω δε θα πιασει! μηπως να ξεκαθαρισετε επιτελους πως θα συνεχισετε τη ζωη σας; να ξερεις κ συ που πατας. παντως αν ισχυει ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ.

http://stardustwork.blogspot.com

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatijana έγραψε:Μαλακαααα,εχω απιστευτα νευρα...
Ο αλλος γαμησε..Θα τα σπασω ολα..Τον πουστη που καθομουνα κ εκλαιγα τον πουστη...Τον ξεκωλιαρη...Δε μπορω να τα πω κ πουθενα κοιμαται το μωρο,τρεμω


Καλημέρα κορίτσια!!! Βρε Τατιάνα μου, επειδή έχω διαβάσει λίγο την ιστορία σου, μήπως να μην ασχοληθείς άλλο με αυτόν. Κοίτα να είσαι εσύ καλά και το παιδάκι σου και να του πεις ότι έχει υποχρέωση απέναντι στο παιδί του, οικονομικά και συναισθηματικά. Εμένα προσωπικά ο άνθρωπος αυτός μου φαίνεται ανώριμος, χωρίς κανένα αίσθημα ευθύνης. Αλλά είναι λογικό να είναι έτσι, από την στιγμή που έχει μια μάνα κέρβερο και τύραννο και δεν τον έχει αφήσει ποτέ να φύγει από κοντά της. Θέλει να τον έχει στο βρακί της. Κάποια μέρα θα ξυπνήσει αλλά θα είναι αργά, θα έχουν περάσει τα χρόνια. Εσύ όμως θα έχεις σταθεί στα πόδια σου, θα έχεις μεγαλώσει το παιδάκι σου και πού ξέρεις;; ίσως να έχεις ξαναφτιάξει και την ζωή σου. Αυτός για μένα είναι χαμένος από χέρι.

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερααααααα κοριτσια τι κανετεεε sunny sunny sunny 9 μερεσ μου μεινανε κ ειμαι αλα νταλον εχω πολλεσ δουλειεςς να κανω

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Μαλακαααα,εχω απιστευτα νευρα...
Ο αλλος γαμησε..Θα τα σπασω ολα..Τον πουστη που καθομουνα κ εκλαιγα τον πουστη...Τον ξεκωλιαρη...Δε μπορω να τα πω κ πουθενα κοιμαται το μωρο,τρεμω
τατι μου κοιτα το παιδακη σου κ σενα κ κανεναν αλλον μν χαλασ τα νευρα σου για καποιον που δνε αξηζει οκ κουκλα μου εσενα κ το παιδακι σου που σ εχει αναγκη σε φιλω

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ισχυει απλα ειναι μεγαλη ιστορια για να σας την πω δεν εχει κ νοημα αλλωστε.Ποια βδομαδα και μαλακιες,σκεφτηκε ο ανθρωπος με το κατω κεφαλι.δεν με χωρα ο τοπος τωρα,δεν υπαρχει να ξεκαθαρισω τελειωσε....κ απ οτι μου ειπε τελειωσε απο την ωρα που του ειπα οτι πρεπει να μεινουμε χωρια να σκεφτουμε,σκεφτηκε.ωραια.τελειωσε.Αρκετα με ζαλισα και ΣΑΣ ζαλισα με κατι που τελικα δεν αξιζε.Παω Αθηνα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις