Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
183 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 183 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
goldangel1990 έγραψε:ευουλι μου εγω προχθες πηγα σε ενα μοναστηρι που εχουμε εδω στην κυπρο..Ειναι της PANagias tis trooditisas..ekei exoun mia zoni pou kanei polla thaumata gia na menoun egkios oi ginaikes,kai erxonte apo polla meri tou kosmou,giati kanei polla thaumata..otan piga kai evala tin zoni,o pater mou eipe kai emena auto gia tin sarakosti..mou leei an kaneis se ena sinathropo sou ena kalo,autos niothi ipoxreomenos apo esena kai thelei na sou prosferei,na sou dosi kati..Skepsou pou o theos se agapa toso, kai tha tou dosis
auti tin mikri nistia..(tis sarkas)
ti tha sou stili!!!Smile ego tha
nistepso!!:)thelo poli ena moraki
kai o ksero oti theos tha m to stili
otan prepei!..!!!


Κι εγώ κάπως έτσι το σκέφτομαι...Γι'αυτό και λέω τελικά να το κάνω...Μαλλον θα έρθω με το σχολείο αρχές Απρίλη εκδρομή στην Κύπρο.Αν μπορέσουμε θα επισκεφθούμε αυτό το μοναστήρι!Σε ευχαριστώ για την απάντησή σου!Εύχομαι ο Θεός να μας χαρίσει σε όλες υγεία και μπεμπάκια!

Κορίτσια σας καληνυχτώ!Φιλιά σε όλες!  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 32 417472

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καληνύχτα Ευούλι!!! Smile

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνύχτα Ευούλι!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εβελιν δηλαδη εσεις οχι μονο δε θα προσπαθειτε αλλα θα απεχετε κιολας!Μπραβο σας!Και νηστεια στο φαγητο και ολα ε;

Αργυρω μου περαστικα του!Ξερω ποσο δυσκολο ειναι να εχεις αντρα αρρωστο...

Ευουλι μου καληνυχτα και ονειρα γλυκα!
 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 32 Md043

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα σε 'ολα τα κορίτσια!!
Με το καλό στις εγκυούλες!!
Εγώ χάθηκα γιατί πρώτον δεν προλαβαίνω και δεύτερον λόγω σαρακοστής,πάνε οι προσπάθειες μετά το Πάσχα(σύμφωνα με τον πνευματικό μου)
Να είστε καλά όλες και σύντομα μανούλες!!!  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 32 417472

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μμμμ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Ευτυχώς δεν έπεσε άσχημα,το περνάει στο πόδι!!!Αλλιώς δεν παλεύεται!!! No

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kira έγραψε:Καλησπέρα σε 'ολα τα κορίτσια!!
Με το καλό στις εγκυούλες!!
Εγώ χάθηκα γιατί πρώτον δεν προλαβαίνω και δεύτερον λόγω σαρακοστής,πάνε οι προσπάθειες μετά το Πάσχα(σύμφωνα με τον πνευματικό μου)
Να είστε καλά όλες και σύντομα μανούλες!!!  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 32 417472


γεια σσου βρε Αναστασία!!και λέγαμε που είσαι!τι κάνει η μικρή σου?

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:
Αντα υπαρχει τετοιο τικερακι!Με τη διαιτα θες να το ψαξω να σου πω;

Πλάκα με κάνεις Razz ??? Τι άλλο θα βγάλουν ???Βρε δε το βάζω για να μην σας κάνω κ νιώθετε άσχημα  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 32 M137 μιχ μιχ μιχ μιχ

Εύη σπάω το κεφάλι μου γιατί το έχω ξανακούσει το μαγαζί (άμα δεν έχω πάει) γιατί έχω κ μνήμη χρυσόψαρου  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 32 M083 Τελικά αντί για καφεδάκι πάμε να φάμε κ να πιούμε λέω γω χαχαχαχα Laughing Laughing

Καληνύχτα Ευούλι Very Happy

Περαστικά στον άνδρα σου Αργυρώ. Όντως είναι χειρότεροι από παιδιά!! Rolling Eyes

Αναστασία πού χάθηκες καλε??Ελπίζω να σαι καλά  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 32 417472

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ιωαννα μου θα προσπαθησουμε,αυτο μετρα η προσπαθεια..δεν σημαινει οτι θα τα καταφερουμε σιγουρα,ο θεος ομως θα βλεπει την θεληση και θα μας δινει δυναμη να συνεχιζουμε!!!και που ξερεις μπορει να μας δωσει και το πολυποθητο δωρακι που θελουμε!Smile

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αργυρω αυτο με το ποδι το εχασα!

Αναστασια καλως ηρθες παλι!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:



Εύη σπάω το κεφάλι μου γιατί το έχω ξανακούσει το μαγαζί (άμα δεν έχω πάει) γιατί έχω κ μνήμη χρυσόψαρου  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 32 M083 Τελικά αντί για καφεδάκι πάμε να φάμε κ να πιούμε λέω γω χαχαχαχα Laughing Laughing





είναι πολύ γνωστό μήπως γι'αυτό το έχεις ξανακούσει!και το έχει και γνωστός μου και πάντα μας προσέχουν!και το γελάς!??το 'χω χαλαρά για φαγητό και ποτό χαχαχχα

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευη μου,Άντα μου,Ιωάννα μου Λεμονάκι μου κι εσείς μου λείψατε και όλα τα κορίτσια!!!
Δόξα τον Θεό τώρα είμαστε καλά,αφού περάσαμε οικογενειακώς την γρίπη με πυρετούς και ωτίτιδα!!!
Τώρα έμεινε ο άντρας μου ακόμη που παίρνει αντιβίωση και γενικώς τρέχω!!!
Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας !!!Τα φιλιά μου σε όλες και πολλά πολλά  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 32 446177  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 32 446177  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 32 567772  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 32 49454  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 32 265569  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 32 325318

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ιωάννα μου το περνάει ελαφριά!!!Στο πόδι!!! Wink
Πάω να κοιμήσω την μικρή για πετάχτηκε και κλαίει και έρχομαι!!! Smile

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια μου, τι κάνετε; Δε σας προλαβαίνω, πραγματικά! Έχασα τίποτα καλό; Εγω είμαι μια χαρά, αλλά το κούρασα το μωράκι μου σήμερα. Σχόλασα σήμερα στις 6 και είχα μια λαχτάρα να πάω σπίτι...και στο δρόμο είδα ένα σκυλάκι. Ήταν θεοσκότεινα και παρόλα αυτά το είδα και δεν το έκανε η καρδιά μου να μη σταματήσω. Είχε κολάρο χωρίς ταυτότητα. Τον πήρα στον κτηνίατρο αλλά δεν είχε τσιπ, το καταφύγιο είχε κλείσει κι εγώ έμεινα με το σκυλάκι. Είναι γλύκα το άτιμο, πανέξυπνη φατσούλα. Αλλά καθότι αρσενικό ψιλοφαγώθηκε με τον δικό μου και αναγκάστηκα να το πάω στους δικούς μου γι' απόψε. Αύριο θα το πάρω στο καταφύγιο και στεναχωριέμαι
ι πολύ. Κι άλλη φορά μου έτυχε αυτο και δεν ήθελα να το στείλω στο καταφύγιο, έψαχνα να το υιοθετήσουν και από τη στεναχώρια μου είχα για 2 βδομάδες 15 πίεση. Δεν ήμουν έτσι πριν πάρω τον Χιουγκολίνο μου...τώρα...κλαίω περισσότερο για τα σκυλάκια παρά για τους ανθρώπους.

Σας κούρασα λίγο, ε; Συγνώμη, ήθελα να πω τον πόνο μου και ξέρω ότι είστε όλες φιλόζωες και θα με καταλάβετε.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την demmy5_k στις Δευ Μαρ 05, 2012 1:04 pm, 1 φορά

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
είναι πολύ γνωστό μήπως γι'αυτό το έχεις ξανακούσει!και το έχει και γνωστός μου και πάντα μας προσέχουν!και το γελάς!??το 'χω χαλαρά για φαγητό και ποτό χαχαχχα

Έκλεισε!!! Στέλνω το μαιμούδι να κρατήσει τραπέζι Laughing Laughing  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 32 M044

Τέλος καλά όλα καλά Αναστασία!! Very Happy Καλή ανάρρωση τώρα!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demmy5_k έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια μου, τι κάνετε; Δε σας προλαβαίνω, πραγματικά! Έχασα τίποτα καλό; Εγω είμαι μια χαρά, αλλά το κούρασα το μωράκι μου σήμερα. Σχόλασα σήμερα στις 6 και είχα μια λαχτάρα να πάω σπίτι...και στο δρόμο είδα ένα σκυλάκι. Ήταν θεοσκότεινα και παρόλα αυτά το είδα και δεν το έκανε η καρδιά μου να μη σταματήσω. Είχε κολάρο χωρίς ταυτότητα. Τον πήρα στον κτηνίατρο αλλά δεν είχε τσιπ, το καταφύγιο είχε κλείσει κι εγώ έμεινα με το σκυλάκι. Είναι γλύκα το άτιμο, πανέξυπνη φατσούλα. Αλλά καθότι αρσενικό ψιλοφαγώθηκε με τον δικό μου και αναγκάστηκα να το πάω στους δικούς μου γι' απόψε. Αύριο θα το πάρω στο καταφύγιο και στεναχωριεσαι πολύ. Κι άλλη φορά μου έτυχε αυτο και δεν ήθελα να το στείλω στο καταφύγιο, έψαχνα να το υιοθετήσουν και από τη στεναχώρια μου είχα για 2 βδομάδες 15 πίεση. Δεν ήμουν έτσι πριν πάρω τον Χιουγκολίνο μου...τώρα...κλαίω περισσότερο για τα σκυλάκια παρά για τους ανθρώπους.

Σας κούρασα λίγο, ε; Συγνώμη, ήθελα να πω τον πόνο μου και ξέρω ότι είστε όλες φιλόζωες και θα με καταλάβετε.


γεια σου Δημητρούλα!κι εγώ τα λυπάμαι δεν φαντάζεσαι!σφίγγεται η ψυχή μου!μπράβο σου που το πήρες όμως να μην στεναχωριέσαι...να προσέχεις το μπεμπάκι σου!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:
evi27 έγραψε:
είναι πολύ γνωστό μήπως γι'αυτό το έχεις ξανακούσει!και το έχει και γνωστός μου και πάντα μας προσέχουν!και το γελάς!??το 'χω χαλαρά για φαγητό και ποτό χαχαχχα

Έκλεισε!!! Στέλνω το μαιμούδι να κρατήσει τραπέζι Laughing Laughing  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 32 M044




δεν χρειάζεται καλέ!!τι τα έχουμε τα μέσα!χαχχαχαχχα

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπόν πάω να κάνω επιτέλους ένα μπανάκι κι επανέρχομαι!!!μη φύγετε!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια καλο βραδυ απο εμενα  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 32 850933  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 32 850933  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 32 850933

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δήμητρα δε μας κουράζεις Very Happy Μπράβο σου για το σκυλάκι αλλά κοίτα όμως να σαι εσύ καλά κ το μωράκι σου πρώτα κ μη στεναχωριέσαι , κάτι θα βρεθεί κ γι αυτό !

Σωστά Εύη !!!
Μαιμούδι γύρνα πίσω!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 32 M141

 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 32 M043 ουφ γύρισε!!
Laughing Laughing Laughing Laughing

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aντα καλυτερα να μην το βαλεις γιατι με στριμωχνει το τζιν μου και θα ειμαι ετσι  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 32 679259 καθε φορα που θα το βλεπω![justify]

Εβελιν καλα κανεις!Απλα ειμαι της αποψης οτι στη Σαρακοστη δεν ειναι κακο να προσπαθεις αν εχεις σκοπο ενα μωρακι εκτος απο μεγαλη βδομαδα που δεν το συζητω!Πιστευω αρκετα στο θεο αλλα οχι σαν αυστηρο κριτη, μα σαν καποιον κοντα μου...Δεν ξερω αν με καταλαβαινεις!

Αργυρω καλα ειμαι και ολιγον ξανθια (καστανοξανθη για την ακριβεια)!

Δημητρα μου ειμαι σιγουρη πως το σκυλακι θα βρει μια οικογενεια που θα το αγαπαει!Να μην στεναχωριεσαι εσυ και κανεις κακο στο μωρακι σου,οκ;

Αλεξια καληνυχτα και ονειρα γλυκα!
 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 32 Md008

Ευη καλο μπανακι... Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 32 M115

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι ιωαννα μου σε καταλαβαινωSmileο καθενας αποφασιζει για τον ιδιο..εχει κοπελλες σαν και εμενα που το θελουμε, το νιωθουμε και το κανουμε..αν δεν το ενιωθα δεν θα το εκανα επειδη απλος μου το ειπε καποιος...Σημασια εχει να θελεις να κανεις κΑΤι Smile

Παντως αν πιασει αυτο θα το προτινω και σε αλλα κοριτσια! Very Happy

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
goldangel1990 έγραψε:Σημασια εχει να θελεις να κανεις κΑΤι Smile

Παντως αν πιασει αυτο θα το προτινω και σε αλλα κοριτσια! Very Happy

Συμφωνώ στο πρώτο , φυσικά κ πρέπει να το θέλεις κ μπράβο σε όσες το καταφέρνουνε εγώ τις θαυμάζω Respect

Όσο για το δεύτερο νομίζω ότι ακυρώνει εντελώς το πρώτο!!Είναι όπως το είπες, το κάνει κανείς γιατί το θέλει , όχι για να ζητήσει "αντάλλαγμα" Wink

Φιλικά πάντα  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 32 417472

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παλι πανικος στο φορουμ!Αμαν πια!

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι έγινε Ιωάννα? Rolling Eyes

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις