Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΑΣ Κ ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ,Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΨΗΛΟΞΕΧΑΣΕΙ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΞΑΝΑΠΗΓΑΜΕ ΓΥΡΙΣΕ ΠΑΛΙ ΠΟΛΥ ΠΙΣΩ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛΦ,ΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΤ ΕΧΟΥΜΕ ΣΚΑΣΕΙ...ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ Κ ΕΓΩ ΦΙΛΕΣ ΣΤΟ ΦΒ...ΣΟΥΖΑΝ ΤΟ ΕΙΔΑ ΕΥΑΡΙΣΤΩ ΣΟΥ ΣΤΥΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑ ΟΤΑΝ ΚΑΝΑΤΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΟΒΕΤΕ Η ΟΡΕΞΗ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ,ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΗΣΗΧΩΣ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ Κ ΠΕΡΝΕΙ ΛΙΓΟ Κ ΜΕΤΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΙΝΕΙ ΒΑΖΕΙ ΚΑΤΙ ΚΛΑΜΑΤΑ Κ ΔΝΕ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΠΑΛΙ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΛΙΓΟ

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marinaki <3 <3 έγραψε:ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΑΣ Κ ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ,Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΨΗΛΟΞΕΧΑΣΕΙ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΞΑΝΑΠΗΓΑΜΕ ΓΥΡΙΣΕ ΠΑΛΙ ΠΟΛΥ ΠΙΣΩ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛΦ,ΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΤ ΕΧΟΥΜΕ ΣΚΑΣΕΙ...ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ Κ ΕΓΩ ΦΙΛΕΣ ΣΤΟ ΦΒ...ΣΟΥΖΑΝ ΤΟ ΕΙΔΑ ΕΥΑΡΙΣΤΩ ΣΟΥ ΣΤΥΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑ ΟΤΑΝ ΚΑΝΑΤΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΟΒΕΤΕ Η ΟΡΕΞΗ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ,ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΗΣΗΧΩΣ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ Κ ΠΕΡΝΕΙ ΛΙΓΟ Κ ΜΕΤΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΙΝΕΙ ΒΑΖΕΙ ΚΑΤΙ ΚΛΑΜΑΤΑ Κ ΔΝΕ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΠΑΛΙ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΛΙΓΟ

κοιτα το καθε παιδακι αντιδρα διαφορετικα.εμενα μου ειπε ο γοατρος οτι μπορει να μην εχει κ πολυ ορεξη,να κανει πυρετο κ να εχει γκρινια,τελικα δεν ειχε γκρινια αλλα ετρωγε πιο λιγο και ολο κοιμονταν αλλα μου ειπε οτι ενα 24ωρο κραταει ολο αυτο!!πως ειναι το προφιλ σου στο φεις??/

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpempakos7 έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΑΣ Κ ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ,Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΨΗΛΟΞΕΧΑΣΕΙ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΞΑΝΑΠΗΓΑΜΕ ΓΥΡΙΣΕ ΠΑΛΙ ΠΟΛΥ ΠΙΣΩ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛΦ,ΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΤ ΕΧΟΥΜΕ ΣΚΑΣΕΙ...ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ Κ ΕΓΩ ΦΙΛΕΣ ΣΤΟ ΦΒ...ΣΟΥΖΑΝ ΤΟ ΕΙΔΑ ΕΥΑΡΙΣΤΩ ΣΟΥ ΣΤΥΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑ ΟΤΑΝ ΚΑΝΑΤΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΟΒΕΤΕ Η ΟΡΕΞΗ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ,ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΗΣΗΧΩΣ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ Κ ΠΕΡΝΕΙ ΛΙΓΟ Κ ΜΕΤΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΙΝΕΙ ΒΑΖΕΙ ΚΑΤΙ ΚΛΑΜΑΤΑ Κ ΔΝΕ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΠΑΛΙ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΛΙΓΟ

κοιτα το καθε παιδακι αντιδρα διαφορετικα.εμενα μου ειπε ο γοατρος οτι μπορει να μην εχει κ πολυ ορεξη,να κανει πυρετο κ να εχει γκρινια,τελικα δεν ειχε γκρινια αλλα ετρωγε πιο λιγο και ολο κοιμονταν αλλα μου ειπε οτι ενα 24ωρο κραταει ολο αυτο!!πως ειναι το προφιλ σου στο φεις??/
ΝΑΙ ΙΣΩΣ ΕΜΕΝΑ ΤΟΥ ΚΟΠΗΚΕ Η ΟΡΕΞΗ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΠΥΡΕΤΟ ΕΚΑΝΕ ΟΥΤΕ Κ ΠΟΛΥΣ ΥΠΝΟ ΜΟΝΟ ΔΝΕ ΤΡΩΕΙ ΚΑΛΑ Κ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΜΟΛΛΙΣ ΤΟ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ,,,ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΣΑΡΗ ΜΑΡΙΝΑ

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια τελικα συνηδητοποιησα οτι εκτος απο τα πιο ομαρφα μωρα εχουμε και τις πιο ομορφες μαμαδες στην ομαδουλα μας Very Happy .μαρινακη το πηρα το πμ σε ευχαριστω.
Ποπη και εσενα σε ευχαριστω για τις συμβουλες σου περι θηλασμου
αχ κοριτσια μου απο χτες δεν ειμαι και πολυ καλα πηγαινω τουαλετα και εχω τσουξιμο και συχνοουρια εχω στεναχωρηθει δεν θελω να ξαναπερασω τα ιδια με την ουρολοιμωξη

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
souzan έγραψε:καλημερα κοριτσια τελικα συνηδητοποιησα οτι εκτος απο τα πιο ομαρφα μωρα εχουμε και τις πιο ομορφες μαμαδες στην ομαδουλα μας Very Happy .μαρινακη το πηρα το πμ σε ευχαριστω.
Ποπη και εσενα σε ευχαριστω για τις συμβουλες σου περι θηλασμου
αχ κοριτσια μου απο χτες δεν ειμαι και πολυ καλα πηγαινω τουαλετα και εχω τσουξιμο και συχνοουρια εχω στεναχωρηθει δεν θελω να ξαναπερασω τα ιδια με την ουρολοιμωξη
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ ΣΟΥΖΑΝ ΜΟΥ ΟΧ ΛΕΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Κ ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΠΑΛΙΑ Κ ΗΤΑΝ ΑΣΤΑ,ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΟ ΤΑ ΤΣΙΣΑ ΜΟΥ ΤΑ ΟΥΡΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΤΩ ΕΝΤΟΝΑ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΤΟΤΕ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΠΕΤΡΑ ΣΤΑ ΝΕΥΦΡΑ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Κ ΤΟ ΝΕΥΦΡΟ,ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΥΠΕΡΗΧΩ,ΚΑΛΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΕΞΗΗΗΗ

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρινακι μου μην ανχονεσαι πολυ να σκεφτεσαι οτι κανεις και οτι γινει θα ειναι για το καλο του!!!!!
οσο για το οτι εχει μειωσει το γαλα δεν ειναι τιποτα ολα τα μωρακια περνανε φασεις εμενα με το εμβολιο παλι μου ηταν ησυχος και κοιμοταν περισσοτερο....ειναι αναλογα το μωρακι!!!!!σε συννενοηση με τον γιατρο σου ολα θα πανε καλα.
οσο για την ουρολοιμωξη κοριτσακι μου δες το τωρα που ειναι νωρις το ειχα παθει και εγω 2-3 φορες..επαιρνα dactarin κολπικη αλοιφη και ημουν μετα μια χαρα εβαζα μια φορα καθε βραδυ...

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημεεεεερραααααα!!!!
Κοριτσακια τι κανετε ???? Σουζαν ουρολοιμωξη !! Προλαβετο μην κανεις κανα πυρετο!! Μαρινακη μου μπορει αλλα ειναι για κανα 24ωρο οχι παραπανω ...να σε ρωτησω στο Ωνασειο που πας ποιος σου κανει υπερηχο γιατι θελω για ενα ανιψακι μου !!! Ο μικρος μου εχει ξεκινησει και κανει θαυματα!!
Εκανα μια βλακεια κοριτσια εβαλα σε μια βαλιτσα τα καλοκαιρινα μας παπουτσια και τωρα δεν ανοιγει !!!! Μαλλον ειχα βαλει κωδικο !!! Τι κανω !!!! Ξυπολητοι θα βγαλουμε το καλοκαιρι!!! Να ρωτησω εαν βαψω τα μαλλια μου του Κορρε τις βαφες λετε να υπαρχει προβλημα στο θηλασμο ?????

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσαρες!!!!!!τι κανετε??εμεις ολα καλα!!!!καλα αυτο εννοειται σουζαν ειμαστε ολες κουκλες!!πολυ φθινοπωρινος καιρος σημερα,ευτυχως ο μπεμπης κοιμηθηκε μεχρι αργα το πρωι και ξεκουραστηκα και εγω!!!σουζαν περαστικα σου μαλλον μπορει να ειναι ουρολοιμωξη παρε και τον γιατρο!!!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tomaraki έγραψε:Καλημεεεεερραααααα!!!!
Κοριτσακια τι κανετε ???? Σουζαν ουρολοιμωξη !! Προλαβετο μην κανεις κανα πυρετο!! Μαρινακη μου μπορει αλλα ειναι για κανα 24ωρο οχι παραπανω ...να σε ρωτησω στο Ωνασειο που πας ποιος σου κανει υπερηχο γιατι θελω για ενα ανιψακι μου !!! Ο μικρος μου εχει ξεκινησει και κανει θαυματα!!
Εκανα μια βλακεια κοριτσια εβαλα σε μια βαλιτσα τα καλοκαιρινα μας παπουτσια και τωρα δεν ανοιγει !!!! Μαλλον ειχα βαλει κωδικο !!! Τι κανω !!!! Ξυπολητοι θα βγαλουμε το καλοκαιρι!!! Να ρωτησω εαν βαψω τα μαλλια μου του Κορρε τις βαφες λετε να υπαρχει προβλημα στο θηλασμο ?????


ευη εγω τα εβαψα με φυτικη βαφη λες να πειραζει ??δεν ρωτησα τον γιατρο!τα ειχα βαψει οταν σαραντησα λες να εκανα λαθος??

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tomaraki έγραψε:
Να ρωτησω εαν βαψω τα μαλλια μου του Κορρε τις βαφες λετε να υπαρχει προβλημα στο θηλασμο ?????

Καλημέρα κορίτσια.
Εγώ για πολλά πράγματα συμβουλεύομαι το site www.mitrikosthilasmos.com
Γράφουνε πιστοποιημένοι σύμβουλοι θηλασμού και τους εμπιστεύομαι περισσότερο από τους παιδιάτρους, οι οποίοι όπως έχουμε διαπιστώσει, ο κάθε ένας λέει τα δικά του.
Στην ενότητα με τις ερωταπαντήσεις βρήκα ότι ο θηλασμός δεν επηρεάζεται καθόλου από τις βαφές, οπότε τα έβαψα και εγώ λίγο πριν κλείσουμε τους 2 μήνες γιατί είχαμε να πάμε σε βαφτήσια Very Happy

http://www.something-special.gr

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η κομμωτρια μου ειχε πει οτι δεν κανει μονο ανταυγιες αλλα βγηκαν χαλια!!!!!!!!!Η Απολυτη καταστροφη!!!
Θα μπω να δω σε ευχαριστω τατιανα!!!
Και αν ειναι θα τα βαψω !!

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εχω προβλημα με αυτο το θεμα παθαινω συνεχεια υποτροπιαζουσες ουρολοιμωξεις επειδη δεν αδειαζει καλα η κυστη και μενει υπολλειμα μεσα μου ειπαν να κανω ουροδυναμικο ελενγχο αλλα ακομα δεν εχω παει γιατι φοβαμαι επειδη ποναει η εξεταση αυτη αλλα υποσχεθηκα στον ευατο μου οτι μεχρι τον αλλο μηνα θα εχω παει γιατι εχω ταλαιπωρηθει αρκετα τα τελευταια χρονια.
Μαρινακη μην το αφησεις και εσυ να πας να το κοιταξεις.
Μαρια μπορω να τα βαψω με κανονικη βαφη γιατι μου ειπαν μονο με φυτικη αλλα φοβαμαι οτι δεν θα βγει το χρωμα που θελω

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να το κοιταξεις σουζαν μην το αφηνεις κριμα ειναι να ταλαιπωρησε!!!κι εγω την επομενη φορα με κανονικη βαφη θα τα βαψω τα μαλλια μου!ρε κοριτσια να σας ρωτησω που κοιμιζεται τα μπεμπακια σας?εγω τον εχω στην καλαθουνα αλλα αρχιζει και δεν χωραει,δεν ξερω τι να κανω,ειναι μικρος ακομα να τον βαλω στην κουνια γιατι ξυπναει συνεχεια και θελει η την πιπιλα η κουνημα,ουφ δεν ξερω τι να σκεφτω..

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
souzan έγραψε:
Μαρια μπορω να τα βαψω με κανονικη βαφη γιατι μου ειπαν μονο με φυτικη αλλα φοβαμαι οτι δεν θα βγει το χρωμα που θελω

Σουζάνα, αν δε βαριέσαι διάβασε την απάντηση που σου στέλνω

www.mitrikosthilasmos.com/2010/07/29.html

Δεν χρειάζεται αναγκαστικά να είναι φυτική η βαφή. Πιστεύω ότι ένας ειδικός στον θηλασμό ξέρει καλύτερα από μια κομμώτρια.

http://www.something-special.gr

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mpempakos7 έγραψε:να το κοιταξεις σουζαν μην το αφηνεις κριμα ειναι να ταλαιπωρησε!!!κι εγω την επομενη φορα με κανονικη βαφη θα τα βαψω τα μαλλια μου!ρε κοριτσια να σας ρωτησω που κοιμιζεται τα μπεμπακια σας?εγω τον εχω στην καλαθουνα αλλα αρχιζει και δεν χωραει,δεν ξερω τι να κανω,ειναι μικρος ακομα να τον βαλω στην κουνια γιατι ξυπναει συνεχεια και θελει η την πιπιλα η κουνημα,ουφ δεν ξερω τι να σκεφτω..

Εγω τον εβαλα στην κουνια αλλα σε πληροφορω οτι τα βραδια δεν ειναι ησυχα πιο πολυ κουραζομαι με το περα δωθε !!!! Μια για πιπιλα μια για αγκαλιτσα !!! χαμος !! Η κουνια εαν χωρα στην κρεββατοκαμαρα θα ειναι ιδανικα εμας δεν χωραει !!!

mariameint έγραψε:
souzan έγραψε:
Μαρια μπορω να τα βαψω με κανονικη βαφη γιατι μου ειπαν μονο με φυτικη αλλα φοβαμαι οτι δεν θα βγει το χρωμα που θελω

Σουζάνα, αν δε βαριέσαι διάβασε την απάντηση που σου στέλνω

www.mitrikosthilasmos.com/2010/07/29.html

Δεν χρειάζεται αναγκαστικά να είναι φυτική η βαφή. Πιστεύω ότι ένας ειδικός στον θηλασμό ξέρει καλύτερα από μια κομμώτρια.


Το πηρα αποφαση ,με κανονικη βαφη !! Αμα πια με αυτους τους περιορισμους μας κανουν δυσκολη την ζωη !!! Εχει δικιο !!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="tomaraki"]
mpempakos7 έγραψε:να το κοιταξεις σουζαν μην το αφηνεις κριμα ειναι να ταλαιπωρησε!!!κι εγω την επομενη φορα με κανονικη βαφη θα τα βαψω τα μαλλια μου!ρε κοριτσια να σας ρωτησω που κοιμιζεται τα μπεμπακια σας?εγω τον εχω στην καλαθουνα αλλα αρχιζει και δεν χωραει,δεν ξερω τι να κανω,ειναι μικρος ακομα να τον βαλω στην κουνια γιατι ξυπναει συνεχεια και θελει η την πιπιλα η κουνημα,ουφ δεν ξερω τι να σκεφτω..

Εγω τον εβαλα στην κουνια αλλα σε πληροφορω οτι τα βραδια δεν ειναι ησυχα πιο πολυ κουραζομαι με το περα δωθε !!!! Μια για πιπιλα μια για αγκαλιτσα !!! χαμος !! Η κουνια εαν χωρα στην κρεββατοκαμαρα θα ειναι ιδανικα εμας δεν χωραει !!!

mariameint έγραψε:
souzan έγραψε:
Μαρια μπορω να τα βαψω με κανονικη βαφη γιατι μου ειπαν μονο με φυτικη αλλα φοβαμαι οτι δεν θα βγει το χρωμα που θελω

Σουζάνα, αν δε βαριέσαι διάβασε την απάντηση που σου στέλνω

www.mitrikosthilasmos.com/2010/07/29.html

Δεν χρειάζεται αναγκαστικά να είναι φυτική η βαφή. Πιστεύω ότι ένας ειδικός στον θηλασμό ξέρει καλύτερα από μια κομμώτρια.


Το πηρα αποφαση ,με κανονικη βαφη !! Αμα πια με αυτους τους περιορισμους μας κανουν δυσκολη την ζωη !!! Εχει δικιο !! [/quote


ναι βρε βαψε τα μαλλια σου να ανανεωθεις λιγο καλο θα σου κανει,κι εγω γι αυτο τα εβαψα ηταν χαλια,δεν ξερω αν χωραει.οριακα μπορει ναι θα δω!φαντασου και εσενα ειναι και πιο μεγαλο και σε σηκωνει τοσο πολυ ε??αχ εχουμε μελλον ακομα.

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα Κουκλες μαμαδες!!

Ευτυχως σημερα ειχαμε μια καλη νυχτα, θηλαζε και κοιμοταν, ξυπνησαμε στις 7 και θηλαζαμε θηλαζαμε και θηλαζαμε μεχρι της 11 που επιτελους κοιμηθηκε και εγω μαζι της..εχει και εναν παλιοκαιρο που ειναι μονο για υπνο!!

Ποπη συμφωνω απολυτα μαζι σου οσον αφορα τον θηλασμο, δυστηχως για καποιες γυναικες ο θηλασμος ειναι πολυ δυσκολοτερος και γιαυτο τα παρατανε, για μενα πχ δεν ειναι ιδιαιτερα ευκολος γιατι ειναι φαγανο το κοριτσακι μου θηλαζη πολυ συχνα την ημερα και την νυχτα αλλα το εχω βαλει πεισμα οτι θα τα καταφερω.
Βοηθαει επισης οτι δεν εχω καθολου ξενο γαλα στο σπιτι ετσι οποτε εχω μπει στον πειρασμο δεν ειχα να της δωσω και μετα που περασε η δυσκολη μερα ενιωθα καλα που τα καταφερα!


paparouna έγραψε:Eμενα μου αρεσει πολυ να θηλαζω..Κ οταν θα με κοιταζει κ στα ματια η μπεμπα μου εκεινη την ωρα θα λιωνωωω Very Happy Εγω αυτο που σκεφτομαι ειναι τα κιλα γιατι εχω καμια δεκαρια να χασω κ με τον θηλασμο δεν μπορω να κανω διαιτα.Τατιανα κουραγιο κ εγω μαζι σου!εχουν μπαστακωθει τα ατιμα κ δεν λενε να φυγουν Mad

Μα ποσο συμφωνω..
Εχει κολησει η ζυγαρια μιλαμε..ειπα να μην τρωω γλυκα που δεν προσφερουν και κατι αλλα ολο σοκολατες ονειρευομαι..βεβαια κρατιεμε εδω και μερικες μερες αλλα δεν εχασα ουτε γραμμαριο..γκρρρρρ


mpempakos7 έγραψε:να το κοιταξεις σουζαν μην το αφηνεις κριμα ειναι να ταλαιπωρησε!!!κι εγω την επομενη φορα με κανονικη βαφη θα τα βαψω τα μαλλια μου!ρε κοριτσια να σας ρωτησω που κοιμιζεται τα μπεμπακια σας?εγω τον εχω στην καλαθουνα αλλα αρχιζει και δεν χωραει,δεν ξερω τι να κανω,ειναι μικρος ακομα να τον βαλω στην κουνια γιατι ξυπναει συνεχεια και θελει η την πιπιλα η κουνημα,ουφ δεν ξερω τι να σκεφτω..

Και εγω σε καλαθουνα την κοιμιζω την ημερα αλλα το βραδυ μαζι μου για να θηλαζω ξαπλα!αλλα εμενα εχει ακομα ποοολυυ περιθωριο στην καλαθουνα..ειναι petit η ζουζου!

Και εγω τα εβαψα τα μαλλια με κανονικα βαφη, πηρα χρωμα κοντα στο φυσικο μου και δεν τα εβαψα απο την ριζα αλλα οχι λογο θηλασμου, βαφω χροοοονια τα μαλλια μου και ειχα ξεχασει πως ειναι το φυσικο μου χρωμα και τωρα με την εγκυμοσυνη αποφασισα να τα αφησω φυσικα και να κανω ανταυγειες..αν δεν μ'αρεσει θα τα κανω παλι χαλκινα!

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω το μωρακι μου τον κοιμιζω ολη μερα στο καροτσι...κουνια μπελα και πιπιλα και κουβερτα στη μουρη ξερενετε και το βραδυ στο λικνο..που κανει και αυτο κουνια μπελα...εν τω μεταξυ του εχω πανω στο λικνο και ενα μουσικο βιβλιο με τραγουδακια παιδικα που παιζει εικονες στο ταβανι ...(Fisher-Price)και χαζευει με την ωρα και αποκοιμιεται..τωρα βασικα που μπορει να εστιαζει και πιο μακρυα..

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
crazymama27 έγραψε:εγω το μωρακι μου τον κοιμιζω ολη μερα στο καροτσι...κουνια μπελα και πιπιλα και κουβερτα στη μουρη ξερενετε και το βραδυ στο λικνο..που κανει και αυτο κουνια μπελα...εν τω μεταξυ του εχω πανω στο λικνο και ενα μουσικο βιβλιο με τραγουδακια παιδικα που παιζει εικονες στο ταβανι ...(Fisher-Price)και χαζευει με την ωρα και αποκοιμιεται..τωρα βασικα που μπορει να εστιαζει και πιο μακρυα..

Αχ και εγω αυτο περιμενω, οταν θα βλεπει καλυτερα και θα καταλαβαινει λιγο να μπορω να την απασχολω αλλα και μπας και κατσει και σε κανα ρηλαξ να χαζεψει τα παιχνιδια της..τωρα μονο κανα 5λεπτο καθεται!

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμεις παντος σε ριλαξ δεν εχουμμε καθησει εχουμε βολευτει και εμεις το καροτσι !!! Τι να πω !!! Και μετα παιχνιδια τωρα εχουμε αρχισει και χαζευουμε μην φανταστειτε πολυ κανα 10λεπτο και αν !!!! Ευτυχως το μονο που εχει φτιαξει ειναι το προγραμμα στο φαγητο του !!! Σταθερος στις 3-4 ωρες και το βραδυ εαν ξυπνησουμε θελουμε πιπιλα ή αγκαλιτσα !!! Ναι δεν ξερω γιατι ενω δεν ειναι δυσκολο παιδακι το βραδυ εγω εχω την ανυσηχια !! Καλητερα ηταν διπλα μου ξυπναγα εριχνα ενα βλεμμα και κοιμομουν ενω τωρα σηκωνομαι και παω στο διπλανο δωματιο!!!

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ποσο ειναι το ζουζουνι σου?και εγω αυτο περιμενα.... εμεις πριν 5 μερες μπηκαμε στον 5 μηνα..και αρχισε να το κανει τελος 4 μηνα..χαζευει και μιλαει στα παιχνιδια του..στο φωτιστικο οτι βρει....

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
crazymama27 έγραψε:ποσο ειναι το ζουζουνι σου?και εγω αυτο περιμενα.... εμεις πριν 5 μερες μπηκαμε στον 5 μηνα..και αρχισε να το κανει τελος 4 μηνα..χαζευει και μιλαει στα παιχνιδια του..στο φωτιστικο οτι βρει....

2,5 μηνων ειναι, εχει αρχισει κ χαζευει τα παιχνιια αλλα για 5λεπτα μονο!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βρε τατιανα μου τοσο πολυ θηλαζει??εμενα ζητημα αν κατσει κανενα 10λεπτο στο στηθος.καλα για να κοιμηθει μαζι μου στο κρεβατι δεν του αρεσει τον εχω βαλει κανα δυο φορες και εκλαιγε.αλλα καλυτερα γιατι μετα δυσκολα το κοβουν!εμενα το καροτσι ειναι μεγαλο και πιανει πολυ χωρο για να τον κοιμησω εκει.εμενα κοριτσια ευτυχως στο ρηλαξ καθεται πολυ ειδικα την ημερα οταν ειναι ξυπνιος εκει τον εχω,αλλα θελει παρεα καπιον να του μιλαει!!!

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΛΑ κοντευετε!τωρα απο εδω και περα καθε μερα που ξυπνα θα σου βγαζει ολο και πιο εντονα κατι καινουριο εγω παρατηρησα μερα με τη μερα μεγαλες αλλαγες ακομα και στον τροπο που κοιταει εσενα τον μπαμπα και τους υπολοιπους... εμενα ο δικος μου αν κοιμομαστε μαζι στο κρεββατι δεν κουνιεται ολο το βραδυ μονο για να τεντωθει...αν το βαλω στην κουνια του που τον εχω αρχισει τωρα για να μαθαινει ξυπναει συχνα του δινω πιπιλα και ξανακοιμαται..

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
crazymama27 έγραψε:ΕΛΑ κοντευετε!τωρα απο εδω και περα καθε μερα που ξυπνα θα σου βγαζει ολο και πιο εντονα κατι καινουριο εγω παρατηρησα μερα με τη μερα μεγαλες αλλαγες ακομα και στον τροπο που κοιταει εσενα τον μπαμπα και τους υπολοιπους... εμενα ο δικος μου αν κοιμομαστε μαζι στο κρεββατι δεν κουνιεται ολο το βραδυ μονο για να τεντωθει...αν το βαλω στην κουνια του που τον εχω αρχισει τωρα για να μαθαινει ξυπναει συχνα του δινω πιπιλα και ξανακοιμαται..

αυτο το εχω παρατηρησει κι εγω.καθε μερα κατι διαφορετικο ,πρατηρει ολο και πιο πολυ,μιλαει την δικη του γλωσσα κ ολο γελαει!!αχ μεγαλωνουν γρηγορα!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις