Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
20 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 20 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
εσύ ξαπλώνεις μπρούμυτα....ο αντρούλης σου βάζει σε μια λεκανίτσα ζεστό νεράκι κι ένα σαπούνι(αρωματικό) κατα προτίμηση...κάνει σαπουνάδα στα χέρια του και αρχίζει και σε τρίβει...βουτώντας που και που στο νερό τα χέρια παλι....δεν υπάρχει!!

Ευη ωραία τα λες αλλα χρειάζεται μια προϋπόθεση ..να θέλει ο άντρας σου να σου κάνει μασάζ...εδω καμια φορά λιγο τον παρακαλάω να με τρίψει και βαριέται έτσι απλά όχι να μπει και σε τέτοιες διαδικασίες.. Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 31 534787  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 31 534787 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 31 534787  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 31 534787

καληνύχτα γκρινιάρα!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:θελω να ξεραθω στον υπνο τωρα αλλα ακουω τον αντρα μου να ροχαλιζει Sleep απο μεσα και βλεπω τον μορφεα να μην ερχετε αποψε μαλλον θα κανω αυτο που κανει το emoticons θα παω να βαρεσω το κεφαλι μου στον τοιχο για να κοιμηθω  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 31 Cz47


Ουρσουλά από τώρα να κοιμηθείς?που θα βρείς καλύτερα?? Very Happy

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:
evi27 έγραψε:
ioanna85 έγραψε:
evi27 έγραψε:κορίτσια άσχετο...δοκιμάστε το μασάζ με σαπούνι!!!όλα τα ευρώ!! Very Happy

Τι εννοεις;


εσύ ξαπλώνεις μπρούμυτα....ο αντρούλης σου βάζει σε μια λεκανίτσα ζεστό νεράκι κι ένα σαπούνι(αρωματικό) κατα προτίμηση...κάνει σαπουνάδα στα χέρια του και αρχίζει και σε τρίβει...βουτώντας που και που στο νερό τα χέρια παλι....δεν υπάρχει!!


τι με λες καλε τετοια ωρα???πως θα κοιμηθω εγω τωρα???

στην μπανιερα αρκει να εχει ζεστο νερο τα αλλα καντα μονη σου χαχαχαχα Laughing Laughing Laughing

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:
evi27 έγραψε:
ioanna85 έγραψε:
evi27 έγραψε:κορίτσια άσχετο...δοκιμάστε το μασάζ με σαπούνι!!!όλα τα ευρώ!! Very Happy

Τι εννοεις;


εσύ ξαπλώνεις μπρούμυτα....ο αντρούλης σου βάζει σε μια λεκανίτσα ζεστό νεράκι κι ένα σαπούνι(αρωματικό) κατα προτίμηση...κάνει σαπουνάδα στα χέρια του και αρχίζει και σε τρίβει...βουτώντας που και που στο νερό τα χέρια παλι....δεν υπάρχει!!


τι με λες καλε τετοια ωρα???πως θα κοιμηθω εγω τωρα???


ξύπνα τον ξύπνα τον!!!χαχαχα

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μυρτένια χαλαρά τότε από δω κ πέρα χωρίς άγχος  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 31 417472

Εύη ναι ντροπή θα ταν να μην τιμήσεις την ημέρα!!Αν κ το τιμώμενο φαί σήμερα κατέληξε να είναι η μαρέγκα! Razz

Λοιπόν κορίτσια με τα βιας κρατιέμαι, θα σκάσω πάνω στο λαπτοπ  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 31 M038

Καληνύχτα σε όλες σας κ ξέρω ποιες θα κατηγορήσω αύριο για τα κολασμένα όνειρα που θα βλέπω όλο το βράδυ!!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 31 M140

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
Ada έγραψε:
ioanna85 έγραψε:
evi27 έγραψε:κορίτσια άσχετο...δοκιμάστε το μασάζ με σαπούνι!!!όλα τα ευρώ!! Very Happy

Τι εννοεις;

άλλες κάνουμε χορτοφαγική δίαιτα σήμερα άλλες τα ξεχνάνε  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 31 M009
χιχιχιχιχιχ Razz


τι χορτοφαγική καλέ???και να μην γιορτάσω την μπριζόλα?????????

το αλλο το γιορτασες ???  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 31 M009

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πως σε καταλαβαίνω αγάπη...έχουν έρθει μέρες που είμαι τόσο κουρασμένη που για να κοιμηθώ πήγα αναγκαστικά στον καναπέ γιατί δν άντεχα το ροχαλητό...αν δν είμαι κουρασμένη και αντέχω, με παίρνει ο ύπνος ακόμη και με αυτο!! Razz Razz

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
evi27 έγραψε:
εσύ ξαπλώνεις μπρούμυτα....ο αντρούλης σου βάζει σε μια λεκανίτσα ζεστό νεράκι κι ένα σαπούνι(αρωματικό) κατα προτίμηση...κάνει σαπουνάδα στα χέρια του και αρχίζει και σε τρίβει...βουτώντας που και που στο νερό τα χέρια παλι....δεν υπάρχει!!

Ευη ωραία τα λες αλλα χρειάζεται μια προϋπόθεση ..να θέλει ο άντρας σου να σου κάνει μασάζ...εδω καμια φορά λιγο τον παρακαλάω να με τρίψει και βαριέται έτσι απλά όχι να μπει και σε τέτοιες διαδικασίες.. Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 31 534787  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 31 534787 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 31 534787  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 31 534787

καληνύχτα γκρινιάρα!!


καλά μη νομίζεις ότι κι ο δικός μου τρελαίνεται να μου κάνει! αλλά ύστερα από αυτά  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 31 604962  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 31 604962 που του έκανα το πρότεινε μόνος του!!χαχαχχα

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:

Εύη ναι ντροπή θα ταν να μην τιμήσεις την ημέρα!!Αν κ το τιμώμενο φαί σήμερα κατέληξε να είναι η μαρέγκα! Razz


Καληνύχτα σε όλες σας κ ξέρω ποιες θα κατηγορήσω αύριο για τα κολασμένα όνειρα που θα βλέπω όλο το βράδυ!!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 31 M140


ναι Άντα μου κι εγώ σ'αγαπάω!!!χιχιχιιχιχ

όνειρα γλυκά και πονηρά!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:Μυρτένια χαλαρά τότε από δω κ πέρα χωρίς άγχος  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 31 417472

Εύη ναι ντροπή θα ταν να μην τιμήσεις την ημέρα!!Αν κ το τιμώμενο φαί σήμερα κατέληξε να είναι η μαρέγκα! Razz

Λοιπόν κορίτσια με τα βιας κρατιέμαι, θα σκάσω πάνω στο λαπτοπ  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 31 M038

Καληνύχτα σε όλες σας κ ξέρω ποιες θα κατηγορήσω αύριο για τα κολασμένα όνειρα που θα βλέπω όλο το βράδυ!!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 31 M140

 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 31 M083

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
evi27 έγραψε:
Ada έγραψε:
ioanna85 έγραψε:
evi27 έγραψε:κορίτσια άσχετο...δοκιμάστε το μασάζ με σαπούνι!!!όλα τα ευρώ!! Very Happy

Τι εννοεις;

άλλες κάνουμε χορτοφαγική δίαιτα σήμερα άλλες τα ξεχνάνε  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 31 M009
χιχιχιχιχιχ Razz


τι χορτοφαγική καλέ???και να μην γιορτάσω την μπριζόλα?????????

το αλλο το γιορτασες ???  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 31 M009



αγάπη ένα θα σου πω!!! μπριζόλα τελικά...δεν έφαγα!!! χαχχαχαχχα

myrtenia


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Πάω και εγώ για νάνι, με φωνάζει ο άντρας μου Smile
Καληνύχτα σε όλες κοριτσάκια I love you

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
myrtenia έγραψε:Πάω και εγώ για νάνι, με φωνάζει ο άντρας μου Smile
Καληνύχτα σε όλες κοριτσάκια I love you


καληνύχτα!!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 31 417472

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τον ακούω απο μέσα που ροχαλίζει και παθαίνουν τα νεύρα μου, που να πάω και μέσα Twisted Evil
τώρα καταλαβαίνετε γιατί τον ξυπνάω ;

μυρτένια να κάνεις οτι νιώθεις εσύ καλύτερο.

καληνύχτα στα κορίτσια που πήγαν για νανάκια ; Laughing

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
αγαπη έγραψε:
evi27 έγραψε:
Ada έγραψε:
ioanna85 έγραψε:
evi27 έγραψε:κορίτσια άσχετο...δοκιμάστε το μασάζ με σαπούνι!!!όλα τα ευρώ!! Very Happy

Τι εννοεις;

άλλες κάνουμε χορτοφαγική δίαιτα σήμερα άλλες τα ξεχνάνε  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 31 M009
χιχιχιχιχιχ Razz


τι χορτοφαγική καλέ???και να μην γιορτάσω την μπριζόλα?????????

το αλλο το γιορτασες ???  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 31 M009



αγάπη ένα θα σου πω!!! μπριζόλα τελικά...δεν έφαγα!!! χαχχαχαχχα

ενταξη μωρε και αυριο μερα ειναι Laughing Laughing

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
myrtenia Αν δε θες να κανεις εξετασεις για να μην αγχωθεις ειναι επιλογη σου!Αν δε θες να ξερεις ειναι δικαιωμα σου!Απλα αυτο που λεμε ειναι καλυτερα να ξερεις οτι ειχες βιοχημικες ωστε οταν θελησεις να το ψαξεις να ξερεις τι να αποκλεισεις και σε τι να δωσεις εμφαση!Αυτο ειναι το σημαντικο κι ας μην το βλεπεις τωρα!Καληνυχτα και ονειρα γλυκα!
 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 31 Md063

Ευη δε μου εχουν κανει ποτε εμενα κατι τετοιο!!! Rolling Eyes

Γκρινιαρα καληνυχτα και ονειρα γλυκα!
 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 31 Md030

Ελλη κι εμενα ετσι κανεις μην ανησυχεις!

Αντα κολασμενη!Καληνυχτα και ονειρα απονηρευτα!!!
 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 31 Md044

Αγαπη εμενα ροχαλιζει μονο οταν ειναι αρρωστος και δεν μπορει να αναπνευσει!

Λεμονακι σκουντα τον!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:τον ακούω απο μέσα που ροχαλίζει και παθαίνουν τα νεύρα μου, που να πάω και μέσα Twisted Evil
τώρα καταλαβαίνετε γιατί τον ξυπνάω ;

μυρτένια να κάνεις οτι νιώθεις εσύ καλύτερο.

καληνύχτα στα κορίτσια που πήγαν για νανάκια ; Laughing

πωωω ευτυχως που εχω εσας και παρηγοριεμε με κλειστη πορτα και δεν τολμαω να περασω ουτε εξω απο το δωματιο με τετοιο ροχαλητο ελλη μου εγω αν κοιμηθω νωριτερα απο τον αντρα μου στα μεσα της νυχτας παθαινω καρδιακο επεισοδιο

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνύχτα Αντα μου!!!
καληνύχτα Μυρτένια!!!

Ευη δν υπάρχει περίπτωση ΠΟΤΕ να μου προτίνει από μόνος του κάτι τέτοιο ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ Laughing Laughing Laughing

Λεμονάκι χαχαχα κουραγιο έχω να πω!!

αγαπη ευτυχως αν κοιμηθω πρωτη δν με ξυπναει ουτε κανονι!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την boubou στις Τετ Μαρ 14, 2012 2:43 pm, 1 φορά

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγάπη σωστήηηη!!κι αύριο μέρα είναι!


Ιωάννα για όλα υπάρχει 1η φορά!

Λεμονάκι ξύπνα τον για  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 31 215994

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
εγω αν κοιμηθω νωριτερα απο τον αντρα μου στα μεσα της νυχτας παθαινω καρδιακο επεισοδιο

 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 31 M146

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμένα κορίτσια ανείμαι κουρασμένη και θέλω να κοιμηθώ δεν μ'εμποδίζει ούτε ροχαλητό ούτ τπτ!! βέβαια ο δικός μου ροχαλίζει σπανια... Rolling Eyes

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Aντα μόνο εσύ με καταλαβαινεις!!Το έχω ξαναπει!!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 31 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 31 417472

μυρτένια μου ..όντως κι εγώ έχω σκεφτεί ότι είναι καλύτερα να μην κάνουμε τεστ πριν την καθυστέρηση για να σιγουρεύουμε το αποτέλεσμα και να γλιτώνουμε το ψυχολογικό φορτίο που μας δίνει μια μικρή τιμή χοριακής έστω κι αν έχει σκοπό να συνεχίσει!!!

Χαφτουνάκι αδιαθέτησες τελικά?μη βγαίνεις από την λίστα,απλά πες μου πια ειναι η επόμενη αναμενόμενη ημερομηνία για να την ανανεώσω στην λίστα..να φύγω κι εγώ από τον πάτο Razz Razz Razz Laughing Laughing πλακίτσα κάνω!!Συνεχίζουμε τις  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 31 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 31 215994 σαν να μην υπάρχει αύριο και θα γίνει το θαύμα!!!!!

Έχεις δίκιο Έλλη
Ξαναβαλε με στον πάτο!!!11/4!πάμε μαζι εμείς μου φαίνεται!!!βουρ στις ζουζουνιες σε λίγες μέρες,άντε και με το καλο η μετακόμιση
Παρεπιπτόντως με λένε Άννα
Καληνύχτα σε όλα τα κοριτσια

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελλη εμενα μπορει να μου το προτεινει απο μονος του...να του το κανω εγω! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 31 M206

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνυχτα Αννα και ονειρα γλυκα!!!
 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 31 Md040

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Ελλη εμενα μπορει να μου το προτεινει απο μονος του...να του το κανω εγω! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #19 - Σελίδα 31 M206


χαχαχχαχαχα ε όχι βρε παιδί μου!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις