Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
21 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 21 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια σορυ που με χανετε συνεχεια αλλα τωρα πηγα να ετοιμασω κατι να φαω γιατι θα λιμοκτονισω ανοιξα μια κονσερβα τονο καλαμποκι και εχω πεσει με τα μουτρα πειναωωω τελειωσε το μακαρονακι με χταποδακι το εβαλα στον αντρουλη μου να το φαει να παρει λιγο δυναμεις γιατι τον εχω ξεθεωσει τον ανθρωπο Embarassed

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:κοριτσια σορυ που με χανετε συνεχεια αλλα τωρα πηγα να ετοιμασω κατι να φαω γιατι θα λιμοκτονισω ανοιξα μια κονσερβα τονο καλαμποκι και εχω πεσει με τα μουτρα πειναωωω τελειωσε το μακαρονακι με χταποδακι το εβαλα στον αντρουλη μου να το φαει να παρει λιγο δυναμεις γιατι τον εχω ξεθεωσει τον ανθρωπο Embarassed


κάνε δουλειά σου καλέ Wink

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ήθελα να φάω και μπριζόλα τρομάρα μου...μια η ανακατωσούρα μια η νύστα..γμτ... Rolling Eyes

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ασχετο σας αρεσει το αθοτηρο??? τελειωσα με το τονο ριο μαρε τουρλου ειχε καλαμποκι αρακα ελιες καροτο και τον τονο φυσικα μουρλια ηταν μπηκα στον πειρασμο να ανοιξω κ αλλο αλλα τελικα δεν ανοιξα πηρα ανθοτηρο με ψωμι και τσιμπησα δεν ξερω αν κανει ψαρι με τυρι γιατι λενε οτι μπορει να σε πειραξει στο στομαχι αλλα εγω τωρα με την πεινα που εχω σκασιλα μου ολα τουρλου τα εφαγα

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:ασχετο σας αρεσει το αθοτηρο??? τελειωσα με το τονο ριο μαρε τουρλου ειχε καλαμποκι αρακα ελιες καροτο και τον τονο φυσικα μουρλια ηταν μπηκα στον πειρασμο να ανοιξω κ αλλο αλλα τελικα δεν ανοιξα πηρα ανθοτηρο με ψωμι και τσιμπησα δεν ξερω αν κανει ψαρι με τυρι γιατι λενε οτι μπορει να σε πειραξει στο στομαχι αλλα εγω τωρα με την πεινα που εχω σκασιλα μου ολα τουρλου τα εφαγα


εγώ δεν το τρώω..μου φαίνεται άνοστο...κ δεν μπερδεύω κ ψάρι με τυρί γιατί δεν μου ταιριάζει στη γεύση κ στο στομάχι.. Rolling Eyes

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:κι εγω εχω ανακατοσουρες συνεχεια!



ωπ!!! τι ακουω??? να υποθεσω κατι???? Wink Wink Wink

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:
ioanna85 έγραψε:κι εγω εχω ανακατοσουρες συνεχεια!



ωπ!!! τι ακουω??? να υποθεσω κατι???? Wink Wink Wink

χμμμ και εγω το ακουσα γκρινιαρα αλλα εκεινη την στιγμη στο ενα χερι ειχα το ψωμι και στο αλλο το πιρουνι
ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΠΩΣ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙΣ ΚΑΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ????

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλε κοιτα που θα ακουσουμε και ευχαριστα συντομα!!

Ιωαννακι γιατι ανακατευεσαι κουκλιτσα??? μηπως φουσκωνει η κοιλιτσα κι απλα επειδη δν φαινεται δν το εχεις καταλαβει ακομη?? Μακαριιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!

Ευη μου 3 εκδοχες μπορω να σκεφτω! Η κρυωσες η εφαγες κατι και σε πειραξε η η κοκκινη ηταν κατι αλλο και εισαι εγκυος!! Διαλεγεις και παιρνεις, μου αρεσει ομως ειναι η αληθεια η τριτη επιλογη!!

Αγαπη οντως τουρλου τα εκανες χιχχιχιι αλλα αν δν σε πειραζει καλα κανεις!! Wink Wink

Γκρινιαρα εγω σε αλλαξα στην λιστα αλλα περιμενω να μου πεις οτι εκανες τεστ και ειδες ++++++++++++++++ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 19 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 19 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 19 328109


το πιασιμο μου παραμενει σταθερο!! pale

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συγνωμη που εφυγα ετσι αλλα ο αντρας ηθελε να του κανω σαλατα!Εφαγα του σκασμου!!!

Ευη Μηπως εφαγες κατι και σε πειραξε;Εγω παλι δεν κανω καθολου ευκολα εμετο και τον φοβαμαι!

Αγαπη να φαει να καρδαμωσει ο κακομοιρης! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 19 40746 Πρεπει να εχεις αλλεργια για να σε πειραξει...

γκρινιαρα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 19 417472

Ελλη συγνωμη που σε αηδιασαμε οι pig !

Μπα κοριτσιαΔε νομιζω πως ειμαι!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:

Ευη μου 3 εκδοχες μπορω να σκεφτω! Η κρυωσες η εφαγες κατι και σε πειραξε η η κοκκινη ηταν κατι αλλο και εισαι εγκυος!! Διαλεγεις και παιρνεις, μου αρεσει ομως ειναι η αληθεια η τριτη επιλογη!!




αχ Έλλη μου που τέτοια τύχη!λοιπόν μάνι μάνι θα σου καταρρίψω και τις 3 εκδοχές!!
1.δεν κρύωσα είμαι μια χαρά!
2.από το πρωί δεν έφαγα τπτ μέχρι τώρα,κι όμως ανακατευόμουν συνέχεια!ουτέ καφέ δεν μπόρεσα να πιω!
3.δεν νομίζω ότι είμαι έγκυος,αντιθέτως οφείλεται μάλλον στις γόνιμες μέρες γιατί το έπαθα και την προηγούμενη φορά..κι έχω και πονάκια αλέκας.. Rolling Eyes

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε ποια με αηδιασε?? ιχιχιχιχι

ετσι να λες εσυ ..κι εμεις θα λεμε οτι εισαι Razz Razz Razz

Βρηκα και 4η εκδοχη!! Απο την πεινα ειναι αμα δν εφαγες τιποτα Razz Razz Razz Razz

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:
Ευη Μηπως εφαγες κατι και σε πειραξε;Εγω παλι δεν κανω καθολου ευκολα εμετο και τον φοβαμαι!


Μπα κοριτσιαΔε νομιζω πως ειμαι!


μπα τπτ δεν έφαγα όλη μέρα!!

εγώ πάλι γιατί νομίζω πως είσαι?? Very Happy

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:καλε ποια με αηδιασε?? ιχιχιχιχι

ετσι να λες εσυ ..κι εμεις θα λεμε οτι εισαι Razz Razz Razz

Βρηκα και 4η εκδοχη!! Απο την πεινα ειναι αμα δν εφαγες τιποτα Razz Razz Razz Razz


χαχαχχαχα μακάρι να ήταν απ'την πείνα!και τώρα που έφαγα σουβλακι τι θέλει?και γλυκό??πφφφ..

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eυη και στις γονιμες ανακατοσουρες;;;;

Ελλη πες εσυ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 19 40746

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχαχαχα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing μπορει να θελει και γλυκο ετσι που το εχεις κακομαθει με τις twix και τις σοκολατες!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 19 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 19 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 19 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 19 40746

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Eυη και στις γονιμες ανακατοσουρες;;;;

Ελλη πες εσυ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 19 40746


ναι,έτσι πιστεύω..το έχω παρατηρήσει και τουλάχιστον τις 2 προηγούμενες φορές!!όταν λέμε ότι είναι ότι να 'ναι τα συμπτώματα...

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
boubou έγραψε:καλε ποια με αηδιασε?? ιχιχιχιχι

ετσι να λες εσυ ..κι εμεις θα λεμε οτι εισαι Razz Razz Razz

Βρηκα και 4η εκδοχη!! Απο την πεινα ειναι αμα δν εφαγες τιποτα Razz Razz Razz Razz


χαχαχχαχα μακάρι να ήταν απ'την πείνα!και τώρα που έφαγα σουβλακι τι θέλει?και γλυκό??πφφφ..

μιας που το ανεφερες πλακα πλακα που εχω καταχωνιασει τα σοκολατακια τωρα θα ειθελα ενα γλυκακι παω να τα ξεθαψω κ ερχομαι (και οχι δεν ψαχνω αφορμη) Razz

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:αχαχαχαχαχα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing μπορει να θελει και γλυκο ετσι που το εχεις κακομαθει με τις twix και τις σοκολατες!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 19 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 19 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 19 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 19 40746


χαχαχχα αυτό αλήθεια είναι!!κι απ'τη μια τώρα που το είπες την λιγουρευομαι την τουιξ κι απ'την άλλη μπλιαχχ..

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eχει μιλφειγ....ελατε εδω!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Eχει μιλφειγ....ελατε εδω!


απ'τα λίγα γλυκά που δεν τρώω... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 19 534787

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα αχ βρε αγαπη!!κι εγω τωρα που θα παω σπιτι θα φαω γαριδακια που εχω..και τα λιγουρευομαι απο το μεσημερι σημερα!!Αλλα ηθελα να τα απολαυσω αραχτη!!Εξαλλου αυριο με την μετακομιση με περιμενει δυσκολη μερα!!θελω να μου δωσω μια επιβραβευση!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing (φθηνες δικαιολογιες Razz )

*Ιωαννα ερχομαιιιιιιιιιιιιιι

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Eχει μιλφειγ....ελατε εδω!

Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 19 M044 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 19 Brb

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Eχει μιλφειγ....ελατε εδω!


Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 19 M044Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 19 M044Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 19 M044

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σας περιμενω!!!!Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 19 M080

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Καλε κοιτα που θα ακουσουμε και ευχαριστα συντομα!!

Ιωαννακι γιατι ανακατευεσαι κουκλιτσα??? μηπως φουσκωνει η κοιλιτσα κι απλα επειδη δν φαινεται δν το εχεις καταλαβει ακομη?? Μακαριιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!

Ευη μου 3 εκδοχες μπορω να σκεφτω! Η κρυωσες η εφαγες κατι και σε πειραξε η η κοκκινη ηταν κατι αλλο και εισαι εγκυος!! Διαλεγεις και παιρνεις, μου αρεσει ομως ειναι η αληθεια η τριτη επιλογη!!

Αγαπη οντως τουρλου τα εκανες χιχχιχιι αλλα αν δν σε πειραζει καλα κανεις!! Wink Wink

Γκρινιαρα εγω σε αλλαξα στην λιστα αλλα περιμενω να μου πεις οτι εκανες τεστ και ειδες ++++++++++++++++ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 19 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 19 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 19 328109


το πιασιμο μου παραμενει σταθερο!! pale


Ας ελπισουμε οτι τον επομενο μηνα θα με σβησεις απο τη λιστα...και οχι μονο εμενα με αυτα που διαβαζω...ιωαννα και ευη ακουτε??????? Wink Wink Wink Wink Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις