Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
73 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 73 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Σας περιμενω!!!!Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 M080


μου φαινεται θα παω να μεινω στη μαμα μου...και οποτε μου ανοιγεις την ορεξη θα πεταγομαι πατρα...μια ωριτσα δρομος ειναι!!!!

Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 M154

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσάκια μου,τι κάνετε??εγω σας διαβάζω συνεχως αλλα με προβληματίζει κατι,η ακατανομαστη ηρθε 14 μαρτιου και σήμερα κοπηκε δηλαδη 3 μερες,και ηταν με πολυ λιγη ροη,δεν ξερω γιατι!!αλλες φορες παω 5 μερες.
τι λετε κοριτσια?ισως φταιει ο καιρος?

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:


Ας ελπισουμε οτι τον επομενο μηνα θα με σβησεις απο τη λιστα...και οχι μονο εμενα με αυτα που διαβαζω...ιωαννα και ευη ακουτε??????? Wink Wink Wink Wink Wink



εε....εμείς σ'ακούμε.....στον πελαργό να τα πεις!!!αυτός είναι ο κουφός!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
goldangel1990 έγραψε:γεια σας κοριτσάκια μου,τι κάνετε??εγω σας διαβάζω συνεχως αλλα με προβληματίζει κατι,η ακατανομαστη ηρθε 14 μαρτιου και σήμερα κοπηκε δηλαδη 3 μερες,και ηταν με πολυ λιγη ροη,δεν ξερω γιατι!!αλλες φορες παω 5 μερες.
τι λετε κοριτσια?ισως φταιει ο καιρος?


το έχω πάθει κι εγώ...δεν είναι κάτι...μάλλον το άγχος σου.. Wink

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
goldangel1990 έγραψε:γεια σας κοριτσάκια μου,τι κάνετε??εγω σας διαβάζω συνεχως αλλα με προβληματίζει κατι,η ακατανομαστη ηρθε 14 μαρτιου και σήμερα κοπηκε δηλαδη 3 μερες,και ηταν με πολυ λιγη ροη,δεν ξερω γιατι!!αλλες φορες παω 5 μερες.
τι λετε κοριτσια?ισως φταιει ο καιρος?

γεια σου κοριτσακι!!! σου περναει απ΄το μυαλο να εισαι εγκυος???

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:


Ας ελπισουμε οτι τον επομενο μηνα θα με σβησεις απο τη λιστα...και οχι μονο εμενα με αυτα που διαβαζω...ιωαννα και ευη ακουτε??????? Wink Wink Wink Wink Wink



εε....εμείς σ'ακούμε.....στον πελαργό να τα πεις!!!αυτός είναι ο κουφός!!


θεοκουφος ειναι...μα καλα γιατι δεν παιρνει συνταξη να μπει κανενας νεος στη θεση του να γελασει κι εμας το χειλακι μας!!!! Very Happy Very Happy

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:
evi27 έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:


Ας ελπισουμε οτι τον επομενο μηνα θα με σβησεις απο τη λιστα...και οχι μονο εμενα με αυτα που διαβαζω...ιωαννα και ευη ακουτε??????? Wink Wink Wink Wink Wink



εε....εμείς σ'ακούμε.....στον πελαργό να τα πεις!!!αυτός είναι ο κουφός!!


θεοκουφος ειναι...μα καλα γιατι δεν παιρνει συνταξη να μπει κανενας νεος στη θεση του να γελασει κι εμας το χειλακι μας!!!! Very Happy Very Happy


πες τα!!! Very Happy

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:
evi27 έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:


Ας ελπισουμε οτι τον επομενο μηνα θα με σβησεις απο τη λιστα...και οχι μονο εμενα με αυτα που διαβαζω...ιωαννα και ευη ακουτε??????? Wink Wink Wink Wink Wink



εε....εμείς σ'ακούμε.....στον πελαργό να τα πεις!!!αυτός είναι ο κουφός!!


θεοκουφος ειναι...μα καλα γιατι δεν παιρνει συνταξη να μπει κανενας νεος στη θεση του να γελασει κι εμας το χειλακι μας!!!! Very Happy Very Happy

να μπω εγω στην θεση του πελαργου που ακουω τα παντα??? εκτος απο το ροχαλητο του αντρα μου ακουω και το πεσιμο μιας καρφιτσας ειμαι φαινομενο σας λεω

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γκρινιαρα έγραψε:
goldangel1990 έγραψε:γεια σας κοριτσάκια μου,τι κάνετε??εγω σας διαβάζω συνεχως αλλα με προβληματίζει κατι,η ακατανομαστη ηρθε 14 μαρτιου και σήμερα κοπηκε δηλαδη 3 μερες,και ηταν με πολυ λιγη ροη,δεν ξερω γιατι!!αλλες φορες παω 5 μερες.
τι λετε κοριτσια?ισως φταιει ο καιρος?

γεια σου κοριτσακι!!! σου περναει απ΄το μυαλο να εισαι εγκυος???

εγκυος??αφου ειδα αιμα...δεν γινετε νομιζω!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:
evi27 έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:


Ας ελπισουμε οτι τον επομενο μηνα θα με σβησεις απο τη λιστα...και οχι μονο εμενα με αυτα που διαβαζω...ιωαννα και ευη ακουτε??????? Wink Wink Wink Wink Wink



εε....εμείς σ'ακούμε.....στον πελαργό να τα πεις!!!αυτός είναι ο κουφός!!


θεοκουφος ειναι...μα καλα γιατι δεν παιρνει συνταξη να μπει κανενας νεος στη θεση του να γελασει κι εμας το χειλακι μας!!!! Very Happy Very Happy

να μπω εγω στην θεση του πελαργου που ακουω τα παντα??? εκτος απο το ροχαλητο του αντρα μου ακουω και το πεσιμο μιας καρφιτσας ειμαι φαινομενο σας λεω



χαχαχαχ και δεν μπαίνεις?? Very Happy

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εβαλα το πιατων κι ηρθα!Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 M161

Ευη εμενα μο αρεσει πολυ!αυτα που δεν τρωω ειναι οσα εχουν καφε και δεν πολυσμπαθω τα καταϊφια!

Ελλη τι γαριδακια;Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 M035

Γκρινιαρα ας έλπισουμε πως θα ειναι η τελευταια λιστα! Wink Να ερχεσαι Πατρα συνεχεια!Τι ειναι ενα τσιγαρο δρομος!

Εβελιν λες να ηταν απο την αγωνια που ειχες αυτες τις μερες;Σου εχει ξανασυμβει;

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οχι δεν μου έχει ξανασυμβεί και ο αντρας μου παραξενεύτηκε πολύ και μου είπε να πάμε στην γιατρό την τρίτη καλού κακού...έκλεισα ραντευού το μεσημέρι..!!μετα απο την αποβολή που περάσαμε και τα τόσα που ακούμε φοβόμαστε(μια κοπελλα ειχε περιοδο 2-3 μερες και μετα τιποτα και ολα υα τεστ ηταν αρνητικα,και στο τελος ητεν εξωμητρια κυηση και της κατρεστρεψε την σαλπιγγα της,και χριαστηκε να την αφερέσει)ακους τόσα καθε μέρα που δεν το ρισκάρεις..

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφου εκλεισες ραντεβου πηγαινε και μην ανησυχεις!Επειδη συνεβει σε καποια αλλη διπλα μας δεν ειναι απαραιτητο πως θα συμβει και σε εμας!

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλυτερα να πας στο γιατρο να ηρεμισεις...να δεις τι θα σου πει...

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λέει το κοριτσάκι στον μπαμπά:
- Μπαμπά; - Ναι, αγάπη μου.
- Γιατί η μαμά δεν σε θέλει πιά; Έκανες αταξία;
- Ε, κάτι τέτοιο, μωρό μου.. ...
- Έφαγες γλυκό από το βάζο;
- Όχι μωρέ, αλλά δεν ξέρω που το βάζω...

Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 M146 ΑΧ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΟΙΛΙΑΚΟΥΣ ΑΠΟΨΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΦΤΑΝΕ Η ΜΠΡΙΖΟΛΑ

Υ.Γ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΚΥΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΟΜΟΥΝ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ COPY PASTE ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΤΕ ΜΕ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 Tommy-submachine-gun

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βλεπω ενα εργο στο μεγκα...και μου'ρχεται να μπω μεσα στην τηλεοραση και να πνιξω την πεθερα.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:Λέει το κοριτσάκι στον μπαμπά:
- Μπαμπά; - Ναι, αγάπη μου.
- Γιατί η μαμά δεν σε θέλει πιά; Έκανες αταξία;
- Ε, κάτι τέτοιο, μωρό μου.. ...
- Έφαγες γλυκό από το βάζο;
- Όχι μωρέ, αλλά δεν ξέρω που το βάζω...

Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 M146 ΑΧ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΟΙΛΙΑΚΟΥΣ ΑΠΟΨΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΦΤΑΝΕ Η ΜΠΡΙΖΟΛΑ

Υ.Γ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΚΥΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΟΜΟΥΝ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ COPY PASTE ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΤΕ ΜΕ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 Tommy-submachine-gun



Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 Md064

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aγαπη χαμογελα ειναι μεταδοτικο, ειναι της ζωης το μυστικο!

Γκρινιαρα τι εχει το μεγκα;εμεις εδω και 2 ωρες βλεπουμε αθλητικη εκπομπη!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 654655 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 679259 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 679259 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 679259 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 679259 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 679259 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 679259 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 679259 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 679259

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:βλεπω ενα εργο στο μεγκα...και μου'ρχεται να μπω μεσα στην τηλεοραση και να πνιξω την πεθερα.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ΑΧ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΕΙ ΟΤΑΝ ΕΒΛΕΠΑ ΤΟ ΣΗΡΙΑΛ ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ ΠΡΙΝ ΧΡΟΝΙΑ (ΔΕΝ ΛΕΜΕ ΠΟΣΑ) ΜΕ ΤΗΝ ΣΟΦΙΑ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟ ΓΚΛΕΤΣΟ ΕΙΘΕΛΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΗΝ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 Ass-kicking ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΝΕΙ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΥΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΕΔΩ ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΓΡΑΦΑ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 Showing-ass

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
ΑΧ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΕΙ ΟΤΑΝ ΕΒΛΕΠΑ ΤΟ ΣΗΡΙΑΛ ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ ΠΡΙΝ ΧΡΟΝΙΑ (ΔΕΝ ΛΕΜΕ ΠΟΣΑ) ΜΕ ΤΗΝ ΣΟΦΙΑ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟ ΓΚΛΕΤΣΟ ΕΙΘΕΛΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΗΝ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 Ass-kicking ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΝΕΙ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΥΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΕΔΩ ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΓΡΑΦΑ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 Showing-ass

Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 13Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 13Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 13

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια σας αφήνω...ώρα για Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 850933 μη μ'αφήσετε μόνη αύριο που είναι σάββατο!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 Md063

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Aγαπη χαμογελα ειναι μεταδοτικο, ειναι της ζωης το μυστικο!

Γκρινιαρα τι εχει το μεγκα;εμεις εδω και 2 ωρες βλεπουμε αθλητικη εκπομπη!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 654655 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 679259 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 679259 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 679259 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 679259 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 679259 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 679259 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 679259 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 679259

μια ξενη ταινια...νομιζω λεγεται ενοχη σιωπη..

αθλητικα???!!! ο αντρας μου δεν ασχολειται καθολου...τωρα που μιλαμε διαβαζει μυθιστορημα... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πάντως αν ισχύει αυτό που λέμε: "Πες καμιά μ@λ@κί@ να περάσει η ώρα..." στην Ελλάδα θα έπρεπε να βρισκόμασταν στο 2620 μ.Χ.......μπορει και στο 2924 μ.Χ......Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 M146

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:βλεπω ενα εργο στο μεγκα...και μου'ρχεται να μπω μεσα στην τηλεοραση και να πνιξω την πεθερα.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ΑΧ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΕΙ ΟΤΑΝ ΕΒΛΕΠΑ ΤΟ ΣΗΡΙΑΛ ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ ΠΡΙΝ ΧΡΟΝΙΑ (ΔΕΝ ΛΕΜΕ ΠΟΣΑ) ΜΕ ΤΗΝ ΣΟΦΙΑ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟ ΓΚΛΕΤΣΟ ΕΙΘΕΛΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΗΝ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 Ass-kicking ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΝΕΙ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΥΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΕΔΩ ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΓΡΑΦΑ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 Showing-ass


καλε μου εχει ανεβει η πιεση...ειναι σατανικη η γυναικα...

κι εμενα ευτυχως ειναι καλη η πεθερα μου δεν εχουμε μαλωσει ακομα...και δεν μενουμε και μαζι... cheers cheers cheers cheers

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:κορίτσια σας αφήνω...ώρα για Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 850933 μη μ'αφήσετε μόνη αύριο που είναι σάββατο!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 Md063


εγω εδω θα ειμαι ευουλι..καληνυχτα και ονειρα γλυκααααα

Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #20 - Σελίδα 20 Md044

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις