Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
93 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 93 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 26]

26 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Πεμ Μαρ 22, 2012 2:45 pm

dinaki78


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια εχει καμια σας υγρα???

27 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Παρ Μαρ 23, 2012 1:37 am

Ντάλια


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να μαι κι εγω στο καινουργιο νο3!!! Καλημερα σε ολες!!! Πως ειστε; Εγω εξακολουθω να μην μπορω να περπατησω απο τον πονο στην λεκανη!! Να δω πως θα περπαταω για να κατεβει το μωρο που μου πε ο γιατρος πως θελει πολυ περπατημα!! Εγω δεν μπορω να παω απο το σαλονι στην κουζινα!!!  Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 2 534787
Nakos ελπιζω να πηγαν ολα καλα,περιμενουμε νεα σου!!
Dinaki εγω εχω υγρα,με.ειδε ο γιατρος την Δευτερα και μου ειπε πως ειναι λιιιγα παραπανω απο το κανονικο και μου εδωσε κατι κολπικα υποθετα. Ειπε οτι δεν θελει πολλα υγρα οταν θα βγει το μωρο γιατι μπορει να του κανει προβλημα στα ματια,κατι τετοιο,δεν καταλαβα καλα...

28 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Παρ Μαρ 23, 2012 3:21 am

dinaki78


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια εγω χθες βραδυ ειχα αρκετα υγρα και σημερα απο το πρωι πονακια....πηρα την γιατρο και μου ειπε να βαλω υποθετο reumacid....το εβαλα και σαν να ειμαι λιγο καλυτερα...εχει βαλει καμια σας???παντως νομιζω οτι πλησιαζει η ωρα...νομιζω...ελπιζω....δεν ειμαι σιγουρη....ειδωμεν!

29 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Παρ Μαρ 23, 2012 4:10 am

peripmalou

peripmalou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ειχα πολυ χαμηλο πλακουντα και φοβοταν για αιμοραγια και γενικα ειναι δυσκολη εγκυμοσυνη με καθε μερα ενεσεις ηπαρινης στη κοιλια μετα απο 3 παλινδρομες απο τον 3ο μηνα ειμαι ξαπλα εδω και 5 μηνες
τωρα γυρισα απο τον γιατρο μου το μωρο μου ειναι 2600 34εβ και 6 ημ καιεχω συσπασεις συνεχεια μου εδωσε ενεση κορτιζονησ για το μωρο σε περιπτοση που γεννησω προωρα αχ δεν μπορω αλλο τις ενεσεις


ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΟΥ ΠΗΓΑ 34 ΕΒΔ ΚΑΙ 6 ΗΜΝΕΡΕΣ ΗΤΑΝ ΑΚΡΙΒΩΣ 2600 Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ!!! ΚΑΛΑ ΠΑΜΕ!!!
ΚΙ ΕΓΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΩΣ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ,ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΛΟΓΩ ΜΕΙΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΟ ΑΓΧΟΣ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΓΙ ΑΡΑΜΜΑΤ ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ...
ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΟ ROOMING IN ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΤΕΤΕ ΤΕΛΙΚΑ?ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΟΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΜΑΖΙ ΟΥ ΛΙΓΟ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΑ ΧΟΥΓΙΑ ΤΗΣ ΠΡΙΝ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ.

http://WWW.FLOWERTALE.GR

31 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Παρ Μαρ 23, 2012 4:16 am

peripmalou

peripmalou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

http://WWW.FLOWERTALE.GR

32 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Παρ Μαρ 23, 2012 4:40 am

marilia_92

marilia_92
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλοριζικο το νο3.Να εχουμε πολλες γεννες εδω και να εχουμε τα μωρακια μας υγιεστατα διπλα μας!Τι κανετε κοριτσια;Εδω εχει πολυ ζεστη,δεν αντεχεται αλλο.Ο μικρος μου εγινε περδικη και θα παει ο αντρας μου σημερα να τον φερει.Μεθαυριο ομως φευγει και η μανουλα μου και δεν ξερω πως θα τα βγαλω περα και με τα τρια..

33 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Παρ Μαρ 23, 2012 4:45 am

γκαλαιτζογλου


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
marilia_92 έγραψε:Καλοριζικο το νο3.Να εχουμε πολλες γεννες εδω και να εχουμε τα μωρακια μας υγιεστατα διπλα μας!Τι κανετε κοριτσια;Εδω εχει πολυ ζεστη,δεν αντεχεται αλλο.Ο μικρος μου εγινε περδικη και θα παει ο αντρας μου σημερα να τον φερει.Μεθαυριο ομως φευγει και η μανουλα μου και δεν ξερω πως θα τα βγαλω περα και με τα τρια..
αχ μαριλια οντως θα ειναι πολυ δυσκολα με τρια μωρα!ποιον θα αλλαζεις ποιον θα ταιζεις....ο αντρας σου σε βοηθαει εστω?εδω εμενα τα κοριτσια μου ειναι 5,5 και 4 και εξυπηρετουνται μονες και λεω τι θα κανω! Rolling Eyes

34 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Παρ Μαρ 23, 2012 4:46 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
peripmalou έγραψε:ειχα πολυ χαμηλο πλακουντα και φοβοταν για αιμοραγια και γενικα ειναι δυσκολη εγκυμοσυνη με καθε μερα ενεσεις ηπαρινης στη κοιλια μετα απο 3 παλινδρομες απο τον 3ο μηνα ειμαι ξαπλα εδω και 5 μηνες
τωρα γυρισα απο τον γιατρο μου το μωρο μου ειναι 2600 34εβ και 6 ημ καιεχω συσπασεις συνεχεια μου εδωσε ενεση κορτιζονησ για το μωρο σε περιπτοση που γεννησω προωρα αχ δεν μπορω αλλο τις ενεσεις


ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΟΥ ΠΗΓΑ 34 ΕΒΔ ΚΑΙ 6 ΗΜΝΕΡΕΣ ΗΤΑΝ ΑΚΡΙΒΩΣ 2600 Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ!!! ΚΑΛΑ ΠΑΜΕ!!!
ΚΙ ΕΓΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΩΣ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ,ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΛΟΓΩ ΜΕΙΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΟ ΑΓΧΟΣ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΓΙ ΑΡΑΜΜΑΤ ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ...
ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΟ ROOMING IN ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΤΕΤΕ ΤΕΛΙΚΑ?ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΟΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΜΑΖΙ ΟΥ ΛΙΓΟ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΑ ΧΟΥΓΙΑ ΤΗΣ ΠΡΙΝ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ.

Να ζητησεις να την εχεις μαζι σου κοπελα μου, θα ειναι δυσκολο επειδη θα κανεις κ καισαρικη κ θα χρειαστεις βοηθεια αλλα το μωρακι φαντασου ποσο φοβισμενο ειναι αφου βγει απο την ζεστη κοιλιτσα σου σε εναν κοσμο αγνωστο,εχει αναγκη απο την ζεστασια της μανουλας την μυρωδια της κ να ακουει κ την καρδια σου, και επισης αν θες να θηλασεις πρεπει να μπει αμεσως στο στηθος σου!εμενα μου την εδωσαν αγκαλια στην αιθουσα τοκετων κ πηγαμε αγκαλιτσα στο δωματιο, δεν υπξρχε περιπτωση να την αφηνα...

35 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Παρ Μαρ 23, 2012 4:46 am

peripmalou

peripmalou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
marilia_92 έγραψε:Καλοριζικο το νο3.Να εχουμε πολλες γεννες εδω και να εχουμε τα μωρακια μας υγιεστατα διπλα μας!Τι κανετε κοριτσια;Εδω εχει πολυ ζεστη,δεν αντεχεται αλλο.Ο μικρος μου εγινε περδικη και θα παει ο αντρας μου σημερα να τον φερει.Μεθαυριο ομως φευγει και η μανουλα μου και δεν ξερω πως θα τα βγαλω περα και με τα τρια..


ME TO KALO NA TO YPODEXTEIS TO KOUKLI SOU!!!! EISES POU OLA PHGAN KALA? KAI 8A TA KATAFEREIS MIA XARA KAI ME TA TRIA GIATI EISAI MIA SUPER MANOULA!!!GERA GERA ME TSAMPUKA!!

http://WWW.FLOWERTALE.GR

36 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Παρ Μαρ 23, 2012 4:50 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marilia_92 έγραψε:Καλοριζικο το νο3.Να εχουμε πολλες γεννες εδω και να εχουμε τα μωρακια μας υγιεστατα διπλα μας!Τι κανετε κοριτσια;Εδω εχει πολυ ζεστη,δεν αντεχεται αλλο.Ο μικρος μου εγινε περδικη και θα παει ο αντρας μου σημερα να τον φερει.Μεθαυριο ομως φευγει και η μανουλα μου και δεν ξερω πως θα τα βγαλω περα και με τα τρια..

Μαριλια πως πατε απο υπνο κ θηλασμο?
αχ εμενα με ξετιναξε σημερα την νυχτα, ετρωγε ανα μια ωρα!!θα δυσκολευτεις πολυ με 3 μωρα..κουραγιο!!

37 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Παρ Μαρ 23, 2012 5:26 am

marilia_92

marilia_92
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και εμενα καθε μια-δυο ωρες θελει γαλα.Ευτυχως εχω πολυ οποτε ειμαστε ενταξει.Ο υπνος της ειναι ανησυχος.Κοιμαται μια ωρα το πολυ ξυπναει,τρωει και μετα απο καμια ωρα ξανακοιμαται.Ποση ωρα θηλαζεται εσεις;Να σε πω θες να ανοιξουμε ενα θεματακι μανουλες Μαρτιου-Απριλιου 2012 και να μπουν μετα οι αλλες κοπελες;

38 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Παρ Μαρ 23, 2012 5:41 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marilia_92 έγραψε:Και εμενα καθε μια-δυο ωρες θελει γαλα.Ευτυχως εχω πολυ οποτε ειμαστε ενταξει.Ο υπνος της ειναι ανησυχος.Κοιμαται μια ωρα το πολυ ξυπναει,τρωει και μετα απο καμια ωρα ξανακοιμαται.Ποση ωρα θηλαζεται εσεις;Να σε πω θες να ανοιξουμε ενα θεματακι μανουλες Μαρτιου-Απριλιου 2012 και να μπουν μετα οι αλλες κοπελες;

και εμεις τα ιδια καθε μια ωρα το πολυ δυο τρωει..αυτην την βδομαδα κανει κ εμενα ανυσηχο υπνο!τουλαχιστον δεν ειμαι η μονη..να ξερω πως ετσι ειναι τα μωρα και ελπιζω να στρωσει σιγα σιγα!
Εχει ομαδα ιανουαριου-φεβρουαριου-μαρτιου αν θες ελα εκει να σχολιαζουμε προς το παρον και μετα οταν γεννησουν τα αλλα κοριτσια κανουμε μια ομαδα με απριλιου...

39 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Παρ Μαρ 23, 2012 5:50 am

marilia_92

marilia_92
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω στα διδυμα τα ειχα αυτο μεχρι 4 μηνων.Ελπιζω αυτη την φορα να περασει πιο γρηγορα.

40 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Παρ Μαρ 23, 2012 7:10 am

βικτωρια

βικτωρια
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!

πισω σου τις κανουν..δεν πονανε ιδιαιτερα...μην φας αλατι κ ζαχαρι 2 μερες γιατι θα γινεις τουμπανο....εμενα δεν μου το παν και εγινα σαν να με τσιμοησαν μελισσες. εμενα η μπεμπα ειναι μεγαλουτσικη 35w 3.000γρ.....δεν καταλαβα το δευτερο παιδι περιμενεις???[/quote]
περιμενω το 4ο καθε φορα ελεγα κοριτσι θα΄ναι αλλα κ αυτο αγορι
affraid
ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΟΥ ΠΗΓΑ 34 ΕΒΔ ΚΑΙ 6 ΗΜΝΕΡΕΣ ΗΤΑΝ ΑΚΡΙΒΩΣ 2600 Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ!!! ΚΑΛΑ ΠΑΜΕ!!!
ΚΙ ΕΓΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΩΣ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ,ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΛΟΓΩ ΜΕΙΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΟ ΑΓΧΟΣ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΓΙ ΑΡΑΜΜΑΤ ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ...
ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΟ ROOMING IN ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΤΕΤΕ ΤΕΛΙΚΑ?ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΟΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΜΑΖΙ ΟΥ ΛΙΓΟ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΑ ΧΟΥΓΙΑ ΤΗΣ ΠΡΙΝ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ.[/quote]
εγω κοριτσια δεν θελω rooming in γιατι ξερω τι με περιμενει οταν γυρισω με τα 4 παιδια κ το πεθερο  Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 2 311356 ...... οποτε λεω να ξεκουραστω λιγο στο μαιευτηριο
υγρα εχω κ εγω αλλα μου ειπε ειναι φυσιολογικο αν ειναι λευκα κ αοσμα
κοριτσια μου ειπε να κανω 29 του μηνα βιοφυσικο προφιλ εσεις θα κανετε?

41 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Παρ Μαρ 23, 2012 10:52 am

Ντάλια


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω θα κανω rooming in τελικα.. Ειχα κατι αμφιβολιες αλλα εμαθα λεπτομερειες προχθες στο μαιευτηριο που πηγα και το αποφασισα! Νομιζω πως θα με βοηθησει στο θηλασμο γιατι το εχω ενα αγχος..
Τατιανα την εφτιαξα την κεραλοιφη.. Καλα ε,δεν εχω λογια! Τελεια!!! Και πανευκολη!! Σ ευχαριστω πολυ και παλι γιατι απο σενα την εμαθα,δεν ειχα ιδεα οτι υπηρχε τετοιο πραγμα. Τελικα την χρησιμοποιεις και για τον ποπουδακο του μωρου που ελεγες; Κανει δουλεια;

42 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Παρ Μαρ 23, 2012 11:48 am

Elenathens

Elenathens
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μανουλες γεια σας!!!
Και εγω θα κανω rooming in! Εν τωμεταξυ με εχει πιασει κατι και κανω συνεχεια μποτε! Μαλλον γιατι ξερω οτι θα αργησω να ξανακανω!
Αυτες τις μερες αντιμετωπιζα και προβληματα στη δουλεια και ημουν χαλια κοριτσια... Να κλαιω ασταματητα. Πρωτη φορα στη ζωη μου δεν μπορουσα να ελεγξω τον εαυτο μου. Παιζουν πολυ οι ορμονες τελικα! Στη δυσκολια πανω τα επαιξα!

43 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Παρ Μαρ 23, 2012 12:27 pm

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ντάλια έγραψε:Εγω θα κανω rooming in τελικα.. Ειχα κατι αμφιβολιες αλλα εμαθα λεπτομερειες προχθες στο μαιευτηριο που πηγα και το αποφασισα! Νομιζω πως θα με βοηθησει στο θηλασμο γιατι το εχω ενα αγχος..
Τατιανα την εφτιαξα την κεραλοιφη.. Καλα ε,δεν εχω λογια! Τελεια!!! Και πανευκολη!! Σ ευχαριστω πολυ και παλι γιατι απο σενα την εμαθα,δεν ειχα ιδεα οτι υπηρχε τετοιο πραγμα. Τελικα την χρησιμοποιεις και για τον ποπουδακο του μωρου που ελεγες; Κανει δουλεια;

Για το rooming in καλα θα κανεις, δεν θα το μετανιωσεις!Για τον θηλασμο ενημερωσου οσο μπορεις απο τωρα γιατι εγω δεν ειχα ενημερωθει και ευτυχως η παιδιατρος μου ηταν πολυ του θηλασμου και με βοηθησε πολυ!
Κεραλοιφη για το μωρο δεν εφτιαξα ακομα..δεν προλαβα γιατι θελω να κανω μια απλη μονο ελαιολαδο και κερι..

44 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Παρ Μαρ 23, 2012 1:14 pm

kata


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κορίτσια!

Μαριλία να σου ζήσει η μικρούλα! Είναι κούκλα!!!! Τώρα κουράγιο με τρία ζιζάνια μέσα στο σπίτι!!!

Έχω καιρό να γράψω γιατί η ξαδερφούλα μου γέννησε πρώορα πριν 2 εβδομάδες και δεν ήμουν πολύ στα καλά μου. Το μωράκι είναι στο Παίδων αλλά ευτυχώς πάει πολύ καλά. Η ξαδερφούλα μου όμως είναι πεσμένη... Δύσκολο να γυρνάς σπίτι χωρίς το μωράκι σου...

Εγώ είχα κάτι πόνους στην τομή και ο γιατρός συνέστησε απόλυτη ξεκούραση και καθόλου βάρη. Θα γεννήσουμε με ραντεβού στις 31 (σαββατογεννημένο το μικρό μου) και ανυπομονώ.

45 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Παρ Μαρ 23, 2012 10:25 pm

peripmalou

peripmalou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια μου ειπε να κανω 29 του μηνα βιοφυσικο προφιλ εσεις θα κανετε?


ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΑΥΤΗ Η ΕΞΕΤΑΣΗΞ?ΑΧ ΣΑΝ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ ΜΑΣ ΤΙΣ ΞΕΦΟΥΡΝΙΖΟΥΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΞΝ ΞΕΡΩ ΠΑΡΟΛΟΥ ΠΟΥ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΠΕΙ Ο ΔΙΚΟ ΣΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΣ ΤΙΤΙΖΗΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ,ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΑΨΟΓΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΙ ΟΜΩΣ ΜΕ ΕΧΕΙ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ(ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟ,ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟ,ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ) ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ.
ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΗΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΕ ΔΕΚΑ ΜΕΡΕΣ.
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Α ΞΕΧΥΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ROOMING IN ΝΑ ΔΩ ΔΩΜΑΤΙΑ ΚΤΛ.ΣΑΣ ΓΛΥΚΟΦΙΛΩ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ...(ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΝΥΧΤΕΣ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΟΝΑΤΙSmile)) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥΣ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ!!!

http://WWW.FLOWERTALE.GR

46 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Σαβ Μαρ 24, 2012 12:28 am

marilia_92

marilia_92
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια!Πως ειστε;Εγω ταλεπωριθηκα πολυ το βραδυ με την μπεμπα και κουτουλαω.

47 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Σαβ Μαρ 24, 2012 3:56 am

nakos

nakos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσακια καλημερα!! δεν σας ξεχασα αλλα εχτες που γυρισα απο το γιατρο δεν ημουν και στα καλυτερα μου! ο μικρος ειναι μια χαρα απο βαρος και αναπτυξη αλλα την τελευταια βδομαδα μπλεκτηκε με το λωρο και εχει διπλη περιτιληξη στο λαιμουδακι του! και ετσι παμε για προγραματισμενη καισαρικη την αλλη παρασκευη στις 30 που θα κλεινω και την 38βδομαδα! εχω αγχωθει! και συνεχεια θελω να ακουω το μωρο να κουνιεται γιατι ανησυχω! ελπιζω ολα καλα να πανε!! και να τα καταφερω μετα με το μωρακι!! να ειναι γερο!! μου ειπε να ξεκουραζομαι και την δευτερα θα ξαναπαμε για υπερηχο και μετα την τεταρτη για την τελευταια μετρηση!! αυτα τα νεα μας!! κουραγιο σε ολες μας! και με το καλο να ερθουν τα μωρακια μας!! φιλακια!!  Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 2 215994

48 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Σαβ Μαρ 24, 2012 12:13 pm

peripmalou

peripmalou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nakos έγραψε:κοριτσακια καλημερα!! δεν σας ξεχασα αλλα εχτες που γυρισα απο το γιατρο δεν ημουν και στα καλυτερα μου! ο μικρος ειναι μια χαρα απο βαρος και αναπτυξη αλλα την τελευταια βδομαδα μπλεκτηκε με το λωρο και εχει διπλη περιτιληξη στο λαιμουδακι του! και ετσι παμε για προγραματισμενη καισαρικη την αλλη παρασκευη στις 30 που θα κλεινω και την 38βδομαδα! εχω αγχωθει! και συνεχεια θελω να ακουω το μωρο να κουνιεται γιατι ανησυχω! ελπιζω ολα καλα να πανε!! και να τα καταφερω μετα με το μωρακι!! να ειναι γερο!! μου ειπε να ξεκουραζομαι και την δευτερα θα ξαναπαμε για υπερηχο και μετα την τεταρτη για την τελευταια μετρηση!! αυτα τα νεα μας!! κουραγιο σε ολες μας! και με το καλο να ερθουν τα μωρακια μας!! φιλακια!!  Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 2 215994


ANTE KORITSI GERA!!!! KONTEVEIS NA TELEIWSEIS,OSO GIA THN PERITYLIKSH EINAI POLU SUXNO NOMIZW,MHN ANHSYXEIS KANE OTI SOU EIPE O GIATROS SOU!!ANTE ENA AKOMH BEBEDAKI STHN PAREA MAS,ME TO KALO!!

http://WWW.FLOWERTALE.GR

49 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Σαβ Μαρ 24, 2012 12:43 pm

dinaki78


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αμαν αυτα τα υποθετα..........ωχχχχχχχχχχχ

50 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Σαβ Μαρ 24, 2012 1:25 pm

marilia_92

marilia_92
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγκυουλες τι κανετε;Εγω σημερα κοιμηθηκα κατα τις 11 γιατι το βραδυ με εξουθενωσε η μπεμπα.Ξυπνησα 12κ για να την ταισω μετα παλι υπνο.Κατα τις 2 σηκωθηκα παλι για να κανει μαμ ξανα υπνο και μετα σηκωθηκα 4μιση μια και καλη για να φαει παλι και να μπορεσει να φυγει η μανουλα μου.Απο αυριο ολα μονη μου.Σε καμια εβδομαδα θα παμε στον γιατρο και ειμαι σιγουρη πως θα εχει βαλει πολλα γραμμαρια,ολο τρωει.Τωρα σε λιγη ωρα παλι θα σηκωθει γιατι εχουν περασει 2 ωρες και δεν εχει φαει,μου φαινεται απιστευτο.Εντομεταξυ κοιματε πολλες ωρες την ημερα, ευτυχως γιατι προλαβαινω να κατσω με τα αλλα και να κανω και καμια δουλεια.Εχω πιξει μεσα θελω επιτελους να βγω εξω να δω λιγο κοσμο...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 26]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις