Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
22 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 22 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 41]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:ας αλλαξουμε λιγο το κλιμα ελλη και αναστασια εχετε σκεφτει πως θελετε να ειναι τα μαλλια στο γαμο σας ??? ειδα ενα πολυ ωραιο χτενισμα προσωπικα μου αρεσει

Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 92499332



και απο νυχια μου αρεσει πολυ αυτο το σχεδιο

Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 39808321548639186697710



τη λετε σας αρεσουν ???

πολυ ωραια και τα δυο!! ακομη δν εχω καταλληξει πουθενα αν και κατι εχω στο μυαλο μου!! να δω ποτε θα αξιωθω για κανα δοκιμαστικο Razz Razz Razz

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 125586 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 125586 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 125586 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 125586 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 868444 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 868444 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 868444 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 920316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 920316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 920316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 920316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 377361 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 377361 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 377361 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 377361 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 377361 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 377361 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 377361 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 377361 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 377361 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 377361


ΟΠΟΙΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΧΑΣΜΟΥΡΙΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΞΕΜΑΤΙΑΞΑ ΚΑΙ ΦΕΥΓΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ!!!!!!!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 377361 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 377361 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 377361 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 377361

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΝΥΧΙ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΥΠΕΡΠΑΡΑΓΩΓΗ!!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έλλη καλησπέρα! Very Happy Είανι αλήθεια ότι μόνη μου δε μαγειρεύω αλλά βαρέθηκα να τρώω ό,τι να ναι τόσο καιρό κ πήρα ένα μπουτάκι. Τι ψυχή έχει?

Δυστυχώς ο καλός μου έφυγε από χθες το απόγευμα Sad

Αγάπη καλησπέρα! Very Happy το χτένισμα είναι ΣΟΥΠΕΡ!! Το νύχι ενώ το σχέδιο είναι πανέμορφο δε μ αρέσει το τετραγωνισμένο καθόλου!! No

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγάπη πολύ ωραίο το χτένισμα και το νύχι super..μακάρι να μακρύνουν πολύ τα μαλλιά μου μέχρι τότε..
πάντως εγώ την κοιλίτσα της φίλης μου τη χαιδεύω συνέχεια!!
Ada φέρε μια μεριδούλα κατά εδώΑς μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 M101

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τα μαλλιά δεν μου άρεσαν αλλά τα νύχια είναι πολύ όμορφα !!

sorry κορίτσια αλλά εγώ δεν μπορώ να μην εκφράζω αυτά που νιώθω...
συγνώμη αν σας χαλάω την διάθεση αλλά πιστεύω να με καταλαβαίνετε.

Ιωαννάκι σε θέλω εδώ, τώρα !!!

εγώ τις νύφης μου αρκετές φορές και χωρίς φόβο Razz Razz Razz




αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επισης μου αρεσουν τα χαλαρα σινιον οπως αυτο

Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 57838069



εχει και τσαχπινια μου αρεσουν οι τσαχπινιες στα μαλλια

Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 18620018

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γιαννα μου ξεχειλωσε το στομα καλε!!!!

θα πω και στη μαμα μου να μας ξεματιασει...μπα σε καλο μας!!!!




το μενου σερβιριστηκε...παω για μαμ και επιστρεφω...

μοσχαρακι στη γαστρα με πατατουλες και λαχανικα σου'ρχομαι...Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 M044

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:
sorry κορίτσια αλλά εγώ δεν μπορώ να μην εκφράζω αυτά που νιώθω...
συγνώμη αν σας χαλάω την διάθεση αλλά πιστεύω να με καταλαβαίνετε.

Γιατί το λες αυτό έχασα κανένα ποστ? scratch
Φυσικά δεν μας χαλάς τη διάθεση είμαστε εδώ κ για τα καλά κ για τα κακά Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 417472

Χαίρομαι που έχουμε ΑΠΟΛΥΤΗ συμφωνία στο θέμα των μαλλιών κ των νυχιών!!
Χιχιχιχι Laughing

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΣΚΟΡΔΑ ΣΚΟΡΔΑ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω αν ισιωσω το μαλλι μου μαλλον ο γαμπρος θα φυγει τρεχοντας χαχαχαχα δν θελει με τιποτα να το ισιωνω του αρεσει το σγουρό οποτε μια χαλαρη μπουκλιτσα θα την εχει οτι και χτενισμα να ειναι!! ειναι ευτυχως πολυ μακρυ το μαλλι μου και αρκετο οποτε δν πιστευω να εχω θεμα οτι κι αν διαλεξω!! Wink Wink

καλη ορεξη στα κοριτσακια που τρωνε!!

Λεμονακι ετσι μας αρεσει...να ειστε αληθινες κι ας ειστε και στεναχωρημενες!εμεις ειμαστε εδω να αλληλοπαροτρυνόμαστε!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αρτεμις ειμαστε ακριβως στο ιδιο σημειο!Μα ακριβως!Χθες βραδυ αδιαθετησα...

Ελλη εγω παλι θες λογω της δουλειας πιανω κολιτσες χωρις να το πολυσκεφτω!Μου φαινεται φυσιολογικο! Rolling Eyes

Αγαπη ωραια ολα!Απλα εμενα για εκεινη τη μερα τα μαλλια μου ηταν κοτσος μιας κι εχω δυσκολο μαλλι που δεν αφηνε και πολλα περιθωρια και τα νυχια απλα...ενα βιολογικο γαλλικο γιατο δε μου αρεσει το ψευτικο!Θα μου τα κατεστρεφε τελειως τα λεπτα νυχακια μου!

Ειρηνη ωραιο τραγουδι!

Αντα σουπερ ντουπερ μαγειρισσα!

Λεμονακι εδω ειμαι!!!

Γκρινιαρα σημερα που λεω να νηστεψω μου λες για λουκανικα;;;

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έκαψα τη γλώσσα μου από τη λιγούρα μου να φάω το κοτόπουλο!!

Πώς θα μιλάω τώρα!?!

Δυστυχώς για εσάς η ικανότητά μου να πληκτρολογώ δεν έπαθε τίποτα... Twisted Evil Twisted Evil

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντα προκαταβολικά το λέω...
δεν έχασες τίποτα Razz Razz

ηλεκτρονικό ξεμάτιασμα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 40746

εγώ σκεφτομαι κάτι στο πλάι που μου πάει και να βάλω κανένα λουλουδικό..
γενικά κάτι ρομαντικό..
όσο για τα νύχια μου θα πάω να τα κάνω 2 - 3 μέρες πριν και χωρίς να πω οτι παντρεύομαι...
κάτι απλό γιατί θα τα βγάλω αμέσως.

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
α καλα ιωαννακι μην δινεις σημασια αλλα βλεπω αλλα γραφω.....οτι ναναι!!!!! ελα να φτιαξουμε λιγο την διαθεση μας παρακαλω Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 C36
Ελλη μου το ξερω οτι μου κανει καλο στο συγκεκριμενο θεμα ο εγωισμος αλλα σημερα κρατιεμαι με νυχια κ με δοντια Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 M072 .....πιστευω απο αυριο θα ειμαι κομπλε!!!!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 M036
αγαπη και τα δυο ειναι υπερπαραγωγη!!!!!αν και εγω στο μαλλι ειμαι του ισιου και οχι πολλα πολλα πιασιματα.....

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια..τι μου κανετε?εγω μολις γυρισα σπιτι..η αλεκα δεν εχει ερθει ακομα αλλα νιωθω κατα διαστηματα κατι πονακια τα οποια με βαζουν σε υποψιες πως οπου να'ναι θα με επισκεφτει..γι'αυτο κ δεν κανω ουτε τεστ ουτε χοριακη..φοβαμαι να δω αρνητικο αποτελεσμα...απο την αλλη ομως φοβαμαι μην δω κ την ακατανομαστη..οπως καταλαβαινετε καθομαι σε αναμμενα καρβουνα... Laughing Laughing

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ιωαννα μου μοσχαρακι εφαγα οχι λουκανικα....Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 M059


παω να μαζεψω νεροχυτη και να ξαπλωσω λιγο γιατι εχω εναν ελαφρυ πονοκεφαλο...

σι γιου λειτερ γκερλς...Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 M074

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω βρικα ινστιτουτο που κανει βιολογικο, και παιρνει 30€ και λεω να παω μολις πληρωθουμε να κανω για να φτιαξουν τα νυχια μου γιατι εχουν διαλυθει με το ακρυλικο, μιας και διαβαζω οτι το βιολογικο απο μεσα τα θρεφει τα νυχακια, κι αν ειναι καλοι θα κανω και οταν παντρευτω βιολογικο τζελ!

να κρατηθεις Θοδωρα!! καλα κανεις!!!

Αντα το χειροτερο μου να καιγομαι απο το φαι..ουκ ολιγες φορες ...χιχι ... ολη μερα μετα μουδιασμενη γλωσσα!! Rolling Eyes

Χριστιναααααα κανε ενα τεστ βρεε φθηνα ειναι!!!Αντεεεε σημερα θα ειναι πιο εντονη η δευτερη γραμμη απο την αλλη φορα!!!Εξαλλου οτι και να κανεις δν θα αλλαξει το αποτελεσμα!!! ΚΑΝΕ ΤΕΣΤ ΛΕΩΩΩΩΩΩΩΩ

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xristina_29 έγραψε:καλησπερα κοριτσια..τι μου κανετε?εγω μολις γυρισα σπιτι..η αλεκα δεν εχει ερθει ακομα αλλα νιωθω κατα διαστηματα κατι πονακια τα οποια με βαζουν σε υποψιες πως οπου να'ναι θα με επισκεφτει..γι'αυτο κ δεν κανω ουτε τεστ ουτε χοριακη..φοβαμαι να δω αρνητικο αποτελεσμα...απο την αλλη ομως φοβαμαι μην δω κ την ακατανομαστη..οπως καταλαβαινετε καθομαι σε αναμμενα καρβουνα... Laughing Laughing

γεια σου χριστινιω...
εεε...οχι και σε σενα να ερθει η παλιοακατανομαστη...την καλεσαμε?? δεν την καλεσαμε...

ασε που ειχες και 3 αχνα θετικα τεστακια...το ξεχασες??? μπορει να ειναι αλλου ειδους πονακια...

η ειδικος στα θεματα με ακουει???ιωααααανννννααααααααααα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 12 M141

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:Εγω βρικα ινστιτουτο που κανει βιολογικο, και παιρνει 30€ και λεω να παω μολις πληρωθουμε να κανω για να φτιαξουν τα νυχια μου γιατι εχουν διαλυθει με το ακρυλικο, μιας και διαβαζω οτι το βιολογικο απο μεσα τα θρεφει τα νυχακια, κι αν ειναι καλοι θα κανω και οταν παντρευτω βιολογικο τζελ!

να κρατηθεις Θοδωρα!! καλα κανεις!!!

Αντα το χειροτερο μου να καιγομαι απο το φαι..ουκ ολιγες φορες ...χιχι ... ολη μερα μετα μουδιασμενη γλωσσα!! Rolling Eyes

Χριστιναααααα κανε ενα τεστ βρεε φθηνα ειναι!!!Αντεεεε σημερα θα ειναι πιο εντονη η δευτερη γραμμη απο την αλλη φορα!!!Εξαλλου οτι και να κανεις δν θα αλλαξει το αποτελεσμα!!! ΚΑΝΕ ΤΕΣΤ ΛΕΩΩΩΩΩΩΩΩ



δεν εχω το κουραγιο βρε Ελλουκο μου..ειλικρινα δεν ξερω τι εχω παθει..μαλλον επειδη πιστευω πως θα μου ερθει...εχω συνηθισει να την βλεπω καθε μηνα κ μου ειναι αδυνατον να πιστεψω πως αυτη τη φορα τα καταφερα...νομιζω πως απο το αγχος μου κ μονο την καθυστερω...

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΣΕΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΣΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΔΕΚΤΕΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΝΩΜΕΣ

ΧΤΕΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΑΓΑΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΜΑΛΤΕΖΑΚΙ ΓΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΙΑΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΚΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΙΑΦΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΚΕΙΝΟΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΣΚΥΛΙ ΘΕΛΕΙ ΠΑΙΔΙ ΟΚ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΕ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ ΣΕ ΑΥΤΑ ΔΥΣΤΗΧΩ.Σ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΣΤΗΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΕΚΕΙΝΑ ΠΟΥ ΧΑΡΙΖΟΝΤΕ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΥΤΗ Η ΡΑΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΚΡΙΒΗ ΕΦΟΣΟΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΣΥΝ ΑΥΤΟ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΚΑΛΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΣΚΥΛΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΣΥΝΤΗΡΙΣΕΙΣ?? ΠΟΥ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟΥ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΥ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΔΕΣΜΕΥΕΙ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΕΝΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΕΣΤΩ ΔΕΝ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΙ ΑΣΤΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΕΝΟΣ ΣΚΥΛΙΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΝ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΘΕΛΕΙ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΑΣ

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xristina_29 έγραψε:καλησπερα κοριτσια..τι μου κανετε?εγω μολις γυρισα σπιτι..η αλεκα δεν εχει ερθει ακομα αλλα νιωθω κατα διαστηματα κατι πονακια τα οποια με βαζουν σε υποψιες πως οπου να'ναι θα με επισκεφτει..γι'αυτο κ δεν κανω ουτε τεστ ουτε χοριακη..φοβαμαι να δω αρνητικο αποτελεσμα...απο την αλλη ομως φοβαμαι μην δω κ την ακατανομαστη..οπως καταλαβαινετε καθομαι σε αναμμενα καρβουνα... Laughing Laughing
καλέ άντε κάνε κανένα τεστ, εδώ έκανες όταν δεν έπρεπε τώρα κολλάς ;
άντε περιμένουμε, έχεις στο σπίτι κάτι τεστάκια αν θυμάμαι καλά...


Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χριστίνα μας αφήνεις σε αναμμένα κάρβουνα!

Έλλη μόλις έβαλα γιαούρτι με μέλι για να γιάνει η γλώσσα! Μόνο γι αυτό όμως!
Πρέπει να κρατήσω σε φόρμα το πιο "χρήσιμο " όργανο στο σώμα μου Razz

Γκρινιάρα καλή ξεκούραση κ περαστικά Very Happy

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια ποναααααααααω!

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λεμονάκι έγραψε:
xristina_29 έγραψε:καλησπερα κοριτσια..τι μου κανετε?εγω μολις γυρισα σπιτι..η αλεκα δεν εχει ερθει ακομα αλλα νιωθω κατα διαστηματα κατι πονακια τα οποια με βαζουν σε υποψιες πως οπου να'ναι θα με επισκεφτει..γι'αυτο κ δεν κανω ουτε τεστ ουτε χοριακη..φοβαμαι να δω αρνητικο αποτελεσμα...απο την αλλη ομως φοβαμαι μην δω κ την ακατανομαστη..οπως καταλαβαινετε καθομαι σε αναμμενα καρβουνα... Laughing Laughing
καλέ άντε κάνε κανένα τεστ, εδώ έκανες όταν δεν έπρεπε τώρα κολλάς ;
άντε περιμένουμε, έχεις στο σπίτι κάτι τεστάκια αν θυμάμαι καλά...




τα ξοδεψα ολα...χιχιιχιχιχι

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις