Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
314 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 314 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 41]

barbie!

barbie!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σε ευχαριστουμε πολυ tatianoula να εισαι καλα!!! Να σου ζησει ο κουκλος σου!!!! εχεις δικιο.....πρεπει κ να απολαμβανουμε αυτην την περιοδο.... Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 5 654316

barbie!

barbie!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Υπαρχουν κ τα λαιτ παγωτακια!!!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 5 215994

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα σε όλες!!! Που χαθήκατε κορίτσια!Πείτε κανα νέο!!! Τι κάνετε? Wink

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
demmy29 έγραψε:Καλημέρα σε όλες!!! Που χαθήκατε κορίτσια!Πείτε κανα νέο!!! Τι κάνετε? Wink
ελα ντε, που χαθηκαμε?? εγω κοριτσια ειμαι χαλια, βηχω συνεχεια γιατι εχω φλεματα και δε μπορω να παρω κατι για να ησυχασω. Crying or Very sad τωρα κολλησε και ο αντρας μου, ελπιζω να την γλιτωσει ο Θανουλης....

barbie!

barbie!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσακια!!! Περαστικουλια!!! flower να στιβετε πορτοκαλακια κ να πινετε χυμους....βοηθαει η βιταμινη c στο κρυολογημα!!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε?

Εγώ δεν ανησυχώ τόσο για το βάρος, όσο για το ζάχαρο. Είμαι 1,58, 50 κιλά, κ δεν μπορώ να αντισταθώ στα παγωτά!!!! Αν μου τα κόψει θα .... Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 5 534787 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 5 534787

Barbie τα κιλά που έχεις πάρει μπορεί να είναι από το πρηξιμο. Εγώ έχω ενα θέμα με τη τουαλέτα, κ έχει πρηστεί τόσο η κοιλιά μου που νομίζω οτι θα σκάσω. Ετσι πότε είμαι 50 πότε 51, ανάλογα τις επισκέψεις στο pipi room!!!!!! Embarassed

Σοφούλι, 18 εβδομάδων κ δεν έχεις πάρει τίποτα!!!!!!!
Μπράβο!!!!!

Koukou, δεν είμαστε ειδικοί για να σου πούμε εαν είναι καλή. Αυτό που ξέρω είναι πρέπει να διπλασιάζεται κάθε 2 μέρες. Οπότε θα σου πρότεινα να κάνεις άλλη μία κ μετά να κλείσεις ραντεβού στο γιατρό σου!!!!!!

Τατιανούλα, να σου ζήσει το μωράκι σου!

Στα υπόλοιπα κορίτσια Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 5 334590 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 5 334590 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 5 334590

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zoekopa: Υπομονή κορίτσι μου, θα περάσει... Ελπίζω να κρατήσει όσο το δυνατόν λιγότερο!!! Περαστικά!!!

barbie: Έχεις δίκιο οι χυμοί βοηθάνε πολύ, αλλάρε κορίτσια εγώ που δεν τους πολυσυμπαθούσα κοντεύω να τους σιχαθώ τελείως τώρα με την εγκυμοσύνη!!!

elenisig: Αχ, εμένα η γυναικολόγος μου είπε να αποφεύγω ότι έχει να κάνει με ζάχαρη και άχρηστες θερμίδες. Φρούτα και λαχανικά...

Εγώ είμαι κανονική στα κιλά μου και έχω αρχίσει να χάνω με τόσα φρούτα. Μου είπε ότι μέχρι την 20 εβδομάδα μπορείς να μην πάρεις ούτε ένα κιλό.

koukou

koukou
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ 5 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΙΔΑΜΕ ΣΑΚΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ!!!!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Με το καλό koukou. Καλως ήρθες στην παρέα μας!!!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα εγκυούλες!!!!! Τι μου κάνετε; Ελπίζω καλύτερα από μένα! Εγώ ακόμα αρρωστούλα (μετά από 2 εβδομάδες!) και τώρα μάλιστα είμαι χειρότερα με βήχα... Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 5 534787 Χαχαχ, δεν ξέρω αν εγώ σας κόλλησα (τις υπόλοιπες αρρωστούλες) αλλά σίγουρα τιμωρούμαι και με το παραπάνω! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 5 688264
Προσπαθώ να τρώω πορτοκάλια, βέβαια αυτό δεν είναι και τόσο εύκολο με τις καούρες και ανακατωσούρες που έχω, αλλά το παλεύω... Κατά τ' άλλα τη βγάζω με ζεστά, καραμελίτσες και γαργάρες αλατόνερο...

Σήμερα έχουμε πάλι ντοκτ να δούμε τι θα δούμε! Αν όλα καλά, η επόμενη φορά θα είναι η αυχενική (πότε έφτασε κιόλας!!!).

Με το καλό και οι νέες εγκυούλες, να αντικρύσετε τα μωράκια σας!!! Και υπομονή σε όλες μας με τα συμπτώματα....

Τέλος, εγώ δεν έχω βάλει γραμμάριο πάνω μου, αλλά βέβαια με τόσες ανακατωσούρες αν δεν ήταν η πείνα πραγματικά δε θα μ' ένοιαζε να φάω καθόλου! Και είμαι και αρκετά αδύνατη...!

Αυτά, σας φιλώ γλυκά και να έχετε μια όμορφη μέρα!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 5 417472

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
crazymommy έγραψε:Καλημέρα εγκυούλες!!!!! Τι μου κάνετε; Ελπίζω καλύτερα από μένα! Εγώ ακόμα αρρωστούλα (μετά από 2 εβδομάδες!) και τώρα μάλιστα είμαι χειρότερα με βήχα... Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 5 534787 Χαχαχ, δεν ξέρω αν εγώ σας κόλλησα (τις υπόλοιπες αρρωστούλες) αλλά σίγουρα τιμωρούμαι και με το παραπάνω! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 5 688264
Προσπαθώ να τρώω πορτοκάλια, βέβαια αυτό δεν είναι και τόσο εύκολο με τις καούρες και ανακατωσούρες που έχω, αλλά το παλεύω... Κατά τ' άλλα τη βγάζω με ζεστά, καραμελίτσες και γαργάρες αλατόνερο...

Σήμερα έχουμε πάλι ντοκτ να δούμε τι θα δούμε! Αν όλα καλά, η επόμενη φορά θα είναι η αυχενική (πότε έφτασε κιόλας!!!).

Με το καλό και οι νέες εγκυούλες, να αντικρύσετε τα μωράκια σας!!! Και υπομονή σε όλες μας με τα συμπτώματα....

Τέλος, εγώ δεν έχω βάλει γραμμάριο πάνω μου, αλλά βέβαια με τόσες ανακατωσούρες αν δεν ήταν η πείνα πραγματικά δε θα μ' ένοιαζε να φάω καθόλου! Και είμαι και αρκετά αδύνατη...!

Αυτά, σας φιλώ γλυκά και να έχετε μια όμορφη μέρα!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 5 417472

δε με παρηγορεις καθολου που εισαι ακομα αρρωστη, εγω βηχω περιπου μια βδομαδα και δε μπορω να ησυχασω... Δυστυχως βλενολλυτικα δε μπορουμε να παρουμε και ο γιατρος μου ειπε οτι αντιβιωση μπορω να παρω μονο αν εχω κιτρινα ή πρασινα φλεματα (μπλιαχ!!!) γαργαρες φοβαμαι να κανω γιατι θα κανω εμετο (ηδη μια φορα εκανα) (μπλιαχ 2!!)
Ασε που φοβαμαι οτι θα κανω κακο στο μωρο τοσο πολυ που βηχω!!!
σημερα θα κλεισω ραντεβου για την αυχενικη διαφανεια, σε μια-δυο βδομαδες θα δουμε παλι το μωρακι μας και θα μετραμε χερακια, ποδαρακια, δαχτυλακια!!! Ααααααααχ!!!!

barbie!

barbie!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα εγκυουλες!!!!! τι κανετε...?? ολα καλα?? flower

σοφουλι....18 βδομαδων χωρις κιλα εεε???? μπραβο σου!!!

demmy29...δοκιμασε κ αναπνοες σε ατμο απο ευκαλιπτο....αλλα προσεκτικα με τον ατμο....βοηθουν...αλλα να το κανεις μεχρι εκει που νοιωθεις καλα...μην ζαλιστεις!

κουκου....μπραβο για το σπορακι σου...!!!! εμεις πρωτη φορα το ακουσαμε...6βδομαδων κ 3 ημερων...θα παθεις πλακα την πρωτη φορα..(κ καθε επομενη δηλαδη...!!! κ οποτε το ακους!!)

crazymommy....μπραβο βρε κοριτσακι κ εσυ....χωρις κιλα καθολου εε?? (μαλλον πρεπει να αρχισω να μαζευομαι λιγο στο φαγητο... scratch !!!)

zoekopa....περαστικα κοριτσακι...θα περασει...τι κανει...!!! θα κανει τον κυκλο του...κ θα περασει...υπομονη κοριτσακι!!

εγω κοριτσια ειμαι καλα....σημερα γινομαι ακριβως 12 βδομαδων!! .....την παρασκευη...ειχαμε παει στο γιατρο....κ ειδαμε το μικρουλι μας....!!!! την προηγουμενη φορα που ειχαμε παει...ειχαμε δει ενα φασολακι....κ ειχα ξετρελαθει.....!!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 5 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 5 328109 .....ετσι περιμενα κ τωρα να δω...κατι αναλογο αλλα σε ποιο μεγαλο.....κοριτσακια μου...κ παμε...κ βαζει τον υπερηχο κ τσουουουπ.....βλεπω ολοκληρο μωρακι.... Shocked !!!!! αλλα οταν λεμε ολοκληρο μωρακι....λεμε ολοκληρο!!!!!!!! κοιμοτανε ξαπλωμενο οταν ξεκινησαμε...κ οσο γινοτανε ο υπερηχος....ξυπνησε...κ αρχισε να κουνιεται!!! να κουναει χερια...ποδια....με τα χερακια του ετριβε τα μουτρακια του....κουνιοτανε ολο μαζι πανω κατω!!!! στομα ματια χειλια....δακτυλα...ολα πεντακαθαρα!!!! οχι επαθα σοκ....οχι τρελαθηκα....φανταζεστε τι εγινε στο ιατρειο!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 5 654316 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 5 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 5 536304 ....φωναζαμε κ εγω κ οαντρας μου σαν 10χρονα!!!!!! δεν υπαρχει αυτο.....δεν πιστευα οτι ολο αυτο συμβαινει μεσα μου.....τα ματια μου ετρεχαν ασταματητα ασυναισθητα!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 5 893968 ηταν η πρωτη φορα που ειδαμε μωρακι.....κ παιδια καταλαβα οτι σαν αυτα τα συναισθηματα....δεν μπορει να σου δωσει τιποτα αλλο τοσο τρελλη χαρα!!!!!!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 5 875502 !!!!! την ερχομενη παρασκευη εχουμε κλεισει για αυχενικη κ papp-a.....κ μαλλον θα μαθουμε κ φυλλο!!! το ζουζουνακι μου ηταν 5.5 εκατοστα!!!!!!! δεν το πιστευα...πραγματικα....μεσα σε 18 ημερες...σχεδον τριπλασιαστηκε!!!!
με το καλο ολες να δειτε τα μικρουλια σας γιατι σαν αυτα τα συναισθηματα....δεν εχει!!!!!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 5 893968

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα σας!!!!!
barbie μου σου έγραψα και στο θεματάκι που άνοιξες, εύχομαι πάντα τέτοια συναισθήματα χαράς να σε πλυμμηρίζουν με το μωράκι σου! Σε προειδοποιώ, έχεις να ζήσεις μεγάλες στιγμές! Πάντως, αφού η επόμενη εξέτασή σας είναι η αυχενική, εκεί κι αν θα πάθεις πλάκα από αυτό που θα δεις!!!
Κι εμείς χτες πήγαμε ντοκτ και είδαμε ένα... ανθρωπάκι!!!! Χέρια, πόδια που κουνούσε ακατάπαυστα (από τώρα βρεWink και είδαμε και κάτι να προεξέχει ανάμεσα στα πόδια, που δεν ήταν ο ομφάλιος λώρος (κατά το ντοκτ). Άρα ήταν είτε τσουτσουνάκι, είτε κλειτορίδα (σε αυτή τη φάση προεξέχει και μοιάζει με τσουτσουνάκι!). Χεχεχε! Στην αυχενική που θα κάνουμε σε 2 βδομάδες από τώρα θα ξέρουμε περισσότερα κι εμείς!!!

Κατά τ' άλλα, όπως και εσύ zoekopa, βασανίζομαι ακόμα από έναν ανελέητο βήχα! Mad Πλέον πονάνε οι κοιλιακοί μου κάθε φορά που βήχω και μου έρχεται και να ξεράσω, δε θα τ' αντέξω για πολύ ακόμα... Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 5 688264 Ο ντοκτ είπε να συνεχίσω με τις γαργάρες και τα ζεστά, καραμέλες και τα γνωστά... Κουράγιο μας!!!!!

Σας φιλώ γλυκά!!!

barbie!

barbie!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσακια!!! Crazymommy σου απαντησα κ στο αλλο θεματακι.....ναι εεε?? Θα δω λεπτομερειες στην αυχενικη???? Πω πω...ανυπομονω παρα πολυ!!!!!! Περαστικουλια σου....αντε γρηγορα να συνελθεις βρε κοριτσακι!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 5 417472

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
η αυχενικη ειναι απο τους πιο ωραιους υπερηχους, γιατι βλεπεις ολο το μωρο (μετα το βλεπεις τμηματικα) και βλεπεις τα παντα χερακια, ποδαρακια κλπ. ειναι φοβερο!!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΗΡΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ! ΕΙΔΑΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΚΙΔΑ ΜΑΣ ΠΡΟΧΘΕΣ.ΣΕ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ-ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ-.
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΤΗΝ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕΣΩ ΙΚΑ?ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΠΛΗΡΩΣΑΤΕ?ΣΤΗΝ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΣ ΠΗΓΑΙΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΟΛΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ, ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΛΟΓΟ ΚΡΙΣΗΣ....ΨΑΧΝΟΜΑΙ ΛΙΓΟ. Very Happy

barbie!

barbie!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Με το καλο να ακουσεις το μικρουλι σου! εγω θα παω την παρασκευη για αυχενικη κ papp-a στο εμβρυο στον μαλιγιαννη....μου ειπαν κοστιζει γυρω στα 200€....νομιζω οτι δεν γραφεται μεσω ικα....εχω αυτη την εντυπωση...αλλα ρωτησε κ αλλου! Με το καλο!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
barbie! έγραψε:Με το καλο να ακουσεις το μικρουλι σου! εγω θα παω την παρασκευη για αυχενικη κ papp-a στο εμβρυο στον μαλιγιαννη....μου ειπαν κοστιζει γυρω στα 200€....νομιζω οτι δεν γραφεται μεσω ικα....εχω αυτη την εντυπωση...αλλα ρωτησε κ αλλου! Με το καλο!!
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙ! ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!
ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΚΡΙΒΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ? ΣΤΗΝ ΔΙΑΓΝΩΣΗ 115ΕΥΡΩ. ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ.

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μαμακα μου έγραψε:
barbie! έγραψε:Με το καλο να ακουσεις το μικρουλι σου! εγω θα παω την παρασκευη για αυχενικη κ papp-a στο εμβρυο στον μαλιγιαννη....μου ειπαν κοστιζει γυρω στα 200€....νομιζω οτι δεν γραφεται μεσω ικα....εχω αυτη την εντυπωση...αλλα ρωτησε κ αλλου! Με το καλο!!
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙ! ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!
ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΚΡΙΒΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ? ΣΤΗΝ ΔΙΑΓΝΩΣΗ 115ΕΥΡΩ. ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ.
εγω εκλεισα για 2 μαιου, μου ειπε οτι στοιχίζει 110€. και δυστυχως δε το καλυπτει το ικα Mad

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα σας! Σταθερά χάλια (από βήχα/συνάχι), αλλά μη σας ζαλίζω πλέον!!!

Εμείς έχουμε την αυχενική στις 7 Μαΐου τελικά, αλλά κι εμείς σε ιδιώτη και δε θα μας καλύψει το ΙΚΑ. Και γμτ ξέχασα να ρωτήσω πόσο θα στοιχίσει, αν και σίγουρα υπολογίζω αρκετά κάτω από 200...

Barbie μου ισχύει ακριβώς αυτό που σου λέει η zoekopa, οπότε κοίτα να το απολαύσεις και καλά αποτελέσματα. Να θυμίσω ότι η αυχενική πρέπει να πραγματοποιηθεί μεταξύ 11ης-13η εβδομάδας για σωστή ερμηνεία των αποτελεσμάτων, ως προς το σύνδρομο Down. Για την ανατομία του μωρού δεν πειράζει να γίνει και σε άλλη εβδομάδα φυσικά, απλά το επισημάνω...

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαμακα μου έγραψε:
barbie! έγραψε:Με το καλο να ακουσεις το μικρουλι σου! εγω θα παω την παρασκευη για αυχενικη κ papp-a στο εμβρυο στον μαλιγιαννη....μου ειπαν κοστιζει γυρω στα 200€....νομιζω οτι δεν γραφεται μεσω ικα....εχω αυτη την εντυπωση...αλλα ρωτησε κ αλλου! Με το καλο!!
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙ! ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!
ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΚΡΙΒΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ? ΣΤΗΝ ΔΙΑΓΝΩΣΗ 115ΕΥΡΩ. ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ.

Άμα ήσουν ευχαριστημένη εκεί, μάλλον καλύτερα να μην το ρισκάρεις γιατί είναι σημαντική εξέταση!... Smile

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλή επιτυχία στις εξετάσεις σας κορίτσια! Καλό είναι να μας λέτε τελικά πόσο κοστίζουν γιατί εμείς που είμαστε στην αρχή αρχή ακόμα δεν έχουμε ιδέα τι μας περιμένει!!!

maria_naf79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="μαμακα μου"]ΗΡΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ! ΕΙΔΑΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΚΙΔΑ ΜΑΣ ΠΡΟΧΘΕΣ.ΣΕ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ-ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ-.
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΤΗΝ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕΣΩ ΙΚΑ?ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΠΛΗΡΩΣΑΤΕ?ΣΤΗΝ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΣ ΠΗΓΑΙΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΟΛΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ, ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΛΟΓΟ ΚΡΙΣΗΣ....ΨΑΧΝΟΜΑΙ ΛΙΓΟ. Very Happy [/qu
δυστυχως το ικα πλεον δεν δικαιολογει τιποτα ουτε καποια ψευτοποσα σε συγκριση με αυτα που πληεωναμε εδινε δηλαδη πληεωνες 150 και το ικα δινει 8 ευρω...ουτε αυτα πλεον.
και εκτος απο ιδιωτικα κεντρα μπορεις να κανεις τις εξετασεις σου στα δημοσια μαιευτηρια στα οποια μαλλον θα σου κλεισουν ραντεβου οταν θα γεννας ημερομηνιακα εννοω η και αργοτερα....αστα χαλιααααα

maria_naf79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
συγγνωνη αν δεν βγαζεις νοημα αλλα μιλαω και στο τηλ προσπαθοντας να κλεισω ραντεβου στο παιδων και απο οτι ειδα τα εχω γραψει.....να μην πω! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 5 893968

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="maria_naf79"]
μαμακα μου έγραψε:ΗΡΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ! ΕΙΔΑΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΚΙΔΑ ΜΑΣ ΠΡΟΧΘΕΣ.ΣΕ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ-ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ-.
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΤΗΝ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕΣΩ ΙΚΑ?ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΠΛΗΡΩΣΑΤΕ?ΣΤΗΝ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΣ ΠΗΓΑΙΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΟΛΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ, ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΛΟΓΟ ΚΡΙΣΗΣ....ΨΑΧΝΟΜΑΙ ΛΙΓΟ. Very Happy [/qu
δυστυχως το ικα πλεον δεν δικαιολογει τιποτα ουτε καποια ψευτοποσα σε συγκριση με αυτα που πληεωναμε εδινε δηλαδη πληεωνες 150 και το ικα δινει 8 ευρω...ουτε αυτα πλεον.
και εκτος απο ιδιωτικα κεντρα μπορεις να κανεις τις εξετασεις σου στα δημοσια μαιευτηρια στα οποια μαλλον θα σου κλεισουν ραντεβου οταν θα γεννας ημερομηνιακα εννοω η και αργοτερα....αστα χαλιααααα
ετσι νομιζω και εγω, στα δημοσια μαιευτηρια κατι τετοιο γινεται... χαλια... Mad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις