Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
258 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 258 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 41]

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Επανηλθα....Φαφαμε με τον αντρουλη μου επλυνα και τα πιατα και πηγε να κοιμηθει αυτος αλλα εμενα επειδη δεν με πιανει ειπα να μπω να τα πουμε

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω εσκασα, θα εκραγω Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 19 654655

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
markella_p έγραψε:εγω εσκασα, θα εκραγω Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 19 654655


Γιατι βρε Μαρκελλα;

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Απο τα σουβλακια ρε συ.....

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
markella_p έγραψε:Απο τα σουβλακια ρε συ.....


Κι εγω εφαγα πολυ αλλα για ενα σουβλακι δεν θα ελεγα οχι....

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια ο καιρος εδω παλι ειναι στις αναποδες του.Ενω σκαγαμε ολο το πρωι τωρα αρχισε να συννεφιαζει και να βρονταει...Σε εσας πως ειναι;

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αθηνα μονιμα δροσερα και μουντα
αν και δεν βιαζομαι να πιασουν οι ζεστες, εχει αρχισει να μου τη σπαει

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
markella_p έγραψε:Αθηνα μονιμα δροσερα και μουντα
αν και δεν βιαζομαι να πιασουν οι ζεστες, εχει αρχισει να μου τη σπαει




Εχω ακουσει οτι και απ'την εγκυμοσυνη εχουμε εξαψεις και ζεστενομαστε πιο πολυ αληθευει;Εγω προς το παρον ειμαι μια χαρα

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ακομα ουτε εγω ευτυχως
αλλα αργοτερα ισως εχουμε. οσο θα παιρνουμε και κιλα συν οι ορμονες
αστα

φωτεινουλης

φωτεινουλης
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσακια μπηκα σφηνα για να σας ευχηθω μεσα απο τη καρδια μου να εχετε μια υπεροχη εγκυμοσυνη.περσυ τετοιο καιρο ημουν στη θεση σας.ειχα πητ 25 Δεκεμβρη και γεννησα 14.και παρολα που ο μπεμπης μου ειναι νινι ακομα σας ζηλευωωωωω!!!!ακομα βαζω το χερι μου στην κοιλια μου οταν κουνιεται κατι απο μεσα(κανενα εντερο δηλ.) Embarassed φιλια σε ολες και με το καλο!!!

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εκανα το γλυκακι μου.Αυτη την στιγμη υπαρχει μεσα στο ψυγειο μου ενα μεγαλο ταπερ μιλφειγ

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Που ειστε βρε κοριτσια χαμενες ολες;

Φιλιω τι εγινε τελικα στην αυχενικη;Ολα καλα;

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια κι απο μένα! έχω καιρο να μπω και βλέπω γίναμε μεγάλη ομάδα! Καλωσηρθατε οι νέες εγκυουλες και με το καλο οι εγκυμοσυνες σας.Τα αποτελέσματα της αυχενικης βγήκαν όλα καλα μου είπαν τηλεφωνικά.Θα τα πάρω στις 6 του μηνός που θα πάω και ελπίζω να δούμε και το φύλο.
Κι εμενα στρογγυλεψε η κοιλιτσα γρηγοροτερα αυτη τη φορα!Φιλακια πολλα! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 19 417472

FILIO 83

FILIO 83
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
evi86 έγραψε:Που ειστε βρε κοριτσια χαμενες ολες;

Φιλιω τι εγινε τελικα στην αυχενικη;Ολα καλα;


ΕΥΗ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ ΣΠΙΤΙ...
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΣΕ ΑΓΧΩΣΩ ΑΛΛΑ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΠΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑ...ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΧΑ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΥΗΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΑΠΟΞΕΣΗ....................

ΕΣΥ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...
ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΝΕΑ ΣΟΥ ΑΥΡΙΟ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ...

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λυπάμαι πολυ γλυκιά μου.. Κουράγιο και δύναμη ευχομαι .είμαι σίγουρη ότι ήταν κάτι τυχαίο και συντομα όλα θα πανε
καλα...φιλακια!

FILIO 83

FILIO 83
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
mamameli έγραψε:Λυπάμαι πολυ γλυκιά μου.. Κουράγιο και δύναμη ευχομαι .είμαι σίγουρη ότι ήταν κάτι τυχαίο και συντομα όλα θα πανε
καλα...φιλακια!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΟΥ...
ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ..ΟΛΑ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΓΙΝΟΝΤΑΙ...ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΠΑΡΑ ΑΥΡΙΟ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΠΙΟ ΧΑΛΙΑ... ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΟΝΕΣΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΙΔΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΠΛΕΥΡΑ...

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ...

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάκια μου, βλέπω έλειψα και στο μεταξύ έγινε ένας χαμός!!!

Καταρχήν, έχουμε πολλές νέες παρουσίες! Με το καλό κοριτσάκια μου!!! Όλα θα πάνε καλά, όχι άγχος γιατί μόνο κακό κάνει! Επίσης, να πω στις πρωτομανούλες ότι το άγχος δυστυχώς δεν τελειώνει με τη γέννηση του μωρού. Τότε είναι που θα αυξηθεί περισσότερο και θα αγωνιάτε αν το μωρό είναι καλά, αν χρειάζεται κάτι, αν τρώει/μεγαλώνει σωστά κλπ κλπ. Πιστέψτε με, από εδώ και πέρα θα πρέπει να ζήσετε με αυτό! Δεν το λέω για να σας αγχώσω περισσότερο, αλλά για να κρατήσετε δυνάμεις και κουράγιο για το μετά! Προσπαθήστε να παραμείνετε όσο πιο ήρεμες γίνεται. Τουλάχιστον όχι άγχος άνευ λόγου... Αν οι εξετάσεις σας είναι καλές, τότε όλα καλά... Wink

Φιλιώ μου, δεν πρόλαβα να σε γνωρίσω δυστυχώς! Με το που μπήκα να γράψω έπεσα στα άσχημα νέα σου δυστυχώς! Sad Σου εύχομαι καλή δύναμη, θα το ξεπεράσεις και σύντομα θα έχεις και πάλι ένα σποράκι στην κοιλίτσα και ένα μωράκι στην αγκαλίτσα! Δεν ξέρω αν σε παρηγορεί καθόλου αυτό, αλλά ένα μεγάλο μέρος των παλλίνδρομων κυήσεων του 1ου τριμήνου οφείλεται σε σοβαρές χρωμοσωμικές ανωμαλίες, για τις οποίες η ίδια η φύση προνοεί... Και κάτι τελευταίο, να ξέρεις ότι εξακολουθείς να ανήκεις σε αυτή την ομάδα και θα χαιρόμαστε να μαθαίνουμε τα νέα σου!!!

Κάτι ακόμα που διάβασα και θέλω να σας επιστήσω την προσοχή (ξέρω, σας κάνω χαλάστρα, αλλά οφείλω να το πω, απλά σαν προειδοποίηση). Όσο κι αν το θέλετε, μην πλακώνεστε στα γλυκά! Εννοείται ότι μπορείτε να τρώτε αλλά καλύτερα με μέτρο. Γιατί καλό θα ήταν να μην πάρετε υπερβολικά κιλά (και για μένα ισχύει αυτό φυσικά! Embarassed ) και επίσης υπάρχει και αυτό το ρημάδι ο διαβήτης κύησης που μας απειλεί εμάς τις εγκυούλες... Επομένως, καλό θα ήταν να τρώμε αλλά με μέτρο!!!

Αλλά δεν έχω συστηθεί στις καινούριες! Είμαι η Αλίκη και έχω μια κορούλα 21 μηνών, σκέτο ζιζάνιο. Τώρα περιμένω το 2ο, με ΠΗΤ στις 17 Νοέμβρη (καταλαβαίνετε τι παιδί θα βγεί! Shocked ). Έχω κάνει αυχενική και όλα πήγαν καλά, αλλά δε μάθαμε το φύλο. Θα πρέπει να περιμένουμε λίγες βδομάδες ακόμα, αλλά ας είναι, άλλωστε πριν τη β' επιπέδου δεν μπορεί κανείς να σου πει με σιγουριά το φύλο (εκτός κι αν έχει γίνει αμνιοπαρακέντηση/λήψη τροφοβλάστης), γι' αυτό προσοχή με τις αγορές! Wink

Barbie μου νομίζω ότι "ηγείσαι" της ομάδας! Μπράβο που καταλαβαίνεις από τώρα το μωράκι σου, για πρωτομανούλα είναι όντως πολύ νωρίς! Κι εγώ νιώθω κινησούλες και επειδή έχω πολύ λίγο λίπος στην κοιλιά πλέον βλέπω φουσκώματα, χιχιχι! Το 1ο μου θυμάμαι έκανε σαν άλιεν μέσα στην κοιλιά μου, για να δούμε τώρα και το 2ο!!!

Αυτά τα "ολίγα" κι από εμένα... Wink Ελπίζω να μη σας ζάλισα!!! Δεν είστε και... συνηθισμένες στη λογοδιάρροιά μου, χεχεχε! Καλή ξεκούραση!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσάκια καλή σας μέρα!Μπήκα πρωί πρωί να σας πω τα νέα μου! Όλα ευτυχώς πήγαν καλά με την αυχενική!!! Το παιδάκι είναι πολύ καλά και μάλλον κορίτσι!!!Μου άρεσε τόσο πολύ η εξέταση!!!Την ευχαριστήθηκα. Δεν καθότανε καλά το μωράκι, όλο γύριζε και κουνούσε τα χέρια και τα πόδια. Ο γιατρός δυσκολεύτηκε λίγο να κάνει τις μετρήσεις, κι έτσι εγώ με τον αντρούλη μου χαζεύαμε την οθόνη!!!Θέλω πάλι!!!Την προηγούμενη φορά ήταν σπόρι και τώρα μπεμπέ!!!Αχ θα τρελαθώ!!!Κι ο άντρας μου το ίδιο!!!

Φιλιώ, έτυχε κοριτσάκι μου. Αυτά δυστυχώς συμβαίνουν στις εγκυμοσύνες.Δεν μπορείς να είσαι ποτέ σίγουρη, γι' αυτό δε θέλει άγχος. Θέλει θετική σκέψη. Όταν σου δώσει το οκ ο γιατρός βουρρρρρρρρρρρρρ πάλι για Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 19 215994 !!! Με το καλό σου εύχομαι ολόψυχα να κρατήσεις ένα και δύο και τρία παιδάκια στην αγκαλίτσα σου!!!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα σας και απο μενα

demmy29 πολυ ευχαριστα τα νεα σου. ευχομαι μια υπεροχη συνεχεια

crazymommy καλως μας βρηκες, καλως σε βρηκαμε. για τα γλυκα εχεις τοοοοσο δικιο. εγω ειχα διαβητη κυησεως στην πρωτη μου εγκυμοσυνη και ειμαι σχεδον σιγουρη οτι θα εχω παλι. και δεν ετρωγα και γλυκα.

filio πρωι πρωι επεσα πανω στα ασχημα νεα σου. λυπαμαι πολυ. αλλα να ξερεις οτι ο Θεος και η φυση προνοουν. να εισαι αισιοδοξη και ειμαι σιγουρη πως πολυ συντομα θα ξαναγεμισει η κοιλιτσα σου και ολα θα πανε καλα. ελπιζω να μην αφησεις την ομαδα μας, εδω σε γνωρισαμε.

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamameli γεια σου και σενα. μπραβο για τα ευχαριστα νεα σου. ευχομαι οτι καλυτερο!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΦΙΛΙΩ ΚΟΡΙΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ Ο ΘΕΟΣ ΠΡΟΝΟΕΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ. ΚΑΝΕ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΟΥ.ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ.
ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ!
ΟΙ ΝΑΥΤΙΕΣ ΜΟΥ ΥΠΟΧΩΡΟΥΝ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ-ΝΟΜΙΖΩ ΛΕΩ-ΟΤΙ ΕΧΘΕΣ ΕΝΙΩΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΕΝΤΕΡΑ.ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!

Merjana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Φιλιώ μου να μην στενοχωριέσαι σε παρακαλώ. Να έχεις πίστη και να κάνεις κουράγιο. Είμαι σίγουρη ότι πολύ σύντομα θα έχεις την ευκαιρία να χαρείς μια τελειόμηνη υγιη εγκυμοσύνη που θα σε γεμίσει χαρα! Όλα γίνονται για κάποιο λόγο και τις περισσότερες φορές είναι για καλό έστω και αν πονάει.

Να καλωσορίσω κι εγώ τα νέα μέλη και να ευχηθώ με το καλό τα μωράκια σας!

Demmy29 πολύ όμορφα τα νέα σου! Χαίρομαι πολύ για σένα! Να έχεις μια υγιή τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι!

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα και καλο μηνα σε ολες !! Very Happy Very Happy

φιλιω μου το μονο που εχω και εγω να σου πω ειναι οτι ολα ειναι θελημα θεου να παραμεινεις δυνατη και να δεις που σε λιγο καιρο θα μας λες ξανα για το μικρο θαυματακι στην κοιλιτσα σου ....ολα κοριτσαρα μου θα πανε καλα !!!! Very Happy Very Happy Very Happy

και χαιρηκα που ακουσα και ωραια νεακια απο τις αυχενικες σας κοριτσακια μου αχ! νομιζω οτι και εγω εχω αρχισει λιγακι να στρογγυλευω καλε..ειμαι θεοτρελη Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 19 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 19 215994 περιμενω και αλλα νεα σας φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!!

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
FILIO 83 έγραψε:
evi86 έγραψε:Που ειστε βρε κοριτσια χαμενες ολες;

Φιλιω τι εγινε τελικα στην αυχενικη;Ολα καλα;


ΕΥΗ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ ΣΠΙΤΙ...
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΣΕ ΑΓΧΩΣΩ ΑΛΛΑ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΠΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑ...ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΧΑ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΥΗΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΑΠΟΞΕΣΗ....................

ΕΣΥ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...
ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΝΕΑ ΣΟΥ ΑΥΡΙΟ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ...


Φιλιώ καλημέρα και από μένα, διαβάζοντας το μήνυμα σου ξαναέζησα τη δική μου ιστορία που είχα ακριβώς πριν μερικούς μήνες!! δε μπορείς να φανταστείς πόσο σε καταλαβαίνω!! έχεις δύναμη ψυχης και αυτό είναι το σημαντικότερο!! ομολογώ ότι εγώ φάνηκα πιο αδύναμη σ αυτη την περιπέτεια απλά γιατί με έτρωγε ένα ατέλειωτο γιατί όπυ μετά από κάποιους μήνες βρήκα την απάντηση...πάντα υπάρχει κάποιος λόγος για τον οποίο γίνονται όλα τα γεγονότα...μην το βάζεις κάτω, κάνε κάποιες εξετάσεις σύμφωνα με τις υποδείξεις του γιατρού σου και θα δεις ότι σε μερικούς μήνες θα μπεις σε μια νέα ομάδα!!
καλό κουράγιο και να έρχεσαι να μας λες τα νέα σου!!
φιλιά πολλά και να ξέρεις ότι όλες σε αυτή την ομάδα σε σκεφτόμαστε και θα σου στέλνουμε τη θετική μας ενέργεια έτσι ώστε από δω και πέρα όλα να πάνε τέλεια για σένα...



evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
FILIO 83 έγραψε:
evi86 έγραψε:Που ειστε βρε κοριτσια χαμενες ολες;

Φιλιω τι εγινε τελικα στην αυχενικη;Ολα καλα;


ΕΥΗ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ ΣΠΙΤΙ...
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΣΕ ΑΓΧΩΣΩ ΑΛΛΑ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΠΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑ...ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΧΑ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΥΗΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΑΠΟΞΕΣΗ....................

ΕΣΥ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...
ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΝΕΑ ΣΟΥ ΑΥΡΙΟ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ...



Αχ Φιλιω μου δεν περιμενα οτι θα ηταν αυτα τα νεα σου.Λυπαμαι πολυ αλλα τωρα πρεπει να φανεις δυνατη και εμεις θα σου δινουμε οσο κουραγιο μπορουμε.Πολλες φορες οσο και να μας στεναχωρουν καποια πραγματα μπορει να γινονται για το καλο μας.Την επομενη φορα θα σταθεις τυχαιρη και θα τα ξεχασεις ολα μετα.Ολα καλα θα πανε κοπελα μου και μην ανησυχεις οτι θελησεις εγω ειμαι εδω....Φιλακια

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις